راهنمای راه اندازی میزبان وردپرس SiteGround

SiteGround یک شرکت میزبانی وب محبوب است که میزبان بسیار خوبی برای WordPress نیز ارائه می دهد. در این پست نگاهی خواهیم انداخت به اینکه SiteGround چه چیزی را ارائه کرده است و به اوج خود می پردازیم که در زیر پرده برنامه میزبانی درجه یک GoGeek آنها قرار دارد.


برنامه های میزبانی وردپرس را مشاهده کنید

چه باید در هاست وردپرس جستجو کنید

ما وردپرس را دوست داریم و می دانیم شما باید انجام دهید ، بنابراین مهم است که میزبانی پیدا کنید که پاسخگوی نیازهای خاص وردپرس شما باشد. چه مبتدی باشید و چه یک طرفدار ، چیزهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد – به روز رسانی ، پشتیبانی ، تهیه نسخه پشتیبان و موارد دیگر. در اینجا چند مؤلفه اصلی برای جستجو در هنگام انتخاب هاست وردپرس خود آورده شده است.

هزینه میزبانی

قیمت گذاری احتمالاً یکی از بزرگترین نگرانی های بیشتر وبلاگ نویسان و مشاغل است. با وجود آنچه ممکن است بخواهید ، احتمالاً گزینه های میزبانی شما با بودجه شما محدود خواهد شد. خوشبختانه همه برنامه های بسیار جذاب وب سایت SiteGround و میزبان وردپرس بسیار مقرون به صرفه هستند. به علاوه ، اگر برای مشاهده برنامه های میزبانی SiteGround اینجا کلیک کنید ، می توانید میزبانی از فقط 3.95 دلار در ماه را شروع کنید – که 60٪ تخفیف از قیمت استاندارد آنها است.

نصب با یک کلیک

اگر تازه وارد WordPress هستید یا به تازگی در ساخت وب سایت ها تازه کار هستید ، ایده خوبی است برای پیدا کردن هاستینگ با نصب یک کلیک آسان وردپرس ، بنابراین نیازی به انجام دستی ندارید. SiteGround یک جادوگر راه اندازی عالی دارد که نصب وردپرس را بسیار آسان می کند و می توانید آن را فقط در عرض چند دقیقه انجام دهید.

به روزرسانی های خودکار

با انتشار وردپرس 3.7 به روزرسانی های اتوماتیک برای نگهداری و امنیت عرضه شد ، با این حال به روزرسانی های بزرگتر هنوز به یاد شماست که باید نصب کنید. اما اگر میزبان پیدا کردید که به یاد آورد این کار را برای شما انجام دهد ، هرگز به روزرسانی را از دست نخواهید داد. SiteGround به روزرسانی های اتوماتیک وردپرس را ارائه می دهد ، بنابراین همیشه می دانید که نصب شما به روز است.

پشتیبان گیری

اگر از توانایی های خود مطمئن نیستید ، بهتر است یک میزبان را پیدا کنید که بکاپ گیری یا بازگرداندن امتیاز برای شما فراهم کند. به عنوان مثال SiteGround شامل پشتیبان گیری روزانه رایگان با تمام برنامه هاستینگ آنها – یک گزینه عالی برای خدمات شخص ثالث یا افزونه هایی مانند Backup Buddy.

پشتیبانی 24/7

این یک چیز بزرگ است شما هرگز نمی دانید چه زمانی می توانید با میزبانی وب خود مشکلی ایجاد کنید ، بنابراین دسترسی به پشتیبانی در صورت نیاز ، مهم است. SiteGround پشتیبانی 24/7 را از طریق تلفن ، چت و بلیط ارائه می دهد ، حتی اگر در ساعت 2 صبح با دروازه بد مشکلی ندارید ، می توانید کمک بخواهید. به علاوه ، SiteGround دارای کارمندان ویژه آموزش دیده ای است که می تواند در مورد WordPress و افزونه های خاصی که ممکن است در آن کار کنید ، به شما کمک کند ، بنابراین می دانید که به تمام سوالات خود پاسخ های دقیقی می دهید.

