Whisper Link: پیوند هوشمند داخلی وردپرس

Whisper Link: پیوند هوشمند داخلی وردپرس

در دنیای سئو ، برخی برنده می شوید و برخی را از دست می دهید. اما از دست دادن هرچه بیشتر در ارتباط داخلی باشد شرم آور خواهد بود. این خیلی بد است ، مخصوصاً وقتی زمزمه پیوند, موضوع بررسی امروز ، دقیقاً آنچه را که برای پیوند داخلی نیاز دارید مانند یک حرفه ای به شما ارائه می دهد.


اگرچه اکثر مردم نادیده گرفته می شوند ، افزودن پیوندهای داخلی برای تجربه کاربر (UX) و بهینه سازی موتور جستجو بسیار مناسب است. کاربران می توانند محتوای مربوطه را به سرعت پیدا کنند و موتورهای جستجو می توانند بیشتر مطالب شما را بدون هیچگونه سکسکه ای فهرست بندی کنند. علاوه بر این ، پیوند داخلی می تواند درگیری را افزایش داده و نرخ گزاف گویی را کاهش دهد زیرا کاربران وقت بیشتری را در وب سایت شما می گذرانند.

هنوز هم ، پیوند داخلی خسته کننده است ، به خصوص اگر یک تن از مطالب داشته باشید. و اگر دقت نکنید ، ممکن است در سایت خود با محتوای یتیم شده روبرو شوید ، که به همان اندازه بد بودن به هیچ عنوان محتوا نیست. از همه اینها ، چرا زحمت ایجاد محتوا را دارید که هیچ کس نمی بیند?

وارد افزونه Link Whisper می شود و می توانید با همه مشکلات پیوند داخلی خود خداحافظی کنید. در پست امروز ، متوجه می شوید که چرا این افزونه پیوند داخلی وردپرس یکی از بهترین ابزارها برای هر صاحب وب سایت است. علاوه بر این ، ما دقیقاً به شما نشان می دهیم که چگونه پلاگین کار می کند ، به این معنی که می توانید در حال اجرا باشید.

بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید پیوندهای شما را به روشی که سودمند کاربران و تلاشهای سئو شما باشد ، آماده کنیم. لطفاً بدون اینکه نظرات خود را در بخش نظرات در انتهای پست به اشتراک بگذارید ، ترک نکنید. اگر از افزونه ای که لینک Whisper را ضرب و شتم می دانید ، دوست داریم در مورد آن نیز بشنویم

زمزمه لینک چیست?

افزونه وردپرس پیوند دهنده داخلی را نجوا کنید

Link Whisper یک افزونه فوق العاده وردپرس است که به شما امکان می دهد لینک های داخلی را در سایت خود اضافه و مدیریت کنید. با تشکر از ویژگی هایی مانند متن لنگر هوشمند ، هوش مصنوعی (AI) و گزارش دادن ، می توانید مانند رئیس خود پیوندهای داخلی را در وب سایت خود داشته باشید..

به گفته توسعه دهنده ، “Link Whisper به شما کمک می کند تا زمانی که یک کار شدید انجام می شود یک بار انجام دهید (که سایت شما حتی بیشتر می شود) و آن را به فرصتی برای شما تبدیل می کند که سایتی بهینه تر از رقبای خود داشته باشید.”

اصلاً بد نیست به خصوص بخشی که می خواند “… فرصتی برای شما که می توانید سایتی بهینه تر از رقبای خود داشته باشید.” چه چیزی را دوست ندارم?

صاحبان وب سایت های دیگر درمورد پیوند زمزمه نیز مشغول هستند:

Link Whisper 90٪ کارهایی را که در ایجاد ارتباط داخلی درگیر است حذف کرده است. آنچه در گذشته یک کار بوده است که مدت زمان زیادی برای انجام این کار به من نیاز داشته است یا انجام یک کار درست برای VA بسیار دشوار بود ، اکنون فقط چند دقیقه طول می کشد و به روشی که من می خواهم انجام می شود. با توجه به ارزش پیوند داخلی در SEO On-Page ، این افزونه فاقد مغز است. – جارد باومان

و رتبه های 5 ستاره همچنان در حال آمدن است. توسعه دهنده لینک Whisper را برای انجام یک کار و انجام صحیح آن طراحی کرده است. این یکی از بهترین پلاگین های اتصال دهنده داخلی برای وردپرس است. من امیدوارم که به شما نشان دهم که چرا در دو ثانیه ، به خصوص اکنون که می دانیم لینک Whisper چیست و چه کاری انجام می دهد.

