کتابفروشی: قرارها و رزرو WordPress در یک جعبه

کتابفروشی: قرارها و رزرو WordPress در یک جعبه

افزودن یک سیستم رزرواسیون قوی به سایت وردپرس برای مبتدیان و افراد جوان نیز بسیار دشوار است. اگر می خواهید یک سیستم رزرو را از ابتدا کدگذاری کنید ، احتمالاً ماه ها طول می کشد ، اگر نه سال. و این یک تمرین بیهودگی خواهد بود ، به خصوص هنگامی که چرخ قبلاً اختراع شده است ، و افزونه های شگفت انگیزی مانند Booknetic وجود دارد.


Booknetic یک افزونه فوق العاده برای قرار ملاقات و رزرو برای سایت های وردپرس است. این راه حل مناسب برای مشاغل مانند هتل ها ، سالن های ورزشی ، سالن ها ، اسپا ها ، موسسات حقوقی ، تعمیرگاه ها و سایر مشاغل مبتنی بر خدمات است. این افزونه به شما امکان می دهد تا جلسات خود را رزرو کنید و به راحتی هزینه کنید.

پشت صحنه, کتابفروشی مجهز به داشبورد بصری است که مدیریت رزرو شما را بسیار آسان می کند. شما به راحتی می توانید خدمات ایجاد کنید ، اعضای پرسنلی را اضافه کنید ، مکانهای مختلفی را انتخاب کنید ، دروازه پرداخت اضافه کنید و کارهای بسیار دیگری انجام دهید. به عبارت دیگر ، این افزونه ایده آل برای رزرو وردپرس برای مبتدی است که کد نمی کند.

و در پست بررسی امروز ، ما نگاهی دقیق تر به آنچه نشان می دهد Booknetic است می اندازیم. ما ویژگی های موجود را لمس می کنیم و افزونه مورد آزمایش قرار می دهیم ، بنابراین شما می دانید چه انتظاری دارید. اگر این عالی به نظر می رسد ، اجازه دهید بلافاصله شیرجه بزنیم.

کتابت چیست؟?

افزونه وردپرس booknetic

بنابراین ، کتابفروشی چیست ، و از کجا آمده است؟ به زبان ساده ، Booknetic یک افزونه رزرو اما قدرتمند برای وب سایت های وردپرس است. این ذهنیت توسعه دهندگان کهنه است کد FS (همراه با محبوب آنها پوستر FS افزونه ارسال خودکار).

این افزونه در تاریخ 2 اکتبر 2019 منتشر شد ، به این معنی که در زمان نوشتن نسبتاً جدید است. این بدان معناست که در آینده فضای زیادی برای پیشرفت و ویژگی های بهتر وجود دارد. با این حال ، Booknetic یکی از ساده ترین افزونه های برنامه ریزی است که شما همیشه در وب سایت رزرو خود استفاده خواهید کرد.

با توجه به اینکه ما در گذشته بسیاری از افزونه های رزرو WordPress را مرور کرده ایم ، برخلاف برخی از رقبای خود ، Booknetic دارای ویژگی های نفس خاصی نیست. این بدان معنی است که یک افزونه آسان برای رزرو که بسیار سریع است نیز دریافت می کنید.

Booknetic یک افزونه حق بیمه است ، به این معنی که در حال حاضر نمی توانید آن را در WordPress.org بارگیری کنید. اگر در آینده نسخه رایگان منتشر کنند ، من متناسب با آن پست را به روز خواهم کرد. اگر می خواهید آب ها را آزمایش کنید ، آنها تخیل فوق العاده ای به شما ارائه می دهند نسخه ی نمایشی کتابفروشی در وب سایت رسمی.

اکنون که می دانیم با چه مشکلی کار می کنیم ، به ما پی می برند که Booknetic چه ویژگی هایی را برای ارائه دارد.

ویژگی های کتابفروشی

ویژگی های کتابفروشی

افزونه Booknetic WordPress با لیست کافی از ابزارها ارسال می کند تا یک سیستم رزرو زیبا را سریع و سریع اجرا کنید. وقتی Booknetic را نصب می کنید ، با مجموعه ای از ویژگی های از جمله ، اما محدود به این موارد برخورد نمی شود:

