WordPress SEO بهترین شیوه های سال 2020 و فراتر از آن

بهترین وردپرس SEO SEO

چشم انداز سئو از آینده مکانی بی ثبات است. و آیا شما می دانید چرا؟ قدرت هایی که (با نام Google) هستند تمام تلاش خود را می کنند تا یک وب بهتر ، سریعتر و ایمن تر برای همه ما ایجاد کنیم. البته آنها ایستاده اند که ده برابر بیشتر سود ببرند ، اما چه کسی اهمیت می دهد؟ خوب ، شما باید به همین دلیل است که بهترین شیوه های WordPress SEO بسیار مهم هستند.


حداقل اگر صاحب سایت وردپرس هستید و هنوز هم می خواهید برای شرایط خود رتبه بالایی (یا خوب) کسب کنید. می بینید ، برای ارائه یک تجربه جستجوی پیشرفته (و سودآوری میلیارد ها دلار در تاریخ آینده) ، Google باید الگوریتم های جستجوی خود را به روز کند ، و این امر به نوبه خود متخصصان سئو است (بله ، این شامل شما نیز می شود)..

در گذشته های اخیر ، من به راحتی می توانستم موقعیت های برتر در گوگل (SERPs – صفحات نتیجه موتورهای جستجو) را با “پمپ کردن” کلمات کلیدی به محتوای من بدست آورم. چی؟ این چیزی است که به پایان رسیده است – اینگونه است که کارشناسان SEO این کار را به صورت چپ ، راست و مرکز انجام می دهند. من حتی ساختمان پیوندی را لمس نکردم اما رتبه های من مانند عقاب های استروئید بالا رفت.

سپس گوگل شلاق را شکست ، و چاشنی کلمات کلیدی درب نشان داده شد. بدون شک رتبه بندی من دقیقاً مثل ایکاروس سقوط کرد ، اما این نکته نیست. دوران جدیدی در SEO به وجود آمده است: دوران محتوای مرتبط و ارزشمند ، برچسب های Alt ، ویژگی های عنوان و آنچه که نیست.

با این وجود ، گوگل به روزرسانی های الگوریتم را به زودی نگه می دارد ، و سئو و مسترهای وب تمام اطلاعات آبدار را که قطعاً به کمپین سئو شما کمک می کنند ، سلب نکرد. امروز ، شما فقط باید کمی از خط خارج شوید و Google تردید نخواهد کرد که شما را برای خشک کردن حلق آویز کند.

اما هنوز هم امیدواری برای دیدن Google وجود دارد که دقیقاً آنچه را برای انجام بهترین رتبه بندی انجام می دهید به شما نشان می دهد. این بهترین سئو وردپرس SEO است که ما در این پست به شرح آن می پردازیم ، بنابراین برای تفریح ​​و ساختن یک پروفایل سئو قدرتمند که در برابر لرزش بعدی الگوریتم بعدی مقاومت خواهد کرد ، آماده شوید. اینجا می رویم …

بهترین اقدامات برای سئو وردپرس چیست؟?

قبل از اینکه به بهترین روشهای SEO در WordPress بپردازیم ، به من اجازه می دهم مواردی را که ممکن است بخواهید در مورد s به عنوان مبتدی کامل بدانید ، ذکر کنم.

در مرحله اول ، SEO شامل دو استراتژی یعنی بهینه سازی درون صفحه ای و خارج از صفحه است. بهینه سازی صفحه شامل کلیه فعالیت های بهینه سازی است که در سایت خود (یا صفحات وب) انجام می دهید. این شامل ایجاد محتوا ، اضافه کردن کلمات کلیدی و بهینه سازی عنوان ها و برچسب ها است. بهینه سازی خارج از صفحه هر فعالیت SEO دیگری است که شامل وب سایت های شخص ثالث مانند اظهار نظر در وبلاگ ، وبلاگ نویسی مهمان ، ارسال دایرکتوری ، ایجاد لینک و نشانه گذاری اجتماعی است..

دوم اینکه سئو کلاه سفید و سیاه داریم. اولین استراتژی سئو است که به قوانین سئو که توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو ایجاد شده است ، پایبند است. از طرف دیگر ، blackhat SEO شامل موتورهای جستجوگر بازی است که فقط شما را در سوپ داغ قرار می دهد. شما باید برای ساختن یک استراتژی سئو کلاه سفید تلاش کنید و هرگز یک بار در مورد دستکاری موتورهای جستجو با استفاده از تکنیک های کلاه سیاه فکر نکنید. به عبارت ساده تر ، ترفندهای کثیف دیگری را که در آنها موجود نیست ، امتحان کنید کتاب راهنمای سئو توسط گوگل.

با استفاده از این روش ، ما به بهترین شیوه های لازم برای یادآوری و پیاده سازی در سال 2020 به WordPress SEO بروید..

1. انجام تحقیقات کلمات کلیدی Astute

چاشنی کلمات کلیدی در روزهای گذشته به عنوان یک تکنیک سئو کار می کرد ، اما امروز گوگل از این عمل غافل می شود. در عین حال ، کلمه کلیدی به عنوان عامل رتبه بندی مرده نیست. Google و سایر موتورهای جستجو برای رتبه بندی وب سایتها هنوز به کلمات کلیدی تکیه می کنند ، به این معنی که استراتژی SEO شما باید توسط تحقیقات دقیق هدایت شود.

