10 افزونه اجتماعی جدید و مفید وردپرس

همانطور که همه ما می دانیم که رسانه های اجتماعی برای هرکسی که وب سایت یا وبلاگ خود اداره می کند از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شبکه های اجتماعی و نشانک گذاری نه تنها برای اهداف بازاریابی بلکه در حال حاضر برای سئو نیز مهم است. خوشبختانه ، افزونه های بسیار خوبی در وردپرس وجود دارد که می توانند به شما در اجتماعی تر شدن کمک کنند.


در زیر لیستی از 10 متفاوت وجود دارد افزونه های وردپرس رسانه های اجتماعی که من استفاده کرده ام یا در حال حاضر از آن استفاده می کنم که فکر می کنم عالی است. من 5 افزونه رایگان و 5 افزونه پریمیوم را نیز شامل شده ام ، بنابراین گزینه های بیشتری برای انتخاب دارید. بنابراین ، اگر به دنبال ایجاد اجتماعی بیشتر در وبلاگ خود هستید ، باید این افزونه ها را بررسی کنید ، چند مورد تست کنید و لذت ببرید!

سلب مسئولیت: WPExplorer یک شرکت وابسته برای یک یا چند محصول ذکر شده در زیر است. اگر روی پیوند کلیک کنید و خرید را انجام دهید ، می توانیم کمیسیون ایجاد کنیم.

5 افزونه رایگان اجتماعی وردپرس

در زیر 5 افزونه رایگان اجتماعی وردپرس وجود دارد که می توانند به اجتماعی شدن وبلاگ شما کمک کرده و مردم را به نشانه گذاری پست های شما ترغیب کنند. من پلاگین های زیادی را آزمایش کرده ام و این برخی از مواردی است که من واقعاً دوست دارم و فکر می کنم مفید هستند.

1. ویجت توییتر ویکت

یافتن وبلاگ نویسی که آخرین توییت های خود را در وبلاگ خود نشان نمی دهد ، دشوار است. من راهی برای انجام دستی به شما نشان خواهم داد ، اما در این زمان ، ویجت توییتر Wickett یک افزونه عالی برای نمایش جدیدترین توییت از حساب توییتر شما در مناطق ویجت است. این امکان را به شما می دهد تا تعداد توییتهای نمایش داده شده را شخصی سازی کنید ، ازreplies فیلتر کنید ، شامل بازتوییت و همچنین بطور خودکار نام کاربری ، لیست ها و هشتگ های ذکر شده در توییت های خود شوید..

به نظر می رسد کمی لنگه از جعبه خارج است ، اما با کمی عشق CSS این افزونه بسیار جذاب است!

2. نشانک های سکسی – آیکون های نشانه گذاری اجتماعی

سکسی بوک مارک ها مدت مدتی است که حدوداً حدود 1 میلیون بار دریافت است. من سال گذشته از این افزونه برای همه سایت های خود استفاده کردم و واقعاً آن را دوست داشتم. من می بینم که آنها پیشرفت هایی داشته اند و برخی از سایت های جدید نشانه گذاری اجتماعی اضافه کرده اند که بسیار جذاب است. کار با پشتی کار بسیار آسانی است ، می توانید نشانک های اجتماعی را که می خواهید در سایت شما ظاهر شود انتخاب کنید و آنها را به صورت خودکار به پست های شما اضافه می کند. به علاوه ، عالی به نظر می رسد و با یک انیمیشن شناور جذاب برای آیکون ها همراه است که استفاده از آن را سرگرم کننده می کند.

3. اشتراک گذاری

افزونه sharebar WordPress یکی دیگر از افزونه های اجتماعی فوق العاده محبوب است. این جعبه پویا و کاملاً قابل تنظیم را اضافه می کند که حاوی پیوندها و دکمه ها به سایت های محبوب شبکه های اجتماعی مانند دکمه بازتوییت ، اشتراک گذاری فیس بوک ، وزوز و حفر است..

با افزونه sharebar می توانید آن را در یک نوار عمودی در سمت چپ قرار دهید که از دکمه های بزرگ استفاده می کند یا می توانید با استفاده از دکمه های کوچک گزینه افقی را انتخاب کنید که در زیر پست های شما ظاهر می شود. همچنین می توانید حالت خودکار را خاموش کنید و کد را به صورت دستی به موضوع خود در هر کجا که می خواهید بگنجانید.

