نحوه حذف لینک های شکسته از سایت وردپرس خود برای همیشه

برای وب مستر چیزهای بدتری نسبت به خطای 404 یافت نشد وجود دارد (اما ما یک راهنمای کامل در مورد چگونگی رفع خطای 404 داریم).


این باید بدترین کابوس شما باشد – فرستادن بازدید کننده به مکانی که وجود ندارد. من می گویم که باید بسیار بدترین کابوس شما باشد ، زیرا بسیاری از وبلاگ نویسان فکر زیادی به سمت لینک های خراب و اینکه چقدر موثر می توانند مردم را از وب سایت ها دور کنند نیست.

رفتار خود را هنگام خطای 404 در نظر بگیرید: چگونه می تواند در درک شما از سایتی که در آن قرار دارید تأثیر بگذارد؟ چقدر احتمال دارد که در جستجوی آنچه که بودید ، حفر کنید انتظار دیدن؟ آیا احتمال بیشتری دارید که به سادگی حرکت کنید؟ علاقه بازدید کننده به وب سایت شما غالباً چیز جسورانه ای است – متوقف کردن این رابطه با ارائه یک لینک خراب غیرقابل بازگشت است.

اگرچه شما می توانید در ایجاد یک صفحه خطای جالب و منحصر به فرد 404 کار کنید ، تا آنجا که من نگران بهترین درمان پیشگیری است. با توجه به این نکته ، در این پست می خواهم شما را با یک افزونه عالی عالی آشنا کنم که به شما در ریشه کن کردن صفحات خطای 404 از سایت شما کمک می کند.

معرفی جستجوگر لینک شکسته

جستجوگر پیوند شکسته

شاید قبلاً از این افزونه شنیده باشید – در واقع ، من به طور خاص آن را به عنوان بخشی از ویژگی های من در جدول دوره ای افزونه های وردپرس ذکر کردم. این افزونه بسیار محبوب و با دلیل خوب است: می تواند به شما کمک کند تا 404 پیام خطایی را در سایت خود قرار دهید تا چیزی از گذشته باشد.

عملکرد Broken Link Checker ساده و در عین حال بسیار مؤثر است: در صورت خزیدن و آزمایش هر پیوند در سایت شما ، اطمینان حاصل کنید که هرکدام به درستی به URL تعریف شده حل می کنند. اگر این افزونه با مشکلی روبرو شود (مانند یک خطای 404) ، آن را به لیستی از پیوندهای شکسته اضافه می کند که می توانید پس از آن با آن مقابله کنید..

لازم به ذکر است که Broken Link Checker اخیراً مورد بررسی ضعیف قرار گرفته است و برخی از افراد شکایت دارند که این کار به سادگی انجام نمی شود. من هیچ مشکلی با این افزونه تجربه نکرده ام و اکثر بررسی ها هنوز هم بسیار مثبت هستند. بسیاری از افراد به دلیل مشکلی در تنظیم وردپرس منحصر به فرد خود و نه افزونه خود ، تمایل به ترک بررسیهای منفی دارند ، بنابراین من همیشه با یک نمک نمکی چنین بررسی هایی را می کنم. این امکان وجود دارد که در صورت استفاده بتوانید با افزونه خاصی در سایت خود درگیری داشته باشید جستجوگر پیوند شکسته, اما من معتقدم که این به ارزش “خطر” بالقوه است.

نحوه استفاده از جستجوگر لینک شکسته

روند استفاده از Broken Link Checker بسیار ساده است.

این افزونه با اسکن سایت شما برای پیوندهای خراب در پس زمینه ، همه کارهای سخت را انجام می دهد. پس از اتمام ، هر پیوند شکسته ای را که در وردپرس برای شما پیدا کرده است ارائه می دهد.

دو روش وجود دارد که می توانید به سرعت بررسی کنید تا ببینید آیا Broken Link Checker پیوندهای شکسته را پیدا کرده است:

از طریق داشبورد وردپرس

از طریق داشبورد وردپرس یا…

از طریق نوار کناری

… از طریق نوار کناری.

همانطور که مشاهده می کنید ، نوتیفیکیشن ها بصری هستند و به راحتی قابل مشاهده هستند – اگر پیوند شکسته در سایت شما ظاهر شود ، می خواهید به سرعت در مورد آن مطلع شوید.

برای اهداف این پست از وبلاگم به عنوان خوکچه هندی استفاده می کنم. همانطور که از تصاویر بالا مشاهده می کنید ، در حال حاضر دو پیوند شکسته در سایت من وجود دارد ، بنابراین مرحله بعدی بررسی آنهاست. می توانید این کار را انجام دهید یا با کلیک روی “یافتن 2 پیوند شکسته” در ویجت داشبورد یا با کلیک بر روی آیتم “پیوندهای شکسته” در زیر ابزارها در نوار کناری.

