بررسی UpdraftPlus – بهترین پلاگین پشتیبان تهیه وردپرس رایگان؟

بررسی UpdraftPlus - بهترین پلاگین پشتیبان تهیه وردپرس رایگان؟

UpdraftPlus یکی از محبوب ترین افزونه های پشتیبان رایگان وردپرس در بازار است که بیش از یک میلیون نصب فعال دارد. در این مقاله ، ما قصد داریم افزونه UpdraftPlus را مرور کنیم.


ما می خواهیم نحوه استفاده از UpdraftPlus را به شما یاد بگیریم:

 • تهیه نسخه پشتیبان از WordPress در یک مکان از راه دور ابری ، و
 • نسخه پشتیبان تهیه را در یک نصب تمیز وردپرس بازیابی کنید

چه چیزی UpdraftPlus را خاص می کند?

این مورد – وقتی نوبت به تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس می رسد ، یکی از مواردی که ما از آن غافل می شویم این است که ترمیم روند. نصب ، پیکربندی و تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس شما – استفاده از هر افزونه پشتیبان گیری بسیار ساده است. چند بار سعی کردیم نسخه پشتیبان تهیه کنیم?

پس از بررسی بیشتر ، متوجه می شویم که تقریباً تمام افزونه های پشتیبان freemium ویژگی ترمیم پشتیبان را در پشت یک طرح پرداخت قفل می کنند. اشتباه نکنید – من از تصمیم آنها کاملاً حمایت می کنم. از این گذشته ، افزونه برای حمایت از ادامه توسعه ، نیاز به ایجاد درآمد دارد!

با این حال ، با UpdraftPlus ، آن بازی تغییر کرده است. در زمان نوشتن این پست ، UpdraftPlus تنها افزونه پشتیبان گیری وردپرس freemium در بازار است که اجازه تهیه نسخه پشتیبان را می دهد و ترمیم در برنامه رایگان ، به همراه چند ویژگی عالی دیگر.

بیایید درست حفاری کنیم!

نحوه پیکربندی یک نسخه پشتیبان از وردپرس با UpdraftPlus

پیکربندی نسخه پشتیبان تهیه وردپرس با UpdraftPlus یک فرایند بسیار ساده است. با این حال ، به منظور عملی تر کردن اوضاع ، ما از یک سایت جدید / وردپرس وانیلی پشتیبان گیری نمی کنیم..

در عوض ، ما می خواهیم یک موضوع چند منظوره نصب کنیم و محتوای نسخه ی نمایشی آن را وارد کنیم. با انجام این کار ، ما مجموعه ای از ارسال ها ، صفحات ، نظرات ، تصاویر و افزونه های اضافی را که بخشی از نسخه پشتیبان تهیه می شود ، ایجاد خواهیم کرد. این مسئله آن را به وضعیت واقعی یک نسخه پشتیبان تهیه وردپرس نزدیکتر می کند.

برای آموزش ما ، موضوع Total WordPress را نصب می کنیم و آن را وارد می کنیم نمایشی طرح وبلاگ میسون.

در اینجا خلاصه ای از آنچه می خواهیم انجام دهیم وجود دارد:

 1. یک سایت آزمایشی ایجاد کنید: ما یک سایت جدید وردپرسی را برای سایت تست خود ایجاد خواهیم کرد و محتوای نسخه ی نمایشی مبحث چند منظوره WordPress Total را وارد می کنیم.
 2. از سایت نسخه ی نمایشی پشتیبان تهیه کنید: ما افزونه پشتیبان گیری UpdraftPlus را از مخزن WordPress نصب خواهیم کرد ، و آن را پیکربندی می کنیم تا از نسخه پشتیبان وردپرس در یک راه حل ذخیره سازی ابری مانند Dropbox استفاده کند..
 3. سایت نسخه ی نمایشی را بازیابی کنید: ما سایت وردپرس را قالب بندی می کنیم و سایت وردپرس را از نسخه پشتیبان تهیه شده UpdraftPlus بازیابی می کنیم.
 4. ما همچنین به نسخه برتر این افزونه و برخی از افزونه ها خواهیم پرداخت.
 5. جایزه: ما همچنین در مورد UpdraftCentral – داشبورد مدیریت WordPress مبتنی بر ابر از تیم Updraft مطلع خواهیم شد.

