جداول پاسخگو خیره کننده در وردپرس با wpDataTables ایجاد کنید

ایجاد جداول در WordPress آسان است. روشهای سنتی برای اضافه کردن جداول به وردپرس با کد وجود دارد ، اما راحت ترین راه برای ساخت جدول (یا نمودار) با افزونه wpDataTables WordPress است. وارد کردن جدول خود را از منابع مختلف خارجی بسیار آسان می کند ، آن را به دلخواه خود سبک می دهد و آن را به وب سایت خود اضافه می کند.


جداول اساسی HTML

می توانید جداول را با استفاده از استاندارد به وردپرس اضافه کنید برچسب های جدول HTML. آنها نسبتاً مستقیم به جلو هستند و از ساختار اساسی زیر استفاده می کنند (فقط بخاطر داشته باشید که هنگام ایجاد پست خود ، آنها را در برگه “متن” وارد کنید):

اولین دومین سوم
جک جکسون 25
جین جنسون 30

که منجر به جدولی خواهد شد که شبیه به این باشد (توجه داشته باشید – هر نوع طراحی برای سلول های هدر به موضوع شما بستگی دارد):

اولیندومینسوم
جکجکسون25
جنجنسون30

اگر فقط می خواهید یک یا دو جدول را به سایت خود اضافه کنید ، استفاده از HTML برای ایجاد جداول شما کار خواهد کرد. اما اگر می خواهید جداول ایجاد کنید ، چند مشکل وجود دارد که احتمالاً در آن کار خواهید کرد.

 • برای گزینه های پیشرفته باید کدنویسی HTML را یاد بگیرید
 • افزودن HTML بسیار وقت گیر است و در صورت ایجاد جداول بسیاری ، در طولانی مدت مانع از بهره‌وری شما خواهد شد
 • این روش در طرح و طراحی بسیار محدود است (مگر اینکه شما یک برنامه نویس پیشرفته باشید)

اگر از WordPress استفاده می کنید ، می توانیم با اطمینان فرض کنیم که 1) شما از آخرین نسخه WordPress استفاده می کنید و 2) موضوع شما پاسخگو است. وقتی از برچسب جدول HTML برای درج جداول در سایت وردپرس خود استفاده می کنید ، زمان زیادی را برای تنظیم طرح صرف خواهید کرد.

ممکن است سایت شما پاسخگو باشد ، اما جداول شما نیستند.

این به طور طبیعی خاصیت پاسخگو سایت شما را به هم می زند. درج داده در سایت شما نیز می تواند یک مشکل باشد. نرم افزار پردازش صفحه گسترده مانند Google Spreadsheets یا Microsoft Excel ابزار زیادی برای واردات برای گرفتن داده از یک پایگاه داده دارد. اما وقتی هر شخصیتی را تایپ می کنید – خیلی کارآمد نیست.

قبلاً ما سه موضوع مهم درج جداول با HTML در وردپرس را شناسایی کردیم. نگران نباشید – یک راه بسیار بهتر برای ایجاد جداول وجود دارد. بنابراین به من افزونه ای را معرفی می کنم که تمام مشکلات فوق را برطرف می کند و ویژگی های مفیدی را برای شما به ارمغان می آورد.

جداول بهتری با wpDataTables ایجاد کنید

جداول پاسخگو wpDataTables

برای ایجاد جداول با WordPress ما wpDataTables را به شدت توصیه می کنیم. این افزونه کاملاً پاسخگو Premium امکان ایجاد ، سفارشی سازی و مدیریت جداول و نمودارها در WordPress را آسان می کند – بدون برنامه نویسی لازم است. فقط کافی است جدول ها و نمودارها را نصب و شروع کنید! مورد اعتماد بیش از 14300+ نفر (و قبلاً آن را به عنوان یکی از افزونه های وردپرس ماه ما نامگذاری کرده اند) این به سادگی یکی از بهترین راه ها برای اضافه کردن جداول به وب سایت با وردپرس به نظر فروتنانه ما است.

