SNAP بررسی خودکار پوسترهای شبکه های اجتماعی برای وردپرس

اگر من از شما بپرسم “به نظر شما عمیق ترین قانون بازاریابی برای عصر دیجیتال چیست؟” ، احتمالاً یک مدعی قوی برای پاسخ شما خواهد بود قانون 80-20. در اصل بیان شده است که 20٪ از تلاشهای بازاریابی شما باید برای ایجاد محتوای حماسی استفاده شود. 80٪ باقی مانده باید به تبلیغ محتوای گفته شده اختصاص یابد.


در مورد اتوماسیون اجتماعی

در دنیایی که هر ثانیه تعداد جدیدی از محتوای جدید تولید می کند, اتوماسیون اجتماعی برای به دست آوردن دید آنلاین برای هر برند ضروری است. این بدان معناست که مارک ها می توانند به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنند ، فروش را افزایش دهند ، جذب مشتری بهتری انجام دهند و در نهایت سود خود را بهبود بخشند.

با این حال ، بسیاری از مشاغل کوچک و متوسط ​​(SMB) ممکن است پهنای باند یا منابع لازم برای تهیه طیف وسیعی از خدمات تحت اتوماسیون رسانه های اجتماعی نداشته باشند..

چالش های اتوماسیون برای SMBs

این مشکل بخصوص برای مشاغل جدید آنلاین چالش برانگیز است. بیشتر وقت آنها صرف ایجاد محتوای حماسی می شود. اما طبق قانون 80-20 ، این فقط 20٪ کار انجام شده است. در حالت ایده آل ، آنها باید 80 درصد هزینه کنند – یعنی. چهار برابر وقت و تلاش برای ساختن محتوا لازم بود – برای تبلیغ آن!

مطالب خود را در وب سایت خود خوب ارزیابی کنید – و هنگامی که در حال حاضر یک جریان ثابت از بازدید کنندگان در سایت خود دارید ، نتایج را به دست می آورید. با این حال ، وقتی صحبت از مشاغل جدید است ، تقریباً ارزش صفر دارد. مشاغل جدید باید محتوای خود را در مجاری اجتماعی دریافت کنند به محض پخش شدن در وب سایت آنها و شروع به تبلیغ آن کنید.

ارتقاء اجتماعی یک تجارت عمدتاً پولی است و به بودجه بازاریابی متکی است. مقاله ما ، با این وجود ، یک راه حل عالی برای مقابله با قسمت اول مشکل – یعنی ورود محتوا به کانال های رسانه های اجتماعی ، به محض زنده بودن ارائه می دهد.

راه حل: افزونه SNAP برای وردپرس

قهرمان ضربه محکم و ناگهانی

معرفی SNAP – افزونه Auto-Poster Auto Networks برای وردپرس. این افزونه توسط تیم NextScriptts تهیه و تنظیم شده است. نسخه رایگان تقریباً با تمام ویژگی های این افزونه وجود دارد که شما را قادر می سازد تقریباً همه کارها را از شروع ارسال به شبکه های اجتماعی مختلف گرفته تا بازیابی نظرات در پست های فردی انجام دهید..

پشتیبانی شبکه اجتماعی

SNAP بیش از 34 شبکه رسانه اجتماعی از جمله پشتیبانی می کند:

 • فیس بوک ، توییتر ، LinkedIn ، Google+ ، LinkedIn و موارد دیگر.
 • سایت های اشتراک عکس مانند اینستاگرام ، پینترست ، فلیکر ، 500 پیکسل و غیره.
 • وبلاگ های وبلاگ نویسی مانند Medium ، Tumblr ، Blogger و WordPress با وبلاگ های سازگار.
 • پورتال های جمع آوری مانند Reddit ، Stumbleupon و دیگران
 • همچنین از خدمات میکروبلاگینگ مانند Weibo (که بزرگترین سرویس میکروبلاگینگ در چین است) ، LiveJ ژورنال و تلگرام پشتیبانی می کند.
 • جالب اینجاست که SNAP از ادغام با MailChimp نیز پشتیبانی می کند. اگر از MailChimp به عنوان سرویس خبرنامه خود استفاده می کنید – می توانید هر زمان که یک پست منتشر شود ، ایمیل های خودکار ارسال کنید – کاملاً رایگان!

