بازاریابی وب سایت وردپرس خود: راهنمای نهایی

شما آخرین پلتفرم WordPress را نصب کرده اید. شما انتخاب حق بیمه تم و تمام افزونه های لازم را پیکربندی کرده اید. شما واقعاً هیجان زده اید که سرانجام رویای دیرینه خود را در مورد اداره یک تجارت آنلاین به باد آورده اید. یا فقط داشتن یک وب سایت شخصی. صندوق های پستی خود را تنظیم کرده اید و آماده افتتاح فروشگاه هستید.


به عبارت دیگر ، سایت وردپرس شما کاملاً لود شده است و شما واقعاً می خواهید مهمانی را سنگ بزنید. اما شما دقیقاً مشتریهای صفر دارید. به شرط انجام تکالیف خود ، مشتریان همیشه در آنجا هستند ، اما شما آنها را پیدا نکرده اید یا برعکس. آنها سایت WordPress و پیشنهادات شما را پیدا نکرده اند.

چه کاری انجام دهیم? پاسخ در این پست بازاریابی WordPress است. اول ، بیایید تعاریف اساسی را از این راه خارج کنیم:

بازاریابی – اقدام یا تجارت تبلیغ و فروش محصولات یا خدمات ، از جمله تحقیقات بازار و تبلیغات.

بازاریابی وب سایت – استفاده از اینترنت برای ارائه مواد تبلیغاتی به مصرف کنندگان. این شامل بازاریابی ایمیل ، بازاریابی موتور جستجو ، بازاریابی رسانه های اجتماعی…

منبع: تعریف آنلاین, ویکیپدیا.

وقتی می گویند سایت وردپرس خود را بازاریابی می کنید ، در واقع منظور ما بازاریابی محصولات یا خدمات شماست ، بنابراین این تمایز را ایجاد کنید. وب سایت شما صرفاً یک ابزار بازاریابی است ، اما با وجود بسیاری از مشاغل آنلاین هر روز دیگر ، وب سایت شما می تواند یک تجارت و همچنین ابزار بازاریابی باشد. این تفاوت را نیز انجام دهید.

روشهای بازاریابی که امروز در مورد آنها صحبت خواهیم کرد ، عمدتاً رایگان (یا نسبتاً ارزان) و اجرای آنها بسیار آسان است ، اما شما مجبور هستید برای سرمایه گذاری زمان آماده شوید. من همچنین چند افزونه را به عنوان راه حل توصیه می کنم ، بنابراین باید در جستجوی آن باشید. با استفاده از این پوشش ، چگونه می توانید سایت وردپرس خود را با کمی چربی آرنج و بدون شکستن بانک بازاریابی کنید?

Contents

آدرس وب سایت خود را بر روی تمام اسناد قرار دهید

ایمیل خود را اضافه کنید

بگذارید روش قدیمی را شروع کنیم. اگر کلیه اسناد را منتشر می کنید: جزوه ، بروشور ، مطبوعات و یا رسانه های چاپی تبلیغاتی به طور کلی ، مطمئن شوید که آدرس وب سایت شما (URL) در هر مورد ظاهر می شود. این ساده است و هیچ هزینه اضافی نیز وجود ندارد ، بنابراین این کار را قبلاً انجام دهید. ممکن است این کارت ویزیت ، فاکتورها ، نامه ها ، پوشه های ارائه ، برگه مشخصات ، بسته های بسته بندی یا وثیقه بازاریابی باشد ، دامنه خود را روی هر کاغذی که از دفتر شما بیرون می آید قرار دهید.

اسناد دیگر شامل کتابهای الکترونیکی ، پیشنهادات ، برگه های سفید ، مواد بسته بندی: ظروف ، دربها ، کیف و cetera ، سایر موارد تبلیغاتی و حتی ارائه پاورپوینت است. هر سندی که نماینده تجارت شما باشد باید نام دامنه شما را داشته باشد. این ساده است.

