WP Optin Wheel Review: چگونه نرخ انتخاب سریع خود را فوراً تقویت کنیم

WP Optin Wheel Review: چگونه نرخ انتخاب سریع خود را فوراً تقویت کنیم

با توجه به اینکه پنجره های سنتی و چنین روش هایی دیگر مؤثر نیستند ، زمان رسیدن به یک رویکرد تازه است: سلام بر WP Optin Wheel, افزونه ای درخشان که G را در گزینه های انتخابی گیم شده قرار می دهد و راهی جدید برای رشد لیست پستی شما ارائه می دهد.


در سراسر اینترنت ، bigwigs می گویند که پول واقعی در لیست ایمیل شما است و ما 100٪ موافق هستیم. بازاریابی ایمیل یکی از بهترین راهها برای رانندگی ترافیک و افزایش فروش است.

با متوسط ​​بازده ROI 122٪ ، بازاریابی از طریق ایمیل چهار برابر موثرتر از سایر اشکال بازاریابی از جمله نامه مستقیم ، جستجوی پرداختی و رسانه های اجتماعی است. مهمتر از آن ، بازاریابی ایمیلی آسان است و هدف شما را محکم نگه می دارد.

اما مدتها قبل از تصمیم گیری برای انفجار ایمیل ، برای ثبت نام به افراد نیاز دارید. و برای آن ، شما به یک راه حل انتخاب خوب نیاز دارید. خانمها و آقایان ، با افزونه زیبای WP Optin Wheel آشنا شوید.

این پلاگین به جای پرت کردن چهره های خود (می دانم که شما از آنها متنفر هستید) یک چرخ ثروت نیز دارد تا جوایز جالب را بدست آورد. البته بازدید کنندگان باید ابتدا آدرس ایمیل خود را وارد بازی کنند ��

من این فرصت را داشتم که افزونه WP Optin Wheel Pro را تست کنم و در اینجا یافته های بی طرفانه من است. اگر با یافته های من مخالف هستید یا سؤالی دارید ، دریغ نکنید که صدای خود را در نظرات شنیدید.

با آن مقدمه بگذارید لنگر و بادبان را وزن کنیم.

WP Optin Wheel چیست?

wp optin wheel افزونه انتخاب افزونه وردپرس gamified

منطقی است که با برخی از اطلاعات پیش زمینه شروع کنیم. این حیوان را که WP Optin Wheel می نامیم چیست ، از کجاست و دقیقاً چه کاری انجام می دهد?

به معنای ابتدایی ترین چیزها ، WP Optin Wheel یک افزونه انتخاب شده وردپرس انتخاب شده است که ثبت نام در خبرنامه شما را برای بازدید کنندگان جالب می کند..

WP Optin Wheel که توسط بچه های جالب در استودیو Wombat ساخته شده و دارای یک چرخ فانتزی از ثروت است. و مانند هر چرخ بخت و اقبال ، دارای جوایزی مانند کتاب الکترونیکی رایگان ، محصول ، کوپن های WooCommerce ، تخفیف و غیره.

برای چرخاندن چرخ ، بازدید کننده کافی است آدرس ایمیل و سایر اطلاعات اصلی مورد نظر خود را (مانند نام آنها) در اختیار شما قرار دهد. اما بهترین کار این است که حداقل اطلاعات را بخواهید ، و در بیشتر موارد ، شما فقط به آدرس ایمیل آنها نیاز دارید.

با تشکر از گزینه ادغام افزونه با راه حل های مختلف بازاریابی ایمیل ، از جمله MailChimp یا Facebook Messenger ، می توانید لیست پستی خود را بدون شکستن عرق رشد دهید..

WP Optin Wheel مانند محتوای پنجره های پنجره سنتی ، به محتوای شما نمی رسد. بازدید کنندگان شما با کلیک بر روی دکمه جعبه هدیه مطابق شکل زیر ، گزینه عدم انتخاب را شروع می کنند.

دکمه جعبه هدیه چرخهای wp optin

علاوه بر این ، می توانید چرخ ثروت را تنظیم کنید تا بعد از یک دوره خاص به طور خودکار در آن حرکت کند. علاوه بر این ، می توانید فرم انتخاب را در یک صفحه وب جداگانه اضافه کنید زیرا ، خوب ، بزرگتر بهتر است ، درست است؟ در زیر نحوه ظاهر نسخه کامل صفحه آورده شده است.

نمای صفحه کامل wp optin wheel

مهمتر از آن ، WP Optin Wheel با یک تن از گزینه های سفارشی سازی حمل می کند – اما من آرزو نمی کنم غافلگیر شوم.

