10 فیلتر شکن وردپرس برتر و افزونه های انسداد ناخواسته

هرزنامه و ناسازگاری برای هر کسی که دارای سایت وردپرس است مشکل بزرگی است. این که آیا وب سایت شما یک وب سایت ساده با چند صفحه است یا یک پلتفرم چند کاربره که میزبان تنوع محتوای تولید شده توسط کاربر است ، باید به دو دلیل از احتیاط و اسپم ها محتاط باشید:


 1. بدبینی چشم اندازها را ترس می زند و شما را با تعادل بانکی نازک تر ترک می کند.
 2. اسپم ها بلافاصله به رتبه بندی SEO شما در Google و سایر موتورهای جستجو آسیب می رسانند

بسته به نوع وب سایت (یا جامعه ای) که اداره می کنید ، شیطنت ممکن است مشکلی ایجاد کند یا نباشد. اما استفاده بیش از حد از زبانهای ناسازگار و بزرگسالان باعث کاهش فروش آنلاین و پتانسیل شما در جذب شرکای مناسب می شود. درست است؛ اگر وب سایت شما بیش از حد ناصواب باشد ، شرکت ها دو بار در مورد همکاری با شما فکر می کنند.

اسپم از طرف دیگر به اعتبار شما در موتورهای جستجو و همچنین بازدیدكنندگان وب آسیب می رساند. اعتبار ارز آنلاین شماست – آن را گم کنید و تجارت خود را از دست بدهید. در این راهنما پنج فیلتر شوخی و پنج افزونه هرزنامه آشکار خواهد شد تا به شما در بهبود رتبه خود در Google کمک کند و تجربه کاربری بهتری را با سایت وردپرس خود ارائه دهید..

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

پنج افزونه فیلترشکن برتر برای وردپرس

در زیر پنج فیلتر شکن وردپرس برتر و افزونه های انسداد ناخواسته من قرار دارند. من نمی گویم شما مجبور هستید یا باید از همه افزونه ها استفاده کنید ، اما همه آنها قطعاً در حال بررسی هستند زیرا واقعاً درجه یک هستند.

فیلتر شفاف WebPurify

افزونه webpurify-filter-wordpress-plugin

WebPurify احتمالاً یکی از بهترین فیلترهای تبحر در آنجا است. در مرحله اول ، شما نیازی به ایجاد لیستی از کلمات / عبارات ناعادلانه برای فیلتر کردن ندارید ، زیرا این افزونه با لیست گسترده ای نه تنها به زبان انگلیسی بلکه در چندین زبان دیگر از جمله اسپانیایی ، فرانسوی ، عربی ، ایتالیایی ، پرتغالی و حتی چینی همراه است..

هر وقت یک کاربر محتوای ناخواسته را ارسال می کند ، اجازه دهید بگوییم از طریق بخش کامنت ، این افزونه از API WebPurify Profanity Filan استفاده می کند تا کلمات بی ادب را با ستاره ها جایگزین کند.

اگر مایل نیستید خدمات برتر را بهار کنید ، WebPurify می تواند کارهای بیشتری از فیلتر کردن متن انجام دهد. مرتب سازی از طریق محتوا یک کار صعب العبور است ، اما مرتب سازی از طریق تصاویر و فیلم ها می تواند پشتیبان حتی محکم ترین استاد وب را بشکند.. حق بیمه WebPurify شامل تعدیل فیلم مفید برای صرفه جویی در وقت با ارزش شما است.

WebPurify را بارگیری کنید

Replacer کلمه

این افزونه رایگان مانند جادویی جایگزین کلمات شیطانی با انتخاب خود کلمات است. اگر بحث در سایت وردپرس شما با کلمات یا عبارات ناعادلانه خاصی همراه است ، می توانید با استفاده از افزونه Word Replacer ، چرخش آن را تغییر دهید..

تنها اشکال این است که شما باید یک دوره نسبتاً طولانی را برای تنظیم جایگزین های کلمه خود صرف کنید. شما این قیمت را پرداخت می کنید اما وقتی تعویض موجود است ، افزونه بقیه را بطور خودکار انجام می دهد.

Word Replacer همچنین به شما امکان می دهد مشخص کنید مناطقی از وب سایت شما برای نظارت بر این معنی است که می توانید کلمات را در قسمت های خاصی از وب سایت خود فیلتر کنید در حالی که سایر مناطق را به طور کامل نادیده بگیرید.