انتشار مطبوعات

بله ، من می دانم که شما معمولاً مانند نوشتن یک احساس نمی کنید ، اما انتشار مطبوعات هنوز هم کار می کند. تنها قانون كوتاه ، انتشار مطبوعات شما بايد خبري باشد و اطلاعات مربوط به شغل خود را ارائه دهد.

حالا همه چیز خبری نیست. اگر با یک شرکت جدید برای ارائه خدمات جدید (یا بهتر) همکاری می کنید ، با تمام معنی ، این امر دارای ارزش خبری است. از طرف دیگر ، اگر در یک مصاحبه حضور داشته باشید ، این باعث می شود که برای یک پست وبلاگ علوفه خوبی پیدا کنید اما یک بیانیه مطبوعاتی نیست. تفاوت را بدست آورید?

پس از آماده شدن بیانیه مطبوعاتی خود ، آن را به رسانه های محلی ارسال کنید ، اما اگر مایل به گذر از سفر هستید ، می توانید مطبوعات خود را بصورت آنلاین ارسال کنید. در اینجا برخی از توصیه های من آورده شده است:

به شرط آنکه انتشار مطبوعات شما دارای ارزش خبری باشد و در دستورالعمل ها قرار داشته باشید ، انتشار مطبوعاتی شما باید راه خود را به دست ویراستاران بیابد. نتیجه این خواهد بود که ترافیک با کیفیت بالا به راه شما خواهد آمد. چند مطبوعات را در اطراف شناور کنید و دقیقاً برجستگی مورد نظر را در آمار ترافیکی خود بدست آورید. تضمین.

بازاریابی مقاله

بی سیم در شهر

اینجا یک پیرزن دیگر است. بازاریابی مقاله مدتهاست که وجود دارد و حتی با به روزرسانی های الگوریتم دقیق ، مرده نیست. اگر این کار را درست انجام دهید (با پیروی از قوانین و تهیه مقالات مفید) در کل جهان برای گرفتن وجود دارد. کوچه های تاریک را با بازاریابی مقاله قدم نگذارید زیرا Google خوب است که چنین چیزی را دوست ندارد. اصلاً ترفندهایی با بازاریابی مقاله بازی نکنید!

علاوه بر پیروی از قوانین و تولید مقالات با ارزش ، فقط باید به دایرکتوری های مقاله پیروی کنید که از دستورالعمل های کلی سئو پیروی می کنند. در غیر این صورت ، گوگل و سایر موتورهای جستجوگر اصلی شما را با انواع پروفایل های بد و در نتیجه از دست دادن قدرت برند و ترافیک برچسب گذاری می کنند. گذشته از این ، بازاریابی مقاله به مشاغل شما کمک می کند تا به میزان زیادی از ترافیکی که دایرکتوری های مقاله می کشند بروند.

تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که نام دامنه شما (یا پیوندی به صفحات محصول شما) را در انتهای مقاله خود بنویسید ، بنشینید و تماشای شماره های پشت بام را تماشا کنید. آیا شما آن را دوست ندارید؟ اگر مایل هستید برای تبلیغ سایت وردپرس خود ، در بازاریابی مقاله تلاش کنید ، در اینجا چند فهرست مقاله پیشنهاد شده است:

 • Ezinearticles.com
 • iSnare.com
 • Articlealley.com
 • Webmasterarticles.net
 • Artipot.com

مقالات خود را در هزاران فهرست مقاله ارسال نکنید زیرا این عناصر اسپم محسوب می شوند و عناصر موتور جستجو شما را مجازات می کنند. ارسال به پنج فهرست مقاله بیش از حد کافی خواهد بود.

به یاد داشته باشید که قبل از پیوستن به مطالب یا ارسال مقاله ، فهرست راهنمای مقاله شما را دنبال می کند.