اطلاعات بیشتر درباره wpDataTables نمایش نسخه ی نمایشی زنده

می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه های بالا ، درباره wpDataTables در Themeforest اطلاعات بیشتری کسب کنید یا خواندن را ادامه دهید تا دریابید که چرا فکر می کنیم خیلی جالب است.

چندین منبع داده

منابع داده wpDataTables

بسته به جایی که ترجیح می دهید داده های خود را ذخیره کنید ، wpDataTables به شما امکان می دهد از منابع مختلفی وارد کنید. برای وارد کردن داده ها از Excel ، CSV ، Google Doc ، XML ، JSON ، سریال PHP Array یا یک پرس و جو از MySQL را انتخاب کنید. همچنین گزینه هایی برای ایجاد یک جدول جدید به صورت دستی ، پیوند به یک منبع داده زنده (که تا زمانی که آن را روی صفحه بارگیری می کنید به صورت پویا به روزرسانی می شود) یا تولید یک پرس و جو سفارشی با استفاده از یک ابزار GUI (رابط کاربری گرافیکی).

جستجوی MySQL مورد علاقه شخصی من است زیرا به من امکان مشاهده می دهد و اصلاح کنید داده ها از یک پایگاه داده مناسب. اگر تیمی از برنامه نویسان دارید که روی یک پروژه جدول کار می کنند ، این همکاری را بسیار ساده جلوه می دهد (بعداً در مورد این مورد)!

شخصی سازی پیشرفته و چیدمان پاسخگو

طراحی میز خود هرگز آسان نبوده است. با چند کادر انتخاب و چند انتخاب رنگ ، می توانید افزونه را برای تکمیل موضوع سایت خود طراحی کنید. نگاهی به ویژگی های طراحی بسیار جذاب این افزونه برای ارائه:

wpDataTables یک ظاهر طراحی شده سفارشی

همچنین گزینه های داخلی برای زبان رابط ، قالب بندی زمان / تاریخ ، تراز ، سفارشی JS / CSS و موارد دیگر وجود دارد. آه و آیا من اشاره کردم که افزونه پاسخگو به موبایل نیز هست؟ بدون توجه به اندازه صفحه ، می توانید چقدر فضای جدول را مصرف کنید!

فیلترها برای جستجوی کارآمد

گزینه های مرتب سازی و فیلتر wpDataTables

در هنگام ایجاد یک جدول جدید (یا ویرایش یک جدول خارج) ، شما می توانید فیلترها را فعال کنید. با استفاده از فیلترها می توانید مجموعه نتایج خود را فقط با موارد مورد نظر کاهش دهید. این فوق العاده مفید برای جستجوی یک بانک اطلاعاتی بزرگ است. به عنوان مثال ، اگر دیتابیس کتابخانه ای دارید ، نتایج را بر اساس موضوع کمک خواهد کرد که کتاب خود را خیلی سریعتر پیدا کنید.

اما از آنجا که هر بار فیلترها را ویرایش می کنید ، تعداد محاسباتی که توسط بانک اطلاعات انجام می شود را افزایش می دهد – در نتیجه فشار سرور افزایش می یابد. بنابراین ، شما گزینه شیرین را برای غیر فعال کردن فیلترها به طور کلی دارید.

پایگاه داده MySQL را از Frontend ویرایش کنید

wpDataTables اجازه ویرایش جلویی

wpDataTables همچنین به شما امکان می دهد مستقیماً پایگاه داده خود را از قسمت جلد – یعنی از سایت زنده وردپرس ویرایش کنید. به سادگی گزینه ای را در زیر تنظیم “جدول” خود در زیر “ویرایش” فعال کنید. شما حتی می توانید تنظیم کنید که کاربران قادر به ویرایش مقادیر در دیتابیس هستند – این امکان را برای همه کاربران فراهم می کند که بتوانند نقش کاربر خود را ارسال کنند یا دسترسی پایه را به آنها اختصاص دهند.

