WP Engine Reviewed Hosting WordPress WordPress

میزبان موتور WP

تعطیلات مبارک از WPExplorer و مطلوب شرکت میزبان مورد علاقه ما WP Engine! ما آنها را در 3 سال گذشته استفاده کرده ایم و آنها. هستند. عالی. با بارگذاری سریع سریع ، تهیه نسخه پشتیبان از روزانه (با نقاط بازگرداندن 1 کلیک آسان) ، پشتیبانی دوستانه و مفید (که دو کیفیت بسیار متفاوت برای دوستان من هستند) ، اسکن نرم افزارهای مخرب فعال ، سایت مرحله بندی و موارد دیگر بدون همه کارهای دشوار برای مدیریت خود سرور از آنجا که WP Engine این کار را برای شما انجام می دهد (از جمله به روزرسانی های نرم افزار و نگهداری فایروال). آنها بخش سختی را از وردپرس خود میزبانی می کنند.


اهمیت میزبانی خوب و ویژگی های یک میزبان بزرگ

مطمئناً شما مقاله هایی را برای ایجاد محتوای خوب ، بهینه سازی سئو خود یا اضافه کردن CDN برای بارهای سریعتر خوانده اید. اما از اهمیت میزبانی خوب و خصوصاً عالی غافل نشوید. در اینجا نکات کلیدی برای تحقیق هنگام انتخاب میزبان وب جدید (یا اولین شما) وجود دارد.

مدیریت آسان

داشبورد موتور WP

یكی از اصلی ترین دلایلی كه شما در مورد میزبانی مدیریت شده در نظر دارید این واقعیت است كه وظایف شما برای مدیریت وب سایت شما به میزان قابل توجهی كاهش می یابد. اما ، هنوز هم می توانید برای مشاهده آمار ، ایجاد تنظیمات ، ایجاد پشتیبان و موارد دیگر در سایت خود آسان باشید. WP Engine داشبورد قابل استفاده ای با رابط کاربری دوست داشتنی دارد که باعث می شود چشم پوشی در سایت های شما به راحتی ایجاد شود. فقط وارد شوید و لیستی از برنامه های مختلف میزبانی خود را پیدا خواهید کرد. برای یافتن پیوندهای سریع به ابزارهای مختلف مدیریت سایت ، روی پیکان کنار هر طرح کلیک کنید.

ترافیک و مقیاس پذیری

بررسی اجمالی داشبورد WP Engine

شما به یک برنامه و میزبان نیاز دارید که بتواند نیازهای ترافیکی فردی شما را برطرف کند. برنامه های میزبانی بودجه ممکن است بازدیدها یا بازدیدهای صفحه “نامحدود” را ارائه دهد ، اما در واقع منابع موجود برای شما با تعداد افراد دیگری که سرور خود را با آنها به اشتراک می گذارید محدود است. یکی از راه های جلوگیری از کندی اجتناب ناپذیر ، انتخاب میزبان است که طبق برنامه شما منابع واقع گرایانه ای را ارائه می دهد.

برنامه WP Engine Personal از 25،000 بازدید در هر ماه شروع می شود که بیش از حد کافی برای وب سایت شخصی یا وبلاگ شخصی استاندارد است. و هرچه محبوبیت خود را به دست می آورید ، همیشه می توانید با یک برنامه بزرگ که دارای منابع بیشتری است ، مقیاس بگیرید. از آنجا که WP Engine محدودیت های واقعی را تعیین می کند ، آنها می توانند سخت افزار برتر و سایر ویژگی ها (مانند موارد زیر) را در اختیار شما قرار دهند که ممکن است رقبا نتوانند.

برای بررسی آمار خود ، وارد داشبورد میزبان خود شوید و بر روی نمای کلی کلیک کنید. از اینجا می توانید بازدید کنندگان خود ، میزان استفاده از پهنای باند و سطح ذخیره سازی آنها را مرور کنید (و حتی یک CSV را برای سوابق خود بارگیری کنید) ، و همچنین اضافه کردن و مدیریت ورود به سیستم SFTP.

