بهترین ابزار جستجوگر وردپرس برای سال 2020

بهترین ابزار جستجوگرها در وردپرس

اکثر دارندگان سایت تلاش می کنند تا ترافیک ارگانیک خود را افزایش دهند – یعنی بازدیدکنندگانی که از طریق سایت هایی مانند Google و Bing از طریق نتایج جستجوی پرداخت نشده وارد می شوند. با این حال ، با داشتن بسیاری از صفحات وب برای نقاط آرزو در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) رقابت می کنید ، می توان برای ارتقاء رتبه خود بسیار دشوار بود.


هدف اصلی WordPress SEO (بهینه سازی موتور جستجو) اصلاح صفحات وب شماست تا در رتبه های SERP بالاتر قرار بگیرند. خوشبختانه ، ابزارهای زیادی برای کمک به شما در اجرای استراتژی SEO وجود دارد و در نتیجه باعث افزایش رتبه موتورهای جستجو می شود..

در این مقاله ، ما به برخی از بهترین ابزارها و افزونه های وردپرس خواهیم پرداخت تا به شما در بهینه سازی صفحات وب خود در سال 2019 کمک کنیم. شروع کنیم!

1. SEO SEO

افزونه SEO Yoast

با میلیون ها بار بارگیری ، SEO Yoast یکی از محبوب ترین افزونه های وردپرس است. این بسته بندی شده با قابلیت های آسان برای استفاده در استراتژی SEO شما به شما کمک می کند. این به خوبی شناخته شده است تحلیل صفحه ویژگی ، که به شما کمک می کند تا استفاده از کلمات کلیدی ، طول محتوا ، خوانایی و موارد دیگر را بهبود بخشید. سایر گزینه های مفید شامل ایجاد نقشه های نقشه XML و اطلاعیه ها ، خرده نان و ادغام رسانه های اجتماعی است. اگر مبتدی SEO هستید ، این افزونه مکانی خارق العاده برای شروع است.

2. SEOPress

SEOPress برای وردپرس

گزینه عالی دیگر برای بهینه سازی سایت وردپرس شما با SEOPress است. این افزونه SEO همه چیزهایی را که شما برای بهبود رتبه بندی های خود مانند نقشه های XML و HTML ، تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی محتوا ، تنظیمات گراف باز ، داده های محلی محلی Google ، تغییر مسیرها و موارد دیگر ارائه می دهید ، ارائه می دهد. به علاوه SEOPress از یک پس زمینه دارای برچسب سفید و یک اسکنر پیوند شکسته مفید داخلی ساخته شده است. (حتی در نسخه رایگان).

در حالی که وجود دارد نسخه رایگان در WordPress.org ، که یک راه عالی برای امتحان کردن افزونه است, SEOPress Pro بارهای بیشتری را ارائه می دهد هنگامی که به یک برنامه Pro ارتقا می دهید ، از ویژگی های حتی قدرتمندتری مانند پشتیبانی از آرد سوخاری ، نقشه های پیشرفته برای Google News یا Video XML ، نشانه گذاری انواع داده های ساخت یافته ، ابزار ویرایش آسان برای فایل های robots.txt و htaccess ، ادغام WooCommerce و موارد دیگر استفاده می کنید. فقط با 39 دلار (که می توانید از آنها در سایت های نامحدود استفاده کنید) به صرفه است که در سئو سایت خود سرمایه گذاری کنید.

3. همه در یک بسته SEO

همه در یک افزونه SEO

All in One SEO Pack یکی دیگر از افزونه های بسیار محبوب وردپرس است که بیش از 30 میلیون بار در آن بارگیری شده است. این اغلب به عنوان جایگزینی برای Yoast SEO گره خورده است ، اگرچه وقتی به تجزیه و تحلیل روی صفحه می آید ، همان عمق را ارائه نمی دهد. با این حال ، این بسیاری از ویژگی های مشابه دیگر مانند برچسب های متا ، نقشه های XML و ادغام رسانه های اجتماعی را دارد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد همه در یک بسته جستجوگرها این است که این تنها افزونه رایگان برای ادغام سئو برای سایت های تجارت الکترونیکی است – از جمله آنهایی که از WooCommerce استفاده می کنند.