نگاه بوک مارک اجتماعی عمودی بسیار محبوب است و بسیاری از وبلاگ های برتر در حال انجام آن هستند. نگه داشتن دکمه های اجتماعی همیشه و همیشه قابل مشاهده است و در واقع می تواند به بهبود احتمال اشتراک گذاری افراد در پست شما کمک کند. من این کار را نمی کنم … اما محتوای من خیلی جالب است و می خواهید آنرا به اشتراک بگذارید ، مهم نیست چه چیزی است

4. توییت پست قدیمی

Tweet Old Old افزونه مورد علاقه همه اسپم ها ، بازاریابان طاقچه ها و وبلاگ نویسان تنبل است. این افزونه به حساب توییتر شما متصل می شود و می توانید فاصله ای را تنظیم کنید که در آن به طور خودکار یک پیام تصادفی در سایت شما صدای جیر جیر شود. اگر شبکه ای از وب سایت های طاقچه را اجرا می کنید ، این روش عالی برای ارسال پیام توئیت در هر ساعت به یک پست متفاوت در سایت شماست. همه ما می دانیم که Google چقدر Twitter را دوست دارد ، بنابراین می تواند به سایت شما کمک کند تا بیشتر اوقات خزنده شود.

برای وبلاگ نویسان این یک روش مفید برای برگرداندن پست های قدیمی وبلاگ است. افزونه را تنظیم کنید تا هر چند ساعت یک بار صدای جیر جیر شود ، تا در مورد دنبال کنندگان شما مشکلی نداشته باشد. فقط مطمئن شوید که تعداد زیادی پست دارید ، در غیر اینصورت بارها و بارها توییت های مشابه را پخش می کنید ، و این لنگ است.

5. فیس بوک مانند تصویر بند انگشتی

من اخیراً استفاده از این افزونه را در WPExplorer.com شروع کردم. این یک برچسب متا (متا خاصیت = “og: تصویر”) اضافه می کند که تصویری را نشان می دهد که باید وقتی شخصی “پست شما” را دوست دارد در فیس بوک نشان داده شود. مطمئناً می توانید آن را به صورت دستی انجام دهید ، اما این افزونه کار را آسان تر می کند و منابع کمی را به خود اختصاص می دهد.

شما مطمئناً نمی خواهید تبلیغات نوار کناری شما به جای تصویر پست برجسته در لایک های فیس بوک شما ظاهر شود ، بنابراین این افزونه را بگیرید و از آن استفاده کنید!

5 افزونه اجتماعی Premium WordPress

همه شما می دانید که من مطالب پریمیوم را دوست دارم ، زیرا من یک باور بزرگ در این جمله هستم: “آنچه را که پرداخت کرده اید می گیرید”. در زیر 5 افزونه اجتماعی بسیار خوب وردپرس در Codecayon وجود دارد که احتمالاً آنها را نشنیده اید ، بنابراین ممکن است از دست ندهید!

6. WordPress Like Locker – لایک بیشتری کسب کنید

مانند افزونه Locker WordPressافزونه WordPress Like Locker به شما کمک می کند تا وارد 620 میلیون کاربر فیسبوک شوید. WP Locker به شما امکان می دهد که تقریباً هیچ کار دیگری طرفداران بیشتری به سایت خود اضافه کنید و همه ما می دانیم که لایک های بیشتر = ترافیک بیشتر که در نهایت به معنی پول بیشتر است!

این افزونه به شما امکان می دهد تا محتوای ارسال خود را در “مانند قفل” بسته کنید که به کاربر نیاز خواهد داشت تا پست شما را قبل از مشاهده محتوای آن بپسندد. اگر از قبل ترافیک مناسبی کسب کرده اید اما تعداد کمی از آن لایک هستید ، این افزونه می تواند به شما کمک کند تا با قفل کردن همه یا بخش هایی از پست های خود ، یک حضور فوق العاده رسانه های اجتماعی در شبانه روز ایجاد کنید..

