بهبود سئو با لینک دهنده ، سرعت سایت و موارد دیگر

 1. 1. راهنمای مبتدی SEO برای WordPress: Intro، Prep & Jargon
 2. 2. تحقیق و کاربرد کلمات کلیدی WordPress برای سئو
 3. 3. در حال خواندن: بهبود سئو با لینک دهنده ، سرعت سایت و موارد دیگر

در این فصل با بک لینک ها ، چگونگی به دست آوردن آنها ، چگونگی بهبود سرعت بارگذاری صفحه ، ارسال مهمان و نحوه بهینه سازی سهام اجتماعی سر و کار داریم. بنابراین بدون ادای بیشتر ، بیایید درباره SEO WordPress حتی بیشتر بدانیم.


بک لینک های ارگانیک بیشتری دریافت کنید

بک لینک ها کمی بحث برانگیز است. نه این که آیا آنها رتبه های شما را بهبود می بخشند یا نه ، بلکه چگونه باید در مورد گرفتن آنها اقدام کنید. من در اینجا عمدتاً با بک لینک های ارگانیک سر و کار خواهم داشت ، به این معنی که وقتی افراد به خواست شما از مطالب شما خارج می شوند. یک روش مطمئن برای بازگشت بیشتر پیوندهای ارگانیک به سایت شما ، پرورش مخاطب است. این به هیچ وجه یک راه حل کوتاه مدت نیست. وقتی افراد از طریق نامه از طریق پست اظهار نظر می کنند یا برای شما ارسال می کنند ، مطمئن شوید که وقت خود را برای ترک پاسخ های متفکرانه اختصاص می دهید. (و سعی کنید این کار را فقط برای بک لینک / اشتراک گذاری انجام ندهید.)

چیزی که ممکن است برای برخی تعجب آور نباشد ، هرچند که نباید چنین باشد ، این است که ارائه فریادهای واقعی و پیوند دادن به مقاله هایی که به نظر شما بسیار مفید یا جالب است ، اما در واقع می تواند راهی برای گرفتن بک لینک باشد. “به شما می دهد دریافت خواهید کرد.” به طور معمول ، این کار بهتر با تأثیرگذارانی که مخاطب آنچنانی ندارند ، بدست می آید که همیشه با درخواست نعمت ها ، فریاد زدن ها و دعوت به مصاحبه و مواردی از این دست مورد تردید قرار می گیرند..

و در آخر اینکه ، ایجاد روابط با افرادی که در مورد یک موضوع مشابه نیز می نویسند ، (اما به طور معمول رقبای مستقیم شما نیستند) ، می تواند راهی عالی برای نه تنها گرفتن بک لینک باشد. منظور من از ایجاد روابط نیست ، منظورم این نیست که کسی را که دارای وب سایت با صفحه بازدید کافی باشد را انتخاب کند تا معیارهای شما را برآورده سازد و آنها را با ایمیل و توییت اسپم کند. منظورم این است که شخصی را پیدا کنید که سوار شما شود ، واقعاً شما را سوار می کند ، که دیدگاه شما از یادگیری بیشتر در مورد آن لذت می برد و راهی منحصر به فرد پیدا می کند که بتوانید به آنها کمک کنید اگر می بینید که کتاب خاصی را ذکر می کنند ، به آنها توصیه کتاب ارسال کنید. (یا حتی می توانید برای آنها کتاب ارسال کنید.)

مطالب طولانی تر بنویسید

نکته دیگری که می تواند هنگام رسیدن به رتبه های بالاتر به شما کمک کند ایجاد محتوای طولانی تر است. گوگل نه تنها عملکرد جدیدی را در بر می گیرد که دارای محتوای طولانی برای برخی جستجوها است ، بلکه محتوای فرم های بلند به طور کلی تمایل به رتبه بهتری دارند. (میانگین طول محتوا برای 10 نتیجه برتر در Google بیش از 2000 کلمه است.)

در حالی که اینترنت به دلیل توجه کوتاه ، بدنام می شود و با تیزهوش های گربه آلوده می شود ، به نظر می رسد که پست های طولانی تر بک لینک های قابل توجهی بیشتر می شوند. اما فکر نکنید که این یک پاس رایگان برای نوشتن 2500 کلمه پرکننده است. معنی آن این است که شاید شما برای ترکیب کردن مطالب طولانی تر ، باید با ترکیب ایده ها آزمایش کنید. یا موضوعی را که می ترسید نتوانید در یک مقاله سریع بپیچید ، مقابله کنید. اصولاً ، از اینکه در یک موضوع عمیق نباشید ، نترسید.

