نکات برتر در زمینه سؤالات تجاری در وردپرس

نکات برتر SEO درباره وردپرس برای مشاغل جدید

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) موضوعی گسترده است و می توانید وقتی به عنوان یک مشاغل جدید یا صاحب وب سایت شروع می کنید ، کمی آزار دهنده به نظر برسد. اما نگران نباشید! در این مقاله ، ما SEO را در چند بخش مهم تقسیم کرده ایم تا به مدیریت بیشتری کمک کند. بیا یک نگاهی بیندازیم!


یک افزونه SEO خوب نصب کنید

استفاده از افزونه سئو برای بهینه سازی مطالب در وب سایت وردپرس شما امری ضروری است. آنها یک تن از ویژگی های عالی برای کمک به سایت شما برای شروع رتبه بندی ارائه می دهند. خوشبختانه پلاگین های SEO (و حق بیمه) بی شماری برای کمک به بهبود موقعیت صفحات و ارسال های شما در موتورهای جستجو وجود دارد..

SEO SEO

SEO SEO

به طور کلی Yoast SEO محبوب ترین و شناخته شده افزونه WordPress است که در دسترس است. این راه حل رایگان به شما امکان کنترل بسیاری از فاکتورهای مهم SEO مانند عناوین و ابرداده خود ، نقشه سایت های XML ، خرده نان ، لینک های ثابت ، پیوندهای اجتماعی و موارد دیگر را می دهد (که می توانید در راهنمای کامل SEO SEO Yoast ما بدانید).

Yoast SEO Post Meta

Yoast SEO همچنین به شما امکان می دهد یک کلمه کلیدی تمرکز را مشخص کنید. به این ترتیب شما می توانید یک قطعه خاص از مطالب را بهینه سازی کنید تا برای کلید واژه های با ارزش بالا رتبه بندی کنید. اگر در زمان کافی و در مکان های مناسب از کلید واژه استفاده کرده اید ، Yoast به شما نشان می دهد. همچنین درمورد آنچه می توانید در جهت بهبود محتوای خود انجام دهید ، به شما اطمینان می دهد که سایت شما فرصت جنگی برای رتبه بندی برای کلمات کلیدی خاص شما دارد ، مشاوره می دهد..

سئو محلی

Yoast Local

اگر یک مشاغل محلی دارید و دارای مکانهای فیزیکی هستید ، باید در افزونه SEO Yoast’s Local for WordPress Premium نیز نصب کنید. یا به همان اندازه ، انتخاب کنید SEO محلی Yoast برای WooCommerce اگر در حال راه اندازی یک فروشگاه تجارت الکترونیک در کنار فروشگاه آجری و ملات خود هستید.

هنگامی که برای SEO محلی بهینه می شوید ، جستجوها را از نظر جغرافیایی نزدیک به محلی خود هدف قرار می دهید. این امر می تواند به شما در رتبه بندی موتورهای جستجوگرهای محلی (مانند “بهترین بستنی فروشی در شهر نیویورک”) کمک کند ، همچنین به شما این امکان را می دهد تا به راحتی Google Maps ، اطلاعات تماس ، یک مکان یاب فروشگاه و بارهای افتتاح را در وب سایت وردپرس خود وارد کنید..

تحقیقات کلمات کلیدی خود را انجام دهید

تحقیقات کلمات کلیدی یک ضرورت برای مشاغل جدید است. بعد از اینکه تعیین کردید چه چیزی را می فروشید و چه کسی را به فروش می رسانید ، تعیین این مسئله که مشتریان یا مشتریان احتمالی شما به دنبال چه چیزی هستند ، مهم است. به عنوان مثال ، اگر شما یک لباس فروشی در دنور هستید که در عروسی ها تخصص دارد ، احتمالاً می خواهید برای “لباس عروسی دنور” یا “کجا لباس عروسی را در دنور بخرید” و مانند آن رتبه بندی کنید..

با استفاده از این میخ ، می توانید محتوا را برای وب سایت خود با تمرکز روی این کلمات کلیدی بنویسید. اگر “بهترین راهنما برای خرید لباس عروسی در دنور” را بنویسید ، سایت شما شانس خوبی برای رتبه بندی برای این شرایط دارد. در نتیجه ، وقتی شخصی با استفاده از این کلمات کلیدی جستجو می کند ، در موتورهای جستجوگر سایت شما پیدا می کند.

