پست های مرتبط برای WordPress توسط Bibblio Plugin Review

پست های مرتبط برای WordPress توسط Bibblio Plugin Review

به عنوان یک وب سایت ، شما واقعاً باید تمام تلاش خود را بکنید تا بازدید کنندگان بتوانند مدت بیشتری در وب سایت خود بمانند. این می تواند در بهبود سئو و درآمدزایی بسیار طولانی پیش برود. یکی از راه های جلوگیری از بازدیدکنندگان از فشار دادن دکمه برگشت در مرورگر ، هدایت آنها به سمت مطالب مرتبط با آنچه که قبلاً در وب سایت شما می خوانند مرتبط است. بهتر است شما می توانید از آنچه در مورد عادات مرور آنها می دانید استفاده کنید تا محتواهایی را که احتمالاً از آنها لذت می برند استفاده کنید. این مورد برای Netflix در جایی انجام می شود که توصیه ها 80٪ از زمان نامزدی را به همراه دارد. هیچ دلیلی وجود ندارد که نتواند برای شما کار کند ، جایی که می تواند به پستهای مرتبط با وردپرس توسط Bibblio کمک کند.


پست های مرتبط برای وردپرس توسط Bibblio از هوش مصنوعی برای یافتن و نمایش پست های مرتبط بر اساس محتوا و داده های کاربر استفاده می کند. و از آنجا که از یادگیری ماشین برای بهبود مداوم پیشنهادات خود استفاده می کند ، این افزونه قادر به ارائه مطالب بسیار بهینه شده است. الگوریتم ها به طور مداوم به روز می شوند ، از رفتار مخاطب یاد می گیرند و با افزودن مطالب بیشتر ، بهبود می یابند. قبل از آنکه بدانید ، بهتر است در پایگاه خوانندگان وفادار شلیک کنید.

این همه از نظر SEO چیست؟ با گذشت زمان ، این می تواند به معنای تعامل بیشتر ، سرعت گزافش کمتر و SERP های بهتر باشد. لازم نیست حرف من را برای این حرف بزنید. در عوض ، می توانید درایو را تست کنید افزونه Bibblio رایگان در وب سایت خود نصب افزونه و کار با آن یک نسیم است ، اما به هر حال من شما را بعداً طی می کنم..

چگونه پست های مرتبط با وردپرس توسط Bibblio Works

هنگامی که افزونه را فعال می کنید ، به طور خودکار تمام پست های شما را فهرست بندی می کند و بلافاصله شروع به تجزیه و تحلیل می کند. سپس آن را بر اساس الگوریتم یادگیری ماشین در اختیار خوانندگان قرار می دهد. در نتیجه ، این توصیه ها برای خوانندگان بسیار مهم است و آنها را ترغیب می کند تا در سایت شما بیشتر بمانند.

BibblioL چگونه کار می کند

ماژول توصیه ها می تواند در ویجت در نوار کناری ، پاورقی یا خط داخلی (با کد کوتاه) نمایش داده شود ، در هر کجا که آنها می خواهید. نمایشگر را می توان با استفاده از CSS برای طراحی وب سایت خود سفارشی کرد ، و تصاویر برجسته شما در توصیه ها نمایش داده می شوند.

تمام پردازش ها در پایان سرور افزونه انجام می شود ، بنابراین در سرعت وب سایت خبری از افتادگی نیست. بسته به حجم محتوا ، ممکن است تاخیر اولیه در توصیه ها وجود داشته باشد. زمان تاخیر ممکن است برای وبلاگ های کوچکتر تا چند ساعت برای وب سایت های دارای محتوا متغیر باشد.

جائیکه Bibblio واقعاً می درخشد ، به گونه ای است که هر بازدید را فرصتی برای یادگیری و بهبود توصیه ها می کند.

چه هزینه ای دارد

قبل از شروع کار ، بیایید هزینه را از راه خارج کنیم. بدون پرداخت یک سنت واحد ، شما می توانید تا 25000 تماس توصیه ای در هر ماه دریافت کنید. هر مجموعه از پیشنهادات به عنوان یک تماس حساب می شود.