سرعت سایت خود را بهبود بخشید

w3-total-cache-wordpress-plugin-wpexplorer

نه تنها سرعت بارگذاری سریع تر بر رتبه بندی شما تأثیر می گذارد ، بلکه سرعت گزاف گویی شما را نیز کاهش می دهد و به شما در حفظ بازدید کنندگان بیشتر کمک می کند ، که می تواند به مرور باعث جذب کاربر ، اشتراک و حتی بک لینک شود.

اگر می خواهید یک روش رایگان برای افزایش سریع و آسان سرعت بارگیری صفحه داشته باشید ، افزونه کش را نصب کنید و آن را به روشی مناسب پیکربندی کنید. شما همچنین می خواهید تصاویر خود را بهینه کنید. ممکن است بخواهید یک افزونه بهینه سازی تصویر دریافت کنید. اما مهمترین مرحله در اینجا ، این است که شما قبل از آپلود کردن آنها ، فایل های تصویری خود را بصورت دستی فشرده کرده و در اندازه مناسب برای وب سایت خود قرار دهید.

در مورد تصاویر ، پیش فرض اغلب یک پرونده PNG کاملاً پراهمیت از داده است ، که می توانید با استفاده از هر ویرایشگر تصویر ، به راحتی با یک فایل JPEG بسیار قابل کنترل تر فشرده شوید. حتی MS Paint. در حالی که اندازه توصیه شده برای تصاویر شما به سرعت میزبان شما بستگی دارد و اینکه آیا شما از شبکه تحویل محتوا استفاده می کنید یا خیر ، تلاش برای نگه داشتن پرونده های تصویر در چند صد کیلوبایت یا کمتر معمولاً ایده خوبی است. و سعی کنید فقط از افزونه هایی استفاده کنید که در واقع خط پایین شما را بهبود می بخشد.

ارسال مهمان: کیفیت بیش از کمیت

ارسال مهمان به سادگی به معنای انتشار مقاله یا پست شما در وبلاگ یا وب سایت شخص دیگری است. در حالی که مت کاتس تا آنجا پیش رفت که اعلام کرد که پست مهمان برای بک لینک به عنوان مرده اعلام شده است ، نمونه های زیادی از وبلاگ ها وجود دارد که مرتباً میهمان ارسال می کنند ، که در کوچکترین مجازات قرار نگرفته اند. وب سایت هایی که رتبه بندی بسیار زیادی برای کلمات کلیدی رقابتی دارند. بافر یک نمونه است.

من می خواهم بر روی اندام بیرون بروم و به شما پیشنهاد می کنم که ارسال مهمان برای افزایش تعداد بک لینک به وب سایت شما ، همان چیزی است که بوده و مجازات می شود. در حالی که نوشتن چند پست مهمان با کیفیت برای وب سایت ها یا وبلاگ های مرتبط احتمالاً هیچ عوارض جانبی در وب سایت شما نخواهد داشت. اگرچه ، اگر می خواهید آن را ایمن بازی کنید ، همیشه می توانید از این امر پیگیری کنید تا هیچ پیوندی به سایت شما انجام نشود.

یا اگر می خواهید آن را به طور کامل بازی کنید ، 10000٪ می توانید به هیچ وجه از قرار دادن مهمان تصمیم بگیرید ، اما این به احتمال زیاد به هزینه شما خواهد بود. ارسال مهمان می تواند راهی بسیار سریع برای ایجاد مخاطب باشد و داشتن مخاطب فعال روشی بسیار مناسب برای به دست آوردن سهم بیشتر ، بک لینک و البته رتبه های بهتر است. شما همچنین احتمالاً می خواهید از بسیاری از مجامع وبلاگ نویسی مهمان بصورت آنلاین دوری کنید ، زیرا برخی از اعضا گزارش داده اند که در رتبه بندی جستجو توسط انجمن مجازات می شوند. اگر کاملاً جدید هستید ، این مطلب را بخوانید راهنمای وبلاگ نویسی مهمان.

از نویسندگان Google استفاده کنید

این امر نه تنها باعث می شود چهره و نام شما در کنار نتایج جستجوی شما در Google ظاهر شود ، در صورتی که شخصی که بخشی از شبکه G + شماست نیز جستجو کند ، نتایج شما نیز در اولویت قرار خواهد گرفت. روند بسیار ساده است. شما خود را به عنوان مشارکت کننده در یک سایت خاص در صفحه G + خود نامگذاری می کنید و سپس برای تکمیل حلقه ، پیوندی را به صفحه G + خود اضافه می کنید. اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی تنظیم تألیف Google در WordPress.

