تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی و انتقال سایت های وردپرس با WPvivid

تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی و انتقال سایت های وردپرس با WPvivid

اگر تاکنون سایت وردپرس خود را شکسته اید (و چه کسی حداقل یک بار نمی کند؟) ، مطمئناً ارزش یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان صدا را می دانید. یک استراتژی پشتیبان مستحکم یک بخش پیشگیرانه از هر استراتژی خوب امنیتی وردپرس است. به خصوص وقتی در نظر بگیرید بیش از 90،000 حمله هکر به وردپرس در هر دقیقه وجود دارد.


با کلیک به موقع بر روی دکمه بازیابی می توانید استرس و از دست رفتن اعتبار برند و درآمد شما را نجات دهد ، که همه بخشی از یک وب سایت آفلاین یا غیر قابل استفاده هستند. اما شاید به همین دلیل نیست که شما اینجا هستید ؛ شاید شما فقط به دنبال یک افزونه انتقال WordPress برای مهاجرت سایت خود باشید.

اگر به دنبال یک نسخه پشتیبان تهیه کننده قدرتمند یا افزونه مهاجرت هستید ، خوشحالیم که شما را به سمت آن هدایت کنیم WPvivid, موضوع این بررسی. در چند خط ، ما برجسته می شویم که چرا WPvivid یک افزونه بسیار جذاب و پشتیبان WordPress است. ما همچنین افزونه را نصب می کنیم تا تصویری واضح تر از آنچه انتظار دارید را به شما ارائه دهیم.

اگر به نظر می رسد خوب است ، اجازه دهید با نگاهی به WPvivid و ویژگی هایی که باعث می شود این افزونه از جمعیت متمایز شود ، شروع کنیم. پس از آن ، ما افزونه را اجرا می کنیم تا بتوانید در حال اجرا به زمین ضربه بزنید. در پایان لذت ببرید و بگذارید افکار خود را در بخش نظرات بشنوید.

WPvivid چیست؟?

WPvivid

بدون ضرب و شتم در اطراف بوش ، WPvivid یک افزونه پشتیبان گیری و مهاجرت رایگان و ممتاز برای وردپرس است. رقبای قابل توجه WPvivid شامل افزونه ها / راه حل هایی مانند Duplicator ، BackupBuddy ، VaultPress و blogVault در بین دیگران است.

این افزونه توسط WPvivid ، شرکتی که در زمینه ایجاد افزونه های عالی وردپرس تخصص دارد ، توسعه و نگهداری می شود. در زمان نوشتن ، این افزونه فقط نسخه رایگان در WordPress.org موجود است. WPvivid به شما کمک می کند تا از سایت خود پشتیبان تهیه کنید ، در صورت لزوم نسخه پشتیبان تهیه کنید و پرونده های سایت خود را به محیط های مختلف منتقل کنید.

این افزونه برای تنظیم آسان است و شما باید در کمتر از 10 دقیقه راه اندازی کنید. حال اجازه دهید ویژگی هایی را که WPvivid را به عنوان پشتیبان عالی و همراه مهاجرت عالی برای همه کاربران وردپرس تبدیل می کند ، بررسی کنیم.

ویژگی های WPvivid

ویژگی های افزونه پشتیبان گیری wpvivid

شما مطمئناً نمی خواهید که راه حل پشتیبان مورد علاقه شما روی شما خراب شود ، به خصوص وقتی واقعاً به آن احتیاج دارید. به همین ترتیب ، شما مستحق یک افزونه وردپرس کاملاً برجسته و همه در یک مانند WPvivid هستید.

این افزونه دارای ویژگی هایی از قبیل:

مهاجرت آسان سایت

این افزونه به شما امکان می دهد سایت وردپرس خود را با یک کلیک منتقل کنید. این پشتیبانی از انواع مختلفی از مهاجرت ها از جمله محیط زیست به یک سرور جدید ، توسعه محیط به یک دامنه جدید یا سرور زنده به سرور دیگر.

