WPForms Review: بهترین پلاگین فرم تماس با حق بیمه؟

WPForms Review: بهترین پلاگین فرم تماس با حق بیمه

هر وب سایت باید راهی را برای ارتباط بازدید کنندگان ارائه دهد. یک فرم تماس بهترین راه حل است – آنها سریع ، بصری برای استفاده هستند ، و شما باید بازدید کنندگان را در سایت خود نگه دارید.


به عنوان این بخش جدایی ناپذیر از وب سایت های موفق ، شگفت آور نیست که بدانید وجود پلاگین های تماس با کیفیت بالا با کیفیت بالا در دسترس کاربران وردپرس است. در مارس 2016 ، رقیب دیگری به عرصه رقابت پیوست: WPForms.

WPForms

وقتی صحبت از شجره نامه یک افزونه می شود ، کمتر کسی می تواند با هم رقابت کند. WPForms با همکاری مشهور سید بلخی و جارد آتشیسون تأسیس شد – سید به عنوان بزرگترین مغز متفکر شناخته شده است WPBeginner, OptinMonster و MonsterInsights.

با رقابت فراوان در فضای فرم های تماس با شما – اشغال هر دو رایگان (فرم تماس با شماره 7) و حق بیمه (فرم های جاذبه) پایان طیف – آیا واقعاً به افزونه فرم تماس با ما نیاز داریم?

خوب ، WPForms قول می دهد همه چیز یک افزونه فرم تماس با ما باشد باید باشد: قدرتمند و مجنون قابل استفاده. اما آیا WPForms مطابق انتظارات عمل می کند یا وعده های توسعه دهندگان آن گسترده است؟ امروز ، ما نسخه حرفه ای WPForms را بررسی کردیم تا متوجه شوید.

قیمت گذاری

اما قبل از شروع ، بیایید با پول صحبت کنیم. WPForms چهار برنامه قیمت گذاری را ارائه می دهد:

 • پایه ای (39 دلار در سال) – فقط پلاگین اصلی. قابل استفاده در یک وب سایت واحد است.
 • به علاوه (99 دلار در سال) – افزونه اصلی ، بعلاوه مجموعه ای از افزودنی های خودکار پاسخ. در سه سایت معتبر است.
 • طرفدار (199 دلار در سال) – افزونه اصلی و طیف گسترده ای از افزودنی ها ، از جمله ادغام دروازه پرداخت و منطق شرطی. از حداکثر 20 وب سایت استفاده کنید.
 • نخبگان (299 دلار) – بدون محدودیت ، مجوز طول عمر به افزونه اصلی و مجموعه کاملی از افزونه ها.

در این بررسی ، ویژگی های افزونه هسته را به صورت جداگانه آزمایش خواهیم کرد ، بنابراین می توانید ببینید که چه چیزی است پایه ای مجوز قادر است همچنین نگاهی جداگانه به آنچه WPForms می توانند با افزودنیهای نصب شده انجام دهند ، خواهیم داشت.

با استفاده از WPForms

بیایید این بررسی را با نشان دادن چگونگی ساختن فرم اولیه با استفاده از افزونه اصلی آسان کنیم. با خرید مجوز خود ، اولین قدم دانلود افزونه اصلی از وب سایت WPForms – پرونده نامگذاری شده است wpforms.zip.

افزونه را با حرکت به آن نصب کنید پلاگین ها > جدید اضافه کن > افزونه را بارگذاری کنید و سپس مرور و انتخاب wpforms.zip فایل. کلیک الآن نصب کن > افزونه را فعال کنید.

نصب WPForms

برای استفاده از افزونه جدید و براق خود ، راه خود را انجام دهید WPForms > جدید اضافه کن. با این کار رابط WPForms حاوی WPForms باز می شود.

رابط WPForms

اگر راه خود را در اطراف داشبورد وردپرس می دانید ، این ممکن است در ابتدا نگرانی شما را ایجاد کند. با این حال ، دیگر لازم نیست نگران باشید ، زیرا WIP استفاده از WPForms پاک و بسیار ساده است.

الگوهای WPForms

این افزونه با مجموعه شش قالب برای شما کار می کند.

 • فرم تماس ساده
 • درخواست یک فرم نقل قول
 • فرم پیشنهادی
 • فرم ثبت نام خبرنامه – برای به علاوه کاربران و بالاتر.
 • فرم صورتحساب / سفارش – برای حرفه ای کاربران و بالاتر.
 • فرم کمکهای مالی – برای حرفه ای کاربران و بالاتر.

این قالب ها یکی از ویژگی های مفید هستند زیرا به شما یک شکل از پیش ساخته برای کار با آنها می دهد ، که می تواند یک صرفه جویی در زمان واقعی باشد. به عنوان مثال ، اگر فقط به یک فرم تماس اصلی نیاز دارید ، می توانید روی آن کلیک کنید فرم تماس ساده گزینه.