مهاجرت آسان

WP موتور سایت مهاجرت

یک شانس 50/50 در بازار میزبان جدید WordPress وجود دارد و اگر مطمئن باشید WP Engine می تواند مهاجران را تا حد امکان آسان کند. آنها حتی پلاگین رایگان WP Engine Automated Migration را نیز برای مشتریان جدید دارند. سایتهای کوچکتر نسبتاً سریع جابجا می شوند ، اما سایتهای بزرگتر (با تنوع محتوا یا میزبانی قدیمی کند) ممکن است مدتی طول بکشد. به عنوان مثال ، وقتی ما سایت خود را مهاجرت کردیم فوری نبود ، اما بعد دوباره هزاران صفحه محتوا داشتیم. خبر خوب این است که آسان بود و ما با مشکلی روبرو نشدیم (بصورت شبانه روزی).

صحنه سازی

سایت های مرحله بندی موتور WP

ممکن است برخی از افراد به یک صحنه مرحله بندی نیاز نداشته باشند ، اما اگر می خواهید به روزرسانی های اساسی یا تغییراتی در وب سایت خود ایجاد کنید ، یک سایت مرحله بندی یک دارایی بزرگ است. شما می توانید بدون نگرانی در مورد پایین آمدن وب سایت اصلی برای تعمیر و نگهداری (یا بدتر از آن شکستن در طی روند خلاقانه خود) ، آزادانه بسازید و ایجاد کنید. بعلاوه ، با چند کلیک درست از داشبورد وردپرس خود می توانید به تغییرات خود به سایت زنده خود مهاجرت کنید.

برای ایجاد یک سایت مرحله بندی ، به سادگی وارد بخش نصب وردپرس خود شوید ، روی مورد منو داشبورد WP Engine کلیک کنید و سپس بر روی تب Staging کلیک کنید. بر روی دکمه بزرگ آبی کلیک کنید تا سایت زنده خود را در یک منطقه صحنه کپی کنید تا جایی که می توانید (با خیال راحت) هر کاری را که می خواهید به سایت خود انجام دهید.

چندتایی

بعضی از میزبان ها از Multisite پشتیبانی نمی کنند ، اما WP Engine برنامه هایی را ارائه می دهد که انجام می دهند. اگر فکر می کنید ممکن است در مقطعی شبکه ای از میکروسایت ها را با اهداف مشابه ایجاد کنید ، پس از آن وردپرس ویژگی خاصی است که قطعاً به آن احتیاج دارید. ما از ویژگیهای چند منظوره برای همه نمایه های موضوعی خود استفاده می کنیم (پرداخت صفحه نمایشی کلی ما ، هر سایت نمایشی با همان URL اصلی شروع می شود). Multisite مدیریت وب سایت های مشابه یا متصل را آسان تر می کند ، و WP Engine کاملاً از این ویژگی وردپرس پشتیبانی می کند و تقریباً در تمام برنامه های آنها اجازه می دهد (توجه داشته باشید: این برنامه توسط برنامه های شخصی پشتیبانی نمی شود ، زیرا اکثر کاربران در این طرح نیازی ندارند. آی تی).

SSL

WP Engine SSL

گوگل در الگوریتم جستجوی خود مقدار بیشتری از ارزش گواهینامه های SSL را قرار داده است ، و در صورت داشتن هر نوع سایتی که اطلاعات کاربر را پردازش می کند ، باید خود را در نظر بگیرید. SSL اتصال خوانندگان شما به سرور شما را رمزگذاری می کند و از اطلاعات خصوصی آنها محافظت می کند. خوشبختانه ، SSL قبلاً کاملاً توسط WP Engine پشتیبانی می شود و می توانید از طریق داشبورد My WP Engine خود خریداری کنید (این یک به روزرسانی است ، اما مطمئناً برای محافظت از خود و مشتریان ، ارزش آن را دارد). بعلاوه اگر در مانع قرار گیرید ، آنها مجموعه ای از آموزشهای مفید SSL را در پایگاه دانش (واقعاً این کار ساده تر نخواهد بود).

