نکاتی درباره SEO ویدئو برای به دست آوردن بیشترین استفاده از فیلم های وردپرس خود در سال 2020

نکاتی درباره SEO ویدئو برای به دست آوردن بیشترین استفاده از فیلم های وردپرس خود در سال 2017

بیایید در مورد سئو ویدیویی ، فیلم های تأثیرگذار بر تجربه کاربر و رتبه بندی جستجو صحبت کنیم ، و اینکه چگونه می توانید فیلم های خود را برای به دست آوردن بیشترین سئو SEO بهینه کنید.


به سرعت ، من چند مورد از بازاریابی ویدیویی را برای شما می گذارم – می دانید – یک حرکت را ایجاد می کنم. آیا می دانید:

 • سومین فعالیت آنلاین صرف تماشای فیلم می شود?
 • 90٪ از کاربران می گویند که فیلم های محصول در فرآیند تصمیم گیری مفید هستند?
 • لذت بردن از تبلیغات ویدیویی ، قصد خرید را 97٪ و ارتباط برند با 139٪ افزایش می دهد
 • همراه داشتن یک ویدیو در یک صفحه فرود می تواند 80٪ تبدیل را افزایش دهد?
 • مقالات با فیلم سه برابر بیشتر از مقالات متن ساده دریافت می کنند?

منابع: حباب و موز

موارد و پیامدهای Video SEO

در حالی که این آمار چشمگیر است ، این چه ارتباطی با سئو ویدیویی دارد؟ خوب ، سئو (یا بهینه سازی موتور جستجو به ناخوانده ها) ، تنها یکی از بسیاری از بخش های معما بازاریابی دیجیتال است. نکته مهم و مهم دیگر ، ترافیکی است که شما برای تبدیل شدن به آن جذب می کنید.

فیلم ها می توانند به شما کمک کنند تا فاصله بین ترافیک موتور جستجو و تبدیل را تغییر دهید. به عبارت دیگر ، فیلم ها در رتبه بندی جستجوی شما و نرخ تبدیل تأثیر مثبت زیادی دارند.

ویدیو دیگر یک تاکتیک بازاریابی “در حال آمدن” نیست – در اینجاست ، و این یک راه قدرتمند برای برقراری ارتباط با نام تجاری شما ، توضیح گزاره ارزش خود و ایجاد روابط با مشتریان و چشم اندازهای شما است. – لیندسی کولوویچ

در گذشته نه چندان دور ، ما تعدادی از نکات مربوط به SEO WordPress را در تعدادی پست بیان کردیم از جمله:

 • بهترین ابزار جستجوگرها در وردپرس
 • بهترین وردپرس SEO SEO
 • راهنمای مبتدی برای SEO WordPress [سری پست]
 • 10 مهمترین کارکرد سئو وردپرس توسط Yoast
 • WordPress SEO: رتبه بالاتر در موتورهای جستجو

سؤال اساسی که در پست های فوق وجود دارد ، سئو بسیار فراتر از سئو متن ساده است. شما باید متن ، تصاویر ، فیلم ها را بهینه کنید و از سایر مشخصات فنی SEO نیز استفاده کنید تا از بیشترین تلاش های SEO خود نهایت استفاده را ببرید. اما بگذارید خودمان را در اینجا گم نکنیم ، باید روی سئوی ویدیویی و فقط در مورد باقی مانده این پست تمرکز کنیم.

چگونه می توانیم از SEO SEO بیشترین بهره را ببرید

حال ، باید به جستجوگرهای ویدیویی عمیق تر بپردازیم و مراحلی را که باید برای به دست آوردن بیشترین سئو از فیلمهای وردپرس خود استفاده کنید ، بررسی خواهیم کرد (از طریق این نکات برای هر ویدیو اعمال می شود).