اکنون اجازه دهید بخش مربوط به بخش ویژگی ها را بررسی کنیم و کشف کنیم که WP Optin Wheel چه پیشنهادی به عنوان افزونه انتخاب کردن برای وردپرس و WooCommerce دارد.

ویژگی های چرخ WP Optin Wheel

فکر می کنم وقتی می گویم شما موافقت خواهید کرد: یک افزونه وردپرس فقط به اندازه ویژگی هایی که ارائه می دهد خوب است. به سرعت ، به ما امکان دهید ویژگی های موردنظرتان را کشف کنید ، پس از فعال کردن WP Optin Wheel.

ادغام با ابزارهای متعدد

ادغام چرخ optin wp

استودیو Wombat تا جایی که تلفیق WP Optin Wheel با ابزار مورد علاقه شما پیش می رود ، خود را پیشی گرفته است. به راحتی می توانید آدرس های ایمیل را استفاده کنید یا از MailChimp، MailerLite، ConvertKit، GetResponse، Monitor Campaign، ActiveCampaign، Remarkety، Klaviyo یا Mailster استفاده کنید..

علاوه بر این ، به لطف ادغام یکپارچه با Facebook Messenger ، ChatChamp و Chatfuel می توانید به قدرت بازاریابی فوری ضربه بزنید. این بدان معناست که می توانید پیام های بازاریابی متمرکز و مبتنی بر رفتار را در زمان واقعی ارسال کنید. چه لحظه ای عالی برای درست بودن?

همه اینها نیست ، می توانید WP Optin Wheel را با سرویس اتوماسیون وظیفه غول پیکر ادغام کنید تا به طور خودکار بین برنامه های وب خود جابجا شوید. سپس ادغام اضافه شده ای با Zero BS CRM دارید ، یک افزونه وردپرس قدرتمند که به شما کمک می کند تمام هدایت های خود را مستقیماً از طریق سایت خود مدیریت کنید.

خوشحال خواهید شد که یاد بگیرید که ادغام چرخ WP Optin با این ابزارها به آسانی A ، B ، C است. برای بیشتر ابزارها ، فقط باید یک کلید API را کپی کنید و کار خود را انجام دادید. اگر به هر دلیلی از هیچ یک از این ابزارها استفاده نکنید ، این افزونه به شما امکان می دهد تا اطلاعات را در پایگاه داده WordPress خود ذخیره کنید.

اوه ، به هر حال ، WP Optin Wheel کاملاً با WooCommerce و WPML ادغام می شود.

گزینه های نمایش چندگانه

گزینه های صفحه نمایش چرخ های مختلف wp optin

نمایش فرم WP Optin Wheel چیزی است که کلاس های چهارم با حداکثر شش گزینه دارند. بارزترین گزینه استفاده از ابزارک هایی است که به شما امکان می دهد پنجره خود را به عنوان یک دکمه حباب یا جعبه هدیه نمایش دهید. می توانید ویجت را در سمت چپ ، راست یا پایین وب سایت خود نمایش دهید.

اگر ابزارک ها فنجان چای شما نیستند ، می توانید چرخ خود را بعد از یک دوره مشخص نشان دهید. در این حالت ، پنجره ظاهر می شود پس از بازدید کننده در یک دوره از پیش تعیین شده در سایت شما ، 10 ثانیه بگویید. تایمر به شما امکان می دهد چرخ را به بیشترین بازدید کننده نشان دهید.

ثالثاً ، بازدید کنندگان می توانند به لطف ویژگی خروجی ، سایت خود را ترک کنند. فناوری Exit-intent به شما امکان می دهد تا راه حل هایی را بدست آورید که در غیر این صورت از دست داده اید زیرا خوب ، بازدید کننده سعی در ترک آن داشت. علاوه بر این ، پنجره های خروج با هدف کمتر از تظاهرات مبتنی بر زمان سرزنش می شوند.

همچنین می توانید بعد از بازدیدکننده چند بار به بازدیدکننده ، چرخ ثروت خود را نشان دهید. و اگر پنجره ها را دوست ندارید ، می توانید از یک کد کوتاه برای نمایش چرخ در یک صفحه جداگانه ، پست یا ابزارک نوار کناری استفاده کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، گزینه های نمایشگر زیادی وجود دارد.

توجه – می توانید چرخ را در هر صفحه از سایت یا صفحه خاص خود نشان دهید. علاوه بر این ، می توانید انتخاب کنید که آیا بازدید کننده چرخ را در بازدیدهای بعدی مشاهده می کند یا خیر. این مسئله را با پیام رسانی فوری همراه کنید و یک راه حل بازاریابی نیرومند دارید که روی autopilot کار می کند.