ضمانت Uptime

بسیاری از هاست ها ، شامل SiteGround ، دارای 99.9٪ ضمانت به موقع هستند. این بدان معنی است که سایت شما فقط باید 0.1٪ از زمان را کاهش دهد (معمولاً این مربوط به نگهداری سرور است) ، بنابراین شما یا خوانندگانتان ناراحتی نمی کنند.

بازدید در هر ماه

هنگام انتخاب برنامه از یک میزبان ، اطمینان حاصل کنید که شخصی را انتخاب کنید که به خصوص از نظر ترافیکی نیازهای شما را برآورده کند. SiteGround سه برنامه اصلی (StartUp ، GrowBig و GoGeek) هر یک با سطح ترافیک در نظر گرفته شده متفاوت (به ترتیب 10k ، 25k و 100k) ارائه می دهد. این به معنای سریع نگه داشتن وب سایت شماست ، حتماً طرحی را انتخاب کنید که برای ترافیک شما مناسب باشد. اگر ترافیک زیادی به دست می آورید اما نقشه ای را که برای اداره آن ساخته نشده است ، خریداری می کنید سایت شما کند خواهد بود ، بنابراین در میزبانی خود کم نکنید.!

پهنای باند

برای یک سایت جدید ، 5 گیگابایت فضای کافی برای میزبانی مطالب شما دارد. اما با افزایش وب سایت شما به چیزهای بیشتری احتیاج خواهید داشت. برنامه های SiteGround از 10 گیگابایت شروع می شوند و از آنجا بالا می روند. باز هم ، مهم است که تصمیم بگیرید کدام برنامه دارای ویژگی های مورد نیاز شماست. اگر می خواهید محتوای قابل بارگیری زیادی را در اختیار کاربران خود قرار دهید ، نیاز به برنامه ای با فضای بسیار بیشتر دارید.

سرعت

مهم نیست که چه میزبان یا برنامه ای را انتخاب کنید ، سرعت برای هر کاربر وردپرس نگرانی بزرگی است. شما میزبان با سرورهای سریع می خواهید. این به معنای سخت افزار جامد و حافظه پنهان عالی است. SiteGround از این طریق راه دیگری دارد و آنها حتی پلاگین SuperCacher خود را نیز ارائه می دهند که شامل 3 سطح حافظه پنهان است. مقاله آنها را بررسی کنید بیشتر بدانید, اما در اصل کاربران WordPress (مانند شما) از این که آنها می توانند از این افزونه عالی استفاده کنند و حافظه پویایی حافظه پنهانی است ، شانس آن را داشتند..

امنیت

مهم است که وب سایت خود را ایمن نگه دارید ، و بخشی از این نبرد شامل استفاده از سرور ایمن و ایمن است. بسیاری از ویژگی های میزبانی به امنیت شما می افزایند (مانند پشتیبان گیری ، به روزرسانی نرم افزار ، نظارت و موارد دیگر) – و SiteGround لایه های محافظت زیادی را به همه کاربران خود ارائه می دهد. به ویدیوی آنها نگاهی بیندازید تا برخی از راه هایی که SiteGround آرامش خاطر را برای مشتریان خود ایجاد می کند ، مشاهده کنید.