ثبت نام رایگان

ارسال رایگان مطالب مرتبط با وردپرس توسط Bibblio طرح شروع گزینه خوبی برای وبلاگ نویسان جدید است ، یا اگر می خواهید سرویس را قبل از غواصی در یک برنامه حق بیمه امتحان کنید.

پست های مرتبط برای وردپرس توسط برنامه قیمت گذاری Bibblio

از آنجا ، شما می توانید ثبت نام کنید برای یک حق بیمه حساب کاربری یا خدمات خود را. برنامه های Self-Serve براساس تعدادی از توصیه هایی که استفاده خواهید کرد ، از 19 دلار برای 50000 توصیه شروع می کنند. برای ایجاد وب سایتهای بزرگ ، می توانید با تیم Bibblio تماس بگیرید تا یک برنامه Enterprise سفارشی برای تأمین نیازهای خود ایجاد کنید.

ویژگی های اصلی

ویژگی های دیگری که به جذابیت Bibblio می افزاید:

ویژگی های کلیدی Bibblio

 • بسیار سبک و سریع است ، با تمام پیش پردازش ها ، ذخیره سازی و سنگین ساختن توسط سرور افزونه. بدون فشار اضافی روی سرور ، سایت شما سریع می ماند
 • 150+ ترکیب طراحی برای ماژول های از پیش ساخته وجود دارد برای ارائه توصیه هایی که می توانید در یک ویجت حذف شوند
 • ماژول ها قابل تنظیم و پاسخگو هستند
 • گزینه های نمایش چندگانه – در نوار کناری ، پاورقی یا خط داخلی هر جای پست شما
 • ریز عکسها را با کشیدن خودکار تصویر برجسته خود پشتیبانی می کند
 • الگوریتم های یادگیری ماشین برای ارائه توصیه های بسیار مرتبط
 • شما می توانید کنترل کنید که چگونه پست های قبلی یا آینده شما توسط این افزونه کنترل می شوند. علاوه بر این ، می توانید پست هایی را که نمی خواهید نمایش دهید حذف کنید
 • از آنجا که فناوری Bibblio محتوای شما را درک می کند ، دیگر نیازی به ارسال های پست های گسترده ندارید
 • به صورت خودکار سایت شما را برای محتوا خراشیده و به سرعت توصیه هایی را ارائه می دهد
 • به شما امکان می دهد تا یک کد رهگیری را اضافه کنید تا بتوانید ببینید کاربران شما روی چه چیزی کلیک می کنند
 • نظارت بر اینکه ماژول های شما با داده های مربوط به معیارهایی مانند تعداد توصیه های ارائه شده و نرخ کلیک از طریق کارایی شما ، چقدر مؤثر است
 • پشتیبانی از بیش از ده ها زبان
 • زیرساخت های قابل اعتماد با داده های شما در خدمات وب آمازون ذخیره می شود
 • پشتیبانی مشتری قابل اطمینان اطمینان از زمان پاسخگویی در 24 ساعت

نحوه نمایش پست های مرتبط در وب سایت خود با Bibblio

اکنون که ما درباره Bibblio اطلاعات خوبی را می دانیم ، بیایید بررسی کنیم که چگونه این عملکرد در عمل انجام می شود. برای انجام این کار ، من قصد دارم افزونه را در وب سایت آزمایشی نصب کنم که دارای برخی از مطالب مرتبط با سفر و ماجراجویی باشد.

ایجاد یک ماژول

در هنگام نصب ، افزونه a بی بیلیو مورد به داشبورد که از آنجا می توانید به کلیه ویژگی های افزونه دسترسی پیدا کنید.

اولین کاری که پس از نصب باید انجام دهید ایجاد حساب Bibblio است. کلیدهای API را دریافت خواهید کرد ، و پس از وارد کردن آنها در قسمت مربوطه ، آماده شوید تا پیکربندی افزونه را شروع کنید.

