10 مهمترین عملکرد Yoast SEO برای وردپرس

اگر یک وب سایت وردپرس دارید و می دانید SEO به چه معنی است ، پس احتمالاً افزونه Yoast SEO WordPress را نصب کرده اید. اما با توجه به این واقعیت که این افزونه می تواند کاملاً مشتی باشد ، همه از این قابلیت ها استفاده نخواهند کرد. . در این پست به 10 کارکرد مهم Yoast SEO برای وردپرس خواهیم پرداخت و نحوه استفاده از آنها برای وب سایت خودتان.


نقشه های XML ایجاد می کند

سازماندهی مناسب برای SEO ضروری است و بخشی جدایی ناپذیر از آن ، نقشه سایت XML است. پس از نصب ، Yoast SEO خودکار یکی را تولید می کند ، و هنگام ایجاد محتوای جدید ، مرتباً آن را به روز می کند. با رفتن به زیر می توانید تنظیمات XML خود را به راحتی تغییر دهید جستجوگرها> نقشه سایت XML در داشبورد سرور WordPress خود قرار دهید.

xmlsitemap

به طور خودکار نقشه های XML را به Google / سایر موتورهای جستجو ارسال می کند

همچنین Yoast SEO نقشه های به روز شده را به صورت خودکار به Google و Bing ارسال می کند. نکته این امر کمک به موتورهای جستجو است که به سرعت مطالب جدید را اضافه کنند و سایر مطالب فهرست بندی شده دیگر را نیز در صورت تغییر آنها به روز نگه دارید. تحت گزینه های نقشه سایت XML نیز می توانید هر بار که مطالب جدیدی ارسال می کنید ، آن را در پینگ یاهو و Ask.com انتخاب کنید..

به شما امکان می دهد هدر / توضیحات هدیه متا سفارشی ایجاد کنید

غالباً ، عناوینی که یک خط سوژه ایمیل کامل برای مشترکین شما ایجاد می کند ، برای اهداف سئوی سرخط وحشتناک می کند. با افزونه Yoast ، شما به سادگی دو عنوان را می نویسید ، یکی برای افراد ، و دیگری برای موتورهای جستجو. همچنین برای محتوای خود باید توضیحات متا سفارشی را نیز اضافه کنید. نه تنها می تواند به شما در هدف قرار دادن کلمات کلیدی مناسب کمک کند بلکه می توانید توضیحی فوق العاده جذاب را ایجاد کنید که باعث می شود افراد بیشتری هنگام مرور نتایج جستجو صفحه شما را انتخاب کنند. می توانید هر دو این موارد را در کادر SEO به طور مستقیم در زیر ویرایشگر پست / صفحه عادی دسترسی داشته باشید.

شرح توضيحات

کلمات کلیدی فوکوس را بررسی کنید

شما می توانید به راحتی و به سرعت بررسی کنید که تحت تأثیر قرار نگرفتید یا اضافه تراکم آن با تراکم کلمه کلیدی را از بین سایر فاکتورها دانست و یادآوری کرد که شما نیاز دارید که آدرس صفحه / ارسال آدرس / شلغم ها و سایر مواردی را که در SEO خود در صفحه تأثیر می گذارد ، برطرف کنید. . این می تواند یک یادآوری عالی عالی باشد که شما را پس از پست در پست پیگیری نگه می دارد. شما به سادگی کلمه کلیدی تمرکز خود را در کادر عادی سئو تحت ویرایشگر WYSIWIG پست / صفحه وارد می کنید و می بینید چه چیزی در زیر آن ظاهر می شود.

کلید واژه

به شما امکان می دهد تا صفحه را به راحتی اضافه کنید

اگر پست یا صفحه ای از محتوا را در وب سایت خود به روزرسانی کنید ، اما قدیمی شما هنوز بیشترین میزان ترافیک را دریافت می کند ، می تواند یک تغییر مسیر ساده به نسخه جدید ایده خوبی باشد. این می تواند به طور غیرمستقیم با ارائه اطلاعات به روز / بهتر / واضح تر به بازدید کنندگان شما به SEO شما کمک کند ، احتمالاً منجر به اشتراکی بیشتر و درگیری عمومی کاربر شود..

به شما امکان می دهد Breadcrumbs اضافه کنید

Breadcrumbs بطور بصری سازماندهی یک سایت و منطقه خاص سایتی را که اکنون بازدید می کنید نشان می دهد. ما در WPExplorer از پودرهای سوخاری استفاده می کنیم ، بنابراین می توانید مثلاً چگونگی عملکرد این کار را با پیمایش به بالای همین پست مشاهده کنید. (یا نمونه زیر را که از یکی از پستهای همین وبلاگ گرفته شده است بررسی کنید.)

نان های نه تنها می توانند به بازدید کنندگان شما کمک کنند تا وب سایت شما را هدایت کنند ، بلکه می تواند به Google (و سایر موتورهای جستجو) کمک کند تا بفهمند وب سایت شما به یک موضوع یا کلمه کلیدی خاص مرتبط است یا خیر. می توانید خرده نان ها را از طریق گزینه های اتصال داخلی فعال کنید. و در حالی که شما آزادی زیادی برای انجام ویرایش ها دارید ، معمولاً خوب است که آن را زیبا و ساده نگه دارید ، و آن را برای افراد قابل درک و برای ربات ها به طور یکسان قابل فهم نگه دارید..

