راهنمای نصب و راه اندازی SEO Yoast SEO برای وردپرس

راهنمای نصب و راه اندازی سئو SEO برای وردپرس

SEO یا بهینه سازی موتور جستجو کلید سودآوری وب سایت و وبلاگ شما است. SEO می تواند وبلاگ شما را ایجاد یا شکسته کند. این کمک می کند تا ارتباط سایت شما برای اصطلاحات جستجوی کلیدی و مکان متعلق به نتایج جستجو را تعیین کنید. این بدان معناست که هرچه سئو شما بهتر باشد ، بازدید کنندگان جدید می توانند محتوای شما را پیدا کنند که می تواند منجر به بهبود در ترافیک شما شود. یکی از ساده ترین راه های بهبود سئو سایت وردپرس شما با افزونه Yoast SEO رایگان است.


افزونه Yoast SEO WordPress یکی از بهترین افزونه های SEO برای کمک به بهینه سازی وبلاگ های وردپرس به علاوه کاملاً رایگان است. با بیش از 10 میلیون بارگیری و شمارش ، انتخاب خوبی برای هر سایت وردپرس است.

افزونه SEO Yoast

اگرچه راهنماهای زیادی برای راه اندازی Yoast SEO در سراسر وب وجود دارد ، ما می خواهیم مراحل را از طریق شما طی کنیم و گزینه هایی را که فکر می کنیم مهمترین پلاگین هستند ، به شما نشان می دهیم. بنابراین بدون انتظار طولانی مدت ، اجازه دهید SEO Yoast SEO را نصب کنیم تا از وبلاگ خود نهایت استفاده را ببریم.

نصب و راه اندازی پلاگین Yoast SEO

اول از همه ، شما باید افزونه را نصب کنید. Yoast SEO درست مانند سایر افزونه های رایگان از WordPress.org نصب می کند ، بنابراین مراحل زیر باید تا حدودی برای شما آشنا باشد:

 1. وارد نصب وردپرس خود شوید
 2. از داشبورد ، به سمت حرکت بروید افزونه ها> افزودن جدید
 3. جستجو کنید SEO SEO – این باید اولین نتیجه باشد (یکی از آرم های توقف نور)
 4. کلیک کنید بر روی الآن نصب کن دکمه
 5. پس از بارگیری و نصب افزونه ، روی آن کلیک کنید افزونه را فعال کنید

و همین شما نصب و آماده نصب هستید. شما باید یک مورد جدید را با عنوان ببینید سئو به سمت پایین داشبورد خود بروید. کلیک کنید روی سئو پیوند برای شروع!

توجه داشته باشید: اگرچه ممکن است این تنظیمات براساس نیازهای شخصی شما متفاوت باشد ، موارد زیر گزینه های اساسی هستند که اکثر بلاگ های وردپرس می خواهند از آنها استفاده کنند..

داشبورد SEO Yoast

داشبورد SEO Yoast

اولین صفحه ای که می بینید باید Dashboard باشد. داشبورد Yoast SEO شما مکان بسیار خوبی برای شروع بعد از نصب افزونه است. در این بخش پنج زبانه وجود دارد که همگی ویژگی ها و گزینه های مهمی را باید در نظر بگیرند.