 • طراحی آماده و پاسخگو به موبایل که بدان معنی است که وب سایت رزرو شما در دستگاه های مختلف بسیار عالی به نظر می رسد
 • مبتدی پسند – Booknetic به طرز حیرت انگیزی آسان برای تنظیم و سفارشی سازی برای هر مشاغل است
 • سازنده فرم کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد زمینه های اضافی را به فرم رزرو پیش فرض اضافه کنید
 • گزارش های مفصلی با داده های عملی برای کمک به شما در کسب و کار ماندن
 • اعلان های ایمیل و پیام کوتاه قابل تنظیم برای مشتریان و کارمندان خود
 • پشتیبانی از پرداختهای PayPal ، Stripe و WooCommerce
 • مستندات دقیق و پشتیبانی شخصی عالی
 • صفحه رزرو ساده که نرخ گزاف گویی را کاهش می دهد
 • کاملاً خودکار – یک بار تنظیم کنید و ساعت را صرفه جویی کنید
 • اضافه کردن کارکنان نامحدود
 • گزینه های ارزی چندگانه
 • خدمات نامحدود اضافه کنید
 • دسته های نامحدود
 • UI عالی همه جانبه
 • Et cetera

آزمایش نسخه ی نمایشی تنها راهی است برای احساس خوب آنچه انتظار دارید. اما شما من را می شناسید؛ من نسخه کامل را نصب کردم تا بتوانم تمام جزئیات را تا آخرین پیکسل تست کنم. من نمی توانم به آن کمک کنم

این همان چیزی است که من پیدا کردم.

نحوه نصب افزونه Booknetic WordPress

افزونه برنامه ریزی انتصاب وردپرس بوکتیک

به یاد داشته باشید ، Booknetic یک افزونه حق بیمه است. نسخه کامل با قیمت یک بار 79 دلار در Envato در دسترس است. این همان است منظم مجوزی که یک سایت WordPress را در بر می گیرد. توسعه دهندگان ارائه می دهند تمدید شده مجوز 349 دلار برای پنج سایت WordPress. به برنامه ای بروید که برای تجارت شما کار می کند.

Booknetic در حال حاضر روی Envato گرایش دارد و در CodeCanyon نمایش داده شد. هر طرح شامل شش ماه پشتیبانی اختصاصی و به روزرسانی های طول عمر است. پس از خرید Booknetic ، می توانید پوشه ZIP را از Envato با پرونده ها و مجوزهای مربوطه بارگیری کنید. پوشه را روی رایانه خود استخراج کرده و فایل Booknetic ZIP را پیدا کنید.

سپس وارد قسمت مدیریت وردپرس خود شوید و به آن بروید افزونه ها> افزودن جدید, مطابق شکل زیر.

نحوه نصب افزونه جدید وردپرس

بعد ، روی کلیک کنید افزونه را بارگذاری کنید دکمه ، پرونده Booknetic ZIP را در رایانه خود انتخاب کنید و ضربه بزنید الآن نصب کن, همانطور که در صفحه نمایش زیر برجسته می کنیم.

بارگذاری کتابفروشی

افزونه را فعال کنید:

نحوه فعال سازی افزونه booknetic

پس از فعال سازی ، روی کلیک کنید کتابفروشی مورد در منوی مدیر وردپرس شما:

آیتم منوی وردپرس افزونه رزرو بوکی

در صفحه بعدی ، کد خرید خود را وارد کنید ، نحوه شنیدن درباره Booknetic را انتخاب کنید (اشاره: از وبلاگ WPExplorer) ، ایمیل خود را وارد کرده و به آن ضربه بزنید نصب دکمه ، همانطور که در زیر به جزئیات آن می پردازیم.

کد خرید کتاب فروشی

به محض تأیید مجوز ، به داشبورد زیبا Booknetic که در زیر نشان داده شده هدایت می شوید.

داشبورد کتابفروشی

اما همانطور که می بینید ، ما هنوز هیچ چیز در جریان نیست. بگذارید برخی از خدمات ، کارمندان ، مکانها را اضافه کنیم و به طور کلی آزمایش کنیم که Booknetic چه کاری می تواند انجام دهد.

نحوه پیکربندی کتابفروشی

اگر تاکنون این کار را کرده اید ، دیگر وقت تلف کردن ندارید. بیایید با اضافه کردن موقعیت مکانی شغلی ، کارمندان و برخی خدمات شروع کنیم.

افزودن مکان (های) تجاری

هدایت به مکانها, همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

پس از آن ، روی کلیک کنید مکان را اضافه کنید دکمه:

در پنجره بازشوئی که ظاهر می شود ، جزئیات موقعیت مکانی خود را وارد کرده و روی آن کلیک کنید مکان را اضافه کنید دکمه ، مطابق شکل زیر.

برای مثال در زمینه ورزش بدنسازی ، دو مکان را اضافه کردم: نیویورک و آتلانتا

مکان های موجود در کتاب فروشی

اکنون که مکانهای تجاری خود را در سیستم داریم ، بگذارید تعدادی از کارمندان را اضافه کنیم.

اضافه کردن کارکنان

کلیک کنید بر روی کارمندان مطابق شکل زیر.

اضافه کردن کارمندان در کتاب فروشی

بعد ، ضربه بزنید اضافه کردن کارکنان دکمه:

جزئیات کارمندان خود را وارد کنید و به آن ضربه بزنید اضافه کردن کارکنان دکمه.

