10 نکته نکاتی در زمینه وردپرس برای جابجایی بیشتر به وب سایت خود

رویکردهای SEO برای ایجاد ترافیک به وب سایت وردپرس شما

شما تصمیم گرفته اید که یک وبلاگ راه اندازی کنید و آنرا به یک تغییر دهنده بازی واقعی تبدیل کنید. بنابراین ، اولین گام هایی که برای رسیدن به محبوبیت و جلب توجه هرچه بیشتر بخواهید بر می دارید؟ تقویت وبلاگ شما با طراحی چشم نواز ، مطمئناً برای جذب بهتر مشتریان جدید کار خواهد کرد. با این وجود ، وقتی شخصی از قبل در صفحه شما فرود آمده باشد ، این کار صورت می گیرد. اما چگونه می توانید آنها را واقعاً در وب پیدا کنید و چگونه توجه خود را با داده های خود جلب کنید؟ این درحالی است که بهینه سازی مناسب SEO از منابع آنلاین شما به مرحله اجرا می رسد.


وب انواع راهنماها و آموزشهای زیادی در مورد چگونگی بهینه سازی مطالب شما به شکلی که در جستجو بالاتر باشد ، ارائه می دهد. اما کدام یک از این دستورالعمل ها واقعاً مؤثر هستند و در وبلاگ وردپرس شما به خوبی کار خواهند کرد؟ ما تصمیم گرفتیم که 10 تکنیک جهانی جستجوگرها را که باعث می شود وبلاگ شخصی یا شرکتی شما در وب بدرخشد ، شمرده و بدون در نظر گرفتن اینکه با چه طرحی ارتباط دارید.

1. برای یک طراحی پاسخگو انتخاب کنید

آیا وبلاگ وردپرس شما یک تجربه مرور بدون درز در همه دستگاه های معاصر را در اختیار مخاطبان وب قرار می دهد؟ ایجاد وبلاگ شما به طور کامل پاسخگو تضمین می کند UX دلپذیر را برای بازدید کنندگان وب فراهم می کند و همچنین رتبه بالاتری را در نتایج جستجو کسب می کند.

انتخاب یک طراحی پاسخگو

در یکی از آخرین به روزرسانی های الگوریتم جستجو ، گوگل اظهار داشت که طرح های سازگار با موبایل باعث افزایش رتبه برتر در نتایج جستجوی موبایل می شوند. بنابراین ، اگر می خواهید وب سایت خود را برای جامعه آنلاین قابل دسترسی تر کنید ، مطمئن شوید که وبلاگ شما می تواند در هر محیط وب به همان اندازه عملکرد خوبی داشته باشد. نکات Google برای وب سایتهای سازگار با موبایل شما را در جهت درست راهنمایی می کند.

2. مطالب خود را قدرتمند و توانمند کنید

ما هرگز از تکرار تکرار آن خسته نمی شویم که پادشاه محتوای آن است. با توجه به کیفیت داده های به اشتراک گذاشته شده در وبلاگ شما ، می توانیم درباره موفقیت و تقاضای احتمالی آینده منابع آنلاین شما صحبت کنیم. قطعات ارزشمندی از داده ها را ایجاد کنید ، که به موضوع منبع وب شما مربوط هستند. همانطور که می نویسید ، بخاطر داشته باشید که مخاطب هدف شما کیست و چه نوع ارسال ها واضح ترین و اظهار نظر ترین آنهاست.

3. عنوان های پست خود را بهینه کنید

همانطور که در یک پست وبلاگ کار می کنید ، به عنوان آن توجه ویژه ای کنید. یک تیتر خوب و نوشته شده و چشم نواز راهی برای موفقیت است. با یک عنوان کار شروع کنید. آن را خاص ، دقیق و در عین حال جذاب و جذاب کنید.

 • از توضیحاتی مانند [مصاحبه] ، [پادکست] ، [اینفوگرافیک] و غیره استفاده کنید و انتظارات واضح را آسانتر کنید. بنابراین ، خوانندگان شما می دانند که دقیقاً پس از باز کردن پست شما چه می بینند.
 • آن را کوتاه نگه دارید. هیچ قاعده ای با اندازه مناسب برای مطلوب ترین طول عنوان های پست وجود ندارد. به بزرگترین درجه ، این بستگی به هدفی دارد که شما دنبال می کنید. اگر می خواهید عنوان پست وبلاگ شما به درستی در نتایج جستجو نشان داده شود ، آن را کمتر از 70 نویسه نگه دارید. به این ترتیب ، موتورهای جستجو طول عنوان را کاهش نمی دهند.
 • از شماره و آمار استفاده کنید.
 • پست های چگونه به مدت طولانی محبوبیت زیادی در بین کاربران وب کسب کرده اند.
 • فراموش نکنید که کلمه کلیدی تمرکز را به عنوان پست اضافه کنید.

4- پیوندها را کوتاه و پاک کنید

پیوندها و ساختار پیوند از دیدگاه موتورهای جستجو دارای اهمیت هستند. در حالی که نظرات در مطلوب ترین ساختار پیوند مجزا متفاوت است ، گوگل به وضوح اظهار می دارد که مجردها باید تا حد ممکن ساده و باهوش تر از یک انسان باشند ، به طوری که موتورهای جستجو و جستجوها می توانند با سهولت به مطالب مورد نظر خود برسند..

 • حداکثر طول مطلوب پیوند مجدد باید حداکثر 100 نویسه باشد.
 • از کلمات کلیدی استفاده کنید. پیوند مجدد با آنها را بیش از حد نکنید.
 • کلمات جداگانه را با کلمات جدا کنید و کلمات متوقف مانند “و” ، “یا” ، “اما” ، “در” و غیره را جدا نکنید.
 • از خصوصیات دینامیکی استفاده نکنید (در صورت امکان).

