راهنمای مبتدی SEO برای WordPress: Intro، Prep & Jargon

 1. 1. در حال خواندن: راهنمای مبتدی SEO برای WordPress: Intro، Prep & Jargon
 2. 2. تحقیق و کاربرد کلمات کلیدی WordPress برای سئو
 3. 3. بهبود سئو با لینک دهنده ، سرعت سایت و موارد دیگر

در این راهنمای مختصر ، شما یاد می گیرید که چگونه سایت وردپرس خود را بهینه کنید ، و از بازدیدکنندگانی که روی میز خارج شده اید ، پول دریافت کنید. در این بخش با سئو آشنا می شوید و برخی از مراحل لازم برای آماده سازی کار بعدی را نشان می دهید. اگر در درک هر اصطلاح یا Jargon مشکل دارید ، به بخش “رمزگشایی جارگون” مراجعه کنید.


SEO چیست و چرا باید وقت خود را صرف آن کنید?

اگر نمی دانید ، SEO به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو است و اساساً این است که موتورهای جستجو ، غالباً با تمرکز سنگین بر Google ، به شما مراجعه کننده می فرستد.

سئو پیچیده است ، و توضیح همه مواردی که بدون کشیدن ادامه می یابد دشوار است ، بنابراین ما کوتاه و شیرین نگه می داریم. ساده ترین روش برای توضیح سئو این است که بگوییم در مورد ارتباط است. از یک طرف ، دانستن مخاطبان بالقوه خود و برقراری ارتباط با آنها به زبان خود ، از طرف دیگر با موتورهای جستجو ارتباط برقرار می کنید که محتوای عالی شما شایسته توجه و تکریم رباتهای آنها باشد.

SEO معمولاً ساخته شده است که به نوعی تلاش عرفانی ، جادویی و جادویی به نظر می رسد. سفر از طریق دریاهای تند و تیز که فقط “گوروس ها” و متخصصان می توانند حرکت کنند (یا نتایج را با “تقلب در سیستم” بازی کنند). و هنگامی که نوبت به 10 نتیجه برتر در Google برای رقابتی ترین شرایط موجود در آنجا و حفظ رتبه شما می رسد ، شاید این درست باشد.

اما این چیزی نیست که این راهنمای سؤال وردپرس در مورد آن باشد. این راهنما بهترین راهکارهایی را نشان می دهد که می توانند ترافیک جستجوی کوچک اما قابل توجهی را برای شما بدست آورند که به مرور زمان اضافه می شود.

وقتی صحبت از این می شود که آیا باید به عنوان مبتدی وقت خود را صرف SEO کنید یا نه ، به نظر می رسد جامعه وبلاگ نویسی به نصف تقسیم شده است. افرادی که درباره سئو وبلاگ می نویسند “نمی توانند اهمیت انجام سئو را درک کنند” ، در حالی که افرادی که رسانه های اجتماعی ، شبکه سازی را انجام می دهند ، شما از آن نام می برید ، همه نوع آن را نادیده می گیرند.

در حالی که من آمارهای قانع کننده ای دیده ام که نشان می دهد ترافیک وبلاگ نویسی مهمان بهتر از ترافیک جستجو است ، اما حجم بالقوه نیز کاملاً متفاوت است. در حالی که پست های مهمان ممکن است چند صد بازدید کننده ، هزاران نفر را به همراه داشته باشد ، ترافیک بالقوه طول عمر برای دستیابی به یک رتبه بندی پست واحد از یک اندازه متفاوت است. حتی برای برخی از اصطلاحات جستجوی دقیق که فقط 30 جستجو روزانه انجام می شود ، هزاران بازدید کننده بالقوه در سال است (و البته خوشبختانه نیازی به ارسال پیام های شبکه ای یا سرد لازم نیست). بنابراین بیایید به جستجوی SEO در WordPress بپردازیم!

من فکر کردم WordPress قبلاً SEO بهینه شده است?

وردپرس سئو توسط Yoast

خوب ، بله … و نه ساختار صحیح بخش مهمی از سئو است و وردپرس دارای ساختارهای کلیدی بسیاری است که باعث می شود محتوای موتورهای جستجو جذاب تر شود. با افزونه های اضافی ، به عنوان مثال SEO WordPress توسط Yoast ، می توانید جعبه های زیادی را بررسی کنید که تقریباً بدون هیچ تلاشی. اما مواردی وجود دارد که باید انجام شود ، حداقل برای حال حاضر ، کم و بیش دستی. مانند بهینه سازی تصاویر ، و اطمینان از بارگیری سریع وب سایت شما در اسرع وقت. یا هنگام نوشتن محتوا به طور صحیح از برچسب های هدر استفاده می کنید. و مطمئن شوید که مطالب شما واقعاً مفید است و سهم یا سه و یک بک لینک یا دو را به دست می آورد.

