چگونه می توان از پاپ آپ بدون آسیب رساندن به SEO استفاده کرد

چگونه می توان از پاپ آپ بدون آسیب رساندن به SEO استفاده کرد

بیایید یک چیز از راه خارج شویم. پنجره های بازشونده می توانند برای خوانندگان بسیار آزار دهنده باشند ، اما مورد علاقه آنها برای وب مسترهاست. آنها برای تبدیل ها بسیار عالی هستند و به همین دلیل هیچ آرزوهایی برای پاک شدن وجود ندارد. چالش واقعی اینست که نمایش پاپ ها به روشی که برای تبدیل موثرترین باشد ، و در عین حال برای خوانندگان جذاب نیست. در این پست ، بیایید نحوه صحیح استفاده از پاپ آپ را بدون آسیب رساندن به SEO در وب سایت خود ، بررسی کنیم.


چرا باید از پاپ آپ استفاده کنید

پاپ آپ ها ابزاری عالی برای جلب توجه خوانندگان و هدایت آن به مناطق خاص یا محتوای وب سایت شما هستند. آنها می توانند مشتری را ترغیب به خرید یک محصول ، پرداخت یک سرویس ، ثبت نام در یک خبرنامه ، تمدید اشتراک و موارد دیگر کنند. آ مطالعه توسط SumoMe دریافتند که به طور کلی پاپ آپ ها دارای نرخ تبدیل 3.09٪ هستند. این رقم می تواند به بالاترین سطح 9.28 برسد که پاپ آپ های برتر را داشته باشند.

نرخ تبدیل پاپ آپ

منبع: SumoMe.com

همچنین می توانید از پنجره بازشو برای هدایت بازدید کنندگان به هر دکمه تماس به اقدام ، اعلامیه و ارائه اطلاعات استفاده کنید.

چگونه یک پاپ آپ که تبدیل می شود را طراحی کنیم

در مطالعه فوق ، شما ممکن است متوجه شده باشید که همه پاپ آپ به همان اندازه در تبدیل مؤثر نیستند. نرخ تبدیل برای پاپ آپ های دارای عملکرد بالا به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. بنابراین ، بیایید وقت بگذاریم تا بفهمیم چه عواملی در ایجاد یک پنجره عالی وجود دارد. در اینجا 8 جنبه پاپ آپ خوب آورده شده است:

 1. جذاب و مرتبط عنوان که بلافاصله آنچه را که پاپ آپ در مورد آن است صحبت می کند (مشترک شوید! فروش جمعه سیاه! و غیره).
 2. واضح است شرح این باعث نمی شود خوانندگان حدس بزنند امری اساسی است. شما باید فهمیدید که چه عواملی نه تنها به این دلیل که می تواند تبلیغات فریبنده محسوب شود (که FTC اجازه نمی دهد) بلکه به دلیل ناخواسته به نظر می رسد – مردم می خواهند بدانند چه چیزی را کلیک می کنند. آیا می توانید بر روی پنجره ای کلیک کنید که فقط گفت: رایگان و بدون جزئیات دیگر؟ احتمالا نه.
 3. جاذبه ی بصری همچنین کلیدی است از رنگ ها ، تصاویر و فونت هایی استفاده کنید که باید از آن استفاده کنید فقط مراقب باشید که از بالای صفحه عبور نکنید. گرافیک های دیوانه یا سبک های تاریخ دار می توانند یک optin را مانند اسپم به نظر بیاورند ، بنابراین روندهای طراحی فعلی و همچنین ظاهر و احساس وب سایت خود را در هنگام ایجاد پنجره خود در ذهن داشته باشید..
 4. پاپ آپ باید باشد مربوط به متن صفحه وب که در آن ظاهر می شود. برای ایجاد ارزش باید ابتدا از صفحه استفاده کرده و سپس از آن مقدار برای ایجاد علاقه به پاپ آپ استفاده کنید. به عنوان مثال ، در یک صفحه وبلاگ ، می توانید از خوانندگان بخواهید که مشترک شدن در وبلاگ در حالی که در مغازه خود هستید ممکن است از آنها بخواهید اشتراک برای معاملات.
 5. همراه با ارتباط ، پنجره شما باید در a قرار گیرد محل معنا دارد بیشتر خوانندگان نمی خواهند قبل از خواندن هر چیزی ، در وبلاگ شما مشترک شوند ، بنابراین احتمالاً اضافه شدن به صفحه نمایش اسلایدی بعد از نیمه کار کردن در صفحه ، یا پاپ آپ هنگامی که مقاله را تمام کردند ، احتمالاً می باشد. بهتر. منطقی فکر کنید هنگام انتخاب چگونگی و مکان های پاپ آپ خود را انتخاب کنید.
 6. چیزی را ارائه دهید که از آن باشد مقدار به خوانندگان شما آن را به ارزش خود را در حالی که برای کلیک بر روی پنجره بازشو. تخفیف ، دسترسی به مطالب با ارزش تر ، عضویت رایگان ، لینک برای مطالعه بیشتر می تواند بازدیدکنندگان را از کلیک بر روی پاپ آپ ارزشمند کند.
 7. پاپ آپ باید باشد لینک مستقیم به محتوای مورد نظر خواننده لازم نیست که بارها کلیک کند و یا بعد از کلیک روی پاپ آپ ، چندین کار را انجام دهد. اگر شما یک اشتراک خبرنامه را ارائه می دهید ، خوانندگان باید بتوانند اطلاعات و سرزمین خود را در صفحه پیگیری مفید و مرتبط وارد کنند که اشتراک را تأیید می کند یا حتی محتوای بیشتری را که از آن لذت می برند به اشتراک بگذارند. اگر کوپن ارائه می دهید ، باید با کلیک کردن کد (یا کپی کردن) کد را اعمال کرده و کاربر را به مغازه خود ببرید.
 8. ایجاد یک عنصر از کنجکاوی همچنین می تواند یک خواننده را برای کلیک کردن از طریق پاپ آپ دریافت کند. اما ، همانطور که قبلاً نیز ذکر شد ، این اقدام باید به چیزی ارزشمند منتهی شود. بنابراین در حالی که تخفیف رمز و راز یا نکات “مخفی” برای موفقیت ، طعمه کلیک بزرگی است ، حتماً به قول خود عمل کنید.

علاوه بر این عوامل ، هنگام بررسی نحوه استفاده از پاپ آپ باید به آمار توجه کنید. در حالی که ما می توانیم نکاتی را برای کمک به شما در پیشبرد پاپ آپ خود به اشتراک بگذاریم ، ما نمی توانیم به شما بگوییم که دقیقا چه کارهایی در وب سایت شما در طاقچه های خاص صنعت شما انجام خواهد داد. از گزارشگرها یا آنالیزها برای افزونه یا نرم افزار Optin خود استفاده کنید تا پیگیری کنید که پنجرهای بازشده در حال تبدیل هستند و از آنجا پیشرفت می کنند.

آیا Google وب سایت های دارای پاپ آپ را مجازات می کند?

پاسخ سریع است شاید – این بستگی به این دارد که آیا پاپ آپ شما مزاحم تلقی می شود یا خیر. حتی اگر می توانید پنجره های بازشو خود را بهینه کنید ، به این معنی نیست که می توانید پیش بروید و صفحات وب خود را با آنها پر کنید. حداقل ، اگر نمی خواهید توسط Google پیدا شود. برخی از بازدید کنندگان به سادگی می توانند پنجره را ببندند و در صورت تمایل به پاپ آپ از وب سایت شما دور شوند. برای اینکه بازدید کنندگان بتوانند مدت بیشتری در صفحات وب خود بچرخند و برای اینکه Google بتواند شما را در نتیجه جستجو قرار دهد ، باید اطمینان حاصل کنید که پاپ آپ ها مزاحم کاربر نیستند.