 • برگه اصلی درون داشبورد هرگونه مشکلات مربوط به سئو یا پیشرفتهای پیشنهادی افزونه برای سایت شما را نشان می دهد. این یک روش سریع و آسان برای ماندن در بالای سئوی سایت شما است.
 • زیر عمومی گزینه ای را برای تنظیم مجدد SEO Yo به تنظیمات اصلی خود پیدا خواهید کرد. پس از نصب هر افزونه ، بسیاری از کاربران دوست دارند گزینه ها را امتحان کنند یا امتحان کنند ، و این روش ساده ای برای بازگشت به جایی که شروع کرده اید ارائه می دهد تا بتوانید تنها مفیدترین گزینه ها را برای سایت خود فعال کنید..
 • اطلاعات شرکت تب فقط به نظر می رسد اطلاعات اولیه درباره وب سایت شما باشد. توصیه می کنیم حداقل نام وب سایت خود را ، چه شرکتی یا شخصی و چه نام و نام خانوادگی شرکت یا شخصی خود تنظیم کنید. گزینه هایی برای نام alt و آرم اضافه شده است ، اما این بستگی به شما دارد.
 • استفاده کنید ابزارهای وب مستر برای تأیید سایت خود در موتورهای اصلی جستجو و فعال کردن بررسی شاخصی بودن OnPage.org ، برگه را تأیید کنید.
 • در آخر ، امنیت بخش گزینه ای را برای فعال سازی جعبه متا پیشرفته Yoast SEO ارائه می دهد. این گزینه ای است که اکثر کاربران به آن احتیاج ندارند ، زیرا این امر عمدتاً برای اعلان پست و ارتباط با آنها است ابتدایی محتوا.

عناوین جستجوگرها Yoast & Meta

عناوین جستجوگرها Yoast & Meta

حرکت بعدی ، مرحله بعدی تنظیم عنوان ها و متا است. این یک مورد مهم است ، زیرا می خواهید گزینه های نمایش صفحه و عنوان های خود را در نتایج جستجو تنظیم کنید.

 • شروع با عمومی, ابتدا مطمئن شوید که جداکننده مورد نظر خود را انتخاب کنید تا برای همه عناوین مورد استفاده قرار گیرد. ما توصیه می کنیم – (خط کش) یا | (لوله) زیرا این موارد برای اکثر کاربران معمول و آشنا است ، اما انتخاب شما نباید در SEO خود تأثیر بگذارد.
 • بعد برو به صفحه نخست عنوان صفحه اصلی و توضیحات متا را تنظیم کنید. این بسیار مهم است و آنچه در هنگام نمایش وب سایت شما در نتایج جستجو ظاهر می شود. اطمینان حاصل کنید که آنچه می نویسید به طور کلی مربوط به وب سایت شما است ، اما همچنین از کلمات کلیدی استفاده کنید که امیدوارید برای آنها رتبه بندی کنید.
 • انواع ارسال, طبقه بندی ها و بایگانی همه زبانه ها گزینه های مشابهی را برای تنظیم الگوهای عنوان مورد علاقه خود و الگوهای توضیحات متا برای صفحات مختلف در سایت خود ارائه می دهند.
  عناوین جستجوگرها Yoast و متا برای انواع ارسال و موارد دیگر
  تنظیمات قابل توجه شامل گزینه هایی برای noindex برچسب های شما است (که اگر از آنها استفاده نمی کنید ، ایده خوبی است که این را به noindex تنظیم کنید) و امکان غیرفعال کردن بایگانی های مبتنی بر تاریخ (زیرا بیشتر خوانندگان شما بر اساس متن جستجو می کنند ، نه تاریخ ).
 • برگه آخر برای دیگر جایی است که گزینه های متا sitewide را پیدا خواهید کرد. بیشتر کاربران این گزینه ها را غیرفعال می کنند ، اما اگر واقعاً می خواهید صفحات زیر بایگانی خود را ایندکس کنید ، برچسب های کلیدی متا را فعال کنید یا از استفاده موتورهای جستجو در استفاده از قطعه های توضیحات پیش فرض در نتایج خود جلوگیری کنید..

Yoast SEO Social

تنظیمات اجتماعی SEO Yoast

Yoast باعث می شود که شبکه های اجتماعی خود را با سئو خود ساده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که در پیوندهای مشخصات اجتماعی مربوطه خود در زیر قرار دهید حساب ها تب را ذخیره کرده و تغییرات خود را ذخیره کنید. اگر علاقه مند هستید ، در زیر برگه های اجتماعی اضافه شده گزینه هایی برای فعال کردن ابرداده Open Graph شما برای شبکه های مختلف و همچنین پیوند مستقیم به صفحه شرکت Google+ شما وجود دارد..