ایجاد حساب کاربری

می توانید به پست های مرتبط برای WordPress by Bibblio اجازه دهید تا به همه پست های موجود خود دسترسی پیدا کنید ، همچنین به صورت خودکار پست های آینده را اضافه کنید. اگر انواع پست های سفارشی دریافت کرده اید ، در اینجا نیز ظاهر خواهید شد.

از جمله پست ها

اکنون می توانید برای ساختن یک ماژول و سفارشی سازی آن اقدام کنید. ماژول یک ویجت است که شامل پست های مرتبط است که می تواند در هر قسمت از پست یا صفحات شما بنشیند. چهار طرح وجود دارد – Grid ، Showcase ، Column و Row. بیش از 150 ترکیب طرح آماده آماده هستند.

طراحی ماژول

می توانید نسبت کاشی را تنظیم کرده و جلوه های ویژه ای از قبیل Reveal More را روی Hover ، Shine on hover ، نمایش متن به صورت جداگانه در زیر تصویر یا به صورت روکش و موارد دیگر اضافه کنید. تصویر برجسته شده پست شما به طور خودکار در پس زمینه ظاهر می شود. در صورت نداشتن تصویر برجسته برای پست خود ، به طور پیش فرض کاشی ها برای هر کاشی یک علامت سفید رنگ را در مقیاس خاکستری نشان می دهند. این همچنین مکانی است که می توانید برای پیگیری عملکرد آن ، یک کد رهگیری را به ماژول خود اضافه کنید.

همچنین می توانید ماژول های خود را بصورت دستی با رعایت نکات مهم در CSS خود سفارشی کنید. وقتی از انتخاب خود راضی هستید ، به ماژول خود یک نام منحصر به فرد بدهید و صرفه جویی آی تی.

ماژول را اضافه کنید

اگر بعداً می خواهید ماژول را تغییر دهید ، می توانید با مراجعه به آن نیز این کار را انجام دهید Bibblio> ماژول ها ایجاد تغییرات و به روز کردن تغییرات.

ماژول های اضافی

نه تنها این ، اگر پست خاصی وجود دارد که نمی خواهید در پست های مرتبط نمایش داده شوید ، می توانید با برداشتن گزینه در ویرایشگر ، آن را حذف کنید.

پست های محروم شده

نمایش ماژول

بعد از ایجاد ماژول ، ساده ترین راه برای نمایش آن استفاده از تنظیمات داخلی Bibblio است تا بعد از ارسال ، به طور خودکار ماژول را نمایش دهید. این تنظیمات را در قسمت اصلی پیدا خواهید کرد Bibblio> ماژول ها صفحه ماژول ساده ای را که می خواهید بصورت پیش فرض از آن استفاده کنید ، انتخاب کنید ، عنوانی به آن بدهید و ذخیره کنید. خودشه! اکنون همه پست های شما این ماژول را نمایش می دهند مگر اینکه یک مورد متفاوت را مشخص کنید.

ماژول های ویژه خودکار Bibblio

اما همچنین می توانید در چندین مکان دیگر در وب سایت خود نمایشگر ماژول داشته باشید. در صورت تمایل می توانید ماژول را در بدنه پست خود نمایش دهید. برای این کار ، در حالی که در ویژوال ویرایشگر هستید ، مکان نما خود را در نقطه ای از پست خود نگه دارید که می خواهید ماژول ظاهر شود. سپس بر روی آیکون Insert Shortcode در نوار ابزار کلیک کنید.

پست های مرتبط برای وردپرس توسط کوتاه کد های Bibblio

در پنجره پاپ آپ که ظاهر می شود ، ماژول مورد نظر را در پست انتخاب کرده و روی ok کلیک کنید.

برای اینکه ویجت در نوار کناری یا پاورقی خود ظاهر شود ، به سمت سر بروید ظاهر> ابزارک و به عنوان مورد نیاز اضافه کنید. برای افزودن ، کافیست کلیک کنید یا ویجت را به محلی که می خواهید بکشید و رها کنید.

گزینه های ویجت

منطقه ویجت را گسترش داده و تمام جزئیات را پر کنید ، و نوشته ها را ذخیره کنید.

