WP Compress Review: بهینه سازی آسان و سریع تصویر برای وردپرس

تصاویر بخش اساسی هر وبلاگ است و با افزودن وردپرس به هر تصویری که آپلود می کنیم ، مدیریت و فشرده سازی آن تصاویر به همان اندازه 5 تا 10 عکس کوچک تبدیل شده است به چیزی واقعاً مهم تبدیل شده است ، به خصوص اگر می خواهیم عملکرد سایت را ادامه دهیم..


فشرده سازی تصاویر وردپرس پس از بارگذاری ، در تلاش برای سرعت بخشیدن به وردپرس ، تا حدودی به یک روش استاندارد تبدیل شده است. تاکنون انتخاب های کمی برای انجام این کار داشتیم. چه با استفاده از ابزارهای ویژه در لینوکس یا با نصب افزونه ای در وردپرس و استفاده از سرور ما برای انجام کار. این هیچ مشکلی برای مدیران سیستم و افرادی که میزان خوبی از منابع CPU داشتند ، نداشت ، اما در مورد کاربر “معمولی” وردپرس چه می گویم؟ کسی که به تازگی یک برنامه میزبانی جدید خریداری کرده است و منابع CPU نامحدودی ندارد؟ اینجاست که WP Compress وارد بازی می شود.

با WP Compress آشنا شوید

کمپرسور WP قدرتمند است افزونه بهینه سازی تصویر برای وردپرس که هر صاحب وب سایت می تواند برای کوچک کردن اندازه تصویر و بهبود بار بار صفحه از آن استفاده کند. WP Compress وظیفه فشرده سازی تصاویر را در پرواز با استفاده از ابر کاهش می دهد ، بنابراین می توانید تصاویر را بدون استفاده از منابع برنامه میزبانی خود (فشرده سازی وب سایت خود) فشرده سازی کنید..

اما WP Compress فقط اندازه پرونده ها را کاهش نمی دهد. همچنین گزینه های مفیدی برای تغییر اندازه تصاویر در هنگام فشرده سازی برای کاهش حتی بیشتر ، تنظیمات فشرده سازی هوشمند (از پیش تنظیم شده از بدون ضرر تا فوق العاده) ، فشرده سازی خودکار پس زمینه اتو و پشتیبان گیری نامحدود از ابر وجود دارد (بنابراین می توانید در صورت نیاز همیشه یک تصویر را “خنثی” کنید) . این پشتیبانی از سطح عالی به علاوه ، WP Compress را به گزینه ای مناسب برای فشرده سازی تصویر برای هر وب سایت تبدیل می کند. و از آنجا که به روزرسانی نسخه 4 آنها ، WP Compress همچنین CDN ، تصاویر تطبیقی ​​، بارگذاری تنبل ، گزارش برچسب سفید را برای برنامه های آژانس و موارد دیگر ارائه می دهد.

هزینه آن چیست?

WP Compress برای 100 تصویر اول شما رایگان است. این امر باعث می شود گزینه ای جالب برای وبلاگ نویسان باشد زیرا بانک را خراب نمی کند. اما برای سایت های با تعداد تصاویر WP Compress تعدادی برنامه حق بیمه ماهانه برای فشرده سازی هر تعداد تصویر ارائه می دهد.

برنامه های ماهانه کمپرسور WP

برنامه های ماهانه فقط با 5 دلار برای 500 تصویر در هر ماه ، تا 10،000 تصویر در هر ماه 25 دلار شروع می شود. اینها برنامه ها بهینه سازی های زیادی را برای اکثر سایت ها انجام می دهد ، از وبلاگها گرفته تا سایت های اشتراک عکس یا شرکت های بزرگ.