4. ابزار جستجوگرها BAVOKO

افزونه رایگان WordPress BAVOKO

BAVOKO SEO Tools یک جایگزین عالی برای 2 افزونه ای است که قبلاً گفته شد. ارائه ویژگی های استاندارد برای سئو در صفحه (نقشه های XML ، عناوین متا ، توضیحات ، طول محتوا ، بهینه سازی کلمه کلیدی و غیره) علاوه بر مانیتورینگ عملکرد مفید سئو (کلمات کلیدی ، لینک دهنده و تجزیه و تحلیل رقبا) و یک ابزار تولید گزارش واقعاً BAVOKO را از هم جدا می کند. مانند دریافت چندین سرویس SEO به علاوه افزونه با قیمت پایین است. می تونی امتحان کنی BAVOKO SEO SEO Tools به صورت رایگان, اما برای به دست آوردن تمام ویژگی هایی که باید به حق بیمه ارتقا دهید (از 19.99 دلار در ماه شروع می شود).

5. رتبه بندی ریاضی

افزونه ریاضی SEO WordPress را رتبه بندی کنید

Rank Math یکی دیگر از گزینه های افزونه عالی برای مدیریت سئو وردپرس شما است. این افزونه گزینه های ساده ای را برای کمک به بهبود محتوای شما مانند نکات کلمات کلیدی تمرکز ، مانیتور طول محتوا ، ارزیابی پیوند مجدد و موارد دیگر اضافه می کند. Rank Math با Google Webmaster نیز یکپارچه شده است ، بنابراین می توانید آمار سایت و عملکرد آن را مستقیماً از داشبورد وردپرس خود پیگیری کنید. سایر ویژگی های افزونه شامل نظارت بر خطای خزیدن گوگل ، نکات راهنمای ابزار متن ، گزینه های خودکار خودکار جستجوگرها ، ژنراتور نقشه سایت XML ، قطعه های غنی (از جمله برای انواع ارسال های سفارشی) و تن دیگر.

6. بسته حق بیمه جستجوگرها

تصویر داشبورد Premium SEO Pack

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Premium SEO Pack یک افزونه کامل SEO WordPress است که به وب سایت شما در رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو کمک می کند. این افزونه پریمیوم از بهترین SEO و هم بهینه سازی اجتماعی برای محدود کردن نیاز به چندین پلاگین استفاده می کند. Premium SEO Pack شامل آمار اجتماعی ، تجزیه و تحلیل صفحه ، اعتبار سنجی صفحه و موارد دیگر است. SEO مهم است – وقتی افراد موضوعی را جستجو می کنند که درباره شما می نویسید می خواهید ابتدا وب سایت شما ظاهر شود. به این ترتیب می توانید ترافیک زیادی (و حتی فروش) ایجاد کنید و مخاطبان خود را رشد دهید.

ویژگی منحصر به فرد این افزونه گزینه SEO Mass Optimization است. با این کار می توانید با چند کلیک ، هر صفحه ، ارسال و نوع پست سفارشی را در سایت خود بهینه کنید. این ماژول گزینه بهینه سازی عنوان متا ، بهینه سازی توضیحات متا و همچنین تشخیص خودکار و بهینه سازی کلمه کلیدی محتوای خود را به شما می دهد. این بدان معنی است که شما به طور بالقوه می توانید SEO (و رتبه بندی خود) را تنها در چند ثانیه بهبود بخشید.

یکی دیگر از ویژگیهای عالی این افزونه پشتیبانی داخلی Google Analytics و آمارهای اجتماعی است. به این ترتیب شما می توانید به راحتی نتایج شما را از ایجاد ترفند سئو در سایت خود مشاهده و پیگیری کنید. نمایش سفارشی Google Analytics Premium SEO Pack ، مشاهده و درک آمار جستجوی شما را آسان می کند ، در حالی که ماژول Social Stats میزان دسترسی شبکه شما را نشان می دهد. با توجه به اینکه اطلاعات شما در مورد سایت شما عالی است ، یک ماژول ردیابی SERP مفید نیز وجود دارد که به شما نشان می دهد سایت شما تا چه اندازه در رقابت شما قرار دارد – اطلاعات عالی برای دیدن مکان شما.

7. SEOPressor

صفحه اصلی SEOPressor

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

SEOPressor یک افزونه برتر وردپرس است که به شما امکان کنترل حداکثر سئو وب سایت خود را در یک رابط کاربری آسان داده است. توسعه دهندگان ادعا می کنند که الگوریتم پیشرفته این افزونه Google را تقلید می کند ، بنابراین شما برای بهینه سازی صفحات خود پیشنهادات دقیقی می گیرید. SEOPressor تمام اطلاعات ضروری SEO را برای سایت شما جمع آوری می کند و آن را در یک مکان ارائه می دهد – هشدار شما را از هرگونه مسئله.