فراموش نکنید که برنامه هایی را برای کارمندان خود در pop-up بالا تنظیم کنید. من جلوتر رفتم و دو مربی را برای ورزشگاه خود اضافه کردم.

تا کنون ، خیلی خوب ، همه چیز عالی به نظر می رسد. من مکان و کارمندان خود را با برنامه ها ، روزهای ویژه و تعطیلات کامل کرده ام. اکنون ، بگذارید برخی از خدمات را اضافه کنیم.

افزودن خدمات

کلیک کنید بر روی خدمات مطابق شکل زیر.

اضافه کردن خدمات کتابفروشی

Booknetic به شما امکان می دهد دسته هایی برای خدمات خود ایجاد کنید. در هر دسته بندی می توانید براساس نیاز خود زیر شاخه ها و خدمات اضافه کنید. گفته می شود ، روی نماد (+) کنار کنار ضربه بزنید دسته بندی ها همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

داشبورد خدمات کتاب فروشی

در مرحله بعد ، نام دسته بندی خود را وارد کرده و روی نماد تیک کلیک کنید:

پس از آن ، روی نماد (+) در زیر دسته جدید ایجاد شده کلیک کنید:

افزودن خدمات در افزونه رزرو بوکتیک

انجام این کار یک جعبه کوچک ایجاد می کند که به شما امکان می دهد همانطور که در زیر آمده است یک دسته یا خدمات اضافه کنید.

از آنجا که من به دسته دیگری احتیاج ندارم ، پیش رفتم و به آن رسیدم سرویس دکمه ای که یک کادر را باز می کند تا بتوانید جزئیات بیشتری را اضافه کنید:

همه چیز ساده است. می توانید نام خدمات ، قیمت ، سپرده ، کارکنان ، برنامه و موارد اضافی را به راحتی اضافه کنید.

به عنوان مثال ، من یک دسته ایجاد کردم به نام خدمات بدنسازی, و در زیر رده ، دو سرویس اضافه کردم ، یعنی., آموزش یک به یک و آموزش گروهی. اکنون ، صفحه خدمات من مانند این است:

عالی به نظر می رسد درست?

قبل از هر چیز دیگر ، تنظیم دروازه پرداخت خود بسیار مهم است تا بتوانید مشتری خود را شارژ کنید. Booknetic از پرداختهای PayPal ، Stripe و محلی (در محل) پشتیبانی می کند. به عبارت دیگر ، شما تمام ابزار لازم برای جمع آوری پرداخت ها را در اختیار دارید.

پیکربندی دروازه های پرداخت

پیکربندی Booknetic برای پذیرش پرداخت آسان است. حرکت به تنظیمات مطابق شکل زیر.

بعد ، روی کلیک کنید تنظیمات پرداخت برگه:

در صفحه بعدی ، می توانید تنظیمات پرداخت خود را به راحتی پیکربندی کنید.

اگر از PayPal استفاده می کنید ، لازم است ایجاد یک برنامه اولین. در صورت استفاده هم همین امر صدق می کند نوار. به هر ترتیب ، ایجاد یک برنامه پرداخت در PayPal یا Stripe بسیار آسان است – شما هیچ کدگذاری نمی کنید. فقط جزئیات کسب و کار خود را وارد کنید ، و پردازنده های پرداخت همه چیز را برای شما انجام می دهند.

تغییر شکل ظاهری

ظاهر کتابفروشی

Booknetic همچنین دارای فرم های رنگی داخلی است. از میان 7 طرح رنگی داخلی برای انتخاب سریع شکل ظاهری خود ، یکی را انتخاب کنید.

ظاهر سفارشی کتابفروشی

یا از گزینه دلخواه برای انتخاب رنگ هایی متناسب با مارک تجاری خود استفاده کنید.

اکنون ، ما خدمات ، کارمندان ، مکانها ، دروازه پرداخت و. اما ، اگر بازدید کنندگان به وب سایت شما بیایند ، فرم رزرو شما را نمی بینند. برای این کار ، ما باید Booknetic را با استفاده از کد کوتاه به صفحه اضافه کنیم.

نمایش کتابفروشی

اکنون که می توانیم پرداخت را بپذیریم (مطمئناً امیدوارم فهمیدید که ایجاد اپلیکیشن در PayPal و Stripe کار ساده ای است) به ما اجازه دهید فرم رزرو خود را به نمایش بگذاریم تا بتوانیم شروع به پذیرش قرارها و پرداخت کنیم. هدایت به صفحات> افزودن جدید, مطابق شکل زیر.

