WP RSS Aggregator Review: ایجاد RSS RSS سفارشی برای Autoblogging

WP RSS Aggregator Review: ایجاد RSS RSS سفارشی برای Autoblogging

اگر به دنبال یک تن اطلاعات در مورد هر موضوعی هستید ، بازدید از صدها وب سایت برای یافتن آن خسته کننده نیست؟ آیا اگر بتوانید به همه جا در یک مکان دسترسی پیدا کنید ، خیلی ساده تر نخواهد بود؟ این دقیقاً همان کاری است که وب سایتهای جمع آوری اخبار RSS انجام می دهند – آنها برای راحتی خوانندگان ، مقالات (عناوین + قطعه) مربوط به هر موضوع را در یک مکان جمع آوری و نمایش می دهند. آنها این کار را با عضویت در فیدهای وبلاگ های مختلف ، وارد کردن محتوای این وبلاگ ها و سپس نمایش آنها به صورت جذاب و راحت در وب سایت جمع کننده خود انجام می دهند. البته ، ارسال ها به منبع اصلی مرتبط هستند ، جایی که خوانندگان می توانند به محتوای کامل دسترسی پیدا کنند. در این پست ، ما با افزونه ای که به شما در ساختن چنین وب سایت هایی بدون هیچ مشکلی کمک می کند ، آشنا می شویم – WP RSS جمع کننده.


مخزن WordPress دارای تعدادی افزونه برای واردات و ذخیره فید در سایت شماست. و WP RSS Aggregator جزء بهترین های زیادی است.

پلاگین جمع کننده WP RSS

برای شروع ، به شما امکان می دهد هر نوع لیست مورد نظر خود را بسازید – از لیست املاک و مستغلات و قیمت سهام ، گرفته تا رویدادهای ورزشی و پست های اینستاگرام. این امکان را به شما می دهد تا فیدها را از چندین منبع وارد کنید و آنها را در سایت خود نمایش دهید. شما می توانید سایت خود را با محتوای با کیفیت وارد شده از منابع مختلف پراکنده کرده و آنها را در دسته بندی قرار دهید. و هنگامی که تنظیمات را تعیین کردید ، بقیه تقریباً در خلبان خودکار اتفاق می افتد. علاوه بر این ، می توانید نمایشگر را با استفاده از کد کوتاه سفارشی کنید و با ریز عکسها و گزیده ها آن را جذاب کنید.

افزونه رایگان WP RSS Aggregator به شما کمک می کند تا به هیچ وجه در وب سایت خود فید اضافه کنید. به عنوان مثال ، من قادر به افزودن فید RSS WPExplorer (سلام ، این ما هستیم!) به هیچ وجه به هیچ وجه به وب سایت من اضافه نمی شود.

صفحه نمایش نمایش خوراک

با همین روش ، من می توانم چندین فید از وبلاگ های مختلف WordPress را اضافه کنم و وب سایت خود را برای رفتن به هر مکانی برای وردپرس بسازم (درست مثل WPNewsDesk) خوب ، این ممکن است کارهایی را بیش از حد ساده کند ، اما شما می توانید آن را به هم بزنید?

افزونه اصلی برای بارگیری رایگان است و با یک دسته از پنج افزونه برتر و دو بسته نرم افزاری همراه است که باعث افزایش کارایی و نمایش می شود.

اکنون که ما کمی در مورد عملکردهای افزونه می دانیم ، اجازه دهید به یک آموزش استفاده از آن بپردازیم و سپس ببینیم که چگونه افزودنیهای برتر می توانند به ما در تقویت فیدها کمک کنند.

تنظیم و پیکربندی WP RSS Aggregator

نصب و فعال سازی افزونه اصلی و کلیه افزونه های آن یک امر نرم و روان بود.