نسخه رایگان این افزونه تقریباً از هر شبکه دیگر پشتیبانی می کند. فقط دو شبکه مانند صفحات شرکت LinkedIn ، Google+ و Pinterest فقط در نسخه حق بیمه موجود هستند.

تفاوت مهم دیگر این است که نسخه رایگان فقط اجازه می دهد یک حساب در هر پروفایل اجتماعی. در حالی که این برای اکثر مشاغل خوب است ، ممکن است برای همه ایده آل نباشد. تعداد کمی از وبلاگ نویسان تمایل دارند مطالب خود را در چندین دسته اجتماعی اجتماعی که در اختیار دارند به اشتراک بگذارند – رایج ترین نمونه ترکیبی از مشخصات خود و مشخصات کسب و کار آنلاین آنها..

نصب پلاگین

نصب افزونه SNAP روندی بسیار ساده است.

 • سر به سمت داشبورد وردپرس> افزونه ها> افزودن جدید
 • “خودکار خودکار شبکه های اجتماعی” را جستجو کرده و روی آن کلیک کنید الآن نصب کن
 • پس از انجام, فعال کنید نسخه رایگان این افزونه.

nextscripts-snap

نسخه Premium را فعال کنید

نسخه برتر این افزونه را می توان با دنبال کردن آن فعال کرد دستورالعمل رسمی.  بایگانی ZIP را بارگیری کرده و آن را به صورت دستی از طریق داشبورد وردپرس بارگذاری کنید.

به روز رسانی-ضربه محکم و ناگهانی به نسخه برتر

به طور خلاصه ، شما باید:

 • وارد حساب NextScriptts شوید
 • کلید مجوز را کپی کنید و
 • آن را در تنظیمات افزونه SNAP از داشبورد وردپرس خود وارد کنید

این افزونه را فعال می کند و باید پیامی مانند این دریافت کنید:

ضربه محکم و ناگهانی صفحه اول-بعد از ارتقاء-حق بیمه-وریسون

کاوش در تنظیمات افزونه SNAP

در این بخش به تنظیمات مختلف افزونه خواهیم پرداخت.

1. تنظیمات ارسال خودکار

ضربه محکم و ناگهانی-تنظیمات-1-چگونه به ارسال های خودکار

این گزینه تنظیم به شما امکان می دهد بین انتشار مطالب خود در شبکه های اجتماعی بطور خودکار (فورا) یا به صورت برنامه ریزی شده ناهمزمان با استفاده از WP Cron انتخاب کنید..

استفاده از WP Cron گزینه پیشنهادی است ، زیرا بار را به طور مساوی توزیع می کند. به عنوان مثال ، اگر هرکسی در تیم محتوای شما پست ها را در فواصل کوتاه منتشر می کند ، یا حتی ممکن است در همان زمان ، بار خود را بار کند. این همچنین می تواند به خرابی منجر شود.

با فعال کردن WP Cron ، همه پست ها “صف ارسال” را وارد می کنند و یک به یک ارسال می شوند. این باعث می شود سنبله بار سرور از بین برود و از تغییر اسپم در صفحات رسانه اجتماعی شما جلوگیری کند.

2. امتیازات کاربر

ضربه محکم و ناگهانی-تنظیمات -2-امتیازات کاربر و امنیت

این گزینه به کاربران دارای امتیازات پایین تر امکان تغییر / دسترسی به تنظیمات ارسال خودکار را می دهد. معمولاً اگر تیمی از نویسندگان و ویراستاران محتوا دارید ، بهتر است امتیازات دسترسی مناسب را به ویراستاران یا تیم رسانه های اجتماعی خود اختصاص دهید..