راه بهتر برای فشرده سازی تصاویر

برنامه های WP فشرده سازی طول عمر

راه بهتر برای فشرده سازی تصاویر بهتر (جرات می گویم بهترین بگویم) استفاده از a است WP عضویت در طول عمر را فشرده کنید. هنگامی که شما یک عمر خاص را می گیرید ، یک قیمت کم برای یک عمر تحت اللفظی قدرت فشرده سازی تصویر می پردازید. بنابراین به جای پرداخت ماهانه در ماه ، می توانید فقط 149 دلار برای زندگی بپردازید تا بتوانید هر سال 1K فشرده سازی تصویر (یا بیشتر) دریافت کنید, تا ابد. چه عاشق نیست?

فشرده سازی WP چگونه کار می کند?

WP Compress افزونه ای است که به یک سرویس گره خورده است. افزونه را می توان در هر وبلاگ WordPress نصب کرد – در صورت مراجعه می توانید آن را از طریق داشبورد خود پیدا کنید افزونه ها> افزودن جدید و جستجو کنید فشرده سازی WP) یا می توانید آن را مستقیماً از مخزن WordPress.org بگیرید:

دریافت WP Compress

سپس فقط باید اعتبار وردپرس خود را به حساب WP Compress Cloud API خود پیوند دهید تا نصب افزونه خود را تأیید کنید و شما آماده هستید!

پس از کلیک بر روی دکمه “شروع کار” از شما خواسته می شود تا آدرس ایمیل خود را وارد کنید تا یک حساب کاربری ایجاد کنید (نگران نباشید – می توانید ابتدا با 100 تصویر رایگان شروع کنید و بعداً ارتقا دهید). هنگام ثبت نام با WP Compress ، یک کلید API منحصر به فرد از طریق ایمیل برای شما تولید و ارسال می شود. پس از دریافت کلید API ، این صفحه اصلی است.

گزینه های مختلف به طور پیش فرض غیرفعال شده اند و برنامه رایگان به شما امکان می دهد سرویس را تست کنید اما به یاد داشته باشید که محدود به 1000 تصویر است و هیچگونه پاورپوینت در آن وجود ندارد پس از مصرف تمام اعتبارات خود ، اخطار به روزرسانی را مشاهده خواهید کرد. تذکر – این زمان بسیار جذاب برای ثبت نام در یک برنامه زندگی است زیرا فقط با 29 دلار شروع می شود (یا به یکی از دوستان خود مراجعه کنید).

WP فشرده سازی ویژگی های حق بیمه

برای این بررسی ، قصد دارم نحوه رفتار این سرویس با استفاده از عضویت طلایی را تحلیل کنم. این اشتراک سریعتر از سرعت عادی است و تمام پاورپوینت ها از جمله مفید نیز فعال هستند قابلیت اتو (همچنین به عنوان اتو بوف بهینه سازی تصویر شناخته شده است). این یک سرویس مرتب است که به افزونه اجازه می دهد تا به طور خودکار تصاویر را در چندین زمان مختلف در طول روز فشرده کند ، بنابراین شما می توانید سرعت بیشتری را برای تصاویر و فشرده سازی پس زمینه خود بارگذاری کنید بدون اینکه از منابع سرور خود استفاده کنید..

سطح بهینه سازی می تواند از تنظیم شود فوق العاده به باهوش همه راه را به پایین بی ضرر. در تجربه من ، Ultra با فشرده سازی بسیار فراتر می رود و باعث می شود تصاویر شما تا حدودی مبهم به نظر برسند ، به خصوص اگر تصاویر برجسته ای باشند. باهوش سطح جایی است که بیشتر افراد با آنها احساس راحتی می کنند و Lossless فقط قسمت های غیر حیاتی تصویر را بدون انجام هیچ گونه فشرده سازی ضرر از بین می برد. را قادر می سازد داده های EXIF ​​را حفظ کنید فشرده سازی Lossless تقریباً نفی می کند و به طور کلی توصیه نمی شود زیرا اکثر وبلاگ ها به هر حال به این داده ها احتیاج ندارند.

