بررسی نقد افزونه های اجتماعی وردپرس Social Snap Pro

بخشی از سایت موفق وردپرس تعامل در شبکه های اجتماعی است. تعداد پلاگین ها برای ارائه چنین کارایی ، به اشتراک گذاری اجتماعی ، پیگیری های اجتماعی یا استفاده از شبکه اجتماعی مورد علاقه شما برای یکپارچه کردن ورود به سیستم است. این امر به ویژه هنگامی مفید است که یک وب سایت در نظرات یا به اشتراک گذاری سریع مقالات به تعامل اجتماعی نیاز داشته باشد.


مشکل بزرگ پلاگین های اجتماعی رایگان این است که این تجارت خاتمه یافته است. بله ، آنها رایگان هستند اما آنها غالباً از عملکرد بسیار محدودی برخوردار هستند یا یک زیر مجموعه ارائه می دهند. به همین دلیل است که انتخاب یک افزونه حق بیمه اغلب به بهترین وجه مناسب است ، به خصوص اگر وب سایت شغل شما باشد. اسنپ ​​اجتماعی Pro یکی از گزینه های حق بیمه است. این افزونه به عنوان یک سرویس اشتراکی (سالانه پرداخت می شود) ارائه می شود و یکپارچه سازی کامل از کلیه خدمات عالی را در یک نصب آسان پلاگین ارائه می دهد..

Snap Pro Social شامل ویژگی های اشتراک گذاری اجتماعی ، دکمه های دنباله اجتماعی ، برچسب های متا اجتماعی ، کلیک برای صدای جیر جیر ، یک پوستر خودکار برای انتشار آسان به صورت خودکار و ورود به سیستم های اجتماعی به شبکه های دلخواه شماست. آنها همچنین نوید یک ویژگی بسیار جالب را می دهند – قفل اجتماعی خود را برای قفل کردن محتوا تا زمانی که یک کاربر آن را به اشتراک بگذارد.

Snap Pro Pro در 3 نوع ارائه می شود. به علاوه سالانه 39 دلار است ، اما بدون افزودنی ها و فقط برای 1 سایت. سپس ما Pro را داریم که نسخه ای است که می خواهیم بررسی کنیم. این نرم افزار می تواند در حداکثر 3 سایت مورد استفاده قرار گیرد و شامل کلیه افزودنی ها با قیمت 99 دلار در سال است. سرانجام برنامه آژانس 299 دلار است اما 15 نصب سایت را در اختیار شما قرار می دهد. برای توسعه دهندگان یا مشاغل با بسیاری از سایت ها این بهترین شرط بندی شماست.

پاداش: 10٪ تخفیف Snap Pro Pro

خوانندگان WPExplorer می توانند 10٪ تخفیف هنگام استفاده از کد را ذخیره کنند WPEXPLORER در پرداخت! با این معامله شگفت انگیز شما دلیلی برای سرمایه گذاری در اشتراک گذاری بهتر اجتماعی برای سایت وردپرسی خود با Social Snap Pro ندارید!

10٪ در Social Snap صرفه جویی کنید

Social Snap Pro به دلیل داشتن همه افزودنی ها بسیار مفید است. با این حال ، به همین دلیل من فکر می کنم که اشتراک پلاس کمی قیمت آن در آیکون های اجتماعی بسیار بالا است. نسخه پلاس همچنین شامل تجزیه و تحلیل ، برچسب های متا اجتماعی ، بازیابی تعداد اشتراک و پیشخوان مشاهده صفحه است. اما من فکر می کنم اشتراک Pro بهترین ارزش برای همه آنها است. حال قبل از استفاده از افزونه بیایید نگاهی دقیق تر به مواد افزودنی بیندازیم.