بسیاری از گزینه های سفارشی سازی

گزینه های سفارشی سازی چرخ wp optin

کاربرد فرم های انتخابی که نمی توانید آنها را برای مطابقت با وب سایت خود تنظیم کنید ، چیست؟ Studio Wombat این موضوع را به خوبی می فهمد ، به همین دلیل کشتی های WP Optin Wheel با بیش از 10 مضمون کاملاً قابل تنظیم (شامل مضامین فصلی مانند Xmas و Halloween) ، 15 پس زمینه آماده استفاده و رنگ های نامحدود.

شما می توانید چرخ خوشبختی و فرم انتخاب را درست به روشی که تصور می کنید طراحی کنید. طراحی چرخ های زیبا یک نکته جالب است و به لطف شخصی سازی موضوع بصری کلیک کنید. می توانید تعداد برش ها را تنظیم کنید ، متن را تغییر دهید ، کد HTML را اضافه کنید ، پیوندها را شامل شوید ، شانس برنده را تعریف کنید و کوپن ها را با چند کلیک اضافه کنید.

علاوه بر این ، WP Optin Wheel با سازنده فرم قدرتمندی همراه است که باعث خوشحالی همکاری با آن می شود. می توانید فرم های انتخابی ایجاد کنید که به اندازه نیاز اطلاعات می پرسد. منظور من این است که سازنده فرم با زمینه های مختلفی مانند ایمیل ، نام ، تلفن ، آدرس و URL فقط برای ذکر چند مورد ارائه می شود.

سایر ویژگی های جالب

ما اگر بخواهیم هر ویژگی را در اینجا تجربه کنیم ، تمام روز خواهیم بود ، بنابراین در اینجا یک مرور اجمالی از دیگر ویژگیهای جالب ارائه می دهد که WP Optin Wheel را به یک افزونه چشمگیر برای همه بازاریابان آنلاین تبدیل می کند..

 • کوپن های WooCommerce – WP Optin Wheel کاملاً با WooCommerce ادغام می شود ، به این معنی که می توانید به صورت خودکار کوپن ها را به عنوان جوایز ایجاد کنید.
 • آمار – WP Optin Wheel آماری در مورد نحوه عملکرد چرخ شما ارائه می دهد. تعداد افرادی که پنجره شما را دیده اند ، تعداد افرادی که به لیست پستی شما مراجعه می کنند و همچنین نرخ تبدیل شما را نشان می دهد.
 • قالب های ایمیل – اکنون می توانید جوایز را مستقیماً از طریق ایمیل به برندگان ارسال کنید ، که (اگر از من سؤال کنید) روش دیگری برای شکستن یخ و ادامه گفتگو به شما ارائه می دهد. می توانید الگوهای با ایمیل را در باطن سفارشی کنید.
 • ضد تقلب – WP Optin Wheel مدتها قبل از ورود به لیست پستی شما آدرس های ایمیل اسپم ، جعلی و نامعتبر را بدست می آورد.
 • تولید ناخالص داخلی آماده
 • توانایی برنده یا ضرر وارد شوید در یک پرونده ورود جداگانه
 • سازگار

نحوه نصب چرخ Optin WP

اکنون که می دانید چه انتظاری دارید ، بگذارید WP Optin Wheel را نصب کرده و یک چرخ آزمایشی ایجاد کنیم تا بتوانید در حال اجرا به زمین برخورد کنید. معامله؟ عالی.

شما می توانید نسخه رایگان یا بهار را برای WP Optin Wheel Pro به طور مستقیم از استودیوی Wombat در دسترس نصب کنید. برای این بررسی ، ما از Pro استفاده می کنیم (بنابراین لطفاً توجه داشته باشید که همه ویژگی ها ممکن است در نسخه رایگان یا استاندارد موجود نباشند). در هر صورت ، نصب WP Optin Wheel آسان است ، درست مثل نصب هر افزونه وردپرس دیگر.

WP Optin Wheel Free را امتحان کنید    دریافت WP Optin Wheel Pro

بدون آداب و رسوم بیشتر ، حرکت به افزونه ها> افزودن جدید همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، در فهرست مدیریت وردپرس خود قرار داده اید.

افزودن افزونه وردپرس

همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم ، می توانید 1) WP Optin Wheel Pro را از رایانه خود بارگذاری کنید ، 2) نسخه رایگان را از مخزن افزونه وردپرس جستجو کنید و 3) افزونه را نصب یا فعال کنید..

نصب چرخ wp optin

ما باید WP Optin Wheel Pro را از رایانه خود نصب کنیم ، به این معنی که باید روی آن کلیک کنید افزونه را بارگذاری کنید دکمه در تصویر بالا.

