پست های وردپرس را به طور خودکار با SNAP به شبکه های اجتماعی خود منتشر کنید

این امر به طور جهانی پذیرفته شده است که هنگام تبلیغ محتوای آنلاین شما ، رسانه های اجتماعی ضروری هستند. با این حال ، هر بار ایجاد پست جدید ، می توانید دستی همه حساب های رسانه های اجتماعی خود را خسته کننده کنید. این امر به ویژه در مورد سایت وردپرس شما روزانه تعداد زیادی مقاله ارائه می شود. خوشبختانه افزونه ای برای خودکار سازی این فرآیند وجود دارد.


پوستر خودکار شبکه های اجتماعی (SNAP) ابزاری است که شما را از انجام کار دشوار و وقت گیر برای ارسال آخرین لینک های خود به کانال های مختلف رسانه های اجتماعی که استفاده می کنید ، رهایی می بخشد. این به معنای واقعی کلمه یکی از بهترین دوستان برای هر وبلاگ نویسی است که ادعا می کند اهل رسانه اجتماعی است. در این مقاله ما مهمترین ویژگی های SNAP و نحوه پیکربندی افزونه برای بهترین نتیجه را پوشش خواهیم داد.

بک گراند زیبا هستند

اگر با تکنیک های اساسی بهینه سازی موتور جستجو (SEO) آشنا هستید ، همیشه در جستجوی لینک های بک لینک هستید. این پیوندها به وب سایت های دیگر به سایت شما باز می گردد. آنها بسیار با ارزش هستند ، زیرا به عبارت ساده تر ، میزان مواجهه شما با اینترنت بیشتر است ، احتمال کلیک شما بیشتر است.

در حالی که نگرانی هایی وجود دارد که از وب سایت های رسانه های اجتماعی پیوند دارد برای جستجوی رتبه ها بی ربط نیستند, شکی نیست که آنها هنوز هم برای انسان قابل رویت هستند. در هر صورت نمی توان صدمه دید و مطمئناً به شما کمک خواهد کرد که از بسیاری از کانالهای رسانه های اجتماعی بک لینک مختلفی به وب سایت خود داشته باشید.

در حالی که سایت های رسانه های اجتماعی ممکن است برای رتبه بندی شما اهمیت چندانی نداشته باشند ، به همین دلیل وب سایت های به اصطلاح وب 2.0 ابزاری هستند که اغلب توسط متخصصان سئو برای بهبود رتبه بندی جستجو استفاده می شود. این موارد شامل سایتهایی مانند Tumblr ، WordPress ، LiveJournal و Blogger می شود.

این خبر خوب است: SNAP از سایتهای وب 2.0 و همچنین سایتهای رسانه های اجتماعی پشتیبانی می کند. به همین دلیل است که SNAP برای افرادی که علاقه مند به ایجاد حضور گسترده آنلاین هستند ، بسیار قدرتمند است. این کار ایجاد بک لینک برای شما را شامل می شود ، از جمله اضافه کردن این لینک ها به کانالهای رسانه ای اجتماعی بسیار محبوب و سایتهای وب 2.0. به طور خلاصه ، می توانید از SNAP استفاده کنید تا سایت شما در رباتهای موتور جستجو و انسان به طور یکسان قابل مشاهده تر باشد.

ویژگی های SNAP

ضربه محکم و ناگهانی

ضربه محکم و ناگهانی به گونه ای عمل می کند که به محض اینکه انتشار پست خود را انجام دادید ، در پشت صحنه برای دسترسی به رسانه های اجتماعی و حساب های وب 2.0 شما و انجام به روزرسانی ها برای شما کار می کند. این پیوندی را که اخیراً ایجاد کرده اید با متن مناسب ارسال می کند ، به طور معمول عنوان و / یا گزیده ای که در اصل مقاله است ، یا به همان اندازه کلمات اجازه می دهد که سایت به آن اجازه دهد. البته ، برای سایت هایی که تصویری ضروری است (به عنوان مثال Facebook) ، می توانید انتظار داشته باشید که تصویر برجسته شما با بروزرسانی ظاهر شود.

در حال حاضر 27 شبکه پشتیبانی مختلف وجود دارد ، یک لیست کامل در سایت بارگیری افزونه موجود است. شما با SNAP محدود به حداکثر تعداد حساب ها نمی شوید. به عبارت دیگر ، اگر شما هم یک حساب کاربری شخصی و هم حرفه ای توییتر دارید ، می توانید SNAP را برای انتشار در هر دو حساب تنظیم کنید.