افزودنیهای فوری اجتماعی

اگر از نسخه Pro استفاده می کنید ، به همه موارد دسترسی خواهید داشت افزونه های حق بیمه اجتماعی Snap. یکی در دسترس برای استفاده است ورود به سیستم اجتماعی. این افزودنی مفید به شما امکان می دهد از شبکه اجتماعی دلخواه خود به عنوان ورود اجتماعی به سایت خود استفاده کنید. این بدان معنی است که خوانندگان شما برای ارسال محتوا – مانند نظرات درمورد مقالات وبلاگ ، لازم نیست در سایت شما ثبت نام کنند.

افزایش پست قدیمی این افزونه به Social Snap اجازه می دهد تا مقالات قدیمی را به صورت خودکار در شبکه های اجتماعی دلخواه خود ارسال کند. این می تواند به افزایش دید و مراجعه به محتوای شما کمک کند. و پوستر خودکار افزونه در صورت نیاز به جستجوی فرآیند اشتراک دستی مفید است (چیزی که بسیار پرهزینه است وقتی هر روز تعداد مقالات ارسال می شود یا به روز می شود).

از امروز, محتوا قفل هنوز در دسترس نیست من دوست دارم که این نوع افزودنی را امتحان کرده باشم زیرا بسیار مفید است زیرا باعث می شود برخی از مقالات اصلی شما به اشتراک گذاشته شود تا به درستی خوانده شود. فکر می کنم اگر در اشتراک حرفه ای گنجانده شود ، این افزونه به تنهایی ارزش پرداخت آن را دارد.

ویژگی ها و تنظیمات ضربه محکم و ناگهانی اجتماعی

قبل از تست افزونه ، پرونده اصلی و افزونه ها را بارگیری کردیم. پنجره اصلی افزونه به این شکل به نظر می رسد.

تعداد زیادی گزینه در دسترس است. در حالی که آن را به یاد پلاگین Monarch قدیمی از موضوعات زیبا می اندازد ، میزان محتوا و گزینه های موجود در اینجا حیرت آور است. و ارائه نهایی به مراتب برتر از گزینه های دیگر.

اشتراک اجتماعی

یکی از اولین گزینه های فعال کردن ، اشتراک گذاری اجتماعی است. این کار با استفاده از برگه اشتراک گذاری اجتماعی انجام می شود که می توانید قبل از تنظیم دکمه های اشتراک گذاری ، شبکه های اجتماعی دلخواه خود را در آن قرار دهید. این افزونه امکان مکان / سبک های مختلفی مانند نوار کناری شناور ، دکمه های درون خطی ، داخل رسانه ها ، هاب اشتراک گذاری یا نوار چسبنده را فراهم می کند.

پیکربندی شبکه ها بسیار سریع و آسان است. همه چیز درست و در هیچ زمان کار نکرد. گزینه دیگری که می توانید از اینجا فعال کنید ارائه دهنده شمارش اشتراکی برای توییتر است.

Snap Pro حداقل به تمام شبکه های اجتماعی که می توانید تصور کنید ، اجازه می دهد تا همه شبکه های اجتماعی را امکان پذیر سازید.

پس از پیکربندی شبکه های خود ، می توانید چندین مکان و نوع نمایش را از فهرست قبلی انتخاب کنید. همانطور که مشاهده می کنید ارائه جامد سنگی است.

اشتراک گذاری از طریق نوع آیکون ها بدون نیاز به نیشگون گرفتن و کشیدن آنها را بسیار راحت در تمام اندازه های صفحه نمایش اقتباس می کنند (همانطور که با برخی از افزونه های رایگان اتفاق می افتد). فقط نوع بلوک را پیکربندی کنید – چه به صورت گرد ، دایره ، مستطیل یا شیب دار و همچنین اندازه دکمه. همچنین می توانید برچسب پیام را نیشگون بگیرید.

دکمه های درون خطی در رسانه بسیار خیره کننده به نظر می رسند و می توان آنها را به آسانی در هر زمان تنظیم نکرد. کیفیت افزونه به راحتی در میزان گزینه ها ، کارایی و تنظیمات به راحتی قابل تنظیم قابل مشاهده است. به عبارت ساده ، افزونه فقط کار می کند.