سپس صفحه ای مانند این به شما ارائه می شود:

جستجوگر پیوند شکسته

همانطور که مشاهده می کنید ، هر دو لینک خراب در سایت من در نتیجه 404 خطای یافت نشد ، اما این افزونه پیدا می کند هر پیوندی که به درستی برطرف نشود. به عنوان مثال ، هر URL را که بارگیری نمی شود به دلیل سرور غیر واکنشی در لیست قرار می دهد.

نمایشگر فوق کاملاً توصیفی است. شما آدرس لینک شکسته را دارید ، به دنبال آن وضعیت آن ، متن لنگر مورد استفاده و در آخر پست یا صفحه ای که در آن ظاهر می شود. با این حال ، زیبایی واقعی Broken Link Checker این است که به شما امکان می دهد این لینک ها را در پرواز اصلاح یا حذف کنید. فقط یک URL خراب را بگردید و لیستی از گزینه ها به شما ارائه می شود:

گزینه های جستجوگر لینک شکسته

باز هم ، گزینه ها کاملاً توضیحی هستند: می توانید آدرس اینترنتی را ویرایش کنید ، پیوند را حذف کنید (ضمن حفظ متن لنگر) ، پیوند را به عنوان شکسته علامت گذاری کنید (اگر به عنوان مثال مسئله سرور موقت برطرف شده است) ، یا به سادگی آن را رد کنید. ارتباط دادن.

در مثال بالا می دانم که پیوند خراب است زیرا در یک تغییر مسیر 301 که از آن زمان حذف شده است ، مشخص می شود. به این ترتیب ، من باید URL را ویرایش کنم تا به مکان صحیح اشاره کند:

ویرایش یک URL در جستجوگر پیوند شکسته

ساده است! بدون ترک این صفحه می توانید اقدامات لازم را برای رفع هرگونه لینک خراب انجام دهید. و با وجود ویجت در داشبورد وردپرس خود ، هر پیوند شکسته در سایت شما برای مدت طولانی شکسته نمی شود.

هر پیوندی را که رد می کنید می توانید در لینک “رد شده” در بالای صفحه پیدا کنید:

پیوندهای شکسته رد شد

همانطور که مشاهده می کنید ، تصویر بالا نشان می دهد پیام های خطایی دیگر که ممکن است مشاهده کنید چیست. پیوند به زندگی استوک مثال خوبی است زیرا می دانم که این وبلاگ به طور مرتب به روز است. هنگامی که Broken Link Checker آخرین بار آن را اسکن کرد ، باید یک خطای سرور موقت وجود داشته باشد که منجر به آن شد که به عنوان یک لینک خراب مشخص شود. اما از آنجا که من می دانستم که بهتر است (و پس از بررسی متوجه شدم که دوباره آنلاین است) ، من توانستم پیوند را به عنوان “خراب نیست” نشان دهم.

ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که شما بخواهید برای درک متن آن ، به مطلب یا صفحه ای که در آن پیوند وجود دارد نگاه کنید. پیوند راهنمایی راهنمایی در بالا مثال خوبی از آن است. تمام کاری که من باید انجام دهم این است که روی پیوند منبع مبدل شده و روی “مشاهده” کلیک کنید. سپس می توانم پیوند را در صفحه پیدا کنم:

جستجوگر پیوند شکسته

می توانم ببینم که این پیوند منجر به یک ارسال انجمن خاص می شود که دیگر وجود ندارد. بنابراین بهترین کاری که از نظر تجربه کاربر انجام می شود این است که:

  1. پیوند را به صفحه اصلی ترافیک سیاره تغییر دهید
  2. یادداشتی را به این پست اضافه کنید که بیان می کند سرویس نامگذاری شده دیگر در دسترس نیست

یک تغییر سریع از طریق افزونه Broken Link Checker و ویرایش کوچکی در این پست و من هرگونه سردرگمی احتمالی برای بازدید کنندگان پست را برطرف کرده ام.

یک پلاگین بی همتا?

من از هیچ افزونه دیگری که با عملکردهای ارائه شده توسط Broken Link Checker مطابقت داشته باشد آگاه نیستم. در دنیایی مملو از انواع بی پایان افزونه های SEO و موارد مشابه ، این برای من تعجب آور است. من شخصاً می خواهم در منطقه ای شاهد رقابت باشم که معتقدم برای قابل استفاده بودن هر وبلاگ بسیار مهم است.

در بیشتر مواقع ، من پست های وبلاگ می نویسم که دوست دارم ببینم ایستاده امتحان زمان است. من معمولاً دوست دارم قطعاتی از “همیشه سبز” بنویسم که از یک سال به بعد از امروز مرتبط هستند. با توجه به این نکته ، برای من بسیار مهم است که مطمئن شوید صفحاتی که من در پست های قدیمی وبلاگ به آنها پیوند می دهم در آینده صحیح باقی می مانند. به همین دلیل است که Broken Link Checker را چنین ابزاری ارزشمند می دانم.

مثل همیشه ، اگر سؤال یا نظر دارید لطفاً از طریق بخش نظرات در زیر از آنها سؤال نکنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map