اما هیچکدام از اینها مهم نیستند که به جستجوی آنچه می نویسید در مورد همان روشی که می نویسید در مورد آن بپردازند.

اگرچه Google هنگام تشخیص مطالبی که برای کاربر مفید است پیشرفت کرده است حتی اگر اصطلاحات جستجو دقیقاً با استفاده شما از کلمات کلیدی مطابقت نداشته باشد ، هنوز جایگزینی واقعی برای تحقیق در مورد کلمات کلیدی وجود ندارد. مهم نیست که صفحه شما چقدر بهینه باشد ، اگر کسی در جستجوی آنچه می نویسید نیست ، هیچ کس وجود نخواهد داشت ، حتی اگر در رده های بالای صفحه قرار بگیرید. (بنابراین برای رتبه بندی شماره 1 برای کلمه کلیدی دقیق بازی برای نام وب سایت خود خیلی مایه افتخار نیست. اگرچه می تواند برای کمک به بازدید کنندگان قبلی به سایت شما بازگردد ، اما بعید است که هیچ گونه چشم جدیدی برای شما پیدا کند) بسیار بعید است. )

تحقیقات کلید واژه

برنامه ریز کلمات کلیدی Google AdWords

اگر به نحوه کار موتور جستجوگر ، با خزیدن و ایندکس کردن صفحات و محتوای خود فکر می کنید و سپس مطابقت آن با درخواست های جستجوگرها را انجام می دهید ، می توانید نسبت به آنچه درمورد آن است ، حس کنید. بهینه سازی موتور جستجو ، به یک معنا ، مربوط به برقراری ارتباط موثر با مخاطبان بالقوه است. شما باید بدانید که چگونه با مخاطب ارتباط برقرار کنید.

و این جایی است که تحقیق در مورد کلمات کلیدی انجام می شود. تحقیقات کلمه کلیدی در مورد صحبت کردن به زبان بازدید کننده بالقوه است. یک عبارت کاملاً متفاوت می تواند به معنای تفاوت 1000٪ در مخاطبان بالقوه باشد. بعضی اوقات بیشتر (اما این بدان معنا نیست که شما باید همیشه محبوب ترین را هدف قرار دهید ، بیشتر در مورد بعدی).

در حالی که تعداد زیادی نرم افزار برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی در خارج وجود دارد ، برای اهداف این راهنما ، ما قصد داریم از گزینه جایگزین رایگان برنامه ریز کلمات کلیدی Google (برای استفاده از آن به یک حساب AdWords فعال نیاز دارید که اگر در حال حاضر یک حساب Google داشته باشید – به راحتی کافی است – این برنامه رایگان است).

یکی از کارکردهای مورد علاقه من در مورد برنامه ریز کلمه کلیدی این است که شما می توانید از آن برای دریافت پیشنهادات و بینش هایی درباره زبانی که مخاطبان شما هنگام جستجوی محتوا استفاده می کنند ، با تایپ کردن در یک موضوع گسترده تر یا مشکل استفاده کنید..

بخش دوم تحقیقات کلمات کلیدی ، ارزیابی رقابت است. این یک کلید مهم است ، زیرا به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا ارزش آن را دارید که سعی کنید به دنبال یک کلید واژه خاص بروید ، یا اینکه باید بعداً آن را ذخیره کنید و به سمت مراتع سبز تر حرکت کنید..

بهترین اقدامات SEO مطابق گوگل

Google علیه “ایجاد پیوند مصنوعی” ، از جمله وبلاگ نویسی میهمان برای ساخت لینک های پشتیبان توصیه می کند. در عوض ، Google به شما توصیه می کند:

 • ساختار وب سایت خود را بهینه کنید
 • عناوین دقیق صفحه را بنویسید
 • آدرس های وب سایت خود را بهبود بخشید
 • به درستی از توضیحات متا استفاده کنید
 • محتوای ضربه الاغ را بنویسید ، یا خدمات پاکسازی را بزنید
 • به طور صحیح از برچسب های عنوان استفاده کنید
 • تصاویر خود را بهینه کنید

آماده سازی

و اکنون بر روی انجام واقعی. مطالب زیر به شما کمک می کند تا وب سایت خود را برای اجرای بهترین روشهای SEO که در قسمت بعدی این راهنما با آنها مقابله خواهیم کرد آماده کنید.