وبلاگ مهمان

وبلاگ نویسی مهمان ابزاری فوق العاده برای بازاریابی است که من شخصاً از آن استفاده می کنم. من آن را تحت عنوان بازاریابی مقاله قرار داده ام زیرا اساساً وبلاگ نویسی میهمان است فقط یک شکل متفاوت بازاریابی مقاله. برخلاف نوشتن و ارسال هزار مقاله به دایرکتوری های مختلف ، وبلاگ نویسی مهمان شامل نوشتن پست های اطلاع رسانی (و اغلب بسیار طولانی) در وب سایت دیگر – ترجیحا یکی با ترافیک بیشتر از شماست..

همچنین مهم است که از وبلاگ مهمان در سایتهایی که دارای صفحه پیج گوگل هستند (بالای 5) اطمینان حاصل کنید. شما می توانید با استفاده از ابزاری مانند موارد زیر ، قدرت دامنه ، صفحه بندی و سایر جنبه های وب سایت را بررسی کنید اکسپلورر سایت را باز کنید یا الکسا. وبلاگ مهمان در تعدادی از وب سایت های مرتبط ، URL خود را در بیوگرافی نویسنده وارد کرده و با رشد ترافیک خود تماشا کنید. اکثر کارآفرینان آنلاین به عنوان یک روش اصلی برای بازاریابی به وبلاگ نویسان می روند ، بنابراین همه سرگرمی ها را از دست ندهید.

بازاریابی ایمیلی

وردپرس-ایمیل-نظر-اطلاع رسانی

حرف در خیابان این است نود و هشت درصد بازدید کنندگان وب سایت شما در اولین بازدید خریداری نمی کنند. این غمگین است ، درست است؟ اما ما نمی توانیم غمگین شویم ، بنابراین به راه حل رسیدیم: بازاریابی ایمیلی. بازاریابی ایمیل به شما پیشنهاد می دهد تماس مستقیم با مشتریان بالقوه خود شما می توانید در هر زمان با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. شما می توانید اخبار صنعت ، نکات ، درس یا هر چیز دیگری را که زندگی (یا شغلی) مشتریان شما را بهتر می کند به اشتراک بگذارید.

شما می توانید محصولات خود (یا محصولات وابسته – نه فقط لینک های وابسته مستقیم) را از طریق بازاریابی ایمیل تبلیغ کنید. می توانید به روزرسانی ها و تغییرات را در شغل خود برقرار کنید. با چند ایمیل هوشمندانه می توانید بازدید کنندگان وب را به مشتریان وفادار و پرداخت کننده تبدیل کنید. شما می توانید ، می توانید ، می توانید. فقط چیزهای زیادی وجود دارد که بتوانید از طریق بازاریابی ایمیلی از طریق داشتن یک گردش سالم از مراجعه به سایت وردپرس خود ، بازاریابی الکترونیکی انجام دهید. این امر به ویژه در صورتی که یک لیست ایمیل بزرگ داشته باشید صادق است. هر بار که می خواهید یک پست جدید منتشر کنید ، کافی است از آنها ایمیل بفرستید.

بازاریابی ایمیل ، بله شما می توانید �� مثل همیشه ، من به اطرافم پیچیدم و برای شروع کار چند افزونه بازاریابی ایمیل پیدا کردم. در اینجا لیست آمده است:

اگر می خواهید بلافاصله بازاریابی ایمیل را شروع کنید ، بچه های جالب زیر از نگه داشتن دست شما خوشحال می شوند.

این شرکت ها به شما نرم افزار بازاریابی ایمیل و سایر موارد مورد نیاز خود را به عنوان نوزده دلار (19 دلار) در ماه اجاره می دهند. من با این سه نفر بوده ام و در حالی که AWeber فوق العاده کارآمد است ، MailChimp می تواند یک قدم زنی پیچیده باشد (اما فقط به این دلیل که ویژگی های بسیار خوبی دارد) و Mad Mimi یک نسیم برای کار با اوست. در حال حاضر ، من از Mad Mimi استفاده می کنم و WPExplorer از MailChimp استفاده می کند. یکی را انتخاب کنید که برای شما مفید باشد!

