حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: برندسازی و بازاریابی

 1. 1. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: هاستینگ
 2. 2. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: مضامین ، افزونه ها ، محصولات و خدمات
 3. 3. حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: ایجاد شغل خود
 4. 4. در حال خواندن: حضور آنلاین خود را با وردپرس ساده کنید: برندسازی و بازاریابی

برای دستیابی به نتایج مثبت مالی و حرفه ای ، هر شغلی نیاز به مراقبت و انرژی زیادی دارد. قبل از شروع استفاده از رنگ و برس ، بفهمید که چه چیزی ایستاده اید و چه چیزی را معرفی می کنید ، رسالت شما چیست و چگونه می خواهید جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنید. این موضوعاتی هستند که پارچه تجارت شما را تشکیل می دهند. روند خود تحقق هرگز به پایان نمی رسد ، وب سایت وردپرس شما رشد خواهد کرد ، شما بیشتر به جذب خود خواهید رسید ، تعداد بیشتری خواننده و تلاش های مارکینگ و بازاریابی شما تغییر خواهند کرد.


نام تجاری خود را ببندید

قبل از اینکه به دنیا اجازه دهید رنگهای شما را ببیند ، ممکن است بخواهید برند و تجارت خود را آزمایش کنید و یک آزمایش آزمایشی داشته باشید. در طی آن دوره ، باید از خود بپرسید: “این چه چیزی است که می خواهم برای آن بایستم؟” و همچنین در مورد ویژگی های نام تجاری ، آرم و برنامه کاری خود با دوستان و خانواده خود صحبت کنید.

همه چیز بازاریابی است. کالای شما ، محتوای شما ، مانیفست شغلی ، نام تجاری ، کیفیت کار ، پشتیبانی مشتری شما ارائه می دهید …

از چنین گروه آزمایشی آزمایشی ، شما می توانید نتیجه گیری در مورد دوره آینده شما باید در روند برندسازی بصری بیشتر نتیجه گیری کنید. پس از تحلیل نظرات ، ابزارهای بیشتری برای کار با آنها خواهید داشت. نظرات را به عنوان بازخوردی که برای همه چیزهایی که ایجاد می کنید مشاهده کنید و از داشتن راهنمایی های لازم برای بهبود ، سپاسگزار باشید.

حضور آنلاین از طریق برندینگ

برندسازی همچنین فرهنگ تجارت و ایده شما برای کمک به جهان است. برچسب انتخابی شما چیزی است که همیشه محصول و مارک شما را در تمام مدت حرفه خود دنبال می کند. باید مختصر و جذاب باشد. اگر شما یک وبلاگ می نویسید ، و باید ، برچسب باید فواید اصلی خواندن آن را بیان کند.

ابداع مارکینگ اصلی به معنای راه اندازی طراحی مداوم و خلاق است که به عنوان لابی در خدمت مخاطبان شما قبل از ورود به دنیای کارهای خلاقانه شما ایجاد می شود. وقتی غریزه در روده شما به شما می گوید که چیز درستی دارید ، در این صورت با نام تجاری خود دوست می شوید و برای سایر مراحل توانمند سازی وردپرس خود آماده خواهید بود.

دستیابی به مخاطب از طریق کانال های اجتماعی

وردپرس یک بستر عالی برای راه اندازی محصولات یا خدمات شما است. برای انتشار کار خود ، باید روی ارتباطات سرمایه گذاری کنید. اگر محصولات شما برای بازار اینترنت در نظر گرفته شده است ، مطمئناً بیشتر به صورت آنلاین ارتباط برقرار خواهید کرد ، اما حتی اگر اینگونه نباشند ، داشتن هر چیزی که به صورت آنلاین ثبت شده باشد ، میهمانی برای موتورهای جستجو است و افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه چیز هستند و چگونه می توانند از انجام کار با شما سود ببرند.

رسانه های اجتماعی چیزی است که هر مشاغل باید سعی کند. این استراتژی میان خیابان برای جذب بازدید کنندگان به وب سایت شما است ، اما معمولاً در صورت اختصاص داده شده کار می کند. به شما پیشنهاد می کنم روی فیس بوک ، توییتر ، گوگل پلاس و اینستاگرام تمرکز کنید ببینید کدام یک بیشترین ترافیک را به شما می دهد و آن را دنبال می کنید.