کلمات کلیدی SEO

بهینه سازی موتور جستجو با تحقیقات کلمات کلیدی شروع می شود که فاقد مشکلی است. برای مثال اگر مضامین وردپرس را می فروشید ، بدیهی است که می خواهید برای اصطلاح “مضامین وردپرس” ، “تم های برتر وردپرس” و سایر اصطلاحات مرتبط رتبه بالایی کسب کنید. این همچنین در مورد SEO ویدیویی صدق می کند.

امروزه ، Google با استفاده از رسانه های غنی مانند فیلم هایی با بیش از 90٪ فیلم های گفته شده از YouTube (همچنین متعلق به Google) نتایج جستجو را غنی می کند. مطالعات توسط بازاریابی و جستجوگرها نشان می دهد که بیش از 50٪ از جستجوی جهانی Google شامل فیلم ها هستند. این بدان معناست که تعداد زیادی از جستجوگرها در هر زمان معینی در معرض یک فیلم YouTube قرار دارند.

ناشران ویدیویی مانند YouTube در میان دیگران منابع ترافیکی بزرگی هستند به خصوص وقتی که در نظر دارید:

 • نتایج جستجوی ویدیو نسبت به نتایج متن ساده 41٪ نرخ کلیک بیشتر را نشان می دهد (منبع) هدف) و
 • فیلم ها 50 برابر بیشتر از نتایج متن معمولی (صفحات تحقیق فورستر) رتبه های ارگانیک صفحه Google را کسب می کنند.

اما همه اینها با تحقیقات کلمات کلیدی SEO SEO ویدیوی حیرت انگیز آغاز می شود. شما باید روی کلمات کلیدی خاص طاقچه که نتایج ویدیویی در صفحه اول Google است ، متمرکز شوید.

گذشته از: Google دارای یک نقطه نرم برای فیلم ها ، بررسی ها ، آموزش ها و فیلم های خنده دار است. فیلم هایی با عناوینی مانند “چگونه می توان وردپرس را راه اندازی کرد” ، “ایجاد موضوع وردپرس” ، “تنظیم موضوع وردپرس” و فیلم های خنده دار مانند “گربه های خنده دار” امتیازات شگفت انگیزی را در نتایج جستجوی Google به ثمر می رسانند..

اگر ویدیوی خود را در اطراف کلمات کلیدی که نتایج ویدیو را در صفحه اول Google دارند و بهینه سازی ویدیو در YouTube بهینه می کنید ، از Google و YouTube ترافیک هدفمند دریافت خواهید کرد. و اگر نمی دانستید ، YouTube موتور جستجوگر دوم است.

نحوه یافتن کلمات کلیدی SEO SEO

اما چگونه می توانید کلمات کلیدی SEO ویدیویی را که مربوط به طاقچه شما است ، دریافت کنید؟ ساده است. اگر به عنوان مثال در طرحی در زمینه وردپرس قرار ندارید ، با استفاده از جستجوهایی مانند “ایجاد یک موضوع وردپرس” ، “آموزش تم وردپرس” و موارد دیگر به دنبال کلمات کلیدی SEO هستید..

برای اینکه بتوانم پول خود را در جایی که دهانم قرار دارد قرار دهم ، این تست را امتحان کردم و “ایجاد یک موضوع وردپرس” را در Google جستجو کردم. این کلمه کلیدی نتیجه YouTube را در Google به ارمغان می آورد. بد نیست:

یافتن کلمات کلیدی ویدیویی جستجوگرها

مسلح با یک کلمه کلیدی SEO ویدیویی ، همه کاری که باید انجام دهید اینست که بررسی کنید آیا میزان جستجوی کافی برای آن کلمه کلیدی وجود دارد یا خیر. در اینجا ، احساس رایگان برای استفاده از ابزار برنامه ریز کلمات کلیدی Google (رایگان).

