پنج استراتژی اساسی SEO در وردپرس برای بهبود رتبه بندی

پنج استراتژی اساسی SEO در وردپرس برای بهبود رتبه بندی

هر شخصی که دارای یک وبلاگ ، نمونه کارها ، فروشگاه آنلاین و یا تقریباً در مورد هر نوع وب سایت وردپرس است ، به دنبال جذب ترافیک بیشتر است. با توجه به اینکه اکثر وب سایت ها برای ایجاد ترافیک به موتورهای جستجو بستگی دارند ، نیاز به بهینه سازی وب سایت شما برای موتورهای جستجو و تمرکز روی استراتژی های سئو شماست. خوانندگان انسان نه تنها باید بتوانند به وب سایت شما دسترسی پیدا کنند ، درک کنند و حرکت کنند ، بلکه باید ربات های موتور جستجو را نیز در حال خزیدن سایت خود بدانند. علاوه بر این ، می توانید تلاشهای خارج از صفحه SEO خود را برای جلب بازدید کنندگان به آستان خود تنظیم کنید.


تعداد زیادی از عوامل باعث می شوند موتور جستجوی وب سایت شما دوستانه باشد. در این پست ، پنج ماده اصلی استراتژی های سئو را پوشش می دهیم که می توانید بر روی آنها تمرکز کنید تا به وب سایت خود کمک کنید. بیایید شروع کنیم!

محتوا پادشاه برای SEO وردپرس است

در مورد این یکی شک نکنید – محتوا پادشاه است. رهبران بازار محتوا را تجربه می کنند 7.8 برابر بیشتر از ترافیک سایت نسبت به غیر رهبران.

محتوا پادشاه برای SEO وردپرس است

آنچه شما تبلیغ می کنید ، وقتی خوانندگان به وب سایت شما می آیند ، به دنبال اطلاعاتی هستند که برای آنها مفید باشد. اگر آنها آن را در وب سایت شما پیدا نکردند ، نرخ گزاف گویی ناشی از آن می تواند به رتبه موتورهای جستجو آسیب برساند (در اینجا چند نکته مفید برای کاهش نرخ گزاف گویی است). در مقابل ، وقتی مطالب مرتبط و مناسب ارسال می کنید ، شما را به عنوان یک منبع اطلاعاتی معتبر مجزا می کند. به این ترتیب ، شما امیدوارم که بازدید کنندگان به سایت شما بازگردند و وقت بیشتری را برای درگیر کردن با محتوای خود صرف کنند (توجه داشته باشید: موتورهای جستجو تعداد بازدیدهای مکرر را به عنوان موارد اضافی حساب می کنند).

برخی از نکاتی که باید هنگام ایجاد محتوای با کیفیت به خاطر داشته باشید:

 • هرگونه نمایش تصویری مانند عکس ، فیلم ، اینفوگرافیک ، خوانندگان را به خود جلب می کند.
 • طاقچه خود را انتخاب کرده و محتوای معتبر را برای آن طاقچه بنویسید.
 • موتورهای جستجو همچنین نظرات ، بررسی ها و بازخوردهایی را که می گیرید تمیز می کنند. از این رو با خوانندگان خود تعامل داشته باشید.
 • در مورد نوع محتویاتی که باید ایجاد کنید ، به مخاطب خود گوش فرا دهید ، الزامات آنها را بفهمید و محتوا را پیرامون آن توسعه دهید. برای پیگیری روندها و ترجیحات مخاطبان خود ، از رسانه های اجتماعی کمک بگیرید. در مورد فعالیت ها و علاقه های مخاطبان خود در رسانه های اجتماعی تحقیق کنید تا تصور کنید که چه نوع محتوایی را ترجیح می دهند.
 • محتوای موجود را مرتباً مرتب کنید و محتوای قدیمی را با پیوندهای جدید ، اطلاعات و آمارهای جدید به روز کنید.
 • پیوند به مطالب دیگر در وب سایت خود پیوند به صفحات پایین تر به طوری که آنها دید بیشتری پیدا کنند.
 • از وبلاگ نویسان مهمان و نوشتن داوطلب کمک بگیرید.

