Uncanny Automator بررسی افزونه وردپرس: گردش های کاری خود را مانند یک حرفه ای به طور خودکار انجام دهید

Uncanny Automator بررسی افزونه وردپرس: گردش های کاری خود را مانند یک حرفه ای به طور خودکار انجام دهید

چه مدت زمان را صرف کارهای مربوط به مدیر وب سایت می کنید? خیلی شرط می بندم یا ساعتهای بیشتری از آنچه شما می خواهید بپذیرید. شما خوش شانس هستید ، زیرا با افزونه Uncanny Automator WordPress دقیقاً به شما نشان می دهیم که چگونه وظایف را خودکار کنید ، در وقت خود صرفه جویی کنید و راندمان را افزایش دهید.


این افزونه به شما امکان می دهد تا فرآیندهای بین افزونه های خود را به صورت خودکار انجام دهید. به عنوان مثال ، می توانید افزونه را تنظیم کنید تا کاربران پس از خرید محصول از طریق WooCommerce ، به یک گروه خاص BuddyPress (یا یک دوره LearnPress) اضافه کنند. شما حتی می توانید این افزونه را تنظیم کنید تا وردپرس را برای ارسال ایمیل به کاربر ، هر زمان که یک مرحله خاص انجام داد ، تنظیم کنید.

فرصت ها بی حد و حصر هستند و امکانات زیادی دارند. راه اندازی افزونه Uncanny Automator WordPress ، مطالب کلاس های چهارم است. علاوه بر این ، ایجاد فرآیندهای خودکار (یا دستور العمل هایی که در این افزونه گفته می شود) به آسانی A ، B ، C است. شما به دانش برنامه نویسی به هیچ وجه نیاز ندارید ، بنابراین استقبال می کنید

بدون آگهی بیشتر ، اجازه دهید حفر کنیم. لطفا در پایان نظرات خود را در بخش نظرات با ما درنگ نکنید.

افزونه Uncanny Automator WordPress چیست؟

آیا به هر حال با خدمات اتوماسیون وظیفه Zapier آشنا هستید؟ خوب ، افزونه Uncanny Automator WordPress دقیقاً مانند Zapier است ، اما برای افزونه های وردپرس شما. این امکان را به شما می دهد تا فرایندها را بین پلاگین های خود پیوند دهید ، به شما امکان می دهد تا کارهای خود را به صورت خودکار انجام دهید و در زمان زیادی صرفه جویی کنید.

یا همانطور که وب سایت Uncanny Automator می گوید …

افزونه Uncanny Automator WordPress باعث می شود تا بتوانید به طور خودکار تمام جریان های کاری و تجربیات کاربر را که در سایت وردپرس شما اتفاق می افتد ، مدیریت کنید. – خودروساز اتومبیل چیست؟?

برای اهداف تصویرگری ، فرض کنیم شما دوست دارید ضمن ثبت نام دانش آموزان از طریق LearnPress ، LearnDash یا هر سیستم مدیریت یادگیری WordPress (LMS) ، دوره هایی را از طریق WooCommerce (به عنوان محصولات) بفروشید. شما می توانید دستور العمل هایی را در Uncanny Automator ایجاد کنید که هنگام خرید یک دوره ، باعث شروع کاربر می شوند. Uncanny Automator سپس کاربران را به دوره (های) مربوطه در LMS شما اضافه می کند.

به عنوان مثال ، در صورت استفاده از تقویم رویدادهای قبیله مدرن برای مدیریت رویدادهای خود می توانید برای تشکر از شرکت کنندگان در رویدادهای جدید از Uncannny Automator استفاده کنید. فقط کافی است یک دستورالعمل ایجاد کنید تا هنگام ثبت نام در یک رویداد (ماشه) ، نام کاربر و دسته توییتر را بگیرید ، سپس اقدام به صدای جیر جیر کردن پیام کاربر مانند “با تشکر از شما برای ثبت نام” کنید. و این فقط یک مثال است ، این افزونه با یک مقدار محرک و اقدام همراه است. ماشه ها دستور العمل را اجرا کنید ، عمل این چیزی است که شما می خواهید به آن برسید می توانید اطلاعات بیشتری ببینید محرکها و اعمال در سایت آنها).