1. ایجاد یک سایت نمایشی وردپرس

وارد کردن نسخه ی نمایشی تم کل WP

تصویر صفحه نمایشی وردپرس که می خواهیم از آن نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی کنیم

این قسمت نسبتاً ساده است. ما با یک سایت نمایشی وردپرس شروع می کنیم و موضوع Total را نصب می کنیم. در مرحله بعد ، نسخه آزمایشی طرح وبلاگ میسون را وارد خواهیم کرد. وارد کردن نسخه نمایشی موضوع به توسعه دهنده بستگی دارد.

 1. برای یک مورد کلی استفاده ، می توانیم از WordPress Importer موجود در زیر استفاده کنیم داشبورد وردپرس → ابزارها → وارد کردن.
 2. پرونده XML را انتخاب کرده و فرایند واردات را شروع کنید.
 3. داده های وارد شده را به طور دستی تأیید کنید.

توجه داشته باشید که فایل XML در واقع خروجی صادر کننده وردپرس از سایتی است که میزبان محتوای اصلی است.

وارد کردن نسخه ی نمایشی تم کل WP

وارد کردن یک طرح نمایشی در موضوع 4.0 4.0 وردپرس

وقتی صحبت از Total می شود ، روند کار بسیار ساده تر است.

 • فقط به بالای سر پانل تم Word WordPress Dashboard → واردکننده نسخه ی نمایشی برای انتخاب و وارد کردن طرح نمایشی مورد نظر خود.
 • پس از اتمام واردات ، باید پیامی مشابه آنچه در بالا آورده شده است دریافت کنید.

اکنون ما آماده تهیه نسخه پشتیبان از WordPress هستیم.

2. پشتیبان گیری از WordPress با افزونه UpdraftPlus

افزونه وردپرس UpdraftPlus را نصب کنید

نصب UpdraftPlus در وردپرس

2.1 نصب افزونه UpdraftPlus

مانند سایر افزونه های وردپرس ، به قسمت زیر بروید افزونه Word افزونه Word WordPress. افزودن جدید و جستجوی UpdraftPlus. افزونه را نصب و فعال کنید. در چند عکس بعدی ، شما را از طریق مراحل تنظیم اولیه پیاده خواهیم کرد.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 1

فعال کردن افزونه پشتیبان گیری وردپرس UpdraftPlus

مرحله 1 – پس از فعال کردن افزونه ، ما از جریان داخلی (که به عنوان تور محصول نیز شناخته می شود) دریافت می کنیم. انتخاب کنید “برای شروع اینجا را فشار دهید” برای شروع روند.

افزونه پشتیبان گیری وردپرس UpdraftPlus – اولین قدم ها

مرحله 2 – اینجاست که می توانید اولین نسخه پشتیبان خود را بگیرید. مقاومت در برابر خواست داخلی خود را به “همین حالا نسخه پشتیبان تهیه کن“را فشار دهید و در عوض دکمه Next را انتخاب کنید تا بقیه تور را انجام دهید.

2.2 پیکربندی یک برنامه پشتیبان

برنامه پشتیبان گیری را با UpdraftPlus تنظیم کنید

یک برنامه تهیه نسخه پشتیبان به میزان محتوای تولید شده در وب سایت شما بستگی دارد.

 • به عنوان مثال ، اگر هفته ای 2-3 تا بلاگ منتشر می کنید ، یک نسخه پشتیبان روزانه وردپرس کافی است. با این حال ، اگر چندین ویرایشگر دارید که روزانه 1-2 پست بلاگ منتشر می کنند ، تهیه نسخه پشتیبان ساعتی انتخاب بهتری است.
 • از طرف دیگر ، اگر به طور فعال در سایت خود وبلاگ نویسی نکنید و از آن به عنوان نمونه کار استفاده کنید ، یک نسخه پشتیبان هفتگی کافی است.

خط پایین ساده است – گرفتن نسخه پشتیبان از WordPress یک فرایند فشرده پردازنده است. گرفتن پشتیبان بیش از حد در طول روز – به خصوص در سرور میزبان مشترک – ممکن است بار ناخواسته را بر روی سرور قرار دهد ، آن را کند و یا غیرقابل استفاده برای دیگران. در موارد حاشیه ای ، این حتی ممکن است باعث شود حساب میزبانی مشترک شما به حالت تعلیق درآید.