علاوه بر این ، می توانید سایت خود را به زیرشاخه ، از a.com به b.com ، از a.com به a.com/directory و از a.com به b.com/directory انتقال دهید. این افزونه به شما امکان می دهد تا کل سایت ، پرونده ها یا پایگاه داده را منتقل کنید. کل فرایند مهاجرت به آسانی A ، B ، C است.

تهیه نسخه پشتیبان آسان و بازیابی یک کلیک

تهیه نسخه پشتیبان با WPvivid یک تکه کیک است. می توانید بصورت دستی نسخه پشتیبان تهیه کنید. علاوه بر این ، می توانید نسخه پشتیبان خود را در سایت های ذخیره سازی از راه دور مانند Dropbox ، Microsoft OneDrive ، SFTP ، FTP و Google Drive در میان دیگران بارگذاری کنید. اگر وقت لازم برای تهیه نسخه پشتیبان به صورت دستی ندارید ، می توانید به راحتی مرتباً نسخه پشتیبان خود را تنظیم کنید.

در مواقع نیاز می توانید به راحتی با یک کلیک سایت وردپرس خود را از یک نسخه پشتیبان تهیه کنید. از دیگر ویژگی های آن می توان به امکان شخصی سازی محتوای پشتیبان ، امکان فیلتر کردن فایل های بزرگ ، ثبت فایل ها ، پشتیبانی از پرونده های بزرگ پایگاه داده ، طراحی پاسخگو ، تقسیم پشتیبان و قفل پشتیبان برای محافظت از تهیه نسخه پشتیبان از حذف خودکار در بین دیگران اشاره کرد..

نحوه نصب WPvivid

اکنون که ویژگی هایی را که انتظار دارید می دانید ، بگذارید افزونه رایگان را نصب کنید و بررسی کنید که چه چیزی را ارائه می دهد.

وارد داشبورد سرور وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید. در صفحه بعدی ، “WPvivid” را در کادر جستجوی کلید واژه وارد کرده و هنگامی که افزونه را پیدا کردید ، روی ضربه بزنید الآن نصب کن دکمه همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

افزونه پشتیبان گیری wpvivid را در داشبورد مدیر وردپرس نصب کنید

بعد از آن ضربه فعال کنید دکمه برای گرفتن توپ نورد. اگر مبتدی کاملی هستید و نمی دانید چگونه یک افزونه را فعال کنید ، تصویر زیر را ببینید.

افزونه پشتیبان گیری wpvivid را فعال کنید

پس از فعال کردن افزونه ، به داشبورد سرپرست WPvivid نمایش داده شده در تصویر زیر هدایت می شوید..

داشبورد مدیر WPvivid

داشبورد سرور wpvivid

در صفحه فوق ، می توانید با انتخاب گزینه های پشتیبان خود و ضربه زدن به آن ، به راحتی نسخه پشتیبان تهیه کنید همین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن دکمه. نسخه پشتیبان تهیه شده در wp-content / wpvividbackups پوشه به طور پیش فرض همچنین ، اگر پشتیبان گیری خودکار را فعال کنید ، می توانید برنامه تهیه نسخه پشتیبان خود را مشاهده کنید. علاوه بر این ، می توانید با استفاده از افزونه WPvivid Backup ، نسخه پشتیبان تهیه کنید.

علاوه بر این ، شما می توانید راهنماهای نحوه کمک به شما در ایجاد پشتیبان گیری دستی و همچنین بازیابی و انتقال سایت خود را مشاهده کنید. اکنون ، اجازه دهید به برگه تنظیمات دیگر شیرجه بزنیم.

تهیه نسخه پشتیبان تهیه WPvivid

یکی از قدرتمندترین ویژگی های WPvivid ، پشتیبان گیری خودکار است که باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. برای ایجاد برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، روی آن کلیک کنید برنامه همانطور که در تصویر زیر جزییات آن را مشاهده می کنید.