Share Hub به شما امکان می دهد تا یک دکمه پایین را باز کنید که به یک “مرکز” باز می شود. می توانید مکان آن را در صفحات پیکربندی کنید ، تمام دکمه های شبکه را نمایش دهید ، ظاهر را تغییر دهید ، نکات ابزار را فعال کنید و تعداد مشاهده را فعال یا غیرفعال کنید. این باعث می شود یک مرکز اشتراکی بسیار سفارشی قرار گیرد.

نوار چسبنده یکی از بهترین قالب ها است زیرا صفحه نمایش فعلی شما را “مناسب” می کند و شگفت انگیز به نظر می رسد. حالا ببینیم دنباله اجتماعی چگونه به نظر می رسد.

دنبال کردن اجتماعی

دنباله های اجتماعی به شما امکان می دهد دکمه های شناور را برای نمایش تعداد افراد از سایت شما معرفی کنید. معمولاً ممکن است این موارد را در صفحه اصلی یا اصلی وب سایت مشاهده کنید. آنها در کلیه شبکه های اجتماعی که از آنها استفاده می کنند ، وضعیت کلی از نظر اجتماعی یک سایت را ارائه می دهند.

افزودن هر پیوند شبکه اجتماعی به آسانی با سهم اجتماعی آسان نیست. برای پیگیری های اجتماعی ، باید نام کاربری و رمزعبور برای شبکه های معمول خود تهیه کنید تا Social Snap بتواند دنبال کنندگان شما را بدست آورد. این یک روند پیچیده نیست – فقط یک دقیقه طول می کشد.

Snap Pro Pro شامل توابع سفارشی نیز است. می توانید مقدار ستون های مورد استفاده را پیکربندی کنید ، طرح بندی پیگیری های اجتماعی را تغییر دهید یا حتی کلیک کنید تا صدای جیر جیر را با نام کاربری زیر دنبال کنید و ابرداده های اجتماعی را مدیریت کنید.

گزینه های پیشرفته

Social Snap همچنین دارای Analytics Tracking است که شما به راحتی از طریق داشبورد و همچنین کوتاه کردن لینک به آن دسترسی پیدا می کنید. این برنامه حتی دارای اقدامات سازگاری GDPR است.

در صفحه اطلاعات افزونه می توانیم حذف کنیم توسط پیام, اعلانات و به روزرسانی های افزونه را مخفی کنید و داده های مرتبط را برای شناسایی افزونه حذف کنید. این Snap Social را به پلاگین “خالی” تبدیل می کند که هیچ جزئیات در مورد آن را به کسی که در خارج از داشبورد وردپرس شما وجود دارد ، آشکار نخواهد کرد.!

هنگامی که همه چیز را در دست دارید ، این افزونه به شما امکان می دهد تنظیمات مورد نیاز را برای دیرتر یا در وب سایت های دیگر صادر کنید. این امکان استقرار آسان افزونه در سایت های شما را فراهم می کند. اکنون که ویژگی های اصلی افزونه را مشاهده کرده اید ، اجازه دهید به افزودنیهای Pro نگاهی بیندازیم.

ورود به سیستم اجتماعی

اولین افزودنی که من به شما نشان می دهم ورود به سیستم اجتماعی است. اگرچه افزونه های ورود به سیستم اجتماعی رایگان وجود دارد ، نکته جالب در این مورد این است که همان ارائه و کارهای داخلی را به عنوان افزونه اصلی Social Snap حفظ می کند. این باعث می شود کل فرایند یکپارچه و با زیبایی شناسی مناسب انجام شود. برای طرفداران زیبایی شناسی یکپارچه ، این یک ضرورت است. در اینجا در WPExplorer ما نیز طرفداران بزرگی برای نصب یک افزونه برای هر منظور هستیم – بنابراین داشتن یک افزونه واحد برای مدیریت تمام نیازهای رسانه های اجتماعی شما یک ضرورت است.