ویژگی های زمزمه لینک

ویژگی های زمزمه پیوند

بهترین بخش در مورد Link Whisper این واقعیت است که مانند بسیاری از افزونه های دیگر کاملاً پیچیده نیست. این به آسانی به دست می آید ، به این معنی که وقت خود را برای پیکربندی گروهی از تنظیمات پیچیده هدر نمی دهید. همه اینها وصل و بازی هستند ، اما قبل از این که به همه این موارد برسیم ، بگذارید آنچه را که Link Whisper از نظر ویژگی ها ارائه می دهد را پوشش دهیم.

پیشنهادات پیوند خودکار

پیوندهای پیشنهادی خودکار زمزمه کنید

Link Whisper یک افزونه پیوند داخلی داخلی وردپرس است. این افزونه با استفاده از هوش مصنوعی باورنکردنی ، پیوندهای داخلی و متناسب را در هنگام نوشتن پست خود ارائه می دهد. درست است؛ لازم نیست ویرایشگر پست WordPress را برای یافتن و پیوند دادن به محتوای مرتبط در وب سایت خود رها کنید.

مهم نیست که تعداد مقالات در وب سایت شما وجود داشته باشد ، پیوند نجوا مطالب شما را برای ارتباط در هنگام ارائه لینک های احتمالی ترکیب می کند. پس از آن ، باید یک کادر انتخاب کنار یک پیشنهاد لینک داخلی مربوطه را تیک بزنید ، و کار شما به پایان رسید.

متن لنگر هوشمند

متن لنگر هوشمند زمزمه لینک

متن لنگر یک بخش اساسی برای ارائه یک UX بهتر و افزایش رتبه سئو شماست. مثال خوب متن لنگر است که ما برای پیوند در جمله قبل از آن استفاده کرده ایم. اگر روی پیوند کلیک کنید ، می دانید که به صفحه ای می روید که در مورد متن لنگر اطلاعات بیشتری به شما می گوید.

و این همان کاری است که یک متن لنگر انجام می دهد. این برنامه به کاربران و موتورهای جستجوگر اطلاعات متنی و مربوط به محتوای مقصد مقصد را ارائه می دهد. اگر به عنوان مثال بسیاری از افراد با استفاده از “مضامین وردپرس” به وب سایت شما پیوند می دهند ، وب سایت شما می تواند برای آن متن لنگر مناسبی رتبه بندی کند ، حتی اگر در محتوای خود از آن استفاده نکرده باشید.

Niche Pursuits LLC ، بچه های پشت لینک Whisper ، این واقعیت را به خوبی می دانند ، به همین دلیل آنها اضافه کردن متون مربوط به لنگرهای مربوط به لینک های شما را بسیار آسان کرده اند. به عبارت دیگر ، افزونه به طور خودکار متن لنگر را برای پیوندهای شما پیشنهاد می کند. و اگر پیشنهادات متنی لنگر را دوست ندارید ، می توانید کلمات را با یک کلیک اضافه یا حذف کنید!

گزارش لینک دقیق

گزارش دادن پیوندهای داخلی را زمزمه کنید

آیا می دانید چند مقاله یتیم در وب سایت خود دارید؟ من شرط می بندم به تمام پول من و این یک مشکل بزرگ است زیرا ممکن است شما محتوای خوبی داشته باشید که بازدید کنندگان و موتورهای جستجو نمی توانند آن را پیدا کنند. گرچه عرق نکنید ، زیرا می توانید با اشاره کردن پیوندهای داخلی به محتویاتی که کاربران و موتورهای جستجو آنها را مشاهده نمی کنید ، همه چیز را تغییر دهید..

و بهترین قسمت؟ افزونه Link Whisper همراه با گزارش های پیوند داخلی است که به شما کمک می کند انگشت خود را در ساختار لینک سایت قرار دهید. شما می توانید تمام ارسال ها و صفحات را بدون لینک داخلی مشاهده کنید. علاوه بر این ، می توانید تعداد پیوندهای داخلی و خارجی برون مرزی که از هر مقاله به دست می آید را مشاهده کنید.

