اشتباهات SEO در WordPress & چگونه آنها را برطرف کنید

وردپرس تصویر SEO اشتباهات رایج است
 1. 1. راهنمای نهایی مدیریت تصویر وردپرس
 2. 2. 3 نکته نکات مدیریت تصویر کمتر در وردپرس
 3. 3. در حال خواندن: اشتباهات SEO در WordPress & چگونه آنها را برطرف کنید

همه مواردی که در دو مقاله گذشته آموخته ایم در صورت عدم اجرای یک استراتژی مناسب SEO برای تصویربرداری ، از رودخانه می رود. Image SEO نقش مهمی در استراتژی کلی SEO شما بازی می کند و برای سایت هایی که آموزش های مشترک دارند ، بسیار مهم است. فکر کنید تمام ترافیکی را که از دست می دهید در صورت نامناسب بودن تصاویر ، برچسب های worse alt یا بدتر از آن ، میزبان در سرورهای مختلف ، از دست می دهید..


خطاهای SEO WordPress Image

در مورد سئو تصویر به بهترین اشتباهات خواهیم رسید – و اقدامات متقابل مناسب را توصیه می کنیم.

شما از تصاویر مربوطه استفاده نمی کنید

با رونالد و شرکت آشنا شوید

تصویربرداری از شما و دوستانتان بحث جدی درباره نحوه حمل و نقل برای سفر آینده خود دارد. اتوبوس بین شهری و پرواز به نظر می رسد گزینه های خوبی هستند – اما شما در بحث بودجه در مقابل بحث زمان گیر نیستید. دو تیم وجود دارد – به سرپرستی رونالد و جرمی. رونالد می خواهد پرواز کند تا مجبور نشود جلسات جمعه خود را دوباره از سر بگیرد. از طرف دیگر ، جرمی که از تحسین های مادر زمین است ، قصد ندارد از برنامه جلسات خود مبادله کند تا از زیبایی های زیبایی که در سفر بین المللی با اتوبوس وجود دارد لذت ببرید. البته ، هر یک از اعضای گروه مسافرتی طرف مقابل می زنند – آنهایی که نمی خواهند ده ساعت مسافرت با اتوبوس طولانی داشته باشند با رونالد در این مسابقه هستند. تیم دیگری که می خواهد زیبایی مادر مادر را تحسین کند ، پیدا کردن اتوبوس کاملاً ضروری است.

هر دو طرف تلاش می کنند سطح خود را به بهترین وجه ترغیب کنند تا طرف مقابل را متقاعد کنند. در میان آنچه که به نظر می رسید یکی از مهمترین بحث های زندگی آنها است ، ران اشتباه کرد که کلمات زیر را بیان کند:

RON: سلام بچه ها ، من با هردو روش حمل و نقل خوب هستم. چه کسی باید آخر هفته از گربه من مراقبت کند?
جرمی: چی؟ شما می توانید آن را در جای امیلی بگذارید! صبر کنید ، چرا ما حتی در این مورد بحث می کنیم?
از تیم JEREMY خریداری کنید: بله ، نمی بینید که ما در میان یک گفتگوی مهم هستیم?
در تیم ROLAND خرید کنید: بیا مرد!
رولند: چه جهنمی ران! نمی توانید ببینید که ما در میان بحران هستیم?
RON (کمی بیرون زده): باشه ، باشه ، من سارا رو با امیلی ترک می کنم. جیز.
مجموعه: لعنتی ، رون! شما همیشه این کار را می کنید …

و بحث از سر گرفته می شود.

شما نمی خواهید الان ران شوید ، اینطور است؟ با همین ربط. تصاویر ارزش هزار کلمه دارند. اما اگر دقت نکنید ، ممکن است در قطار فکری متفاوت توجه فرد را از دست دهید.

احتمالاً الان در حال فکر کردن به نیویورک هستید

یکی از اولین قوانین اضافه کردن تصویر به پست شما ، تقویت این موارد است مسیر شما ایده خود را برقرار می کنید تصاویر برای ارائه ارزش طراحی شده اند.

به همین دلیل آموزش WPExplorer با تصاویر پر شده است ، و لیست های تمرکز بر نمایش بهترین بیت ها / نمایه های هر تم.