5. پیوند داخلی را بین پست های وبلاگ خود اضافه کنید

این احتمال وجود دارد که بیشتر مخاطبی که به منابع وب شما می رسد از بازدیدکنندگان اولین بار باشد که اطلاعات کمی درباره موضوعاتی که قبلاً در سایت شما برجسته شده اند ، ندارند. پیوندهای داخلی بین ارسال ها می تواند ناوبری را در منیفولد سایت شما بهبود بخشد. ضمن افزودن پیوندهای سریع به انتشارات مرتبط ، پیشنهاد می کنید مقالات دیگری که خواندن پست شما به مخاطبان شما می آیند ، مفید واقع نشود. در نتیجه ، این باعث افزایش جذب کاربر و میانگین زمانی می شود که افراد در وبلاگ شما می گذرانند.

6. بهینه سازی نام فایل های تصویری

نه تنها متن ها بلکه تصاویر نیز در گوگل رتبه بندی می شوند. بنابراین ، اگر می خواهید مشارکت کاربران را افزایش دهید ، به فکر اضافه کردن نام خوب برای فایل های تصویری نیز باشید. شاید متوجه شده باشید که گوگل هر دو متن و تصاویر را در صفحات نتیجه جستجوی خود آشکار می کند و تصاویر مربوط به آن را به بدن بلاگ اضافه می کند. با کلیک بر روی تصویر در گوگل ، به صفحه ای که تصویر منتشر شده است ، منتقل می شود.

نام پرونده های تصویر را بهینه کنید

به جای نگه داشتن نام های پیش فرض فایل تولید شده توسط دوربین دیجیتال ، از کلمات و عبارات توصیفی در نام پرونده استفاده کنید. همچنین استفاده از برچسب alt و برچسب عنوان را برای هر تصویر فراموش نکنید. همچنین ، این راهنمای نهایی بهینه سازی تصویر را برای حتی بیشتر در قالب بندی تصویر و نکات سئو پرداخت کنید.

7. از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

امروز ، همه یک پروفایل رسانه های اجتماعی دارند. بنابراین ، چرا نشریات خود را در Facebook ، Twitter یا Google+ به اشتراک نمی گذارید؟ بازاریابی رسانه های اجتماعی راهی عالی برای ایجاد ترافیک جدید است. به دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی اجازه دهید به روزرسانی های شما را پیگیری کنند ، اما خودتان را ارتقا ندهید. مقالات وبلاگ ها و سایتی که از آنها لذت می برید به اشتراک بگذارید. ترکیبی از محتوای تبلیغاتی را با پست های آموزشی و داده های سرگرم کننده ایجاد کنید. بگذارید نمایه رسانه های اجتماعی برای مخاطبان مفید باشد.

8- بک لینک

مهم نیست که سایت شما به چه صنفی مربوط می شود ، همیشه عوامل ایجاد کننده گرایش به انجمن جامعه نسبت به نام های ناشناخته بیشتر هستند. صنعت شما همچنین شامل چنین تغییر دهنده روند است. اینها ممکن است وب سایتهای دارای اقتدار یا وبلاگهای دیگر باشند. بنابراین برای تبادل لینک به صفحات / موضوعاتی که مربوط به مواردی است که در پورتال وب خودتان برجسته می کنید ، با آنها در تماس باشید..

9. نقشه سایت ایجاد کنید

منبع وردپرس شما می تواند حاوی هزاران صفحه باشد. برای ایندکس کردن آن توسط گوگل ، موتور جستجو باید ساختار سایت شما را بشناسد. با ایجاد نقشه سایت می توانید این کار را به خوبی انجام دهید.

WordPress شامل تعدادی افزونه است که می توانید برای بهینه سازی مناسب SEO از صفحات خود استفاده کنید. یکی از آنهاست نقشه سایت های XML XML. این یک افزونه وردپرس رایگان است که نقشه سایت سایت شما را به صورت خودکار ایجاد می کند ، به گونه ای که Google می تواند وبلاگ شما را به صورت کارآمد تر نمایه کند.

10. از مضامین سازگار با سئو استفاده کنید

هزاران مضمون آماده وردپرس برای انتخاب وبلاگ ها ، رایگان و پریمیوم وجود دارد. عملکرد سریع و سازگار با موبایل ، معمولاً برای عملکردی سریع و بی عیب و نقص در موتورهای جستجو معاصر بهینه می شوند. به عنوان مثال ، مضامین وبلاگ WordPress از TemplateMonster باعث صرفه جویی در وقت شما برای بهینه سازی مناسب صفحات و مطالب شما می شود ، بنابراین شانس پروژه های شما در وب قابل مشاهده تر می شود..

از نکات فوق الذکر برای بهتر یافتن محتوای خود در وب استفاده کنید. با تکنیک های مختلف بهینه سازی داده های مناسب آزمایش کنید ، مخاطبان را از طریق موتور جستجو درگیر کنید و آنها را به وبلاگ وردپرس خود دسترسی دهید تا هرگز به سایت رقیب نروید.


نتیجه:

البته این همه چیز نیست ، اینها فقط 10 نکته هستند. اگر می خواهید راهنمایی عمیق تری داشته باشید ، می توانید از پست ما در “بهترین وردپرس SEO WordPress” بازدید کنید که شامل اطلاعات بیشتری برای کمک به شما در شروع کار و بهبود وضعیت سایت شما است. و اگر راهنمایی دیگری دارید ، نظر دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map