تحقیقات کلمات کلیدی SEO بهترین تمرینات SEO

آیا می خواهید در Google به خاطر عبارت “مضامین وردپرس” یا “افزونه های وردپرس” در Google رتبه بالایی داشته باشید؟ ابزاری مانند برنامه ریز کلمات کلیدی Google AdWords می تواند به شما در تعیین رقابت شرایط خود و همچنین استخراج گزینه های کلمه کلیدی برای استفاده در محتوای خود کمک کند. شما همچنین می توانید از Google Analytics استفاده کنید برای بررسی کلمات کلیدی افرادی که برای یافتن وب سایت شما استفاده می کنند. آمار سایت وردپرس شما منبع دیگری برای ایده های کلمات کلیدی است.

برای هر یک از کلید واژه های خود ، سعی کنید ده (10) گزینه را به دست آورید. به عنوان مثال ، اگر کلمه کلیدی یا عبارت انتخابی شما “تم های وردپرس” است ، می توانید گزینه های دیگری مانند “تم های پاسخگو وردپرس” ، “مضامین وردپرس چند منظوره” ، “تم های برتر WordPress” و غیره را استخراج کنید..

ابزار کلمات کلیدی Ubersuggest

برای تصمیم گیری در مورد کلمات کلیدی خود به راهنمایی نیاز دارید؟ تلاش كردن Ubersuggest. این ابزار رایگان از بهترین متخصصان SEO در جهان به ایده های مرتبط با کلمات کلیدی کمک می کند و همچنین بینش های مفیدی را ارائه می دهد. اگر روی آن کلیک کنید ایده های کلیدی پیوند خواهید دید نرخ موفقیت تخمینی را برای هدف از کلمه کلیدی خود و همچنین رقابت رتبه بندی کنونی. در تصویر بالا می بینید که رتبه بندی برای کلمه کلیدی “WordPress” دشوار است – به خصوص که سایت های برتر فعلی برای این اصطلاح از دامنه عالی و حضور اجتماعی محکم برخوردار هستند.

در حالی که تحقیق خود را انجام می دهید ، به کلمات کلیدی طولانی فکر کنید. کلید واژه خود را حداکثر به چهار (4) کلمه بکشید و شانس بالاتری برای رتبه بندی مناسب برای کلمات کلیدی تک کلمه ای خود خواهید داشت. به عنوان مثال ، “مضامین وردپرس” رقابتی تر از “مضامین پاسخگو چند منظوره وردپرس” است ، به این معنی که رتبه اول برای برخلاف مخالف دوم دشوار خواهد بود.

چند مورد از این کلمات کلیدی را درون محتوای خود بپاشید و باید حدوداً حدود یک ماه از رتبه بندی های بهتر لذت ببرید. بله ، درست است ، جستجوگرها زمان می برد – شما از نتایج یک شب لذت نمی برید. هر متخصص “SEO” که به شما قول می دهد موقعیت طلایی شماره یونیو در Google را در “دو روز” داشته باشید ، شما را برای سوار شدن می برد. سئو یک فرآیند طولانی مدت و مداوم است که در طول زندگی وب سایت شما ادامه دارد.

بازگشت به کلمات کلیدی در محتوای شما ، در مورد تراکم کلمات کلیدی به عنوان بخشی از بهترین شیوه های جستجو در WordPress در یک لحظه صحبت خواهیم کرد ، بنابراین آن را عرق نکنید.

2. تمرکز روی محتوا – پادشاه سئو

محتوا هنوز هم است. محتوای منحصر به فرد ، با ارزش و مرتبط که هست. جدا از اینکه بزرگترین سیگنال رتبه بندی سئو است ، مهمترین مطالب باکیفیت مهمترین و مهمترین منبع خون وب سایت شما است.

خوب ، وب سایت بدون محتوا یک وب سایت نیست. در همین راستا ، وب سایتی با محتوای بی کیفیت مانند یک چاقوی صاف است – ممکن است کار را انجام دهد اما شما باید نیروی بیشتری را اعمال کنید. یک وب سایت با محتوای قدیمی هم برای موتورهای جستجو و هم برای بازدید کنندگان انسان مرده است. من این را از اول می فهمم زیرا ، بطور جداگانه ، مدت طولانی بدون گذراندن در وبلاگ خودم رفتم. نتایج؟ تعامل کاربر کمتر و رتبه SEO را از دست داده است.

ما فقط ذکر کردیم که محتوای شما باید منحصر به فرد ، ارزشمند و مرتبط باشد. این یعنی چی؟ اول از همه ، محتوای شما باید منحصر به فرد باشد زیرا موتورهای جستجو ، از جمله Google ، سرقت ادبی را سرگرم نمی کنند – یا محتوای تکراری را تکرار نمی کنند. محتوای شما باید چیز تازه ای را در جدول به ارمغان آورد – اگر می خواهید رتبه خوبی داشته باشید ، باید بی نظیر باشد.

بدون شک ، شما می توانید نقل قول ها را از هر کجای اینترنت بیرون بکشید ، اما کپی کردن با یک صفحه کامل فقط باعث دردسر شما خواهد شد.

به عبارت دیگر ، محتوای تکراری در سایت خود از جمله URL را حذف کنید. Google http://yoursite.com و http://www.yoursite.com را به عنوان یک نهاد نمی بیند ، به این معنی که رتبه شما بین دو URL تقسیم شده است. حتی ممکن است برای همین مجازات شوید.