سایر ویژگی های شما ممکن است بخواهید مانند انتقال رایگان / مهاجرت ، حساب های ایمیل ، انتقال داده ها ، مراکز متعدد داده ، اقدامات امنیتی (مانند افزونه ها) ، ذخیره سازی و غیره. اینها اتفاق می افتد که توسط SiteGround ارائه شود ، و همه به نظر می رسد عالی هستند. اگر به آنها احتیاج دارید ، اما من این ویژگی های جایزه را در نظر می گیرم که برای میزبان خوب مهم نیست (اما آنها میزبان خوبی را تشکیل می دهند). اگر می خواهید اطلاعات بیشتری راجع به آنچه در هنگام میزبان باید به دنبال آن باشید ، مطالعه کنید ، این نویسندگان را از طریق نویسندگان ما بررسی کنید:

 • میزبانی وب وردپرس: چگونه بهترین ها را انتخاب کنیم
 • نحوه انتخاب میزبانی مناسب وردپرس
 • آنچه در مورد میزبانی وردپرس مدیریت شده باید بدانید

SiteGround میزبان وردپرس

واضح است که SiteGround یک میزبان عالی است. آنها تمام ویژگی هایی را که ما پوشش داده ایم و سپس برخی از آنها ارائه می دهند. یک ویژگی عالی SiteGround به عنوان یک شرکت میزبان این است که آنها نقطه شیرین بین میزبانی مشترک ارزان قیمت و ارزان قیمت ، دارای ویژگی های سرشار از میزبانی وردپرس را پیدا کرده اند. SiteGround راهی پیدا کرده است تا بتواند بسیاری از ویژگیهای عالی یک میزبان وردپرس مدیریت شده (به روزرسانی خودکار ، ذخیره سازی ، امنیت و غیره) را در اختیار مشتریان خود قرار دهد ، در حالی که هنوز قیمت مناسب برای بودجه را حفظ می کند.

برای اینکه بهتر بگوییم از برنامه های میزبانی حق بیمه آنها چه چیزی را در اختیار شما قرار می دهیم ، اجازه دهید نگاهی به برنامه GoGeek SiteGround بیندازیم زیرا این برنامه با همه زنگ ها و سوت های عالی همراه است. هنگامی که برای اولین بار به منطقه کاربری خود وارد شوید ، تعداد زیادی برگه مفید برای هر چیز و همه چیز وجود دارد. اگر به اطلاعات DNS خود ، IP حساب یا سایر خدمات خود نیاز دارید ، فقط کافی است روی برگه My Accounts کلیک کنید. از اینجا می توانید به همه نوع ویژگی های اضافی از SiteGround دسترسی پیدا کنید.

در زیر صفحه حساب شما ، یک برگه نصب وردپرس وجود دارد. این جایی است که هر یک از وب سایت های شما به همراه چند لینک مفید ذکر شده است. پیوند سریع به پنل مدیریت وب سایت شما وجود دارد ، اما مهمتر از این پیوند به جعبه ابزار WordPress SiteGround وجود دارد. فقط کافی است روی این دکمه کلیک کنید تا به cPanel X خود که با گزینه های سریع بارگیری شده است ، منتقل شوید.

صفحه حسابهای SiteGround

جعبه ابزار WordPress SiteGround

جعبه ابزار شامل یک دکمه تنظیم مجدد سریع برای رمزعبور مدیریت وردپرس خود ، گزینه ای برای ایجاد امنیت پنل مدیریت وردپرس با محدود کردن دسترسی فقط به آدرس های IP خاص ، رفع مجوزهای پرونده (راه سریع و آسان برای تنظیم مجدد در صورت دریافت خطاهای مجوز). ، اگر می خواهید سایت خود را انتقال دهید ، دامنه وب سایت (یا زیر دامنه) را تغییر دهید ، نصب را به یک پوشه جدید تغییر دهید ، صدور گواهینامه SSL را پیکربندی کنید (در صورت داشتن گواهینامه SSL خصوصی) و اگر به دلایلی تصمیم گرفتید به طور کامل حذف کنید ، برنامه را حذف کنید. وبسایت شما. اینها همه در موقعیت های خاص بسیار مفید هستند ، بنابراین ممکن است نیاز به استفاده از آنها بسته به سطح مهارت برنامه نویس خود داشته باشید.