با توجه به برایان دین از Backlinko ، اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی شما حداقل 300 جستجو ماهانه دریافت کند. از Google Keyword Planner ما می بینیم که “ایجاد موضوع وردپرس” به طور متوسط ​​بین 1k و 10k جستجو ماهانه می شود. این واقعا خوبه:

برنامه نویس Google+

جایزه: از این داشبورد بسیار ، ما ایده های کلمات کلیدی مرتبط ، و میانگین جستجوی ماهانه و همچنین رقابت سطح برای هر کلمه کلیدی مرتبط را دریافت می کنیم:

کلمات کلیدی google-keyword-planner-related-video-seo-keywords

چرا این مهم است؟ ایده های بیشتر برای کلمات کلیدی به معنای ایده های بیشتر برای فیلم ها و محتوای دیگر شما هستند. تا زمانی که یک کلمه کلیدی بیش از 300 جستجو ماهانه داشته باشد ، ایجاد کلمه کلیدی عالی در اطراف است. هرچه تعداد جستجوها بیشتر باشد ، بهتر است ، فقط رقابت برای آن کلمه کلیدی خاص کم و متوسط ​​باشد.

اگر ویدئویی را در اطراف کلید واژه خود ایجاد کرده و آن را در رده بندی خوبی در گوگل قرار دهید ، تا جایی که SEO SEO ویدیوی شما طلایی شود.

اکنون که یک کلمه کلیدی (و کلمات کلیدی مرتبط) دارید ، زمان آن رسیده که ویدیوی (های) خود را ایجاد کنید.

فیلم های عالی ایجاد کنید

درست مانند محتوای متن ساده ، هرچه بیشتر در ویدیوی خود قرار دهید ، بیشتر از آن خارج خواهید شد. کار Shoddy شما را به جایی نمی رساند. به خاطر داشته باشید که محتوای ضعیف در این زمان و عصر رتبه بندی نمی کند ، بنابراین انتظار نداشته باشید که ویدیوی شما در صورت عدم علاقه ، نامفهوم ، بی ربط و یا ارزش ارزشی در این زمینه رتبه بندی نشود..

حتی اگر یک فیلمبردار و یک ویرایشگر گرافیک را استخدام کنید ، ایجاد یک فیلمبرداری با کیفیت بالا کمتر از 200 دلار هزینه دارد. اگر با بودجه کفاشی کار می کنید ، می توانید بسیاری از ابزارهای ضبط صفحه موجود را راه اندازی کنید و از آنها استفاده کنید (ما دوست داریم Screencast-O-Matic).

واقعاً ، لازم نیست بازیگران فیلم های خود را استخدام کنید. انیمیشن بسیار پرطرفدار است و مونتاژهای عکس می توانند به شما کمک کنند داستانی را برای شما بیان کنند ، مخصوصاً اگر مقداری جادوی اختلاف منظر را در ترکیب قرار دهید ، اما بارها ارائه مطالب مفید و مستقیم همه مواردی است که باید روی آن تمرکز کنید..

ارزش خود را ارائه دهید ، ویدیوی خود را جالب / خنده دار کنید و برای افزایش درگیری کاربر ، که مهمترین سیگنال رتبه بندی برای ویدیوهای YouTube است ، در مخاطبان مورد نظر خود باقی بماند.

بازدیدهای بیشتر = SEO Video Better

اگر افراد بیشتری به تماشای ، مشترک شدن ، اظهار نظر کردن ، پسندیدن و به اشتراک گذاری ویدیوهای شما ادامه دهند ، همچنان در رتبه های Google ادامه خواهید یافت. اگر ویدئوی شما بکشد ، مهم نیست که چقدر سئو را از پشت سر خود پرتاب کنید.