پودرهای سوخاری

به شما امکان می دهد پیوندهای ثابت را تغییر دهید

در زیر گزینه های permalink می توانید به چند عملکرد مختلف دسترسی پیدا کنید که می توانند برای وب سایت مناسب بسیار مفید باشند. در اینجاست که می توانید آدرس اینترنتی یا گنجاندن پست یا صفحه را مدیریت کنید.

جهت تمیز کردن مجوزهای پیوند ، URL زشت را هدایت کنید.

تغییر مسیر

این عملکرد باعث می شود پیوندهای کمی اشتباه به صفحات شما از سایتهای دیگر یا صفحات شخصی شما ایجاد شود. اگر شخصی به طور اتفاقی در انتهای آدرس صفحه یک شماره یا چیزی بیش از حد اضافه کند ، به طور خودکار به آدرس URL پاک / صحیح باز می گردد. (F.ex: http://website.com/page2/291 -> http://website.com/page2)

مهم: اگر از هر نوع افزونه تجارت الکترونیکی استفاده می کنید یا منشاء فروش خود را با استفاده از برچسب های تبلیغاتی در URL ، پیگیری می کنید ، مهم نیست که چند پیوند زشت را به صفحات خود کشف کنید..

Stop Words از Slug ها به صورت خودکار حذف شود

removestopwords

همانطور که از نام آن پیداست ، این عملکرد باعث می شود کلمات متوقف شده از slug ها حذف شود. این اساساً به این معنی است که حتی اگر برای هر پست یک اسلایس خاص تایپ نکنید ، کلمات متوقف شده (که Google توصیه می کند که از URL استفاده نکنید ، زیرا آنها هیچ معنایی را ارائه نمی دهند) به طور خودکار حذف می شوند. از آنجا که چیزهای کوچک مانند این می توانند به راحتی فراموش شوند ، برای فعال کردن آن می تواند بسیار مفید باشد.

به شما در ویرایش عناوین / توضیحات کمک می کند

بیایید بگوییم Yoast SEO به مهمانی کم کم رسید ، و بسیاری از پست ها و صفحات محبوب شما قبل از نصب افزونه ایجاد شده اند ، و عنوان یا توضیحی خاص برای SEO ندارند؟ منظورم این است که ، وارد کردن و ویرایش یک صفحه یا پست فقط درست وقت گیر است?

خوشبختانه این افزونه ویرایشگر عنوان فله و ویرایشگر توضیحات فله را ارائه می دهد. شما را قادر می سازد عناوین و توضیحات پست ها و صفحات قدیمی خود را با سهولت ویرایش گسترده کنید. مطمئناً اگر حجم مطالب پشتیبان شما بسیار گسترده باشد ، تلاش برای انجام این کار برای هر قطعه از محتوا ممکن است به یک کار تمام وقت برای سه نفر تبدیل شود ، بنابراین فقط رفع صفحات با اولویت بالا ایده خوبی است.

به شما کمک می کند تا پست ها و صفحات خاص موتورهای جستجو را مخفی کنید

noindex

در حالی که بدیهی است که شما علاقه ای به پنهان کردن کل سایت خود از موتورهای جستجو ندارید (پس از همه مقاله ای در مورد استفاده از افزونه SEO را می خوانید) ، مواقعی وجود دارد که شما می خواهید صفحات خاصی را از موتورهای جستجو پنهان کنید. بیایید بگوییم که شما یک تبلیغ ویژه برای مشترکین ایمیل خود دارید ، و شما یک صفحه سریع با جزئیات بیشتر تنظیم کرده اید ، این صفحه ای نیست که شما می خواهید Google در نتایج جستجوی آن نشان دهد.

خوشبختانه ، با Yoast SEO می توانید به راحتی مخفی کردن هر پست یا صفحه از داخل ویرایشگر WYSIWYG پست یا صفحه گفته شده را انتخاب کنید. به سادگی زیر گزینه های پیشرفته بروید و “Index Robots Index” را مانند “تصویر زیر” به “noindex” تغییر دهید. اکنون ، تا زمانی که روبات ها به خواست شما گوش فرا دهند ، فقط افراد با لینک مستقیم می توانند صفحه شما را در مورد معاملات مشترک ویژه پیدا کنند.

نوک پاداش: اگر سرپرست اصلی یک سایت با مشارکت کنندگان زیادی هستید ، ممکن است بخواهید گزینه های پیشرفته سایر نویسندگان / سرپرستان خود را غیرفعال کنید. در غیر این صورت ، احتمالاً می توانید خود را در معرض خطر قرار دهید تا شخصی چند صفحه اصلی را به وب سایت های مورد نظر خود تغییر مسیر دهد ، یا بزرگترین بازدیدهای شما را به سمت noindex به Google تبدیل کند..

بسته بندی کردن

اگرچه ما قبلاً 10 مورد مفید را که شما می توانید Yoast SEO برای شما انجام دهند ، پوشش داده ایم ، نکته قابل توجه این است که ما هنوز فقط سطح را خراش می دهیم. اگر هنوز برای سئو سایتهای وردپرس یا به طور کلی هنوز کمی جدید هستید و از نظر اصطلاحات کمی گنگ هستید ، می توانید از راهنمای مبتدی ما برای سئو وردپرس سؤال کنید. و حتماً در بخش نظرات در زیر نظرات خود را برای Yoast SEO به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map