تحقیق و کاربرد کلمات کلیدی WordPress برای سئو

 1. 1. راهنمای مبتدی SEO برای WordPress: Intro، Prep & Jargon
 2. 2. در حال خواندن: تحقیق و کاربرد کلمات کلیدی WordPress برای سئو
 3. 3. بهبود سئو با لینک دهنده ، سرعت سایت و موارد دیگر

ما قبلاً مشخص کرده ایم که همه اینها با تحقیقات کلمات کلیدی شروع می شود و به پایان می رسد ، درست است؟ اما شما چهطور این را انجام میدهید؟ و با کلمات کلیدی که پیدا می کنید چه می کنید؟ این همان چیزی است که ما در این فصل از راهنمای آن خواهیم یافت. برای برخی از افراد ، تحقیقات کلمات کلیدی به نوشتن طاقچه خود در برنامه ریز کلمات کلیدی Google و جستجوی اصطلاحات مرتبط است. این ایده خوبی نیست در حالی که Google قادر است اتصالات هوشمندی را در مناطق دیگر برقرار کند ، برنامه ریز کلمه کلیدی به طرز حیرت انگیزی مستقیم رو به جلو است. این به احتمال زیاد فقط اصطلاحات مرتبط را نشان می دهد که در حال حاضر کلمه کلیدی در آن وجود دارد.


اگر من “فوتبال” را تایپ می کنم و از برنامه ریز کلمات کلیدی برای ایده ها می پرسم ، حتماً “بازی های فوتبال” یا “توپ های فوتبال” را لیست می کند ، اما “dribbling” ، “مسی” ، “جام جهانی 2014” یا موارد دیگری را ذکر نمی کند. اصطلاحات دیگر که به موضوع بسیار مرتبط هستند. برای اکثر مباحث ، این بدان معناست که اگر فقط به برنامه ریز کلمات کلیدی تکیه کنید ، تعداد محدودی از کلمات کلیدی مختلف را انتخاب خواهید کرد. به همین دلیل باید…

با کلمات کلیدی خود خلاق شوید

به بیرون جعبه فکر کن. وقتی به طاقچه خود فکر می کنید چه چیزی به ذهن شما خطور می کند؟ چیزی که اصلاً کلمه کلیدی طاقچه را در آن ندارد؟ نگران نباش تست کنید تا ببینید که آیا این کارایی دارد یا خیر. اگر به نظر نمی رسد به هر چیزی فکر می کنید ، یک راه خوب برای یافتن ایده ها برای کلمات کلیدی این است که به انجمن های مربوط به موضوع یا یک دسته پاسخ yahoo / quora بروید ، و ببینید که افراد اغلب از چه کسانی کمک می خواهند. (برای همه سوله ها امکان پذیر نیست.) سپس می توانید کلمات آنها را وام بگیرید و ببینید که آیا حجم جستجو گواهی می دهد که این یک کلمه کلیدی ارزشمند است که بعد از آن ادامه یابد. راه خوب دیگر برای پیشبرد رقابت خود این است که…

واقعاً بدانید که درباره چه چیزی می نویسید

بسیاری از افرادی که تنها با هدف درآمدزایی به یک طاقچه می روند ، فقط ابزارهای کلیدی برای تکیه بر کلمات کلیدی را در اختیار دارند. اما اگر در مورد موضوع آگاهی دارید ، می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. می توانید مباحث به ظاهر نامربوط را بکشید ، بدانید که مرتبط هستند و از کلمات کلیدی استفاده می کنید که یک شخص خارجی در یک میلیون سال هرگز نمی تواند فکر کند. آن را مزیت میدان خانگی بنامید. در بعضی از طاقچه ها حتی زبان خاص وجود دارد که ممکن است بالای سر افراد بیشتر باشد ، به جز مواردی که در واقع به آن علاقه مند هستند.

متأسفانه در اینجا هیچ میانبر واقعی وجود ندارد ، مگر اینکه شما از قبل در مورد چه چیزی می نویسید ، باید زمان و تلاش خود را بکار بگیرید تا به جایی برسید که زحمت شما بیفتد. با این وجود ، نکته ای که می تواند به شما کمک کند انتخاب چیزهایی است که حداقل به شما علاقه مند است ، اگر علاقه مند نیستید ، در مورد آن بنویسید. اما اگر هدف اصلی شما سودآوری است ، باید همیشه زنده بودن یک محصول را قبل از غرق شدن زمان زیاد در یک پروژه آزمایش کنید.