من یک بار با این چالش روبرو شدم و آن را به راحتی برطرف کردم. اگر راه خود را در پوشه های سرور و وردپرس خود می دانید ، با اضافه کردن کد زیر به پرونده .htaccess خود باید این کار را انجام دهید:

بازنویسی Engine On
بازنویسی٪٪ {HTTP_HOST ^ مثال.com [nocase، OR] بازنویسی٪ {HTTP_HOST ^ www.example.com [nocase] بازنویسی خط ^ (. *) http://www.example.com/$1 [آخر ، تغییر مسیر = 301]

shembull.com را با نام دامنه خود جایگزین کنید. کد فوق کلیه درخواست های yourite.com و www.yoursite.com را به http://www.yoursite.com تغییر مسیر می دهد ، به این معنی که موتورهای جستجو اشتباه نخواهند گرفت. همچنین می توانید از تکنیکی موسوم به استفاده کنید کانونیالیزه URL همانطور که توسط مت کاتس توضیح داده شده است.

محتوای منحصر به فردی که ایجاد می کنید باید با ارزش باشد ، نه فقط محتوای شلوغ یا پرکننده برای فریب عنکبوت موتورهای جستجو. صبر کنید … چه عنکبوتی؟ Google و سایر موتورهای جستجو از نوع خاصی از نرم افزارها (اسکریپت ها) معروف به خزنده یا عنکبوت برای یافتن و نمایه سازی محتوای شما استفاده می کنند.

اما از آنجا که هدف ما این است که در گوگل (و بینگ و یاهو) رتبه بالاتر و بالاتری داشته باشیم ، چگونه می توانیم محتوای منحصر به فرد و با ارزشی را ایجاد کنیم که به معنای جذب یا “فریب” عنکبوتهای موتور جستجوگر باهوش نیست؟ پاسخ ساده این است که شما هرگز نباید به دنبال ایجاد محتوا برای موتورهای جستجو باشید. در عوض ، برای خوانندگان انسانی خود محتوا ایجاد کنید ، و موتورهای جستجو دنبال خواهند کرد. بهترین تلاش خود را برای ارائه محتوای ارزشمند کنید زیرا …

موتورهای جستجو به سرعت در حال توسعه اطلاعات هستند تا بین وب سایتهایی که ارزش سایتهایی را ایجاد می کنند که توهم ارزش را ایجاد می کنند ، تشخیص دهند. – جیمز مک دونالد ، گروه مشاوره لیونز.

اشتباه نکن شما نباید محتوای ارزشمندی ایجاد کنید زیرا موتورهای جستجو باهوش تر می شوند. برای کمک به بازدید کنندگان واقعی انسان خود ، محتوای ارزشمند ایجاد کنید. این همان چیزی است که مارک های عالی انجام می دهند.

ابتدا در مورد نوشتن برای بازدید کنندگان بشر (و موتورهای جستجو دوم) ، محتوای شما باید مربوط به مخاطبان مورد نظر شما باشد. این یکی از دلایلی است که شما باید مخاطبان مورد نظر خود را از کلمه go تعریف کنید. محتوای وب منحصر به فرد و با ارزش ایجاد کنید که مربوط به مخاطبان هدف شما باشد. به زبان آنها بنویسید ، از اصطلاحاتی که آنها درک می کنید استفاده کنید و اگر تحقیقات کلمات کلیدی خود را به خوبی انجام داده اید ، نباید در افزودن کلمات کلیدی به محتوای خود مشکلی نداشته باشید.

اگر مطالب شما به خوبی نوشته شده و با ارزش باشد ، خوانندگان شما همین موارد را با خانواده و دوستان به اشتراک می گذارند ، و شما را از ذکر نام های تجاری در وب نمره می دهد ، که اگر تعجب نمی کنید ، هنوز سیگنال رتبه بندی SEO است.

با افزودن کلمات کلیدی به محتوای خود ، باید این کار را به صورت طبیعی انجام دهید – کلمات کلیدی را به محتوای خود وارد نکنید. به همین دلیل است که داشتن ده (10) کلمه کلیدی جایگزین بسیار مهم است. اگر یک کلمه کلیدی مناسب نیست ، شما 9 (9) گزینه دیگر دارید

اما این باعث می شود که سئو سفت و سخت شود ، در مقابل ، بسیار انعطاف پذیر است. بعد از اینکه رتبه بندی خود را به لطف چاشنی کلمات کلیدی از دست دادم ، رویکرد جدیدی را ابداع کردم که هیچگاه نتوانسته است نتایج دلخواه را به دست آورد.

وردپرس SEO بهترین تمرینات محتوای King است

من با برخی از تحقیقات کلمه کلیدی شروع می کنم و چندین گزینه دیگر را برای کلمه کلیدی اصلی خود به دست می آورم. اما به جای نوشتن مطالب در ابتدا و اضافه کردن کلمات کلیدی بعدا ، من هر دو را همزمان انجام می دهم. چطور؟ من کلمه کلیدی اصلی خود و چند گزینه دیگر برای حافظه را مرتکب می شوم و سپس می نویسم. مشروط بر اینکه در کلمات کلیدی و همچنین محتوای خود تحقیق کرده باشید ، موارد اول در قسمت دوم قرار می گیرند. کلمات کلیدی درست جا می گیرند. من به کلمات کلیدی فکر نمی کنم اما وقتی کارم را نوشتم ، پست SEO آماده است. البته این تکنیک شخصی من است و ممکن است در پرونده شما کارایی نداشته باشد. و من به مرور زمان این تکنیک را کامل کردم ، بنابراین احساس کنید که می توانید تکنیک خود را ابداع کنید – فقط مطمئن شوید که کلمات کلیدی شما به طور طبیعی در محتوای شما ظاهر می شوند.