برنامه پشتیبان گیری wpvivid

در صفحه فوق می توانید با یک کلیک یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان را فعال کنید برنامه تهیه نسخه پشتیبان را فعال کنید جعبه چک علاوه بر این ، شما می توانید یک فرکانس برنامه تهیه نسخه پشتیبان ، یعنی 12 ساعت ، روزانه ، هفتگی و غیره را انتخاب کنید. علاوه بر این ، شما می توانید آنچه را که می خواهید بصورت خودکار پشتیبان تهیه کنید ، یعنی کل وب سایت (پایگاه داده + پرونده ها) ، پرونده ها یا بانک اطلاعاتی را انتخاب کنید. . علاوه بر پایین ، می توانید از پشتیبان گیری خودکار در سرور خود ذخیره کنید یا پرونده ها را به سایت های ذخیره از راه دور ارسال کنید.

مهاجرت خودکار WPvivid

ویژگی مهاجرت خودکار به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را به یک دامنه جدید منتقل کنید. این ابزار مناسب برای انتقال سایت وردپرس شما از محیط dev به سرور زنده یا از سرور قدیمی به جدید است. برای دسترسی به این ویژگی ، روی ضربه بزنید مهاجرت خودکار مطابق شکل زیر.

ویژگی مهاجرت خودکار wpvivid

توجه داشته باشید: برای مهاجرت سایت وردپرس خود ، ابتدا باید افزونه پشتیبان WPvivid را در هر دو دامنه (سایت) نصب کنید. پس از آن ، بازدید کنید سایت مقصد و با کلیک روی کلید ، کلید مهاجرت ایجاد کنید تولید می کنند دکمه در کلید برگه نشان داده شده در زیر.

ایجاد کلید مهاجرت افزونه wpvivid پشتیبان

شما از کلید در مهاجرت خودکار برگه وب سایت مبدا. این روش بسیار ساده است ، ما انتظار نداریم که مشکلی پیش بیاید. بعلاوه ، دستورالعمل های روشنی وجود دارد که دقیقاً به شما نشان می دهد که چه کاری باید انجام دهید ، بنابراین نترسید.

WPvivid Remote Storage

اگر محدودیت فضایی در سرور وب خود داشته باشید و / یا دوست دارید نسخه پشتیبان خود را در سایتهای ذخیره از راه دور ذخیره کنید ، مطمئناً از ویژگی ذخیره سازی از راه دور WPvivid استفاده خواهید کرد. برای استفاده از این ویژگی ، روی آن کلیک کنید ذخیره سازی از راه دور همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

برگه ذخیره از راه دور wpvivid

در زمان نوشتن ، افزونه پشتیبان WPvivid از FTP ، SFTP ، Google Drive ، Dropbox ، Microsoft OneDrive ، Amazon S3 و DigitalOcean Spaces پشتیبانی می کند. ادغام در هر گزینه ذخیره سازی از راه دور موضوعی است و کلیک کنید. حتی می توانید هر یک از گزینه های فوق را به عنوان حافظه پیش فرض از راه دور تنظیم کنید.

تنظیمات WPvivid

بعد ، برگه تنظیمات WPvivid را در تصویر زیر نشان داده ایم.

تنظیمات wpvivid

برگه فوق گزینه های زیادی برای کنترل نسخه پشتیبان تهیه می کند. این شامل تنظیماتی از قبیل:

 • تقسیم نسخه پشتیبان تهیه به اندازه ، که اگر میزبان شما فایلهای فشرده بزرگ را محدود کند ، مفید خواهد بود
 • امکان حذف پرونده هایی که بزرگتر از حد تعیین شده شما هستند
 • امکان تنظیم زمان اجرای اسکریپت PHP برای جلوگیری از خطاهای تایپ پشتیبان
 • تغییر نام پوشه پشتیبان خود ، که است wpvividbackup به صورت پیش فرض
 • پشتیبان گیری بایگانی
 • حذف نسخه های پشتیبان منسوخ
 • گزارش های ایمیل
 • صادرات / وارد کردن تنظیمات پیکربندی WPvivid ، بنابراین می توانید این افزونه را به سرعت در وب سایت دیگری تنظیم کنید
 • یک ویژگی برای تمیز کردن ناخواسته مانند حافظه نهان پشتیبان ، سیاههها و پرونده های موقتی

اطلاعات وب سایت WPvivid

اگر هنگام تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی یا مهاجرت سایت خود با خطایی مواجه شدید ، افراد WPvivid به اطلاعات وب سایت شما نیاز دارند ، بنابراین می توانند بفهمند که چه اتفاقی افتاده است. می توانید این اطلاعات را جمع آوری کرده یا مستقیماً با استفاده از اطلاعات برای آنها ارسال کنید اطلاعات وب سایت WPvivid برگه نشان داده شده در زیر.