پس از فعال سازی ، به مسیر حرکت دهید پلاگین ها و به دنبال گزینه جدید “WP RSS Aggregator” ، در سمت چپ داشبورد وردپرس خود باشید. در اینجا یک تصویر از موارد منو وجود دارد که با کلیک روی این گزینه باز می شوند …

موارد منو

… و نوشتن سریع در مورد معنی این موارد از منو:

 • منابع خوراک: لیستی از تمام منابع فید اضافه شده در اینجا ظاهر می شود
 • جدید اضافه کن: از اینجا می توانید فیدهای جدید اضافه کنید
 • موارد خوراک: کلیه موارد خوراک وارد شده از طریق فیدهای شما در اینجا نمایش داده می شود
 • لیست سیاه: می توانید با وارد کردن اینجا ، واردات هر کالای خوراک را رد کنید
 • واردات و صادرات: این ویژگی به شما کمک می کند چندین خوراک به طور همزمان و همچنین فیدهای صادراتی وارد کنید
 • تنظیمات: در اینجاست که می توانید تعدادی از تنظیمات افزونه را پیکربندی کنید
 • اشکال زدایی: این به به روزرسانی یا حذف موارد فید کمک می کند
 • ویژگی های بیشتر: تعدادی از افزونه های برتر در دسترس هستند و می توانید در اینجا از آنها اطلاعات کسب کنید ، همچنین از خرید و نصب آنها مطلع شوید
 • راهنما و پشتیبانی: به شما می دهد تا به اسناد ، سؤالات متداول و همچنین پشتیبانی حق بیمه دسترسی پیدا کنید

اکنون که یک مرور کلی دارید ، اجازه دهید پیکربندی افزونه را انجام دهیم.

1. تنظیمات عمومی برای WP RSS Aggregator

با استفاده از صفحه تنظیمات عمومی ، شما می توانید گزینه ها را به منظور بهینه سازی واردات و نمایش فیدهای خود متناسب با تنظیمات وب سایت خود بررسی کنید. شما می توانید حداکثر سن کالاهای خوراک وارد شده و همچنین حداکثر تعداد اقلام خوراک را مشخص کنید.

تنظیمات افزونه عمومی

همچنین ، شما می توانید بسیاری از چیزها را در اینجا کنترل کنید – فراوانی واردات (هر جایی بین هر 15 دقیقه تا یک بار در روز) ، ترتیب واردات کالاهای خوراکی یا تنظیم آدرس اینترنتی خوراک سفارشی (که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنید اینجا) و همچنین عنوان.

2. Feeds را به وردپرس اضافه کنید

روی کلیک کردن جمع کننده RSS> افزودن جدید, به صفحه زیر خواهید رسید. در اینجاست که می توانید آدرس وبلاگ هایی را که می خواهید وارد کنید به وردپرس خود اضافه کنید. برای اهداف این پست ، من از منبع WPExplorer به عنوان منبع استفاده می کنم.

در بیشتر موارد URL سایت کار خواهد کرد ، اما برای بهترین نتیجه ، نویسندگان افزونه توصیه می کنند از URL فید RSS استفاده کنید. اگر در مورد یافتن منبع فید مطمئن نیستید ، به این موضوع مراجعه کنید این مستندات.

افزودن خوراک جدید

در اینجا چه تنظیماتی در این صفحه به شما کمک می کند انجام دهید:

 • با کلیک روی ‘می توانید بررسی کنید که آیا URL فید خوب کار می کند؟اعتبار را تأیید کنید‘ گزینه
 • علاوه بر این ، می توانید تعداد کالاهای موجود در خوراک وارد شده را برای ذخیره کردن محدود کنید ، که فراتر از آن آیتم های قدیمی به طور خودکار حذف می شوند. اگر چک کنید checkپیوند به محوطه‘گزینه ، می توانید به پیوندهایی به تصاویر ، صدا ، فیلم ، فایل های پیوست و محتوای فلش دسترسی پیدا کنید
 • فقط عناوین منحصر به فردگزینه is برای جلوگیری از تکثیر در هنگام وجود چندین پیوند مجدد برای همان مقاله یا هنگام تغییر مجدد لینک ها ، مفید است
 • همچنین ، می توانید منبع تغذیه را به سایت منبع خوراک RSS فعال کنید
 • وقتی به این نقطه رسیدید ، توجه خود را به سمت تابلوها در سمت راست بکشید. در جعبه پردازش خوراک ، می توانید یک فید مکث کرده ، موارد قدیمی خوراک را حذف کرده و بازه بروزرسانی را تنظیم کنید

