نحوه نوشتن عناوین بهتر و Taglines برای وردپرس

تمام شده است یک میلیارد وب سایت بصورت آنلاین و هر روز راه اندازی بیشتری انجام می شود. اگر در ساخت و مدیریت یک وب سایت تازه وارد هستید ، ممکن است از این میزان رقابت غافل شوید. چگونه می توانید سایت خود را متمایز کنید و سهم خود را از ترافیک جلب کنید?


اولین قدم در مورد توجه ، داشتن عنوان چشم نواز و نشان خلاقانه است. از آنجا که این اولین عناصری هستند که خوانندگان شما خواهند دید ، می خواهید تأثیر فوری بگذارید. داشتن عنوان و نشان مشخصی که روی هدف و مارک تجاری شما متمرکز است ، مزیت شما را نسبت به سایر سایتها برای جلب توجه همین مخاطبان به شما نشان می دهد.

در این پست ، قصد داریم عناوین و برچسب های WordPress را بررسی کنیم و تأثیر آنها بر وب سایت شما چیست. ما همچنین در مورد نحوه ایجاد یک عنوان و برچسب که مارک شما را تعریف کرده و برای موتورهای جستجو بهینه شده است ، بحث خواهیم کرد. بیا شروع کنیم!

عنوان ها و برچسب های WordPress چیست?

تصویر صفحه عنوان و برچسب WPExplorer.

عنوان و نشان سایت شما معمولاً اولین چیزی است که بازدید کنندگان مشاهده می کنند. این اسم وبلاگ را به شما می دهد و دقیقاً همان چیزی را که هنگام بازدید از سایت می یابید می گوید – مختصر ، دقیق و حرفه ای.

همانطور که احتمالاً حدس می زنید ، خود عنوان نام سایت شماست این نحوه شناسایی مارک شما و نحوه جستجوی آنلاین شما است. از طرف دیگر ، شما برچسب جمله ای کوتاه شبیه به زیرنویس یا شعار تبلیغاتی است که غالباً زیر عنوان شما قرار می گیرد. این یک توضیحات مختصر درباره آنچه سایت شماست و چرا وجود دارد کار می کند.

ترکیب یک عنوان قوی با یک برچسب توصیفی روشن و واضح ، به سایت شما در تلاش برای جلب توجه مخاطبان ، مزیت آن را می دهد. نگاهی دیگر به عنوان و نشانگر ترکیبی خود در بالا بیندازید. نام سایت را در اختیار شما قرار می دهد ، ضمن اینکه به طور واضح و مختصر آنچه را که می توانید از محتوای ما انتظار داشته باشید (مضامین ، افزونه ها و راهنماها) توضیح می دهد..

ممکن است برای رسیدن به یک عنوان و برچسب خوش ساخت ، زمان لازم باشد ، اما قطعاً ارزش این تلاش را دارد. این دو متن ساده می توانند به شما در ایستادگی از سایتهای مشابه کمک کنند. آنها همچنین به خوانندگان شما می گویند سایت شما در مورد چیست و همچنین لحن و سبکی که انتظار دارید چیست. از همه بهتر ، وقتی به درستی انجام شد ، می توانید از عنوان و برچسب خود برای بهبود بهینه سازی موتور جستجوی WordPress (SEO) خود استفاده کنید.

نحوه ایجاد عناوین بهتر و Taglines برای وردپرس

هنگام تصمیم گیری در مورد برندسازی سایت خود ، باید از آمدن عنوانی مناسب شروع کنید. هنگامی که عنوان خود را آماده کردید ، می توانید یک برچسب ایجاد کنید که آن را تکمیل کند ، و سپس هر دو عنصر را برای اهداف SEO بهینه کنید. بیایید در مورد چگونگی انجام این کارها صحبت کنیم.

مرحله 1: عنوان وب سایت خود را انتخاب کنید

همراهی با عنوان وب سایت می تواند ترسناک باشد ، زیرا این اولین تصور است که مشتریان از سایت شما دریافت می کنند. به این روش فکر کنید: عنوان شما نام تجاری شماست. اینگونه است که مردم شما را از بین سایر سایتهای موجود در آنجا تشخیص می دهند.