من در مورد اضافه کردن این افزونه به بخش بارگیری در بخش رایگان موضوع من فکر کرده ام … هنوز هم در نظر دارم. خواهیم دید.

7. سهم ساده

افزونه ساده به اشتراک گذاشتن WordPressافزونه Simple Share توسط دوست و همکار من در ایجاد شده است PippinsPages.com. شبیه به افزونه Sharebar است اما فقط حدود 1 میلیون بار خنک کننده است. اشتراک گذاری ساده یک جعبه اشتراک اجتماعی استاتیک را برای هر یک از پست های شما تبلیغ می کند و به خوانندگان شما اجازه می دهد پست خود را به راحتی در بسیاری از محبوب ترین شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

این افزونه دارای 8 پروتکل به اشتراک گذاری یکپارچه ، رابط کاربری آسان برای استفاده ، کنترل کامل موقعیت یابی ، گزینه های یک ظاهر طراحی شده ، امکان انتخاب کدام پروتکل ها برای نمایش و البته نکات ابزار زیبا است. فقط با 18 دلار می توانید یک افزونه بوکمارکینگ فوق العاده شیرین دریافت کنید و شروع به افزایش قرار گرفتن در معرض رسانه های اجتماعی کنید.

8. SocialPop

وردپرس پاپ اجتماعی پاپ اجتماعی در اصل کامنت لوو در مورد کرک است. این افزونه به شما امکان می دهد آیکون ها و پیوندهای عالی برای نشانه گذاری های اجتماعی را با یک انیمیشن جالب “پاپ” js در Hover ادغام کنید. اما آنچه این افزونه را بسیار جالب می کند این است که دارای گزینه های پر فشار است. می توانید جهت نمادهای خود را تنظیم کنید ، بین نمادهای مربع یا دایره ای را انتخاب کنید ، یک اثر رنگی تک رنگ را روی hover ، ادغام bit.ly انتخاب کنید ، دارندگان آیکون ها و سبک های نگهدارنده خود را انتخاب کنید ، رنگ پس زمینه خود را تعریف کنید ، بین تعداد سایت های نشانه گذاری اجتماعی را انتخاب کنید. برای استفاده و موارد دیگر!

من سال گذشته این افزونه را خریداری کردم و استفاده از آن بسیار سرگرم کننده بودم. من عاشق همه چیز در مورد آن و استفاده از آن بسیار آسان هستم. بعلاوه ، من با پرونده های افزونه هسته چند مورد هدر رفتم و کار با آن کار ساده ای بود.

در زیر پیش نمایش سریع تصویر یکی از گزینه های زیادی برای افزونه SocialPop WordPress آورده شده است.

Boomarking Social For WordPress

9. جامعه شناسی برای وردپرس

افزونه جامعه شناسی WordPressجامعه شناسی برای وردپرس افزونه ای ممتاز است که پست های شما را مستقیماً از طریق ویرایشگر پست شما در توییتر و فیس بوک پخش می کند ، بنابراین هر بار که یک پست جدید را منتشر می کنید ، به طور خودکار در هر دو شبکه اجتماعی منتشر می شود. این افزونه کاملاً اساسی است اما برای افراد خاص بسیار مفید است. من این مورد را خودم امتحان نکرده ام ، اما 93 فروش و رتبه 4 ستاره کسب کرده است که بسیار خوب است.

10. ویجت نرم افزار توییتر

افزونه ویجت نرم افزار توییتر آخرین ، اما قطعاً کم اهمیت ترین افزونه Twitter Widget Pro است که به شما امکان می دهد پست های اخیر را در نوار کناری خود از طریق یک افزونه بسیار قابل تنظیم و کاربر پسند نشان دهید. اگر شما یک افزونه توییتر دارید ، باید یکی باشد. این افزونه آماده استفاده از خارج از جعبه است ، شامل آواتارهای توییتر ، نام ها ، زمان ها ، آن را به طور خودکار هشتگ ها ، کاربران توییتر و لینک ها را پیوند می دهد ، با پشتیبانی از حافظه پنهان و خیلی موارد دیگر! ویجت نرم افزار توییتر جدیدترین افزونه توییت است و استفاده از آن بسیار ساده است..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map