پیکربندی SNAP

پیکربندی SNAP در زیر ظاهر می شود تنظیمات گزینه در منوی ناوبری سمت چپ در کنسول مدیریتی شما. وقتی در صفحه تنظیمات قرار گرفتید ، تصمیم می گیرید کدام حسابهایی را که می خواهید اضافه کنید. در زیر می توانید لیست حساب های انتخاب شده برای نصب خاص SNAP را مشاهده کنید.

snap2

برای هر حساب ، اطلاعات خاصی مانند URL حساب ، نام کاربر و اعتبار را اضافه می کنید. لازم به ذکر است که پیکربندی برخی از این حسابها به استفاده از کلید API نیاز دارد. بازیابی این کلید API تلاش شما را انجام می دهد ، اما همان دستورالعمل های افزونه برای انجام این کار کاملاً واضح است.

برای هر حساب ، باید مشخص کنید که چگونه می خواهید این پست در بروزرسانی ظاهر شود. شما این کار را با کمک برچسب های توضیحی ارائه شده توسط SNAP انجام می دهید. به عنوان مثال ، با دیگو در زیر می توانید مشاهده کنید که عنوان پست با عنوان پست WordPress مطابقت دارد (“٪ TITLE٪”). متن ارسال با گزیده ای از پست وردپرس (“٪ EXCERPT٪”) مطابقت دارد. این گزیده منطبق با منطقی است که موضوع وردپرس برای نمایش گزیده ها از آن استفاده می کند. در اینجا برچسب های دیگری وجود دارد که SNAP از آنها پشتیبانی می کند:

 • ٪ URL٪ – نشانی اینترنتی پست.
 • ٪ SURL٪ – آدرس اینترنتی کوتاه شده.
 • ٪ IMG٪ – URL تصویر برجسته.
 • ٪ RAWEXCERPT٪ – گزیده ای از پست (به صورت تایپ شده).
 • ٪اعلام٪ – متن تا برچسب یا کلمات N اول پست.
 • ٪متن کامل٪ – بدن پردازش شده (متن) ارسال.
 • ٪ RAWTEXT٪ – متن (متن) پست به صورت تایپ شده.
 • ٪ ORID٪ – شناسه اصلی. شناسه ارسال برای وردپرس.
 • ٪ TAGS٪ – برچسب های پست.
 • ٪ CATS٪ – دسته پست.
 • ٪ HTAGS٪ – برچسب های پست به عنوان هشتگ.
 • ٪ HCATS٪ – دسته بندی های پست به عنوان هشتگ.
 • ٪نام نویسنده٪ – نام نویسنده.
 • ٪ AUTHORTWNAME٪ – نام کاربری توییتر از تنظیمات کاربر (نویسنده).
 • ٪نام سایت٪ – نام وبلاگ / سایت.
 • ٪ CF-CustomFieldName٪ – محتویات زمینه دلخواه با نام مشخص شده.
 • ٪ CT-CustomTaxonomyName٪ – لیست طبقه بندی های سفارشی مرتبط با پست.
 • ٪ HCT-CustomTaxonomyName٪ – لیست طبقه بندی های سفارشی مرتبط با پست به عنوان هشتگ.

دیگو

حتما برچسب درست را برای سایت صحیح انتخاب کنید. به عنوان مثال ، شما نمی خواهید از٪ FULLTEXT٪ برای صدای جیر جیر استفاده کنید زیرا توییت ها به 140 کاراکتر محدود شده اند.

SNAP همچنین در مورد نحوه اضافه شدن پست های شما در سایت های مختلف رسانه های اجتماعی ، انعطاف پذیری را به شما ارائه می دهد. به طور معمول ، تنظیمات جهانی را که پیش فرض در نظر گرفته می شود ، تعریف خواهید کرد. سپس ، شما می توانید در هنگام ویرایش پست خود آن تنظیمات را نادیده بگیرید. کنسول دولت SNAP دقیقاً زیر ویرایشگر متن تصویری اضافه شده را مشاهده می کنید و می توانید همانطور که در زیر مشاهده می کنید ، تغییرات مناسب را برای رد کردن پیش فرض ها انجام دهید..

snap1

چیزی وجود ندارد که رسانه های اجتماعی بیشتر از URL های کوتاه شده به خصوص در سایت های میکروبلاگینگ مانند توییتر دوست داشته باشند. خوشبختانه ، SNAP URL (احتمالاً) URL شما را که از عنوان پست شما ایجاد شده است کوتاه می کند. شما می توانید یک میانبر URL را انتخاب کنید bit.ly, goog.gl, شما, یا حتی کوتاهترین URL کوتاه ساخته شده در URL وردپرس.