جعبه ابزار WordPress SiteGround

خدمات اضافی SiteGround

همچنین در زیر Accounts من برگه خدمات اضافی وجود دارد. اینجاست که می توانید بسیاری از ویژگی های حق بیمه موجود از SiteGround را مشاهده کرده و به آنها دسترسی پیدا کنید.

خدمات اضافی SiteGround

پشتیبان گیری حق بیمه
بازیابی وب سایت شما هنگام استفاده از SiteGround آسان است. تهیه نسخه پشتیبان از روزانه با تمام برنامه ها رایگان است ، اما GrowBig و GoGeek همچنین شامل یک ابزار بازیابی داخلی است که به راحتی قابل بازیابی است. برای ارسال بلیط ، کافی است بر روی دکمه بازیابی کلیک کنید تا سایت شما به نسخه پشتیبان قبلی بازگردد. هر دو برنامه شامل 30 نسخه پشتیبان تهیه شده از وب سایت شما هستند ، و برنامه GoGeek همچنین شامل ترمیم دستی نامحدود توسط تیم پشتیبانی SIteGround است..

پشتیبان گیری SiteGround

AlphaSSL استاندارد
برنامه های GrowBig و GoGeek SiteGround هر دو شامل یک سال رایگان برای یک گواهینامه استاندارد SSL است. این امر بسیار عالی است اگر می خواهید از طریق کارت اعتباری بپردازید زیرا این امکان را می دهد تا بین مشتری و سرور خود ارتباط مستقیمی برقرار کنید. اگر قصد ایجاد یک نصب چند سایت را با افراد مختلف زیردریایی دارید ، باید از WildCard SSL استفاده کنید – اما SiteGround این کار را نیز ارائه می دهد ، و به روزرسانی به آسانی با کلیک کردن روی یک دکمه.

SiteGround AlgmentSSL

HackerAlert بدافزار
ما در WPExplorer از امنیت زیادی برخوردار هستیم و کاملاً اعتقاد داریم که شما هرگز نمی توانید لایه های کافی برای محافظت به وب سایت خود اضافه کنید. هکر هشدار سایت SiteGround یک نسخه برتر است اما به ارزش 1 دلار در هر ماه ارزش دارد. این ویژگی سایت شما را برای بدافزارها خزنده می کند و در صورت یافتن هر چیزی از طریق ایمیل به شما امکان می دهد (و حتی نکاتی در مورد نحوه تمیز کردن وب سایت خود به شما می دهد). HackerAlert که با سایر تکنیک های امنیتی وردپرس جفت شده است ، خدمات خوبی است که باید در نظر بگیرید.

آدرس IP اختصاصی
اگرچه در برگه خدمات اضافی می توانید به یک آدرس اختصاصی IP ارتقا دهید. اگرچه این اقدام لازم برای اکثر وبلاگ ها یا سایت های تجاری نیست ، ممکن است بخواهید اگر قصد استفاده از SSL یا دسترسی به سایت خود از طریق FTP را دارید ، یکی را دریافت کنید..

CloudFlare Plus
تقریباً تمام برنامه های SiteGround شامل پخته CloudFlare درست است. این عالی است زیرا CloudFlare واقعاً می تواند سایت وردپرس شما را سرعت ببخشد. آنها از دیتابیس های سراسر جهان برای تحویل پرونده های استاتیک (مانند تصاویر یا سایر مطالب) با استفاده از دیتاسنتر نزدیک به هر یک از خوانندگان شما استفاده می کنند. در بعضی موارد این باعث می شود سایت شما به اندازه 50٪ سرعت ببرد و 60٪ از پهنای باند شما را ذخیره کند. با به روزرسانی در CloudFlare Plus می توانید آمار ساعتی ، پشتیبانی SSL ، دو سطح فشرده سازی تصویر ، تغییر اندازه بهینه تصویر و موارد دیگر را نیز بدست آورید..