اضافه کردن یک صفحه جدید وردپرس

من در حال حاضر گوتنبرگ را دارم – ویرایشگر وردپرس عصر جدید. به هر حال ، من همچنین از این استفاده می کنم بیست و شانزده موضوع در سایت آزمون من در مرحله بعدی ، صفحه خود را بر این اساس نامگذاری کنید. من استفاده می کنم خدمات باشگاه بدنسازی برای مثال من بروید و روی نماد به علاوه (+) در گوتنبرگ کلیک کنید تا کد کوتاه Booknetic را اضافه کنید ، همانطور که در زیر جزئیات را مشاهده می کنید.

اضافه کردن کد بوکتیک

پس از آن ، ویژگی های صفحه خود را پیکربندی کنید (تمام عرض بهتر است) ، و انتشار صفحه ی شما.

اگر صفحه را در قسمت جلویی مشاهده کنم ، این را می بینم:

بد نیست. من دو برگه موقعیت مکانی دارم. اگر روی هر یک از مکانها کلیک کنید ، می گویم در نیویورک هستم ، روند رزرو را شروع می کنم. کتاب فروشی شروع خواهد کرد و من را از طریق بقیه مراحل راهنمایی می کند. من مکان خودم را انتخاب می کنم ، کارمندی را که دوست دارم (شاید ، جین دا ��) ، برنامه ریزی کرده و پرداخت را انجام دهم.

در اینجا یک فیلم کوتاه برای نشان دادن روند رزرو Booknetic وجود دارد:

ویژگی های دیگر

اکنون در اینجا ، ما ویژگی های دیگر Booknetic را پوشش می دهیم. از دستورالعمل های فوق می توانید یک سیستم رزرواسیون کاملاً کامل ایجاد کنید. در بخش بعد ، ما ویژگی های دیگری را که به شما کمک می کند تا در صدر موارد باقی بمانید ، پوشش می دهیم.

تقویم

صفحه تقویم به شما امکان می دهد جلسات روزانه خود را ببینید. برای مشاهده تقویم ، به حرکت کنید کتابفروشی> تقویم:

مبلغ پرداختی

صفحه پرداخت به شما امکان مشاهده و ویرایش پرداخت های کاربران خود را می دهد. برای دیدن پرداختهای خود ، به بروید کتابفروشی> پرداختها, مطابق شکل زیر.

افزونه وردپرس booknetic

مشتریان

برای دیدن لیستی از همه مشتریان خود ، به این قسمت بروید کتابفروشی> مشتریان, مطابق شکل زیر.

بعدش? کوپن!

اضافه کردن کوپن

بگویید که شما می خواهید تخفیف ویژه ای به مشتریان جدید خود ارائه دهید زیرا چه کسی عاشق معامله خوبی نیست؟ اگر این برنامه شما باشد ، Booknetic فقط گزینه شما را ارائه می دهد. قابل اعتماد و متخصص کتاب فروشی> کوپن, مطابق شکل زیر.

امیدوارم امروز چیزی یاد بگیرید.

در حال حرکت …

بذار ببینم. چیز دیگری هست؟ بله درسته. اعلان های پیام کوتاه و ایمیل. پیکربندی هر دو تنظیم آسان است ، به شما امکان می دهم آنچه را که می یابید به ما بگویید. به طور کلی ، شما باید تنظیمات پیکربندی را از ارائه دهنده پیام کوتاه و ایمیل خود دریافت کنید.

مهم: باید تنظیمات پیام کوتاه و ایمیل را از ارائه دهنده خاص خود دریافت کنید. اگر نمی دانید چگونه چگونه ، ما با کمال میل می توانیم کمک کنیم. به صورت رایگان

برای تنظیم اعلان ها ، به هر یک از آنها بروید اعلان های پیامکی یا اعلان های ایمیل. می توانید پیامک و اعلان های ایمیل سفارشی ایجاد کنید ، که بسیار جذاب است:

فرم های سفارشی

فرم های سفارشی کتابفروشی

آیا می خواهید فرم خود را بسازید؟ تو می توانی! با استفاده از بخش Custom Forms می توانید از زمینه های موجود برای طراحی فرم عمومی یا سرویس خاص خود استفاده کنید.

زمینه های فرم سفارشی کتابفروشی

زمینه هایی را برای برچسب ها ، ورودی ها ، دکمه ها و غیره انتخاب کنید. همچنین در هر یک از گزینه ها برای زمینه های مورد نیاز ، متن حفره یا سوراخ ، گزینه های متعدد (برای کادرهای انتخابی و دکمه های رادیویی) و موارد دیگر وجود دارد..

حالا تو…

اگر به دنبال یک افزونه رزرو وردپرس هستید ، من Booknetic را کاملاً تأیید می کنم. این ویژگی ها ، پشتیبانی و قیمت فوق العاده نیز دارند.

نظرات شما چیست؟ در نظرات به ما اطلاع دهید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map