تجسم داده ها با استفاده از نمودارها

تجسم یک برداشت توجه بسیار مؤثر از متن معمولی است. از این گذشته ، دیدن ایمان است. آی تی میزان دریافت داده ما را افزایش می دهد, در مقایسه با خواندن سنتی. به عنوان مثال ، هنگامی که در حال مشاهده نمودار پای یک گزارش درآمد سالانه هستید ، تقریباً همیشه داده ها را سریعتر از زمانی که با خواندن داده ها برای همه دوازده ماه مقایسه می کنید ، سریعتر تفسیر می کنید.

wpDataTables نمودار نمودار

wpDataTables به شما کمک می کند نمودارهای پویا (از طریق Google نمودارها ، HighCharts یا Chart.js) ایجاد کنید تا داده های جدول خود را تجسم کنید. این خصوصاً برای جداول با داده های عددی بسیار مفید است ، به عنوان مثال وبلاگ نویسان گزارش درآمد ماهانه خود را به اشتراک می گذارند.

به روزرسانی های طول عمر

اکثر توسعه دهندگان افزونه ها یک سال به روزرسانی و پشتیبانی به شما می دهند. با این حال ، این توسعه دهنده شامل به روزرسانی های طول عمر و شش ماه پشتیبانی از هزینه یک بار (توجه داشته باشید – برای ادامه پشتیبانی شما نیاز به تمدید مجوز خود دارید).

مستندات تفصیلی

توسعه دهنده وقتی توضیح می دهد که چگونه می توانید از wpDataTables استفاده کنید ، سنگی نپرداخت. مستندات گسترده آنلاین به همراه آموزش های ویدئویی وجود دارد که به شما در درک توانایی کامل پلاگین کمک می کند!

این به ما 2 چیز می گوید:

 1. توسعه دهنده به مشتریان خود اهمیت می دهد – به گونه ای که آنها برای خرید محصول دوباره برمی گردند
 2. مشتری آگاه = سکسکه کمتر = بلیط پشتیبانی کمتری = مشتریان خوشحال

همچنین ، با داشتن بلیط پشتیبانی کمتری ، توسعه دهنده می تواند زمان بیشتری را برای بهبود افزونه و معرفی ویژگی های جدیدتر اختصاص دهد!

نحوه ساخت یک جدول پاسخگو با wpDataTables

حالا که می دانید چرا فکر می کنیم wpDataTables یک افزونه عالی است ، اجازه دهید نحوه استفاده از آن را به شما نشان دهیم! دقیقاً سه مرحله برای ایجاد یک جدول جدید با استفاده از افزونه wpDataTables وجود دارد.

1. نصب wpDataTables

من می دانم که این باید یک امر بدیهی باشد ، اما ابتدا به نصب wpDataTables نیاز دارید. از آنجا که این افزونه حق بیمه است که باید آن را از CodeCanyon خریداری و بارگیری کنید (فقط به خریدهای خود بروید و “فقط فایل نصب WordPress را نصب کنید” را بارگیری کنید).

افزونه wpDataTables را نصب کنید

سپس فقط دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا نصب و فعال سازی آن به پایان برسد.

2. جدول داده خود را ایجاد کنید

با فعال شدن افزونه ، باید یک مورد از منوی “wpDataTables” جدید داشته باشید. بر روی آن کلیک کنید ، سپس بر روی دکمه بزرگ آبی افزودن جدید کلیک کنید تا شروع به ایجاد یک جدول جدید کنید.

جدول ایجاد و واردات wpDataTables

اولین گزینه شما این خواهد بود که چگونه می خواهید جدول خود را ایجاد کنید. باید پنج گزینه ارائه شود. ما گزینه ای برای واردات از CVS را انتخاب کردیم زیرا یک صفحه گسترده ساده که می خواستیم از آن استفاده کنیم ، داشتیم. سپس پس از کلیک روی Next از شما خواسته می شود پرونده خود را انتخاب و بارگذاری کنید.

جدول مدیریت جدول wpDataTables

پس از بارگذاری منبع اطلاعات خود ، می توانید نام جدول دلخواه و همچنین گزینه هایی را برای ویرایش ، اضافه یا حذف ستون ها و سطرها وارد کنید. سپس بر روی دکمه سبز کلیک کنید تا جدول خود را تمام کنید.

