نحوه رتبه بندی بالاتر در موتورهای جستجو

WordPress SEO آماده به دنیا آمد ، اما پس از استفاده از چند مضمون مختلف یا ویرایش برخی از کد برای پیاده سازی شخصی سازی خود ، ممکن است برخی از ویژگی هایی را که وردپرس را دوست داشتنی در موتورهای جستجو می کند ، بشکنیم..


این ویژگی ها ، که از طریق سایت وردپرس ، خزنده های موتور جستجو را راهنمایی می کنند ، شامل پیوندهای ثابت ، پینگ و نورد وبلاگ است. این ویژگی ها عنکبوتهای جستجو را از طریق دسته ها ، صفحات و پست های شما هدایت می کند تا داده های مورد نیاز برای شناسایی و رتبه بندی وب سایت شما را جمع آوری کند. سه سوال ساعت عبارتند از:

 1. چگونه می توانید دوستی وب سایت خود را نسبت به Googles این جهان حفظ کنید?
 2. چگونه اطمینان می دهید که رتبه اول را برای کلمات کلیدی اصلی خود ادامه دهید?
 3. چگونه می توانید از نظر رتبه بندی موتورهای جستجو از یک ، دو یا بیشتر از نردبان بالا بروید?

در اینجا چگونه است.

کد خود را تمیز نگه دارید

کد
عنکبوتهای موتور جستجو وقتی صفحهای را از یک کتاب فیزیکی می خوانید ، محتوای وب شما را بصری نمی خوانند. آنها با استفاده از کد شما وب سایت شما را مرور و درک می کنند. اگر کد شما بی عیب و نقص (یا تمیز) است ، کار شما نیمه تمام شده است. از طرف دیگر ، اگر سایت وردپرس شما با لینک های شکسته و کد نیمه نوشته شده همراه باشد ، ربات های Google بسیار عصبانی می شوند و شما (و رتبه بندی شما) را به صورت صعب العبور می کشند..

یک فرآیند ساده وجود دارد که به آن معروف است اعتبار یک وب سایت, که به شما کمک می کند تا کد شما پاک باشد یا خیر. برای اضافه کردن به این ، اعتبار سنجی شامل استفاده از ابزارهای تضمین کیفیت اعتبار سنجی های معتبر و معتبر می باشد که آیا سایت وردپرس شما مطابق با استانداردهای تعیین شده توسط کنسرسیوم وب جهانی یا سازمان W3C این اعتبار سنجها شامل موارد زیر هستند:

 • اسب تک شاخ, که اعتبار سنجی یکپارچه W3C است
 • اعتبار سنج MarkUp, که به HTML Validator HTML نیز گفته می شود و وظیفه اصلی آن بررسی صفحات وب در قالب های XHTML ، SVG ، MathML و HTML است.
 • سپس ، وجود دارد جستجوگر پیوند, که به شما کمک می کند همه لینک های خراب را میخ بزنید.
 • و اعتبار سنج CSS که CSS شما را بررسی می کند (شیوه نامه های آبشار).

W3C همچنین دارد اعتبار سنجی ورود به سیستم, که ترکیبی از اعتبار سنج MarkUp ، Link Checker و CSS Validator است. علاوه بر این ، آنها دارای یک جستجوگر MobileOk برای سایت موبایل خود تمام آنچه شما نیاز دارید URL شما (نام دامنه) است و گزارش شما را در عرض چند دقیقه خواهید داشت. اگر تصمیم به استفاده از آن دارید ، باید Log Validator را بارگیری کنید.

من همیشه تصور می کردم که رتبه بندی خوب در گوگل امری باشد که می توانم از زیر ورق هایم هک کنم ، اما یک بررسی سریع با استفاده از این ابزارها ، مشکلات زیادی را با کد من نشان داد. من هنوز آنها را برطرف می کنم ، بنابراین وقت خود را تلف نکنید. فوراً به آن برسید.