این افزونه همچنین شامل تجزیه و تحلیل معنایی و استانداردهای نشانه گذاری مرتبط است. این کنترل به شما می دهد کنترل کامل در مورد خزیدن موتورهای جستجو در سایت شما و همچنین بهینه سازی پروفایل پیوند شما. با 9 دلار در ماه برای استفاده کامل از ابزار ، SEOPressor به نظر می رسد بسیار عالی است.

8. Moz Pro

صفحه اصلی Moz Pro

Moz Pro مجموعه ای از ابزارها و ویژگی ها را برای کمک به شما در مدیریت استراتژی SEO وب سایت خود ارائه می دهد. این رتبه بندی هفتگی را برای سایت و رقبای شما دنبال می کند و کلمات کلیدی را با استفاده از آن کشف و اولویت بندی می کند ابزار کلید واژه Explorer. همچنین از آن استفاده می کند اکسپلورر سایت را باز کنید برای کمک به ایجاد لینک ، و سایت خود را برای جستجوی هرگونه موضوع مرتبط خزنده کنید.

در صورت نیاز به اقناع بیشتر ، Moz Pro همچنین ویژگیهایی را برای کمک به سئو در صفحه خود ارائه می دهد و مجموعه ای از گزینه های گزارشگری و تحلیلی را ارائه می دهد. با شروع از 79 دلار در هر ماه (برای اشتراک سالانه) قیمت در مقایسه با دیگران قطعاً شیب دار است. با این حال ، اگر فکر می کنید از تمام پیشنهادات آن استفاده خواهید کرد ، ممکن است ارزش آن را داشته باشد.

9. ahrefs ابزارها و منابع سئو

ahrefs SEO ابزارها و اشتراک حق بیمه منابع

اگر به دنبال راهی برای نظارت بر عملکرد SEO سایت خود هستید ، گزینه عالی است. این سرویس پریمیوم شامل ابزاری برای تجزیه و تحلیل رقبا ، تحقیقات کلمات کلیدی ، نظارت بر بک لینک ، شکاف محتوا ، ردیابی رتبه و موارد دیگر می باشد. از همه بهتر می توانید هشدارها و گزارشهای خودکار را تنظیم کنید تا در فواصل منظم برای شما از طریق ایمیل ارسال شود (مانند هفته ای یک بار) برای پیگیری فاکتورهای خاص SEO که روی آنها تمرکز می کنید.

10. مرتبه

عنوان صفحه Rankie

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

Rankie یک افزونه برتر وردپرس است که بطور خاص طراحی شده است تا به شما در پیگیری رتبه بندی های صفحه وب خود کمک کند. به جای اینکه به طور دستی کلمات کلیدی خود را چک کنید ، از Rankie برای تحقیق ، ردیابی و گزارش کلمات کلیدی مورد نظر خود استفاده کنید تا ببینید SEO شما چگونه کار می کند.

SEO برای هر وب سایت بسیار مهم است – به خصوص رتبه بندی کلمات کلیدی شما. اگر در یک عبارت جستجوی عالی در صنعت خود رتبه بندی کنید می توانید تعداد زیادی از ترافیک را بدست آورید که می تواند به فروش ، تبلیغات یا تبدیل دیگری تبدیل شود. Rankie ابزاری عالی است که می توانید برای انتخاب و ردیابی کلمات کلیدی مورد نظر خود استفاده کنید. پس از نصب می توانید از Rankie برای جستجوی کلمات کلیدی خود استفاده کنید – این افزونه حتی اصطلاحات دیگری را نیز پیشنهاد می کند که ممکن است بخواهید بر اساس آنچه جستجو می کنید رتبه بندی کنید.

در مورد ردیابی ، Rankie شامل 4 گزینه برای شما می باشد تا کلمات کلیدی خود را با استفاده از: Google ، api Google Ajax ، whatsmyserp.com یا ezmlm.org دنبال کنید. و همچنین یک ابزار یکپارچه که لیست هایی از کلمات کلیدی را پیشنهاد می کند که ممکن است بخواهید آن را هدف قرار دهید ارائه می دهد. افزونه همچنین گزارش های رتبه بندی روزانه را با نمودارهای کلمات کلیدی تکمیل می کند ، بنابراین می توانید روش های بهبود سئو خود را ببینید. بعلاوه می توانید گزارش های ارسال شده به شما را ارسال کرده و فراموش نکنید که هرگز آنها را بررسی کنید.