2.3 پیکربندی برنامه های زمان بندی پشتیبان گیری

همانطور که در تصویر صفحه قبلی می بینید ، من یک نسخه پشتیبان هفتگی از پرونده های WordPress و پایگاه داده را پیکربندی کرده ام. من همچنین میزان تهیه نسخه پشتیبان را روی 5 قرار داده ام ، به این معنی که در هر زمان معین مقدار تهیه نسخه پشتیبان از آن 1.25 ماه را دارم. بسته به فضای ذخیره سازی موجود در محل پشتیبان گیری وردپرس ، می توانید بیش از 5 نسخه پشتیبان تهیه شده را حفظ کنید.

2.4 پیکربندی یک مکان ذخیره از راه دور

این منطقه مهم دیگری است که می خواهم به آن بپردازم. محل تهیه نسخه پشتیبان شما نباید در همان سروری باشد که سایت شما در آن میزبانی می شود. من می دانم که این ممکن است برای بعضی احمقانه به نظر برسد ، اما من دیده ام که بسیاری از افراد این اشتباه را انجام می دهند – خصوصاً موارد جدید وردپرس.

از آنجا که این آموزش بر روی تهیه نسخه پشتیبان از وردپرس با استفاده از تنها گزینه های آزادانه متمرکز شده است ، ما از Google Drive ، Microsoft OneDrive و Dropbox به عنوان گزینه هایی برای مکان پشتیبان گیری از راه دور ما استفاده می کنیم.
من Dropbox را برای این آموزش انتخاب کرده ام زیرا یک حساب Dropbox دارم و از آن برای تهیه نسخه پشتیبان دیگر سایت های وردپرس خود استفاده می کنم. شما می توانید هر یک از آنها را به عنوان مکان پشتیبان گیری از راه دور خود انتخاب کنید.

در اینجا چگونگی پیکربندی و پیوند Dropbox به UpdraftPlus آورده شده است:

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 4 - اتصال Dropbox

صفحه ورود به سیستم Dropbox

مرحله 1: ابتدا مطمئن شوید که در همان مرورگر به Dropbox وارد شده اید. برای برقراری ارتباط بین Dropbox و UpdraftPlus به این نیاز خواهیم داشت.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 4 - اتصال Dropbox 0.1

مکانهای ذخیره سازی پشتیبان از UpdraftPlus

گام 2: در UpdraftPlus ، Dropbox را به عنوان مکان ذخیره از راه دور خود انتخاب کنید

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 4 - اتصال Dropbox 0.2

اتصال Dropbox به UpdraftPlus

مرحله 3: به پایین بروید و روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 4 - اتصال Dropbox 0.3

تأیید اعتبار UpdraftPlus برای استفاده از حساب Dropbox

مرحله 4: پس از انجام این کار ، افزونه یک کادر گفتگوی حاوی پیوندی را برای تأیید اعتبار Dropbox با UpdraftPlus نمایش می دهد.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 4 - اتصال Dropbox 0.4

تأیید اعتبار Dropbox و UpdraftPlus: مرحله نهایی

مرحله 5: از آنجا که به Dropbox وارد شده اید ، از شما خواسته می شود اجازه دهید. روی “مجاز” کلیک کنید. با این کار ، UpdraftPlus امکان ذخیره از راه دور (یا حذف) پرونده ها در پوشه Dropbox خود را فراهم می کند.

نگران نباشید ، UpdraftPlus به همه پرونده ها و پوشه های موجود در Dropbox شما دسترسی نخواهد داشت. این فقط دسترسی به Dropbox → برنامه ها → UpdraftPlus.Com پوشه این فقط می تواند در این پوشه نسخه پشتیبان تهیه (نوشتن فایل ها) را بخواند ، بنویسد و حذف کند.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 4 - اتصال Dropbox 0.5

تأیید هویت Dropbox و UpdraftPlus با موفقیت انجام شد

مرحله 6: در مرحله بعدی ، صفحه نمایش با مراحل نهایی تأیید اعتبار به شما نشان داده می شود. برای نهایی کردن معامله و بازگشت به داشبورد وردپرس خود ، بر روی دکمه “تنظیم کامل” کلیک کنید.

UpdraftPlus Demo 4 - اتصال Dropbox 5

مرحله 7: پس از کلیک بر روی آن پیغام ، یک پیام موفقیت آمیز مانند پیام فوق نشان داده می شود.

2.5 گرفتن نسخه پشتیبان از وردپرس با UpdraftPlus

اکنون که Dropbox به آن متصل شد ، وقت آن است که اولین نسخه پشتیبان تهیه WordPress را با استفاده از افزونه UpdraftPlus بگیرید.

