مخفی کردن وب سایت شما توسط WordPress با مخفی کردن WP My WebPress انجام می شود

وب سایت های وردپرس مستعد حملات گسترده ای از جمله تزریق SQL ، حملات بی رحمانه و ورود غیر مجاز هستند. پلاگین های امنیتی مانند WordFence و iThemes Security می تواند با پرداختن به موضوعات امنیتی مشترک مانند تغییر حساب مدیر از مدیر ، امنیت وب سایت شما را بهبود بخشد.


من به تازگی با افزونه امنیتی دیگری تحت عنوان Hide My WP روبرو شدم که هکرها را با روشی متفاوت مقابله می کند.

WP مخفی شوید

این افزونه به این دلیل توسعه داده شده است که بیشتر هکرها و رباتها می دانند که فایلها و صفحات مهم وردپرس را چگونه می توانند پیدا کنند. بنابراین یک ربات که برای هدف قرار دادن وب سایت های وردپرس طراحی شده است ، به هر وب سایتی با پرونده های WordPress حمله خواهد کرد و از طریق آن ها عبور می کند.

درست همانطور که نرم افزار هک از این واقعیت استفاده می کند که تمام وب سایت های وردپرس به یک شکل ساخته شده اند ، Hide My WP از این واقعیت استفاده می کند که نرم افزار تنها می تواند وب سایت شما را در صورت شناختن ساختار وب سایت شما هدف قرار دهد. این کار را با از بین بردن تمام شواهدی مبنی بر تأمین وب سایت شما توسط وردپرس انجام می دهد. این باعث می شود هکرها نتوانند به وب سایت شما نفوذ کنند.

اجازه دهید نگاهی دقیق تر به چگونگی پنهان کردن WP My WP از وب سایت شما در برابر حملات مخرب بپردازیم.

تنظیمات را شروع کنید

مانند سایر افزونه های خوب WordPress که گزینه های پیکربندی زیادی دارند ، مخفی کردن WP My قابلیت عملکرد واردات و صادرات را نیز دارد. گزارش اشکال زدایی برای توسعه دهندگان نیز موجود است.

آنچه WP My WP را از هم جدا می کند ، امکان وارد کردن طرح های تنظیم شده از پیش ساخته است. می توانید از حریم خصوصی متوسط ​​(سازگاری بیشتر) ، حریم خصوصی متوسط ​​(سریع) و حریم خصوصی بالا (سازگاری کمتری) استفاده کنید. انتخاب یکی از این طرح های تنظیم ، داده را به جعبه وارد اضافه می کند و نحوه تنظیم افزونه را تغییر می دهد. این یک ویژگی خارق العاده است که باعث می شود زمان زیادی در تنظیم این افزونه صرفه جویی کنید.

تنظیمات شروع WP من را مخفی کنید

تنظیمات عمومی

در حالی که برنامه های تنظیم از پیش تعیین شده مفید هستند ، فقط باید پنج تا پانزده دقیقه طول بکشد تا دو صفحه تنظیمات اصلی را طی کنید و مخفی کردن WP My WP را برای وب سایت خود پیکربندی کنید..

تعدادی تنظیمات در بالای صفحه تنظیمات عمومی موجود است ، از جمله گزینه ای برای استفاده از یکی از صفحات شما برای خطای 404 و مخفی کردن صفحه wp-login.php شما با استفاده از یک URL منحصر به فرد جدید. منطقه سرپرست شما همچنین می تواند برای گروه های کاربر پنهان شود که شما به عنوان مورد اعتماد آنها را علامت گذاری نکرده اید.

تنظیمات عمومی WP خود را مخفی کنید

مخفی کردن WP به شما امکان می دهد چیزهای زیادی را پنهان کنید تا نرم افزار نتواند تشخیص دهد که وب سایت شما توسط WordPress ساخته شده است. به عنوان مثال ، می توانید جزئیات WordPress را که به فید ها اضافه شده است ، نسخه وردپرس مورد استفاده خود را مخفی کنید و پوشه های مهمی از جمله / wp-شامل / و / wp-content /.

تنظیمات عمومی WP خود را مخفی کنید

این افزونه دارای برخی از ویژگی های اضافی مانند minification و گزینه ای برای جایگزینی کلمات و URL ها از فایل HTML تولید شده شما است.

تنظیمات عمومی WP خود را مخفی کنید

تنظیمات پیوند ثابت و لینک

صفحه پیوندها و تنظیمات URL جایی است که شما می توانید نحوه پنهان کردن پرونده ها ، پوشه ها و صفحات خود را تنظیم کنید. می توانید پوشه افزونه ، صفحه سبک ، پوشه wp-شامل و پوشه بارگذاری را تغییر نام دهید.

wp_comments_post.php را نیز می توان تغییر نام داد. این مانع از هکرها می شود که دائماً با اظهار نظر اسپم شما را اسپم کنند.

تنظیمات پیوندها و URL های WP من را مخفی کنید

همچنین قسمت پایه و پرس و جو از آدرسهای اینترنتی شما برای صفحات نویسنده و فید قابل تغییر است. از طرف دیگر ، می توانید آنها را از دید عمومی کاملاً غیرفعال کنید.

تنظیمات پیوندها و URL های WP من را مخفی کنید

همین اصلاحات را می توان برای ارسال ها ، صفحات ، دسته ها و برچسب ها اعمال کرد. این امر باعث می شود تشخیص نرم افزار وب سایت شما توسط وردپرس برای کار سخت تر شود.

تنظیمات پیوندها و URL های WP من را مخفی کنید

جستجو همچنین می تواند اصلاح یا غیرفعال شود. گزینه های دیگر عبارتند از: امکان غیرفعال کردن بایگانی و انواع پست های سفارشی.

تنظیمات پیوندها و URL های WP من را مخفی کنید

آگاه باشید که غیرفعال کردن بسیاری از ویژگی های وب سایت شما ممکن است به تجربه کاربر آسیب برساند. به عنوان مثال ، حذف بایگانی دسته بندی به این معنی است که بازدید کنندگان نمی توانند از طریق پست های یک دسته خاص جستجو کنند. اما اگر غیر فعال کردن جستجو را انتخاب کنید ، همیشه می توانید عملکرد جستجوی پیش فرض WordPress را با جستجوی Google جایگزین کنید.

بررسی اجمالی

مخفی کردن WP به شما امکان می دهد ساختار عمومی پرونده ها و صفحات اصلی مهم ، فایل های تم و پرونده های افزونه را به طور کامل تغییر دهید.

با توجه به ماهیت افزونه های امنیتی ، بررسی اینکه آیا آنها موثر هستند یا خیر ، دشوار است. از این گذشته ، وب سایتی که مورد حمله قرار نگیرد تضمین نمی کند که اقدامات امنیتی آن کار می کند. اگرچه شکی نیست که اقداماتی که Hide My WP برای مخفی کردن مناطق مهم وب سایت شما انجام می دهد ، حمله هکرها و رباتها را به وب سایت شما دشوارتر خواهد کرد..

افزونه Hide my WP WordPress با قیمت 23 دلار در CodeCanyon موجود است. این افزونه از نوامبر 2013 به روز نشده است ، اما به نظر می رسد که توسعه دهنده فعالانه پشتیبانی از این افزونه را ارائه می دهد.

برای داشتن لیست کاملی از ویژگی های آن ، به صفحه اطلاعات مخفی کردن WP مراجعه کنید

موفق باشید,
کوین

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map