افزونه SuperCacher

اگر یک برنامه میزبانی وب سایت SiteGround GoGeek WordPress را انتخاب می کنید ، می توانید به هر 3 سطح افزونه قدرتمند SuperCacher (استاتیک ، ممتاز و پویا) نیز دسترسی داشته باشید. این افزونه هنگامی که وردپرس را به عنوان نرم افزار وب سایت خود انتخاب می کنید ، بصورت خودکار نصب می شود. این افزونه بی نظیر با ذخیره کردن محتوای استاتیک ، نتایج جستجوی پایگاه داده و کپی های پویا صفحات وب شما ، وب سایت شما را سرعت می بخشد. با کلیک روی مورد منوی SuperCacher در داشبورد وردپرس ، تنظیمات حافظه نهان خود را ویرایش کنید.

SiteGround SuperCacher

مرحله بندی وردپرس

SiteGround همچنین سایت های آماده سازی رایگان را به مشتریان GoGeek خود ارائه می دهد. این یک ابزار عالی برای استفاده در صورت ایجاد وب سایت برای شخص دیگری است زیرا می توانید موضوع خود را تغییر دهید و قبل از پخش مستقیم محتوای خود را اضافه کنید. پس از آماده شدن ، فقط کافی است یک دکمه را کلیک کنید تا صحنه خود را به سایت زنده خود منتقل کنید (و در صورت بازگشت برگشت به صورت خودکار از سایت زنده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید).

انتخاب یک برنامه میزبانی سایت وردپرس SiteGround

بنابراین شما دیده اید که SiteGround شامل چه ویژگی هایی است ، اما چگونه می توانید طرحی را انتخاب کنید که مناسب شما باشد؟ SiteGround سه برنامه آسان برای استفاده میزبان را ارائه می دهد – StartUp ، GrowBig و GoGeek. و بیش از حد در مورد آن استرس نخواهید کرد ، اگر برنامه ای را انتخاب کرده و بعداً فهمید که به انرژی بیشتری احتیاج دارید ، SiteGround باعث می شود با چند کلیک دکمه ، حساب خود را به راحتی بسپارید.

برنامه های میزبانی سایت وردپرس SiteGround

استارت آپ

اگر تازه وارد WordPress هستید ، یا قصد دارید میزبان یک وبلاگ شخصی (یا سایت کوچک دیگر) باشید ، برنامه StartUp SiteGround فقط ممکن است برای شما مناسب باشد. این طرح برای وب سایت های با ترافیک کم تر طراحی شده است ، به شما امکان می دهد یک سایت میزبان کنید که در حدود 10،000 بازدید در هر ماه انجام می شود. این فقط برای شروع مناسب است.

GrowBig

با پیشرفت سایت شما نسبت به برنامه GrowBig به روز می شود. مناسب برای ترافیک متوسط ​​، این طرح SiteGround به شما امکان میزبانی تعداد نامحدودی از وب سایت ها را می دهد تا بتوانید میزبان شبکه سایت خود باشید (تا زمانی که میزان ترافیک در حدود 25000 در هر ماه باشد) یا فقط یک محبوب. بعلاوه ، هنگام به روزرسانی ، ویژگی های اضافه شده ای از جمله WordPress SuperCacher ، پشتیبان گیری اساسی و ترمیم ، پشتیبانی از اولویت و فضای دوبرابر را اضافه می کنید.

GoGeek

اگر سایت فقط بزرگتر می شود (از آنجایی که شما فوق العاده عالی هستید) یا اگر به دنبال میزبانی کامل برای وب سایت تجاری خود هستید ، برنامه GoGeek گزینه بسیار خوبی است. با داشتن ویژگی های حق بیمه از جمله مرحله بندی با یک کلیک ، ادغام SG Git github ، پشتیبان گیری از حق بیمه ، ترمیم وب سایت های حرفه ای نامحدود و رعایت رایگان PCI برای فروشگاه های آنلاین ، این برنامه میزبانی از سایت SiteGround یکی از بهترین برنامه هایی است که آنها ارائه می دهند..