استفاده صحیح از کلید واژه ها

هنگام ایجاد محتوا برای وب سایت خود باید به استفاده از کلمات کلیدی توجه داشته باشید. کلمات کلیدی همان چیزی است که کاربران در موتور جستجوگر خود تایپ می کنند. بنابراین قبل از انتشار این ایده خوبی است که کمی وقت بگذارید تا در مورد کلمات کلیدی کلمات کلیدی کنید و روی معدود موارد مرتبط با مطالبی که ایجاد می کنید و همچنین مخاطبان خود متمرکز شوید. این کلمات به خوانندگان شما و همچنین موتورهای جستجو کمک می کند تا درک کنند که محتوای شما در مورد چیست. محتوای شما براساس ارتباط آن با کلمات کلیدی مورد استفاده خواننده در صفحه نتایج موتور جستجو قرار می گیرد.

برای بهبود سئو وردپرس از کلید واژه ها استفاده کنید

آنچه در یک جستجو اهمیت دارد کیفیت کلمات کلیدی و توزیع در محتوای شماست. دو نوع کلمه کلیدی را باید در خاطر داشته باشید – کلمات کلیدی دم کوتاه و کلمات کلیدی دم بلند. کلمات کلیدی دم بلند توصیفی تر است (مانند “نکات مبتدی آسان برای WordPress SEO”) و مهم است که آنها را با کلمات کلیدی دم کوتاه تطابق دهید (که ممکن است فقط “SEO WordPress” باشد). بهینه سازی برای کلمات کلیدی دم بلند می تواند به نرخ تبدیل بهتری منجر شود ، زیرا این موارد بیشتر توسط افراد با قصد خرید استفاده می شود.

بسیاری از ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی وجود دارند که به شما کمک می کنند کلمات کلیدی بهینه را پیدا کنید – Google Trends, SEMrush, موز و KWFinder چندتا را نام بردن.

Google SEO Trends

همچنین می توانید از روش تحلیلی به شکلی بزرگ استفاده کنید تا ببینید مخاطبان شما با جستجوی آنها و سایتهایی که جستجو می کنند به کجا می روند و برای جلب توجه به وب سایت خود ، مطالب را در آنجا ارسال می کنند. راه دیگری برای پیشبرد این مسئله بررسی رقابت برای شناسایی مناسب ترین کلمات کلیدی است. به دنبال رسانه های اجتماعی باشید ، یا از ابزاری مانند استفاده کنید اهورف, و راهبردهای آنها را دنبال کنید تا دریابید که چه چیزی برای آنها مؤثر است.

پس از مشخص کردن کلمات کلیدی بهینه ، آنها را در صفحه یا برچسب عنوان پست ، آدرس صفحه ، نام فایل تصاویر ، متون alt و توضیحات متا و همچنین درون محتوا وارد کنید.

حضور رسانه های اجتماعی

بعدی در لیست 5 استراتژی اساسی SEO برای وردپرس حضور در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی است. امروز نادیده گرفتن دامنه گسترده رسانه های اجتماعی کار سختی است. لایک ها و دنبال کردن های بیشتر در رسانه های اجتماعی می تواند از Google به شما رتبه بالاتری بدست آورد و همچنین به شما امکان دسترسی به گروه وسیع تری از خوانندگان یا مشتریان جدید را می دهد.

سئو رسانه های اجتماعی و وردپرس

با استفاده از رسانه های اجتماعی ، می توانید مخاطبی را که به اشتراک می گذارد هدف قرار دهید. در حالی که به طور معمول ایده خوبی برای قرار گرفتن در سیستم عامل های مختلف است ، می توانید تمرکز خود را به چند مورد محدود کنید که مخاطب هدف شما بیشتر روی آن فعال باشد و محتوا را بیشتر در آنجا بنویسید..