علاوه بر این ، به راحتی می توانید پیوندهای داخلی به صورت عمده به صورت عمده به مقالات خود اضافه کنید. لازم نیست به دنبال پیوند به هر مورد بروید. شما یک داشبورد مرکزی دارید که روند کار را خیلی آسان می کند. اکنون ، باید دریابید که چگونه تمام مدت پس انداز خود را استفاده می کنید.

تنظیمات جهانی زمزمه پیوند

تنظیمات زمزمه پیوند

مجدداً ، صفحه تنظیمات پیوند Whisper چندان پیچیده نیست. برای سفارشی کردن پیوندها و پیشنهادات داخلی ، چندین گزینه آسان برای استفاده در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه به جای تنظیمات پیشرفته ، صفحه نمایش تنظیمات را روشن نگه می دارد. بسیاری از کاربران برای استفاده از افزونه نیازی به تغییر تنظیمات ندارند.

اگر شما نیاز به تغییر نحوه برخورد این افزونه با لینک های داخلی در وب سایت خود دارید ، Link Whisper گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. به عنوان مثال ، شما می توانید تمام پیوندهای داخلی را در یک برگه جدید با یک کلیک باز کنید. علاوه بر این ، می توانید بدون شکستن عرق ، اعداد و کلمات خاص را نادیده بگیرید.

به غیر از این ، شما می توانید انتخاب کنید که پست چه نوع افزونه ای را برای پیوندهای داخلی خزنده می کند و این امکان را به شما می دهد که تمام پیوندهای داخلی (یا فقدان آن) را ضبط کنید. علاوه بر این ، در صورت نیاز به اشاره به خطاها در وب سایت خود ، می توانید در حالت اشکال زدایی حرکت کنید. استفاده از Link Whisper نسیم است ، و من چیزی را اغراق نمی کنم.

آموزش و پشتیبانی از Whisper Link

آموزش زمزمه لینک

در مورد خطاها و موارد دیگر ، Link Whisper با آموزش های ویدئویی همراه است تا در صورت گیر افتادن به یک دلیل یا دلیل دیگر ، به شما کمک کند. من از فرض کردن چیزها متنفرم ، اما شما به سختی فیلم ها را تماشا خواهید کرد زیرا این افزونه برای استفاده ساده است. اما اگر به کمک نیاز دارید ، این فیلم مفید خواهد بود.

مهمتر از آن ، Link Whisper با یک پایگاه دانش مفصلی ارائه می شود که سوالات متداول (سؤالات متداول) را در بر می گیرد. اما اگر به کمک مستقیم نیاز دارید ، همیشه می توانید برای لذت بردن از پشتیبانی در سطح جهانی بلیط تهیه کنید. از همه اینها ، Link Whisper یک افزونه برتر وردپرس است ، به این معنی که شما به صورت حرفه ای کمک می کنید.

به علاوه ، همیشه می توانید این موارد را بررسی کنید وبلاگ Niche Pursuits برای الهام بخشیدن به پست ها در همه وب سایت های طاقچه. آنها طیف گسترده ای از موضوعات مربوط به ایجاد وب سایت های طاقچه موفق و مشاغل آنلاین را پوشش می دهند. اما من متلاشی می شوم؛ بگذارید اکنون افزونه را نصب کنیم.

نحوه نصب افزونه پیوند داخلی Whisper WordPress

Link Whisper یک افزونه حق بیمه است ، به این معنی که نمی توانید آن را از repo افزونه وردپرس بارگیری کنید. سر به سمت وب سایت رسمی Whisper لینک و کلیک کنید در حال حاضر زمزمه پیوند را دریافت کنید دکمه ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

وب سایت رسمی زمزمه لینک

بعد ، با کلیک کردن روی مربوطه ، مجوز خود را بسته به نیاز خود انتخاب کنید شروع کنید دکمه ، همانطور که در صفحه نمایش زیر نشان داده شده است.

قیمت زمزمه لینک

گذشته از: همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود ، سه بسته قیمت گذاری در اختیار شما است. شما مجوز تک سایت دارید که سالانه 67 دلار هزینه دارد. به غیر از این ، شما مجوز 3 سایت و 10 سایت را به ترتیب 97 دلار و 147 دلار در سال دارید. همیشه به دنبال پکیجی بروید که متناسب با بودجه و نیازهای شما باشد.

در صفحه بعدی ، روش پرداخت دلخواه خود (PayPal یا کارت) را انتخاب کنید ، جزئیات خود را ارائه دهید و روی آن کلیک کنید خرید دکمه در پایین آن صفحه ، همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

پیوند به صفحه پرداخت زمزمه

پس از اتمام خرید ، وب سایت شما را مطابق شکل زیر تغییر می دهد.