پست های مرتبط برای وردپرس توسط Bibblio Widget

به روشی مشابه ، می توانید هر تعداد ماژول را به دلخواه خود ایجاد کرده و در هر کجا که بخواهید ، اضافه کنید.

Bibblio می تواند شروع به نمایش توصیه ها کند و در مدت چند دقیقه برای وبلاگ های کوچک زنده باشد. اما در مورد فهرستهای بسیار بزرگ ، نمایه سازی کامل ممکن است چند ساعت طول بکشد. در مورد من ، من توانستم در کمتر از پنج دقیقه Bibblio را در عمل ببینم. این نحوه نمایش در سایت تست من است.

پیش نمایش

تجزیه و تحلیل

Bibblio آن را تنظیم می کند ، بنابراین می توانید تعداد پست های ذخیره شده و همچنین تعداد توصیه های درست از داشبورد خود را بشمارید. اما برای عمیق تر کردن کلیک بر روی ماژول ها و نرخ کلیک ، باید به داشبورد Bibblio خود مراجعه کنید.

پست های مرتبط برای وردپرس توسط داشبورد تجزیه و تحلیل Bibblio

در آنجا می توانید به تجزیه و تحلیل مفصل تری در مورد ابرداده های ایجاد شده توسط هر پست و همچنین نحوه دستیابی به هر توصیه دسترسی داشته باشید. تجزیه و تحلیل آسان CTR به شما کمک می کند تا نحوه عملکرد توصیه‌های خود را ببینید.

آنچه باعث می شود Bibblio یک محفوظ باشد

چیزهای زیادی درمورد پست های مرتبط با WordPress توسط Bibblio وجود دارد که می پسندید ، اما آنچه که این موضوع را برای من متقاعد می کند عبارتند از:

 • سهولت مطلبی که توانستم آن را تنظیم کنم و آن را تهیه کنم تا در عرض چند دقیقه توصیه هایی ارائه کنم
 • این توصیه ها با استفاده از هوش مصنوعی انجام می شود که به تنظیمات برگزیده خواننده دلبسته است و مرتباً از آنها یاد می گیرد تا به توصیه های نقطه ای برسند
 • تمام مطالب در سرورهای افزونه ذخیره می شوند ، پردازش در آنجا رخ می دهد و حافظه پنهان نیز انجام می شود. در نتیجه ، شما توصیه های کلاس بالا را بدون هیچ گونه کاهش در سرعت سایت یا فشار در منابع سرور دریافت می کنید
 • از تصاویر برجسته به صورت خودکار به عنوان تصاویر کوچک استفاده می شود – اگر اتفاق بیفتد که این تصویر هیچ تصویری برجسته ندارد ، کاشی ها علامت های سفید را نمایش می دهند
 • کد کوتاه و ابزارک برای نمایش کاشی در هر نقطه
 • تجزیه و تحلیل پاک کنید که شامل CTR است
 • مشکل برچسب گذاری گسترده در پست های شما را برای شما ذخیره می کند

کلمات نهایی در پست های مرتبط با وردپرس توسط Bibblio

شکی نیست که رویکرد یادگیری ماشین در یافتن و ارائه توصیه های بسیار مناسب به بازدید کنندگان بسیار مؤثر است. و شک کمی وجود دارد که پیام های مرتبط با وردپرس توسط افزونه Bibblio کار بسیار خوبی در این زمینه انجام می دهد. برای بهبود درگیری کاربر در سایت خود ، به تمام سلاح های موجود در زره خود نیاز دارید. در ذهن من شکی نیست که این یکی از بهترین افزونه های پست مرتبط با وردپرس است و Bibblio می تواند یک افزودنی عالی برای وب سایت شما باشد.

دانلود Bibblio برای وردپرس   درباره Bibblio بیشتر بدانید

در مورد پست های مرتبط با وردپرس توسط Bibblio سؤالی دارید که ما در راهنمای ما آن را پوشش نمی دهیم؟ فقط زیر را بپرسید یا قبلاً Bibblio را در وب سایت خود نصب کرده اید؟ یک یادداشت بگذارید – ما دوست داریم بدانیم که چگونه این کار را در بخش نظرات انجام داده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map