برنامه ریز کلمات کلیدی Google

اما بخشی از استراتژی خوب کلمات کلیدی استفاده از ترکیبی از تغییرات و پشتیبانی از کلمات کلیدی است. با برنامه ریز کلمات کلیدی Google می توانید به سرعت تعیین کنید که در کلمات کلیدی شما باید در پست های خود استفاده کنید. این ابزار محبوب به شما امکان می دهد کلمات کلیدی مرتبط با تجارت خود را تایپ کنید. سپس برنامه ریز اطلاعات مهمی در مورد تعداد افرادی که در جستجوی کلمات کلمات کلیدی انتخاب شده شما هستند ، ارائه می دهد.

به همین ترتیب ، Google Keyword Planner همچنین توجه شما را به کلمات و عبارات مرتبط با جستجو که مربوط به کلید واژه اصلی شما است ، جلب خواهد کرد. سپس باید در مطالب خود از اینها استفاده کرده و از سایت خود برای رتبه بندی انواع کلمات کلیدی محبوب سازگار با طاقچه استفاده کنید..

ابزار کلمات کلیدی Ubersuggest

همچنین می توانید از ابزارهای رایگان مانند استفاده کنید Ubersuggest برای یافتن کلمات کلیدی مرتبط با آن یا Google Trends برای کشف کلمات کلیدی جدید / روند در منطقه خود. اینها ابزارهای خوبی هستند که شما (یا نویسندگان وبلاگ خود) می توانید بدون نیاز به ورود به حساب Google خود ، در پرواز استفاده کنید.

ساختمان ساختمان را جدی بگیرید

ایجاد لینک عامل مهمی در الگوریتم Google برای رتبه بندی وب سایت ها است. بنابراین اطمینان حاصل کنید که هر دو لینک به سایت خود اضافه می کنید در داخل و بیرونی. با گذشت زمان ، پیوندها به صورت ارگانیک اتفاق می افتند ، اما شما به عنوان یک تجارت جدید نیز باید در تلاش باشید تا برای چگونگی بدست آوردن پیوندهای اولیه برای وب سایت خود برنامه ریزی کنید..

پیوندهای داخلی

پیوندهای داخلی

پیوندهای داخلی برای سایر صفحات یا پست های موجود در وب سایت شما است. به عنوان مثال اگر وقتی پیوندی به SEO WordPress اضافه می کنیم ، این یک پیوند داخلی به صفحه ای در وب سایت ما است که در مورد SEO WordPress صحبت می کند.

افزودن پیوندهای داخلی به سایت شما روشی آسان برای کمک به بهبود موقعیت شما در موتورهای جستجو است. پیوندهای داخلی جستجو و جستجوی محتوای سایت را برای Google آسان می کند. پیوندهای داخلی همچنین پیدا کردن محتوا را برای بازدید کنندگان شما آسان می کند و می تواند به افزایش زمان سپری شده در سایت شما کمک کند.

هنگام ایجاد مقاله یا صفحات در وب سایت خود ، به یاد داشته باشید که به سایر پست ها یا صفحات مربوطه پیوند دهید. علاوه بر این ، حتماً از لینک های داخلی برای راهنمایی کاربران به مهمترین صفحات خود استفاده کنید. به عنوان مثال ، از صفحه اصلی خود باید به صفحاتی پیوند دهید که می خواهید بازدیدکنندگان شما به آنجا بروند (در صفحه اصلی WPExplorer ما به مقاله های اصلی ما پیوند می زنیم که فکر می کنیم بسیار مفید هستند و همچنین به جدیدترین پست های ما).

هر جا که پیوند صفحات و پست ها معقول باشد ، از این فرصت استفاده کنید تا لینک های داخلی را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید.

پیوندهای لینک دهنده

لینک های خارجی

پیوندهای خارجی از وب سایتهای شخص ثالث که به محتوای شما پیوند می خورند ، پیوندهایی خوانده می شوند. در مقایسه با پیوندهای داخلی ، ایجاد آنها قطعاً دشوارتر است. مهم است که از سایتهای مرتبط و معتبر ، پیوندهایی به وب سایت خود وارد کنید. توسط انجمن پیوند ، Google تشخیص می دهد که سایت شما مهم است و این می تواند به سایت شما در رتبه بندی نتایج جستجو کمک کند.