پشتیبان گیری

پشتیبان گیری از موتور WP

مهم نیست که با نصب وردپرس چقدر مراقب باشید ، ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که نیاز به بازگردانی کامل داشته باشید. اما یک میزبان خوب از پشتیبان گیری و نقاط مرمت آماده خواهد بود و فقط با یک کلیک فاصله دارد! WP Engine پشتیبان روزانه پایگاه داده خود را برای شما می گیرد ، اما شما همچنین می توانید هر زمان که دوست دارید از داشبورد وردپرس خود نقطه ترمیم خود را ایجاد کنید. ما اغلب این کار را قبل از هر موضوعی برای به روزرسانی های افزونه انجام می دهیم ، فقط برای ایمن بودن و گرچه ما استفاده می کنیم VaultPress, خوب است که لایه امنیتی اضافه شود.

ذخیره

WP Engine Dynamic Caching

WP Engine از حافظه اختصاصی Evercache برخوردار است. و داخلی است این برای شما چه معنی دارد؟ مقیاس پذیری و سرعت و بدون نیاز به هیچگونه تنظیم و افزونه. سایت شما از لحظه میزبانی در WP Engine همه چیز را ذخیره می کند. حتی اگر پلاگین های ذخیره عالی بسیار خوبی در آنجا وجود داشته باشد ، می تواند یک درد واقعی برای راه اندازی کارآمد با سرور شما و گیج کننده برای یک کاربر معمولی باشد. WP Engine این کار را آسان می کند.

WP موتور ذخیره سازی

می توانید گزینه های حافظه پنهان کردن شی را فعال کنید ، همچنین حافظه نهان صفحه خود را از داشبورد میزبان خود پاک کنید. و اگر همیشه می خواهید حافظه نهان خود را در پرواز پاک کنید (شاید شما فقط یک صفحه یا پست قدیمی را به روز کرده اید) ، به سادگی وارد نصب وردپرس خود شوید ، روی مورد منوی داشبورد WP Engine کلیک کنید و بر روی دکمه آبی بزرگ کلیک کنید تا “پاکسازی همه حافظه پنهان شود” ” دوباره – این آسان است.

CDN

WP Engine CDN

شما یک وب سایت سریع می خواهید ، درست است؟ خوب اگر از تصاویر زیادی استفاده می کنید ، CDN کمک زیادی به سرعت بخشیدن به وب سایت شما می کند. و WP Engine دارای CDN عالی است که در برنامه های حرفه ای و تجاری آنها گنجانده شده است ، که می تواند با هزینه های 19.99 دلار در ماه به برنامه های شخصی اضافه شود و در برنامه های Premium و Enterprise حتی بزرگتر آنها (حداکثر 1000 گیگابایت) به صورت رایگان ارائه می شود. ما از سایت CDN آنها در سایت خود استفاده می کنیم و (به غیر از سرعت بخشیدن به سایت ما) ویژگی مورد علاقه ما این بود که تنظیم و پیکربندی CDN چقدر ساده بود. شما به معنای واقعی کلمه بر روی یک دکمه کلیک می کنید. خودشه.

پشتیبانی

پشتیبانی موتور WP

در بعضی از زمان شما به کمک نیاز خواهید داشت ، این پایگاه دانش قرار نیست آن را کاهش دهد و شما می خواهید با یک فرد آگاه صحبت کنید. ما از تجربه دست اول می توانیم تصدیق كنیم كه تیم پشتیبانی WP Engine از خوشحالی برای همکاری با آنها لذت می برد. این امر به راحتی امکان پذیر است ، همیشه پاسخ های درستی دارند و آنها یکی از دوستانه ترین افرادی هستند که با آنها ایمیل ارسال می کنید (ارسال بلیط 24/7) چت (از ساعت 6 صبح تا 8 بعد از ظهر CT ، MF) یا صحبت در مورد تلفن با (در دسترس 24/7). به علاوه آنها حتی بهترین حمایت را نیز از آنها پیدا کردند 10 میزبان وب برتر تست شده توسط VentureHarbour – بسیار چشمگیر است!