محتوا پادشاه است

ویرایشگرهای خط مقدم ، وردپرس

این ابتدا باید بیاید اما من نمی خواستم خیلی کلیشه به نظر بیایم. احتمالاً بارها جمله “محتوای پادشاه است” را شنیده اید و شاید حتی قسم خورده باشید که نفر بعدی را که از آن استفاده خواهد کرد ، بکشد ، اما شما چه می دانید؛ محتوا واقعاً پادشاه است. همانطور که به چند خط قبل اشاره کردیم ، موتورهای جستجو همانطور که انجام می دهید سایت وردپرس شما را نمی بینند ، عنکبوتها فقط می توانند سایت شما را خزیده یا “بخوانند”. آنها کد شما را خزیدند اما مهمتر از آن ، محتوای شما را می خوانند.

موتورهای جستجو مانند Google دارای روبات های اسکریپت های ویژه ای به نام الگوریتم هایی هستند که مطالب موجود در سایت شما را می خوانند تا به رتبه مورد نظر خود برسند. این عنکبوتها تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از کلمات شما ، محتوای وب شما و مطالب موجود در وب سایت وردپرس شما جمع آوری می کنند ، که باب ، آموزش ، توضیح ، توضیح ، اطلاع رسانی و به اشتراک می گذارد. هر کلمه تنها حساب می شود ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که از محتوای وب با کیفیت برخوردار هستید و نمره خوبی کسب خواهید کرد.

برای موتورهای جستجو بهینه سازی کنید ، برای منابع انسانی بنویسید

 1. چگونه می توانید نام تجاری قهوه مورد علاقه خود را در اینترنت جستجو کنید?
 2. چگونه جفت مورد علاقه خود را از Nikes جستجو می کنید?

با توجه به جستجوگر ، که به نظر می رسد مشتری شما نیز باشد ، محتوای وب خود را بنویسید. چگونه می توانند اطلاعات را به صورت آنلاین پیدا کنند؟ داشتن یک محصول عالی کافی نیست؛ مردم باید محصول شما را پیدا کنند هنگام نوشتن محتوای وب خود ، کلمات کلیدی / عباراتی را در نظر بگیرید که مخاطب مورد نظر برای یافتن اطلاعات شما استفاده می کند. این کلمات کلیدی را به مقدار کم در محتوای وب خود بپاشید. بیش از حد از آن غافل نشوید ، برای هر 500 کلمه در حدود ده (10) کلمه کلیدی هدف گذاری کنید ، این همان استاندارد گوگل است که توصیه می کند.

بنابراین ، اگر شراب کابینت را می فروشید ، فقط نگویید که “شراب کابینت” را می فروشید ، چیزی قطعی تر بگویید ، چیزی که مشتری آماده خرید می خواهد استفاده کند ، چیزی مانند “خشک کابنت سوویونون از فرانسه” یا چیزی در همسایگی که البته ، شما باید آن نوع خاصی از شراب را در موجودی خود داشته باشید

همیشه همیشه محتوا می آید

عنکبوت های موتور جستجو آنقدر که می خواهید فکر کنید یا حتی می خواهید در وب سایت شما وقت خود را صرف نکنید. بیشتر این موارد ، این خزنده ها فقط هنگام نادیده گرفتن CSS و توانایی فوق بشری شما برای سبک کردن عناصر HTML ، از طریق وب سایت شما اقدام به جمع آوری مطالب می کنند. با این حال احساس بد نکنی ، کاری که می توان در مورد آن انجام داد وجود دارد.

برای مبتدیان ، می توانید یک موضوع خوب وردپرس را انتخاب کنید که محتوا را نزدیک به بالای صفحه قرار دهد در حالی که ستون های فرعی و پاورقی را در پایین نگه دارید. دلیل این امر این است که بیشتر موتورهای جستجو فراتر از سومین صفحه نمی شوند. فقط تعداد صفحات بسیار زیادی برای فهرست بندی در اینترنت وجود دارد و یک سوم صفحه کافی است تا بگویید که به هر حال وب سایت چیست؟.