نقشه های XML Yoast SEO

نقشه سایت SEO Yoast XML

اگر شما از این استفاده نمی کنید نقشه های Google XML افزونه ، من به شما پیشنهاد می کنم گزینه نقشه سایت Yoast XML را فعال کنید. این کمک می کند تا یک نقشه نقشه واضح برای خزیدن Google ایجاد کند. آنچه را که می خواهید در نقشه های نقشه نمایش داده شود و ذخیره کنید ، انتخاب کنید.

گزینه های پیشرفته SEO Yoast

Yoast SEO Breadcrumbs & Advanced Settings

بخش پیشرفته SEO Yoast سه گروه گزینه بسیار مهمی را که نمی خواهید فراموش کنید ، ارائه می دهد – خرده نان ، تنظیمات پیوندی و فید RSS.

 • پودرهای سوخاری مسیر صفحه‌ای را که کاربر در حال حاضر در آن قرار دارد نشان دهید (که اغلب به عنوان صفحه اصلی> دسته> نام نام یا چیزی مشابه) نشان داده شده است و برای هر وب سایت ضروری است. موضوع شما باید از عملکرد Yoast SEO Breadcrumbs پشتیبانی کند تا نمایش داده شود. روش دیگر می توانید دنبال کنید راهنمای Yoast برای اضافه کردن کد سفارشی.
 • در برگه دوم گزینه هایی را برای خود پیدا خواهید کرد پیوندهای ثابت برای بهبود ساختار لینک سایت خود گزینه هایی که ما توصیه می کنیم شامل سلب پایه طبقه بندی شما از URL ها ، تغییر مسیر URL های رسانه ضمیمه شده شما به پست والدین آنها و حذف کلمات متوقف شده از URL ها برای ایجاد لینک پاک کننده پست است. همچنین مطمئن شوید که گزینه های “هدایت URL های زشت” را غیرفعال کرده اید. شما واقعاً باید از ابتدا یک ساختار URL تمیز ایجاد کنید.
 • RSS تب با افزودن مطالب قبل یا بعد از پست های خود گزینه هایی را برای بهینه سازی فید برای خوانندگان خود ارائه می دهد. از این گزینه برای افزودن پیوند نویسنده ، پست ، وبلاگ و توضیحات وبلاگ به فید RSS خود استفاده کنید ، حتی اگر اسکرابر پیوندهای فید شما به سایت شما را بکشید ، همچنان در کنار محتوا ظاهر می شوید. یکی دیگر از کاربردهای جالب این ویژگی استفاده از خوراک شما خواهد بود. می توانید یک تبلیغ بنر تبلیغاتی 728 x 90 را با HTML اضافه کنید تا پیامهای تبلیغاتی را در آن بخوانید یا پیامهای خود را اضافه کنید ، جایی که خوانندگان شما آن را مشاهده می کنند ، اما این بستگی به آنچه شما در حال نوشتن آن هستید ، بستگی دارد. اگر وبلاگ شما درباره یک محصول تبلیغاتی برای آن محصول معنی دارد ، لطفاً خوانندگان خود را به آنها اسپم نکنید (آنها تمایل بیشتری برای متوقف کردن دنبال کردن فید شما به طور کامل ندارند).

ابزار جستجوگرها Yoast

ابزارها گزینه ای را برای ویرایش عنوان فله (که عنوان پست Yoast SEO را برای موتورهای جستجو ویرایش می کند) و ویرایش فایل ها ارائه می دهد (مانند خود robots.txt و .htaccess – اما توصیه می کنیم این پرونده های حساس را تنها بگذارید ، مگر اینکه بدانید که چه کاری انجام می دهید). اما مهمتر از همه اینها را شامل می شود واردات / صادرات ویژگی. هنگام انتقال به Yoast SEO از یک افزونه SEO دیگر ، این بسیار مفید است. این کمک می کند تا گزینه های قدیمی خود را در Yoast SEO وارد کنید (اگرچه حتما می بایست بعد از وارد کردن یک بررسی مجدد انجام دهید) و همچنین تمام تنظیمات خود را برای استفاده در وب سایت های دیگر که ممکن است صادر کنید..

