بهبود بارگذاری رسانه های WordPress با سرویس Uploadcare

وردپرس به طور مداوم مدیریت رسانه خود را در طول سالها بهبود بخشیده است ، اما هنوز مناطقی وجود دارد که فاقد قابلیت کارایی است. جنبه هایی از مدیریت رسانه های WordPress وجود دارد که توسط اشخاص ثالث به روش جالب تر و پیشرفته تری اداره می شود.


استفاده از تصاویر در سایت شما می تواند منابع فشرده ای داشته باشد ، خواه فضای ذخیره سازی باشد یا صرفاً سرعت بارگیری از سرور شما. هرچه تصاویر شما از سایت شما بیشتر استفاده شود ، می توان این منابع را تشدید کرد.

سایت هایی که از تعداد زیادی تصاویر استفاده می کنند ، به جای گرفتن منابع از سرور خود ، به دنبال روش هایی برای میزبانی پرونده های خود در جای دیگر ابر هستند. با این حال ، یافتن خدمتی که این ادغام را آسان می کند ، می تواند دشوار باشد.

Uploadcare سرویسی است که هنگام استفاده از یک سرویس ذخیره سازی ابری شخص ثالث ، مشکلی را که گاهاً تجربه می شود از بین می برد و کل فرآیند را ساده می کند. سپس این کار کمی بیشتر طول می کشد و چندین گزینه دیگر را برای بهبود تجربه رسانه در سایت شما ارائه می دهد.

Uploadcare چه کاری انجام می دهد?

Uploadcare سرویسی است که به شما امکان می دهد فضای ذخیره سازی CDN (Content Delivery Network) را بارگذاری ، پردازش و استفاده کنید.

اساساً این بدان معناست که هر رسانه ای که به سرویس اضافه می کنید در سرورهای ابری ذخیره می شود. این مسئله باعث می شود تا مسائل مربوط به سرعت بارگذاری شما با ذخیره کردن پرونده ها روی سرور خود ذخیره شود.

این سرویس از قابلیت های پردازش هوشمندانه تصویر استفاده می کند که به شما امکان می دهد تصاویر خود را به روش های مختلف تغییر دهید. این تغییرات همه در پرواز با سوئیچ های URL انجام می شود که تصویر اصلی بدون تغییر باقی می ماند.

این روش تعداد زیادی از گزینه های پردازش سفارشی را امکان پذیر می سازد ، همه با یک تصویر واحد. بعداً جزئیات پردازش تصویر را با جزئیات بیشتری بحث خواهم کرد. اول ، بیایید آنچه را که برای شروع خدمات مورد نیاز است بررسی کنیم.

ایجاد حساب کاربری Uploadcare

ایجاد حساب کاربری شما یک فرآیند ساده است که باید کمتر از 30 ثانیه از شما طول بکشد.

ثبت نام

در صفحه اصلی Uploadcare ، روی آن کلیک کنید شروع کنید دکمه.

این کار شما را به یک صفحه ثبت نام می برد که می توانید با استفاده از یک گزینه ثبت نام یک کلیک با یک حساب GitHub یا Google استفاده کنید. از طرف دیگر ، می توانید با استفاده از آدرس ایمیل خود ثبت نام کنید.

اگر با یک آدرس ایمیل وارد شوید ، یک ایمیل الکترونیکی تأیید از Uploadcare با پیوندی دریافت خواهید کرد که برای تکمیل تنظیم حساب خود باید روی آن کلیک کنید.

پس از ایجاد حساب کاربری خود ، وارد داشبورد Uploadcare خود می شوید که یک پروژه پیش فرض برای شما ایجاد شده است. این پروژه با نامی ارائه می شود که سرویس از نحوه ثبت نام شما خارج شده است. تغییر نام این پروژه آسان است.

نام پروژه

برای تغییر نام پروژه اولیه خود ، به سادگی روی نام پروژه کلیک کرده و به گزینه تنظیمات فهرست می کنید. تنها گزینه موجود در این زمینه برای شما امکان تغییر نام پروژه است. آن را به چیزی متناسب با وب سایت خود تغییر دهید.

با Uploadcare شما محدود به این پروژه تنها برای حساب کاربری خود نیستید. می توانید هر تعداد پروژه را در زیر حساب خود ایجاد کنید و همه آنها تخصیص ذخیره ای را که در اختیار دارید ، به اشتراک می گذارند ، خواه این 250 مگابایت رایگان است یا تخصیص ذخیره از یک حساب پرداخت شده.

به هر پروژه کلید عمومی و پنهانی اختصاص داده شده است که به شما امکان می دهد برای هر وب سایتی که به سرویس Uploadcare وصل می شوید ، پروژه های جداگانه ای ایجاد کنید. این امر به ویژه برای افراد یا شرکت هایی که مجموعه ای از وبلاگ ها یا وب سایت ها را دارند مفید است.

برنامه های قیمت گذاری Uploadcare

من قبلاً به برنامه رایگان اشاره کردم که در هنگام ثبت نام 250 مگابایت ذخیره به شما می دهد. این سطح حساب برای افرادی که دارای یک وب سایت واحد هستند مسیری طولانی خواهد داشت. با این وجود گزینه های حق بیمه دیگری برای آن سایتها یا افرادی که از پرونده های تصویری با وضوح بسیار بالا یا بسیار بالا استفاده می کنند وجود دارد.