استفاده از WP Compress برای بهینه سازی کتابخانه رسانه ما

برای این آزمایش ، تصمیم گرفتم افزونه را در وبلاگ وردپرس خود نصب کنم ، که حاوی کمتر از آن نیست 2 میلیون عکس و یک وبلاگ بسیار فعال با بیش از 8 سال آنلاین بودن است. می توانید بگویید این کمی افراطی است اما کار با سیستم در یک وبلاگ که اندازه آن به معنای خبر خوب برای همه خواهد بود.

WP Compress یک دکمه زیبا به کتابخانه رسانه اضافه کرده است که به شما امکان می دهد یک کار را انجام دهید فشرده سازی دستی, که اگر مفید باشد اتو غیرفعال است زیرا هیچ بهینه سازی در پس زمینه انجام نمی شود. با فعال کردن Otto ، لازم نیست تصاویر را فشرده سازی کنید زیرا در طول روز چندین بار فشرده می شوند و فشرده سازی را به صورت خودکار تبدیل می کنند.

اگر شما مانند من یک وبلاگ بسیار فعال داشته باشید ، روند فشرده سازی می تواند کند باشد. این افزونه باید با ابر ارتباط برقرار کند و اطلاعات مربوط به هر تصویر را ارسال یا دریافت کند. اگر بعد از فشرده سازی ، می خواهید تصویر اصلی خود را به آن عرق نکنید ، این افزونه دارای آن است بازگرداندن این ویژگی بسیار مفید است وقتی دوست ندارید چگونه یک تصویر خاص فشرده شود و می خواهید دوباره برگردید.

WP Compress به شما امکان می دهد همچنین برچسب زدن تصاویر برای جستجوی فشرده سازی – یک افزودنی مفید برای زمانی که می خواهید تصاویر با کیفیت / وضوح تصویر بالا را حفظ کنید اما می خواهید برای صرفه جویی در فضا ، سایر موارد را فشرده کنید. فقط به یاد داشته باشید که داشتن فضای ذخیره سازی واقعی در هاست خود به معنای این نیست که شما یک سایت سریع بدست آورید. اگر می خواهید یک وب سایت سریع داشته باشید ، کاهش اندازه تصاویر بسیار مهم است. مهم نیست که سرعت و یا فضای ذخیره ای که دارید ، تصاویر باید از طریق شبکه حرکت کنند و همه ارتباطات خیلی سریع ندارند (به همین دلیل توصیه می کنیم از سی دی رایگان نیز استفاده کنید).

WP Compress به شما امکان می دهد تا حداکثر 2 تصویر را همزمان پردازش کنید. هر چیزی بیشتر و باید منتظر بمانید زیرا تا پایان یکی از این تصاویر دیگر اتصال به ابر برقرار نخواهد شد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای جستجوی فشرده سازی ، Otto را فعال کرده و فقط برچسب گذاری کنید. این بسیار سریعتر (و آسان تر) از فشرده سازی دستی هر تصویر است.

باهوش

پیش فرض پیش فرض برای فشرده سازی است باهوش. من چندین تصویر را با هوشمند امتحان کرده ام و روند باعث می شود فضای زیادی صرفه جویی شود. به طور متوسط ​​، تصاویر در حدود 38 تا 44 im کاهش می یابند ، اما مصنوعات فشرده سازی قابل مشاهده هستند ، به خصوص اگر چشم خوبی داشته باشید. اگر مثل من یک طراح باشید ، آثار مصنوعی فشرده سازی را از نزدیک مشاهده خواهید کرد ، اما به طور متوسط ​​خواننده وبلاگ شما به احتمال زیاد تفاوت زیادی نخواهد دید.