کانال های رسانه های اجتماعی پیشرو با فیس بوک هستند 2.07 میلیارد کاربر ثبت شده, اینستاگرام با 800 میلیون کاربر و توییتر با 330 میلیون دنبال کننده ماهانه. سایر کانالهای محبوب شامل LinkedIn ، Quora ، Reddit و Pinterest است. محتوایی که در این کانالها ارسال می کنید باید مطابق با USP هر تالار گفتگو مانند تصاویر برای اینستاگرام ، علایق حرفه ای برای LinkedIn.

می توانید تنظیمات رسانه های اجتماعی خود را تنظیم کنید تا پست های خود را مطابق با بازار هدف خود تنظیم کنید. این امر باعث می شود آنها از نظر موقعیت مکانی ، سن ، علایق یا جنسیت آنها را برای گروه های خاص بیشتر مورد توجه قرار دهند. به عنوان مثال ، فیس بوک به شما امکان می دهد تنظیمات را متناسب با گروه های خاص تغییر دهید ، توییتر برای فیلتر کردن مطالب دارای هشتگ است ، و LinkedIn می تواند مخاطبان شما را به سمت شبکه های بسیار خاص افراد محدود کند..

رسانه های اجتماعی مکانی برای جمع آوری بازخورد ، انجام نظرسنجی ها ، درک آنچه می خواهند مخاطبان شما بخواهند و مطالب مرتبط و بسیار موضوعی را ارسال می کنند. شما باید بر روی رسانه های اجتماعی بطور مداوم فعال باشید ، نبض گرایش ها را حفظ کرده و به سرعت نسبت به آنها واکنش نشان دهید. ارائه مطالب در این تالارها با روشی بسیار جذاب بسیار حائز اهمیت است. همچنین ، اگر شما می دانید کمک می کند بهترین زمان برای ارسال محتوا برای به حداکثر رساندن تأثیر ، و از این رو برنامه ریزی پست ها به یک عامل مهم در اثربخشی آنها تبدیل می شود.

بهینه سازی موبایل

این روزها, جستجوهای بیشتری در دستگاه های تلفن همراه آغاز می شود از گذشته موبایل همچنین بخش خوبی از تبدیل را به خود اختصاص داده است. دوشنبه سایبر 2017 6.59 دلار در فروش ایالات متحده است, با 2B دلار کل آن از خرید موبایل (40 درصد افزایش از سال 2016). بنابراین می بینید که چرا بخش مهمی از استراتژی SEO شما این است که وب سایت شما از نظر موبایل دوستانه باشد. امروزه ، بیشتر مضامین مدرن وردپرس مانند Total از قبل پاسخگو بوده و در اطمینان از اینکه دوستانه وب سایت شما از نظر موبایل مناسب باشد ، مسیری طولانی را طی می کند. فراموش نکنید, دوستی موبایل یک سیگنال رسمی رتبه بندی SEO است از آوریل 2015.

بخش مهمی از سئو وردپرس بهینه سازی موبایل است

بنابراین ، چگونه وب سایت خود را برای موبایل بهینه می کنید؟ گوگل این کار را انجام داده است دستورالعمل ها برای همین منظور هر جنبه وب سایت شما از محتوا و قلم ها گرفته تا رنگ ها و آرم ها باید در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده برای دسترسی به سایت شما کاملاً مناسب و کارآمد باشد. می توانید بسیاری از ترفندهای بزرگ و کوچک را برای دستیابی به این هدف انجام دهید از جمله بهینه سازی تصاویر و حداکثر سرعت. وقتی صحبت از موبایل است بهترین کار این است که از پنجره های تمام صفحه جلوگیری کنید و محتوای قابل ارتقا مانند آکاردئون ها ، جعبه های قابل ارتقا و زبانه های پنهان را در سایت تلفن همراه خود انتخاب کنید.