مخاطبان آنلاین بسیار متنوع شده اند و شما باید بدانید که با چه افرادی روبرو هستید. تمرکز فقط روی یکی از کانال های اصلی رسانه های اجتماعی کافی خواهد بود. به عنوان مثال ، اگر یک وب سایت جدید تجارت الکترونیک را راه اندازی می کنید ، احتمالاً می خواهید روی تصاویر برای رسانه های اجتماعی خود تمرکز کنید ، بنابراین با استفاده از ابزارهای اینستاگرام برای بهینه سازی و برنامه ریزی پست های خود می توانید واقعاً با حضور آنلاین خود کمک کنید.

ایجاد موتورهای جستجو در مورد شما

حضور آنلاین از طریق سئو

وقتی در حال ایستاده در کنار گذر هستید ، به بعضی از خودروهای با کیفیت یا جذاب که از کنار آن عبور می کنید ، توجه می کنید و برخی دیگر به هیچ وجه توجه شما را جلب نمی کنند. همین روند در ترافیک وب اتفاق می افتد. برخی سایت ها در تاریکی کل وجود دارند و هیچ کس از آنها خبر ندارد ، در حالی که برخی دیگر سایت ها و وبلاگ ها بازدید کننده زیادی را جذب می کنند که غالبا مشترک و یا دنبال کننده های معمولی می شوند.

وبلاگ ها و وب سایت ها تحت نظارت مداوم موتورهای جستجو قرار دارند. برای اینکه متوجه فعالیت وردپرس خود توسط آنها نشوید ، باید برخی از قوانین را رعایت کنید.

 • صفحات وب سایت شما باید برای موتورهای جستجو قابل رویت باشد ، تا محتوای شما در ایندکس آنها به وجود بیاید
 • موتورهای جستجو صفحات شما را با استفاده از الگوریتم های مختلف زیادی مورد بررسی قرار می دهند ، یادداشت هایی راجع به آن صفحات انجام می دهند و آنها را درجه بندی می کنند ، بنابراین شما نیاز به هدف با کیفیت بالا دارید

پس از نمایه شدن سایت شما ، می توانید محتوا را با جستجوی آن با استفاده از موتورهای جستجو در دسترس قرار دهید. به همین دلیل به محتوای متنی نیاز دارید. برای ما ، مردم ، یک تصویر هزار کلمه دارد ، اما برای موتورهای جستجو چنین نیست.

علاوه بر این ، برای اینکه وب سایت شما بیشتر دوستانه سئو باشد ، باید برچسب عنوان خود را با موتورهای جستجو تطبیق دهید. برچسب عنوان یک عنصر بسیار مهم است ، زیرا در صفحات نتیجه ظاهر می شود و از این طریق بازدید کنندگان بالقوه را جذب یا فشار می دهد.

اگر تصویری را در وب سایت خود ارسال می کنید ، باید با استفاده از برچسب های alt ، آنها را نیز توصیف کنید. این برچسب در مورد هر عکس توضیحی کوتاه می دهد. با این کار ، عکسها توسط موتورهای جستجو نمایه و شناخته می شوند. علاوه بر این ، افرادی که با شنیدن مشکل دارند نیز می توانند آنچه را که در این عکس ها وجود دارد با کمک خوانندگان روی صفحه بشنوند.

توضیحات متا سایت یا وبلاگ شما یک ویژگی بسیار مهم است که در صفحات نتیجه قابل مشاهده است و مستقیماً در نرخ کلیک شما درگیر است. اگر کلمات کلیدی مربوط به سؤالات جستجو وجود داشته باشد ، افراد را به سمت کار شما سوق می دهد و به نرخ تبدیل بالاتری منتهی می شود.

برخی از اشتباهات رایج در SEO وجود دارد که باید سعی کنید از آنها جلوگیری کنید ، بنابراین چند دقیقه بیشتر از اینها را صرف کنید و مطمئن شوید که وب سایت شما به درستی ایندکس شده است.

عبارات کلیدی برای SEO

حضور آنلاین از طریق کلمات کلیدی

اگر می خواهید در مورد کلمات کلیدی که اغلب افراد برای رسیدن به محتوای شما وارد موتورهای جستجو می کنند ، اطلاعاتی کسب کنید ، استفاده از معیارهای Google Analytics یک راه حل خوب خواهد بود. شما مطمئن نیستید که چگونه شروع کنید ، سپس رایگان پرداخت کنید Google Analytics برای وردپرس افزونه Yoast

با انجام این کار ، شما می توانید عبارات کلیدی ، مدت زمان صرف شده در صفحات خاص ، کلیک ، بازگشت بازدید کنندگان و سایر موارد را مشاهده کنید که نشان می دهد کدام قسمت از وب سایت شما کار می کند و کدام ها نیست. همچنین می توانید براساس محتوا که بهترین کار را انجام می دهد ، یک استراتژی بازاریابی محتوا ایجاد کنید.