یعنی افزونه دستورالعمل انجام WordPress را می دهد عمل ب (به عنوان مثال کاربر را به یک گروه اضافه کنید ، ایمیل ارسال کنید ، کاربر را برای یک دوره ثبت نام کنید و غیره) محرک A (به عنوان مثال خرید ، اشتراک و غیره). چیزی مثل افزونه به شما کمک می کند انجام دهید این وقتی کاربر این کار را می کند که بطور خودکار. Uncanny Automator یک افزونه اتوماسیون وظیفه در استروئیدها است.

این باعث می شود که سایت شما نسیم داشته باشد زیرا بیشتر کارهای وقت گیر بدون به خطر انداختن عملکرد و تجربه کاربر حذف می شوند. آیا همه اینها برای شما معنی دارد? خوب ، 10 ثانیه شکستن در قالب …

یک کلمه از توسعه دهنده:

[افزونه Uncanny Automator WordPress به یکدیگر متصل می شود] “… یک دوجین پلاگین با هم ، تماشای” محرک “از یک یا چند افزونه هستند و با رعایت شرایط ، به صورت خودکار باعث” اعمال “یا فعالیت های جدید در سایت می شود..

او اضافه می کند…

این دستور العمل های خودکار می توانند هر ساله صدها ساعت از کارمندان سایت وردپرس را با خودکار کردن فروش ، بازاریابی ، اداری ، یادگیری و سایر فرایندها نجات دهند. این پلاگین ها را به هم وصل می کند که در غیر این صورت اتصال غیرممکن خواهد بود. ” –خودروساز اتومبیل چیست؟?

10 ثانیه شکست. بنابراین کلاس ، دوباره ، افزونه Uncanny Automator WordPress چیست؟ افزونه اتوماسیون وظیفه ای قدرتمند برای افزونه های وردپرس شما.

باید بیشتر بگویم?

ویژگی های برجسته

Uncanny Automator یک افزونه اتوماسیون وظیفه سر راست برای وردپرس است. از ویژگی های غیرضروری که در راه شما قرار می گیرند ، نفخ نمی شود. نه ، لاغر است و شما را به سمت کار متمرکز متمرکز می کند. چه چیز دیگری را از یک افزونه اتوماسیون وظیفه انتظار دارید?

از ویژگی های قابل توجه Uncanny Automator می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • رابط کاربری مدیر بصری و مبتدی مبتدی. این ایجاد دستور العمل ها سرگرم کننده است (خواندن ، کارهای خودکار)
 • ادغام یکپارچه با پلاگین های محبوب مانند BuddyPress ، bbPress ، فرم های جاذبه ، فرم های Ninja ، فرم تماس با شماره 7 ، LearnDash ، LearnPress ، H5P و Zapier (به این معنی است که می توانید به بیش از 1000 برنامه وصل شوید!) درمیان دیگران
 • بیش از 70 شروع و اقدام ، به این معنی که شما فقط به آن اشاره کرده و بر روی خودکار خود در WordPress کلیک می کنید
 • ترکیب دستورات نامحدود در نوک انگشتان شما. بسیاری متفاوت ایجاد کنید عمل ماشه سناریوها.
 • ویژگی برای تغییر مسیر کاربر به URL خاص پس از اتمام دستور العمل (با احتیاط از این ویژگی استفاده کنید و به صورت کم هزینه)
 • پشتیبانی عالی برای اطمینان از اینکه همه ادغامهای شما با هم خوب بازی می کنند. اگر ایده ای نداشتید, این بدان معنی است که در صورت نیاز به پشتیبانی ، نیازی به تماس با بسیاری از توسعه دهندگان ندارید. تیم پشتیبانی غیرقانونی اتومات پشت شما را دارد. به این فکر کنید که یک تیم پشتیبانی برای همه افزونه های وردپرس شما دارد. چقدر راحت?

چگونه می توان افزونه Uncanny Automator WordPress را تنظیم کرد

حالا که می دانید Uncanny Automator چیست ، بگذارید افزونه را تنظیم کرده و یک دستور العمل ایجاد کنیم. تعجب خواهید کرد که خودکار کردن کارهایی که در غیر این صورت بصورت دستی انجام می دهید ، چقدر آسان است. اکنون ، فقط باید فهمید که چگونه تمام مدت پس انداز خود را صرف خواهید کرد!