این مقدار می تواند (الف) از نظر ماهیت آموزنده باشد ، ب) تأثیر بصری یا عاطفی و یا (ج) مخلوطی از هر دو را داشته باشد. بهترین تصاویر اغلب ترکیبی از این سه هستند.

نمونه صفحه صفحه Github – نمونه ای از برنامه نویس در میز کار خود

گفته می شود ، به دلیل اضافه کردن تصویر ، دیگر امکان استفاده از تصویر وجود ندارد. چنین اقداماتی غالباً ضد تولید است. از طرف دیگر ، تصویر مناسب می تواند مزیت چند برابری به تبدیل های شما داشته باشد.

تصویر بالا یکی از بسیاری از صفحه های فرود گیتوب است. بیایید تصویر را بررسی کنیم. اول از همه ، متوجه خواهید شد که این تصویر در واقع یک تصویر برداری است. این تصویر بر همه موانع نژادی / قومی غلبه می کند. به علاوه ، رنگ آبی که با طرح کلی رنگ صفحه مطابقت دارد ، پروفایل های ناخودآگاه را نفی می کند. یک مثال عالی از استفاده صحیح از یک تصویر – همراه با کپی شگفت انگیز و CTA – ساخت یک صفحه فرود عالی.

شما روی نام پرونده تصویر متمرکز نیستید

من آن را دریافت می کنم – ایجاد آموزش های با کیفیت کار سختی است. هر مرحله باید به صورت مصنوعی مستند باشد و در عین حال آنقدر توصیف نباشد که خوانندگان شما آن را توهین به هوش خود بدانند.

هنگامی که شما روی یک آموزش 1800 کلمه ای کار کرده اید و بیش از ده عکس از آن را پوشانده اید ، بسیار آسان است که ترغیب شوید و از اسامی مانند تصویر صفحه 1 ، تصویر 17-و غیره استفاده کنید..

اما در واقعیت ، این به سئو SEO شما آسیب می رساند.

تنظیمات پیوند وردپرس

در مورد آن فکر کنید – اگر کسی به دنبال یافتن هر چیزی از راه دور با تصویر نشان داده شده در بالا بود – آیا می توانست از “تصویر-1” یا “تصویر-1” استفاده کند یا به احتمال زیاد آنها را جستجو می کنند “نحوه غیرفعال کردن مجدد لینک ها در WordPress “

در مورد یک یادداشت مرتبط ، اگر می خواهید 100٪ سئوی خود را به تصویر SEO بدهید ، یک ویژگی TITLE را نیز به تصاویر اضافه کنید. مقدار این برچسب TITLE می تواند نام نام تصویر شما باشد.

شما در حال برچسب های ALT نیستید

برچسب های ALT مخفف متن جایگزین یک تصویر هستند. بدون در نظر گرفتن بعد ، اولویت یا هر چیز دیگری از این تصویر باید از هر تصویر استفاده شود. خیلی ساده ، برچسب های ALT توضیحی در مورد تصویر شما هستند. تصویر شما به معنای واقعی کلمه چیست؟?

برچسب های ALT توسط موتورهای جستجو برای خزیدن تصویر شما استفاده می شوند. در صورت عدم نمایش تصویر ، از برچسب ALT تصویر در جای خود استفاده می شود. برچسب های ALT همچنین برای افرادی که بینایی خود را از دست داده اند ، توسط صفحه خوان ها استفاده می شود.

به عنوان مثال ، برچسب ALT یا متن توصیف تصویر قبلی ما می تواند:

تصویر صفحه داشبورد وردپرس که تنظیمات permalink را نشان می دهد ، با گزینه پیش فرض بررسی شده است.

نوشتن برچسب های دقیق ALT می تواند یک ضربه گیر واقعی باشد ، اما این تلاش ها بازپرداخت می شود. متأسفانه ، من نتوانستم مطالعه جدیدی پیدا کنم که نشان دهنده رشد ترافیک ارگانیک به دلیل بهینه سازی برچسب ALT است. اکثر آنها در انجمن ها نظر دارند. اگر اتفاقاً در چنین مطالعاتی قرار گرفتید ، آنها را با ما در میان بگذارید!