مرحله شماره 1 مطمئن شوید که به موتورهای جستجو اجازه می دهید شما را فهرست کنند.

wordpresssearchenginevisibility

این جعبه را علامت بزنید! مهم نیست که همه موارد دیگر را چقدر خوب انجام می دهید ، اگر در این مرحله عصبانی شوید ، اصلاً مهم نخواهد بود. سایت شما به googlebots ها ، bingbots ها و yahoobots ها می گوید که “اینجا از اینجا استقبال نمی کنند”. و آنها ادامه خواهند داد ، و شما را در بیشتر موتورهای جستجو (اگر نه همه) به طور موثری نامرئی کنید.

مرحله شماره 2 یک افزونه SEO نصب کنید که در آن وردپرس خاموش انتخاب شود.

یکی از پرکاربردترین و توصیه شده ترین افزونه ها ، و موردی که ما در اینجا از آن استفاده می کنیم WP Explorer است ، وردپرس SEO توسط Yoast است (شما بعداً با جزئیات یاد خواهید گرفت که چگونه از آن استفاده کنید ، بنابراین هیچ نگرانی وجود ندارد).

مرحله شماره 3 اگر قبلاً وجود ندارد ، فهرست سایت خود را دریافت کنید

برای ایندکس شدن از طریق گوگل ، به یک وب سایت قبلاً ایندکس شده نیاز دارید تا به وب سایت خود پیوند دهید ، یا باید ایندکس را به صورت دستی ایندکس کنید. می توانید این کار را با ارسال نقشه سایت خود انجام دهید (به راحتی با استفاده از افزونه ای مانند WordPress SEO توسط Yoast ، یا نقشه سایت XML) استفاده كردن Google Webmaster Tools (برای استفاده در بینگ ایندکس شده است Bing Webmaster Tools برای تهیه نقشه سایت خود) بیشتر در مورد ایجاد نقشه سایت XML و ارسال آن در اینجا.

مرحله شماره 4: پیوندهای همیشگی زشت را پشت سر بگذارید

ساختار پیش فرض (999 = P) نه تنها بد به نظر می رسد بلکه به طور غیرمستقیم به رتبه شما آسیب می رساند ، زیرا داشتن کلمات کلیدی در آدرس صفحه شما کمی کمک می کند. خیلی راحت است به سادگی به تنظیمات> پیوند مجدد بروید و ساختار پیوند “نام پست” را انتخاب کنید ، و همه شما تنظیم شده اید.

wordpresspermalinks

رمزگشایی جارگون

این جایی است که ما سعی می کنیم برخی از Jargon هایی را که اغلب هنگام صحبت در مورد SEO استفاده می شود ، رمزگشایی کنیم. اگر یک اصطلاح دارید ، نمی دانید چه معنی دارد ، در صورت تمایل اظهار نظر خود را ترک کنید!

 • حجم جستجو = مقدار جستجوهای یک کلمه کلیدی خاص در هر ماه انجام می شود.
 • كليد واژه = غالباً به عبارت يا عبارتي كه در متن ، در متن قرار دادن آن در مطالب شما جستجو مي شود ، اشاره دارد.
 • عبارت جستجو = چیزی که شخصی در موتورهای جستجو جستجو می کند.
 • کلمه کلیدی مطابقت دقیق = کلمه کلیدی که منطبق با یک عبارت جستجو است (“غذای گربه ارگانیک” یک مسابقه دقیق است اما “غذای گربه طبیعی” نیست).
 • Backlink = پیوندی از وب سایت خارج به وب سایت یا صفحه.
 • Permalink = آدرس کامل یک پست (یا صفحه). در اصل جایی که پست دیگری پیدا می کنید وقتی دیگر در صفحه اول نیست.
  در این راهنمای مختصر ، شما یاد می گیرید که چگونه سایت وردپرس خود را بهینه کنید و بازدیدکنندگان بیشتری را که ممکن است در جدول بگذارید ، به دست آورید.

نتیجه

شما شروع خوبی ندارید ، و به خوبی برای درک بهتر و اجرای شیوه های خوب SEO WordPress در راه خود هستید. امیدوارم اکنون ایده خود را برای شروع کار با SEO برای سایت خود داشته باشید. در پست بعدی من با کلمات کلیدی ، اهمیت آنها و نحوه انتخاب بهترین موارد برای سایت وردپرس خود را انتخاب خواهیم کرد – پس با ما همراه باشید! و اگر چیز دیگری برای افزودن دارید ، فقط یک نظر را در زیر بگذارید. ما دوست داریم آنچه را که در مورد آماده سازی SEO می گویند را بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map