چند بار باید کلید واژه خود را در محتوای خود ذکر کنید تا آن را برای موتورهای جستجو آماده کنید؟ 2.5٪ چگالی کلمه کلیدی استاندارد است اما می توانید آن را در هر زمان معین به حدود 4٪ برسانید. این بدان معناست که اگر پست شما 2000 کلمه طولانی باشد ، کلید واژه اصلی (عبارت) شما باید پنجاه (50) بار ظاهر شود. به طور طبیعی.

به غیر از این ، کلمه کلیدی خود را به عناوین پست / صفحه اضافه کنید ، که به سرعت به موتورهای جستجو (و همچنین بازدید کنندگان انسانی) ارتباط می یابد که پست / صفحه در مورد چیست. به عنوان نمونه ، “SEO WordPress SEO” به صورت برجسته در عنوان این پست ظاهر می شود ، که به شما می گوید این پست مربوط به WordPress و SEO است. اگر پست / صفحه شما دارای عناوین و / یا زیرنویس ها است ، کلمات کلیدی دیگری را نیز به آنها اضافه کنید. فقط مسائل را طبیعی نگه دارید و حال شما خوب خواهد بود.

در ایجاد محتوای جذاب و اشتراکی ، فراموش نکنید که با افزودن رسانه هایی مانند فیلم ، تصاویر ، ارائه ها ، اینفوگرافیک ها ، پادکست ها و غیره ، آن را با هم مخلوط کنید..

Google عاشق وبلاگ های WordPress است – مرتباً به روز می شود وبلاگ ها – بنابراین بخش وبلاگ خود را تازه نگه دارید. برای به‌روزرسانی محتوای وب ثابت شما مثلاً تلاش کنید. در مورد و صفحات محصول نیز هست. اگرچه ممکن است به روزرسانی مجدد مسیح برای به روزرسانی مطالب صفحات استاتیک آنها انجام شود ، ویژگی وبلاگ وردپرس به شما امکان می دهد به طور مرتب وب سایت خود را با محتوای تازه تغذیه کنید. از وبلاگ استفاده کنید!

ارسال یک یا دو بار در هفته باید برای کسب جایگاه مناسب در SERP در حدود دو ماه کافی باشد. شما همچنین می توانید روزانه پست کنید ، فقط اطمینان حاصل کنید که کیفیت را به نام کمیت سازش نمی کنید ، زیرا مورد دوم به اندازه سابق در دنیای جدید SEO نیست..

هنگام ایجاد پست های خود ، برچسب های سازگار با SEO را اضافه کنید و متناسب با آن پست ها را طبقه بندی کنید. اگر از افزونه های SEO مانند استفاده می کنید SEO SEO, زمینه هایی را برای اضافه کردن توضیحات متا ، عنوان سئو و کلمه کلیدی تمرکز به پست خود دریافت می کنید. از این ویژگی ها استفاده کنید جستجوگرها پست شما علاوه بر بهینه سازی محتوای خود ، افزونه Yoast SEO همچنین به شما کمک می کند تا مدت طولانی قبل از زدن دکمه انتشار ، نمره سئو مقاله خود را تعیین کنید.

عناوین متا ، کلمات کلیدی و توضیحات را به صفحات دیگر خود اضافه کنید ، نه فقط ارسال کنید. این نوع اطلاعات در ادامه می یابد بخش وب سایت شما ، جایی که به راحتی توسط عنکبوت موتورهای جستجو برای فهرست بندی انتخاب می شود.

توجه داشته باشید: کلمات کلیدی متا ، توضیحات و عناوین مکان و ارزش افزودن کلمات کلیدی به محتوای شما را تخفیف نمی دهند.

مطالب منحصر به فرد و ارزشمند (اشتراکی) را بنویسید که مربوط به مخاطبان هدف شما باشد. اگر به راهنمایی بیشتری نیاز دارید ، حتماً این پست ها را بررسی کنید:

و به عنوان یادآوری ، هرگز برای موتورهای جستجو ننویسید. در عوض برای خوانندگان انسانی خود بنویسید – از طریق مطالب خود با آنها صحبت کنید که گویی در مقابل شما ایستاده اند. آیا می توانید کلمات کلیدی غیر طبیعی را رها کنید؟ شک دارم.

SEO موجود در صفحه شامل مهارت های خلاقانه و فنی است. شما به عنوان یک بازاریاب ، باید محتوای فوق العاده ای را برای وب سایت خود ایجاد کنید که مخاطبان آن را دوست داشته باشند. و می خواهید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما به Google (و کاربران انسانی) کمک می کند تا آن محتوا را به راحتی پیدا کرده و به اشتراک بگذارید. – جاستین دیویل ، مدیر عامل شرکت Reeceptional.

تصویر و ویدئو SEO

قبل از اینکه به بخش بعدی برویم ، می خواهم به چند مورد در مورد تصاویر و فیلم هایی که در محتوای خود استفاده خواهید کرد برای تقویت سئوی خود اشاره کنم.

برای شروع ، افزودن تصاویر و فیلم ها به مطالب خود یکی از بهترین شیوه های SEO است که بسیاری از آنها به ندرت آن را اجرا می کنند. و این فقط ناراحت کننده است زیرا تصاویر بهینه شده ترافیک بزرگی را از Google Images و موارد مشابه به ارمغان می آورند. فیلم ها می توانند از سایتهایی مانند YouTube ، Vimeo ، Tumblr و موارد دیگر از شما ترافیک ، پیوندها ، موارد ذکر شده و موارد دیگر کسب کنند..