از تاریخ 10 ژانویه 2017 ، Google شروع به مجازات کردن پنجره های بازشو (بینابینی) روی صفحات وب که برای خواننده مزاحم است. Google می خواهد مطمئن باشد که بدون توجه به دستگاهی که از آنها برای مرور وب استفاده می شود ، به راحتی قابل دسترسی است.

روشهای جستجوی Google و سایر موتورهای جستجو به طور مداوم در حال تحول است. امروز ، ترافیک از دستگاه های تلفن همراه عبور از ترافیک از دسک تاپ. با رعایت این رشد در ترافیک تلفن همراه ، Google از جمله عوامل رتبه بندی کننده ای است که بر تجربه تلفن همراه کاربر تأکید می کند. دستگاه های تلفن همراه از برخی روش های جستجوی مختلف مانند جستجوی محلی و جستجوی صوتی استفاده می کنند. موتورهای جستجو بسیار تحت تأثیر این عادتهای جستجوی کاربران موبایل قرار دارند. در حقیقت ، Google به این سمت انتقال یافته است فهرست بندی موبایل اول, و در هر جستجو ، رباتهای Google اکنون به صفحات وب تلفن همراه شما نگاه می دارند و پیش از محتویات موجود در دسک تاپ شما هستند.

برای آسانتر کردن محتوا در موبایل ، Google اعلام کرده است دستورالعمل های موبایل توضیح می دهد که پنجره های بازشو روی موبایل قابل قبول است و چه چیزی نیست. قاعده اساسی این است که بازشوها و هر نوع دیگر بینابینی که برای خوانندگان توهین آمیز باشد یک NO بزرگ است. این فقط مربوط به صفحات وب تلفن همراه است.

نمونه هایی از پاپ آپ قابل قبول

پاپ آپ های قابل قبول به SEO آسیب نمی رساند

Google نمونه هایی از پاپ آپ غیر مزاحم را ارائه می دهد. پنجره های بازشده مشابه این موارد خوب هستند و توسط Google کاملاً قابل قبول تلقی می شوند,

 • پنجره های بازشو در پاسخ به الزامات قانونی مانند تأیید سن یا استفاده از کوکی ها. همین مورد در مورد پاپ آپ هایی که برای دسترسی به محتوای قفل شده نیاز به ورود دارند نیز وجود دارد.
 • پنجره های بازشو که فضای صفحه معقول را اشغال می کنند و به راحتی قابل رد هستند.
 • پیام های کوچکتر مانند بنرها ، خطوط ورودی یا اسلایدها یا محتوای پنهان شده در زبانه ها.

از لیست مصور بالا ، می توان نتیجه گیری کرد که شامل محتوای قابل ارتقا مانند آکاردئون ها یا جعبه های قابل ارتقا گزینه های امن هستند..

نمونه هایی از پاپ آپ های غیرقابل قبول

برنامه های پاپ آپ بد رتبه Harm SEO را آسیب می رسانند

Google پاپ آپ هایی را که به طور قابل توجهی آسیب دیده یا از استفاده مردم از وب سایت شما جلوگیری کند ، تأیید نمی کند. این شامل:

 • تبلیغات بینابینی کلاسیک و تبلیغات پاشیده که باعث می شود کاربران هنگام حرکت بین صفحات و یا قبل از رسیدن به صفحه اصلی شما ، کاربران را قطع کنند.
 • پنجره های جدید پنجره جدید که به محض کلیک کاربر روی صفحه شما باز می شود.
 • پنجره های بازشونده محتوا که کاربران مجبور به بستن آنها برای ادامه خواندن هستند.
 • بینابینی های مستقل که باید قبل از دسترسی کاربران به محتوای شما ، رد شوند.
 • طرح بندی صفحه فریبنده که قسمت بالای آن مانند یک بینابینی است.