با بررسی تصویر حاصل و مقایسه اندازه ها ، فهمیدم که WP Compress باعث کاهش کیفیت JPEG به حدود 77 می شود. به همین دلیل ممکن است آثار باستانی جزئی قابل مشاهده باشد. قاعده کلی پذیرفته شده این است که 85 بیش از حد کافی است ، هر چیزی کمتر از آن شروع به معرفی آثار باستانی می کند. البته ، هیچ چیز مانع اضافه کردن WP Compress در آینده نمی شود تا گزینه های بیشتری را در آینده ایجاد کند تا سطح فشرده سازی بیشتر بیشتر شود.

بی ضرر

بی ضرر از پیش تعیین شده جایی است که من با آن راحت تر هستم. من هرگز از سطح فشرده سازی استفاده نکرده ام که ممکن است کیفیت تصاویر را کاهش دهد و هر طراح عاشق ارائه نیز همین کار را خواهد کرد. از پیش تعیین شده Lossless داده های EXIF ​​را خاموش می کند و به طور کلی به WP Compress اجازه می دهد تا حدود 15 تا 34٪ اندازه را نوار کند..

مقایسه WP Compress با EWWW Image Optimizer فهمیدم که هنگام استفاده از روش Lossless نتایج یکسان حاصل می کنند ، بنابراین اگر می خواهید از شر داده های غیر ضروری خلاص شوید ، گزینه های خوبی هستند..

کارایی

در مورد عملکرد WP Compress برخی از موارد تأخیر را در وبلاگ من معرفی کرده است. فقط به یاد داشته باشید که این یک وبلاگ بسیار بزرگ با بیش از 2 میلیون عکس است. آزمایش اولیه دارای تأخیر بسیار بزرگی بود و فهمیدم بیش از 9 ثانیه طول می کشد تا پست های وبلاگ و کتابخانه رسانه باز شود.

تیم پشتیبانی WP Compress در تشخیص این مشکل بسیار کمک کننده بود و آنها موفق شدند این تاخیر را از 9 به 3 ثانیه کاهش دهند ، وفاداری به سطح تعهدی که به محصول خود دارند. از فعال شدن افزونه برای فعال کردن ، زمان تاخیر از آخرین نسخه به شرح زیر است:

 • از 1.5s به 3s برای باز کردن پست های وبلاگ
 • از 1 تا 2s بارگذاری یک عکس
 • حدود 6s برای فشرده سازی یک تصویر واحد در دفترچه راهنما

مطمئناً ابتدا فشرده سازی زیادی برای انجام این کار خواهید داشت ، اما بیشتر وبلاگ هایی که گرفتار آن هستید ، احتمالاً روزانه کمتر از 100 تصویر بارگذاری می کنند (و این سخاوتمندانه است) و اگر فشرده سازی خودکار اتو را فعال کنید ، نباید این کار را انجام دهید. توجه زیادی به تأخیر.

البته اگر شما یک سرور بسیار قدرتمند (مانند من با 24 نخ و 48 گیگابایت رم) اجرا کنید ، در زیر nginx و PHP 7.2 از طریق Plesk Onyx با منابع فراوانی در اختیار شماست از یک افزونه رایگان با استفاده از منابع خود ممکن است سریعتر باشد. به عنوان مثال ، WP Compress توانست زمان خوبی را بدست آورد اما به طور کلی 1-2 ثانیه از EWWW در سرور شخصی من عقب بود.

اما برای متوسط ​​وبلاگ نویس یا مدیر وب با استفاده از یک برنامه میزبانی از Bluehost یا Flywheel یا هر شرکت میزبانی دیگر با مقدار مشخصی از منابع ، اوضاع کاملاً وارونه می شود. WP Compress به طور مداوم زمان فشرده سازی بهتر از گزینه هایی مانند بهینه ساز تصویر EWWW و بدون استفاده از منابع محلی را ارائه می دهد..

اوتو ناجی

اگر فقط می توانم بهینه ساز تصویر EWWW را به صورت رایگان نصب کنم ، پس از خواندن آن خط آخر فکر می کنید ، چرا اصلاً از WP Compress استفاده می کنم؟ به آن سادگی نیست. یک عارضه جانبی بسیار مهم در استفاده از EWWW روزمره وجود دارد.