نسخه پشتیبان تهیه شده UpdraftPlus نسخه 5 - 1 شروع کنید

گرفتن نسخه پشتیبان از وردپرس با استفاده از UpdraftPlus به Dropbox در Dropbox

مرحله 1: برای شروع تهیه نسخه پشتیبان ، روی دکمه آبی بزرگ “Backup Now” کلیک کنید. UpdraftPlus یک شاخص پیشرفت به همراه گزارش های پیام را نشان می دهد. (عذرخواهی می کنم ، در حال حاضر نمی توانم یک عکس از تصویر بگیرم).

نسخه پشتیبان تهیه نسخه جدید نسخه تازه نسخه 5 - 2 Updraft

مشاهده نسخه پشتیبان تهیه وردپرس موجود در UpdraftPlus

گام 2: پس از تکمیل نسخه پشتیبان ، شما می توانید یک عنوان را در “پشتیبان گیری های موجود” مشاهده کنید. همچنین می توانید فایل های جداگانه را از هر ورودی پشتیبان بازیابی ، حذف یا بارگیری کنید.

UpdraftPlus Demo 5 - 3 VIew یا بارگیری برای اشکال زدایی بارگیری کنید

کار نسخه پشتیبان تهیه WordPress در UpdraftPlus وارد شوید

توجه داشته باشید: در صورت عدم موفقیت نسخه پشتیبان ، باید بدانید که در چه موارد پیش آمده اشتباه است. تهیه پشتیبان بهترین مکان برای جستجوی این اطلاعات است. برای دستیابی به گزارش ، دکمه View Log را انتخاب کنید ، یک نسخه از پرونده log را بارگیری کنید و اشکال زدایی را شروع کنید.

نسخه پشتیبان تهیه نسخه کامل نسخه آزمایشی UpdraftPlus نسخه 5 - 4 در Dropbox

نسخه پشتیبان تهیه WordPress ذخیره شده در Dropbox> پوشه UpdraftPlus.Com

مرحله 3: اگر Dropbox را روی رایانه خود نصب کرده اید ، باید پوشه ای به نام UpdraftPlus.Com را ایجاد کنید که تحت برنامه های Dropbox ایجاد شده است. این شامل کلیه نسخه های پشتیبان شما خواهد بود.

3. نحوه بازیابی نسخه پشتیبان از WordPress با استفاده از UpdraftPlus

این بخشی است که در آن همه تفاوت ایجاد می شود. UpdraftPlus تنها افزونه پشتیبان وردپرس freemium در بازار است که شما را قادر می سازد با نسخه رایگان این افزونه ، نسخه پشتیبان تهیه وردپرس را بازیابی کنید. بیایید ترک کنیم!

3.1 تنظیم مجدد سایت وردپرس خود

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 6.1 - 1 ایجاد سایت جدید آزمایش

داشبورد وردپرس بعد از تنظیم مجدد تمیز (یا نصب تمیز)

برای اطمینان از این که این روند ترمیم صحیح است ، ما قصد داریم سایت وردپرس خود را با تنظیم مجدد پیشرفته WordPress افزونه تصور کنید که تلفن خود را فرمت کنید و آن را در شرایط کارخانه بازیابی کنید. اینجا تقریباً همین مورد است.

تنظیم مجدد وردپرس ، هر موضوع ، افزونه ، پست ، صفحه ، اظهار نظر ، پست و تنظیمات سفارشی را پاک می کند – عملاً همه چیز. آنچه که باقی مانده سایت جدید وردپرس شما با نام کاربری ، رمز عبور و اطلاعات ایمیل موجود است.

3.2 افزونه UpdraftPlus را نصب و پیکربندی کنید

پس از تنظیم مجدد سایت وردپرس ، نکته بعدی اینست که افزونه UpdraftPlus را نصب کنید و آنرا به همان روشی که در قسمت 2 انجام دادیم پیکربندی کنید. باید با تکرار مراحل 2.1 تا 2.4 در قسمت 2 ، UpdraftPlus را به همان حساب Dropbox وصل کنید..

UpdraftPlus Demo 6.1 - 3 Dropbox را دوباره وصل کنید

تأیید هویت Dropbox و UpdraftPlus در سایت قالب بندی شده وردپرس موفق است

باید بدانید که این صفحه دقیقاً قبل از اتمام روند. برای بازگشت به داشبورد وردپرس خود بر روی “Complete Setup” کلیک کنید.