فیلم های عالی نتایج شگفت انگیزی را برای سئو ویدیویی ، ایجاد لینک و آگاهی از برند ارائه می دهند. مورد در مورد است ویدیوی Doll Shave Club که ویروسی شد مدتی پیش ، و اکنون کسب و کار (dollarhaveclub.com) دهها هزار پیوند (برخی از سایتهای عظیم مانند Mashable ، Forbes ، BusinessWeek ، وب سایت بعدی و غیره) کسب کرده است ، بسیاری از قرار گرفتن در معرض مارک و سایر مزایای سؤال مکرر برای SEO همین امروز.

ویدئوی سعید بیش از 23 میلیون بازدید دارد و در ژوئیه سال 2016 ، یونیلور کلوپ دلار آمریکا را با قیمت یک میلیارد دلار خریداری کرد. چا چینگ!

درباره مسائل مربوط به طول فیلم ، من خودم یک مقدار نگران نخواهم شد. برخی از کارشناسان سئو ادعا می کنند که فیلم های کوتاه تر بهتر از فیلم های بلندتر و برعکس است ، و من می گویم بگذارید بحث کنند. تا زمانی که ویدیوی شما عالی باشد ، مردم بدون توجه به مدت زمان آن را تماشا می کنند. می دانم ، بازی های ویدیویی را به عقب باز می گردم و بیشتر آنها بیش از یک ساعت طول دارند. صدها هزار نفر دیگر هم این فیلم ها را تماشا می کنند ، بنابراین آن را دو ساعت یا دو دقیقه طول بکشید – فرقی نمی کند.

SEO Video خود را بهینه کنید

می توانید ویدیوها را در دامنه خود بارگذاری کنید اما من طرفدار آپلود در آن هستم YouTube. به من اجازه بده در زیر گرافیکی مشاهده می کنید که بیشترین دامنه های قطعه ویدیویی را نشان می دهد. به زبان غیرمستقیم ، این نشان می دهد که Google به کدام سایتها ترجیح می دهد تا نتایج ویدیویی در SERP ها (صفحات نتایج موتور جستجو) بروید.

نتایج یوتیوب-92٪ از گوگل-ویدیو

از نمودار بالا ، دوست دارید فیلم های خود را از کجا میزبانی کنید؟ YouTube یا دامنه خودتان؟ من هر روز به یوتیوب رأی می دهم ، زیرا شماره ها دروغ نیستند.

ثانیاً ، و ما این را قبلاً نیز ذکر کردیم ، YouTube دومین موتور جستجوی بزرگ Google است. آیا افراد به احتمال زیاد فیلمهای شما را در دامنه شما یا YouTube پیدا می کنند؟ نیازی به جواب دادن نیست Google بیشتر و بیشتر تجارت می خواهد و هر چه افراد بیشتری به فیلم های YouTube دسترسی پیدا کنند ، حاشیه سود بیشتر می شود.

سوم ، شما می توانید بک لینک از YouTube ایجاد کنید – یکی در پروفایل کانال خود ، و یکی در هر توضیحات ویدیویی که بعد از آن می نویسید. بک لینک هرگز چیز بدی نبوده است ، به خصوص اگر از موتور جستجوی دوم بزرگ باشد. قرار گرفتن در معرض در YouTube که اقدام ثانویه را انجام می دهد (افرادی که روی ویژگیهای وب شما کلیک می کنند را بخوانید) بهترین کار برای مشاغل کوچک و بزرگ در عصری است که تحت سلطه Google و Google است که.

آخرین و مهمترین نکته این است که شما (و سرور خود) بار اضافی را ذخیره می کنید ، که به سرعت بیشتری در بارگیری صفحه منجر می شود ، از این رو نمرات سئو بهتری می یابد. از همه اینها ، فیلمهای YouTube آسان است و اگر همه مرورگرها باشد ، با اکثر آنها جاسازی و سازگار هستند. افراد دیگر نیز می توانند فیلم های شما را به راحتی در پیوندهای ورودی و پی در پی ترافیک بیشتر جاسازی کنند.

آجیل و پیچ و مهره سئو تصویری

SEO SEO اولیه

بنابراین ، چگونه فیلم ها را برای SEO بهینه می کنید؟ این سوال بزرگ است ، درست است?

