با مدیر کار WP یک صفحه شغلی به سایت وردپرس خود اضافه کنید

با مدیر کار WP یک صفحه شغلی به سایت وردپرس خود اضافه کنید

اگر یک وب سایت مستقر در اطراف یک مکان خاص را راه اندازی کرده اید ، فرصتی وجود دارد که فکر کنید ایجاد یک نوع هیئت مدیره شغلی برای انجمن خود را در نظر گرفته اید.


برخی وب سایتها تابلوهای شغلی بسیار استثنایی را اجرا می کنند اگر می خواهید در مسیر آنها گام بردارید ، گزینه های مختلفی دارید.

مضامین و افزونه های ممتازی وجود دارند که به طور خاص برای وردپرس طراحی شده اند و به شما امکان می دهند تابلوهای شغلی کاملاً خودکار ایجاد کنید ، همچنین افزونه هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد عملکرد صفحه کار را به سایت موجود خود اضافه کنید (اگرچه آنها معمولاً شما را برای حفظ خودشان می خواهند)..

بیایید نگاهی به یکی از این افزونه ها بیندازیم.

افزونه WP Job Manager WordPress

مدیر شغلی WP افزونه وردپرس رایگان است که به شما امکان می دهد یک هیئت شغلی ساده ایجاد کنید تا لیست های شغلی را مستقیماً از داشبورد سرپرست خود یا از طریق فرم ارسال شغل ارسال و مدیریت کنید..

این افزونه این امکان را به شما می دهد که کلیه مشاغل را به صورت دستی اضافه کنید ، همچنین به کاربران ثبت نام شده خود امکان ارسال لیست کار را می دهد. همچنین به شما امکان می دهد افزونه های ممتازی را خریداری کنید که عملکرد آن باعث افزایش لیست و هشدارهای پرداخت شده و همچنین چندین گزینه دیگر می شود.

با معرفی خارج از آن ، مراحل پیشرفت و راه اندازی WP Job Manager را در سایت خود طی کنیم.

1. WP Manager WP را نصب و پیکربندی کنید

پس از نصب و فعال سازی افزونه می توانیم پیکربندی آن را برای نیازهای کاری خاص شما شروع کنیم. بخش تنظیمات افزونه نسبتاً حداقلی است. به دو بخش تقسیم می شود: لیست های شغلی و ارسال شغل.

لیست های شغلی اطلاعات اصلی درباره نحوه نمایش شغل در سایت شما ارائه می دهد:

تنظیمات - لیست های کاری

ارسالی شغلی نحوه ارائه شغل و اینکه آیا آنها برای انجام این کار به یک حساب کاربری در سایت شما نیاز دارند:

تنظیمات - ارسال های شغلی

2. ایجاد دسته بندی مشاغل

دسته بندی مشاغل

بسته به نیاز شما می توان مشاغل را به دسته بندی ها تقسیم کرد.

دسته بندی لیست های شغلی به راحتی به عنوان یک دسته پست معمولی در وبلاگ ایجاد می شود. این کار در بخش جدید لیست کارها در داشبورد شما انجام می شود دسته بندی مشاغل گزینه منو.

هر دسته شامل یک نام ، چاله نشانی اینترنتی و توضیحی است. مانند دسته بندی های پست ، می توانید تعداد دلخواه خود را ایجاد کنید.

3. ایجاد انواع شغل

انواع شغل

چندین نوع کار وجود دارد که هنگام نصب ایجاد می شوند.

نوع کار تعریف می کند که آیا لیست شغل تمام وقت ، نیمه وقت یا یکی از گزینه های مختلف دیگر در دسترس شما است. همانند دسته بندی مشاغل ، در صورت نیاز به آنها می توانید انواع دیگری ایجاد کنید.

4- ایجاد فهرست کار جدید در داشبورد

لیست کار جدید

اکنون که پیکربندی اصلی را برای هیئت شغلی خود دارید ، زمان آن است که اولین لیست کار خود را ایجاد کنید. این فرایند بسیار شبیه به ایجاد یک پست یا صفحه جدید است. عنوان ، محتوای شغلی را وارد می کنید و لیست را دسته بندی می کنید. همچنین می توانید نوع لیست کار را در این مرحله انتخاب کنید.

یک تفاوت عمده بین این پنجره و ناحیه مدیر وبلاگ پست استاندارد وجود دارد. با لیست کار جدید به شما پانل دیگری اضافه می شود که شامل موارد مختلفی است داده لیست کار.

داده لیست کار

این قسمت های داده این گزینه را به شما می دهد تا جزئیات بیشتری را به هر لیست شغلی اضافه کنید. این قسمت های اضافی را شامل می شود محل کار, اطلاعات شرکت, منقضی شدن کار و امکان علامت گذاری به عنوان موقعیت پر شده است.

5- با فرم ارسال ، یک لیست شغلی جدید ایجاد کنید

فرم ارسال

اگر تصمیم دارید به کاربران خود اجازه دهید لیست های شغلی را ارسال کنند ، باید فرم ارسال شغل ایجاد کنید.