3. رابط انتخاب شبکه رسانه های اجتماعی

ضربه محکم و ناگهانی تنظیمات-3-رابط تنظیمات

در حالی که شبکه اجتماعی جدیدی را از تنظیمات افزونه اضافه می کنید ، یک دسته از پروفایل های اجتماعی در دسترس هستند (34+ واقعاً). در تلاش برای ساده تر کردن انتخاب کانال اجتماعی مورد نظر ما ، توسعه دهنده رابط را به صورت پیش فرض ساده کرد جلگه حالت با این حال ، اگر می خواهید به لیست دسته بندی شده تنظیمات دسترسی پیدا کنید ، می توانید انتخاب کنید تفکیک شده.

4. فیلترهای خودکار ارسال

ضربه محکم و ناگهانی تنظیمات -4-ارسال خودکار-فیلترها

این گزینه به ما این امکان را می دهد تا انتخاب کنیم که نوع ارسال ها از طریق فیلترهای ارسال خودکار انجام می شود. به عنوان مثال ، می توانید دسته ورزشی را با “NFL” به عنوان برچسب برای ارسال خودکار در طول فصل پیکربندی کنید.

5. کوتاه کننده URL

snap-settings-5-url-shortner

لینک های کوتاه پایه ای برای کلیک روی لینک پیگیری هستند. افزونه SNAP از ارائه دهنده های کوتاه اتصال کوتاه پشتیبانی می کند. در این آموزش ، ما می خواهیم نحوه پیکربندی goo.gl – یک سرویس کوتاه اتصال از Google را یاد بگیریم.

برای فعال کردن سرویس goo.gl ، باید یک کلید API را از کنسول توسعه دهنده Google بدست آورید و آن را در کلید API goo.gl بخش. هنگام آزمایش پلاگین ، این را فهمیدم پیوندهای کوتاه شده برای عملکرد صحیح سرویس باید گزینه ای فعال شود.

پس از انتخاب این گزینه ها ، به پایین بروید و گزینه Save Changes را انتخاب کنید.

6. پارامترهای URL

پارامترهای snap-settings-7-url

اگر تازه پیوند ردیابی و آنالیز را ندارید ، بهتر است این تنظیمات را تنها بگذارید. برای افرادی که از Google Analytics یا برخی از ابزارهای دیگر ردیابی استفاده می کنند ، می توانید از برچسب های UTM در اینجا استفاده کنید تا به طور مؤثر کمپین های خود را پیگیری کنید.

7. خودکار هشتگ

snap-settings-8-auto-هشتگ تنظیمات

در حالی که من شخصاً این تنظیم را فعال نکرده ام ، می تواند برای فتوشاپ ها ، پست های نوع تصویر یا نوع ارسال گالری (سفارشی) مفید باشد.

پیکربندی ارسال خودکار در توییتر

ما با اضافه کردن توییتر به عنوان شبکه رسانه های اجتماعی ما شروع خواهیم کرد.

1. ابتدا به صفحه تنظیمات SNAP می رویم و انتخاب می کنیم حساب جدید اضافه کنید

snap-add-new-Account-1

2. یک پنجره بازشو باز می شود ، که در آن پایین حرکت خواهیم کرد و انتخاب می کنیم توییتر.

snap-add-new-Account-2

3. این امر ما را به سمت آن سوق می دهد صفحه پیکربندی توییتر. برای اینکه افزونه SNAP به حساب توییتر ما ارسال شود ، باید به فرآیند دسترسی آن دسترسی داشته باشیم. این کار از طریق یک کلید API انجام می شود. دنبال کردن این دستورالعمل ها برای تولید یک کلید API در توییتر.

4. پس از اتمام کار ، باید جزئیات صحیح موجود در آن را کپی کنید اطلاعات حساب برگه را انتخاب کنید و انتخاب کنید به روز رسانی تنظیمات.