افزونه ورود به سیستم اجتماعی به شما نیاز دارد تا آن را پیکربندی کنید شناسه API و راز. پس از راه اندازی ، هر زمان که یک خواننده جدید به سایت شما بیاید Social Snap آسان را نمایش می دهد وارد شوید با دکمه برای هر شبکه ای که اضافه کرده اید. این امر به شبکه اجتماعی اجازه می دهد تا داده های ورود شما را بدست آورد و آن را برای ثبت نام آسان به وب سایت منتقل کند. هنگامی که برنامه های شبکه های اجتماعی لازم را ایجاد می کنید (برای مثال ، در اینجا وجود دارد) راهنمای فیس بوک) ، پیکربندی URI AppID ، Secret و تغییر مسیر عموماً همان چیزی است که برای عملکرد صحیح این کار لازم است. فقط به یاد داشته باشید که برنامه برنامه نویس خود را همیشه در شبکه اجتماعی خود فعال کنید.

دکمه های ورود به سیستم اجتماعی به صورت تبلیغاتی کار می کنند و یک لایه جدید از تعامل را به سایت شما اضافه می کند. به دلیل آنها ، خوانندگان می توانند بدون ایجاد حساب کاربری جدید ، مقالات را به اشتراک بگذارند و به راحتی اظهار نظر کنند.

پوستر خودکار اجتماعی

Auto Poster افزونه ای مرتب است که به شما امکان می دهد مقالات خود را به صورت خودکار به اشتراک بگذارید. این افزونه همچنین به دسترسی API نیز نیاز دارد ، بنابراین مراحل قبلی در هنگام تنظیم ورود به سیستم اجتماعی نیز برای فعال کردن این قابلیت مفید هستند. برای آسانتر کردن روند کار می توانید از همان کلید و راز API استفاده کنید.

ارسال خودکار کار می کند اما تنها اشکالی که من به آن رسیدم این بود که فقط امکان ارسال خودکار در توییتر و لینکدین را فراهم می آورد. هیچ ارسال خودکار در فیس بوک نمی تواند برای بعضی ها مشکل ایجاد کند و افزونه از اضافه شدن فیس بوک به این لیست سود می برد.

آمار اجتماعی

هنگامی که همه چیز پیکربندی و در محل قرار گرفت ، می توانیم آمار تمام پست هایمان را در صفحه آمار اسنپ اجتماعی مشاهده کنیم.

این افزونه کل اشتراک ها ، کل کلیک به توییت ها و کل لایک ها و همچنین نمودار ارسال های برتر را نمایش می دهد. این امر به ویژه مفید است اگر می خواهید بدانید مردم بیشتر از محتوای شما چه چیزی را دوست داشتند. این اطلاعات می تواند برای بهبود محتوای شما ، درک بهتر خوانندگان و بهینه سازی کارزارهای بازاریابی در رسانه های اجتماعی استفاده شود.

جلوی ضربه محکم و ناگهانی اجتماعی

اکنون بیایید ببینیم چگونه Snap Social به نظر می رسد. برای این کار دیوی را با الگوی از پیش تعریف شده نصب کرده ام.

در بالا نمونه ای از چگونگی نگاه آیکون های شبکه اجتماعی نوار سمت چپ در صفحه اصلی است.

و نمونه ای از برخی از دکمه های اشتراک گذاری خوب گرد Snap نمایش داده شده در یک پست.

ویرایشگر Backend Social Snap Social

حالا بیایید ببینیم که اسنپ اسنپ با پس زمینه چگونه به نظر می رسد. چگونه شما و / یا نویسندگان خود ممکن است آن را ببینید.

Social Snap Pro از همان ارائه در برگه تنظیمات پیروی می کند و گزینه های محتوا را در پایین هر پست نشان می دهد. این افزونه همچنین امکان غیرفعال کردن آسان دکمه های اشتراک را بر اساس پست ارسال می کند.