در مرحله بعد ، افزونه را بارگذاری کنید و همانطور که در تصویر زیر جزئیات آن را دارید ، آن را فعال کنید.

چرخ optin wp را فعال کنید

پس از فعال شدن افزونه ، به آن بروید تنظیمات> WP Optin Wheel Pro همانطور که در زیر نشان داده شده است ، از فهرست مدیریت وردپرس خود استفاده می کنید.

wp optin menu menu در داشبورد مدیر وردپرس

در مرحله بعد ، باید کلید مجوز WP Optin Wheel را که از توسعه دهنده دریافت کرده اید ، فعال کنید. کافی است کلید موجود در قسمت را کپی کرده و ضربه بزنید مجوز را فعال کنید دکمه همانطور که در زیر نشان داده شده است.

فعال سازی مجوز چرخ optin wp

پس از فعال سازی ، WP Optin Wheel پانل گزینه های سرپرست را راه اندازی می کند که در آن می توانید چند زبانه از جمله را مشاهده کنید تنظیمات عمومی ، ادغام ، اضافه کردن چرخ و چرخ ها.

پنل گزینه های مدیریت چرخ wp optin

در این برهه ، افزونه WP Optin Wheel شما آماده استفاده است. اکنون ، فقط باید چرخ ثروت ایجاد کنیم. در این مرحله ، شما همچنین می توانید ادغام افزونه را با ابزار مورد علاقه خود انتخاب کنید ، به عنوان مثال. MailChimp.

چگونه یک چرخ بخت و اقبال ایجاد کنیم

کلیک کنید بر روی چرخ را اضافه کنید برای راه اندازی صفحه زیر کلیک کنید.

در این صفحه ، چرخ خود را برای مرجع آسان نامگذاری کنید و سپس ابزاری را که می خواهید از آن استفاده کنید برای ضبط وسایل انتخابی انتخاب کنید. توجه داشته باشید ، ابتدا باید ابزار مورد نظر خود را ادغام کنید ، اما WordPress و Zapier به طور پیش فرض یکپارچه شده اند. پس از اتمام ، ضربه بزنید بعد دکمه.

 طرح پانل به شما کمک می کند تا چرخ و فرم انتخاب خود را به روش هایی غیرقابل تصور تنظیم کنید. در اینجا گزینه های زیادی از قبیل زمینه ها ، مضامین و رنگ ها وجود دارد. تصویر زیر را مشاهده کنید.

موضوع ، پس زمینه و رنگ های خود را انتخاب کنید. پس از آن ، روی کلیک کنید بعد دکمه.

بعد ، ما باید فرم ساز, که به شما کمک می کند یک فرم انتخاب را ایجاد کنید. با طیف وسیعی از زمینه های فرم (بسته به ابزار انتخابی که در مرحله اول انتخاب می کنید) ارسال می شود تا فرم کاملی را ایجاد کند.

توصیه می کنیم فرم انتخاب خود را کوتاه نگه دارید. یک یا دو زمینه کافی است. من شخصاً فقط آدرس ایمیل را می خواهم. فرم انتخاب خود را بسازید و به آن ضربه بزنید بعد دکمه.

بعد ، ما باید فرصت ها و برش ها صفحه ، جایی که می توانید برش های چرخ خود را به طور گسترده سفارشی کنید. همچنین می توانید شانس خود را برای کنترل کامل بر احتمال تعریف کنید و تصمیم بگیرید که کدام برنده برنده یا بازنده است.

برش های خود را به محتوای قلب خود ویرایش کنید و روی آن کلیک کنید بعد دکمه.

سرانجام ، ما این را داریم تنظیمات صفحه نمایش مطابق شکل زیر.

در اینجا می توانید گزینه های زیادی را برای چرخ خود تعریف کنید. شما می توانید متن چرخش خود را انتخاب کنید ، متن عدم ادعا را اضافه کنید ، متن برنده / گمشده را تنظیم کنید ، چرخ را در صفحات خاصی نشان داده و پنهان کنید ، قصد خروج را تنظیم کنید ، چرخ ثروت خود را ایمن کنید ، قالب نامه الکترونیکی ایجاد کرده و فرم GDPR خود را مطابق با سایر موارد سازگار کنید. چیزها.

وقتی کارتان تمام شد ، به آن ضربه بزنید صرفه جویی دکمه. چرخ ثروت شما اکنون آماده است ، و باید آن را بعد از طراوت در وب سایت خود مشاهده کنید.

هزینه آن چیست?