نکته اصلی برای رسیدن به یک عنوان قوی ، درک اهداف سایت شما است. آیا این یک وبلاگ شخصی است؟ یا شاید شما در حال راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیکی ، یک سازمان غیرانتفاعی یا یک سبد آنلاین هستید. در هر صورت ، اگر در مورد هدف سایت خود شفاف باشید ، پیدا کردن عنوان آسانتر است.

برای یافتن نام وب سایت به راهنمایی نیاز دارید?

هنگامی که می دانید سایت شما درمورد چه مواردی است ، آسانتر است که نامهای احتمالی را بیابید. اما اگر هنوز مشکل دارید ، این موارد را امتحان کنید:

 • از صفت ها یا عباراتی که شما را توصیف می کند ، استفاده کنید یا کلمات یا عباراتی را توصیف کنید که چه کاری انجام می دهید. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما وبلاگ خودتان را در مورد انواع کارهایی انجام می دهید که انجام آنها خوب است و می تواند به افراد کمک کند. می توانید وبلاگ خود را “جک (یا جیل ، یا نام شما) همه معاملات” بنامید.
 • عمداً کلمات را اشتباه یا اختراع کنید که مربوط به شما باشد یا چه کاری انجام می دهید. آیا فرهنگ لغت مبتنی بر مورد و راهنما را ارائه می دهید؟ با سایت خود “Dictosaurus” تماس بگیرید. خلاق باش!
 • سعی کنید از یک استفاده کنید ژنراتور کلمه یا یک اصطلاحنامه برای ایده های جدید.

هدف وب سایت خود را در خاطر داشته باشید. خوب است که برای یک وبلاگ شخصی از چیزهای جالب و دیوانه کننده استفاده کنید ، اما باید یک وب سایت تجاری را حداقل قابل درک (و کمی حرفه ای) داشته باشید.

اگر وب سایت شما پرتفوی آنلاین شما یا وسیله ارتقاء تجارت آزاد است ، گزینه خوبی برای استفاده از نام خود برای عنوان – مثلاً yourname.com – گزینه خوبی است. این ممکن است شما را خیلی جلو ببرد ، اما به افرادی که بدون آنها هستند نیاز دارید که به هیچ وجه در پروفایل شما حفر کنند. این باعث می شود تا خود و اقتدار خود را به عنوان یک برند بسازید. نیل پاتل, به عنوان مثال ، با نامگذاری نام خود ، خود را به عنوان یک گوروی بازاریابی آنلاین قرار داده است:

وب سایت خود برند نیل پاتل

مرحله 2: یک Tagline خوب ایجاد کنید

ایجاد برچسب ها می تواند سخت تر از عنوان ها باشد. شما می خواهید مطمئن شوید که خلاصه سایت شما خلاصه شده است. اگر می توانید یک روش هوشمندانه برای انجام این کار با استفاده از نمایشنامه روی کلمات یا تمسخر پیدا کنید ، خوب است. با این حال ، توصیف دقیق از محتوای سایت شما بهتر از یک کار هوشمندانه است که به خوانندگان نمی گوید چه انتظاری دارند. بنابراین حتی اگر نشان برچسب شما بعد از عنوان شما نمایش داده شود ، همانطور که ، اگر نه بیشتر ، از اهمیت مهم است ، زیرا:

 1. زمینه را برای عنوان خود فراهم کنید ، اگر در حال حاضر به روشنی مشخص نمی کند که چه کاری انجام می دهید.
 2. بر هدف سایت خود تأکید کرده یا توجه خود را جلب کنید.
 3. تن را برای سایت خود تنظیم کنید.
 4. شامل کلمات کلیدی است که به سایت شما کمک می کند تا در جستجوها ظاهر شود.