به طور پیش فرض ، وردپرس هنگام اضافه کردن افزونه فشرده سازی مانند EWWW ، تصاویر را در پرواز فشرده می کند و این باعث افزایش تأخیر اضافی در هر بارگذاری تصویر به همراه استفاده بیشتر از CPU می شود. بنابراین برای هر تصویری که بارگذاری می کنید ، از منابع دیگری در میزبان خود استفاده می کنید تا آن تصاویر را فشرده سازی کنید. چندین مشکل وجود دارد که می تواند ناشی از انجام این کار باشد. برخی از عوارض جانبی عبارتند از: زمان آپلود آهسته تر ، خطاهای احتمالی HTTP هنگام بارگذاری ، تأخیر در صورت عدم تنظیم صحیح PHP و غیره.

این مورد در هنگام استفاده از WP Compress به همین صورت نیست نمی کند فشرده سازی تصاویر در پرواز. این افزونه برای حالت فشرده سازی دو حالت ارائه می دهد ، چه بصورت دستی از کتابخانه رسانه و چه با فعال کردن اتو. گزینه بعد چند دقیقه بعد از بارگذاری آنها در وبلاگ خود و چندین بار مختلف در طول روز ، تصاویر را فشرده می کند. این گزینه جایگزین بسیار به مراتب بهتر از انجام آن در پرواز است زیرا تقریباً تمام عوارض جانبی احتمالی را رد می کنید و از منابع محلی صفر در این روند استفاده می کنید.

بسته بندی کردن

WP Compress یک راه حل خوب برای کسانی است که می خواهند بلافاصله از یک سرویس فشرده سازی تصویر استفاده کنند و منابع و تخصص محلی برای اجرای یک راه حل ندارند. برای افراد غیر متخصص (و به طور کلی وبلاگ نویسان) استفاده از WP Compress فاقد فکر است. سریع ، آسان است و فقط کار می کند. Otto یکی از بهترین ویژگی های سرویس است زیرا به شما امکان پیکربندی فشرده سازی و فراموش کردن آن را می دهد. برای کارشناسان یا طراحان گرافیک با برنامه VPS و برنامه های قدرتمند خود ، EWWW Image Optimizer ممکن است هنوز هم انتخاب بهتری باشد.

30٪ در برنامه های کمپرسور WP صرفه جویی کنید

هنوز در WP Compress فروخته نشده است؟ چه می شود اگر ما با کد به شما گفتیم WPEXPLORER می توانید 30٪ در هر برنامه ، بسته بندی یا افزونه ذخیره کنید. از این معامله شگفت انگیز بهره مند شوید و به کار کنید تا تصاویر خود را بهینه سازی کنید!

30٪ در WP Compress صرفه جویی کنید

اما مهم نیست که تخصص شما داشته باشید ، WP Compress یک سرویس محکم است که محدودیت های استفاده از قدرت پردازش میزبانی برای فشرده سازی تصاویر را از بین می برد. به علاوه گزینه بازگرداندن تصویر ، ویژگی های Otto و امکان برچسب زدن / پرش فشرده سازی ها ، یک تجربه کلی خوب را تشکیل می دهد. تیم متعهد به بهبود و بهینه سازی افزونه حتی بیشتر است و پشتیبانی فناوری دوستانه و کمک کننده است.

برای سایت های بسیار بزرگ ممکن است انتظار داشته باشید تاخیر اضافه شود اما برای وبلاگ های عادی هر گونه تأخیر جزئی به هیچ وجه قابل توجه نیست و مزایای داشتن سرویس ابری که بطور خودکار تمام تصاویر شما را فشرده می کند فقط فوق العاده است ، همچنین قیمت تقریباً مناسب است.

آیا در مورد WP Compress سؤال دارید؟ یا بهینه سازی تصویر بطور کلی؟ افکار خود را در زیر بگذارید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map