Youzer Review: ویژگی افزودنی BuddyPress-Rich-WordPress

Youzer Review: ویژگی افزودنی BuddyPress-Rich-WordPress

اگر وب سایت وردپرس شما جنبه ای از جامعه داشته باشد یا دارای چندین کاربر باشد ، این بررسی Youzer شما را با یک افزونه مفید معرفی می کند که می تواند به بهبود سایت شما کمک کند..


ساخته شده برای تقویت افزونه های BuddyPress و bbPress و همچنین قابلیت های اصلی وردپرس, یزر مجموعه ای قدرتمند از ابزارهایی است که قالب ها و سایر ویژگی ها را به وب سایت شما اضافه می کند. این بررسی بهترین ویژگی های Youzer را در جزئیات بیشتر پوشش خواهد داد. نکات برجسته این افزونه شامل بسیاری از ابزارهای ارتباطی و شبکه ای ، قابلیت عضویت و فهرست و بسیاری از قالب ها و گزینه های شخصی سازی است..

Youzer را برای وردپرس دریافت کنید همه نمایه ها و ویژگی ها را مشاهده کنید

بنابراین اگر می خواهید درباره این موضوع بیشتر بدانید که چرا فکر می کنیم Youzer یکی از بهترین افزونه های BuddyPress در دسترس است و این افزونه چه کاری را می تواند برای وب سایت اجتماعی شما انجام دهد ، در ادامه برای بررسی کامل Youzer ما مطالعه کنید..

یوزر چیست?

صفحه پروفایل کاربر

Youzer یک افزونه تجاری وردپرس است که برای تقویت افزونه BuddyPress ساخته شده است. بنابراین ، اگر با استفاده از BuddyPress یک وب سایت اجتماعی ایجاد می کنید یا قبلاً یکی از آنها را اجرا کرده اید ، Youzer در جهت شما قرار دارد.

هنگامی که BuddyPress در سایت شما فعال است ، می توانید Youzer را نصب کرده و شروع به انتخاب قالب ها به سایت خود کنید. این قالب ها صفحات ورود به سیستم و ثبت نام کاربر ، صفحات پروفایل کاربر و دیوارهای اجتماعی و مناطق خبری جهانی را پوشش می دهد تا فقط چند مورد از آنها ذکر شود. همانطور که این بررسی Youzer نشان می دهد ، تمام این قالب ها و سایر ویژگی های این افزونه را می توان به شدت از طریق رابط بصری کنترل پنل تنظیم کرد..

در این بخش از بررسی Youzer اکنون بهترین و مفیدترین ویژگی های این افزونه مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بتوانید تصمیم بگیرید که آیا این ابزار مناسب برای به روزرسانی در وب سایت جامعه وردپرس BuddyPress شما است یا خیر..

گزینه های ادغام Youzer

Youzer با WordPress کار می کند و همچنین در حال به روزرسانی مشخصات پروفایل کاربر این بستر انتشار است ، Youzer با برخی از افزونه ها و خدمات دیگر هماهنگ است. در درجه اول ، Youzer برای ارتقا و به روزرسانی قابلیت های افزونه های BuddyPress و bbPress ساخته شده است. با این حال ، گزینه های ادغام در اینجا متوقف نمی شوند. به عنوان مثال ، می توانید از افزونه Youzer برای ادغام سایت خود با سرویس بازاریابی ایمیل MailChimp استفاده کرده و همزمان با فراهم کردن یک محیط تعاملی غنی از ویژگی برای مخاطبان خود ، لیست خود را رشد دهید..

ویژگی های اجتماعی Youzer

یکی دیگر از نکات برجسته یوزر ویژگی های اجتماعی آن است. با ادغام افزونه Youzer با BuddyPress ، می توانید از این افزونه استفاده کنید تا برخی از ویژگی های واقعاً مفید را به وب سایت اجتماع یا شبکه اجتماعی خود اضافه کنید. برخی از نمونه ها شامل دیوار اجتماعی بسیار کاربردی و کارایی برای تسهیل دوستی و ارتباط بین کاربران در وب سایت وردپرس شما است. در حالی که BuddyPress برخی از این قابلیت ها را از کادر خارج ارائه می دهد ، Youzer این جنبه از وب سایت شما را بهتر می کند.