اکنون که به آنچه SiteGround ارائه کرده است نگاهی بیندازید ، اجازه دهید نگاهی بیندازیم که چگونه میزبان خود را با آنها تنظیم کنیم. بنابراین به سایت SiteGround بروید و یک برنامه میزبانی وردپرس را انتخاب کنید ، سپس به راهنمای راه اندازی ما بروید.

شروع به کار با میزبانی سایت وردپرس SiteGround

قبل از اینکه حتی به فکر کردن درباره موضوع وردپرس یا هر یک از پست های خود بپردازید ، لازم است که برنامه میزبانی خود را خریداری کرده و یک نام دامنه انتخاب کنید. برای شما خوشبختانه ، هر برنامه میزبانی وردپرس از SiteGround شامل نام دامنه رایگان است. این امر نه تنها موجب صرفه جویی در پول می شود بلکه باعث می شود وب سایت شما حتی سریع تر راه اندازی شود زیرا نیازی نیست که نام دامنه خود را از سرور دیگری مشخص کنید. بنابراین یکی از برنامه هایی را که در بالا در مورد آن صحبت کردیم ، انتخاب کنید و شروع کنیم!

جادوگر راه اندازی SiteGround

توصیه من استفاده از جادوگر راه اندازی سایت SiteGround است – این برنامه را تنظیم می کند تا وب سایت وردپرس خود را فوق العاده آسان و بدون سردرد تنظیم کنید. ابتدا باید وارد بخش کاربری SiteGround خود شوید ، باید فوراً مشابه آنچه در زیر آمده است ، وجود داشته باشد. فقط گزینه ای را انتخاب کنید که در مورد وضعیت شما اعمال شود؛ در این آموزش شما را در مورد چگونگی راه اندازی وب سایت جدید و جدید دنبال خواهیم کرد.

جادوگر راه اندازی SiteGround

توجه داشته باشید: اگر ترجیح می دهید آن مسیر را طی کنید ، یک گزینه نصب دستی وجود دارد ، اما از آنجا که پیچیده تر است ، ما اینجا را پوشش نمی دهیم.

در مرحله بعدی نوع وب سایتی را که ایجاد می کنید و همچنین نرم افزاری را که می خواهید استفاده کنید انتخاب می کنید. مطمئناً شما وردپرس را برای نسخه دوم انتخاب می کنید ، زیرا از همه بهترین CMS است.

تنظیمات برگزیده وب سایت SiteGround

و سپس ، بر اساس آنچه در مرحله قبل انتخاب کردید ، از شما خواسته می شود تا جزئیات ورود به سیستم خود را ایجاد کنید. ما WordPress (duh) را انتخاب کردیم و اطلاعات خود را اضافه کردیم. همچنین شما می توانید یک موضوع رایگان ارائه شده توسط SiteGround را انتخاب کنید. این اختیاری است. اگر کسی را که دوست دارید مشاهده نمی کنید ، یا اگر قبلاً جای دیگر وردپرس را در جای دیگری پیدا کرده اید ، دیگر لازم نیست که یکی را انتخاب کنید.

نصب نرم افزار SiteGround

این است – حساب شما آماده استفاده است! هورا! اگر به فعالیت های داخلی میزبان خود علاقه مند هستید ، بخش “بعدی بعدی چیست” مکان مناسبی برای شروع است. ممکن است بخواهید برای آشنایی با حساب خود در SiteGround و پیوند ایجاد آدرس های ایمیل در صورت استفاده از آنها ، به تور در منطقه مشتری خود نگاهی بیندازید..

تنظیم SiteGround کامل شد

راه اندازی وب سایت وردپرس خود

زمان شیرجه رفتن به ساخت وب سایت خود و اضافه کردن مطالب! اگر در طول جادوگر تنظیم موضوعی را انتخاب کردید ، متوجه می شوید که قبلاً نصب شده و فعال است. اما ، اگر می خواهید موضوع خود را بارگذاری کنید ، اکنون زمان بسیار خوبی برای انجام آن است.