یک راه عالی برای ایجاد پیوند به سایت شما ارسال مهمان در سایتهای دیگر است. با سایت های دیگر در طاقچه خود ، مشاغل مشابه ، مجله آنلاین صنعت و سایتهای خبری و سایر وب سایتهای مرتبط که می توانید پیدا کنید تماس بگیرید. با نوشتن پست های مهمان برای این سایت ها می توانید پیوندی را به سایت خود اختصاص دهید.

وبلاگ اضافه کنید

وبلاگ وردپرس

صرف وقت و تلاش برای راه اندازی وبلاگ برای تجارت شما می تواند مزایای بی شماری داشته باشد. موتورهای جستجو دوست دارند ببینند که یک وب سایت دائماً به روز می شود و به آن اضافه می شود. ارسال مقالات روزانه یا هفتگی در وبلاگ به شما کمک می کند تا این کادر را تیک بزنید.

یک وبلاگ همچنین به سایت شما اجازه می دهد تا محتوای کلی ، منابع ترافیکی و در نهایت رشد کند. اضافه کردن مطالب جالب و ارزشمند باعث جذب بازدید کنندگان جدید و تشویق کاربران مکرر خواهد شد. استفاده از انواع مختلف رسانه مانند فیلم ، پادکست و وبینارها را برای جذاب کردن مخاطبان مختلف در نظر بگیرید. ترافیک وبلاگ شما نه تنها برای کسب و کار شما مفید خواهد بود ، بلکه افزایش تعداد بازدید کنندگان به رتبه بندی موتورهای جستجو برای کسب و کار جدید شما کمک می کند..

در آخر ، حتماً مباحث جدید را برای موضوعات جدید بنویسید. شما محتوای تکراری را نمی خواهید. در عوض ، روی مرکز هر پست وبلاگ در اطراف یک کلمه کلیدی متفاوت تمرکز کنید. این امر باعث می شود سایت شما در رده بندی کلمات کلیدی متنوعی قرار بگیرد و در نتیجه به مخاطبان گسترده تری برسد. هرچه مطالب جالب و متنوع تری ارسال شود ، احتمال ارتباط با کاربران جدید بیشتر است.

عملکرد سایت خود را بهینه کنید

اطمینان حاصل کنید که وب سایت وردپرس شما در بالاترین حد ممکن انجام می شود. موتورهای جستجو فاکتورهایی مانند بهینه سازی تصویر و سرعت سایت را در نظر می گیرند. بنابراین بهینه سازی عملکرد کلی سایت شما راهی دیگر است که می توانید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهبود بخشید.

نظارت بر سرعت سایت

نظارت بر سرعت سایت

Google در سایت هایی که به سرعت بارگیری می شود لبخند می زند و تجربه کاربری بی نظیری را ارائه می دهد. بنابراین اگر سایت شما بارگذاری سریع ندارد ، این می تواند موقعیت شما در موتورهای جستجو را بسیار تحت تأثیر قرار دهد.

اگر مطمئن نیستید که سایت شما چقدر خوب عمل می کند ، ممکن است بخواهید از یک ابزار رایگان برای استراحت استفاده کنید. یک گزینه عالی است ابزارهای Pingdom. نسخه رایگان این سرویس مدیریت عملکرد برتر وب سایت ، در بین سایر کاربردها ، به شما امکان می دهد تا سرعت بارگیری سایت خود را به سرعت آزمایش کنید. همچنین گزارش های مفصلی تولید خواهد کرد تا به شما در درک اینکه چه نوع محتوی سایت شما را کاهش می دهد و چه کارهایی می توانید برای بهبود زمان بار انجام دهید ، کمک می کند. کاربران پریمیوم همچنین می توانند سرعت صفحه شما را بطور مداوم رصد کنند و همچنین اعلامیه های زمان واقعی خرابی را دریافت کنند.

یکی دیگر از ابزارهای عالی خدای اول است Google PageSpeed ​​Insights. این ابزار سایت شما را با استفاده از اولین روش فهرست بندی موبایل تجزیه و تحلیل می کند – به این معنی که عملکرد سایت شما را بر اساس دستگاه های تلفن همراه قبل از رومیزی بررسی می کند. مشابه Pingdom ، Google PageSpeed ​​Insights همچنین “فرصتها” را برای بهبود سرعت سایت شما فراهم می کند.

سرعت سایت خود را بهبود بخشید

چندین روش آسان برای بهبود سرعت سایت شما وجود دارد. بدیهی است که چه ابزار سرعت صفحه گزارش شده را مورد توجه قرار دهید ، اما چند انتخاب وجود دارد که می توانید بدون در نظر گرفتن آنها اقدام کنید.