فرم تماس ساده WPForms

این تنها با زمینه های اصلی: نام ، ایمیل و پیام همراه است. اگر این تنها چیزی است که شما نیاز دارید ، فرم شما آماده است تا سریعاً جاسازی شود – این در کل 15 ثانیه طول کشید.

البته ، وجود دارد فرم خالی گزینه ای که به شما امکان می دهد یک فرم را از ابتدا بسازید. به منظور این بررسی ، ما می خواهیم طیف وسیعی از ویژگی های افزونه را آزمایش کنیم ، از عملکرد سازنده فرم کشیدن و رها کردن. برای این کار ، به یک بوم خالی نیاز داریم ، بنابراین کلیک کنید فرم خالی.

زمینه های WPForms

WPForms از 22 فیلد با پیچیدگی متفاوت پشتیبانی می کند و به سه دسته تقسیم می شود: زمینه های استاندارد ، زمینه های فانتزی و زمینه های پرداخت – برخی از این زمینه ها باید با افزودنی های ممتاز یکپارچه شوند..

فرم خالی WPForms

برای اینکه به شما ایده ای ارائه دهیم که افزونه اصلی چه کاری می تواند انجام دهد ، در اینجا مهمترین زمینه ها ذکر شده است:

 • متن تک خط – زمینه متن اصلی برای پاسخ های کوتاه.
 • متن پاراگراف – فضای اضافی برای نوشتن پیام کامل می دهد.
 • رها کردن – از لیست کشویی گزینه ای را انتخاب کنید.
 • کادرهای انتخاب – گزینه های متعدد را انتخاب کنید.
 • چند گزینه ای – انتخاب از جعبه های رادیویی را بررسی کنید.
 • کلمه عبور – یک رمز عبور انتخاب کنید.
 • بارگذاری پرونده – ارسال یک پرونده از طریق فرم تماس با ما.
 • شکستن صفحه – فرم تماس تک صفحه ای را به فرم چند صفحه ای تبدیل می کند.

می توانید با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن افزونه ، قسمتهایی را که می خواهید اضافه کنید. برای سفارش مجدد فیلدها نیز می توانید از این مورد استفاده کنید.

هر فیلد دارای مجموعه گسترده ای از گزینه ها است – این گزینه ها مختص فیلمی است که شما در حال ویرایش آن هستید. فقط کافی است روی عنوان عنوان کلیک کنید تا پانل گزینه ها ، که در سمت چپ صفحه نمایش داده می شود ، ظاهر شوید.

تنظیمات WPForms

پانل گزینه ها به دو قسمت تقسیم می شود. گزینه های استاندارد به شما امکان می دهد که برچسب را برای هر قسمت (در بالای متن) ، توضیحی (توضیح آنچه در این زمینه نشان داده شده است و در زیر متن نمایش داده می شود) مشخص کنید ، و همچنین اینکه آیا یک بازدید کننده برای پر کردن قسمت لازم است.

در قسمت پایین گزینه ها ، می توانید کلیک کنید تا گزینه باز شود گزینه های پیشرفته. این به شما امکان می دهد اندازه قسمت و متن های مقادیر پیش فرض / مکان نگهدارنده را پیکربندی کنید. این بخش همچنین به شما امکان می دهد تا برای تنظیم سفارشی کردن طراحی فرم خود ، مقداری جادوی CSS کار کنید.

تنظیمات فرم

قبل از استفاده از فرم شما ، چندین تنظیمات اضافی برای پیکربندی شما وجود دارد – این کار با پیمایش به قسمت انجام می شود تنظیمات تابلو.

تنظیمات فرم WPForms

تنظیمات به سه بخش زبانه دار تقسیم می شوند ، و همه برای استفاده بسیار بصری هستند.

 • عمومی – به فرم خود نام و شرح دهید ، متن دکمه ارسال خود را انتخاب کنید و Honeypot ضد اسپم را برای کاهش ارسال هرزنامه فعال کنید.
 • اطلاعیه – مشخص کنید که آدرس های ارسال شده به چه آدرس ایمیل ارسال شده است.
 • تائیدیه – یک پیام تأیید مختصر تایپ کنید ، یا بازدید کنندگان را به دنبال یک ارسال موفقیت آمیز به URL اختصاصی هدایت کنید.

پس از اتمام کار ، فراموش نکنید که روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه در سمت راست بالای صفحه. فرم شما اکنون خوب است!

جاسازی فرم

WPForms افزودن فرم خود به هر پست ، صفحه یا نوع ارسال سفارشی را بسیار آسان می کند. سه گزینه در دسترس است.