برای سهام های اجتماعی بهینه سازی کنید

وردپرس-اصطلاحات اجتماعی

سهام اجتماعی در هنگام جستجو در رتبه بندی جستجو نقش بزرگی و بزرگ تری ایفا می کند ، بنابراین می خواهید مطمئن شوید که می توانید به همان اندازه که می توانید کسب کنید. اگر قبلاً آن را ندارید ، افزونه دریافت کنید. اما بیش از حد آن را نکنید. شما به یک صفحه دکمه اجتماعی نیاز ندارید. این فقط به نظر می رسد اشتراک گذاری کمتر جذاب به نظر می رسد ، زیرا بازدید کننده احساس می کند شما در تلاش هستید تا مسئله را وادار کنید. مثل اینکه خیلی سخت تلاش می کنید.

از نو, به نظر می رسد محتوای طولانی تر بیشتر به اشتراک گذاشته می شود. شاید به این معنا باشد که احساس تلاش اضافی وجود دارد ، یا شاید به نظر برسد که محتوای طولانی تر ، به طور متوسط ​​، به طور متوسط ​​، ارزش به اشتراک گذاری بیشتری نسبت به مطالب کوتاهتر دارد. فقط به این دلیل که افرادی که مطالب ارزشمندی می نویسند ، تمایل دارند به طور متوسط ​​پست های طولانی تری بنویسند. چه کسی می داند.

اما این به این معنی نیست که همیشه بهتر است. همه چیز به موضوع شما و مخاطبان شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، ست گودین ، ​​در پست های اندازه و اندازه خرد و الهام خود سهم گسترده ای دارد. اما اگر می خواهید یک مباحث فنی را حل کنید ، راهنماهای طولانی ممکن است بسیار مناسب تر باشند.

اگر ارزشمند چیزی به ما آموخته است (غیر از این که “شکاف کنجکاوی” تعداد کلیک زیادی داشته باشد) ، این است که ما باید عناوین خود را آزمایش کنیم تا ببینیم چه چیزی بهتر عمل می کند. خوشبختانه شما به راحتی می توانید عناوین آزمایشی تقسیم کنید عنوان پلاگین رایگان آزمایش. و مجدداً ، ایجاد ارتباط با تأثیرگذار راهی مطمئن برای افزایش دسترسی اجتماعی شماست. از این گذشته ، یک توییت می تواند شما را در معرض صدها نفر قرار دهد ، اگر نه هزاران خواننده بالقوه که به نوبه خود ممکن است محتوای شما را نیز به اشتراک بگذارند.

در حالی که بسیاری از مردم با تشویق مردم به اشتراک گذاری در پایان پست های خود به روشی مستقیم روبرو هستند ، برخی ، وبلاگ نویسان باتجربه تر ، توصیه می کنند از عواطف قدرتمند برای ایجاد انگیزه در افراد استفاده کنید تا نسبت به پایان پست های خود اقدام کنند. با ایجاد انگیزه در مردم برای اقدام به اطلاعاتی که به آنها داده اید ، می توانید به طور غیر مستقیم بر روی آنها تأثیر بگذارید تا اقدامی را که بیشتر از آنها می خواهید انجام دهند ، با به اشتراک گذاشتن مطالب خود.

اگر تاکنون این کار را کرده اید ، می خواهم به شما تبریک می گویم که این کار را تا پایان یک ماموت سریال پست (4100 کلمه و شمارش) کرده اید. اما خواندن این راهنما کافی نیست. در واقع باید از طریق آن پیروی کنید. قدم به قدم ، خط به خط ، کلمه به کلمه. دنیای سئو برای بسیاری از ما خیلی پیچیده بود که حتی قبل از روی کار آمدن وردپرس در خواب به فکر مداخله هم نباشیم. و هنوز هم می تواند سفری طولانی باشد قبل از اینکه احساس کنید دقیقاً می دانید چه کاری انجام دهید. اما با استفاده از این راهنما ، شما باید به اندازه کافی چیزهایی را در اختیار داشته باشید تا بتوانید توصیه های کارشناسان واقعی سئو را رمزگشایی و به مرحله اجرا درآورید ، و همچنین خودتان هنگام یادگیری ، خود را یاد بگیرید..

اگر تمایل به یادگیری دارید ، و صبر و پشتکار برای پایدار ماندن ، می توانید به جانوری که SEO است ، تسلط داشته باشید و پاداش هایی را که همراه با آن دستاورد است به دست آورید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map