در 6 مرحله آسان ، ترافیک سایت وردپرس خود را افزایش دهید

نکاتی برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس شما

اگر مثل من هستید ، برای افزایش ترافیک به سایت خود در سفر مداوم هستید. هرچه سایت شما بیشتر شود ، پول بیشتری کسب می کنید و به آن آرزو می کنید چهار ساعت کاری سبک زندگی.


اما گرفتن ترافیک آسان نیست. مردم آنجا هستند ، اما پیدا کردن آنها و متعاقباً رسیدن آنها به سایت شما چیز دیگری است. ضربه زدن به فرمول برنده آزمایش و خطا زیادی طول می کشد.

خوب ، من در زمان خود چند فرمول برنده پیدا کرده ام و می خواهم آنها را در این پست با شما به اشتراک بگذارم. برای افزایش ترافیک به وب سایت وردپرس ، هر یک از نکات زیر مورد آزمایش ، آزمایش و کاربردی قرار گرفته است. لذت بردن!

1. ارسال های خود را در SERP ها بهینه کنید

بیشتر وبلاگ نویسان وسواس رتبه بندی در گوگل را دارند ، اما آنچه بسیاری نمی دانند این است که پست شما چگونه است نمایش داده در صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) در Google نیز می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.

برای افزایش ترافیک ، پست های خود را در SERP بهینه کنید

به طور گسترده دو مورد وجود دارد که باید خودتان به آنها نگران باشید:

  1. عنوان: ممکن است بخواهید این مورد را تغییر دهید تا به افرادی که از Google برای جستجوی اطلاعات استفاده می کنند مناسب تر باشد.
  2. توضیحات: شما همیشه باید توضیحات متا را برای پست های خود بنویسید تا به مردم ایده واضحی از آنچه می توانند در صورت کلیک انتظار داشته باشند را ارائه دهید.

سفارشی کردن عنوان و توضیحات یک تکه کیک با افزونه Yoast SEO است. فقط تغییرات را از طریق کادر متا در صفحه Post انجام دهید:

تنظیمات Snippet SEO Yoast

همه چیز در اینجا وجود دارد – Google اطلاعات را جمع می کند و از آن در SERP استفاده می کند و امیدوارم یک قطعه جذاب تر و قابل کلیک تر به افزایش ترافیک سایت شما کمک کند.

2. اضافه کردن Breadcrumbs

پیمایش Breadcrumbs برای قابلیت استفاده فوق العاده است – این ایده را به بازدید کنندگان سایت شما می دهد که نسبت به ساختار سایت شما نسبت به چه مکان هایی دارند و آنها را قادر می سازد تا با سهولت در سایت شما حرکت کنند..

اما یک مزیت ثانویه برای خرده نان وجود دارد: آنها بعد دیگری به ظاهر سایت شما در SERP اضافه می کنند.

Breadcrumbs را برای افزایش ترافیک اضافه کنید

Breadcrumbs در وب سایت …

Breadcumbs در Google SERP

… منجر به خرده نان در گوگل می شود.

همانطور که مشاهده می کنید ، خرده نانهای موجود در سایت شما نیز در SERP نمایش داده می شوند. این به جستجوگرها می دهد قبل از اینکه حتی در آن سایت باشند اطلاعات بیشتری درباره سایت شما کسب کنند ، که نمی تواند یک چیز بد باشد.

فعال کردن آرد سوخاری در سایت شما یک امر نسبتاً ساده است و مجدداً از افزونه Yoast از SEO WordPress استفاده می کند. با این آموزش گام به گام می توانید نحوه اضافه کردن آرد سوخاری به سایت وردپرس را بیاموزید.

3- عناوین خود را برای افزایش ترافیک تقسیم کنید

اگر مدت زمان طولانی وبلاگ نویسی کرده اید ، از اهمیت عناوین مطلع خواهید شد. همین پست می تواند یک فلاپ کامل باشد یا به تنهایی روی قدرت تیتر آن ویروسی شود.

با توجه به این نکته ، یکی از کارآمدترین کارهایی که می توانید برای افزایش ترافیک به سایت خود انجام دهید ، تقسیم عناوین شماست. این به راحتی با انجام می شود عنوان تقسیم تست برای وردپرس افزونه این امکان را برای شما فراهم می کند که برای هر پست و یا صفحه ای که می نویسید دو یا چند عنوان ایجاد کنید ، سپس آنها را به طور تصادفی در اختیار بازدید کنندگان قرار دهید و میزان کلیک را از طریق نرخ اندازه گیری کنید.

پس از چند کلیک ، شما قادر خواهید بود تصمیم بگیرید که عنوان کدام یک موفق ترین است و آزمون تقسیم را نتیجه می گیرید. مزایای این فوری ، اما حتی بهتر است ، اگر توجه داشته باشید به روندها (یعنی چه تیترهایی بهترین عملکرد را دارند) می توانید در آینده تیترهای بهتری برای خوانندگان خود ایجاد کنید.

4- صفحات خود را در هم پیوند دهید

به نظر من ، چند مورد برای تقویت تعامل در یک وبلاگ مهم نیست تا پیوند بین پست های شما (یعنی بهم پیوسته). بسیاری از بازدید کنندگان سایت شما در ابتدا ناوبری شما کور نخواهند شد و خواهید فهمید که تنها راه اجبار آنها برای کاوش بیشتر سایت شما این است که پیوندهایی به پست های مرتبط را مستقیماً درون محتوای خود وارد کنید.