شما در حال کلمه کلیدی هستید که برچسب های TITLE و ALT خود را پر می کند

پر کردن کلمات کلیدی در واقع مانند اضافه کردن تمام کلمات کلیدی محبوب شما فقط برای بدست آوردن آب سئو در آخرین مایعات است. با این حال ، در واقعیت ، مانند استفاده از روغن بی کیفیت در خودروی خوب روغن شده شما در ساخت است. Google فقط هر روز باهوش تر می شود و این بدان معنی است که می داند چه زمانی می خواهید با آن اشتباه بگیرید. نتیجه؟ SEO شما مجازات می کند.

یک نمونه بارز از برچسب ALT پر شده با کلمه کلیدی خواهد بود:

تصویر صفحه داشبورد وردپرس که نشان می دهد تنظیمات پیوند مجدد ، با گزینه پیش فرض بررسی شده بهترین موضوعات رایگان WORDPRESS WREDPRESS رایگان و پریمیوم WPEXPLORER

توصیه من؟ میانبر را نگیرید. شما برای تعیین برچسب های ALT بسیار سخت کار کرده اید – ثمرات کار شما نتیجه خواهد گرفت.

شما از شرح تصاویر استفاده نمی کنید

نکته در مورد برچسب های ALT و TITLE این است که آنها واقعاً برای خواننده / بازدید کننده قابل مشاهده نیستند. موتورهای جستجو آن را دوست دارند ، اما من به عنوان شخصی که مقاله شما را می خواند ، من برای دیدن متن جایگزین شما روی تصویر معلق نیستم ، و حتی کمتر تصویر را در یک برگه جدید باز می کنم تا بتوانم نام آن را ببینم. (البته اگر یک تصویر را ذخیره می کردم ، یک نام خوب و توصیفی نام خانوادگی مطمئناً روز من را رقم می زد!)

ما ثابت کرده ایم که برچسب های ALT و TITILE ، مهم نیست که برای SEO بسیار مهم باشند ، در تجربه خواندن بازدید کننده نقش اصلی ندارند.

اینجاست زیرنویس ها وارد شوید. طبق الف مطالعه Kissmetrics, مشخص شد که شرح تصاویر 300٪ بیشتر از نسخه واقعی بدن را می خوانند. این تعداد زیادی لکه های چشم بیشتر از حد انتظار است.

طراحی تعاملی. این نمونه ای از شرح تصاویر است!

اگر زیرنویسهای شما جذاب است ، پس از آن فرصتی خوب وجود دارد که خواننده به آن بپردازد و آنچه را که باید برای گفتن بخوانید را بخواند. اینگونه درباره اش فکر کن:

 • برچسب TITLE یک نام خانوادگی مختصر برای پرونده تصویر است
 • برچسب ALT نوشتن توصیفی از محتوای تصویر است
 • عنوان برای خواننده است. این ترکیبی از برچسب های TITLE و ALT است که به منظور ارتقاء تجربه خواندن بازدید کننده ساخته شده است.

شما نقشه سایت تصویر ارسال نکرده اید

یک وب سایت در اصل مجموعه ای از صفحات HTML به هم پیوسته است. نقشه سایت سندی است که شامل اطلاعاتی در مورد چگونگی ساختار کلیه صفحات وب سایت شما می باشد. اینها معمولاً حاوی اطلاعات تصاویر وب سایت شما نیستند.

اینجاست که نقشه های تصویر وارد می شوند Udinra همه نقشه سایت افزونه مناسب برای کار است. این افزونه از افزونه های کشویی تصویر مانند NextGen Gallery و Envira Gallery پشتیبانی می کند. افزونه های تجارت الکترونیکی مانند WooCommerce ، بارگیری آسان دیجیتال ، و افزونه های سازنده صفحه مانند ویژوال کامپوزر ، منبع سایت و غیره.

بهینه سازی عملکرد تصویر

عملکرد کلی یک سایت عامل اساسی در سئو است. وقتی صحبت از بهینه سازی عملکرد می شود ، هیچ چیز عالی نیست – همیشه جایی برای بهبود وجود دارد. یک نمونه اخیر را در نظر بگیرید که گوگل آرم خود را کاهش داده است از 14000 بایت تا 305 بایت و هنوز هم تکامل خود را ادامه می دهد.