Word of Mouth بازاریابی ویروسی

درست است ، شما می توانید با بیرون آمدن این کلمه ، میزان ترافیک وب خود را به میزان قابل توجهی تقویت کنید. برنامه این است که دوستان خود را تشویق کنید تا نام دامنه شما (URL) را با دوستان خود به اشتراک بگذارند. هنگامی که دوستان دوستان URL خود را با دوستانشان به اشتراک می گذارند ، ورد دهان بازاریابی ویروسی می شود. مدتی در آن بمانید و نام دامنه شما در هر زمان و به بسیاری از افراد می رسد. فقط امروز URL خود را به اشتراک بگذارید و از دوستان خود بخواهید که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارند و غیره.

یادداشت 1: اطمینان حاصل کنید که به وعده های خود عمل کرده و خدمات با کیفیت ارائه می دهید یا همه چیز را شکسته خواهید کرد.

توجه 2: به هر کسی اسپم نکنید – فقط به دوستانتان ایمیل دهید ، نه به دوستانشان.

شما همچنین می توانید ارائه دهید انگیزه و پاداش به هر کسی که URL شما را با بیشترین افراد به اشتراک می گذارد ، و ما را به نکته بعدی ما معرفی می کند.

بازاریابی / برنامه های وابسته

با وردپرس درآمد کسب کنید

می توانید به افراد پاداش دهید تا دیگران را به سایت وردپرس خود ارجاع دهند. مانند جادو کار می کند و برای بسیاری از مشاغل آنلاین مثلاً یک ابزار بازاریابی عالی است. سایت های میزبانی وب شما می توانید افرادی را که دیگران را با کمیسیون ، عضویت رایگان و تخفیف به وب سایت شما ارجاع می دهند فقط با ذکر چند مورد پاداش دهید.

نیازی نیست که از قبل کمیسیون پول داشته باشید ، فقط آن را از فروشی که از طریق مراجعه به شرکت ها انجام می دهید ، پس بگیرید. نصب اسکریپت ها برای اجرای برنامه های وابسته می تواند کاملاً کار سربالایی باشد ، بنابراین من به برنامه ها و افزونه هایی که می توانید برای مدیریت وابسته های خود استفاده کنید توصیه می کنم. در افزونه های وابسته دسته ما:

و در برنامه های وابسته دسته ما:

همچنین به یاد داشته باشید که همیشه به همکاران خود بپردازید به موقع

بازاریابی آفلاین

نامه های olg-postcards-حروف

داشتن یک سایت وردپرس به معنای کنار گذاشتن بازاریابی در دنیای واقعی نیست. به عنوان یک شرکت کوچک ، شما هنوز هم می توانید از تبلیغات صفحات زرد و غیره بهره مند شوید. قرار دادن تبلیغات در مجله ها و ارسال نامه ها ممکن است کاری کاملاً قدیمی باشد اما اشتباه نکنید ، گروه بزرگی از مردم هنوز مجلات و نامه ها را می خوانند. فقط مطمئن شوید که در مجلات مناسب تبلیغ می کنید.

تبلیغات کوچک در مجلات نسبتاً ارزان هستند به این معنی که برای تحقق ترافیک وب بهتر نیازی به دزدی بانک ندارید. ارسال نامه ای گاه به گاه به شخصه تا حدودی از رایج (ایمیل ، پیام کوتاه ، توییت) منحرف می شود و شما را از هم جدا می کند. هنوز پایان آن را نشنیده اید. با استفاده از کارت پستال می توانید سایت وردپرس خود را به بازار عرضه کنید! بله ، کارت پستالها یک مدرسه قدیمی هستند اما قدرت آن را فراموش نمی کنید ایستادن زیرا دقیقاً همان اتفاقی است که هنگام ارسال کارت پستال برای مشتریان خود خواهید داشت.

کارت پستال ارزان است و می توانید تعداد زیادی از آمازون دریافت کنید. همچنین می توانید با استفاده از یک الگوی دلخواه از Creative Market یا Etsy ، چاپ مورد نظر خود را چاپ کنید.

ارسالهای موتور جستجو

در صورت نیاز به اطلاعات در مورد هر محصول داده شده ، اکثر مردم موتورهای جستجو مورد علاقه خود را آتش می زنند. این بدان معنی است که افرادی که به دنبال آن هستید می توانند دقیقاً آنچه را که ارائه می دهید به دنبال آن باشند.

اما اگر سایت شما در موتورهای جستجو قرار نگیرد ، سایت یا محصولات وردپرس عالی شما را پیدا نمی کنند. ارسال وب سایت خود به موتورهای جستجو است ساده و رایگان.

برخی از دارندگان وب سایت وجود دارند که معتقدند در موتورهای جستجوگر اصلی ذکر شده اند زیرا اشتراک ماهیانه 49.95 دلار با یک شرکت SEO می گوید ، یا به دلیل اینکه کسی قول داده است که آنها را در هزاران موتور جستجو بنویسد ، اما برای هیچ یک از این موارد سقوط نمی کند.

بهترین راه برای لیست وب سایت شما دستی است – دست خود شما – زیرا همه ارسال شما به سه موتور جستجوگر اصلی یعنی گوگل ، بینگ و یاهو نیاز دارید!

سایت خود را ارسال کنید به:

در حالی که در آن هستید ، به یاد داشته باشید که نقشه سایت خود را نیز ارسال کنید. درباره ارسال نقشه های نقشه به Google اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا, به بینگ اینجا, و به یاهو! اینجا. پس از ارسال سایت شما ، زمان آن فرا رسیده است که مطابق آن بهینه سازی کنیم تا از ترافیک موتورهای جستجو نهایت استفاده را ببرید.

بهینه سازی موتور جستجو

اشتباهات seo

این باید برای اولین بار در این پست آمده باشد اما باید به یاد بیاوریم که روش قدیمی را فراموش کنیم؟ بهینه سازی موتور جستجو (یا به طور خلاصه SEO) فرایند ساخت سایت وردپرس شما در برابر عنکبوت های موتور جستجو مقاومت ناپذیر است..

مطالعات انجام شده در تحقیقات بازاریابی محتوا نشان داده است که افراد زیادی پس از یافتن آن در موتورهای جستجو به یک وب سایت می رسند. اگر گفته باشید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه می کنید ، می توانید از یک پرش بزرگ در ترافیک خود لذت ببرید. پس از همه ، بسیاری از مردم گذشته نرو صفحه اول نتایج جستجوی گوگل ، بنابراین باید در همان صفحه اول ترجیحا در 5 نتیجه اول ظاهر شوید. از آنجا که ما را پوشش داده است سئو وردپرس در مطالب طولانی در این پست دیگر ، فقط به چند نکته اشاره خواهم کرد.

محتوای SEO

 • در تلاش برای ایجاد محتوای وب برای انسان اول و موتورهای جستجو دوم. محتوای شما باید مفید باشد و عناوین شما واقعاً برای خوانندگان جذاب باشد – خلاقیت را کم نکنید. کلمات کلیدی خود را به طور مساوی پخش کنید – بیش از حد نکنید.
 • از قبل کلمات کلیدی را انجام داده و صفحات محصول خود را با شرایطی که افراد برای پیدا کردن محصولات شما استفاده می کنند بهینه سازی کنید. از گزینه های نزدیک نیز استفاده کنید.
 • هیچ دلیلی برای بهینه سازی مخاطب ، سؤالات متداول ، خط مشی رازداری و سایر صفحاتی که مستقیماً روی خط پایین شما تأثیر نمی گذارند وجود ندارد. صفحه اصلی و صفحه (محصول) خود را بهینه کنید.
 • چگالی کلمه کلیدی 2.5 درصد پایه است
 • کلمات کلیدی اصلی خود را در عنوان ها وارد کنید (

  ,

  ,

  …,

  ) و در متن لنگر.