فیلم های خود را سبک کنید

هنگام آپلود فیلم های خود ، بدیهی است بالاترین کیفیت را که می توانید بارگذاری کنید. در حالی که بسیاری از وبلاگ نویسان ممکن است به قلمرو 4k هدایت شوند ، در هنگام آپلود آموزش ها و راهنماهای وردپرس نیازی به این کار نیست.. فیلم ها را با کیفیت 720p (در صورت امکان) با نسبت تصویر 16: 9 ضبط کنید برای اطمینان از مشاهده بهینه.

اما هنگام تعبیه فیلم های خود از لمس سبک استفاده کنید. Google بر روی سرعت بارگذاری صفحه به عنوان یک معیار رتبه بندی تأکید می کند ، بنابراین بهتر است از هر کدام از ابزارها و تکنیک های موجود در اختیار داشته باشید تا مطمئن شوید فیلم های شما در سایت شما دچار مشکل نمی شوند. حتی می توانید از تصاویر کوچک ویدیویی استفاده کنید که پخش کننده بار دیگر بارگیری می شود. هر کاری که می توانید انجام دهید فیلم های تعبیه شده را بهینه کنید بنابراین آنها سریع بارگیری می شوند.

این همچنین برای تجربه کاربر بسیار مناسب است ، به خصوص با افزایش نمایی کاربران موبایل که بعد از چهار ثانیه انتظار از سایت شما خارج می شوند. هیچ کس وقت ندارد برای سایتی که سن و سالی را برای بارگیری از آن به خورشید می برد.

به طور مناسب فیلم های خود را برچسب گذاری کنید

ببینید چگونه کلمات کلیدی را در کل محتوای متن خود پاشیده اید؟ برای جستجوی عنکبوت ها باید اطلاعات بیشتری ارائه دهید تا بتوانند فیلم های شما را شناسایی و ایندکس کنند. کلمات کلیدی SEO خود را در نام های ویدیویی ، عناوین ، برچسب ها و توضیحات خود وارد کنید برای اطمینان از رتبه بندی متناسب و متناسب بودن.

همچنین ، هنگام بارگذاری فیلم های خود یک تصویر کوچک را انتخاب کنید که معقول باشد. تا زمانی که کانال YouTube شما تأیید نشود ، باید یک قاب را از ویدیوی خود حل کنید ، اما پس از تأیید می توانید برای توصیف بهتر ، تصاویر کوچک دلخواه را با متن اضافه شده یا روی آن بارگذاری کنید.

رونوشت های ویدئویی و نقشه های سایت را اضافه کنید

با استفاده از مثال “مضامین وردپرس” ما دوباره ، اگر ویدئویی را ایجاد کنید که حول مضامین وردپرس می چرخد ​​، به وضوح “مضامین وردپرس” را در جایی ذکر خواهید کرد. خزنده های موتور جستجو فیلم های شما را مانند “انسان” نمی بینند ، که ما را به رونوشت ها و نقشه های نقشه کشاند.

رونوشت از بخش صوتی ویدیوی شما املاک و مستغلات بیشتری را برای شامل کلمات کلیدی شما ارائه می دهد, که توانایی یافتن را بهبود می بخشد. رونوشت ها همچنین در صورت عدم امکان گوش دادن به هر لحظه ، گزینه “خواندن” ویدیوی شما را به کاربران خود ارائه می دهند. علاوه بر این ، شما حتی می توانید از متن خاص به عنوان پایه ای برای ارسال مطلب با محتوای دیگر خود استفاده کنید. وقتی همه کارها گفته شد و تمام شد ، متن ها به شما امکان می دهند محتوای متن را در فیلم های خود باز کنید – محتوایی که موتورهای جستجو می فهمند.