پیوند حساب سفارشی whispepr

از صفحه حساب می توانید مجوز خود را مشاهده کرده و افزونه Link Whisper را بارگیری کنید. علاوه بر این ، Link Whisper با دستورالعمل بارگیری و فعال سازی خود ، ایمیل دوستانه برای شما ارسال می کند.

پیوند ایمیل فعال سازی زمزمه

بعد ، افزونه را روی رایانه خود بارگیری کنید.

نصب Whisper لینک

پس از آن وارد داشبورد سرور وردپرس خود شوید و به آن بروید پلاگین ها, و کلیک کنید جدید اضافه کن همانطور که در زیر شرح می دهیم.

نصب زمزمه لینک

در افزونه ها را اضافه کنید روی صفحه کلیک کنید افزونه را بارگذاری کنید دکمه. بعد ، ضربه بزنید انتخاب فایل برای انتخاب افزونه Link Whisper که قبلاً بارگیری کرده اید ، دکمه را انتخاب کنید و سپس روی آن ضربه بزنید الآن نصب کن دکمه. برای دیدن مراحل زیر تصویر زیر را مشاهده کنید.

افزونه زمزمه لینک بارگذاری

پس از آن ، روی کلیک کنید افزونه را فعال کنید دکمه ، مطابق شکل زیر.

زمزمه پیوند فعال می شود

پس از فعال کردن افزونه ، به منوی مدیر وردپرس خود بروید و کلیک کنید زمزمه پیوند, همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

پیوند مورد منو وردپرس را زمزمه کنید

در صفحه Link Whisper ، کلید مجوز خود را وارد کرده و روی آن کلیک کنید فعال کنید مجوز دکمه ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

مجوز زمزمه پیوند را فعال کنید

N / B: می توانید کلید مجوز خود را در حساب Link Whisper یا ایمیل بارگیری / فعال سازی دریافت شده خود پیدا کنید.

پس از فعال کردن کلید مجوز خود ، Link Whisper موارد اضافی زیر منو را باز می کند ، همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

موارد منو را زمزمه کنید

و این شما برای استفاده سریع از پیوندهای داخلی خود آماده استفاده از افزونه Link Whisper هستید. استفاده از افزونه به آسانی A ، B ، C است. به عنوان مثال ، برای مشاهده گزارش های خود ، به مسیر حرکت کنید زمزمه پیوند> گزارش, همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

گزارش های زمزمه پیوند

برای مشاهده تنظیمات Link Whisper خود ، به این قسمت بروید زمزمه پیوند> تنظیمات در داشبورد سرور وردپرس خود ، همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

تنظیمات مدیر زمزمه پیوند

دیدن؟ خیلی ساده.

به جزئیات بیشتری نیاز دارید؟ در اینجا یک فیلم کوتاه وجود دارد که نحوه استفاده از Link Whisper را به شما نشان می دهد.


Whisper Link یک راه حل عالی برای همه مشکلات ارتباط داخلی شما است. این افزونه برای پیکربندی و استفاده آسان است. شما باید در عرض چند دقیقه بلند و کار کنید. گزینه های زیادی برای اضافه کردن لینک های داخلی به صورت فله یا جداگانه به شما ارائه می دهد ، به نوبه خود باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

با شروع قیمت هایی که فقط از 67 دلار در سال شروع می شود ، هیچ چیزی نباید مانع از اجرای لینک های داخلی در وب سایت وردپرس مانند یک حرفه ای شود. این افزونه از توسعه دهندگان معتبر و بازاریابان آنلاین است ، به این معنی که شما در دست امن هستید.

زمزمه پیوند 10 دلاری برای خوانندگان WPExplorer

فکر می کنید برای بهبود لینک های داخلی و سئو در سایت خود از Whisper Link Whisper استفاده کنید؟ با اختصاصی ما WPEXPLORER کوپن کد شما می توانید 10 دلار پس انداز کنید – ساخت یک مجوز شخصی فقط 57 دلار برای سال اول!

10 دلار در Whisper Link صرفه جویی کنید

نظر شما در مورد چیست افزونه پیوند داخلی Whisper Link? آیا به جای آن از افزونه پیوند داخلی متفاوتی استفاده می کنید؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید. از قبل ممنونم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map