Youzer Review ویژگی های دیوار اجتماعی

همچنین می توانید سایر ویژگی های اصلی اجتماعی و اجتماعی را با Youzer از جمله گروه ها ، پیام ها ، ذکرها و اعلان ها فعال کنید. اینها به ارتقاء وب سایت وردپرس شما کمک می کند و آن را به مکانی اجتماعی تر تبدیل می کند – اموری که اگر می خواهید جامعه شما شکوفا شود ، بسیار حیاتی است.

ویژگی های عضویت Youzer

Youzer همچنین برای صفحاتی که بازدید کنندگان شما ممکن است ببینند که در صورت اجرای یک سایت عضویت یا نوع پروژه مشابه ، قالب های زیادی دارد. همچنین از نظر ظاهری حرفه ای این الگوهای ، می بینید که آنها حاوی برخی از ویژگی های مفید مانند زمینه های captcha و امکان محدود کردن تلاش برای ورود به سیستم برای حفظ امنیت و ایمن وب سایت شما هستند.

Youzer هنگام تنظیم این الگوهای ورود و ثبت نام برای وب سایت وردپرس ، گزینه های زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ، به راحتی می توانید ورود به سیستم های اجتماعی را انتخاب کنید. بنابراین ، بازدید کنندگان شما می توانند با استفاده از Facebook ، Twitter یا یک حساب کاربری از دیگر شبکه های پشتیبانی شده ثبت نام کنند.

همچنین می توانید گزینه سفارشی سازی پنجره ها و پیکربندی جلوه های بارگیری آژاکس را برای شخصی سازی دسترسی بازدید کنندگان خود به فرم های ورود به سیستم و ثبت نام سایت خود انجام دهید. Youzer همچنین انتخاب این زمینه ها را به هر شکلی که استفاده می کنید ، آسان می کند و به شما کمک می کند تا تمام اطلاعات مورد نیاز کاربران خود را بدست آورید.

ویژگی های دایرکتوری Youzer

الگوی راهنمای کاربر BuddyPress

چه بخواهید فهرست وب سایت اعضا را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید ، یا می خواهید زمینه های دایرکتوری سایت BuddyPress یا سایت bbPress خود را بهبود ببخشید ، Youzer ویژگی های مفیدی در این زمینه دارد. در بسته افزونه ، شما نه تنها الگوهای نمایش اعضا ، بلکه یک فهرست گروهی و یک خبرنامه جهانی را پیدا خواهید کرد.

ویژگی های پروفایل Youzer

محتوای صفحه پروفایل کاربر

صرف نظر از این که شما به طور خاص از BuddyPress ، bbPress یا WordPress استفاده می کنید ، Youzer واقعاً می تواند به شما در بهبود پروفایل کاربر در وب سایت شما کمک کند. از جمله ویژگی های افزایش این جنبه از سایت شما ، مجموعه ای از قالب های مختلف ، ابزارک های مختلف برای نمایش پروفایل های کاربر و گزینه اضافه کردن برگه های سفارشی به پروفایل های خود را پیدا خواهید کرد.

گزینه های سفارشی سازی آسان

از آنجا که مردم از BuddyPress به روش های مختلف استفاده می کنند ، بسیار ضروری است که بتوانید هرگونه افزودنی را که نصب می کنید ، سفارشی کنید. خوشبختانه ، از این نظر ، یوزر ناامید نیست. پس از فعال کردن Youzer در وب سایت WordPress با قابلیت BuddyPress ، می توانید به کنترل پنل افزونه دسترسی پیدا کنید تا نحوه عملکرد همه آن ها سفارشی شود.

پنل مدیریت یوزر

کنترل پنل

گزینه های سفارشی سازی تحت پوشش کنترل پنل شامل رنگ های استفاده شده توسط پلاگین ، تنظیمات طرح و سایر گزینه های خاصیت نمایش است. همچنین می توانید سبک های طرح بندی قالب های ارائه شده توسط افزونه از جمله ظاهر جعبه های نویسنده را انتخاب کنید.