قبلاً در مورد بهینه سازی تصاویر برای وردپرس صحبت کرده ایم ، اما چگونه تصاویر را برای موتورهای جستجو بهینه می کنید؟ این ساده ترین قسمت است. برای شروع ، باید تصاویر خود را برای بارگذاری سریع بهینه کنید. از تصاویر سنگین استفاده نکنید که باعث کندی سایت شما می شود. اگر برای پست بعدی خود به یک تصویر برجسته 650 300 300 نیاز دارید ، یکی را آپلود کنید که 650 x 300 باشد و نه پیکسل بیشتر.

دوم اینکه ، اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما به محتوای شما مربوط هستند. به غیر از کسب رتبه های بهتر ، تصاویر باید محتوای شما را تقویت کنند – هدف اصلی آنها.

سوم ، به تصاویر خود نام فایلهای مناسب بدهید. آیا تصویری در مورد SEO WordPress وجود دارد؟ تصویر را به این صورت نامگذاری کنید – تصاویر خود را مانند IMAGE001_2020.jpg مانند نگذارید. چرا؟ این برای تجربه کاربر و سئو بد نیست زیرا موتورهای جستجو تصاویر را مانند خوانندگان انسانی نمی بینند. از این گذشته ، سعی کنید کلمه کلیدی خود را به نام فایل تصویری فشار دهید.

صحبت از موتورهای جستجو “دیدن” تصاویر شما ، شما باید برچسب ALT را به تصاویر خود اضافه کنید تا این عنکبوت ها راحت تر شوند. متن ALT متن متناوب (جایگزین) را نشان می دهد ، متنی که نشان داده می شود اگر تصویر به هر دلیلی بارگیری نشود. برچسب ALT هدف دیگری دارد. این منظور برای کمک به خوانندگان صفحه نمایش “دیدن” تصاویر شما بود. خوانندگان صفحه توسط افراد با مشکل روبرو استفاده می کنند تا محتوای سایت خود را مصرف کنند. عنکبوت موتورهای جستجو از اطلاعات موجود در برچسب ALT برای “دیدن” تصاویر شما نیز استفاده می کنند.

بهینه سازی تصاویر در وردپرس کار اندکی است. فقط در ویرایشگر پست روی “افزودن رسانه” کلیک کنید و تصویر خود را روی صفحه نمایش داده شده انتخاب کنید. پس از انتخاب تصویر ، مناطقی را در سمت راست مشاهده خواهید کرد که به شما اجازه می دهند عنوان ، عنوان ، Alt و توضیحات را اضافه کنید. فقط کافی است روی قسمت “alt” تمرکز کنید ، اما در صورت وقت داشتن اطلاعات دیگر را پر کنید.

متن ALT برای سئو عالی است ، در صورت استفاده از HTML معتبر استفاده می کند ، و به خوانندگان با چالش بینایی کمک می کند تا محتوای شما را در کلیت آن جذب کنند. به همین ترتیب متن ALT را توصیفی کنید (و به تصویر و نوشته مربوط است) اما کوتاه.

3. از موضوعات و افزونه های WordPress-SEO-Ready استفاده کنید

چارچوب تم Premium WordPress Total Premium

وردپرس امروزه بسیار پرطرفدار است زیرا می توانید در مدت زمان لازم برای پایین آمدن یک لیوان قهوه ، وب سایت داشته باشید. با تشکر از مضامین و افزونه های وردپرس ، هر کسی (و منظورم از هر کسی است) می تواند در هیچ زمان دیگری یک وب سایت حرفه ای ایجاد نکند. اما این تنها در صورتی صحیح است که موضوع و افزونه های مناسب را انتخاب کنید. از نظر سئو وردپرس ، مضامین و افزونه هایی که انتخاب می کنید باید از سویی SEO باشند.

بدیهی است ، شما می توانید با هر مضمون و هر مجموعه افزونه ای شروع کنید ، اما آنهایی که آماده سئو هستند شروع کار مورد نیاز برای استفاده از Google را با طوفان به شما می دهند. در انتخاب وردپرس و افزونه ها چه چیزی را باید در نظر داشته باشید?

در مرحله اول ، انتخاب شما باید استفاده کند تمیز و معتبر HTML. اگر ساختار موضوع شما در همه جا قرار دارد ، قصد دارید نه تنها با سئو وردپرس خود بلکه در طراحی خود نیز مشکل داشته باشید. به دنبال موضوعاتی باشید که از برچسب URL متعارف استفاده می کنند. یک متا URL متعارف چیست؟ این فقط یک اصطلاح فانتزی برای نوع خاصی از متا تگ است که URL بالای صفحه شما را ذخیره می کند. اگر این صفحه اصلی شما باشد ، برچسب URL متعارف نام دامنه شما را ذخیره می کند. اگر این پست باشد ، برچسب آدرس اینترنتی پست را ذخیره می کند.

موضوع همچنین باید پشتیبانی کند استفاده صحیح از عناوین (h1 ، h2 ، h3… h6) و برچسب های عنوان. شما همچنین باید به دنبال مضامین وردپرس باشید که یکپارچه سازی آن را انجام می دهند نمودار برچسب نمودار را باز کنید برای به اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی.

چگونه می توانید تمام این عوامل را تعیین کنید؟ می توانید مطالب تبلیغاتی توسعه دهنده را بخوانید ، مستقیماً با آنها تماس بگیرید یا نسخه ی نمایشی را بازرسی کنید. دنبال چه چیزی میگردی؟ بر روی نسخه ی نمایشی راست کلیک کنید و “مشاهده صفحه صفحه” یا چیزی معادل آن را انتخاب کنید. شما باید روی قسمت اول کد تمرکز کنید – منطقه بین و برچسب ها پیدا کردن برچسب ها به عنوان مثال. یا.