3.3 بازیابی نسخه پشتیبان از WordPress با UpdraftPlus

UpdraftPlus Demo 6.1 - 4 Dropbox را برای تهیه نسخه پشتیبان اسکن کنید

اسکن نسخه پشتیبان تهیه وردپرس موجود در Dropbox با UpdraftPlus

هنگامی که افزونه UpdraftPlus را با حساب Dropbox خود پیکربندی کرده اید ، باید ورود به سیستم را مشابه آنچه در تصویر بالا نشان داده شده است مشاهده کنید. (به تصویر شماره 1 در تصویر مراجعه کنید)

در مرحله بعد ، باید افزونه UpdraftPlus را به آن بگویید ساکن فضای ذخیره از راه دور (یعنی پوشه Dropbox شما) که به دنبال بایگانی برای بازیابی است. بر روی “فروشگاه از راه دور Rescanهمانطور که در نکته شماره 2 نشان داده شده است.

UpdraftPlus Dropbox را برای اسکن می کند همه نسخه پشتیبان تهیه کنید و آنها را در زیر ثبت کنید پشتیبان گیری های موجود, همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است:

گزینه های بازیابی نسخه پشتیبان تهیه نسخه ی نمایشی UpdraftPlus 6.1 - 5

نسخه پشتیبان تهیه وردپرس موجود را با استفاده از UpdraftPlus مشاهده کنید

نسخه پشتیبان تهیه شده را برای بازگرداندن انتخاب کرده و بر روی “Restore” کلیک کنید تا روند ترمیم شروع شود.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 7 - 1 بازیابی نسخه پشتیبان سایت

بازیابی نسخه پشتیبان از وردپرس در UpdraftPlus

پس از انتخاب Restore ، کادر محاوره ای مشابه آنچه در بالا نشان داده شده است ، باز می شود. مواردی را که می خواهید بازیابی کنید – مانند مضامین ، افزونه ها ، آپلودها (یعنی کتابخانه رسانه شما) و پایگاه داده انتخاب کنید..

در آموزش ما ، از آنجا که ما یک نسخه پشتیبان تهیه کرده ایم و سایت وردپرس را مجدداً تنظیم مجدد کردیم ، تصمیم گرفتیم همه چیز را از نسخه پشتیبان خود بازگردانی کنیم.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 7 - 3 بازیابی سایت پردازش

روند بازیابی نسخه پشتیبان تهیه وردپرس در UpdraftPlus

روند بازیابی UpdraftPlus می تواند مدتی طول بکشد تا تمام پرونده ها اسکن شوند. پس از آماده شدن ، مجدداً باید روی دکمه Restore کلیک کرده و مدتی صبر کنید. بسته به اندازه و پیچیدگی نسخه پشتیبان شما ، ممکن است بین 2 تا 10 دقیقه طول بکشد. در مورد ما ، هنگام بازیابی محتوای نسخه ی نمایشی ، حدود 2 دقیقه طول کشید. به خاطر داشته باشید که این یک سرور میزبان مشترک بود.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 7 - 4 بازیابی موفقیت

نسخه پشتیبان تهیه شده با نسخه پشتیبان وردپرس ، پیام موفقیت آمیز را وارد کرده و وارد سیستم شوید

اگر به تصویر شماره 1 در تصویر بالا نگاهی بیندازید ، متوجه خواهید شد که این افزونه برای بایگانی هر پرونده بایگانی را اسکن می کند و برای اعتبار آن از اندازه آن استفاده می کند. این کار را برای همه مؤلفه هایی که در طی فرآیند تهیه نسخه پشتیبان انتخاب کرده ایم ، شامل پوشه تم ، افزونه ها ، بانک اطلاعاتی ، آپلودها و موارد دیگر.

پس از اتمام مراحل ترمیم ، UpdraftPlus خلاصه ورود به سیستم را نمایش می دهد که مواردی را که ترمیم شده اند نشان می دهد و در صورت وجود هشدارها ، خطاها یا فرآیندهای ناقص را نشان می دهد.

پاکسازی مجدد ارسال مجدد UpdraftPlus Demo 7 - 5

پاکسازی پس از ترمیم سریع از UpdraftPlus

از تصویر در قسمت قبلی ، من “به پیکربندی UpdraftPlus برگردید” گزینه. یک کادر گفتگو به من گفت که برخی از فهرست های قدیمی وجود دارد که افزونه به پوشه ای به نام “~ old” منتقل شده است..

در مرحله بعد ، با بررسی کلیه پست ها ، صفحات ، نظرات و لینک های مجدد در سایت نسخه ی نمایشی ترمیم شده ، آزمایش سلامت را انجام می دهیم. در مورد ما ، همه چیز عالی کار می کرد. سپس اقدام به حذف فهرستهای قدیمی می کنیم.