Uncanny Automator یک افزونه حق بیمه است ، به این معنی که نمی توانید آن را مستقیماً از مخزن افزونه وردپرس نصب کنید. کپی خود را از دستگاه Uncanny Automator در سایت رسمی خریداری کنید.

گذشته از: اگر کنجکاو هستید ، آنها چهار بسته ارائه می دهند:

 • گمشده اتومبیل Lite – هزینه 49 دلار در سال برای یک مجوز وب سایت واحد. این اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد یک ماشه اما اقدامات نامحدود در هر دستور العمل.
 • حرفه ای – این بسته فقط 149 دلار در سال برای یک مجوز سایت واحد هزینه دارد. در هر دستور العمل می توانید محرک ها و اقدامات نامحدودی ایجاد کنید. توسعه دهندگان به شما مجوز اضافی برای مرحله بندی ارائه می دهند.
 • آژانس – با هزینه سالانه 249 دلار ، این طرح برای 5 وب سایت مناسب است. از این گذشته ، این طرح با پشتیبانی چند سایت انجام می شود و می توانید باعث ایجاد محرک ها و اقدامات نامحدود برای دستور العمل های خود شوید.
 • برنامه بزرگ – شما را در سال 499 دلار عقب می اندازد ، در برنامه آژانس دارای تمام ویژگی ها است ، اما مجوز 25 سایت را شامل می شود.

* تمام برنامه ها با 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می شوند.

به طور خلاصه ، Uncanny Automator به شما کمک می کند تا سایت وردپرس خود را به صورت خودکار قرار دهید و هزینه های ادمین و افزونه ها را کاهش دهید. در حال حاضر بیش از حد صحبت می کنیم ، اجازه دهید به کار تنظیم این افزونه بپردازیم.

نصب افزونه Uncanny Automator WordPress

پس از خرید و بارگیری افزونه Uncanny Automator WordPress ، وارد منوی سرور وردپرس خود شوید و به افزونه ها> افزودن جدید برای بارگذاری ، نصب و فعال کردن زیپ افزونه. همچنین باید کلید مجوز خود را در زیر ثبت کنید غیر فعال خودکار> مجوز فعال سازی (که می تواند در شما یافت شود حساب کاربری اتومبیل Uncanny).

حرکت ، کلیک کردن روی اتومبیل ساز ناخوشایند مورد منو در WordPress شما را به سمت سوق می دهد دستور پخت صفحه نمایش ، اما همانطور که انتظار دارید ، خالی است زیرا ما هنوز اولین وظیفه خودکار خود را ایجاد نکردیم.

در دستور پخت صفحه ، ضربه بزنید جدید اضافه کن دکمه همانطور که در زیر جزئیات داریم.

ایجاد دستور العمل های جدید در افزونه وردپرس غیر خودکار خودکار

ایجاد دستور العمل در افزونه Uncanny Automator WordPress

قبل از نصب افزونه Uncanny Automator WordPress ، من BuddyPress ، bbPress ، LearnPress ، WooCommerce ، Easy Digital Downloads و Contact Contact را نصب کردم. نصب این افزونه ها در هنگام تست Uncanny Automator به شما کمک می کند تا از این آموزش بیشتر لذت ببرید.

همچنین ، این پلاگین هایی است که در زیر مشاهده می کنید ماشه ها بخش در تصویر زیر.

افزونه وردپرس automator automanny

آه ، به هر حال ، تعداد ادغام هایی که در صفحه فوق مشاهده می کنید به افزونه های سایت شما بستگی دارد.

علاوه بر این ، من یک محصول WooCommerce ایجاد کرده ام (دوره تست وردپرس)…

… و یک دوره نمونه (با تشکر از یادگیری) برای اهداف تصویرگری. این دوره همچنین به نام Course Test WordPress نامگذاری شده است. همچنین ، در اینجا تصویری برای لذت تماشای شما وجود دارد

ایجاد دوره در افزونه وردپرس Learnpress

دوره ها کنار. برگردید به دستور العمل را ویرایش کنید صفحه نمایش.