در عناوین و پیوندهای خود از کلمات کلیدی خود استفاده کنید

موتورهای جستجو به زیبایی شناسی اهمیتی نمی دهند – ممکن است زیباترین وب سایت دنیا را که تا به حال دیده اید ، داشته باشید اما این یک امتیاز شماره یک در Google را به شما تضمین نمی کند. موتورهای جستجو سایت شما را با استفاده از کلمات موجود در محتوای شما ارزیابی می کنند.

در عناوین از کلمات کلیدی استفاده کنید

این کلمات و ترکیبهای گوناگون آنها در جایی که اعتبار می گیرند می روند. با مقایسه کلمات موجود در صفحات وب خود با کلمات موجود در پیوندها و عناوین ، موتور جستجو رتبه بهتری به شما می دهد. بنابراین ، سعی کنید از کلمات کلیدی خود در مطالب ، عناوین و پیوندهای خود استفاده کنید.

تصویر جستجوگرها

یک وب سایت بدون تصاویر … خوب … کسل کننده است. یک وب سایت با تعداد تصاویر زیاد خراب است زیرا ممکن است تصاویر در قالب محتوای خوب بدست آورند. ایجاد تعادل مناسب همیشه بهترین کاری است که می توان انجام داد. اما بگذارید بگوییم سایت شما بیشتر با تصاویر و پیوندها و بدون متن زیاد طراحی شده است. چگونه “محتوای تصویر” خود را بهینه می کنید تا در موتورهای جستجو رتبه خوبی کسب کند؟ یک تصویر همیشه باید دارای ویژگی “alt” باشد (که گاهی توسط noobs به “تگ” گفته می شود):

”your_keyword”

پیوند یک ویژگی عنوان دارد به این ترتیب:

متن لنگر شما با یک کلمه کلیدی

موتورهای جستجو صفات alt و عنوان را اسکن می کنند ، بنابراین توضیحات خوب و کلمات کلیدی در این ویژگی ها باعث می شود عنکبوتها محتوای بیشتری برای هضم داشته باشند. در وردپرس ، به ندرت هنگام ایجاد پست یا صفحه جدید ، کد را می بینید ، اما می توانید هنگام اضافه کردن رسانه یا پیوند ، صفات عنوان و alt خود را اضافه کنید. تصویر زیر را مشاهده کنید.

اضافه کردن عنوان-ویژگی-به-لینک ها-wpexplorer

ساختمان پیوند

موتورهای جستجو همچنان به شما پیشنهاد می دهند به شرطی که وب سایت های دیگر به وب سایت خود پیوند دهند. ظاهرا ، داشتن یک مقام در زمینه شما ، قدرت بالایی دارد از جمله رتبه بالاتر در موتورهای جستجو ، زیرا همه مایل به پیوند دادن به مطالب شما هستند.

به همین دلیل است که وردپرس با blogrolls ، trackbacks و پینگ بک کاملاً کامل شده است تا بتوانید در ارتباط با دیگران به دیگران پیوند دهید. این در مورد کسانی است که به شما پیوند می دهند؛ بنابراین ، برای Spammy و سایر وب سایت های با کیفیت پایین قرار نگیرید. برای بررسی تعداد پیوندهای وب سایت خود ، پیوند: www.yoursite.com را به Google وارد کنید. هرچه پیوند به سایت شما بیشتر باشد ، بهتر است با استفاده از سایر وب سایتهای با کیفیت بالا:

 • ارسال دایرکتوری
 • URL خود را به پست های انجمن اضافه کنید
 • وبلاگ نویسی مهمان (روش مورد علاقه من تا کنون)

اظهار نظر در مورد وبلاگ های دیگر ، دیگر از ایجاد پیوند پشتیبانی نمی کند زیرا CMS مدرن (سیستم های مدیریت محتوا) از ویژگی rel = “nofollow” برای انکار آبدهندگان پیوند استفاده می کنند. بدون در نظر گرفتن سایر وبلاگها اما مطمئن شوید که چیزی را برای بحث اضافه می کنید. ممکن است چند نفر نظر خوب شما را ببینند و تصمیم بگیرند از طریق آن کلیک کنند ، که همیشه چیز خوبی است.