از نوع صحیح کلمات کلیدی استفاده کنید

کلمات کلیدی SEO

هنگامی که به دنبال کلمات کلیدی هستید ، بهترین نوع آنهایی هستند که رقابت کمی دارند و قصد متقاضی یا مشخصی برای خرید یک محصول یا خدمات دارند. (معمولاً یک رقابت نسبتاً مناسب وجود دارد که هدف مشخص شود ، اما همیشه نه به اندازه مواردی که قصد صرفاً با خاصیت جستجو در آن دخیل باشد.) کلمات کلیدی گسترده معمولاً بسیار رقابتی و بسیار کلی هستند. مردم اغلب این کلمات کلیدی را از کنجکاوی جستجو می کنند و احتمالاً از خرید هر چیزی تمایلی ندارند.

بیایید “نوشتن مقاله” را به عنوان نمونه ببریم. اعداد بسیار خوب است. حدود 30،000 جستجو ماهانه. اما اینجاست که خبر خوب متوقف می شود. این رقابت شدید است … و برای وخیم تر شدن اوضاع ، اصطلاح جستجو کاملاً کلی است. در اینجا اثبات واقعی قصد وجود ندارد. افراد ممکن است فقط به دلیل دیدن اصطلاح به کار رفته (یا شنیده شدن در مردان Mad) به جستجوی جستجو بپردازند و می خواستند بدانند منظور از آن چیست. یا شاید به آنها گفته شده است این چیزی است که باید درباره آنها بیشتر بدانید.

از طرف دیگر ، “مربی نویسندگی” داریم که 30 جستجو در هر ماه انجام می شود. در حالی که ممکن است برخی استدلال کنند که این بسیار ارزشمند است ، اما هدف ضمنی در اینجا وجود دارد ، و شما می توانید طول عمر دریافت فقط یک مشتری مربی را تصور کنید. و رقابت (تعجب آور نیست) ، بسیار نرم تر است. ورود به صفحه اول دیگر یک رویای لوله نیست. اگر کارتهای خود را به درستی بازی کردید ، بسیار تضمین شده است. در حالی که شما ممکن است آستانه حجم جستجوی خود را بالاتر بگذارید ، این نمونه آنچه را که می خواهید برای هدف خود نشان دهید ، نشان می دهد. رقابت کم ، و هدف ضمنی یا مشخص.

مثال دیگر “یخ خشک” در مقابل “کجا می توان یخ خشک خریداری کرد”. تخمین زده می شود یخ خشک ، ماهانه 90،000 یا بیشتر جستجو کند. اما دوباره مردم می توانند از اینكه از چه چیزی ساخته شده باشند ، سؤال كنند یا مایل به دیدن یخ خشک + صابون ‘بمبی’ در فیلم هستند. با این حال ، “از کجا می توانم یخ خشک بخرم” ، به طور خاص قصد خرید را دارد ، ضمن اینکه رقابت کمتری نیز دارد. و نه تنها این ، هنوز هزاران جستجو ماهانه برآورد شده است. این نمونه ای از کلید واژه دم بلند است. عبارتی به جای یک یا دو کلمه است که می توانید هنگام نوشتن محتوا هدف گذاری کنید.

متأسفانه ، با توجه به اینکه تمرکز اصلی ما روی وردپرس است ، ما فقط برای معرفی سریع تحقیقات کلمات کلیدی وقت داریم ، اما برای شروع کار بیش از اندازه کافی خواهد بود. با این وجود ، اگر می خواهید در مورد تحقیقات کلمات کلیدی ، کلمات کلیدی دم بلند و انواع کلمات کلیدی مورد نظر خود را بدانید ، بررسی کنید راهنمای قطعی Backlinko در تحقیق در مورد کلید واژه ها یا این جامع راهنمای کلمات کلیدی دم بلند توسط فت جو.

با کلمات کلیدی در سایت وردپرس خود چه کاری انجام دهید

در این مرحله شما باید قبلاً افزونه Yoast یا WordPress SEO را با قابلیت های مشابه نصب کرده باشید. اگر اینطور نیست ، اکنون این کار را انجام دهید ، زیرا واقعاً در مرحله اول لازم است.

در عنوان / صفحه از کلمات کلیدی استفاده کنید

اگر نوع کلمات کلیدی با دم بلند را هدف قرار می دهید که اغلب ساده ترین آنها برای رتبه بندی هستند ، اغلب می تواند به اندازه کل عنوان کافی باشد. اگر در حال حاضر مخاطبی دارید ، ممکن است بخواهید از یک عبارت جستجوی استاندارد از چیزی که توجه بیشتری به شما نشان می دهد استفاده کنید ، اما هنوز هم می خواهید برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید.

در این حالت می توانید از افزونه SEO برای تغییر عنوان استفاده کنید. در همین پست ، برای مثال می توانیم عنوان صفحه را به “WordPress SEO برای مبتدیان” تغییر دهیم اگر فهمیدیم که عبارت جستجو مطلوب تری برای هدف قرار دادن است.

