بررسی اجمالی بلیط و سیستم مدیریت بلیط Tickera WordPress

بلیط رویداد وردپرس Tickera

تیکره بسیاری از تغییرات عظیم را پشت سر گذاشته و به جز اینکه یک سیستم بلیط فروشی است ، Tickera تقریباً هیچ ارتباطی با نسخه اولیه بررسی شده در دو سال پیش ندارد. این یک افزونه کاملاً جدید است!


آنها بخش کاملی از قسمت تصویری این افزونه را انجام داده اند ، مجموعه ای از گزینه های جدید را اضافه کرده اند و تعداد بیشتری مورد دیگر را به افزودنیهای گسترده فعلی خود اضافه کرده اند که تعداد کل را به چشمگیر تبدیل کرده است 22 افزودنی

علاوه بر این ، آنها وب سایت خود را نیز مورد بازنگری قرار داده اند ، که جذابیت بصری کاملاً جدیدی دارد و کاملاً رک و پوست کنده ، بسیار جذاب به نظر می رسد و بسیار خوب سازماندهی شده است ، اگرچه قطع کردن این مقدار از اطلاعات در وب سایت مطمئناً یک چالش بود. بنابراین ، به پلاگین برگردید …

صفحه نصب Tickera

اگر برای اولین بار تازه کار را نصب کرده اید و Tickera را نصب می کنید, شما با جادوگر نصب خوب مورد استقبال قرار می گیرید این به شما کمک می کند تا تنظیمات اولیه را انجام دهید تا بتوانید در سریع ترین زمان ممکن حرکت کنید.

تنظیمات

در طول راه اندازی ، از شما سؤال می شود که آیا می خواهید Tickera را به عنوان یک مستقل اجرا کنید یا با WooCommerce همراه باشید که در ادامه به Bridge for WooCommerce نیاز دارد یا خیر.. بله ، شما آن را درست خوانده اید – Tickera کاملاً با WooCommerce سازگار بوده است مدتی است که شما را قادر می سازد بلیط های Tickera را مانند سایر محصولات WooCommerce بفروشید. همانطور که می دانید WooCommerce یکی از بهترین راه ها برای ایجاد یک فروشگاه آنلاین با وردپرس است و با Tickera تمام عملکردهای اضافی را حفظ می کنید که WooCommerce از نظر ویژگی های تجارت الکترونیکی باید ارائه دهد. اگر قبلاً WooCommerce را اجرا کرده اید و سایر موارد را در وب سایت خود می فروشید بسیار مناسب است.

ایجاد رویدادها و بلیط ها

ایجاد کمی رویدادها با کمی اطلاعات منطقی سازماندهی شده مورد نیاز برای ورود به رویداد شما بسیار آسان و ساده است.

رویدادهای Tickera

و پس از اتمام رویداد خود ، به شما پیشنهاد می شود انواع بلیط های مربوط به رویداد خود را ایجاد کنید که یک نسیم با گزینه های بسیار خوب سازمان یافته است.

بلیط بلیط

… و می توانید هر چند بار که می خواهید انجام دهید – به این معنی که می توانید با تعداد بلیط های زیادی که دوست دارید با آنها انجام دهید. هیچ محدودیتی در این مورد نیست!

پس از اتمام کار آسان در ایجاد انواع رویدادها و بلیط ها ، زمان آن رسیده است که کار ساده ای را برای قرار دادن کد کوتاه مناسب به هر یک از صفحات یا پست های خود انجام دهید تا اطلاعاتی درباره رویداد و / یا بلیط های خود نشان دهید. ما می گوییم “آسان تر” است زیرا یک سازنده کوچک “مرتب کد کوتاه” وجود دارد که بر اساس انتخاب و گزینه های خود ، کد کوتاه را برای شما ایجاد می کند..

کد افزودنی

با این حال ، حتی بدون قرار دادن کد کوتاه از طریق سازنده کد کوتاه ، هنوز می توانید بلیط فروشی را برای فروش بلیط خود انجام دهید زیرا صفحه رویداد از ویژگی های منظمی برخوردار است تا بلیت های مرتبط با آن رویداد را به صورت خودکار نمایش دهد..

تیکره جلو

و بهترین چیز این است که Tickera با تقریباً هر موضوع وردپرس کاملاً کدگذاری شده ای در خارج بازی خواهد کرد و سبکی را انتخاب کنید تا به صورت بی عیب و نقص در وب سایت شما آمیخته شود (شاید مضامین رایگان وردپرس را از WPExplorer ارائه دهید).

دروازه پرداخت

اکنون ، برای شروع فروش هر چیزی ، برای برخی از آنها به یک حساب کاربری نیاز دارید Tickera از دروازه پرداخت پشتیبانی کرد. و انتخاب زیادی وجود دارد زیرا خود Tickera در حال حاضر به طور مستقیم از بیش از صد دروازه پرداخت پشتیبانی می کند ، بنابراین هر کجا که در این سیاره هستید ، یک شانس باریک وجود دارد که شما قادر نخواهید بود حداقل یک دو دروازه پرداخت پشتیبانی شده را پیدا کنید. در کشور شما. و حتی اگر این اتفاق بیفتد و هیچ یک از دروازه پرداخت های پشتیبانی شده در کشور شما در دسترس نباشد, ناامید نشوید و بررسی کنید که آیا دروازه پرداختی که مایلید از آن استفاده کنید توسط WooCommerce پشتیبانی می شود زیرا Tickera کاملاً با آن سازگار است یا خیر..