در زیر چند نکته بهینه سازی تصویر که در پست های قبلی ما به اشتراک گذاشته ایم.

شما تصاویر خود را بهینه نمی کنید

 • یکی از بهترین راهها برای بهینه سازی تصاویر ، استفاده از ابزاری مانند TinyPNG برای کاهش و بهینه سازی اندازه پرونده است.
 • همچنین باید برای تمام تصاویر خود حداکثر اندازه تعیین کنید و از کلیه تصاویر بزرگتر از اندازه حداکثر تغییر اندازه دهید.
 • اما قبل از شروع با موارد فوق ، شما باید این موارد را بیاموزید قالب صحیح برای ذخیره تصویر.

من فرض می کنم شما قبلاً این کار را دارید اگر اینطور نیست ، لطفاً اولین پست ما را مرور کنید – این تنها چیزی است که ما درباره آنها صحبت می کنیم!

شما از تصاویر پاسخگو استفاده نمی کنید

همه ما از وب سایت های پاسخگو استفاده می کنیم. داشتن یک وب سایت مناسب برای تلفن همراه در این روز و سن بسیار مهم است. اگر اینکار را نکنید ، به طور بالقوه مشتریان را از دست می دهید و به نمرات سئو اشاره نمی کنید. (بله ، اگر وب سایت شما دوستانه تلفن همراه نباشد ، در واقع Google شما را مجازات خواهد کرد.)

حال اجازه دهید درمورد تصاویر پاسخگو بحث کنیم. با وردپرس 4.4 ، ویژگی تصاویر پاسخگو است به طور پیش فرض فعال شده است. وقتی یک تصویر را بارگذاری می کنید ، وردپرس چندین نسخه از آن را برای اندازه های مختلف صفحه ایجاد می کند.

با پشتیبانی جدید از تصاویر پاسخگو ، وردپرس تمام اندازه های موجود در یک تصویر را در a قرار می دهد srcset صفت. این به مرورگر وب امکان می دهد تا براساس اندازه صفحه دستگاه ، از بین گزینه ها انتخاب کند و مناسب ترین بعد تصویر را بارگیری کند. مرورگر سایر موارد را نادیده می گیرد – به طور بالقوه موجب صرفه جویی در پهنای باند و سرعت بخشیدن به بار بارگذاری صفحه در این فرآیند.

اگر به دلایلی در وردپرس 4.4 به روز نشده اید ، از آن استفاده می کنید تصاویر پاسخگو RICG افزونه برای دریافت همان مجموعه از ویژگی ها. اگر در آخرین نسخه وردپرس قرار دارید ، در واقع نیازی به این افزونه ندارید.

شما از CDN رایگان استفاده نمی کنید

راه دوم برای بهبود عملکرد ، استفاده از CDN رایگان مانند فوتون از ماژول بسیار محبوب Jetpack است. ما به دلایل زیادی Jetpack را دوست داریم و فوتون فقط یکی از آنهاست. اگر می پرسید فوتون چیست – این یک سرویس CDN تصویر رایگان از وردپرس است. ماژول فوتون Jetpack تمام تصاویر را از سایت شما گرفته و آن را در شبکه توزیع محتوای جهانی WordPress.com ذخیره می کند. تصاویر از سرور شما بارگیری می شوند ، سریعتر بارگذاری می شود و هزینه های پهنای باند را ذخیره می کنید. چه چیز دیگری شما میخواهید?

شما در حال بارگیری تصاویر تنبلی نیستید

گربه بو ، گربه تنبل ، چه چیزی شما را تغذیه می کنند?

با بارگیری تنبل ، تصاویر هنگام بارگذاری در نمای شما بارگیری می شوند. به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم که شما در حال خواندن مقاله 2000 کلمه ای در مورد بهترین راه حل های پادکست برای وردپرس هستید. لازم نیست همه تصاویر را ببینید تا اینکه به پایان مقاله برسید. فعال کردن بارگذاری تنبل ، بار بار را به شدت کاهش می دهد و پهنای باند شما و بازدید کننده را ذخیره می کند.

افزونه BJ Lazy Load جواب شماست با بیش از 50،000 نصب فعال ، نمی توانید اشتباه کنید. افزونه را بارگیری و فعال کنید و بگذارید جادو با یک کلیک شروع شود.