برای آزمایش اینکه خوراک خوب کار می کند ، روی ضربه بزنید انتشار دکمه. کادر پیش نمایش فید آخرین موارد با عنوان مقاله ، URL ، تاریخ انتشار و منبع را به شما نشان می دهد. در کمتر از یک دقیقه ، مواد خوراک من کشیده شد و آنها به طور خودکار در قسمت ظاهر شدند جعبه پیش نمایش و همچنین در منوی موارد خوراک مطابق شکل زیر.

موارد خوراک

و هنگامی که شما بر روی کلیک کنید منابع خوراک صفحه ، لیستی از همه فیدهای اضافه شده به وب سایت خود را مشاهده خواهید کرد.

منابع خوراک

3. واردات و صادرات

برای افزودن تنوع به محتوای خود ، مطمئناً می خواهید پست ها را با استفاده از چندین فید وارد کنید. در غیر این صورت ، شما واقعاً هیچ ارزشی ارائه نمی دهید.

ویژگی واردات در WP RSS Aggregator برای تهیه منابع از منابع مختلف بسیار مفید است. به عنوان مثال ، اگر شما یک وب سایت خبری هستید ، ممکن است بخواهید از منابع خبری 50++ یک لیست سرپرستی نشان دهید. این ویژگی به شما کمک می کند تا همه فورا همه آنها را وارد کنید.

واردات فله

شما باید نام و نشانی اینترنتی فیدهای خود را وارد کنید ، آنها را با کاما در هر خط جدا کنید. مثلا, نام خوراک ، http://www.myfeed.com

علاوه بر این ، با استفاده از قابلیت وارد کردن و صادرات وردپرس استاندارد ، می توانید منابع خوراک را وارد و صادر کنید. برای صادرات منابع خوراک خود ، به این قسمت مراجعه کنید ابزار> صادرات, دکمه رادیویی را در مقابل بررسی کنید منابع خوراک و سپس روی کلیک کنید فایل صادرات را بارگیری کنید دکمه. وردپرس سپس یک فایل XML ایجاد می کند که شامل تمام منابع فید است. به همین ترتیب ، برای وارد کردن منابع خوراک ، به این قسمت مراجعه کنید ابزار> واردات.

شما همچنین می توانید صادرات همه تنظیمات استفاده شده توسط WP RSS Aggregator. در سایت دوم وردپرس می توانید پرونده را وارد کرده و دکمه Import Settings را فشار دهید و وردپرس بقیه را برای شما انجام می دهد.

تنظیمات واردات و صادرات

4. لیست سیاه

ممکن است اتفاق بیفتد که بخواهید هنگام وارد کردن فید ، برخی از موارد را از آن پرش کنید. در چنین مواردی ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که عنوان مقاله را وارد کنید و هنگام واگذاری مقالات از آن حذف می شود. هر مورد خوراکی که در اینجا ذکر کرده اید هنگام وارد کردن کالاهای جدید از منابع فید شما رعایت نمی شود.

5. نمایش خوراک در یک صفحه ، پست یا ویجت

کافی نیست برای اضافه کردن منابع خوراک و پیکربندی واردات اقلام خوراک به وب سایت خود استفاده کنید. همچنین باید نحوه نمایش آنها در وردپرس را تنظیم کنید. گزینه های زیر تنظیمات نمایش عمومی نحوه نمایش موارد خوراک در سایت خود را کنترل کنید.

تنظیمات نمایش عمومی

در اینجا ، می توانید حداکثر طول عنوان را تنظیم کرده و آن را به پست اصلی پیوند دهید ، نام نویسنده را برای هر آیتم فید نشان دهید و برای باز کردن پیوندها در یک برگه جدید تنظیم کنید. گزینه ای برای پیوند دادن به موارد ویدیویی یا جاسازی ویدئو در صفحه شما ، محدود کردن تعداد موارد برای نمایش و انتخاب “ارسالهای قدیمی تر »/« ارسال های جدیدترصفحه بندی.