فرم جاسازی WPForms

اولین کلیک روی جاسازی دکمه در بالای رابط کاربر WPForms. این یک جعبه سبکی را شامل یک کد کوتاه WPForms ایجاد می کند. این مورد را کپی کنید ، سپس آن را در ویرایشگر تصویری وردپرس در پست / صفحه مربوطه بچسبانید.

ویرایشگر متن WPForms

اگر کپی کردن کد کوتاه را فراموش کرده اید ، مشکلی نیست – گزینه دوم به شما امکان می دهد فرم خود را مستقیماً از ویرایشگر متن WordPress جاسازی کنید. تنها کاری که باید انجام دهید کلیک بر روی آن است اضافه کردن فرم دکمه مستقیم در کنار رسانه را اضافه کنید.

این همچنین یک سبد کوچک ایجاد می کند ، که از آن می توانید فرم مربوطه را انتخاب کنید – همچنین می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید عنوان و توضیحات فرم را نشان دهید. وقتی خوشحال شدید ، کلیک کنید اضافه کردن فرم, افزونه کد کوتاه مربوط را به محتوای شما اضافه می کند.

ویجت WPForms

گزینه نهایی استفاده از ویجت اختصاصی WPForms است – ظاهر > ابزارک ها. کافی است ویجت WPForms را به قسمت ویجت مربوطه بکشید ، سپس می توانید فرم مورد نظر برای نمایش را از لیست کشویی انتخاب کنید.

افزودنیهای WPForms

برای دسترسی به مجموعه کامل ویژگی های WPForms ، باید مجوز خود را ارتقا دهید. این افزونه هایی که عملکرد افزونه اصلی را گسترش می دهند – قفل بسته های افزودنی بستگی به نوع مجوز شما دارد.

این WPForm ها را از پلاگین فرم تماس با استفاده آسان به یک جانور کاملاً متفاوت تبدیل می کند – می توانید فرم های زیادی را برای اهداف هوشمندانه و خلاقانه ایجاد کنید.

تا به امروز ، WPForms دارای مجموعه ای از هفت افزونه است. اینها به چهار دسته تقسیم می شوند:

 • افزودنیهای پاسخ دهنده خودکار (هراس, MailChimp و GetResponse) – با ایجاد فرم های انتخاب شیک ، لیست ایمیل خود را رشد دهید.
 • افزودنیهای پرداخت (استاندارد و نوار PayPal) – ساخت فرم های پرداختی کاملاً کاربردی.
 • افزونه منطق شرطی – زمینه ها را بر اساس پاسخ های قبلی کاربر نمایش داده و مخفی کنید.
 • افزودنی ثبت نام کاربر – فرم های ثبت نام سفارشی را برای وب سایت وردپرس خود بسازید.

می توانید فایلهای فشرده را برای هر الحاقی از بخش بارگیری از حساب WPForms خود بارگیری کنید. با این حال ، بارگذاری آنها یکی یکی خسته کننده است. خوشبختانه ، روش ساده ای برای نصب آنها وجود دارد.

کلید مجوز WPForms

ابتدا باید مجوز خود را فعال کنیم ، بنابراین WPForms می داند چه افزودنی هایی در دسترس ما است. برای انجام این کار ، به سمت سر بروید WPForms > تنظیمات, کلید مجوز خود را در قسمت خالی بچسبانید ، سپس ضربه بزنید صرفه جویی.

WPForms افزونه ها را نصب کنید

اکنون ، می توانید به حرکت کنید WPForms > اضافات. می توانید افزودنیهای موجود را در دسترس خود ببینید و می توانید با کلیک روی آنهایی که می خواهید نصب کنید Addon را نصب کنید دکمه ها. چند ثانیه بعد ، می توانید افزودنیها را فعال کنید و سپس می توانید از آنها استفاده کنید.

افزودنیهای پاسخ دهنده خودکار

رشد لیست ایمیل مدت هاست که به عنوان مقدس مقدس بازاریابی اینترنتی در نظر گرفته می شود. به همین ترتیب ، بیشتر وب مسترهای موفق یک افزونه فرم انتخاب را نصب کرده اند – برخی از بهترین ها را در اینجا ببینید.

با این حال ، WPForms می تواند فرم های انتخابی بسیار خاص خود را بسازد و هزینه یک افزونه اختصاصی را در هزینه شما صرفه جویی کند. سه افزونه در دسترس وجود دارد که به شما امکان می دهد سه مورد از محبوب ترین خدمات بازاریابی ایمیل را ادغام کنید – Aweber ، MailChimp و GetResponse. همچنین یک الگوی تخصصی وجود دارد که می تواند برای رشد لیست ایمیل شما مورد استفاده قرار گیرد – برای به حداکثر رساندن تبدیل ، فقط شامل زمینه های اساسی است: نام و آدرس ایمیل.