کنسول جستجوی جستجوگرها Yoast SEO و افزونه های حق بیمه

این دو برگه آخر در صورت نیاز به آنها وجود دارند اما برای راه اندازی Yoast SEO ضروری نیستند. کنسول جستجو برای وارد کردن کد مجوز خود برای واکشی اطلاعات کنسول جستجوی Google شما که می تواند منبع مفیدی برای نظارت بر رتبه بندی و عملکرد شما باشد ، استفاده می شود. این یک راه آسان برای اینکه آیا Google می تواند به سایت شما دسترسی پیدا کند ، ببینید برای چه چیزی رتبه بندی می کنید و می بینید چه کسی به شما پیوند می دهد.

آخرین بخش برای برنامه های افزودنی لیست های افزودنی برتر Yoast را برای افزونه Yoast SEO خود لیست می کند. از تاریخ گذشته ، آنها چهار افزونه را برای ارتقاء حق بیمه ، بهینه سازی های ویدئویی ، SEO News Google و سئو محلی (از نظر جغرافیایی) ارائه می دهند. هیچکدام از این موارد لازم نیست که از Yoast SEO استفاده کنید ، اما اگر متوجه شدید نیاز به افزونه SEO شما بیشتر است ، پسوندهای آن آسان است.

گزینه های پست و صفحه Yoast SEO

علاوه بر گزینه های خود افزونه ، Yoast SEO تنظیمات سئو مفید را به پست ها و صفحات شما اضافه می کند. این موارد به بهترین وجه هنگام ایجاد یک پست جدید مشاهده می شود. در اینجا نگاهی به پس زمینه این مقاله می اندازیم.

گزینه های ارسال SEO Yoast: دسته اصلی

در بالای صفحه برخی گزینه های SEO اضافی و نکات مفید اضافه شده توسط Yoast SEO را مشاهده خواهید کرد. مورد اول ، نگاهی گذرا به نمره Flesch Readibility و SEO برای پست شماست. سبز خوب است ، زرد می تواند از بهبود و قرمز بد استفاده کند.

همچنین یک افزودنی را مشاهده خواهید کرد دسته اصلی اگر پست خود را در بیش از یک گروه قرار داده باشید ، گزینه را انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید انتخاب کنید که کدام دسته از اهمیت بیشتری برخوردار است و باید در بخش های خرده فروشی SEO Yoast نشان داده شود.

اگر به پایین پست خود بروید ، یک جعبه متا Yoast SEO پیدا خواهید کرد. این منبع نمرات شما در بالای پست خود است و تعداد معدودی از گزینه های استفاده شده برای بهینه سازی پست خود را در اختیار شما قرار می دهد.

Yoast SEO Snippet & Keyword

Yoast SEO Post Meta

کلمه کلیدی برگه شامل بخشی است که می توانید کلمه کلیدی اصلی خود را تایپ کنید و تجزیه و تحلیل کاملی از سئو پست خود را برای آن کلمه کلیدی خاص مشاهده کنید. این موردنیاز نیست و به این معنی نیست که فوراً شماره 1 را در موتورهای جستجو برای کلمه کلیدی که انتخاب می کنید رتبه بندی کنید. تمام آنچه که شما انجام می دهید این است که پست خود را مرور کنید و نکات مفیدی را برای بهبود سئو خود بر اساس استفاده از کلمات کلیدی ارائه دهید. همچنین می توانید عنوان و قطعه پست خود را با آن ویرایش کنید ویرایشگر قطعه برای سفارشی کردن آنچه نمایش داده می شود وقتی پست شما در نتایج جستجو ظاهر می شود.