به عنوان مثال ، من یک محصول WooCommerce (دوره تست وردپرس) به فروش می رسانم و هر کاربری که محصول را خریداری می کند ، به عنوان مثال LearnPress اضافه می کند. به یاد داشته باشید ، این فقط یک نمونه است؛ می توانید یک میلیارد ترکیب دستور العمل ایجاد کنید.

ایده در اینجا شبیه سازی نحوه عملکرد دستور العمل ها است. ما باید یک ماشه (خرید WooCommerce) را برای فعال کردن یک عمل تنظیم کنیم (اضافه کردن کاربر به دوره نمونه LearnPress). می توانید به لطف نسخه حرفه ای Uncanny Automator ، چندین عامل و اقدام را اضافه کنید.

بریم به کسب و کار برسیم.

عنوان اضافه کنید

ناگفته نماند که اولین چیزی که به دستور شما اضافه می کنید یک عنوان است. بنابراین شما چه چیزی را به نام دستور خود را? توسعه دهنده توصیه می کند که ماشه و عمل را در عنوان دستور العمل خود قرار دهید. مثلا. WooCommerce-to-LearnPress-Course.

نام دستور فقط باید برای شما معنی داشته باشد ، بنابراین یک روز درست داشته باشید.

در خود دستور العمل را ویرایش کنید صفحه ، عنوان را در صفحه اضافه کنید عنوان زمینه نشان داده شده در زیر.

Uncanny Automator شروع می کند ، به صورت خودکار عنوان را ذخیره می کند ، و احساس خوبی می کنید

Trigger and Action را تنظیم کنید

برای این قسمت ، من دوست دارم شما را به این ویدیو خوب توسط توسعه دهندگان ارجاع دهم. این ویدئو در حقیقت نحوه ایجاد دستور العمل را شرح می دهد.

بسیار زیبا ، متعجب؟ اگر به زحمت تماشای این ویدیو زحمت کشیدید ، دست به دست هم می دهیم.

تنظیم یک ماشه

پس از افزودن نام دستور ، با مثال WooCommerce تا LearnPress خود را ادامه دهید. زیر انتخاب و ادغام بخش ، کلیک کنید WooCommerce همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

ایجاد یک ماشه در افزونه وردپرس غیر خودکار خودکار

روی کشویی که ظاهر می شود ، را انتخاب کنید کاربر محصولی را خریداری می کند همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

این افزونه دستور می دهد تا کلیه خریدها را ضبط کند ، و گردش کار را به یک فعالیت خاص هدایت کند ، همانطور که در بخش بعدی خواهیم دید.

اما قبل از آن ، ما باید یک محصول خاص را انتخاب کنیم (البته در مورد ما وردپرس را امتحان کنید). برای انجام این کار ، روی “یک محصول“همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

کشویی به نظر می رسد که به شما امکان می دهد کالای خاصی را انتخاب کنید که این دستور العمل خاص را برانگیزد. برای مثال ما انتخاب کردم دوره وردپرس را امتحان کنید همانطور که در تصویر زیر برجسته می کنیم.

پس از آن ، ضربه بزنید ذخیره Trigger دکمه همانطور که با فلش پایین در تصویر بالا نشان داده شده است.

از همان تصویر ، توجه کنید Trigger Another اضافه کنید را فشار دهید که به شما کمک می کند تا چندین عامل را به یک دستور واحد اضافه کنید. این فقط می تواند به معنای چیزهای عالی برای نیازهای اتوماسیون شما باشد.

با وجود یک ماشه ، زمان آن است که یک اقدام ایجاد کنیم.

افزودن یک اقدام

بخش زیر که در آن ماشه را تنظیم می کنید ، بخش دوم وجود دارد. اقدامات. در اینجا ، عملکردهایی را که دوست دارید انجام دهید ، هر زمان که کاربر دستور العمل را شروع کند ، تعریف می کنید.

برای این آموزش ، هدف ما ثبت نام کاربر در یک دوره LearnPress با عنوان است دوره وردپرس را امتحان کنید هر بار که کاربر دوره را از طریق WooCommerce خریداری می کند.