از این مثالها می توان نتیجه گرفت که انواع زیر بینابینی نیز به نفع Google نیستند,

 • Spammy ، رد کردن پنجره بازشوهایی که بازدیدکنندگان را تغییر می دهند که به طور تصادفی روی آنها کلیک می کنند ، یا تجربه کاربران شما کم می شود ، مشکل است..
 • پوشش های تمام صفحه ، تشک های خوش آمدید ، و ماژول های تبلیغاتی.
 • تبلیغات سبکی جذاب.
 • بینابینی که از یک کاربر بخواهید یک برنامه موبایل نصب کند.

اگرچه این ممکن است کمی خشن به نظر بیاید ، اما منطقی است. Google بر روی تجربه کاربر متمرکز است و روش هایی وجود دارد که بتوانید مخاطبان خود را با بازشوها افزایش دهید بدون اینکه در سمت بد Google قرار بگیرید.

چگونه می توان از پاپ آپ بدون آسیب رساندن به SEO استفاده کرد

اگر به این مرحله رسیدید ، باید تصور کنید که چگونه از پنجره های بازشو استفاده کنید و درک منصفانه ای از انواع پنجره های بازشو که احتمالاً روی سئو سایت شما تأثیر نمی گذارد ، داشته باشید. هنگام افزودن پاپ آپ به سایت خود می توانید از موارد زیر به عنوان دستورالعملهای گسترده در نظر بگیرید.

تغییر به خروج از حالت پاپ آپ. Google جان مولر تأیید کرد که فاصله بینابینی ناشی از قصد خروج هنوز مجاز است. این فقط interstitials است که بین کلیک جستجو و دسترسی به محتوا تأثیر منفی در رتبه بندی نشان می دهد. در نتیجه ، پنجره هایی که هنگام حرکت از صفحه به صفحه دیگر ظاهر می شوند یا از پنجره های خارج از قصد خارج می شوند ، احتمالاً در رتبه بندی تأثیر نمی گذارد.

تاخیر انداختن ظاهر پاپ آپ. صبر کنید تا خوانندگان شما با محتوای شما درگیر شوند و مطمئن شوید که پنجره بازشو به طور خودکار بسته می شود. می توانید از Google Analytics استفاده کنید تا میانگین زمان یک کاربر در یک صفحه وب را پیدا کنید. بسیاری از افزونه های Optin شامل ویژگی هایی برای زمان تنظیم یا محرک های مبتنی بر تعامل برای پنجره های شما هستند که باعث تاخیر در آنها می شود تا زمانی که خواننده در محتوای سایت شما درگیر شود.

همچنین ایده خوبی است برای حفظ طولانی مدت فواصل بین هر دو ظاهر برنامه پاپ آپ شما. کاربران نمی خواهند با درخواست “اشتراک” در هر صفحه ای که بازدید می کنند بمباران شوند. از کوکی های پاپ آپ خوب استفاده می کنید ، بنابراین می توانید کاربران خاصی را برای ارائه پاپ آپ های مختلف ، پیشنهادهای ویژه برای بازگشت کاربران یا حتی پیگیری های مبتنی بر تعامل شناسایی و رهگیری کنید..

همچنین می توانید پاپ آپ های خود را بر روی دستگاه های تلفن همراه مخفی کنید و فقط آنها را روی دسک تاپ نشان دهید. یا می توانید پاپ آپ های خاصی را ایجاد و تعریف کنید کمپین هایی برای دستگاه های مختلف بنابراین شما هنوز هم می توانید از سبک تشک خوش آمدید پوشش استفاده کنید.

OptinMonster برای گزینه های پیشرفته پاپ آپ

بنابراین چگونه می توانید از همه این نکات برای ایجاد و اجرای برنامه های جذاب که منجر به مجازات گوگل نمی شود ، استفاده کنید؟ یا آیا نمی دانید چگونه می توانید از پاپ آپ های مخصوص وردپرس استفاده کنید؟ ما OptinMonster را توصیه می کنیم. این ژنراتور قدرتمند سرب برای ارائه سفارشی سازی کامل پنجره های بازشو ، تشک های خوش آمدید ، کشویی در پلاگین ها ، قفل های محتوا ، پیشنهادات سفارشی و موارد دیگر ، گزینه های مختلفی از Optin و ویژگی های مختلف را ارائه می دهد. بهتر از همه استفاده و پیاده سازی با وردپرس آسان است.