همچنین ممکن است بخواهید به جستجوی صفحات شتاب موبایل بپردازید که باعث می شود صفحات شما سریعاً بارگیری روی تلفن های همراه در نتایج جستجوی Google باشد. بسیاری از کاربران تلفن همراه با ضربه زدن روی یک برنامه تلفن همراه روی صفحه اصلی خود به وب سایت شما دسترسی پیدا می کنند و ممکن است بخواهید از این موضوع نیز استفاده کنید.

تست دوستانه موبایل Google

و بعد از اینکه تمام تلاش خود را انجام دادید ، فراموش نکنید که وب سایت خود را برای دوستی در موبایل آزمایش کنید PageSpeed ​​Insights, یا روی تست دوستانه موبایل Google.

سئو محلی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم SEO ، بهینه سازی خاص مکان برای تهیه افراد در یک محله خاص یا یک منطقه جغرافیایی است. نتایج جستجوی محلی مناسب ، مفید و دقیق توسط Google ترجیح داده می شود. عنوان های جستجو “نزدیک من” است افزایش محبوبیت. این جستجوها از نشانه های جغرافیایی برای تولید نتایج نهایی خاص برای مکان استفاده می کنند.

Google Trends ، جستجوهای نزدیک من

دلیل این افزایش چندان به دنبال نیست – در دسترس بودن wi-fi در فضاهای عمومی ، اسپرت در فناوری پوشیدنی ، برنامه های تلفن همراه و دسترسی آسان به شبکه کمک می کند تا فروش محصولات توسط خریدارانی که در حالی که در نزدیکی شما هستند جستجو کند. فروشگاه. قطعاً اگر می خواهید به سئو محلی توجه کنید باید توجه کنید مشتریانی که از دستگاه های تلفن همراه استفاده می کنند برای خرید.

با درج NAP (نام ، آدرس و شماره تلفن) در هر صفحه می توانید شروع خوبی داشته باشید. این داده هایی است که موتورهای جستجو در جستجوهایی با قصد محلی استفاده می کنند. اگر در بیش از یک منطقه واقع شده اید ، برای هر محل یک صفحه جداگانه دارید و محتوای مربوط به آن مکان را درج کنید. مکان را در کلمه کلیدی خود امتحان کرده و در آن قرار دهید و مطمئن شوید که تغییرات را در رسانه های اجتماعی به همراه دارید. با دکمه های Call To Action سخاوتمند باشید (با هم اکنون تماس بگیرید ، مشترک شوید ، بیشتر بدانید ، پیام دهید) ، آنها یک راه آسان برای خوانندگان برای ارتباط با تجارت شما هستند.

یک کار دیگر که می توانید انجام دهید لیست کردن در فهرستهای محلی مانند CraigsList یا جستجوی شهر. بر Google برای کسب و کار من می توانید جزئیاتی مانند ساعات کاری ، شماره تلفن و دستورالعمل های خود را در جستجوی Google و نقشه ها ارائه دهید و صحت آن را تأیید کنید. پس از آن ، شغل شما شانس بهتری برای حضور در پانل سفارشی در بالای صفحه نتایج نتایج جستجو دارد. فیس بوک نیز فعالیت می کند آگهی های آگاهی محلی با استفاده از آنها می توانید با نزدیک شدن به موقعیت مکانی خود به افراد نزدیک به شغل خود دسترسی پیدا کنید.

بسته بندی کردن

با توجه به اضافه بار اطلاعات در اینترنت ، مراجعه به سایت شما آسان نیست. اما نکات موجود در این پست می تواند به شما در بهبود سئوی وب سایت و افزایش ترافیک وب سایت کمک کند. اگر برای افزایش ترافیک به سایت خود به کمک بیشتری نیاز دارید ، پست های ما را با نکات بیشتر SEO جستجو کنید.

اما اکنون به شما رسیده است – آیا نکاتی برای اضافه کردن دارید؟ یا سؤالی در مورد چگونگی بهبود استراتژی SEO خود در وردپرس وجود دارد؟ در زیر به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map