11. ابزار سئو رایگان برنامه ریز کلمات کلیدی Google

صفحه اصلی Google Keyword Planner

برنامه نویسی کلمه کلیدی Google ابزاری است برای کلمات پیشنهادی مشترکانی که کلمات کلیدی را برای تلاش برای رتبه بندی پیشنهاد می کنند. می توانید اطلاعات مربوط به محصول و سایت خود را وارد کنید و جستجوی خود را با پارامترهای مختلف هدف قرار دهید. برای هر کلمه کلیدی پیشنهادی می توانید داده های تاریخی از جمله میانگین جستجوهای ماهانه ، سطح رقابت و پیشنهاد پیشنهادی AdWords را مشاهده کنید.

در حالی که این ابزار بسیار با ارزش است ، اما دارای رابط کاربری بصری کمی کمتر است ، بنابراین ارزش بررسی دارد آموزش خوب قبل از اینکه گیر کنید.

12. برنامه ریز رایگان ابزار کلید واژه

صفحه اصلی ابزار کلید واژه نوار جستجو را نشان می دهد

ابزار کلمه کلیدی به عنوان گزینه ای برای Google Keyword Planner گره خورده است. این رابط کاربری ساده ای دارد و از ویژگی خودکار خودکار Google برای تولید صدها پیشنهاد کلمه کلیدی با دم بلند برای هر اصطلاح جستجو که وارد می کنید استفاده می کند. اما ، بر خلاف Google Keyword Planner ، نسخه رایگان Keyword Tool فقط کلمات کلیدی را لیست می کند و نه داده های همراه مانند حجم جستجو ، هزینه برای هر کلیک و رقابت را نشان می دهد. اگر می خواهید هزینه آن را بپردازید ، می توانید این اطلاعات را باز کنید نسخه های حق بیمه ردیف بالاتر.

13. خدمات حق بیمه LinkPatrol

صفحه اصلی LinkPatrol

LinkPatrol یک افزونه برتر وردپرس است که به شما کمک می کند تا مشخصات لینک خروجی خود را تمیز کنید. اسکن کردن کل سایت شما برای پیوندها فقط چند ثانیه طول می کشد و لیستی از همه نویسندگان ، دامنه ها و متن های لنگر مرتبط با آنها را در اختیار شما قرار می دهد. اگر توجه کنید پیوندهای بد, افزودن سریع و ساده است nofollow پیوند URL را برچسب بزنید یا نوار بزنید. قیمت گذاری از 50 دلار در سال شروع می شود.

14. تجزیه و تحلیل سرعت سایت رایگان GTmetrix

صفحه اصلی GTmetrix

GTmetrix ابزاری است که برای کمک به سرعت سایت ، عاملی طراحی شده است موتورهای جستجو در نظر می گیرند در الگوریتم های رتبه بندی این برنامه به شما بینش می دهد که چگونه سرعت سایت شما بارگیری می شود ، سپس به شما در بهبود عملکرد آن کمک می کند. صفحات شما را با آنالیز می کند سرعت صفحه Google و یاهو YSlow مقررات را تنظیم می کند ، و نتایج شامل زمان بارگذاری صفحه و اندازه کل صفحه را ارائه می دهد. همچنین می توانید ببینید که چگونه سایت شما در برابر سایر سایتهای تحت نظارت GTmetrix کنار می رود.

این ابزار همچنین به شما امکان می دهد تا عملکرد ، تحلیل سرعت سایت را از طریق دستگاه تلفن همراه و آزمایش صفحه خود در مناطق مختلف ردیابی کنید. سرانجام ، شما همچنین می توانید بارهای صفحه را ضبط کنید و نتایج را به عقب برگردانید تا مشکلات عملکرد را مشخص کنید.

افکار نهایی

SEO یک موضوع پیچیده است و اغلب در ابتدا ممکن است دلهره آور به نظر برسد. با توجه به بسیاری از مؤلفه ها ، باید به یک کار مهم برای بهینه سازی صفحات وب خود برای بازی بهتر SERP ها تبدیل شود.

در این قطعه ، ما 10 ابزار و افزونه های WordPress را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید استراتژی SEO خود را برای سال 2019 طراحی و پیاده سازی کنید. آیا هر یک از این ابزارها در جریان کاری سئو روزانه شما وجود دارد؟ آیا برای سال جدید نکات سئو دیگری دارید؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map