 • از ریسندگی خودکار مقاله خودداری کنید ، محتوای جدید و اصلی را ایجاد کنید یا مقالات را با دست بازنویسی کنید

تصویر جستجوگرها

 • کلمه کلیدی خود را در نام های تصویر خود وارد کنید
 • کلمه کلیدی خود را در برچسب ALT قرار دهید
 • توضیحات غنی از کلمات کلیدی را به تمام تصاویر خود اضافه کنید

لطفاً بیشتر در مورد SEO WordPress در ما بخوانید مقاله دیگر. قطعاً نیازی به ویرایش دستی قالبهای وردپرسی شما نیست ، می توانید با استفاده از هریک از این افزونه ها سایت وردپرس خود را بهینه کنید:

منابع بیشتر در زمینه SEO و WordPress به طور کلی:

رسانه های اجتماعی

وردپرس-اصطلاحات اجتماعی

فیس بوک ، توییتر ، پینترست ، رددی ، Digg ، StumbleUpon و سایر سایتهای رسانه های اجتماعی تعداد بازدیدها را در میلیون ها نفر مشاهده می کنند. هر روز. هیچکدام از این سایت ها شما را برای ایجاد حساب کاربری متهم نمی کنند و می توانید ظرف چند دقیقه مشاغل خود را به سراسر دنیا ارتقا دهید.

فقط کافی است حساب های خود را تنظیم کرده و تعامل با میلیون ها کاربر را شروع کنید. ساده است, اما شما همچنین نیاز به یک استراتژی دارید. به روزرسانی های وبلاگ ، ارسال صدای جیر جیر در ارائه خدمات جدید ، پین تصاویر جالب ، Reddit چیزی ، Digg چیز دیگری و فقط راه خود را برای ترافیک وب بهتر گیر کنید. از آن لذت ببرید ، این یک رسانه اجتماعی است.

جعبه ابزار

همانطور که سایت وردپرس خود را به بازار عرضه می کنید ، به زرادخانه ابزارها نیاز خواهید داشت. در زیر برخی از منابع و افزونه های مورد نیاز شما وجود دارد:

منابع

افزونه های بازاریابی / بازاریابی وردپرس

نتیجه

بازاریابی سایت وردپرس شما در ابتدا می تواند به عنوان یک چالش به نظر برسد ، اما لحظه ای که از این کار آویزان شدید ، این ساده ترین کارهایی خواهد بود که تا به حال انجام داده اید. بهترین روش همیشه پیروی از قوانین به ویژه در زمان های فعلی بروزرسانی های الگوریتم گوگل است. هنگامی که شرکت SEO یا بازاریاب اینترنتی شما گفت روشهای بازاریابی کلاه سیاه را ترک کرده و برای تپه ها فرار کنید.

در پایان روز, آنقدر در مورد روشهایی که استفاده می کنید نیست بلکه توانایی انجام عملی است که موفقیت شما را تعیین می کند. دلیل این امر است که بازاریابی یک روند مداوم است و موفقیت شما متناسب با تلاشهای شماست. همیشه به یاد داشته باشید که بیشترین انرژی ها را در روش هایی که برای شما کار می کنند سرمایه گذاری کنید ، درست مثل آن قانون 80-20 سرخپوشان.

آیا از روشهای بازاریابی وردپرس اطلاع دارید که در این پست به آنها اشاره نکردم؟ یا شما نکات عالی در زمینه بازاریابی برای به اشتراک گذاشتن دارید؟ در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map