در دستور العمل را ویرایش کنید روی صفحه کلیک کنید اقدام را اضافه کنید دکمه همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

افزودن یک اقدام در افزونه وردپرس غیر خودکار خودکار

بعد ، ادغام خود را انتخاب کنید. از آنجا که دوره ما در LearnPress اجرا می شود ، مطابق شکل زیر با LearnPress رفتم. البته به سایر ادغام های موجود توجه کنید که تعداد آنها به پلاگین های سایت شما بستگی دارد.

آیا امروز چیزی یاد می گیرید? امیدوارم چنین باشد ، ادامه دهید انتخاب کنید ثبت نام کاربر در یک دوره از فهرست کشویی که ظاهر می شود تصویر زیر را مشاهده کنید.

این همش نیست. بعد روی “یک دوره“برای انتخاب یک صفحه خاص دوره همانطور که در زیر نشان داده شده است”.

برای پرونده ما ، من انتخاب کردم دوره وردپرس را امتحان کنید همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

کلیک کنید بر روی صرفه جویی در عمل را فشار دهید ، اما هنوز حباب را پر نکنید. دستور شما هنوز در حالت پیش نویس است. همچنین توجه داشته باشید که از تصویر بالا ، می توانید چندین دستور به یک دستور اضافه کنید.

برای فعال کردن دستور العمل خود ، گزینه را تغییر دهید پیش نویس دکمه های نشان داده شده در تصویر زیر زنده. فراموش نکنید که بر روی محرک ها ، اقدامات و دستور العمل های خود با استفاده از دکمه های نشان داده شده ضامن شوید.

در پایان این همه ، یک دستور العمل زنده اولیه باید چیزی شبیه به این باشد.

یک دستور العمل در افزونه وردپرس غیر خودکار خودکار

از نو, فراموش نکنید که ضامن شوید زنده محرک ها ، اقدامات و دستور العمل های خود را. سه سوئیچ بسیار مهم همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است. اکنون ، دستور العمل شما در وب سایت شما فعال و قابل استفاده است. هر کسی که خرید دوره وردپرس را امتحان کنید از طریق WooCommerce به ثبت نام می شود دوره وردپرس را امتحان کنید در LearnPress.

تنظیمات چقدر شیرین و نسبتاً آسان است. شما می توانید هر دستور العمل دیگری را با روشی مشابه اضافه کنید.

به یاد داشته باشید ، Uncanny Automator با Zapier ادغام می شود و Zapier با بیش از 1000 برنامه ادغام می شود. علاوه بر این شما می توانید حداکثر 5 متغیر (یا “نشانه”) را در اقدامات دستور العمل خود ، از جمله ایمیل یا زپ قرار دهید. متغیرهای ضبط شده می توانند برای ایجاد رسانه خاص کاربر (مانند یک ایمیل شخصی) استفاده شوند یا برای استفاده بیشتر در یک Salesforce Zap که ایجاد کرده اید به Zapier منتقل شوند. فرصت ها بی پایان است! با تشکر از این واقعیت و ویژگی های داخلی Uncanny Automator ، شما می توانید کل کسب و کار آنلاین خود را ، نه تنها سایت وردپرس خود ، خودکار کنید..

گزارش نویسی

برای راه اندازی ، Uncanny Automator دارای یک مرکز گزارش است که می توانید نحوه عملکرد دستور العمل ها ، محرک ها و اقدامات خود را ببینید. این به شما کمک می کند دستورالعمل ها ، محرک ها و عملکردهایی را که در حال کار هستند و مواردی که می توانند کمی ساده تر استفاده کنند ، شناسایی کنید.

کلمات نهایی

آیا شما در حال خرید یک افزونه اتوماسیون وظیفه برای وردپرس هستید؟ اگر چنین است ، بیشتر از اتومبیل ساز Uncanny نگاه نکنید. نصب و راه اندازی این افزونه بسیار آسان است. منتظر چی هستی؟ Uncanny Automator به شما کمک می کند تا افزونه های خود را به روشی که قبلاً دیده نشده بود ، وصل کنید.

این افزونه قبلاً با بسیاری از افزونه های محبوب WordPress سازگار است ، به این معنی که در عرض چند دقیقه خواهید بود. آیا قبلاً کارهای وردپرس خود را خودکار کرده اید؟ نکاتی برای اشتراک گذاری دارید؟ شاید سوالی سوزناک داشته باشید. لطفا در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map