نمایش منبع تنظیمات شما را قادر می سازد تا نام منبع فید را برای هر مورد فید نشان دهید ، و همچنین نام منبع تغذیه را به سایت اصلی پیوند دهید.

تنظیمات نمایش منبع

هنگام نمایش تاریخ ، تاریخ پیش فرض تاریخ انتشار پست در GMT است. شما همچنین می توانید انتخاب کنید فرمت تاریخ و چند وقت پیش هنگامی که مورد خوراک منتشر شد.

اگر سبک نمایش پیش فرض را دوست ندارید چه اتفاقی می افتد؟ این افزونه به شما امکان می دهد تا از CSS دلخواه خود برای استایل نمایش استفاده کنید. برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید ، کادر تأیید را علامت بزنید تا تمام سبکهای مورد استفاده در این افزونه غیرفعال شود.

سبک ها

برای نمایش موارد خوراک در یک پست ، WP RSS Aggregator کد کوتاه را در اختیار شما قرار می دهد. با کلیک روی نماد RSS در ویرایشگر ویژوال پست می توانید به این کد کوتاه دسترسی پیدا کنید.

کد کوتاه را اضافه کنید

کد کوتاه تولید شده را به پست خود اضافه کنید ، و به طور خودکار تمام موارد خوراک را در یک پست نمایش می دهد. اگر از کد کوتاه استفاده می کنید wp-rss-aggregator بدون افزودن هر چیزی به آن ، همه موارد خوراک نمایش داده می شود. اینگونه است که خوراک WPExplorer در پستی در وب سایت من نمایش داده می شود.

صفحه نمایش نمایش خوراک

کلیه موارد فید شما به صورت سازمان یافته در پست ظاهر می شود و به منبع مرتبط می شود. همچنین می توانید با استفاده از ویژگی منبع در کد کوتاه ، فید خاصی را نشان دهید. تعداد موارد نیز می تواند محدود باشد.

6. اشکال زدایی

این ویژگی ها به شما امکان می دهد تا کلیه فید ها را با یک کلیک به روز کنید. این همه منابع خوراک را برای هر مورد جدید خوراک بررسی می کند ، و هیچ مورد موجود در خوراک را تغییر نمی دهد.

این صفحه همچنین به شما کمک می کند تا هر مشکلی که با این افزونه مواجه هستید را برطرف کنید. با این حال ، باید در نظر داشته باشید که به روزرسانی یک فعالیت فشرده منابع است ، به ویژه اگر از طریق چندین فید وارد می شوید.

اشکال زدایی

همچنین می توانید با کلیک بر روی یک دکمه ، کلیه کالاهای خوراک وارداتی را حذف کرده و دوباره وارد کنید.

افزودنیهای WP RSS Aggregator

همانطور که قبلاً گفتم ، گرچه به خوبی سازماندهی شده است ، نمایش موارد خوراک در پست شما کاملاً اساسی به نظر می رسد. افزودنیها به شما کمک می کنند کارهای دیگری را با افزونه مانند انجام دهید

 • موارد وارد شده را به عنوان پست نمایش دهید
 • فید کامل را وارد کنید تا مستقیماً وارد سایت خود شوید
 • موارد خوراک را با استفاده از کلمات کلیدی فیلتر کنید
 • دسته ها را به منابع خوراک اضافه کنید
 • صفحه نمایش خوراک را با اضافه کردن ریز عکسها و گزیده ها بهبود بخشید

پنج افزودنی برتر در دسترس است. و اگر مطمئن نیستید که افزودنیهای مورد نیاز خود را داشته باشید ، می توانید از آنها استفاده کنید این ابزار برای فهمیدن.

افزودنیهای WP RSS Aggregator را مشاهده کنید

در اینجا تصویری از افزونه های حق بیمه آورده شده است:

افزودنیهای WP RSS Premium

بیایید نگاهی کوتاه بیندازیم که چگونه هر یک از پنج افزونه می تواند عملکردهای افزونه را تقویت کند.

1. فید برای ارسال

اگر شما یک خودکار وبلاگ نویسی مشتاق هستید و یا دوست دارید ارزش افزوده بیشتری به سایت خود با محتوای مرتبط اضافه کنید ، افزودنی فید به ارسال قطعاً برای شما مناسب است. این امکان را به شما می دهد تا موارد خوراک RSS را به عنوان پست های WordPress یا هر نوع پست سفارشی دیگر ، از جمله رسانه ، مورد فهرست پیمایش ، جداول پاسخ OEmbed و TablePress وارد کنید. این پست های وبلاگ را به طور خودکار از موارد خوراک ایجاد می کند.

فید افزودنی برای ارسال تنظیمات عمومی

تنظیمات بسیاری وجود دارد که به کنترل محتوای نمایش داده شده در پست های وارد شده کمک می کند.

 • وضعیت ارسال: پیش نویس ، منتشر شده ، برنامه ریزی شده ، سطل زباله ، خصوصی یا در حال انتظار (یا هر وضعیت دیگری که در سایت شما استفاده می شود)
 • دسته بندی ها و نویسندگان
 • قالب ارسال برای اختصاص فید وارداتی: استاندارد ، چت ، پیوند ، نقل قول ، تصاویر ، فیلم ، صوتی (یا هر قالب دیگری که مورد استفاده قرار می گیرد)
 • تاریخ ارسال: تاریخ ارسال اصلی یا تاریخ واردات
 • در ابتدای محتوای پست به پست اصلی پیوند دهید
 • یک سرویس عالی برای تبدیل خوراک RSS به متن کامل RSS

علاوه بر این ، این افزونه به شما امکان پیکربندی نحوه مدیریت تصاویر موجود در فیدها ، URL های کوتاه شده و فعال کردن نظرات را می دهد. همچنین می توانید نویسنده پست های وارد شده را به عنوان هر نویسنده موجود تنظیم کنید یا حتی به صورت خودکار نویسندگان را در سیستم خود بر اساس داده های مربوطه در فید ایجاد کنید – در صورت ارائه.

2. متن کامل RSS RSS

افزودنیهای افزودنی متن کامل RSS Feeds قابلیت autoblogging افزونه قبلی را افزایش می دهد. با اتصال به یک سرویس کامل متنی حق بیمه ، شما قادر خواهید بود محتوای کامل ارسال را برای تعداد نامحدودی از کالاهای خوراک در هر منبع خوراک وارد کنید ، حتی اگر خود خوراک آن را ارائه ندهد. در صورت تمایل ، می توانید از سیستم واردات RSS متن کامل خود نیز استفاده کنید.

پس از انتخاب سرویس کامل متن کامل حق بیمه از یک کشویی در صفحه تنظیمات ، به سمت آن بروید منبع تغذیه, منبع RSS را پیدا کنید و کلیک کنید ویرایش کنید. سپس ، پایین حرکت کنید و کادر تأیید را علامت بزنید مجبور به محتوای کامل. با به روزرسانی فید تمام کنید. موارد خوراک موجود شما تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت – باید این پست ها را از منبع فید خاص حذف کنید و سپس بر روی آن کلیک کنید دریافت پست ها (فقط مراقب باشید زیرا پستهای قدیمی که دیگر در خوراک RSS نیستند نمی توانند دوباره وارد شوند). هم اکنون وب سایت شما محتوای اصلی کامل را به همراه پیوندی به پست اصلی نمایش می دهد.

تنظیم متن کامل افزودنی RSS

سرویس رایگان پیش فرض افزونه به 5 مورد در هر منبع خوراک محدود می شود. این بدان معنی است که هنگام استفاده از گزینه “نیروی کامل محتوای” با گزینه “سرویس رایگان” انتخاب شده در تنظیمات عمومی, شما فقط می توانید 5 منبع از هر منبع خوراک را وارد کنید ، مهم نیست که چند ماده خوراک در خود خوراک موجود باشد. نه تنها این ، نتایج همچنین به مدت 20 دقیقه ذخیره می شوند.

اگر به مواد خوراکی نامحدود و حافظه ذخیره ای نیاز ندارید ، باید افزونه RSS Feeds Full Text را به همراه Feed to Post خریداری کنید.

3. فیلتر کردن کلید واژه

اگر کلمات کلیدی ، عبارات یا برچسب هایی را که یک مقاله باید درج کند ، مشخص کنید ، فیلتر کردن کلید واژه اطمینان می دهد که فقط محتوای مرتبط از طریق فیدها وارد شده است..

فیلتر کردن کلید واژه های افزودنی

در صورت عدم وجود کلید واژه ها و یا برچسب ها ، مقاله ای وارد نمی شود. به این ترتیب می توانید مقالاتی را که برای وب سایت شما مهم نیستند جست و خیز کنید.

4- گزیده ها و ریز عکسها

ریز عکسها در هر لیست همیشه نمایشگر جذاب تری ایجاد می کند. این افزودنی تصویری را از داخل قسمت فید می گیرد و آن را همراه با گزیده ای در برابر موارد خوراک نمایش می دهد. عنوان ، تاریخ و منبع هر مورد خوراکی نیز هنگام استفاده از کد کوتاه WP RSS Aggregator نمایش داده می شود (بر خلاف گزینه های Feed to Post یا متن کامل که ظاهر طراحی شما را بگیرد).

تنظیمات تصویر بند افزودنی

چه اتفاقی می افتد اگر هیچ تصویری در کالای وارد شده وجود نداشته باشد؟ خوب ، شما می توانید هر تصویری را برای نمایش به عنوان یک تصویر کوچک پیش فرض انتخاب کنید.

5. دسته ها

منابع فید خود را طبقه بندی می کند و به شما امکان می دهد با استفاده از پارامترهای کد کوتاه ، اقلام خوراک را از یک دسته خاص در سایت خود نمایش دهید.

دسته های افزودنی

این افزودنی به شما کمک می کند تا منابع خوراک را به دسته ها اختصاص دهید و اگر تعدادی فید در سایت خود داشته باشید ، می تواند بسیار مفید باشد.

قیمت گذاری برای افزودنیهای WP RSS Aggregator

کلیه پرداخت ها برای ادامه دریافت به روزرسانی ها و پشتیبانی سالانه سالانه است. در حالی که می توانید افزودنیهای آن را بصورت جداگانه خریداری کنید ، خرید آنها به صورت بسته نرم افزاری موجب صرفه جویی در هزینه شما می شود. همانطور که قبلاً ذکر شد دو بسته در دسترس است:

1. بسته نرم افزاری خوراک ساده که شامل سه افزونه است: گزیده ها و ریز عکسها ، دسته ها و فیلتر کردن کلید واژه. این افزودنیها برای فیلتر کردن فید شما ، جدا کردن آن در دسته ها و نمایش موارد خوراک به همراه گزیده ها و تصاویر کوچک با استفاده از کد کوتاه در خدمت شما هستند..

این امر منطقی است که سه افزودنی را به صورت یک بسته نرم افزاری خریداری کنید زیرا منجر به پس انداز قابل توجهی می شود. به صورت جداگانه ، 30 دلار (یک وب سایت واحد) ، 60 دلار (حداکثر پنج وب سایت) و 180 دلار (حداکثر بیست وب سایت) برای هر الحاقی هزینه می کنید. اما به عنوان یک بسته نرم افزاری ، فقط 70 دلار برای یک وب سایت واحد ، 140 دلار تا پنج وب سایت و 140 دلار تا بیست وب سایت پرداخت می کنید.

همانطور که مشاهده می کنید ، پس انداز 20 ، 40 دلار و 260 دلار پس انداز نیز وجود دارد.

2. بسته نرم افزاری Advanced Feeds شامل سه افزودنی: فید برای ارسال ، متن کامل RSS RSS و فیلتر کردن کلید واژه. این سه افزونه همان چیزی است که شما نیاز دارید اگر وب سایت شما به اتو بلاگ نویسی برای محتوا تکیه کند ، با فیلتر کردن کلید واژه به شما امکان می دهد تا محتوای وارد شده را فیلتر کنید..

باز هم ، خرید آنها به عنوان بسته نرم افزاری ممکن است گزینه بهتری باشد. بطور جداگانه ، هر دو افزونه اتوبلاگ نویسی دارای برچسب قیمت 80 دلار (وب سایت واحد) ، 160 دلار (حداکثر پنج وب سایت) و 300 دلار (حداکثر بیست وب سایت) هرکدام هستند. فیلتر کردن کلمات کلیدی 30 دلار برای یک وب سایت واحد ، 60 دلار تا پنج وب سایت و 180 دلار تا بیست وب سایت هزینه می کند. در عین حال ، می توانید این بسته نرم افزاری را با قیمت 150 دلار برای یک وب سایت واحد ، 300 دلار تا پنج وب سایت و 600 دلار تا بیست وب سایت خریداری کنید..

در اینجا نیز پس انداز می کنید – به ترتیب 40 ، 80 دلار و 180 دلار.

بسته های WP RSS Aggregator را مشاهده کنید

WP RSS Aggregator جوانب مثبت و منفی

طرفداران – خواهید یافت که بسیاری از موارد برای این افزونه پیش می رود:

 • نصب و پیکربندی آسان ، پس از آن روی اتوماتیک کار می کند
 • مدیریت فیدهای RSS را در وب سایتهای وردپرس آسان می کند
 • شما قادر خواهید بود از طریق منابع خوراک مکث کرده و مجدداً واردات را شروع کنید
 • برنامه ریزی واردات خوراک برای منابع جداگانه امکان پذیر است
 • این نرم افزار کاملاً با Lightbox کار می کند ، و حتی می تواند فیلم های YouTube ، DailyMotion و Vimeo را نیز مدیریت کند
 • یک افزودنی – فید برای ارسال – تنظیمات پیوند کانونی را ارائه می دهد. این به شما امکان می دهد تا پیوند کانونی برای پست های وارداتی را به راحتی مشخص کنید ، که به منبع اصلی اشاره خواهد کرد. این کمک می کند تا موتورهای جستجو به منبع اصلی محتوا اطلاع دهند و از این طریق بر مسئله “محتوای تکراری” غلبه کنند
 • افزونه دائماً با چک کردن برای به روزرسانی ها در هر 12 ساعت تمام راه را تا چند دقیقه به روز می شود – این بستگی به شما دارد!

منفی – من واقعاً این موارد “منفی” را نخواهم خواند ، بیشتر به عنوان موارد سرور که باید مورد توجه قرار گیرد:

 • وارد کردن هزاران مورد از صدها منبع خوراک بسیار فشرده شده است و می تواند بر عملکرد وب سایت تأثیر بگذارد. شما می توانید با استفاده از تنظیمات افزونه برای برنامه ریزی واردات فید یا مکث و راه اندازی مجدد آنها ، تا حدی این مشکل را حل کنید..
 • برای کنترل واردات همزمان از طریق چندین منبع خوراک ممکن است نیاز به تنظیم حافظه WordPress داشته باشید.

بسته بندی کردن

این برخورد نزدیک با WP RSS Aggregator ممکن است شما را متقاعد کند که این یک راه حل همه در یک برای سایت های جمع آوری محتوا و autoblogging است.

افزونه اصلی کار بسیار خوبی را برای وارد کردن از طریق چندین فید و نمایش موارد خوراک به صورت اساسی و تقریباً به طور کامل در خودکار انجام می دهد. ممکن است برخی از کاربران برای آشنایی با کد کوتاه مدت کمی وقت بگذارند. اما هنگامی که آنها را درک کردید ، کار با آنها بسیار آسان است.

با این حال ، برای یک سایت جمع آوری محتوای کامل ، این افزونه ها به شما امکان می دهند تا تمام مزایای استفاده از وبلاگ نویسی را تجربه کنید. از تبدیل یک آیتم خوراک به پست ، طبقه بندی و فیلتر کردن فیدها ، افزودن گزیده ها و تصاویر کوچک برای نمایش خوراک – افزودنی ها باعث جمع آوری محتوا و نمایش به یک فرآیند روان می شوند. حتی در غیر این صورت ، این افزونه ها به شما امکان می دهند ارزش بهتری به خوانندگان ارائه دهند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map