ارسال زنده در توییتر

اکنون افزونه در عمل بررسی خواهیم کرد. اول از همه ، ما یک پست آزمایشی جدید ایجاد می کنیم و آن را منتشر می کنیم. صفحه زیر پیکربندی پیش فرض افزونه در ویرایش پست صفحه.

snap-plugin-live-demo-1

اگر نگاهی دقیق تر به قالب پیام بیندازیم ، می گوید٪ TITLE٪ -٪ URL٪. این کلمات را متغیرهایی می نامند. برای هر پست ، آنها با عنوان واقعی و URL آدرس جایگزین می شوند. همچنین می توانید با مراجعه به مستندات افزونه از سایر متغیرهایی استفاده کنید.

هنگامی که ما ضربه انتشار دکمه ، پست به صف کار WP Cron اضافه شده و به زودی ارسال می شود.

snap-plugin-live-demo-2

وارد کردن نظرات

ویژگی بعدی که می خواهیم کاوش کنیم ، Import Import بود. به طور خلاصه ، با فعال شدن این ویژگی ، افزونه SNAP به صورت دستی نظر هر پست را در رسانه های اجتماعی ردیابی می کند و آنها را در فواصل ساعتی وارد می کند.

snap-plugin-live-demo-5-import-comments-1

به عنوان مثال ، من دو نظر را در توییت ارسال کردم که توسط SNAP به طور خودکار ارسال شد. نظری که به عنوان توییتر من اشاره کرده است به طور خودکار به این پست ، تحت نام من وارد شده است.

snap-plugin-live-demo-5-import-comments-2

مقایسه ویژگی و قیمت گذاری

نسخه برتر این افزونه شامل سه مزیت اصلی است:

 1. پروفایل های نامحدود: با نسخه برتر ، می توانید پروفایل ها / دسته های نامحدودی را در هر شبکه اجتماعی اضافه کنید. این به خصوص برای حساب های توییتر و لینکدین مفید است.
 2. ارسال های برنامه ریزی شده: تعیین زمان ارسال پیام برای پخش زنده در هنگام فعال بودن مخاطب هدف ، عامل مهمی در موفقیت رسانه های اجتماعی است. با استفاده از این ویژگی ، می توانید زمان پخش مستقیم پست های خود را برنامه ریزی کنید.
 3. تأخیر ارسال: یک نسخه ساده تر از ارسال های برنامه ریزی شده ، این ویژگی به شما امکان می دهد تا ارسال ها را به مدت مشخص معطل کنید.
 4. پشتیبانی شبکه اجتماعی: کانال های خاص مانند صفحات شرکت LinkedIn ، Google+ و Pinterest فقط در نسخه حق بیمه موجود هستند.

نسخه حق بیمه افزونه با قیمت 49.45 دلار در سال قیمت دارد و دارای پشتیبانی و بروزرسانی نامحدود است.

نتیجه

اتوماسیون اجتماعی نقش مهمی در ایجاد تصویر از هر برند یا شغلی ایفا می کند. با این حال ، چیزی که افراد را از کار می اندازد در واقع پیام های خودکار است. صحبت از تجربه شخصی ، خواندن پست یا عنوانی که با دقت تهیه نشده است ، بسیار جالب است.

این منطقه ای است که به بهترین توجه ما نیاز دارد. ساخت عناوین مغناطیسی شگفتی هایی را برای تجارت شما ایجاد می کند. بنابراین ، خودکار کور کردن پست ها می تواند شما را به سمت ترافیک سوق دهد ، اما خودکارسازی عناوین با دقت و دستکاری ، خیلی بهتر عمل خواهد کرد.

افزونه SNAP WordPress ابزاری عالی برای خودکار سازی بیشتر وظایف رسانه های اجتماعی است. نسخه حرفه ای که برای هر سال 49.95 دلار خرده فروشی می شود و با به روزرسانی مداوم و پشتیبانی از اولویت همراه است.

اگر به دنبال ایجاد یا جمع آوری چندین فرم از محتوای نوشتاری هستید ، SNAP می تواند افزونه ایده آل برای اتوماسیون اجتماعی شما باشد.

آیا نسخه رایگان SNAP را امتحان کرده اید؟ نظر شما در مورد اتوماسیون رسانه های اجتماعی و افزونه های مربوط به آن چیست؟?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map