همچنین ، این امکان را به شما می دهد تا تمام محتوای صفحات وب خود را طی کنید و به مهمترین عبارت ها و کلماتی که ممکن است برای مخاطبان شما و ایجاد محتوای آینده مفید باشد ، توجه داشته باشید..

علاوه بر آن ، می توانید از آن استفاده کنید ابزار کلید واژه Google AdWords برای تعیین اینکه کدام کلمات کلیدی به محتوای شما و افرادی که به دنبال آن هستند ، بیشترین ارتباط را دارند. این ابزار جستجوی کاملی را انجام داده و بهترین گزینه های کلمات کلیدی را پیدا می کند. در اینجا ، در WPExplorer ، ما یک راهنمای تحقیق کلمات کلیدی عالی داریم ، بنابراین لطفا آن را بررسی کنید.

زمینه سئو به طور مداوم در حال تغییر است ، اما شما نباید برای دنبال کردن این روند ، وقت و تلاش زیادی را صرف دنبال کردن این تغییرات کنید.

بهترین روش های بازاریابی

دو نوع تلاش SEO وجود دارد:

 • در صفحه – با تولید و بهینه سازی مطالب شما درست در همان دامنه شما اتفاق می افتد
 • خارج از صفحه – از خارج ، خارج از دامنه شما از طریق پیوند ساختمان و وبلاگ نویسی مهمان

حضور آنلاین از طریق بهترین روش های بازاریابی

بهترین روش های بازاریابی همان چیزی است که در دراز مدت پرداخت می شود ، بنابراین انجام همه کارها از ابتدا مهم است. شما نمی خواهید برای تصحیح جلوه های الگوریتم Google در وب سایت خود وقت بگذارید. همیشه بهترین شیوه های SEO WordPress را دنبال کنید.

یک حقیقت کلی در مورد سئو وجود دارد – هیچ چیز نمی تواند کمبود محتوا را تشکیل دهد.

اگر می خواهید از فعالیت و حضور آنلاین شما قدردانی و دنبال شود ، تمام دانش و مهارت های خود را در محتوا سرمایه گذاری کنید. جستجوگرها فقط به عنوان كمك به مطالب با كيفيت فوق العاده براي پيدا كردن راه براي خوانندگان ، پيروان ، رهبري و در نهايت پرداخت مشتريان به كار مي رود. .

قابلیت استفاده وب و SEO

وب سایت شما توسط موتورها خزیده شده است ، اما برای افراد ایجاد شده است. همیشه تصمیم بگیرید که تغییری را اعمال کنید ، به مردم فکر کنید.

وب سایت وردپرس شما باید:

 • حرکت آسان است (اجرای هدر چسبنده یک ویژگی خوب است)
 • پست ها و صفحات را برای یک کلمه کلیدی / موضوع بهینه سازی کنید
 • حداقل دارای صفحات 400 کلمه ای و بیش از 600 مقاله با محتوای منحصر به فرد و با کیفیت بالا (تصاویر ، فیلم ها و سایر محتوای تصویری)

اگر موتورهای جستجو بدون هیچ مشکلی بتوانند وب سایت شما را خزنده کنند ، مردم نیز خواهند شد. معماری اطلاعات خود را تا آنجا که می توانید صاف و بدون زیر مجموعه های غیر ضروری و دسته بندی کنید. هرچه درهم و برهم کمتر باشد ، بهتر است. ناوبری آسان و تجربه خواندن لذت بخش همان چیزی است که تجربه مرور لذت بخش را به شما می دهد ، به این معنی نیست که به بازدید کنندگان و مشتریان بازگردد.

بسته شدن

برندسازی و بازاریابی قدرت خود را از ایده های شما جلب می کند. ایده های شما به محتوای و محصولات با کیفیت می پردازد. WordPress توسط افراد ، شرکت ها ، وبلاگ نویسان مشهور استفاده می شود و همچنین این فرصت را برای بسیاری از افراد جاه طلب و دانش می بخشد تا ایده های خود را راه اندازی کرده و از کارشان قدردانی و رضایت مالی کسب کنند..

فقط به آرم ، نام ، بازاریابی و سئو اعتماد نکنید ، بلکه خود و برند خود را توسعه دهید از طریق نمایش و به اشتراک گذاشتن تخصص ، اشتیاق و ایده های خود از طریق محتوا ، محصولات و خدمات شگفت انگیز. همچنین ، اگر فکر می کنید هر چیزی را از دست داده اید ، نکات خود را در زیر به ما بگویید. ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map