شهرت، آبرو

شما می خواهید یک میزبان باشید که در اینجا بماند و از این نظر شهرت خوبی با کاربران خود داشته باشد. ما نمی گوییم در شرکتهای میزبان جدید مشکلی وجود ندارد ، اما انتخاب یک بازیکن مستقر به این معنی است که شما می توانید از ویژگی های مداوم و قابل اطمینان بهره مند شوید که دیگران می توانند به آن گواهی دهند. ما میزبان های دیگر را امتحان کرده ایم و می توانیم با اطمینان 100٪ به شما بگوییم که نمی توانیم با تصمیم خود برای انتقال به WP Engine خوشبخت باشیم. آنها دمپایی شیشه ای میزبان ما بودند – کاملاً مناسب.

جایزه: ویژگی هایی برای توسعه دهندگان

توسعه دهندگان نیازهای بیشتری نسبت به متوسط ​​کاربر دارند و WP Engine برخی از ویژگی های بسیار جذاب را ارائه می دهد که توسعه دهندگان به ویژه از آنها قدردانی می کنند.

نصب های قابل انتقال
اگر کار مشتری دارید ، نمی خواهید از طرف مشتری خود برای میزبانی ثبت نام کنید. WP Engine با نصبهای قابل انتقال آنها این مشکل را به یک نقطه ایراد تبدیل می کند. شما می توانید یک وب سایت ایجاد کنید ، بدون هیچ هزینه ای برای شما ، و هنگامی که آماده هستید آن را به مشتری خود منتقل کنید که در آن صورتحساب را پیاده کند (البته آنها گزینه ای برای انتخاب طرحی که مناسب برای آنها باشد) خواهند داشت. این برای فریلنسرها و طراحان وب بسیار زیاد است!

wpengine-git-push

گیت فشار
کار با یک تیم؟ WP Engine از ادغام Git Push برخوردار است ، بنابراین می توانید کلیدهای SSH را به راحتی ایجاد کنید تا چندین توسعه دهنده به حساب خود اضافه کنید. به این ترتیب سهولت در هر کجا که در تیم شما هستند ، آسان است. و به آسانی اضافه کردن یک توسعه دهنده جدید ، می توانید به آسانی یکی را حذف کنید (اگر مدیریت پیمانکاران شخص ثالث اضافه شود عالی است).

WP Engine ، میزبان 5 ستاره

اینها همه ویژگیهای اصلی یک ارائه دهنده میزبان وردپرس عالی است و WP Engine از نظر ما از همه جبهه ها انتظارات را فراتر می برد. ما به آنها کامل می دهیم 5 ستاره. این واقعیت که ما به آنها اعتماد داریم تا میزبان همه وب سایت های خود و نمایه های تم وردپرس باشند ، نشان می دهد که وقتی این حرف را می زنیم چقدر منظور ما این است! اگر می خواهید ویژگی های WP Engine را کمی بیشتر مورد کاوش قرار دهید (مانند محافظت از رمز عبور سایت ، اسکن خودکار بدافزارها ، سیاهههای مربوط به خطا در دسترس ، تغییر مسیر آسان ، IP های اختصاصی و موارد دیگر) فقط کافی است در زیر کلیک کنید.

اطلاعات بیشتر درباره موتور WP

و مطمئن شوید که از پیشنهاد انحصاری WP Engine ما استفاده می کنیم. فقط از دکمه استفاده کنید تا در اولین پرداخت خود 20٪ صرفه جویی کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map