UpdraftPlus نسخه ی نمایشی 7 - 6 وضعیت بازگرداندن پس از بازگرداندن وضعیت

حذف دایرکتوری های قدیمی پس از ترمیم پشتیبان گیری از WordPress در UpdraftPlus

این یک پیام وضعیت است که تأیید می کند فهرستهای قدیمی با موفقیت حذف شدند.

و در آنجا آن را دارید – یک آموزش کامل در زمینه تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس خود در یک مکان از راه دور ، تنظیم مجدد آن و بازیابی یک نسخه پشتیبان برای بازگرداندن سایت به حالت کاربردی.

برای ایجاد این افزونه شگفت انگیز Kudos را به تیم UpdraftPlus هدایت کنید!

4- UpdraftPlus Free vs Premium

افزونه پشتیبان گیری UpdraftPlus همچنین دارای یک نسخه ممتاز است که دارای یک تن از ویژگی های پیشرفته مانند:

 • کلونینگ: UpdraftPlus ” ویژگی کلونینگ شما را قادر می سازد ظرف مدت چند ثانیه یک تصویر آینه موقت از سایت خود در سرورهای UpdraftPlus ایجاد کنید. این برای تست های سریع ، نمایش های نمایشی و اهداف اشکال زدایی مفید است.
 • مهاجرت: مهاجرت ویژگی (معروف به عنوان شناخته شده است UpdraftMigrator) به شما امکان می دهد تا سایت وردپرس خود را به سرعت و به راحتی به یک نام میزبان یا نام دامنه جدید منتقل کنید. در اصل یک روش ترمیم پیشرفته است که در آن URL های سایت به نام میزبان جدید تغییر می یابد. برای مهاجرت به سایت های تست از مرحله به محیط های تولید مفید است
 • امکان تهیه پشتیبان خودکار از سایت خود قبل از شروع هر موضوع ، افزونه یا هسته اصلی وردپرس.
 • افزودنی وارد کننده: امکان بازیابی از پشتیبان تهیه شده توسط سایر افزونه های پشتیبان محبوب وردپرس.
 • تهیه نسخه پشتیبان از پرونده ها و پایگاه داده های غیر WordPress ، رمزگذاری پایگاه داده.
 • پشتیبانی از WP-CLI و WordPress Multisite.
 • منطقه پلاگین محافظت از رمز عبور برای جلوگیری از دسترسی همه کاربران به نسخه پشتیبان تهیه کامل سایت.

هدف از این آموزش نشان دادن چگونگی پیکربندی و تهیه یک نسخه پشتیبان کامل و وردپرس و بازیابی – تنها با استفاده از نسخه رایگان افزونه بود. با این حال ، ویژگی های حق بیمه ارائه شده توسط این افزونه بسیار عالی هستند ، و آن را به عنوان جایگزینی ارزشمند برای افزونه های پشتیبان حق بیمه وردپرس مانند VaultPress ، BackupBuddy و BackWPUp تبدیل می کنند..

در بخش بعدی ، اجازه دهید نگاهی به برخی از افزودنیهای ارائه شده توسط UpdraftPlus بیندازیم.

افزودنیهای قابل توجه UpdraftPlus

UpdraftPlus ابتکار عمل را برای ایجاد چندین افزودنی با قیمت پایین که قفل ویژگی های اضافی در افزونه را بر اساس مبلغ پرداخت برای هر بار استفاده کرده است. به عنوان مثال ، یک افزودنی وجود دارد که امکان بارگیری نسخه پشتیبان در Google Cloud یا AWS را فراهم می کند. می توانید برای فهرست کامل لیست های افزودنی موجود ، صفحه افزودنی آنها را مرور کنید. به خاطر داشته باشید که نسخه برتر با کلیه افزودنیهای ارائه شده توسط UpdraftPlus همراه است.

در زیر چند مورد افزودنی وجود دارد که فکر می کنیم شایان ذکر است:

زیر پوشه های Dropbox (10 دلار)

زیرپوشهای Dropbox Add-On UpdraftPlus 1

افزودنیهای زیر پوشه Dropbox از UpdraftPlus

تصور کنید دو یا چند سایت دارید که از نسخه پشتیبان تهیه شده است. نسخه رایگان این افزونه کلیه نسخه های پشتیبان از همه سایت ها را در یک مکان ذخیره می کند – یعنی پوشه UpdraftPlus.Com در Dropbox. مشخص شدن اینکه نسخه پشتیبان به کدام سایت متعلق است – به طور فزاینده دشوار می شود – و فقط با بررسی پرونده های تهیه نسخه پشتیبان می توان آن را فاش کرد.