تصویر عنوان جستجوگر

نام فایل های تصویری و متن Alt را بهینه کنید

به عنوان مثال ، تصویری که من از تغییر عنوان گرفتم “seotitle.jpg” نامگذاری شده است و متن alt “تصویر عنوان seo” است. این نه تنها می تواند بر رتبه بندی صفحه شما تأثیر بگذارد ، بلکه به رتبه بندی تصویر شما برای شرایط مناسب در جستجوی تصویر Google کمک می کند.

مطالب 100٪ مربوط به عنوان را بنویسید

متأسفانه به آسانی آسان نیست به دست آوردن یک قطعه از مطالبی که قبلاً در مورد چیز دیگری نوشتید ، تغییر عنوان ، بازنویسی آن کمی کوچک و هدف قرار دادن یک کلمه کلیدی کاملاً جدید. نه تنها بازدیدکنندگان احتمالی خود را به هیچ وجه آزار نخواهید داد و شانس خود را برای تبدیل شدن به مشترک یا مشتری از بین نمی برید ، بلکه به احتمال زیاد رتبه بالا نیز رنج می برید تا در وهله اول متوجه شوید. بنابراین مرتبط باشید.

در آدرس پست / صفحه از کلمات کلیدی استفاده کنید

در حالی که شما می توانید این کار را به سادگی انجام دهید که عنوان پست / صفحه به صورت پیوند دهنده تبدیل شود ، Google در واقع از استفاده از کل عبارات توصیه می کند ، و در عوض فقط برای چند پست از چند کلمه کلیدی (3-5) استفاده می کند. شما می توانید این کار را به راحتی از داخل ویرایشگر پست وردپرس انجام دهید. به سادگی بر روی دکمه ویرایش در کنار url کلیک کنید و پیوند مجدد از چیزی شبیه به این را تغییر دهید:

پیوند همیشگی

در مورد این موارد بیشتر:

تغییر پیوند مجدد

شرح دقیق متا را بنویسید

سعی نکنید تا حد ممکن کلمات کلیدی را فشار دهید. در صورت امکان برای بازدید کننده احتمالی ، در صورت امکان ، به روشی قانع کننده توضیح دهید. (همانطور که توضیحات متا ممکن است چیزی باشد که شخص هنگام مشاهده صفحه شما در نتایج جستجو مشاهده می کند.) وقتی شک دارید ، توضیحی نسبتاً صریح و روشن راجع به آنچه در مورد پست است ، بروید. شما این کار را در ویرایشگر پست / صفحه ، در SEO WordPress توسط Yoast در جعبه متن اصلی انجام می دهید.

برای ساختار محتوای خود از زیر عناوین استفاده کنید

و همچنین برای تأکید بر کلمات کلیدی که به طور مستقیم با آنچه می نویسید مرتبط است. همیشه عنوانهای فرعی خود را در برچسب مناسب قرار دهید.

برای موضوعات گسترده تر ، و

برای چیزی خاص تر.

برچسب ها فقط برای عنوان صفحه رزرو می شوند. مثلا:

بازیکنان مشهور فوتبال

لیونل مسی

کریستینو رینالدو

برای کلمات کلیدی از کلمات کلیدی استفاده کنید

این روشی برای ارسال سیگنال به موتورهای جستجو است که این موضوعی است که شما در مورد سایت خود درباره بسیاری می نویسید ، و این که آنها ممکن است در نظر داشته باشند که رتبه های بالاتری را برای اصطلاح جستجو بدست آورند ، بدون آنکه واقعاً کلمات کلیدی گسترده تری را هدف قرار دهند (و هیچگونه ترافیکی دریافت نمی کنید) در پست ها و صفحات شخصی. اگر به مقولات ما در WP Explorer نگاه کنید ، می توانید این استراتژی را در عمل مشاهده کنید.

بیش از حد از کلمات خود استفاده نکنید

غالباً به عنوان چاشنی کلمات کلیدی گفته می شود ، استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی در محتوای شما صرفاً ایده بد است. این نه تنها تجربه خواندن وحشتناک و وحشتناک را برای هر بازدید کننده ایجاد می کند ، بلکه به هیچ وجه به رتبه بندی شما کمک نمی کند. اگر خیلی زیاد بروید ، می تواند و می تواند به آنها آسیب برساند.

نتیجه

این فصل در مورد کلمات کلیدی نتیجه گیری می کند. در بخش بعدی این راهنما ، ما در مورد Backlinks ، سرعت سایت و سایر عواملی که می تواند در بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو ما نقش داشته باشد ، بیشتر می آموزیم. و مثل همیشه ، اگر سؤال یا چیز دیگری برای اضافه کردن به موارد فوق دارید ، فقط در زیر نظر دهید. ما دوست داریم افکار شما را بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map