خوانایی خواندن پست Yoast

خوانایی خواندن پست Yoast

وقتی روی آن کلیک می کنید ، روی آن حرکت کنید خوانایی بر اساس تست های مختلف خواندن استاندارد ، تجزیه و تحلیل محتوای پست خود را مشاهده خواهید کرد. باز هم ، این فقط به شما کمک می کند تا پست خود را تنظیم کنید. همچنین نمرات را در اینجا با یک دانه نمک بگیرید. به عنوان مثال ، یک مقاله علمی فنی با جملات طولانی و کلمات بزرگ ممکن است برای شمارش کلمات ، سهولت Flesch Reading و طول پاراگراف نمره قرمز دریافت کند. این بدان معنی نیست که قابل خواندن نیست ، فقط به این معنی است که در سیستم امتیاز دهی برش کوکی نمی گنجد. فقط قبل از ویرایش پست خود بر اساس قابلیت خواندن ، از بهترین قضاوت خود استفاده کنید.

تنظیمات اجتماعی Yoast SEO Post

Yoast SEO Social Meta

اگر روی نماد اشتراک گذاری اجتماعی در سمت چپ کادر متا Yoast SEO کلیک کنید ، می توانید برگه اضافه کردن سفارشی را باز کنید فیس بوک و توییتر عناوین ، توضیحات و تصاویر. این ویژگی فوق العاده است اگر نگران این هستید که محتوای پست شما هنگام اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی چگونه به نظر می رسد. فیس بوک و توییتر مهم نیستند چه کسی پیوندی در سایت خود دارد. تصاویر به اشتراک گذاشته شده در فیس بوک باید 630 × 1200 pix پیکسل باشد در حالی که تصاویر در توییتر به اشتراک گذاشته شده باید حداکثر 512 24 1024 باشد تا بهترین آنها به نظر برسد. با Yoast SEO می توانید تصاویر دلخواه را برای نمایش پست خود در شبکه اجتماعی مربوط بارگذاری کنید. در حالی که ما توصیه نمی کنیم این کار را برای هر پست انجام دهید (این رسانه های اضافی زیادی هستند!) معقول است برای پست هایی که هزینه تبلیغ بیشتری را برای تبلیغ با فیس بوک و توییتر خرج خواهید کرد.

تنظیمات پست پیشرفته Yoast SEO

تنظیمات پست پیشرفته Yoast SEO

آخرین بخشی که می خواهیم آن را بپوشانیم ، است پیشرفته برگه کافی است روی نماد چرخ دنده کلیک کنید تا گزینه های پیشرفته SEO Yoast برای پست خود باز کنید. این بخش فقط در صورت مشاهده گزینه های پیشرفته از طریق سرپرست قابل مشاهده خواهد بود امنیت در زیر SEO اصلی Yoast داشبورد فعال شدند از اینجا ، سرپرستها می توانند نشانی های اینترنتی را به صورت مبنا ارسال کنند.

اگر می خواهید گزینه های بیشتری مانند مدیر تغییر مسیر URL ، پشتیبانی از کلید واژه های متمرکز چندگانه ، پیش نمایش متا اجتماعی و پشتیبانی حق بیمه را داشته باشید ، پس باید در نظر بگیرید Yoast SEO Premium. با شروع فقط 69 دلار برای یک سایت ، موارد اضافی مفیدی را که ممکن است بخواهید (یا نیاز دارید) برای وبلاگ یا تجارت خود به آن اضافه می کنید.

پینوشت

امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا همه گزینه های سئوی خود را به درستی تنظیم کنید. Yoast SEO واقعاً یکی از بهترین افزونه های SEO رایگان است که برای وردپرس در دسترس است ، و با گزینه های مناسب فعال شده شما فقط می توانید پیشرفت چشمگیر در سئوی خود ببینید. به ما اطلاع دهید که آیا در نظرات زیر سؤالات یا سؤالات دیگری برای افزونه Yoast SEO دارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map