افزونه بررسی محصول WP افزونه وردپرس

آیا به دنبال این هستید که از طریق بررسی محصولات Android و پیوندهای وابسته اندکی درآمد کسب کنید؟ شاید وبلاگ باغبانی شما منفجر شود و زمان آن رسیده است که بهترین محصولاتی را که برای تهیه محصول خود در شهر استفاده کرده اید به نمایش بگذارید. خواه قصد استفاده از نظرات خود را داشته باشید یا نه ، وردپرس جمع آوری خوبی از افزونه های بررسی محصول را برای شما ارائه می دهد که شامل رتبه بندی ستاره ها ، خرید دکمه ها ، نظرات کاربران و موارد دیگر.


یکی از گزینه های برتر افزونه WP Product Review است ، بنابراین من یک بررسی پلاگین WP Product Review (این یک لقمه) را برای شما قرار داده ام تا نشان دهم چگونه می توانید نظرات خود را به سرعت در افزونه های وردپرس ، پوشک ، خفاش بیس بال ، ابزارهای باغبانی نشان دهید. کتابها یا هرچه بیشتر از آنها خیال می کنید.

افزونه بررسی محصول WP

دو نسخه از افزونه – رایگان و بدون پرداخت هزینه وجود دارد – بنابراین می خواهم مزایای هر گزینه را بیان کنم و دقیقاً به شما نشان دهم که چگونه می توانید ویژگی های خاصی را برای نمایش بررسی های محصول خود پیاده سازی کنید.

WP Review Product Lite WP Review Product PRO

حال ، اجازه دهید نگاهی به نسخه های رایگان و پریمیوم این افزونه و چه ویژگی هایی در هر یک از آنها بیابید!

افزونه بررسی محصول WP – نسخه رایگان

با فعال کردن افزونه WP Product Review در داشبورد وردپرس خود قرار دهید. این شرکت همچنین دارای اطلاعات اضافی و یک لینک بارگیری فایل .zip است. پس از فعال سازی ، به برگه بررسی محصول در سمت چپ داشبورد وردپرس خود بروید:

برگه بررسی محصول

صفحه تنظیمات بررسی محصول WP

هنگامی که شما بر روی کلیک کنید بررسی محصول دکمه آن را به شما می آورد به اصلی تنظیمات صفحه ، که در آن می توانید چندین تنظیمات پیش فرض را تغییر دهید. تنظیمات عمومی اگر می خواهید بررسی محصول پس از یا قبل از محتوای شما نمایش داده شود ، بسیار ساده هستند. همچنین در صورت لزوم می توانید بررسی خود را به صورت دستی قرار دهید.

همچنین منطقه ای برای فعال کردن نظرات در بررسی های شما وجود دارد ، و گزینه ای کاملاً منحصر به فرد برای تأثیرگذاری در نظرات کاربران با رتبه کلی محصول شما. به عنوان مثال ، اگر شخصی رایانه ای را که اخیراً بررسی کرده اید ، رتبه بندی کند ، رتبه کلی را در نظر شما تغییر می دهد.

تنظیمات عمومی 1

عرض محتوا برای محدود کردن عرض ماژول بررسی شما طراحی شده است. اگر بررسی کمی در سایت شما سنگین است ، می توانید این مورد را تغییر دهید.

تنظیمات عمومی 2

برگه رتبه بندی رنگ ها به سادگی مشخص کردن سایه های رنگی است که می خواهید پس از رتبه بندی یک محصول ، چه رنگی را نشان دهید. رنگ های پیش فرض بسیار استاندارد هستند ، بنابراین احتمالاً نیازی به تغییر آن ندارید. همانطور که در زیر مشاهده می کنید ، رتبه های پایین تر رنگ های قرمز و نارنجی را دریافت می کنند ، در حالی که رتبه های بالاتر رنگ های سبز و آبی دارند.

رنگ رتبه بندی ها

تنظیمات رنگ متن نیز در متن گنجانده شده است تنظیمات منطقه ، که یک ویژگی خوب است زیرا می توانید متن را با رنگ های مارک سایت خود مطابقت دهید.

تایپوگرافی 1

این افزونه همچنین به شما امکان می دهد متن Cons و Pros را تغییر دهید تا کمی نظرات خود را از سایر سایت ها متمایز کنید. عرض و رنگ کادر جعبه مرزی را تغییر دهید تا اندازه و مارک وب سایت شما متناسب باشد.

تایپوگرافی 2

یک تنظیم دیگر گزینه هایی را برای تغییر دکمه های Buy انتخاب می کند. با این کار می توانید آزمایش کنید که کدام رنگ ها و متون برای فروش بیشتر شرکت های وابسته از طریق سایت شما کار می کنند.

دکمه 1 را بخرید

پس از تغییر تنظیمات پیش فرض ، می توانید شروع به نوشتن و ایجاد بررسی محصولات خود کنید!

درج یک بررسی محصول در یک پست

افزونه WP Product Review باعث می شود که بررسی و انتقادات خود را در پست ها سریع و آسان کنید ، زیرا ماژول پیکربندی درست زیر هر پستی که ایجاد می کنید قرار دارد. برای یافتن جستجو ، به زیر ویرایشگر پست بروید تنظیمات اضافی بررسی محصول حوزه. مشخص کنید که این پست در واقع یک پست بررسی است. این گزینه تمام گزینه های مورد نیاز برای تنظیم بررسی را نشان می دهد.

آیا این یک پست بررسی است

در صورت داشتن اطلاعات با جزئیات محصول خود ، پر کردن نام ، بارگذاری یک تصویر و از جمله پیوند وابسته را شروع کنید. آنها گزینه ارزی را شامل نمی شوند ، اما می توانید به سادگی در قسمت Product Price ارز مورد نظر را تایپ کنید.

منطقه تنظیمات گزینه های محصول کمی توصیف ناپذیر است ، اما اساساً مکانی است که در آن دسته از مناطق را انتخاب می کنید که می خواهید محصول را در آن رتبه بندی کنید و چه رتبه هایی را می خواهید به آنها بدهید.

فقط مناطق را پر کنید و برای هر یک رتبه بندی یا درجه ای را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که نمرات ترتیب را تعیین نمی کنند بلکه به نظمی که آنها را وارد می کنید تکیه می کند. شما فقط با پنج نسخه رتبه بندی فقط پنج دسته رتبه بندی را دریافت می کنید.

تنظیمات گزینه های محصول

در مرحله بعد ، جوانب مثبت و منفی را برای این محصول به مردم نشان دهید که چرا باید یا نباید از طریق دکمه Buy کلیک کنند. در نسخه رایگان 5 مورد و جوانب مثبت را کسب می کنید که به نظر من منطقی است.

مزایا و معایب

هنگامی که بررسی خود را تمام کردید و هر محتوایی را که می خواهید در پست درج کنید ، پیش نمایش و انتشار پست وردپرس را منتشر کنید تا بررسی خود را در قسمت جلوی آن مشاهده کنید. صفحه نمایش بررسی بسیار براق است و قیمت و نام آن را با حروف بزرگ نشان می دهد. طراحی مینیمالیستی نوعی تجدید نظر در مورد پست های بازبینی است که شناخته شده است تا از کنترل خارج شوند.

توجه خواهید کرد که وقتی نمرات بیشتری را به سیستم اضافه می کنید ، فضای کاملاً سفیدی را در زیر قسمت جوانب مثبت و منفی اضافه می کند ، که برای ارائه بسیار عالی نیست.

Product Review Front End

اگر پیوندی به محصول دارید ، دکمه Buy Now در پایین نشان داده می شود ، و کاربران حتی می توانند بر روی تصویر محصول کلیک کنند تا به صفحه خرید حرکت کنند..

دکمه Now را بخرید

WP Review Product – نسخه حرفه ای

می توانید به نسخه Pro درون افزونه ارتقا دهید یا WP Product Review PRO را مستقیماً از ThemeIsle دریافت کنید و در سایت وردپرس خود نصب کنید. قیمت گذاری کاملاً منطقی است ، و اگر چندین سایت را مدیریت می کنید ، مجبور هستید برای یک مجوز نامحدود تا 49/95 دلار بپردازید. حال سؤال اینجاست: آیا نسخه Pro از ویژگی های کافی برای سرمایه گذاری برخوردار است?

برای خرید نسخه Pro ، دکمه داخل داشبورد وردپرس خود را ، درست بالاتر از قسمت تنظیمات در افزونه WP Product Review.

خرید نسخه حرفه ای

خوب است که آنها سه نوع مجوز ارائه می دهند ، یکی برای وب سایت واحد ، دیگری برای 2-5 وب سایت و گزینه نهایی برای سایت های نامحدود. بدیهی است ، اگر شما فقط یک سایت دارید پس باید با گزینه اول بروید ، اما اگر برنامه ای برای گسترش دارید یا سایت هایی را برای مشتری درست می کنید ، گزینه نامحدود وب سایت بهترین ارزش شماست.

بنابراین ، هنگام پرداخت نسخه Pro ، چه چیزی دریافت می کنید?

 • حداکثر 10 زمینه برای جوانب مثبت و منفی
 • حداکثر 10 گزینه درجه بندی
 • اگر تصویری از محصول را بارگذاری نکنید ، استفاده خودکار از تصویر برجسته شده است
 • نماد رتبه بندی را تغییر دهید
 • از یک کد کوتاه برای قرار دادن بررسی در هر کجا که می خواهید در یک پست یا صفحه استفاده کنید
 • گزینه های درجه بندی را از پست های قبلی بارگیری کنید

بنابراین ، آیا نسخه Pro ارزش آن را دارد? پاسخ بله است, اگر سایتی را اجرا می کنید که به طور منظم بررسی ها را تکمیل می کند ، و می خواهید با پیوندهای وابسته شروع به ارائه بازنگری های تمیز و درآمدزایی از آنها کنید.

برای شروع ، پیش لودر شگفت انگیز است ، بنابراین اگر مرتباً رایانه ها را مرور می کنید همیشه می توانید گزینه های درجه بندی مورد استفاده در گذشته را از قبل بارگذاری کنید. این باعث حفظ ثبات و کاهش زمان کار می شود.

پیش بارگذاری

زمینه های درجه بندی اضافی و مثبت / منفی به خوبی ارائه می دهند تا جزئیات بیشتری را برای خوانندگان خود ارائه دهید ، به شما این امکان را می دهد تا از سایر سایت ها تفاوت داشته باشید.

حداکثر 10 زمینه

گرفتن خودکار تصویر برجسته ممکن است کمی زمان شما را نجات دهد ، اما خیلی عالی نیست. با این حال ، ویژگی تغییر نماد رتبه بندی برای تغییر آنچه در نمادهای مختلف برای محصولات مختلف ارائه می شود ایده آل است. به عنوان مثال ، به جای خطوط پیش فرض نمایش داده شده ، می توانید از علائم دلاری ، قلب ، ستاره ، کنترل کننده بازی های ویدیویی و موارد دیگر استفاده کنید.

نماد رتبه بندی

کد کوتاه همچنین به جای اینکه فقط با پیش فرض چسبیده باشد ، انعطاف پذیری بیشتری را در مورد نحوه نمایش محصول نشان می دهد..

نتیجه

WP Product Review دقیقاً در مورد هر آنچه برای انجام آن کار دارید ، با نمادهای قابل تنظیم رتبه بندی ، ادغام ارسال وردپرس و ارائه مینیمالیستی ، به خوانندگان شما کمک می کند تا درک کنند که آیا باید یک محصول را خریداری کنند یا نه. من به خصوص از این واقعیت لذت می برم که می توانید نسخه رایگان را امتحان کنید و سپس قیمت مناسب را برای ویژگی های اضافی پرداخت کنید.

WP Review Product Lite WP Review Product PRO

در صورت داشتن هرگونه سؤال یا بازخورد در مورد افزونه WP Product ، در قسمت نظرات به ما اطلاع دهید. آیا قبلاً این افزونه را امتحان کرده اید?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map