بارگیری Word Replacer

فیلتر فیلتر به علاوه

افزونه wordfilterplus-wordpress-plugin

فیلتر word به علاوه به همان روش Word Replacer کار می کند. این امر عادلانه خواهد بود که بگوییم Word Filter Plus چیزی بیش از یک فیلتر شکن است زیرا می توانید کلمات و عبارات صریح را با کلمات خود جایگزین کنید.

پس از بارگیری و نصب Word Filter Plus ، می توانید با کلیک بر روی “Tools” و سپس “Word Filter Plus” در داشبورد وردپرس خود به افزونه دسترسی پیدا کنید..

انتخاب این گزینه شما را به یک صفحه جدید می برد که در آن می توانید فیلترهای خود را تنظیم کنید. Word Filter Plus یک فیلتر شکنجه عالی است و به محض اینکه پیکربندی فیلترهای کلمه خود را انجام دادید ، این افزونه کل وب سایت شما را برای کراهت اسکن می کند. این کل سایت وردپرس شما را شانه می کند ، به این معنی که کلمات بی ادبی را که در گذشته یا تازه اخیر به جا مانده است جایگزین می کند.

این افزونه به شما کمک می کند تا با شیفتگی کنار بیایید و همچنین بتوانید تغییرات سریع در محتوای خود ایجاد کنید. به عنوان مثال ، می توانید بدون استفاده از ویرایش دستی هر صفحه ، شماره افزونه خود را در چند صفحه تغییر دهید.

Word Filter Plus را بارگیری کنید

فیلتر محتوای WP

WP Content Filter پیری یافته است و با هر بروزرسانی هوشمندتر شده است. این فیلتر شکن اکنون دارای گزینه های فیلتر انعطاف پذیر اما سخت است. به عنوان مثال ، اگر کلمات / کلمات کلیدی پرچم دار شما در وسط یک کلمه ظاهر می شوند ، آن (کل کلمه) نادیده گرفته می شود.

منظور من این است:

بگذارید بگوییم شما “گلدان” را پرچم گذاری کرده اید. اگر کاربر وارد “potbelly” شود ، بر خلاف گذشته که کلمه “*** شکم” ظاهر می شود ، کل کلمه چشم پوشی نمی شود.

یکی دیگر از ویژگی های جالب ، امکان جایگزینی همه حروف با کاراکترهای wildcard مورد نظر شما ، یا حفظ اولین یا آخرین حرف کلمه جایگزین شده است. به عنوان مثال ، “pothead” فیلتر می شود تا مانند “*******” یا “p ******” یا صفحه ***** d ظاهر شود..

علاوه بر این ، می توانید قسمت های مختلف وب سایت خود را از پست ها گرفته تا نظرات تا برچسب ها و عنوان های پست فیلتر کنید و غیره. WP Content Filter ابزاری به خصوص مفید برای مسدود کردن تمام رفتارهای شیطانی از جمله زبان صریح ، اظهار نظرهای توهین آمیز و سوگند است..

فیلتر محتوای WP را بارگیری کنید

Defensio Antispam

درست است؛ این افزونه به عنوان یک فیلتر شکن و همچنین مسدود کننده اسپم در صورتحساب متناسب است. Defensio Anti-Spam به شما کمک می کند تا همه کاربران سرکش را در سایت وردپرس خود جمع کنید و مجازات کنید.

این افزونه یکی از معدود پلاگین های تبلیغاتی است که می تواند اسپم ها و همچنین محتوای ناخواسته یا ناخواسته را کنترل کند. این افزونه به منظور ارائه طبقه بندی URL ، فیلتر شفاف ، تشخیص اسکریپت و کشف محتوای مخرب از دیگر ویژگی های جالب طراحی شده است..

طبق گفته توسعه دهندگان ، Websense Inc. ، Defensio Anti-Spam “با رفتار شما و رفتار کاربران شما به مرور زمان می آموزد و سازگار می شود …”

تنها اشکال این است که شما نمی توانید از Defensio Anti-spam با سایر افزونه های ضد اسپم مانند Akismet استفاده کنید ، زیرا انجام این کار فقط منجر به مشکلات سازگاری خواهد شد. این بدان معناست که شما باید Akismet و سایر افزونه های دیگر را غیرفعال کنید حتی Defensio Anti-spam را امتحان کنید.

بارگیری Defensio Anti-spam

صحبت از افزونه های ضد هرزنامه ، اکنون باید به بالا نگاه کنیم پنج افزونه ضد اسپم که به شما کمک می کند تا چکمه را به اسپمر بدهید?