این افزونه ارسال کار را ساده می کند. برای ایجاد فرم ارسال ، باید صفحه جدیدی را در وب سایت خود ایجاد کرده و کد کوتاه زیر را اضافه کنید:

[ارسال_job_form]

این صفحه را به فرم ارسال تبدیل می کند که به کاربران شما امکان می دهد تمام اطلاعات مربوط به کار را اضافه کنند. اما با وجود فرم ارسال شغل قادر به تعیین تاریخ انقضا در لیست شغل نیستید.

پس از تکمیل فرم ، می توانید پیش نمایش آنچه در سایت ظاهر می شود ، پیش نمایش کنید. اگر از اطلاعاتی که تهیه کرده اید راضی هستید می توانید روند ارسال را تکمیل کرده و لیست کار را در صفحه کار منتشر کنید.

6. نمایش لیست های شغلی

لیست های شغلی

برای نمایش لیست های شغلی در وب سایت خود ، کافی است یک کد کوتاه را به همان روشی که فرم ارسال شغل به صفحه دارد اضافه کنید..

کد کوتاه مورد نیاز برای ایجاد لیست کاملی از تمام موقعیت های باز این است:

[شغل ها]

گزینه های کد کوتاه دیگری نیز در دسترس شما هستند که به شما امکان می دهد لیست کار خود را به روش های خاصی فیلتر کنید.

به عنوان مثال ، یک گزینه کوتاه کد وجود دارد که به شما امکان می دهد دسته کار نمایش داده شده را مشخص کنید. با استفاده از این فیلتر می توانید چندین صفحه در سایت خود ایجاد کنید که هرکدام دارای لیست دسته بندی شغلی خود هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کد کوتاه در دسترس برای شما برای فیلتر کردن لیست های کار ، به ویکی مستندات افزونه مراجعه کنید.

داشبورد شغل

مانند فرم ارسال و لیست کار ، می توانید با یک کد کوتاه ساده دیگر ، صفحه داشبورد شغلی را برای کاربران خود ایجاد کنید:

[job_dashboard]

این صفحه به کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه می دهد همه کارهایی که در سایت شما ارسال کرده اند را مشاهده کنند.

این به آنها روش ساده ای برای ویرایش و مدیریت ارسال های خود بدون نیاز به جستجو در کل بایگانی لیست کار می دهد.

ویژگی های حق بیمه اضافی

اضافه کردن موارد

نکته جالب در مورد این افزونه این است که در حالی که رایگان است و گزینه های زیادی را ارائه می دهد ، می توانید افزودنی هایی را خریداری کنید که سودمندی آن را افزایش می دهد.

گزینه های حق بیمه این افزونه شامل روش های مختلف لیست پرداخت می باشد. این به شما امکان می دهد هیئت شغلی خود را تنظیم کنید تا برای ارسال شغل نیاز به پرداخت داشته باشد. این پرداخت با استفاده از پی پال یا سایر روش های پرداخت آنلاین قابل جمع آوری است و می تواند به گونه ای تنظیم شود که نیازی به تهیه درآمد در لیست های شغلی به منظور کسب درآمد از هیئت مدیره نباشد.

افزودنیهای پریمیوم دیگری نیز وجود دارد که باعث افزایش قابلیت استفاده در صفحه کار شما می شود. این موارد از هشدارهای شغلی گرفته تا مهلت برنامه ها متفاوت است و به شما کمک می کند تا هیئت شغلی خود را از راه های مختلف از گزینه اصلی متمایز کنید.

تیمی که افزونه را ایجاد کرده است ، بیشتر این افزونه ها را توسعه داده است ، اما گزینه های مختلفی وجود دارد که توسط اشخاص ثالث ایجاد شده است.

اگر می خواهید از هیئت شغلی خود درآمد کسب کنید یا عملکرد آن را برای خوانندگان خود بهبود بخشید ، قطعاً ارزش تحقیق دارند.


در حالی که چندین گزینه پیشرفته برای تابلوهای شغلی موجود در بازار وجود دارد ، آنها در درجه اول پلاگین ها یا تم های برتر هستند. ما در WPExplorer مضامین بسیار خوبی برای WordPress در تابلوی شغل داریم (مانند Jobify ، JobEngine و Job Roller برای نامگذاری چند مورد).

مدیر شغلی WP افزونه روشی عالی برای ایجاد یک هیئت شغلی بدون نیاز به تغییر اساسی در وب سایت شما است. اگر این یک ویژگی است که ثابت می کند برای خوانندگان شما مفید است ، بهبود و توسعه در طی زمان بسیار آسان است ، همچنین افزودن قابلیت های ممتازی ارزان است..

آیا راه اندازی یک هیئت شغلی در وب سایت خود را در نظر گرفته اید یا از قبل از آن استفاده می کنید؟ دوست داریم نظرات خود را در مورد ایجاد یک هیئت شغلی در نظرات زیر بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map