نقشه سایت های ویدیویی فرمت نقشه سایت محتوای شما هستند, که به موتورهای جستجوگر کمک می کنند فیلم های شما را در کنار سایر محتوای شما پیدا کنند و نمایه کنند. بهترین قسمت این است که می توانید نقشه های ویدیویی را به گونهای فوق داده تنظیم کنید ، که باعث افزایش ارتباط فیلمهای شما برای درخواستهای جستجو می شود. Yoast عالی ارائه می دهد افزونه SEO SEO فقط برای این منظور.

فیلم های خود را برای یافتن آسان کنید

اول از همه ، هنگام آپلود یک ویدیو در YouTube ، از جعبه توضیحات و برچسب ها استفاده کنید. حتماً از کلمات کلیدی استفاده کنید و پیوندهای مربوطه را درج کنید به وب سایت خود که در آن بینندگان می توانند اطلاعات بیشتری درباره موضوعی که پوشش می دهید پیدا کنند. اضافه کردن برچسب های مربوطه بنابراین یافتن ویدیوی شما برای کاربران YouTube و موتورهای جستجو آسان است.

از دیدگاه قابلیت یافتن و تجربه کاربر ، همچنین باید فیلم های جاسازی شده خود را در وب سایت خود پیدا کنید. در هر پست / صفحه یک فیلم قرار دهید و آن را با دسته ها و برچسب های مربوطه دنبال کنید. این کار کاربران و موتورهای جستجو را آسان می کند تا فیلم های شما را پیدا کنند.

عناصر تعاملی فیلم های خود را اضافه کنید

در حالی که سهام ، لایک و موارد دلخواه نشانگر خوبی هستند که شما به درستی انجام می دهید ، لزوماً به این معنی نیستند که شما به اهداف SEO خود ضربه بزنید. می توانید در لحظات اصلی فیلم های خود بیننده را ضبط کنید. من در مورد عناصر تعاملی مانند فرم ها ، پیوندها و آزمونها در فیلم مدتها قبل از پایان ویدیو بینندگان شما را به مرحله منطقی بعدی هدایت می کند.

ویدیوهای خود را برای آب میوه بیشتر SEO SEO به اشتراک بگذارید

برای ایجاد فیلم کافی نیست؛ این فقط اولین و آسانترین قسمت معادله است. افراد باید فیلم های شما را ببینند زیرا 1) باعث می شود احساس خوبی داشته باشید و 2) بازدید بیشتر به معنی رتبه بندی بهتر است. پس شرمنده نباش ویدیوی خود را تبلیغ کنید نیرومند یا دقیقاً به همان میزان که پست های وبلاگ خود را تبلیغ می کنید.

فیلم های خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید زیرا سیگنال های اجتماعی به معنای چیزی برای Google است. این یک نشانگر ارتباط و ارزش است از آنجا که هرچه بیشتر داشته باشید ، ویدیوی شما بهتر خواهد شد. در یک خط ، فیلم های خود را در همه جا تبلیغ کنید.

کلمات نهایی

Google همچنان که رتبه بندی می شود ، اهمیت بیشتری به فیلم ها می دهد. مهمتر از آن ، مصرف ویدئوی آنلاین همچنان که مصرف کنندگان بیشتری از فیلم ، دوست دارند ، استفاده می کنند و به یاد می آورند ، رو به رشد است. در حقیقت ، گزارش های YouTube هر ساله افزایش میزان مصرف ویدیو از طریق موبایل را افزایش می دهد. [منبع: حباب]

علاوه بر این ، فیلم برای مشاغل کوچک در دسترس تر و مقرون به صرفه تر شده است. که این سؤال را ایجاد می کند: چرا هنوز ویدیوی SEO را اجرا نکرده اید?

سوال یا پیشنهادی دارید؟ ما در حال گوش دادن. یک خط را در نظرات زیر رها کنید و ما در هیچ زمانی به شما بازخواهیم گشت. از قبل ممنونم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map