شما می توانید جالبترین عنوان جهان را داشته باشید – مثلاً Shiny Bettayed Dinosaur – اما بدون برچسب زدن ، مردم نمی خواهند بدانند که سایت شما یک وبلاگ سفر شخصی در مورد تجربیات شما در کاوش در مکان های جدید و جالب است..

برچسب شما چیزی است که در بازاریابی به عنوان یک پیشنهاد فروش منحصر به فرد شناخته شده است. اینگونه است که چگونه می توانید به بازدید کنندگان نشان دهید که مزیت بررسی سایت شما چه خواهد بود ، در پاسخ به این سؤال که چه چیزی برای آنها وجود دارد. اگر آنها نمی دانند که چرا سایت شما در اینجا است یا اینکه چطور مربوط به آنها است ، احتمال بازدید از آنها وجود ندارد.

سبک محتوای وب سایت شما چیست؟ آیا اظهارات شوخ و شوخ طبعی دارید؟ آیا به عنوان یک طراح یا تکنسین مهارت های خود را نشان می دهید؟ آیا شما خوش بین ، طعنه آمیز ، ماده واقعی هستید؟ بگذارید در نشانگر نمایش داده شود – بازدید کنندگان طعم و مزه خود را برای آنچه در نظر دارند دریافت می کنند.

با یک برچسب خوب

یک برچسب خوب نه تنها بازدید کنندگان را به خود جلب می کند بلکه به شما کمک می کند تا شما را به خاطر بسپارند. بهترین برچسب ها دارای صفات زیر هستند:

 1. کوتاه نگه دارید: مهم نیست که چگونه به آن رسیدید ، توصیه می کنیم که برچسب خود را کوتاه نگه دارید. شما می خواهید حداکثر تأثیر را فوراً برقرار کنید ، و یک برچسب بلند و پرتحرک طولانی در نتایج جستجو کاملاً نمایش داده نمی شود. سعی کنید بیش از 60 نویسه استفاده نکنید ، زیرا این نتایج در نتایج نمایش داده می شود. مختصر بودن بیش از طولانی بودن و پرتلاش بودن مؤثر است.
 2. تکرار نکنید: آنها بدون تکرار آن ، به عنوان اضافه می کنند. به یاد داشته باشید ، شما می توانید زمینه ای برای عنوان سایت خود ارائه دهید ، و اهداف و اهداف سایت خود را شرح می دهد.
 3. متفاوت و گیرنده باشید: شما می خواهید درباره خودتان چیزی بگویید که دیگر وبلاگ نویسان یا افراد تجار نمی گویند. برای ایستادن وقت صرف تحقیق در رقابت کنید. اگر برچسب شما می تواند آنچه دیگران قبلاً نمی گویند را بیان کند یا چیزی را به روشی جدید و منحصر به فرد بیان کند ، صدا و مارک شما به یاد ماندنی تر خواهد بود.

همچنین تشخیص اینکه مخاطب هدف شما کیست ، مفید است. چه نوع خواننده ای را برای جذب خود آرزو می کنید؟ چه فایده ای برای ایجاد آنها می خواهید؟ این به شما کمک می کند تا یک برچسب داشته باشید که در جستجوی برجسته است. کمی بیشتر به کمک نیاز دارید؟ فروشگاه رایگان را امتحان کنید شعار ساز برای شروع.

چرا یک عنوان خوب و Tagline بسیار مهم است?

عنوان و Tagline SEO

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، رقابت زیادی در اینترنت وجود دارد. در چند سال گذشته شاهد افزایش تصاعدی در میزان محتوای محتوا به صورت آنلاین هستیم. طبق اینفوگرافیک 2014 از Uberflip, هر روز نزدیک به 145 میلیارد ایمیل ارسال می شود ، 2.73 میلیون پست وبلاگ منتشر شده و 500 میلیون توییت – به تمام ساعات ویدئوی آپلود شده در یوتیوب یا مقالات خبری منتشر شده اشاره نمی شود. تصور کنید که در سال گذشته چقدر این مقدار افزایش یافته است!