صفحه کنترل

ویژگی های پروفایل کاربر

علاوه بر تنظیمات کلی ، Youzer همچنین میزان خوبی از کنترل مشخصات کاربر در افزونه را در اختیار شما قرار می دهد. به همین دلیل ، می توانید نحوه فعال سازی و نمایش پروفایل های کاربران در وب سایت وردپرس خود را به راحتی تعریف کنید. برخی از گزینه ها و تنظیمات مثال شامل امکان خصوصی سازی پروفایل های کاربر ، به کاربران امکان حذف حساب های شخصی خود و تنظیم نمایه پیش فرض و پوشش عکس ها.

گزینه های طرح بندی

طرح بندی ها و ابزارک ها

از آنجا که Youzer یک افزونه بسیار قابل تنظیم وردپرس و افزونه BuddyPress است ، انتخاب کردن گزینه های انتخاب طرح آسان است تا بتوانید نمایه ها و سایر عناصر موجود در سایت خود را کنترل کنید. اگر می خواهید از وب سایت خود از هر ابزارک Youzer استفاده کنید ، می توانید آنها را از طریق کنترل پنل افزونه تنظیم کنید. خوشبختانه ، همه ویجت های مختلف را می توان به طور مستقل از یکدیگر شخصی سازی کرد تا از اطمینان خاطر کار سایت شما اطمینان حاصل کند و به شکلی که شما می خواهید به نظر برسد.

تنظیمات ورود به سیستم اجتماعی

تنظیمات عضویت

اگر می خواهید به بازدید کنندگان خود این امکان را بدهید که خود در وب سایت خود ثبت نام کنند ، تنظیمات عضویت به شما امکان می دهد که چگونه این جنبه از وب سایت شما پیکربندی شود. برخی از این ویژگیهایی که می توانید از آنها استفاده کنید ، شامل ورود به سیستم اجتماعی اختیاری ، امکان فعال کردن زمینه های ضد اسپم captcha و ابزارهای محدود کننده تلاش برای ورود به سیستم است که می تواند به حفظ امنیت سایت شما کمک کند..

فعال کردن افزودنیها

سرانجام ، هنگام تنظیم Youzer در داشبورد وردپرس خود ، این گزینه را دارید که می توانید انتخاب کوچکی از افزونه های برتر را فعال کنید. این ابزارهای اختیاری می توانند ویژگیهای بیشتری را به وب سایت شما اضافه کنند ، از جمله ابزارهای اشتراک گذاری اجتماعی ، امکان ایجاد انواع نامحدود اعضاء سفارشی و ارائه واکنشهای فعالیت BuddyPress بیشتر به کاربران شما. همچنین می توانید پیوندهای سریع به مستندات افزونه را در کنترل پنل Youzer پیدا کنید.

جزئیات قیمت پلاگین Youzer

همانطور که گفته شد ، Youzer یک افزونه برتر وردپرس است که برای خرید از بازار CodeCanyon در دسترس است. قیمت فعلی یوزر 49 دلار است. این شامل دسترسی به طول روز به روزرسانی های افزونه و شش ماه پشتیبانی از سازندگان افزونه است. شما می توانید این مدت زمان پشتیبانی را به 12 ماه برای قیمت 16.50 دلار افزایش دهید.

با توجه به حجم زیاد ویژگی های مفید در افزونه یوزر ، این یک قیمت مناسب برای پرداخت است.

نتیجه گیری بررسی Youzer

ابزارک های پروفایل Youzer

اگرچه بسیاری از افزودنیهای عالی برای BuddyPress و bbPress وجود دارد ، اما در صورت وجود بسیاری از آنها قدرتمندتر و دارای ویژگیهای مختلف از Youzer نیستند.

اگر می خواهید به سرعت وب سایت انجمن BuddyPress خود مجموعه بزرگی از الگوهای با کیفیت بالا را اضافه کنید ، Youzer سخت است. به سادگی پرونده افزونه را در وب سایت وردپرس خود بارگذاری کنید و سپس قبل از پیکربندی نحوه عملکرد آنها در سایت خود ، کدام ویژگی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید..

اگر می خواهید با وردپرس یک وب سایت با محوریت جامعه ایجاد کنید ، افزونه ای مانند Youzer ضروری است.

Youzer را برای وردپرس دریافت کنید همه نمایه ها و ویژگی ها را مشاهده کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map