تنظیمات جدول wpDataTables

شما الان در کشش خانه هستید! از این صفحه می توانید تنظیمات اضافی را برای جداول خود تنظیم کنید (اختیاری). از گزینه های “Display” استفاده کنید تا بتوانید ریزش پاسخگو در دستگاه های کوچکتر را اضافه کنید ، یک نوار پیمای افقی ، عرض جدول و غیره را اضافه کنید. برای فعال کردن ویرایش جلویی به برگه “ویرایش” بروید یا ابزارهای جداول (چاپ ، کپی یا صادرات) را فعال کنید. لینک های سریع). بهتر از همه شما می توانید پیش بینی ویرایشهای خود را بطور زنده پیش بینی کنید. فقط به یاد داشته باشید که روی آن کلیک کنید صرفه جویی (یا اعمال شود) در صورت ایجاد هرگونه تغییر ، علامت بررسی را انجام دهید.

پس از اتمام کار ، کد کوتاه جدول خود را از بالای صفحه کپی کنید زیرا برای مرحله سوم و آخر به آن احتیاج دارید.

3. جدول خود را در پست یا صفحه قرار دهید

کد کوتاه wpDataTables

برای استفاده از جدول خود ، کاری که باید انجام دهید اینست که کد کوتاه را در محتوای یک پست یا صفحه بچسبانید (مانند تصویر بالا). بسته به نوع طراحی جدول خود ، این کد کوتاه در قسمت جلوی وب سایت شما ارائه می شود:

جدول جلویی wpDataTables

در ما می بینید که ما ابزار جدول (چاپ ، صادرات و غیره) ، فیلتر و ارسال های جلویی را فعال کرده ایم. اما این است – جدول شما آماده است تا برود!

می خواهید یک نمودار بسازید?

همچنین می توانید نمودارها را با استفاده از wpDataTables بسازید. پس از ایجاد جدول ، برای شروع روی “ایجاد یک نمودار” کلیک کنید.

wpDataTables ایجاد نمودار

از اینجا نام خود را به نمودار خود بدهید ، یک سبک را انتخاب کنید (تعداد انتخابی در آن وجود دارد) و به صفحه بعدی ادامه دهید تا در آنجا جدول داده ای را که می خواهید استفاده کنید برای ایجاد نمودار خود انتخاب کنید.

داده ها را اختصاص دهید

پس از انتخاب جدول برای استفاده به عنوان منبع داده ، ستونهای جدول خود را به قسمتهای نمودار اختصاص دهید. بسته به نمودار انتخابی شما ممکن است حداقل تعداد مقادیر مورد نیاز وجود داشته باشد. در مثال ما یک نمودار نوار را انتخاب کردیم که حداقل دو ستون برای نمودار (برای اینکه میله ها باشد) لازم است. پس از مرتب سازی ستون ها ، مرحله بعدی بروید.

wpDataTables نمودار را سفارشی کنید

حالا برای قسمت باحالش. از گزینه ها برای سبک کردن و اضافه کردن ویژگی ها به نمودار خود استفاده کنید. گزینه های مختلفی برای عرض ، ارتفاع ، پس زمینه ، مرزها ، فونت ها ، برچسب ها ، رنگ ها ، عنوان نشان دادن / پنهان کردن ، راهنمایی های ابزار در مورد شناور و موارد دیگر وجود دارد.

پس از پایان ویرایش ، روی بعدی کلیک کنید و کد کوتاه نمودار را کپی کنید. فقط آن را در محتوای پست یا صفحه خود بچسبانید ، ذخیره کنید و به قسمت جلوی وب سایت خود بروید تا نمودار خود را ببینید!

سایر ویژگی های جدول وردپرس را اضافه کنید

می خواهید بیشتر؟ تعدادی وجود دارد برنامه های افزودنی و افزودنی برای wpDataTables برای افزودن گزینه های جدول و نمودار حتی بیشتر برای سایت وردپرس خود.

فیلترهای پیشرفته wpDataTables

فیلترهای قدرتمند: تنظیم فیلترهای آبشار (ترکیبی از چپ به راست) ، فیلتر آسان (اعمال چندین فیلتر برای نتایج باریک) ، غیر فعال کردن نمای جدول تا زمانی که کاربر فیلترها را انتخاب کرده ، ویژگی های جستجوی زنده و موارد دیگر را اضافه کند. فقط هنگام تنظیم جدول خود گزینه را فعال کرده و پیکربندی کنید.