دروازه های پرداخت

فرم های سفارشی

صرف نظر از اینکه شما از Tickera به عنوان یک مستقل استفاده می کنید یا از WooCommerce به عنوان یک بستر فروش بلیط Tickera استفاده می کنید ، می توانید از عالی استفاده کنید فرم های افزودنی سفارشی. این افزونه به شما امکان می دهد به هر شکلی که دوست دارید فرم های پرداختی سفارشی ایجاد کنید و انواع اطلاعات اضافی را جمع کنید در مورد شرکت کنندگان خود با دکمه های رادیویی ، صندوق های انتخاب ، مناطق متن ، ورودی متن و منوهای کشویی در دسترس شما است تا آنها را به هر شکلی که دوست دارید ترتیب دهید. و از این گذشته ، همه این اطلاعات را می توان از طریق عناصر الگوی مربوط به بلیط در قالب بلیط قرار داد و از طریق آن می توانید صادر کنید افزودنی صادرات CSV اگر تصمیم گرفتید با تمام بقیه داده ها.
برنامه های تلفن همراه

اسکن بلیط

بنابراین تمام بلیط های این رویداد را فروخته اید. بعدش چیه؟ ظاهراً باید آن بلیط ها را در درگاه اسکن کنید. سیستم عامل iOS Tickera و برنامه های Android در این زمینه به عنوان قابل اطمینان اثبات شده اند اما علاوه بر آن ، آنها یک قدم جلوتر رفته و آفریده اند افزودنی بارکد خوان با استفاده از هر اسکنر بارکدی استاندارد از انتهای وب سایت خود ، می توانید بارکدها (و همچنین کدهای QR) را در بلیط های خود اسکن کنید. با این حال ، اگر احساس راحتی نمی کنید اجازه دسترسی سایر افراد به قسمت انتهایی را داشته باشید ، می توانید از موارد خارق العاده آنها استفاده کنید برنامه ورود به سیستم Chrome. به عنوان یک برنامه Chrome ، کراس پلت فرم است به این معنی که می توانید آن را در هر مکانی که می توانید مرورگر Google Chrome را نصب کنید ، آنرا اجرا کنید. همچنین ، با استفاده از این برنامه می توانید بلیط را به صورت آفلاین اسکن کنید که این ویژگی بسیار مورد استقبال است با توجه به اینکه همه رویدادی در این منطقه با پوشش اینترنتی خوب برگزار نمی شود و بعضی اوقات کاملاً از دست می رود.

برنامه کرومی

افزودنیهای Tickera

و آنجا آن را دارید … نتیجه گیری از این بررسی بسیار ساده تر خواهد بود اگر گزینه های زیادی وجود نداشت و بسیاری از آنها افزودنیهای Tickera. اما با توجه به اینکه قدرت عظیمی دقیقاً در آن افزودنیها نهفته است ، ناعادلانه خواهد بود که حداقل به همه آنها علاوه بر Bridge for WooCommerce و بارکد ریدر که قبلاً درباره آنها نوشتیم ، اشاره نکنیم:

 • تقویم رویداد Tickera یک تقویم با ظاهر زیبا از رویدادهای شما اضافه می کند
 • صادرات CSV قابلیت صدور گزارش های CSV مبتنی بر هر رویداد را با زمینه های قابل انتخاب اضافه می کند
 • کدهای بلیط سریال تعداد بلیط های متوالی دلخواه را با پیشوند سفارشی ، padding number ، پسوند و غیره ایجاد می کند.
 • شرایط و ضوابط این باید خود توضیحی باشد …
 • فونت های قالب بلیط سفارشی توانایی بارگذاری قلمهای .ttf خود و استفاده از آنها را در الگوهای بلیط خود اضافه می کند
 • ترجمه برنامه Check-in برای ترجمه هر بیت برنامه های iOS ، Android یا Chrome Check-in
 • اعلامیه های ورود به سیستم برای ارسال ایمیل خوش آمدید با هر محتوایی که دوست دارید به محض چک کردن بلیط آنها ، برای حضار ارسال کنید
 • کدهای تخفیف فله مناسب برای اضافه کردن مقادیر زیادی کد تخفیف
 • قیمت های مبتنی بر نقش قیمت بلیط های مختلف برای نقش های مختلف کاربر
 • اتصال مشتری برای ادغام Customer.io
 • پرداخت میهیر ادغام
 • دروازه پرداخت مولی ادغام
 • اعلان های Slack برای اطلاع از طریق Slack هنگام فروش هر بلیط در وب سایت خود
 • فشار برای دریافت یک اعلان فشار برای دستگاه Android یا iOS خود برای هر خرید بلیط موفق
 • MailChimp ادغام
 • Sendloop ادغام
 • پیام کوتاه Twilio اطلاع
 • پرداختهای زنجیره ای پی پال از هر بلیطی که در شبکه چندرسانه ای وردپرس فروخته شده است ، کاشی دریافت کنید
 • نوار اتصال از هر بلیطی که در شبکه چندرسانه ای وردپرس فروخته شده ، هزینه ای را جمع آوری کنید

بسته شدن

Tickera یک گزینه عالی برای افزودن رویدادها به وردپرس و فروش بلیط های رویدادهای شخصی شما است. امیدوارم این مرور کلی نگاه خوبی به این افزونه عالی داشته باشد. آیا Tickera جدید را امتحان کرده اید؟ یا شاید سوالی در مورد آن دارید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید – ما دوست داریم از شما بشنویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map