راهنمای بررسی و تنظیم OptinMonster

می توانید بررسی OptinMonster ما را بخوانید تا تصاویر بیشتری را مشاهده کنید و هرچند شروع کار را پیاده روی کامل کنید ، اما جمع بندی آن OptinMonster باعث می شود ایجاد و سفارشی سازی و مدیریت اپتین ها و پاپ های شخصی خود برای WordPress راحت شوید..

تنظیمات OptinMonster

ایجاد Optin واقعی در وب سایت آنها اتفاق می افتد که در آن می توانید از گزینه های کشیدن و رها کردن سازنده ، گزینه های یک ظاهر طراحی داخلی (هرچند که آنها پشتیبانی CSS سفارشی را پشتیبانی می کنند) ، گزینه های تلفن همراه ، جلوه های سفارشی و تنظیمات کمپین برای طراحی پاپ آپ های خود استفاده کنید. همچنین می توانید از گزینه های زمانبندی عمومی و همچنین پیشرفته تر برای خروج ، ماشه پیمایش ، عدم تحرک ، برنامه ریزی و موارد دیگر را انتخاب کنید. این علاوه بر توانایی برای هدف قرار دادن کاربران خاص بر اساس مراجعه ، جغرافیایی محل ، دستگاه یا حتی کوکی ها برای کمپین های شخصی سازی شده است..

افزونه OptinMonster را نصب کنید

وقتی Optin شما آماده است ، فقط افزونه آنها را نصب کنید ، به حساب OptinMonster خود متصل شوید و گزینه هایی را که می خواهید فعال کنید ، انتخاب کنید. و در حالی که چندین ویژگی عالی دیگر وجود دارد که می توانیم به آنها اشاره کنیم ، آخرین موردی که می خواهیم روی آن لمس کنیم تحلیل داخلی است. می توانید به سرعت در یک نگاه مشاهده کنید که پنجره های بازشو و اپتین ها در حال تبدیل هستند ، با آزمایش تقسیم A / B و عملکرد ردیابی از داشبورد خود تغییرات را آزمایش کنید.

بنابراین اگر علاقه مند به افزودن پاپ آپ به وب سایت خود هستید و می خواهید حتما از مجازات های گوگل خودداری کنید ، OptinMonster تمام ویژگی ها و گزینه های مورد نظر خود را ارائه می دهد.

خلاصه

پاپ آپ ها و سایر بینابینی برای آنها بسیار پیش می رود. هیچ چیز کاملاً مورد توجه خواننده مانند یک پنجره بازشو قرار نمی گیرد ، اما بسیاری از کاربران و ربات های Google با آنها مهربانی نمی کنند. اگر در ماه ژانویه امسال شاهد افزایش نرخ گزاف گویی در سایت خود بوده اید ، پنجره های بازشو ممکن است یکی از دلایل احتمالی آن باشد.

علاوه بر این ، مانند زمان نوشتن این پست, گوگل اعلام کرده است که از تاریخ 15 فوریه 2018 ، آگهی بلاک داخلی Chrome شروع به مسدود کردن تبلیغاتی می کند که شکایتی از آنها نیست استانداردها تنظیم شده توسط ائتلاف برای تبلیغات بهتر, که Google عضو آن است. این استانداردها هم تجربه دسک تاپ و هم موبایل را در بر می گیرد. نمونه هایی از اینگونه تبلیغات ، تبلیغات پاپ آپ ، تبلیغات بزرگ چسبنده و تبلیغات است که بطور غیر منتظره صدا را پخش می کنند. از این پس ، وب سایت ها همچنین باید بررسی کنند که پنجره های بازشده آنها مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط ائتلاف برای تبلیغات بهتر است یا خیر..

اگر سؤال دیگری دارید یا نکات بیشتری برای اضافه کردن نحوه استفاده از پاپ آپ دارید ، لطفاً در نظرات زیر برای ما پیام بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map