مهم نیست اگر موضوع مورد علاقه شما این مناطق را ندارد. همیشه می توانید بعداً با استفاده از افزونه های SEO یا دستی با ویرایش کد ، آنها را برچسب ها اضافه کنید. من هر روز به پلاگین می رفتم. موضوعی که عناوین و عناوین صفحه را پشتیبانی نمی کند ، خیر و خیر است ، می دانید اگر چنین موضوعی در وهله اول وجود دارد.

4. URL های دوستانه برای SEO

همچنین به عنوان Pretty Permalinks در وردپرس شناخته می شود ، URL های دوستانه برای سئو یک مؤلفه اصلی بهترین شیوه های SEO وردپرس و همچنین تجربه کاربر هستند. به عنوان مثال ، کدام URL آسانتر به خاطر می آورد:

 • https://www.yoursite.com/article300152
 • https://www.yoursite.com/؟p=3424
 • https://www.yoursite.com/wordpress-seo

به نظر شما کدام یک از URL ها عنکبوتهای موتور جستجو را “هیجان زده” می کنند؟ آدرس سوم در لیست برنده مطلق است. دیدن WordPress هاست با استفاده از URL هایی مانند http://www.example.com/؟p=123 وقتی وردپرس این کار را می کند با ایجاد URL های دوستانه برای SEO بسیار آسان باشد (و پلاگین های خوبی مانند پیوند زیبا که می توانید از آن برای ایجاد آسان به یاد آوردن لینک های خارجی استفاده کنید).

فقط بروید تنظیمات> پیوندهای همیشگی و انتخاب کنید نام ارسال یا ماه و نام. این کار را مدت ها قبل از افزودن محتوا به وبلاگ خود انجام دهید تا از لینک های خراب جلوگیری کنید. اگر هیچ ایده ای نداشتید ، پیوندهای شکسته برای سئو کار بدی هستند و اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، Elegant Themes یک پست عالی منتشر کرد که چرا باید هرگز از تنظیمات پیش فرض پیوند استفاده نکنید.

5. وب سایت موبایل دوستانه

شاید برای من اشکالی داشته باشد زیرا هر بار که در یک وب سایت عالی هستم ، همیشه مرورگر خود را تغییر می دهم تا بررسی کنم آیا سایت پاسخگو است یا خیر. همین اشکال باید شخصی را در Google نیز داشته باشد ، زیرا اگر متوجه نشده اید ، آنها قبلاً برچسب های دوستانه موبایل را در نتایج جستجو معرفی کرده اند.

معنی آن چیست؟ اگر وب سایت شما دوستانه موبایل ندارد ، از رتبه های بدتری نسبت به وب سایت های دوستانه موبایل برخوردار خواهید شد. خوانندگان شما همچنین می دانند که سایت شما مدتها قبل از ورود به صفحه اصلی شما دوستانه تلفن همراه ندارد و این باعث کاهش نرخ کلیک شما می شود.

Google توصیه می کند طراحی وب پاسخگو (RWD) را اتخاذ کند – یک تکنیک طراحی وب که به توسعه دهندگان امکان می دهد وب سایت خود را با استفاده از یک رویکرد اول برای موبایل ایجاد کنند. وب سایت های ساخته شده در اطراف تکنیک های RWD همیشه از نظر همه دستگاه ها بسیار عالی به نظر می رسند.

اگر RWD برای مدل تجاری شما کار نمی کند ، که بعید به نظر می رسد ، می توانید به دنبال راه حل موبایل ترکیبی باشید. فقط مطمئن شوید که بازدید کنندگان تلفن همراه به سایت تلفن همراه شما می آیند ، و هیچ درگیری (یا URL) در محتوا (یا URL) وجود ندارد که منجر به خراب کردن SEO WordPress شما شود. این کتاب راهنمای Google SEO دارای یک بخش کامل است که توضیح می دهد چگونه می توانید در مورد آن صحبت کنید.

در غیر این صورت ، فقط از ابتدا یک موضوع و افزونه پاسخگو وردپرس را انتخاب کنید. نمی دانم از کجا شروع کنیم؟ موضوع پاسخگو چند منظوره وردپرس Total Responsive برای بسیاری از کارآفرینانی مثل شما یک انتخاب عالی است.

نکات بهینه سازی موبایل

6. سیگنال های رسانه های اجتماعی

رشد رسانه های اجتماعی در سالهای اخیر کانال جدید و سودآوری را برای سئو وردپرس ایجاد کرده است. حتی بدون تلاش ، می توانید پتانسیل بالای ترافیکی رسانه های اجتماعی را ببینید. همچنین این امکان را به شما می دهد تا در اطراف نام تجاری و یا محصولات خود جامعه ای بسازید.

موتورهای جستجو برای تعیین رتبه از مارک های برند و محتوا استفاده می کنند. دلیل این رویکرد ساده است: اگر افراد بیشتری محتوای شما را دوست دارند ، retweet ، pin ، stumble و غیره کنند ، باید ارزشمند باشند و برعکس.

مراقب باشید با رسانه های اجتماعی هر چند. شما می خواهید ارتباطات دو طرفه را بر خلاف صحبت کردن در آینده خود باز کنید. شما باید افراد را با نام تجاری خود درگیر کنید تا “… ارزش گذر و گفتگوی آنلاین دهان را بهبود بخشید.”

برای ایجاد مخاطبان خود از رسانه های اجتماعی استفاده کنید و برای هدایت مکالمه و درگیری کاربر سخت تلاش کنید. هرچه ذکرها بیشتر باشد ، بهتر است.