با این حال ، در سمت تلنگر ، برخی از مشکلات احتمالی هنگام صحبت از تصاویر با بارگذاری زیاد وجود دارد. اگر مراقب نیستید ، ممکن است خطر صدمه زدن به نمرات سئو خود را به خطر بیاندازید. اگر از افزونه های پیشنهادی استفاده می کنید ، مرتباً مطمئن شوید. همچنین ، اگر از سایر افزونه های ورود به سیستم تنبل استفاده می کنید ، سعی کنید به عنوان Google برای وب سایت ها بارگیری کنید برای اطمینان از اینکه همه مطالب شما توسط موتورهای جستجو به درستی خزیده می شوند.

چند نکته در مورد استفاده از تصویر

نکات زیر نباید به عنوان اشتباه در نظر گرفته شود ، بلکه بیشتر دستورالعملهای کلی است که می تواند باعث بهبود کیفیت محتوای شما شود.

پاک کردن عمومی از عکس های موجود

اولین چیزی که با دیدن این تصویر به ذهن شما خطور می کند چیست?

هیچ چیز بیشتر از قرار دادن همان تصویر از یک مدیر پشتیبانی مشتری پشتیبانی نمی کند که در شما لبخند می زند با ما تماس بگیرید صفحه یا یک عکس سهام مشهود از مدل ها در درباره ما یا بدتر, به ما بپیوند صفحه همه آنقدر به آنها عادت کرده اند که تقریباً می توانیم فوراً آنها را بشناسیم. اگر می خواهید مشتری یا مشتری مورد نظر شما را پیدا کند – یا یک عکس تیم پشتیبانی عالی در آنجا داشته باشید یا ساده باشید – یک فرم تماس مفید تهیه کنید. اما (برای عشق به خدا) از تصویر موجود در صفحات درباره ما ، به ما بپیوندید یا با ما تماس بگیرید. امروز مطمئناً آنها بیشتر از خیر صدمه می بینند.

در صورت امکان از GIF استفاده کنید

خوشبختی نیکلاس کیج است. منبع: GIPHY

با افزایش محبوبیت GIF ها از 4chan تا 9GAG به همه شبکه های اجتماعی مهم (بله ، من به دنبال Facebook و Twitter شما هستم) و صفحه کلیدهایی که از آن پشتیبانی می کنند. هیچ منکر این واقعیت وجود ندارد که GIF ها برای ماندن در اینجا هستند. اگر در پست های خود از GIF استفاده می کنید (و با این واقعیت آرامش خود را برقرار کرده اید) ، GIPHY مکان بسیار خوبی برای یافتن تصاویر خوب GIF است!

از مجوزها با دقت استفاده کنید – # CC0

آنها می گویند هرگز نمی توان چنین بود هم دقیق نه ، من از شما نمی خواهم که ساخت پناهگاه آخرالزمانی خود را شروع کنید. اما هنگام صدور مجوز از تصاویر ، بهتر است برای موارد CC0 که بارگیری و استفاده رایگان است مراجعه کنید. اگر بودجه بازاریابی خوبی دارید ، پیش بروید و یک اشتراک Shutterstock را خریداری کنید و تعدادی عکس درخشان بدون حق امتیاز از حق امتیاز را برای وبلاگ و خبرنامه خود بارگیری کنید.

نتیجه

بسته بندی این سری پست ، به ما اجازه می دهد آنچه تاکنون آموخته ایم را مرور کنیم:

 1. از قالب صحیح تصویر استفاده کنید
 2. نکاتی درباره بارگذاری عکس های سهام در پست های وبلاگ
 3. بهینه سازی تصویر – اندازه ، ابعاد ، کیفیت و صرفه جویی در وب
 4. مدیریت تصویر هنگام تغییر URL سایت وردپرس
 5. وارد کردن تصاویر خارجی در وردپرس
 6. جلوگیری از اتصال سریع تصویر در وردپرس
 7. اشتباهات رایج در جستجوگرها در تصویر وردپرس
 8. تصاویر بارگیری تنبل
 9. نقشه های تصویر در وردپرس
 10. تصاویر پاسخگو در وردپرس

نظر شما در مورد این سری پست چیست؟ آیا آنها یک نکته حیاتی را از دست داده اند؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map