در مرحله اول ، با دقت به موضوع و خدمات میزبانی شما با استفاده از یک موضوع مدرن و سریع با بارگذاری ، مانند موضوع خود ما Total WordPress Theme بلافاصله موتورهای جستجو را تحت تأثیر قرار می دهد و می تواند سایت شما را رتبه بندی کند.

wpengine ارائه دهنده میزبانی وردپرس را مدیریت کرد

اطلاعات و بارگیری

استفاده از هاست وب با کیفیت بالا از اهمیت بالایی برخوردار است. با میزبانی این عبارت قدیمی “شما آنچه را برای آن پرداخت می کنید” قطعاً صدق می کند. اگر توانایی آن را دارید ، همیشه از شرکت میزبان وردپرس با مدیریت بالا مانند WP Engine استفاده کنید. این سرویس میزبانی خاص وردپرس دارای سابقه آهنگ چشمگیری است و زمان بارگذاری سریع را برای وب سایتهای بیشماری که میزبان آن هستند فراهم می کند.

سایر نکات برتر برای بهبود سرعت سایت شما شامل نصب چند افزونه مختلف به وب سایت وردپرس شماست. در نظر بگیرید از افزونه caching ، افزونه بهینه سازی تصویر و افزونه بار تنبل استفاده کنید. اینها می تواند عملکرد سایت شما را بهبود بخشد و به شما در جلب علاقه به موتورهای جستجو کمک کند.

سایت خود را به صورت موبایل دوستانه کنید

سایت خود را به صورت موبایل دوستانه کنید

اگر می خواهید وب سایت وردپرس شما در موتورهای جستجو رتبه خوبی داشته باشد ، داشتن یک موضوع پاسخگو موبایل. امروزه خرید موضوعی که موبایل آماده نیست تقریباً غیرممکن است.

اگر مطمئن نیستید ، فقط بررسی کنید. تلفن یا رایانه لوحی خود را بیرون بکشید و به سایت خود مراجعه کنید. همچنین می توانید از این نکات برای دوستانه بودن سایت خود استفاده کنید. بسته به ویژگی وب سایت شما ممکن است بخواهید تمرکز خود را بر روی AMP برای وردپرس قرار دهید. به طور خلاصه ، AMP (صفحه های شتاب موبایل) به شما امکان می دهد بارگیری سریعتر ، نسخه های ساده شده صفحات خود را (با حافظه پنهان ، HTML کمتر ، جاوا اسکریپت و غیره) در دستگاه های تلفن همراه نشان دهید. اگر وبلاگ شما بخش مهمی از وب سایت شماست ، AMP می تواند ایده خوبی برای شما باشد.

Google PageSpeed ​​Insights

همانطور که قبلاً ذکر شد ، برای بررسی چگونگی عملکرد سایت شما در زمینه تلفن همراه ، Google را بررسی کنید بینش صفحه سرعت ابزار به سادگی وب سایت خود را تایپ کنید و Google به نمره 100 از عملکرد تلفن همراه سایت شما و توصیه هایی در مورد بهبود.

افکار نهایی برای SEO جدید در تجارت

بسیاری از مشاغل ، به ویژه هنگامی که تازه کار را شروع کرده اید ، وقت لازم برای اختصاص دادن به SEO را ندارند. اگر این مورد است و شما بودجه لازم را برای آن دارید ، منطقی است که یک حرفه ای سئو را وارد کنید تا به بهینه سازی وب سایت شما کمک کند.

هنگام تلاش برای یافتن مشاغل مناسب برای جستجوگرها یا افراد مناسب ، توصیه های خود را در این زمینه بخواهید. همیشه سعی کنید با مشتریهای قبلی که با آنها کار کرده اید صحبت کنید ، فقط توصیفات را مطالعه نکنید. و از ادعاهای برتر خودداری کنید. اگر آنها قول می دهند حقیقت بیش از حد خوب باشد ، احتمالاً چنین است!

استخدام یک متخصص سئو می تواند یک راه عالی برای یک تجارت جدید باشد تا بتواند راه خود را به سمت موتورهای جستجو کند. قبل از استخدام ، حتماً تحقیق خود را با دقت انجام دهید.

وب سایت وردپرس شما برای بهبود یا تمرکز کردن به چه حوزه SEO نیاز دارد؟ لطفا نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map