7. ضرب و شتم رقابت خود را

وقتی کلمه کلیدی خود را در Google وارد می کنید ، ده (10) وب سایت اول ظاهر می شوند که شدیدترین رقبای شما هستند. برای به دست آوردن آن مقام نخست گریزان ، باید همه آنها را مورد ضرب و شتم قرار دهید.

آیا به یاد می آورید این گفته عاقلانه مانند دوستانتان و دشمنان خود را نزدیک تر کنید؟ برای مطالعه رقابت خود وقت بگذارید. پاسخ به سؤالاتی از قبیل: چرا شماره یک مرا کتک می زند؟ آنها چه کارهایی متفاوت انجام می دهند؟ آیا آنها تکنیک های SEO SEO کلاه سفید را اجرا می کنند که ممکن است از دست بروند?

شاید آنها به همان اندازه که تصور می کنید خوب نیستند – شاید به عنوان مثال محتوای آنها قدیمی باشد. این می تواند پنجره فرصت شما برای دستیابی به رتبه ای باشد که شما شایسته آن هستید. رقابت را مطالعه کنید و آنها را در بازی خودشان بزنید. کمی رقابت بسیار جذاب است. به علاوه اگر جایزه رتبه های بهتر ، ترافیک بیشتر و در نهایت تبدیل بهتر است ، من هر روز برای این چالش آماده هستم. شما هستید?

8- سرعت بارگذاری صفحه را بهبود بخشید

اگر وب سایت شما برای بارگذاری هزاره طول می کشد ، چشم اندازهای چپ ، راست و مرکز را از دست می دهید. علاوه بر این ، شما در حال شلیک SEO هستید که تخلیه را پایین می آورد ، و مشکل نیست.

صفحات آهسته منجر به افزایش گزاف گویی ، از بین رفتن ترافیک و اعتماد مشتری می شوند ، بنابراین زمان بارگذاری صفحه خود را از قبل کاهش دهید. پستی که من در بیانیه قبلی با آن پیوند داده ام ، همه کارهایی را که باید انجام دهید برای بهبود سرعت سایت وردپرس شما نشان می دهد. اگر می خواهید یک بررسی سریع از سرعت سایت در سایت خود انجام دهید تا ببینید که چقدر سریع است می توانید از آن استفاده کنید ابزار صفحه بینش Google برای بررسی وب سایت خود و دیدن چه نوع توصیه هایی از Google برای افزایش سرعت سایت خود (لازم به ذکر است که بینش های صفحه در بسیاری از بهینه سازی های خرد متمرکز شده است که بعضی اوقات باعث نمی شود سایت شما انجام دهد یا این امر به سادگی با گرفتن یک برنامه میزبانی بهتر ، روی سایت شما تأثیر نخواهد گذاشت ، مهمترین عامل زمان بارگذاری واقعی شماست ، بنابراین باید زمان بارگذاری خود را با رقبای برتر خود مقایسه کنید و مطمئن باشید سایت شما سریعتر است).

9. HTTPS به عنوان یک سیگنال رتبه بندی

در مقدمه ، ما ذکر کردیم که Google برای ایجاد یک وب بهتر ، سریعتر و ایمن برای همه ، همه کار را انجام می دهد. آنها با ارتقاء الگوریتم های جستجوی خود ، تجربه جستجو را بهتر می کنند. با همه کاره بودنشان نمودار دانش, موتور جستجو سریعتر رشد کرده است و اکنون آنها دوست دارند که هر مدیر وب سایت HTTPS را برای بهبود امنیت خواص وب اتخاذ کند.

در حالی که HTTPS یک سیگنال بزرگ رتبه بندی نیست ، Google هنوز آزمایشاتی را انجام می دهد و ممکن است تصمیم بگیرد در آینده نزدیک آن را تقویت کند. درست روز دیگر ، آنها مقاله ای را منتشر کردند امنیت سایت خود با HTTPS. در این مقاله به اهمیت امنیت سایت ، بهترین شیوه ها هنگام راه اندازی HTTPS و نحوه تنظیم HTTPS در سایت HTTP بیان شده است. شما باید در دستان خوبی باشید.

10. سئو محلی

SEO محلی دقیقاً مانند SEO (ارگانیک) SEO است. تنها تفاوت این است که شما باید با کمپین محلی SEO خود یک قدم جلو بروید. به عنوان مثال ، فراموش نکنید که شهر / ایالت خود را در برچسب های عنوان ، عناوین ، محتوای ، URL و متن دیگر اضافه کنید. علاوه بر این ، ادعا را فراموش نکنید Google برای کسب و کار من صفحه لباس خود را. رایگان است ، بنابراین صبر نکنید.

بهترین عملی SEO WordPress SEO

می توانید در مورد SEO محلی اطلاعات بیشتری کسب کنید موز یا Land Engine Land.

11. سایت خود را به موتورهای جستجو ارسال کنید

همانطور که قبلاً تأسیس کرده ایم ، عنکبوت های موتور جستجو وب را به دنبال محتوا شانه می کنند. سپس آنها متناسب با موارد مختلف فهرست بندی می کنند سیگنال های رتبه بندی SEO. ارسال سایت خود به موتورهای جستجو به طور دستی شانس شما برای دستیابی به رتبه بهتر را بهبود می بخشد. ارسال سایت خود به صورت دستی ، احتمال اینکه شما به عنوان هرزنامه علامت گذاری شوند نیز کاهش می دهد.