زیرشاخه های Dropbox افزونه با ایجاد پوشه جداگانه برای هر نسخه پشتیبان ، آن مشکل را حل می کند.

وارد کننده (25 دلار)

وارد کننده افزونه UpdraftPlus 2

افزودنی را از UpdraftPlus وارد کنید

وارد کننده افزونه یکی دیگر از برنامه های افزودنی عالی است که شما را قادر می سازد تا نسخه پشتیبان تهیه شده توسط سایر افزونه های پشتیبان WordPress را از لیست زیر بازیابی کنید:

 • BackWPup
 • BackupWordPress
 • تهیه نسخه پشتیبان ساده
 • تهیه نسخه پشتیبان از WordPress به Dropbox
 • InfiniteWP
 • پشتیبان گیری از Dropbox توسط WPAdm
 • پشتیبان گیری از پایگاه داده عمومی .sql عمومی (با یا بدون فشرده سازی gzip و bzip2)

با این حال ، اگر شما یک نسخه پشتیبان تهیه شده از وب سایت با نشانی اینترنتی دیگری وارد کرده اید ، به آن نیاز خواهید داشت افزودنی Migrator با شروع 30 دلار.

قیمت حق بیمه UpdraftPlus

UpdraftPlus یک استراتژی قیمت گذاری رقابتی را با شروع از 70 دلار برای هر دو سایت دنبال می کند ، که با یک سال پشتیبانی و به روز رسانی همراه است.

همه افزودنیها در نسخه حق بیمه افزونه درج شده اند. همچنین یک مکان ذخیره رایگان پشتیبان به نام UpdraftVault با 1 گیگابایت فضا ، معتبر برای یک سال ارائه می شود.

جدول زیر قیمت ارائه شده توسط UpdraftPlus را مانند سپتامبر 2018 ارائه می دهد.

نوع مجوزسایتهای فعالقیمت (USD) *
شخصی270 دلار
کسب و کار1095 دلار
آژانس35145 دلار
شرکت، پروژهنامحدود195 دلار

برنامه های حق بیمه به روزرسانی در تاریخ 20 سپتامبر 2018

توجه: برنامه هایی شامل یک سال پشتیبانی و به روزرسانی ، دسترسی به کلیه افزودنیهای فعلی و آینده (در مدت یک سال خرید) و دسترسی رایگان به فضای ذخیره سازی نسخه پشتیبان از UpdraftVault 1 GB (برای مدت یک سال از تاریخ خرید).

پاداش: مدیریت وردپرس RemoteCentral Remote

در حالی که من این آموزش را ایجاد می کردم ، از صفحه تنظیمات افزونه UpdraftPlus به UpdraftCentral Cloud رسیدم.

UpdraftCentral Cloud ابزاری با مدیریت وردپرس است که می توانید حداکثر 5 سایت وردپرس را به صورت رایگان به آنها وصل و مدیریت کنید. همه چیز از گرفتن پشتیبان از راه دور ، مدیریت موضوع ، بروزرسانی های افزونه و اصلی ، مدیریت کاربر – و موارد دیگر – با UpdraftCentral Cloud امکان پذیر است.

تحت پوشش قرار دادن UpdraftCentral Cloud یک پست اختصاصی را ضمانت می کند ، بنابراین ما خودمان را محدود خواهیم کرد تا بتوانیم سایت های وردپرس را ببندیم و از طریق مرکز کنترل از راه دور UpdraftCentral Cloud پشتیبان تهیه کنیم..

در این بخش جایزه ، موارد زیر را انجام خواهیم داد:

 • سایت وردپرس ما را به UpdraftCentral Cloud متصل کنید.
 • سایت وردپرس دیگری را به UpdraftCentral Cloud وصل کنید.
 • از مرکز کنترل از راه دور UpdraftCentral Cloud یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

ابر ارتقاء مرکزی

اتصال سایت وردپرس خود به UpdraftCentral Cloud

مرحله 1: برای شروع کار با UpdraftCentral Cloud ، به طرف بروید Dash تنظیمات Word تنظیمات → UpdraftPlus تنظیمات تنظیمات Dash تنظیمات Dash تنظیمات. برای به دست آوردن این گزینه به پایین صفحه بروید. انتخاب کنید “این سایت را به UpdraftCentral Cloud وصل کنید“.