در مورد ارسالی دایرکتوری ، می توانید سایت خود را به دایرکتوری هایی مانند پروژه Open Directory Project (DMoz.org) ارسال کنید یا مقالات با URL خود را به بسیاری از فهرست های مقاله در آنجا ارسال کنید. “فهرستهای مقاله” را در Google جستجو کنید. اطمینان حاصل کنید که فقط به دایرکتوری های مقاله پیروی می کنید که از دستورالعمل های SEO Google پیروی می کنند یا با انتشار نسخه جدید بعدی الگوریتم ، مشکلی نخواهید داشت.

افزونه های SEO

افزونه های بیشمار سئو برای وردپرس وجود دارد که به شما کمک می کند بدون هیچ مشکلی ، رتبه خود را ارتقا دهید. با این حال ، از آنجا که این مقاله به دنبال لیست آنها نیست ، من فقط به دو نمونه از محبوب ترین آنها اشاره خواهم کرد.

همه در یک بسته SEO

wpexplorer همه در یک Seo-pack

این افزونه یک راه حل باورنکردنی سئو است که به طور خودکار سایت وردپرس شما را برای موقعیت بهتر در موتورهای جستجو بهینه می کند. این افزونه دارای دو ویژگی منحصر به فرد است که شامل URL های کانونیک پیشرفته ، پشتیبانی از Google Analytics ، XML نقشه های سایت ، سئو در انواع ارسال های سفارشی ، ادغام سئو برای سایت های تجارت الکترونیکی وردپرس و سازگاری با بسیاری از افزونه های دیگر در بین دیگران است. این افزونه بسیار آسان است و بلافاصله پس از نصب ، خارج از جعبه کار می کند (بدون نیاز به پیکربندی فنی مورد نیاز).

وردپرس سئو توسط Yoast

wordpress-se-by-yoast-wpexplorer

به گفته توسعه دهندگان ، این افزونه “به مسافت مایل اضافی می رود تا از تمام بهینه سازی های فنی مراقبت کند …” SEO WordPress توسط Yoast دارای ویژگی های چشمگیر از جمله پیش نمایش قطعه برای دیدن نحوه نمایش صفحه / پست شما در نتایج جستجو ، تجزیه و تحلیل صفحه ، نقشه های XML ، بهینه سازی RSS و ادغام های اجتماعی برای ذکر چند مورد.

خواندن بیشتر

بهینه سازی موتور جستجو برای وردپرس یک زمینه گسترده است که برای پوشش بیشتر به یک پست تنها نیاز دارد ، اما در صورت تمایل به خواندن بیشتر در اینجا منابع بیشتری وجود دارد:

 1. راهنمای Blogger برای سئو
 2. SEO WordPress – راهنمای قطعی برای رتبه های بالاتر برای وبلاگ شما
 3. ویدئو SEO WordPress توسط Joost de Valk of Yoast
 4. راهنمای مبتدیان بهینه سازی موتور جستجو

نتیجه

نصب و استفاده از وردپرس بسیار آسان است اما اکثر مبتدیان وردپرس خود را برای انجام کار دشوار بازاریابی یا ایجاد ترافیک آماده نمی کنند. وارد SEO می شود و روز شما ذخیره می شود. بهینه سازی موتور جستجو راهی آسان برای تقویت ترافیک ارگانیک شما است به شرط آنکه آماده باشید در وقت خود قرار دهید. علاوه بر این ، اگر بودجه سختی دارید ، نیازی نیست به کسی بپردازید تا این کار را انجام دهد. شما به تنهایی می توانید به نتایج عالی برسید ، اما اگر وقت کافی ندارید یا نمی دانید که در مورد SEO تا چه حد پیش می رود ، یک متخصص استخدام کنید. آیا شما از روشهای سئو دیگری که در مقاله به آنها اشاره نکردید اطلاع دارید؟ در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map