بهترین قسمت این فرآیند سریع و آسان است. برای ارسال سایت خود به Google ، می توانید از این موارد استفاده کنید صفحه URL را اضافه کنید یا ابزارهای وب مسترها. برای ارسال سایت خود به Yahoo! و بینگ ، احساس رایگان برای استفاده صفحه ارسال سایت بینگ. نگران نباشید ، یاهو! جستجو توسط موتور جستجوی بینگ انجام می شود. به این معنی که هنگام ارسال سایت خود به Bing در نتایج جستجوی Yahoo ظاهر خواهید شد.

12. نقشه سایت

نقشه سایت به معنای واقعی کلمه نقشه سایت شما است – تمام صفحات ، دسته ها و موارد دیگر را نشان می دهد. شما باید یک نقشه سایت ، هم برای بازدید کنندگان انسانی و هم برای موتورهای جستجو ایجاد کنید. نقشه سایت را در سایت خود منتشر کنید تا خوانندگان بتوانند در صورت گم شدن محتوای شما را پیدا کنند. شما حتی می توانید از صفحه خطای 404 خود به نقشه سایت خود پیوند دهید. می توانید نقشه سایت خود را به صورت دستی ایجاد کنید یا از افزونه ای به عنوان استفاده کنید نقشه سایت های XML XML.

در حالی که موتورهای جستجو می توانند نقشه سایت را در سایت شما بیابند ، شما باید آن را از طریق ارسال کنید Google Webmaster Tools برای بهبود شانس خود این کار هوشمندانه است ، به خصوص با وب سایت جدید.

مهم نیست که مردم چه می گویند ، ایجاد لینک بخش مهمی از بهترین شیوه های SEO WordPress است. اینگونه کار می کند که ساختمان پیوندی کار می کند. شما در فرآیند به اشتراک گذاری آب پیوند با شما ، از محتوا و سایت باکیفیت بالا لینک می کنید. اگر یک وب سایت معتبر باشد ، Google شما را با نمایه پیوند بالاتر نشان می دهد و رتبه شما بالا می رود. سپس اگر پیش بروید و به سایت B لینک دهید ، آب پیوند را نیز به اشتراک می گذارید. با این حال ، اگر سایت B کاملاً از طاقچه شما (spammy) خارج است یا حاوی محتوای کم کیفیت است ، شما فقط رتبه خود را لکه دار می کنید و احتمالاً یک پنالتی دریافت خواهید کرد.

فقط از وب سایتهای باکیفیت در طاقچه خود یا از وب سایتهای معتبر ، پیوندها را بپذیرید. فقط به وب سایتهای با کیفیت بالا (محتوا) پیوند دهید که ارزش سایت شما را می افزاید.

آینده سئو اهمیت کیفیت لینک خواهد بود. سایتی که پیوند دارد باید از نظر اجتماعی فعال باشد و یک کاربر کاربر قابل استفاده و تعامل داشته باشد. اهمیت پیوند ، ارزش سایتی خواهد بود که به سمت اجتماعی اینترنت نسبت می دهد. – نیک اندرسون ، بنیانگذار Hostoople.

یاد بگیرید که بطور طبیعی پیوند برقرار کنید. اگر پیوندهایی خریداری کنید ، Google متوجه می شود و شما را مجازات می کند. شما باید تلاش کنید تا محتوای فوق العاده ای را ایجاد کنید که به طور طبیعی پیوند کسب می کند. زراعت پیوند (کاشت بسیاری از لینکها به طور هم زمان یا در مدت زمان کوتاهی) فقط شما را با مشکل مواجه می کند.

گذشته از این ، از متن لنگر طبیعی در لینک های خود استفاده کنید. از امثال “اینجا را کلیک کنید” را دور کنید و به جای آن از متن استفاده کنید. به مثال نیاز دارید؟ فقط به الگوی پیوندی که در طول وبلاگ خود استفاده کرده ایم ، نگاه کنید. سرانجام ، اگر مایل به پیوند به یک وب سایت هستید اما نمی خواهید آب پیوند را به اشتراک بگذارید ، می توانید از ویژگی rel = “nofollow” در پیوندهای خود استفاده کنید.

مثال: متن لنگر معنی دار

ابزار و منابع SEO WordPress

اکنون که بهترین عملکرد SEO را در وردپرس نداریم ، برخی از ابزارهایی که برای سوق دادن SEO WordPress به جلو نیاز دارید چیست؟?

در اینجا یک لیست سریع وجود دارد:

در پایان روز…

… به خاطر داشته باشید که SEO WordPress SEO زمان می برد. پس از اجرای بهترین شیوه های SEO WordPress ، باید زمان کافی برای دیدن نتایج داشته باشید. خیلی بد است که ما هنوز راه حل تنظیم و ترک SEO نداریم. علاوه بر این ، شما باید مطابق با تغییرات گسترده در صنعت ، استراتژی SEO WordPress SEO خود را به روز کنید. فراموش نکنید که برای جلوگیری از مجازات ها ، دستورالعمل های تعیین شده SEO را دنبال نکنید. برای خلاصه کردن آن ، محتوای با کیفیت بالا ایجاد کرده و سایت خود را مانند یک مرد دیوانه تبلیغ کنید.

این امید ما است که ما به اندازه کافی به شما خوراک داده ایم؛ توپ در حال حاضر در دادگاه شما است. آیا بهترین شیوه مهم SEO WordPress را کنار گذاشتیم؟ کدام یک از بهترین روشهای SEO WordPress را استفاده می کنید؟ لطفا در نظرات با ما در میان بگذارید. همه بهترین ها و ممکن است خداوند کار دست شما را بیامرزد!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map