WP Optin Wheel با طعم های مختلفی عرضه می شود. نسخه برای همیشه رایگان در WordPress.org موجود است که دارای ویژگی های اساسی است و برای اهداف آزمایش ایده آل است.

WP Optin Wheel Pro ، که ما بررسی کرده ایم ، فقط در سایت استودیو Wombat موجود است. در آنجا می توانید یک بسته 39 دلاری را برای یک سایت واحد پیدا کنید. اگر سه سایت دارید ، می توانید با بسته 99 دلار بهار شوید. برای سایت های نامحدود ، استودیو Wombat بسته ای را ارائه می دهد که 199 دلار هزینه دارد. همه بسته های پریمیوم با 1 سال بروزرسانی و پشتیبانی رایگان ارائه می شوند.

توصیفات مشتری واقعی

WP Optin Wheel یک افزونه باورنکردنی است ، اما کلمه ما را برای آن استفاده نکنید. این چیزی است که کاربران خوشحال می گویند:

به محض اینکه این افزونه را دیدم ، فکر کردم که می تواند پتانسیل بسیار خوبی را برای آنچه جستجو می کردم و با کیفیت بالا و حق با من بود ، داشته باشد. من برای استفاده از آن برای آنچه نیاز داشتم به کمک کمی نیاز داشتم و پشتیبانی مشتری فوق العاده بود که به تمام سوالات من پاسخ داد و به من کمک کرد تا روش هایی را پیدا کنم که چگونه می توانم برای آنچه مورد نیازم استفاده کنم.

قطعاً این افزونه را برای کیفیت و خدمات توصیه می کنید.

با تشکر – گاریدوک

و …

WP Optin Wheel به سادگی است غیرقابل توصیف. چندین افزونه مشابه وجود دارد ، اما این مجموعه بهترین مجموعه از ویژگی ها را دارد ، یک تنظیم واقعاً آسان برای استفاده ، توانایی شخصی سازی زیادی دارد و شاید با ارزش ترین پشتیبانی تقریباً سریع از توسعه دهنده. برای نصب و پیکربندی 3 چرخ مختلف Optin از ما 20 دقیقه طول کشید و سؤالات زیادی داشتیم ، اما سازنده در عرض چند دقیقه به معنای واقعی کلمه پاسخ داد ، ما را از طریق تنظیمات پیاده کرد و به ما کمک کرد تا 100٪ آنچه را که می خواستیم بسازیم.. کارایی: A +++ ، مجموعه ویژگی ها: A +++ ، پشتیبانی پاسخگو: A+++. نتوانست بیشتر بخواهید ، و فوق العاده مقرون به صرفه (ارزش بسیار بیشتری از هزینه آن دارد). بالاترین توصیه ممکن. – ویرافند

و یکی دیگه…

بسیار خوشحالم که این افزونه را پیدا کرده اید! نرخ سود و فروش من به پایان رسیده است – هیچ کس نمی خواهد فقط “برای یک کوپن تخفیف 10٪ آدرس الکترونیکی” را وارد کنید … آنها می خواهند فرصتی برای برنده شدن در چیزی داشته باشند! این افزونه فرایند opt-in را به یک بازی تبدیل می کند و به نظر خوب نیز می رسد.

مهمتر از آن ، توسعه دهنده فوق العاده پاسخگو است و حتی دو پیشنهاد از من را نیز اجرا کرده است و این کار را طی چند روز انجام داده است!

اولین افزونه ای که تاکنون بررسی کرده ام – اما آن را خیلی دوست دارم – akc123

همانطور که مشاهده می کنید ، مردم چیزهای بسیار خوبی برای گفتن در مورد WP Optin Wheel دارند.

نتیجه

WP Optin Wheel یک راه حل عالی برای افزایش نرخ انتخاب شما ارائه می دهد. علاوه بر این ، استفاده از آن فوق العاده آسان است. شما باید بتوانید در هیچ زمانی فرم های انتخابی را برای سایت خود ایجاد نکنید! چرخ ثروت عضویت در خبرنامه شما را بسیار سرگرم کننده می کند ، بیشتر بازدید کنندگان حتی نمی دانند که مشترک شده اند تا وقتی که ایمیل تأیید را مشاهده کنند. اگر می خواهید WP Optin Wheel را امتحان کنید ، نسخه رایگان آن را بگیرید یا به روزرسانی کنید تا به ویژگی های عالی تری دسترسی داشته باشید.

WP Optin Wheel Free را امتحان کنید    دریافت WP Optin Wheel Pro

آیا پیشنهادی یا سوالی دارید؟ لطفا در بخش نظرات زیر ما را به ما اطلاع دهید. از قبل ممنونم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map