به همین ترتیب ، توصیه می کنم هنگام ایجاد پست های وبلاگ ، تعداد لینک های مرتبط با پست های مرتبط را در وبلاگ خود داشته باشید. با این وجود ، همیشه با کارکرد جستجوی پیش فرض وردپرس این کار آسان نیست (که باعث دلخواهی می شود).

به همین دلیل من به این سوگند یاد می کنم جستجوی پیوند داخلی بهتر افزونه در حالی که قابلیت جستجوی پیش فرض WordPress کلمات کلیدی انتخاب شده شما را به معنای واقعی کلمه در هر کجای پست ها و صفحات شما جستجو می کند و نتایج را به ترتیب زمانی باز می گرداند ، جستجو بهتر پیوند داخلی فقط عناوین پست و صفحه را در نظر می گیرد..

جستجوی پیوند داخلی پیش فرض وردپرس

این…

جستجوی پیوند داخلی بهتر وردپرس

… این می شود.

با توجه به اینكه احتمالاً شما می توانید حداقل یك یا دو كلمه از عنوان پستی كه به آن پیوند دارید را بخاطر بسپارید ، روند اتصال به هم پیوسته با این افزونه بسیار آسان تر می شود.

5- پست های مرتبط را درج کنید

شما احتمالاً با مفهوم درج پست های مرتبط در انتهای مقاله آشنا هستید. اگر از Jetpack استفاده می کنید می توانید با فعال کردن ویژگی ، پست های مرتبط را به وبلاگ خود اضافه کنید. آنها باید چیزی شبیه به این باشند:

ماژول ارسال های مرتبط با Jetpack

درج پست های مرتبط شامل روشی اثبات شده برای تقویت تعامل با دادن فرصتی روشن به بازدید کنندگان برای ادامه خواندن مطالب در سایت شما است. با این حال ، ممکن است (کاملاً منطقی) از خود سؤال کنید که پست های مرتبط چه ارتباطی با رانندگی بیشتر به سایت شما دارند.

در اینجا یک افزونه ارسال نامه های مرتبط وارد می شود. بسیاری از بهترین پلاگین های پست مربوط به شما اجازه می دهند مشخص کنید که چگونه می خواهید پست های مرتبط خود ایجاد شود – از طریق دسته ها ، برچسب ها ، ارسال های اخیر ، نویسندگان و غیره. بعلاوه گزینه هایی برای آنچه / چگونه می خواهید وجود دارد. اطلاعات مربوط به موارد مرتبط با خود را در پست ها نشان می دهد (تصویر کوچک ، عنوان ، گزیده ای و موارد دیگر).

6. ارسالهای بایگانی شده مجدداً توییت کنید

من یک هستم بزرگ هوادار توییتر – فکر می کنم از نظر امکان دسترسی به زیر و افزایش ترافیک قابل دسترسی ترین شبکه اجتماعی است (حتی من یک پیام را فقط در مورد رانندگی ترافیک به سایت شما با توییتر نوشتم). نه تنها این ، می توانید با افزونه Revive Old Post ، جریان ترافیک از توییتر (و همچنین Facebook ، LinkedIn ، Tumbler و Xing) به سایت خود را خودکار کنید..

روند کار ساده است: شما افزونه را به حساب توییتر خود پیوند می دهید و بر اساس معیارهایی که تعیین کرده اید ، پست های بایگانی شده در وبلاگ خود را مجدداً توییت می کند (مانند انواع ارسال خاص ، چند بار توئیت باید منتشر شود و در چه ساعاتی).

تنظیمات پست قدیمی را زنده کنید

پست های بایگانی شده به صورت دوره ای در پروفایل توییتر شما ارسال می شوند و پیروان توییتر شما روی آنها کلیک خواهند کرد ، بنابراین محتوای قدیمی را کشف کرده و آنها را مجدداً با وبلاگ خود جذب می کنید. علاوه بر این ، آنها ممکن است پست های شما را دوباره توییت کنند ، و منجر به کشف آنها توسط افرادی که قبلاً در مورد شما نشنیده بودند ، شود.

چه نکاتی را انجام دهید شما باید ترافیک را افزایش دهید?

شش نکته فوق برخی از موارد مورد علاقه من است ، به ویژه به دلیل اینکه بسیار عملی هستند – می توانید آنها را در لحظه ها اجرا کنید و فوراً شروع به افزایش ترافیک کنید. و این همان چیزی است که همه ما در پایان روز می خواهیم: نکات عملی که می توانیم عملی کنیم.

با این حال ، من فقط به دلیل استفاده از وردپرس برای افزایش ترافیک سایت شما ، سطح بالا را خراشیده ام. به همین دلیل اکنون کمک شما را می خواهم. چه کاری انجام دهید شما برای افزایش ترافیک به سایت وردپرس خود اقدام کنید؟ آیا نکاتی برای اشتراک گذاری دارید؟ لطفا در بخش نظرات زیر ما را به ما اطلاع دهید!

روش دیگر ، اگر در مورد نکات فوق برای افزایش ترافیک (یا به طور کلی در مورد ترافیک در ساختمان) به هیچ وجه سؤالی دارید ، از پرسیدن دریغ نکنید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector