WP Pro Review Advertising: تبلیغات ساختمان ، فروش و ادغام

WP Pro Review Advertising: تبلیغات ساختمان ، فروش و ادغام در یک بسته

استفاده از تبلیغات در وبلاگ شما اغلب خسته کننده است. شما باید در شبکه های تبلیغاتی عضو شوید ، امیدوار باشید که موضوع وردپرس شما زمینه های تبلیغ را ارائه دهد و به طور بالقوه با برخی کد کار کنید تا اطمینان حاصل شود که تبلیغات در مکان های مناسب ظاهر می شوند. علاوه بر این ، شما باید روی اندازه های تبلیغ کار کنید و ببینید که محتوای ارائه شده در آن تبلیغات در واقع به وب سایت شما مربوط می شود.


تعداد کمی از افزونه های مدیریت تبلیغات برای تسریع روند کار در دسترس هستند. یکی از آنها WP Pro Advertising نام دارد و نوید پشتیبانی از کلیه شبکه های تبلیغاتی مهم ، ادغام تجارت الکترونیک و ابزارهای قدرتمند سفارشی سازی را می دهد. در این بررسی تبلیغاتی WP Pro ، ما بررسی خواهیم کرد که آیا این افزونه چه چیزی را برای انجام برنامه تبلیغاتی شما به یک کارآمد دارد؟.

افزونه WP Pro System Advertising از طریق بازار CodeCanyon فروخته می شود. در حال حاضر 29 دلار قیمت دارد ، و این به شما شش ماه پشتیبانی مشتری می دهد. شما همچنین می توانید 9.38 دلار پرداخت کنید تا این پشتیبانی را تا 12 ماه کامل انجام دهید.

اطلاعات و بارگیری مشاهده نسخه ی نمایشی

افزونه تبلیغ توسط تیمی به نام Tunafish ساخته شده است که آن را فراهم می کند وب سایت عالی برای اینکه در مورد محصولات شرکت اطلاعاتی کسب کرده و مستندات خود را برای استفاده شخصی خود مشاهده کنید. این وب سایت همچنین نمونه های مختلفی از افزونه WP Pro Advertising در حال استفاده دارد ، بنابراین شما می توانید از نحوه استفاده دیگران از این ویژگی ها احساس خوبی کسب کنید.

به طور کلی ، وب سایت شروع خوبی است. توسعه دهندگان افزونه همیشه به هیچ وجه ماژول های پشتیبانی کامل یا وب سایت ندارند. حال ، اجازه دهید به ویژگی های شیرجه بزنیم تا ببینیم چه چیزی برای بیشتر وبلاگ نویسان و صاحبان مشاغل مفید است.

WP Pro Review Advertising: بهترین ویژگی ها

نمایش تبلیغات متعدد با جلوه های مختلف

انعطاف پذیری در تبلیغات شما بسیار مهم است ، بنابراین خوشحال می شوید که WP Pro Advertising شامل چندین گزینه داخلی برای نمایش تبلیغات شما در قالب های متنوع باشد.

به عنوان مثال ، این افزونه شامل یک شبکه تبلیغاتی است که چندین آگهی تبلیغ را به طور هم زمان در نوار کناری خود داشته باشید. یکی از موارد مورد علاقه من این است که می توانم تبلیغ پنج ثانیه ای را نشان بدهم و بعد از آن در یک تبلیغ جدید محو شوم. شبیه به نحوه استفاده بیلبوردهای دیجیتالی از آن فضای کوچک است اما هنوز چندین تبلیغ را نشان می دهد.

یک قالب تبلیغاتی جالب دیگر شامل پوشاندن کل پیش زمینه وب سایت شما با یک تبلیغ است. من این کار را در وب سایت Rotten Tom گواتا انجام داده ام ، جایی که یک پوستر فیلم بزرگ بخش عمده ای از پیش زمینه هدر و ستون های فرعی را پوشانده است.

سرانجام ، افزونه WP Pro Advertising در ادغام تبلیغات شما در پست ها و صفحات کمک می کند. بنابراین ، اگر می خواهید مطالب خود را کمی حل کنید و تبلیغات خود را در محلی قرار دهید که چشم بیشتری به خود جلب کند ، این کاملا ممکن است.

یک آگهی تبلیغاتی بنر بصری

بعنوان یک وب سایت ، گاهی اوقات مجبورید تبلیغات بنر تبلیغاتی خود را انجام دهید. در سایر موارد ، از شرکتهایی که پرداخت را انجام می دهند ، طرح دریافت خواهید کرد. بارهای دیگر به سادگی به یک شبکه تبلیغاتی وصل خواهید شد که در آن کلیه محتوای تبلیغ برای شما تحویل داده شده است.

اگر در شرایطی هستید که شما نیاز به طراحی آگهی دارید ، بهتر است سازنده کشیدن و رها کردن مانند آن موجود در اینجا باشد.

تشخیص بلوک تبلیغ

مسدود کننده های تبلیغاتی در حال حاضر همه عصبانیت هستند ، اما این امر بازرگانان و وبلاگ نویسان آنلاین را در وضعیت مهمی قرار می دهد. بدیهی است که شما نمی خواهید تبلیغات خود را آنقدر مضطرب کنید که بازدید کنندگان شما اذیت شوند ، اما در عین حال ، باید درآمد کسب کنید.

خوشبختانه ، WP Pro Advertising شما را در هر دو جبهه پوشش می دهد. اول از همه ، این افزونه به طراحی تبلیغات غیر مزاحم و تمیز کمک می کند. سپس ، هنگامی که کاربران از یک ابزار مسدود کردن تبلیغات استفاده می کنند ، تشخیص می دهد. به این ترتیب ، می توانید وقتی شخصی دارای مسدود کننده تبلیغات باشد ، محتوا را مسدود کنید یا حتی با آنها تماس بگیرید تا بخواهید آن را خاموش کنید.

ادغام با MailChimp

هنگام استفاده از خبرنامه نامه الکترونیکی ، یافتن راه هایی برای درآمدزایی از آن دشوار است. به طور پیش فرض ، ابزارهای بازاریابی ایمیل مانند MailChimp راه های ساده ای برای تبلیغات ندارند.

با این حال ، WP Pro Advertising ویژگی هایی را برای درج سریع تبلیغات وب سایت شما در ایمیل های شما فراهم می کند. این کار می کند زیرا هر منطقه تبلیغی که ایجاد می کنید ، فید RSS مخصوص به خود را دارد. وقتی فید را به MailChimp وارد می کنید ، همان تبلیغات را در خبرنامه های خود مشاهده می کنید.

داشبورد تمیز برای ردیابی آمار و مدیریت تبلیغات شما

از آنجا که مدیریت تبلیغات متعدد پیچیده تر می شود ، افزونه WP Pro Advertising سعی دارد تا این آشفتگی را پاک کند و یک طرح تمیز برای درک آمارهای تبلیغاتی شما ارائه دهد و کدام یک از کمپین های شما در حال اجرا است..

در داشبورد افزونه اولیه ، با کلیک ، برداشت و CTR ، به آمار سریع خود نگاه می کنید. همچنین می توانید جدیدترین بنرهای خود را که در سایت در حال اجرا است همراه با خرید بنر مشاهده کنید.

همه تنظیمات و ویژگی ها در یک قسمت از داشبورد وردپرس ادغام می شوند. برگه تبلیغات نشان می دهد گزینه هایی مانند آگهی ها ، تبلیغ کنندگان ، کمپین ها ، آگهی بنر ، آمار و خریدها.

پشتیبانی از همه شبکه های تبلیغاتی عمده

امروز ، خارج از کشور و فروش بصورت جداگانه فضای تبلیغاتی شما امری عادی نیست. دلیل این امر ، عمده شبکه های تبلیغاتی مانند Google AdSense ، Adsterra و Infolinks است.

شبکه های تبلیغاتی با ارائه تبلیغات پویا عمل می کنند ، بنابراین هیچ دلیلی برای شکار تبلیغ کنندگان وجود ندارد. بیشتر اوقات ، این شبکه ها فعالیت های کاربر را با کوکی ها ردیابی می کنند و نوع وب سایت شما را در نظر می گیرند.

به این ترتیب ، تبلیغات نشان داده شده در واقع مربوط به سایت شما و کاربر است.

بنابراین ، تمام کاری که باید در پایان انجام دهید ثبت نام در یکی از شبکه های تبلیغاتی است و آن را به افزونه WP Pro Advertising وصل کنید. انتخاب شما در مکان نمایش تبلیغات به شما الزامی است. سپس تمام کارها توسط شبکه تبلیغاتی برای شما انجام می شود.

فروش آگهی از طریق وب سایت شما انجام شد

این یکی از ویژگی هایی است که واقعاً برای من جذاب است. اگرچه شبکه های تبلیغاتی بسیار پرطرفدار هستند ، اما ممکن است شما تبلیغ کنندگان خاصی داشته باشید که دوست دارند مستقیماً به سمت شما بروند. بسیاری از سایت ها همچنین مناطق تبلیغاتی با ارزش بالاتر را برای فروش مستقیم رزرو می کنند ، زیرا معمولاً می توانند از این طریق پول بیشتری کسب کنند.

از طریق WP Pro Advertising ، می توانید تعداد نقاط تبلیغی مورد نیاز برای فروش را تعیین کنید ، سپس پرداخت را از طریق وب سایت خود جمع آوری کنید. به بازدید کنندگان نشان می دهد که تبلیغ برای فروش است و آنها را در طی مراحل پرداخت هزینه افزودنی پیاده می کنند.

همانطور که اشاره کردم ، دقیقاً ویژگی ای نیست که همه از آن استفاده کنند ، اما برخی آن را غیرقابل جبران می دانند.

چه کسی باید پلاگین تبلیغاتی WP Pro را در نظر بگیرد?

من افزونه WP Pro Advertising را برای وبلاگ نویسان و شرکتهایی که قصد اجرای چندین تبلیغات در یک وب سایت را دارند دوست دارم. فقط نمایش یک یا دو تبلیغ بنر در سایت شما چنین ابزار مدیریتی قوی را توجیه نمی کند ، اما اگر ده ها تبلیغات داشته باشید این افزونه به خوبی به شما خدمت می کند.

علاوه بر این ، افزونه WP Pro Advertising در بخش سفارشی سازی قرار دارد. می توانید جلوه هایی اضافه کنید به طوری که یک تبلیغ با دیگری محو می شود.

شما همچنین از مزایای فروش تبلیغات از طریق افزونه بهره مند می شوید ، ضمن اینکه شامل تبلیغات در خبرنامه های شما نیز می شود. اگر هرکدام از این ویژگی ها برای شما جالب به نظر برسند ، هزینه 29 دلاری به سرعت خود را پرداخت می کند. علاوه بر این ، شما از پشتیبانی مشتری محکم بهره مند می شوید.

دریافت سیستم تبلیغاتی WP Pro

اگر در مورد WP Pro Advertising سؤالی دارید یا می خواهید بررسی خود را از افزونه بنویسید ، در بخش نظرات زیر یادداشت خود را برای ما بگذارید..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map