Uploadcare به شما امکان می دهد تا با سه برنامه حق بیمه زیر حساب های خود را بر اساس نیاز ذخیره سازی به روز کنید:

 • برنامه 1: 5 دلار در هر ماه برای 1.5 گیگابایت فضای ذخیره سازی
 • برنامه 2: 19 دلار در هر ماه برای 7.5 گیگابایت ذخیره سازی
 • برنامه 3: 99 دلار در هر ماه برای 50 گیگابایت ذخیره سازی

آنها همچنین دارای یک برنامه Enterprise هستند که می توانند به طور کامل سفارشی شوند. اگر از نیازهای شما در برنامه های پیش فرض متناسب نیستند ، از آنها می خواهند با آنها تماس بگیرید تا در مورد این موضوع صحبت کنند.

شایان ذکر است که هزینه برنامه ها مستقیماً به فضای ذخیره سازی مربوط می شود. تمام خدمات و ویژگی های Uploadcare در هر برنامه ای که شما استفاده کنید در دسترس است.

با استفاده از Uploadcare با وردپرس

پس از ایجاد حساب کاربری Uploadcare ، به راحتی می توانید یکی از پروژه های خود را با یک وب سایت وردپرس پیوند دهید. ساده ترین روش برای انجام این کار ، بارگیری بارگیری است افزونه بارگیری از مخزن افزونه WordPress.org. این می تواند به همان روشی که با سایر افزونه های وردپرس نصب شده است ، نصب شود.

پس از نصب و فعال سازی افزونه ، باید آن را با وارد کردن کلیدهای امنیتی خود به پروژه Uploadcare خود وصل کنید. این می تواند با ورود به داخل انجام شود تنظیمات> بارگذاری مراقبت و در بالای صفحه وارد کلیدهای امنیتی عمومی و مخفی پروژه خود شوید. این کلیدها در صفحه بررسی پروژه بارگذاری خدمات یافت می شوند.

تنظیمات افزونه

در اینجا گزینه های مختلف دیگری وجود دارد از جمله استفاده از Uploadcare برای تصاویر برجسته. در اینجا می توانید سرویس Uploadcare را هماهنگ کنید ، اما این بیشتر مربوط به کاربران پیشرفته است. دستورالعمل های انجام این کار را می توان در قسمت زیر یافت مستندات خدمات.

دکمه رسانه را اضافه کنید

با نصب افزونه و تنظیمات پیکربندی شده ، جایگزین پیش فرض می شود رسانه را اضافه کنید دکمه در پست و صفحات خود را.

وقتی روی این دکمه کلیک می کنید ، یک صفحه بارگذاری رسانه با گزینه های مختلف جدید به شما داده می شود. هم اکنون می توانید تصاویر را از منابع مختلفی مانند: Facebook ، Instagram ، Google Drive و Evernote بارگذاری کنید.

رسانه های افزودنی

اولین باری که سعی می کنید رسانه ها را از هر یک از این سرویس ها بارگذاری کنید از شما خواسته می شود تا وارد حساب خود شوید و آنها را به Uploadcare وصل کنید. خدمات اضافی را می توان در پروژه Uploadcare خود تحت منوی ویجت فعال کرد.

به هر تصویری که آپلود می کنید ، یک شماره شناسایی جهانی منحصر به فرد (UUID) داده می شود و در شبکه تحویل محتوای Uploadcare (CDN) ذخیره می شود. این رویکرد به این معنی است که شما فقط نیاز به بارگذاری یک نسخه با وضوح بالا از پرونده دارید و با اضافه کردن کلیدهای مختلف پردازش تصویر به این فایل واحد می توانید آن را به چند روش در سایت خود نمایش دهید..

ویژگی های پردازش تصویر

همانطور که به آن اشاره کردم ، Uploadcare دارای ویژگی های فوق العاده پردازش تصویر است که تصویر پیش فرض را کاملاً بدون تغییر می گذارد. این به شما امکان می دهد تا در مکان های مختلف با هر نمونه کاملاً متفاوت تصویر را مرجع کنید.

به عنوان مثال: می توان تصویر را با افزودن ”/ – / تغییر اندازه / عرض“پس از UUID تصویر ، قسمت های عرض و ارتفاع URL را با ابعاد مورد نیاز خود جایگزین کنید. افزودن اطلاعات URL زیر “/ – / تغییر اندازه / 600 × 300 / “ اندازه تصویر را به میزان 600 پیکسل در 300px تنظیم می کند.

برداشت

چندین ویژگی دیگر پردازش تصویر برای استفاده شما وجود دارد ، مانند برش دادن ، تغییر فرمت پرونده ، تغییر یک تصویر رنگی به مقیاس و سایر موارد. لیستی از ویژگی ها و روش های استفاده از آنها را می توانید در اینجا پیدا کنید مستندات بارگذاری.

نتیجه

Uploadcare یک سرویس عالی برای سایتهایی است که از رسانه زیادی استفاده می کنند و به مزایای سرعت CDN احتیاج دارند ، ضمن اینکه گزینه های اضافی برای پردازش تصویر نیز در اختیار آنها قرار دارد..

این حساب رایگان دارای حافظه کافی برای افرادی است که علاقه مند به ارائه خدمات آزمایشی طولانی هستند. در حالی که به روزرسانی در برنامه پرداخت شده اولیه ، فضای زیادی برای ذخیره سازی فراهم شده است که باید برای بسیاری از شرکت ها کافی باشد.

کسانی که به طور مرتب از پرونده های با وضوح بسیار بالا استفاده می کنند ، ممکن است دریابند که آنها برنامه های ساده را خیلی سریع پشت سر می گذارند. اگر می خواهید هزینه های خود را کم کنید ، می توانید پرونده های قدیمی را پاک کرده و فضای ذخیره سازی را بطور منظم پاک کنید.

آیا از Uploadcare یا سرویس ذخیره سازی CDN دیگری برای وب سایت خود استفاده کرده اید؟ دوست داریم نظرات خود را در مورد آن در نظرات زیر بشنویم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map