با وجود افراد زیادی که محتوای بسیار زیادی ایجاد و بازاریابی می کنند ، مردم را به این امر علاقه مند می کند شما محتوا سخت تر شده است. داشتن عنوان و نشان مشخصی که توجه خوانندگان را به خود جلب کند و به سایت شما مربوط باشد به شما کمک می کند تا بازدیدکنندگان بیشتری را جلب کنید و از جمعیت دور شوید.

بهینه سازی موتور جستجو

برای کمک به خود در میان رقابت ها ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) توجه کنید – یعنی با استفاده از کلمات کلیدی خاص برای اطمینان از اینکه سایت شما در لیست نتایج جستجو بالا قرار دارد تا بتوانید هرچه بیشتر بازدیدکننده داشته باشید. در حالی که برای ایجاد ترافیک سایت فقط نباید به موتورهای جستجو اعتماد کنید ، آنها هنوز هم یک ابزار مفید هستند.

موتورهای جستجو به جستجوی کلمات کلیدی می پردازند ، بنابراین داشتن محتوای مناسب با برچسب های مناسب کمک می کند – اما آماده سازی عنوان و / یا SEO SEO برچسب شما نتایج بهتری خواهد داشت. عناوین به طور کلی به عنوان نام تجاری عمل می کنند و همیشه جایی برای کلمات کلیدی ندارند ، بنابراین بیشتر SEO در برچسب شما اتفاق می افتد – اطمینان حاصل کنید که آنها مرتبط هستند و برچسب شما هنوز معقول است!

چگونه می توان عنوان و برچسب دوستانه SEO را به وردپرس اضافه کرد

بحث طولانی مدت درمورد اینکه آیا عناوین مهم تر هستند یا نه وجود دارد روشن یا باهوش. وقتی صحبت از وب سایت شما می شود ، عامل تعیین کننده باید تأثیر آن بر سئو باشد. عناوین و برچسب ها به همراه فراهم کردن زمینه و تنظیم لحن سایت خود ، شما را قادر می سازند از کلمات کلیدی برای افزایش رتبه جستجو استفاده کنید. برای شما خوشبختانه ، روش های مختلفی برای اضافه کردن عناوین دوستانه SEO و برچسب ها به وب سایت شما وجود دارد.

گزینه 1: از عنوان داخلی و Tagline ساخته شده از WordPress استفاده کنید

WordPress شامل گزینه های داخلی برای عنوان و نشان وب سایت شما است. در حقیقت ، هنگام نصب وردپرس ، باید عنوان سایت خود را انتخاب کرده باشید. برای ایجاد تغییر یا اضافه کردن یک برچسب سفارشی ، به سادگی وارد داشبورد وردپرس خود شوید و به آن بروید تنظیمات> عمومی:

تنظیمات عمومی وردپرس: عنوان و برچسب

یا می توانید کلیک کنید ظاهر> سفارشی سازی برای رفتن به سفارشی سازی موضوع زنده. در موضوع وردپرس وبلاگ نویسی شیک ما ، عنوان سایت و برچسب سایت اولین گزینه شخصی سازی است.

عنوان-customizer-عناوین

در شیک (و سایر تم های برتر WordPress) ممکن است برچسب به صورت پیش فرض پنهان باشد ، بنابراین اگر می خواهید آن را نمایش دهید ، احتمالاً باید یک تنظیم را فعال کنید. برای Chic ، گزینه مناسب در قسمت customizer General Theme Settings در گزینه Header است. کافی است کادر را علامت بزنید و روی ذخیره کلیک کنید.

نمایش توضیحات برچسب تم

گزینه 2: از افزونه SEO WordPress استفاده کنید

اما این عناوین اغلب بهترین گزینه نیستند زیرا عنوان و نشان پیش فرض برای کل سایت شما اعمال می شود. برای بهبود سئوی خود ، می خواهید به کمک افزونه ثبت نام کنید. ما شخصاً از آن استفاده کرده و توصیه می کنیم افزونه SEO Yoast, که می توانید به صورت رایگان از مخزن افزونه وردپرس دریافت کنید.