Cloud UpdraftCentral - 1 ثبت نام

ثبت ابر Cloud UpdraftCentral

گام 2: پس از انتخاب آن گزینه ، کادر گفتگوی مشابه ظاهر می شود. هیچ فرآیند ثبت نام جداگانه ای وجود ندارد یک دستهبندی ایمیل و رمز عبور وارد کنید – اگر ایمیل در سیستم ثبت شده باشد ، می توانید وارد سیستم شوید ، در غیر اینصورت یک حساب جدید برای شما ایجاد می شود.

کلمه مشاوره - این می تواند یک وضعیت دشوار باشد ، زیرا امکان تنظیم مجدد گذرواژه وجود ندارد. اگر شما مثل من هستید و بین 2-3 آدرس ایمیل درگیر هستید ، این می تواند یک مشکل باشد. شما باید در واقع ایمیلی را که در اینجا استفاده کرده اید به خاطر بسپارید - در غیر این صورت دسترسی به مرکز کنترل از راه دور Cloud UpdraftCentral Cloud را از دست می دهید.

PS: من تقریباً هنگام تهیه این آموزش دسترسی به همان را از دست دادم. تصویر بالا نتیجه یک حدس خوش شانس بود!

UpdraftCentral Cloud - پیش نمایش سایت 2

داشبورد ابری UpdraftCentral

مرحله 3: اکنون می توانید سایتهای متصل به وردپرس را در داشبورد UpdraftCentral Cloud مشاهده کنید. به غیر از سایت نمایشی وردپرس مورد استفاده در این آموزش ، وبلاگ شخصی خود را نیز اضافه کردم. نیازی به گفتن نیست ، مانند جذابیت کار می کرد.

تهیه پشتیبان از طریق داشبورد UpdraftCentral Cloud

مرحله 4: همچنین می توانید از داشبورد UpdraftCentral Cloud ، پشتیبان گیری دستی به سایت وردپرس خود وارد کنید. همچنین می توانید قبل از شروع تهیه نسخه پشتیبان ، گزینه های پشتیبان گیری WordPress را پیکربندی کنید.

UpdraftCentral Cloud - 4 مشاهده نسخه پشتیبان سایت

نمای پشتیبان سایت در داشبورد Cloud UpdraftCentral

سرانجام ، شما قادر خواهید بود برای همه وب سایت های WordPress که به داشبورد UpdraftCentral Cloud شما متصل هستند ، کلیه نسخه های پشتیبان موجود را ببینید.

افزونه UpdraftCentral WordPress

افزونه UpdraftCentral WordPress

شایان ذکر است که سرور UpdraftCentral نیز به عنوان یک در دسترس است افزونه مستقل که می تواند در هر سایت وردپرس نصب و میزبانی شود. متأسفانه ، تحت پوشش این آموزش نیست. با این حال ، این یک ابتکار عمل عالی توسط تیم Updraft است و برای همه شما علاقه مندان وردپرس در آنجا آزمایشی عالی است!

نتیجه

تهیه نسخه پشتیبان از سایت وردپرس شما یکی از مهمترین کارهایی است که هر صاحب سایت باید انجام دهد. با این حال ، این یکی از موارد نادیده گرفته شده برای افراد جدید در وردپرس است. دقیقاً مثل اینکه باید از روز اول ساخت لیست ایمیل خود را شروع کنید ، باید یک نسخه پشتیبان خودکار از سایت وردپرس خود پیکربندی کنید.

UpdraftPlus یکی از محبوب ترین افزونه های پشتیبان رایگان وردپرس در بازار است که بیش از یک میلیون نصب فعال دارد. با توجه به محبوبیت روزافزون و تصویب این خانواده افزونه Updraft, این تیم برای ساده سازی مدیریت سایت وردپرس از داشبورد ابر متمرکز سرمایه گذاری شده است.

مجموعه محصولات Updraft شامل WP-Optimize ، داشبورد UpdraftCentral ، UpdraftVault ، Migrator ، UpdraftClone و آخرین اما کمترین آن ، UpdraftCentral Premium است. برای همه شما علاقه مندان به WordPress در خارج از کشور – اگر من شما بودم این شرکت را نگاه می کنم! ��

بررسی و آموزش را چگونه دوست داشتید؟ چیزی از دست دادم؟ آیا می خواهید من یک ویژگی یا عملکردی را با جزئیات بیشتری پوشش دهم؟ ما در بخش نظرات زیر مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map