گزارش سازنده: گزارشهای سفارشی Word یا Excel خود را بر اساس جداول داده ایجاد کنید. این امر به ویژه در هنگام امکان ویرایش جلویی توسط کاربران بسیار مفید است (بنابراین با جمع آوری داده ها می توانید مجدداً گزارش ها را چاپ و چاپ کنید) یا در صورت نیاز به بازگرداندن گزارش ها به طور منظم (مانند فاکتورهای ماهانه یا گاهشمارها).

اشکال عالی wpDataTables

فرم های عالی: پشتیبانی سازنده فرم معروف Formidable Forms Pro را اضافه کنید. برای ایجاد یک فرم جمع آوری داده ها از فرم های قابل استفاده استفاده کنید (مانند یک نظرسنجی) سپس یک جدول بر اساس ارسال های کاربر ایجاد کنید و هر فیلد به یک ستون تبدیل شود.

فرم های جاذبه: ادغام فرم های جاذبه را با wpDataTables ادغام کنید تا بطور خودکار جداول وردپرس را بر اساس داده های کاربر ایجاد کنید. برنامه افزودنی هنگام ایجاد جدول ، منبع داده جدیدی را به شما اضافه می کند ، بنابراین به راحتی می توانید به فرم مخصوص جاذبه خود پیوند داده و داده ها را تجسم کنید.

wpDataTables را برای خودتان امتحان کنید

wpDataTables Sandbox Live

اکثر توسعه دهندگان یک نسخه آزمایشی زنده به شما می دهند تا احساسی نسبت به کاری که افزونه می تواند انجام دهد به شما ارائه دهد. اما آنها فقط خروجی شما را نشان می دهند ، یعنی نمای “frontend” – که مبتنی بر ورودی های از پیش تعیین شده است. این جایی است که اکثر نسخه های نمایشی مستقیم افزونه کوتاه می آیند – آنها به شما امکان دسترسی به تنظیمات و ابزارهای افزونه را نمی دهند – یعنی باطن..

wpDataTables با این وجود یک sandbox کامل در نسخه ی نمایشی خود را در جایی که می توانید به شما ارائه می دهد سعی کنید-قبل از شما-خرید. همه فروشندگان خودرو این کار را انجام می دهند – درایو تست بدنام. از طریق جعبه ماسه ای می توانید ویژگی های افزونه را به محتوای قلب خود آزمایش کنید و خروجی را در زمان واقعی مشاهده کنید.

نمایش نسخه ی نمایشی wpDataTables

آیا می خواهید یک نسخه را بارگیری کنید تا از نصب خود استفاده کنید؟ wpDataTables نسخه Lite ای را ارائه می دهد که می توانید از مخزن WordPress.org بگیرید. این همه ویژگی های عالی و فوق العاده عالی را که در بالا از آنها استفاده کردیم نداریم اما این یک روش عالی برای دیدن اینکه آیا این افزونه می تواند راه حل مناسبی برای نیازهای شما باشد.

دریافت wpDataTables Lite

و اگر آن را دوست دارید ، می توانید با آرامش کامل پیش بروید و آن را خریداری کنید. چرا؟ زیرا قبلاً محصول را آزمایش کرده اید و از آن استفاده کرده اید.

نتیجه

wpDataTables یکی از این افزونه های ضروری برای سایت های وردپرس است که با حجم عظیمی از داده ها سروکار دارد. این که آیا شما در حال ایجاد یک پروژه مدرسه هستید یا گزارش سالانه شرکت ، جداول و تجسم آنها نقش اساسی در ارائه اطلاعات دارد.

wpDataTables را برای وردپرس دریافت کنید

آیا wpDataTables را امتحان کرده اید؟ یا آیا در مورد اینکه این افزونه چه کاری می تواند انجام دهد سؤالی دارید؟ نظری در زیر بگذارید – دوست داریم از شما بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map