پنج افزونه برتر ضد SPAM برای وردپرس

آکیسمت

akismet-wordpress-plugin

شما از هرزنامه متنفر هستید ، من از هرزنامه متنفر هستم و همه ما از هرزنامه ها متنفر هستیم زیرا آنها ناامید هستند ، اگرچه بسیار مصمم هستند. آنها توجه آنها را جلب می کنند و همه ما می دانیم که نعمت به اندازه یک میمون در یک مغلوب سرکوبگرانه است. اما پیوندهای بیشمار و اظهار نظرهای غیرقابل فهم ، خارج از متن است که تقریباً به هر صاحب سایت وردپرس که من با آنها صحبت کرده ام ، بی اهمیت نیست..

برخی از هرزنامه ها گرچه بسیار خنده دار هستند ، اما همه چیز یکسان هستند. من این حرف اول را می دانم ، زیرا من قبلاً با Akismet پیدا کردم با یک نبرد با همه انواع اسپمرها مبارزه کردم. در واقع ، آن را درست در داشبورد من پیدا کرد و تنها کاری که باید انجام دهم پیکربندی یک کلید API بود.

Akismet یک افزونه بسیار ضد Anti-Spam است که به کاربر مبتدی WP حتی برای از بین بردن هرزنامه کمک می کند.

در حالی که تعداد بارگیری ها لزوماً به معنای هرچیزی نیست که اثربخشی پیش برود ، من Akismet را بسیار مورد استفاده قرار داده و دوست داشته ام. احساس می کنم میلیونها کاربر که افزونه را بارگیری کرده اند به همان شیوه احساس می کنند.

Akismet برای وبلاگ های کوچک وردپرس رایگان است اما شما باید با هزینه 5 دلار در ماه برای وب سایت های بزرگ تجاری جزئی شوید.

Akismet ، که در سال 2005 راه اندازی شد ، دارای یک موتور فیلتر پیچیده است که تمامی نظرات ، پیگیری ها و پیام های متناوب را در وبلاگ شما نگه می دارد. با استفاده از این داده ها ، آزمایشات سختی را برای فیلتر کردن آشغالها انجام می دهد. این افزونه سپس در صورت نیاز به بررسی مجدد ، همه نظرات هرزنامه را به پوشه هرزنامه شما سوق می دهد.

آکیسمت می تواند در بعضی مواقع غافلگیر باشد و حتی نظرات خوانندگان اصیل را مسدود کند. با این حال ، این افزونه از آنجا که یاد می گیرد همچنان که می توانید از آن استفاده کنید یاد می گیرد.

دانلود Akismet

WP-reCAPTCHA

فیس بوک ، توییتر و گوگل طرفداران بزرگی از reCAPTCHA هستند. اما این چه ارتباطی با وردپرس دارد؟ WP-reCAPTCHA – نسخه وردپرس reCAPTCHA – به شما این قدرت را می دهد که در برابر هرزنامه ها از طرف گوگل و فیس بوک به دست آمده.

این افزونه تعداد فزاینده ای از حامیان و همچنین منتقدان را دارد که به دلیل اثربخشی آن ، ستایش می کنند.

WP-reCAPTCHA از یک سیستم منحصر به فرد استفاده می کند که از ترکیب کلمه های باستانی برای CAPTCHA خود استفاده می کند ، در حالی که مخالف اکثر پلاگین های ضد اسپم است که از همان سیستم تأیید نقص استفاده می کنند. این احتمالاً به همین دلیل است که مردم ، گوگل ، فیس بوک و توییتر را بخوانید ، آن را خیلی دوست دارند.

حتی هرزنامه های هوشمند که از رمزنگاری نوری کاراکتر (OCR) برای رمزگشایی CAPTCHAS استفاده می کنند ، نمی توانند از WP-reCAPTCHA عبور کنند ، زیرا این افزونه برای ایجاد تصاویر جدیدی که باعث حذف کلیه اسپمرها می شود ، از واژگان استفاده نمی کند..

WP-reCAPTCHA را بارگیری کنید

Spam Stopper

عنوان این افزونه نمی تواند پیشنهاد دیگری پیدا کند. “بله! ما هرزنامه و موارد را با Spam Stopper متوقف می کنیم. ” خیلی واضح است ، درست است؟ حرکت کردن.

افزونه Spam Stopper Plugin تا عنوان خود زندگی می کند. از یک فرآیند تأیید CAPTCHA (دقیقاً مانند WP-reCAPTCHA) برای بررسی و تأیید اعتبار هر نظر از کاربران خود استفاده می کند. سپس ، اگر نظر اسپم را تشخیص دهد ، آن را متوقف می کند تا آهنگ های خود را از بین ببرد.