افزونه SEO Yoast

پس از نصب ، روی جدید تغییر دهید سئو مورد را در داشبورد وردپرس خود قرار داده و سپس کلیک کنید عناوین و متا. از اینجا می توانید عناوین و برچسب های مناسب پیش فرض SEO به بخش های مختلف وب سایت خود اضافه کنید – از جمله صفحه اصلی ، انواع پست های سفارشی (این امر در صورتی اعمال می شود که اگر موضوع WordPress شامل پرتفوی ، توصیفات ، کارمندان ، رویدادها و غیره) ، طبقه بندی ها باشد (این موارد دسته بندی ها ، برچسب ها و موارد دیگر) ، بایگانی و صفحات متفرقه (این معمولاً نتایج 404 و جستجو شما خواهد بود).

Yoast SEO: عنوان ها و متا

WordPress SEO توسط Yoast شامل تن از متغیرها برای خودکارسازی عناوین و توضیحات متا (که مانند تمام صفحه ها و نوشته های شما هستند) آسان می شود. این یک ویژگی ضروری است ، زیرا شما به احتمال زیاد نمی خواهید همه صفحات دسته وبلاگ شما دارای همان عنوان و شرح برچسب باشند. در اینجا مثالی از چگونگی قالب بندی عناوین ارسال بلاگ در WPExplorer آورده شده است:

عنوان SEO: عناوین متغیر

ما پست های وبلاگ خود را تنظیم کرده ایم تا از متغیر ٪٪ title ٪٪ ​​استفاده کنیم و به طور پیش فرض از نام وب سایت ما استفاده شود. اما ، Yoast همچنین در هر صفحه و در هر پست گزینه های مختلفی دارد برای پیش فرض پیش فرض هایی که در بالا انتخاب کردید رد شود. برای تغییر عنوان یا قالب توضیحات متا ، کافی است صفحه یا پست خود را باز کرده و در زیر محتوا بروید. باید جعبه تنظیمات SEO WordPress را مانند این مشاهده کنید:

عنوان پست سفارشی و متا را اضافه کنید

از اینجا می توانید SEO کلی را بررسی کنید (ببینید آیا کلمات کلیدی مورد نظر شما به اندازه کافی در صفحه یا پست شما یافت شده اند ، تجزیه و تحلیل صفحه و غیره را اجرا می کنید) ، اما همچنین می توانید ببینید که عنوان پیش فرض SEO شما کار می کند یا خیر ، می توانید سفارشی اضافه کنید توضیحات متا نیز اگر به عکس بالا نگاه کنید ، می بینید که عنوان در واقع کمی بیش از حد طولانی است ، بنابراین احتمالاً باید یک مورد دلخواه اضافه کنیم ، و ما به جای استفاده از پیش فرض (که اولین بار بود ، قبلاً در یک متا سفارشی اضافه کرده ایم. 156 کاراکتر پست ، از آنجا که ما متا را بر٪٪ گزیده٪٪ تنظیم کرده ایم).

WordPress SEO توسط Yoast دارای چندین ویژگی عالی دیگر SEO است ، و اگر واقعاً می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید باید آنها را پرداخت کنید دانش محور. دستورالعمل های دقیقی در مورد نحوه استفاده از سایر گزینه های سئو وجود دارد!

نتیجه

داشتن یک عنوان و برچسب خوب برای وب سایت شما لازم است تا خود را از بین جمعیت جدا کرده و به سایت خود ترافیک دهید. با نکاتی که در بالا به شما بیان کردیم ، عنوان و نشان تجاری شما لازم نیست ترسناک باشد. در واقع ، این می تواند به سرگرمی زیادی تبدیل شود! آیا عنوان یا برچسب خاصی دارید که به آن بسیار مفتخر هستید؟ بگذارید آن را بشنویم – در بخش نظرات در زیر ارسال کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map