به وب سایت خود-website.com/wp-admin بروید و با استفاده از جزئیاتی که قبلاً ایجاد کرده اید ، وارد شوید. طه داه! سایت شما قبلاً تنظیم و آماده است. اگر تصمیم به استفاده از یکی از تم های رایگان از SiteGround داشتید ، آماده اضافه کردن محتوا هستید ، اما اگر می خواهید موضوع خود را بارگذاری کنید ، اکنون زمان بسیار خوبی برای انجام آن است. فقط به ظاهر> تم ها بروید> جدید اضافه کنید. از اینجا می توانید یک موضوع رایگان را از طریق WordPress.org جستجو کنید. یا کلیک کنید طرح بارگذاری دکمه را بزنید و پیام هایی را برای اضافه کردن موضوع وردپرس خود دنبال کنید. ما همچنین در مورد تغییر موضوع وردپرس خود یک راهنمای ویدیویی داریم که می توانید همراه آن باشید.

طرح جدید وردپرس خود را نصب و فعال کنید

پس از نصب و فعال کردن موضوع وردپرس ، می توانید یک اعلان برای نصب ویژگی های اضافی مشاهده کنید. به عنوان مثال ، موضوع Total WordPress برای استفاده از همه گزینه های قدرتمند موضوع توصیه می کند پلاگین های پریمیوم شامل (Layer Slider ، Slider Revolution ، Visual Composer) و همچنین افزونه های رایگان (فرم تماس با شماره 7 ، WooCommerce) را نصب کنید. برای نصب پلاگین ها یا رد کردن اخطار کافی است کلیک کنید.

کل اعلامیه تم

اکنون آماده هستید تا محتوای خود را اضافه کنید. بیشتر مضامین برتر وردپرس شامل داده های نمونه است که می توانید نصب کنید تا سریعتر راه اندازی وب سایت خود را انجام دهید. برای بارگذاری پرونده داده نمونه خود ، به Tools> Import بروید و بر روی گزینه WordPress کلیک کنید. با این کار از شما می خواهیم وردپرس وارد کننده را نصب کنید. برای نصب آن کلیک کنید ، سپس روی پیوند فعال و واردکننده کلیک کنید. فایل پرونده نمونه را جستجو کنید (این باید یک پرونده .xml باشد) ، روی بارگذاری آن کلیک کنید و سپس ارسال نمونه های نمونه را به یکی از کاربران خود اختصاص دهید.

مراحل بعدی شما تغییر تنظیمات پیوند ثابت ، اضافه کردن / ذخیره منوها ، تغییر ابزارکها و ایجاد ترفندهای دیگر به وب سایت شما با استفاده از همه گزینه های مدیر کل WordPress Theme قبل از به اشتراک گذاشتن وب سایت خود با دیگران خواهد بود..

نتیجه

اگر در زمینه میزبانی با کیفیت وردپرس با پشتیبانی عالی ، ویژگی های زیادی و تنظیم آسان در بازار هستید ، ممکن است SiteGround مناسب شما باشد. به برخی از برنامه های آنها نگاهی بیندازید – فقط حتما از لینک ما استفاده کنید تا 50٪ + در میزبانی وب سایت وردپرس صرفه جویی کنید. آنها برنامه های بسیار خوبی را ارائه می دهند که برای هر سطح کاربر بسیار مفید است و به لطف جادوگر راه اندازی آنها حتی کسی که قبلاً از وردپرس استفاده نکرده است می تواند به هیچ وجه وب سایت خود را راه اندازی و راه اندازی کند..

آیا از هاستینگ سایت SiteGround استفاده کرده اید؟ به ما اطلاع دهید که در نظرات زیر نظر شما چیست. ما دوست داریم بشنویم که تجربه شما از آنها به عنوان وردپرس یا میزبان وب عمومی استفاده کرده است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map