Spam Stopper برای تنظیم و استفاده آسان است. به طور کلی ، این افزونه هرزنامه هایی را هدف قرار می دهد که بلاگ ها را با رشته های بی پایان ناخواسته مورد حمله قرار می دهند. افزونه Spam Stopper به صورت خودکار و حتی بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که کاربران قبل از ارسال نظر ، فیلدهای لازم را پر کنند.

پس از نصب افزونه ، خوب است که بروید و در صورت خارج شدن از سیستم ، آن را مشاهده خواهید کرد. این درخشان است ، درست است؟ نکته مهم این که این افزونه برای دو سال به روز نشده است (فقط یک fyi).

دانلود Spam Stopper

نقشه رشد

پلاگین growmap-antispambot-wordpress-plugin

اگر به اندازه Akismet بارگیری های زیادی داشت ، این افزونه ضد اسپم ، Akismet را به عنوان مسدود کننده اصلی اسپم رقیب (و احتمالاً برکنار) خواهد بود. با در نظر گرفتن امتیاز وردپرس خیره کننده 4.9 / 5 ، می توان فهمید که چرا Growmap تهدیدی برای Akismet خواهد بود.

این یک ابزار ضد اسپم موثر است که به شما کمک می کند تا از شر اسپم خودکار خلاص شوید – هرزنامه ای که توسط هرزنامه ها ارسال شده است. این امر بی عیب و نقص است تا آنجا که به مبارزه با هرزنامه ها مربوط می شود ، اما در مواردی که اسپم های واقعی انسان و پینگ بک ها نگران باشند ، به شدت ناتوان هستند. در واقع ، بچه ها در Growmap به هیچ وجه نگران پینگ و بک لینک نیستند – تجارت آنها شروع می شود و با اسپم های خودکار پایان می یابد.

این باید توضیح دهد که چرا Growmap از جعبه چک استفاده می کند که در آن خوانندگان انسانی برای تأیید اعتبار خود ، باید خونسرد باشند. اما حدس بزنید چه چیزی ، اسپم های انسانی نیز می توانند جعبه را تیک بزنند.

به طور کلی ، Growmap یک افزونه کشنده ضد اسپم است که با استفاده از یکی از هوشمندانه ترین فناوری های ضد اسپم در اطراف ، نبرد را به هرزنامه ها می برد..

Growmap را بارگیری کنید

اسپم وردپرس رایگان

Spam Free WordPress یکی دیگر از افزونه های کشنده ضد اسپم است که فقط در مورد تضمین حفظ سایت شما از هرزنامه محافظت می شود.

SPAM Free WordPress طبق گفته توسعهدهندگان یکی از بهترین افزونه های ضد اسپم است که ادعا می کند می تواند همه موارد مربوط به اسپم خودکار را بدون مثبت کاذب مسدود کند. سلام آکیسمت?

برای آنچه که ارزش آن را دارد ، افزونه SPAM Free WordPress دارای ویژگی های بسیار خوبی از جمله اتکای صفر به CAPTCHA ، بارگذاری پایگاه داده کم به خصوص در هنگام ترافیک سرورهای سنگین و لیست سیاه آدرس IP است. اگر از من بپرسید بسیار جالب به نظر می رسد.

این افزونه به کاربران این امکان را می دهد تا انتخاب کنند که آیا مایل هستند اسپم ها به طور خودکار حذف شوند ، که این یک روش عالی برای صرفه جویی در وقت است.

بارگیری وردپرس SPAM رایگان

ضبط کردن

آنجا آن را دارید. ده افزونه عالی برای وردپرس خود را از هرزنامه و بدنامی دور نگه دارید. من می دانم که این مقاله بسیار طولانی بود ، بنابراین در اینجا یک جمع بندی سریع ارائه می دهیم.

پنج فیلتر برتر عمیق

 1. فیلتر شفاف WebPurify
 2. فیلتر فیلتر به علاوه
 3. Replacer کلمه
 4. فیلتر محتوای WP
 5. Defensio ضد هرزنامه

پلاگین های برتر ضد هرزنامه

 1. آکیسمت
 2. نقشه رشد
 3. WP-reCAPTCHA
 4. Spam Stopper
 5. اسپم وردپرس رایگان

آیا از سایر افزونه های فیلترشکن و ضد ویروس که در مقاله به آنها اشاره نشده است آگاهی دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map