اطلاعات وب سایت wpvivid برای اهداف اشکال زدایی

از نظر تنظیمات در برگه فوق کاری زیادی وجود ندارد. این صفحه به سادگی حاوی اطلاعات اشکال زدایی است که برای خطاهای عیب یابی مفید است.

سیاهههای مربوط به WPvivid

سیاهههای مربوط به wpvivid

و سرانجام ، ما این را داریم سیاهههای مربوط به WPvivid برگه نشان داده شده در بالا این برگه تمام پرونده های ورود به سیستم را نشان می دهد ، که در هنگام عیب یابی خطاها مفید هستند.

پشتیبانی WPvivid

با مشاهده اینکه این افزونه در حال حاضر رایگان است ، آیا WPvivid پشتیبانی می کند؟ کاملا بله! شما می توانید پشتیبانی از انجمن پشتیبانی افزونه در WordPress.org, توییتر یا از طریق پست الکترونیک. علاوه بر این ، در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید به سایت مراجعه کنید صفحه شروع کار. همه به روزرسانی های آینده را به صورت رایگان دریافت می کنید ، و نسخه برتر در آثار موجود است.

کاربران WPvivid می گویند …

تهیه نسخه پشتیبان سایت وردپرس توسط WPvivid یک افزونه رایگان پشتیبان عالی است. استفاده و پیکربندی آن آسان است. همچنین این گزینه بسیار مناسب است که بتوانید تعداد زیادی فضای ذخیره ابری را انتخاب کنید ، به عنوان مثال Google Drive ، Dropbox ، Amazon S3 و موارد دیگر. تهیه نسخه پشتیبان سایت وردپرس توسط WPvivid ، پیکربندی شده ، و وب سایت شما با اطمینان از نسخه پشتیبان تهیه خودکار می شود. یک نکته مهم دیگر این است که اگر چیزی در وب سایت شما اشتباه باشد ، یک عملکرد بازگردانی (با یک کلیک) دارد. من شخصاً این افزونه پشتیبان را توصیه می کنم تا از امنیت وب سایت شما اطمینان حاصل شود. – پیتر نیلسون

… و…

این به وضوح بهترین ، کارآمدترین ، اما باریک ترین راه حل پشتیبان گیری در خارج است! مانند جذابیت با MainWP کار می کند و رایگان است. می توانید تنظیمات خود را بصورت عمده ارسال کرده و حتی از طریق MainWP به Onedrive وصل شوید. حیرت آور. – فالانک ​​ها

… و بررسیهای 5 ستاره در آینده ادامه می یابد

نتیجه

افزونه WPvivid Backup بدون شک یکی از بهترین افزونه های پشتیبان برای وردپرس است. با تمام ویژگی هایی که برای تهیه نسخه پشتیبان ، بازیابی و مهاجرت سایت های وردپرس مانند یک حرفه ای ارسال می کنید ، ارسال می شود. علاوه بر این ، با رابط کاربری زیبایی ساخته شده است که استفاده از افزونه را به نسیم تبدیل می کند. اوه ، و می توانید آن را به صورت رایگان از WordPress.org بگیرید.

WPVivid را دریافت کنید

آیا قبلاً از WPvivid استفاده کرده اید؟ اگر چنین است ، نظرات شما چیست؟ اگر اینگونه نباشد ، پلاگین پشتیبان مورد علاقه شماست و آیا فکر می کنید با WPvivid رقابت کند?

نظرات و نظرات شما را در زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map