ادغام خودکار WPForms

می توانید فرم خود را با استفاده از سرویس های autoresponder خود با یک حرکت به سمت سایت ادغام کنید بازار یابی برگه خدمات مورد نظر خود را انتخاب کرده و سپس روی آن کلیک کنید اتصال جدید اضافه کنید گزینه. لازم است کد API / مجوز سرویس خود را اضافه کنید ، و سپس خوب است که بروید.

فرم ویجت WPForms

فرمهای انتخاب نسبتاً ساده به نظر می رسند اما در مناطق ویجت به خوبی تبدیل می شوند.

افزودنیهای پرداخت

این افزودنیهای مورد علاقه من هستند ، به شما امکان می دهند با تبدیل فرمهای خود به صورتحساب تجارت الکترونیکی ، از وب سایت خود درآمد کسب کنید. دو افزودنی دروازه پرداخت وجود دارد – Stripe و PayPal Standard.

فرم صورتحساب WPForms

WPForms الگوی فرم سفارش ویژه را ارائه می دهد. چهار زمینه پرداخت پیشرفته نیز وجود دارد:

 • مورد واحد – مقدار پولی را به فیلد متصل کنید ، که بازدید کنندگان می توانند انتخاب کنند.
 • چند مورد – اقلام متنوعی را به یک قسمت اضافه کنید ، سپس مقدار هر یک را مشخص کنید.
 • جمع – ارزش انتخاب بازدید کننده را بالا می برد.
 • کارت اعتباری – به بازدید کنندگان اجازه می دهد تا جزئیات کارت خود را برای پرداخت هزینه وارد کنند.

دروازه های پرداخت WPForms

دروازه های پرداخت با پیمایش به مسیر پیکربندی می شوند مبلغ پرداختی برگه با وارد کردن آدرس ایمیل PayPal یا کد API Stripe ، می توانید فرم خود را با دروازه پرداخت انتخابی خود همگام سازی کنید.

افزودنی منطق شرطی

افزونه منطق شرطی یک برنامه افزودنی بسیار مفید دیگر است. این امکان را به شما می دهد تا فرم های خود را بر اساس انتخاب یک بازدید کننده تنظیم کنید تا از زمینه های اضافی جلوگیری کنید.

به عنوان مثال ، و در ادامه از افزودنیهای پرداخت ، می توانید به بازدید کننده گزینه انتخابی از یا PayPal یا کارت اعتباری کارت را ارائه دهید. اگر بازدید کننده “PayPal” را انتخاب کند ، بدیهی است که نیازی به درخواست اطلاعات کارت اعتباری نیست.

منطق شرطی WPForms

با نصب افزونه منطقی مشروط ، هر قسمت یک پنل اضافی در بخش تنظیمات دریافت می کند – شرایط. اگر برای فعال کردن منطق شرطی ، کادر تأیید را تیک بزنید ، این قسمت فقط نمایش داده می شود اگر شرایط خاصی برآورده شده است به عنوان مثال ، اگر بازدید کننده می تواند به یكی از قسمتهای قبلی پاسخ مشخصی بدهد ، می توانید فیلد را نشان داده و مخفی كنید.

حکم

به طور کلی ، WPForms یک افزونه عالی است که مطمئناً مطابق با وعده های توسعه دهنده پلاگین است که با یک مجموعه ویژگی قدرتمند قابل استفاده است.

در انتهای پایین طیف قیمت گذاری ، افزونه اصلی برای کسانی که به دنبال اضافه کردن فرم های ساده به وب سایت خود هستند کاملاً پالایش شده است. رابط کاربری bespoke بسیار بصری است و پله ای در بسیاری از رقبای خود است. تعدادی قالب وجود دارد ، به علاوه انتخاب خوبی از زمینه های ابتدایی و پیشرفته ، بنابراین می توانید یک فرم تنظیم کنید و در عرض چند دقیقه کار کنید.

ویژگی های پیشرفته تری با مجوزهای حق بیمه در دسترس است و اینها دزدگیرهای نمایش برای من هستند. این افزودنیهای پریمیوم یکپارچه در فرم های شما می شوند و ویژگیهای قدرتمند و خلاقانه ای را به شما می دهند که به شما امکان می دهد فرم های متناسب برای نیازهای تخصصی ایجاد کنید – از جمله فرم ثبت نام ، انتخاب و پرداخت وجه..

بدون شک WPForms یکی از بهترین پلاگین های فرم تماس با ماست که بسیار توصیه می شود. نسخه Lite را به صورت رایگان بارگیری کنید اگر می خواهید قبل از باز کردن کیف پول برخی از ویژگی های آن را برای خودتان آزمایش کنید!

نظر شما در مورد WPForms چیست؟ به ما در بخش نظرات زیر اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map