بعلاوه فعال کردن گوتنبرگ روی Social Snap تأثیر نمی گذارد ، که دانستن آن بسیار عالی است! در حقیقت ، این افزونه شامل یک بلوک آماده Gutenberg است که درج عنصر Click to Tweet ، Social Share یا Social Follow در پست ها و صفحات خود را آسان می کند..

بلوک اسنپ گوتنبرگ اجتماعی

هنگام وارد کردن یک بلوک جدید گوتنبرگ ، به سادگی “Social Snap” را جستجو کنید تا گزینه اجتماعی مورد نظر خود را وارد کنید. سپس از گزینه های داخلی یک ظاهر طراحی شده برای سفارشی کردن بلوک اجتماعی خود استفاده کنید.

افکار نهایی در مورد ضربه محکم و ناگهانی اجتماعی

بیایید ببینیم که چگونه این بسته می شود. Snap Pro Pro چیزهای خوبی در جریان است برای مبتدیان ، یک رابط کاربری بسیار نرم و نرم ، دکمه های عالی ، انواع سفارشی سازی در دسترس کاربر نهایی و امکان افزودنی های اضافی (که از جمله موارد دیگر شامل ورود به سیستم اجتماعی معروف و ارسال خودکار) نیز می باشد. همه چیز به عنوان آگهی تبلیغاتی کار کرده است و افزونه یکی از بهترین ارائه هایی است که من برای دکمه های اشتراک گذاری اجتماعی دیده ام. افزونه ورود به سیستم اجتماعی یکی از بهترین ویژگی هایی است که افزونه از نظر من برای ارائه دارد. این در ترکیب با سهم اجتماعی و دنباله های اجتماعی ، Social Snap را به یک بسته عالی تبدیل می کند. افزونه ارسال خودکار اجتماعی قطعاً می تواند شامل شبکه های بیشتری باشد (زیرا به نظر می رسد بسیار محدود است) اما هنوز هم مفید است.

گنجاندن قفل اجتماعی قطعاً می تواند این بسته را به برنده همه جانبه تبدیل کند. اما بدون آن یا سایر افزودنیهای موجود ، بسته اصلی ممکن است برای اکثر کاربران به اندازه کافی جذاب نباشد. Social Snap برای ساختن افزونه های بیشتر برای کاربران Pro نیاز دارد ، و یا حداقل 1 افزودنی را شامل می شود یا قیمت اشتراک Plus را کاهش می دهد تا با پلاگین های رایگان (حتی خودشان) رقابتی تر شود. نسخه رایگان Snap Social) من فکر می کنم اگر Social Snap افزونه ها ، به ویژه پوستر خودکار را بهبود ببخشد ، می تواند به راحتی با SNAP Pro از NextScriptts (یک افزونه برتر ارسال خودکار) رقابت کند..

به نظر من Social Snap در وب سایتهایی قرار دارد که نیاز به بهترین ارائه ، خدمات مداوم در شبکه های اجتماعی دارند که کار می کنند (بدون اینکه به یکپارچه سازی رایگان یا افزونه بستگی داشته باشند) و البته آمار خوبی دارند. اسنپ ​​اجتماعی همه اینها را دارد. اما قیمت اشتراک Pro و نیاز به آن اشتراک برای دسترسی به همه افزونه‌ها ممکن است برخی را منصرف کند. اگر Social Snap بتواند افزودنیهای بیشتری را راه اندازی کند یا قیمت را کاهش دهد ، این یک برنده مطلق خواهد بود. همانطور که اکنون ، ارائه و عملکرد به تنهایی ، Social Snap هیچ تطابقی ندارد. اگر مایل هستید و قادر به سرمایه گذاری در تجارت خود هستید ، پس بروید و آن را بدست آورید. شما افزونه دیگری برای وردپرس با عملکردی مشابه و همان طراحی هوشمندانه ، پاک و براق پیدا نمی کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map