ویژگی های حق بیمه SNAP

SNAP مانند بسیاری از افزونه های دیگر WordPress ، SNAP هم به صورت نسخه رایگان و هم نسخه برتر با نام SNAP Pro ارائه می شود. نسخه پریمیوم یک ویژگی غنی تر را با قیمت 49،95 دلار برای یک سایت واحد و 99.95 دلار برای سایت های مختلف ارائه می دهد.

برای مبتدیان ، SNAP Pro پشتیبانی از هر دو را ارائه می دهد گوگل+ و پینترست. این کانال های رسانه های اجتماعی هستند که در بازاریابی دیجیتال املاک و مستغلات اصلی هستند ، بنابراین وبلاگ نویسان جدی در مورد تهیه اظهارنامه بصورت آنلاین جدی باید به همین دلیل سرمایه گذاری را در نسخه حق بیمه انجام دهند..

همچنین ، SNAP Pro با استفاده از ویژگی WP-Cron از نصب وردپرس ، پیکربندی می کند که چه زمانی ارسال های شما در سایت های مختلف شما منتشر می شود. این بدان معناست که ، اگر تعداد زیادی پست در یک زمان منتشر می شوید ، می توانید به روزرسانی های مناسب را در حساب های رسانه های اجتماعی خود برنامه ریزی کنید تا به این ترتیب دوستان و دنبال کنندگان خود را به یکباره و با تعداد زیادی به روزرسانی سیل نخورید. SNAP همچنین به شما این امکان را می دهد که حداکثر حد روزانه را بر تعداد پستهایی که در سایت های منتخب خود منفجر کرده اید ، تعیین کنید.

snap3

اگر واقعاً نسبت به برنامه ارسال خود آگاهی دارید ، SNAP Pro به شما این امکان را می دهد که ارسال خودکار خود را به روزهای خاص هفته و زمانهای خاص محدود کنید. این امر مفید است اگر دنبال تجزیه و تحلیل های خاصی هستید که به شما توصیه می کنند بهترین زمان برای ارسال در کانال های رسانه های اجتماعی خاص را داشته باشید.

نسخه برتر این SNAP نیز از پشتیبانی پشتیبانی می کند Reddit. با سوء استفاده از Reddit ، مراقب باشید. این سایت به دلیل آزار و اذیت هرزنامه نگاران با “ممنوعیت سایه” مشهور است – ممنوعیتی که به نظر نمی رسد مانند یک ممنوعیت باشد. به عبارت دیگر ، شما می توانید به صورت عادی پست و اظهار نظر کنید ، فقط این است که هیچ کس دیگری نتواند آنچه را ارسال می کنید را ببینید. SNAP Pro همچنین بهتری ارائه می دهد لینکدین پشتیبانی. با نسخه رایگان می توانید به صفحه پروفایل خود ارسال کنید. با این حال ، با نسخه برتر ، می توانید در صفحه شرکت خود ارسال کنید.

بسته بندی کردن آن

SNAP یک افزونه قدرتمند است که نه تنها توانایی بهبود رتبه موتورهای جستجوگر شما را دارد بلکه باعث می شود محتوای شما برای افرادی که در رسانه های اجتماعی مختلف و وب های 2.0 2.0 در حال مرور هستند نیز قابل مشاهده تر باشد. این یک ابزار عالی برای هر وبلاگ نویسی حرفه ای است که خیلی وقت خود را صرف کپی کردن و چسباندن پیوندها و گزیده های به سایت های دیگر برای اهداف تبلیغاتی می کند.

چگونه می خواهید برای آخرین ارسال های خود بک لینک ایجاد کنید؟ آیا از یک راه حل خودکار استفاده می کنید یا این کار را به صورت دستی انجام می دهید؟ در نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map