بررسی میزبانی وب سایت SiteGround

بررسی میزبانی وب سایت SiteGround

ما قبلاً مشاهده کردیم که خدمات میزبانی وردپرس مدیریت وردپرس برای افرادی که در این فرآیند نیاز به کمک دارند ، چه می تواند انجام دهد ، چه بخاطر اینکه آنها باید روی طرح ها یا پروژه های خود تمرکز کنند یا به دلیل اینکه دانش کافی در مورد این موضوع ندارند. به هر صورت ممکن است ، خدمات میزبانی وردپرس مدیریت شده برای همه مناسب نیستند. برخی از ما وجود دارد که می خواهیم هر از گاهی کد را با هم تداخل کنیم یا فقط می خواهیم سایت های خود را به شکلی بهینه کنیم که در سرویس های مدیریت شده امکان پذیر نباشد. برای آن دسته از کاربران ، خدمات میزبانی عمومی می تواند جایگزین مناسبی باشد. امروز می خواهم به بررسی SiteGround ، یک سرویس میزبانی عمومی بر اساس نرم افزار محبوب cPanel بپردازیم.


ویژگی های میزبانی سایت SiteGround

SiteGround گزینه های زیادی برای میزبانی سایت وردپرس یا هر وب سایت برای این موضوع ارائه می دهد. از میان اشتراکی ، cloud ، اختصاصی ، نمایندگی فروش یا حتی حق بیمه میزبانی سازمانی را انتخاب کنید – برای هر وب سایتی برنامه ای وجود دارد. و البته ، همیشه می توانید یک برنامه مدیریت شده وردپرس را انتخاب کنید.

برنامه های SiteGround را مشاهده کنید

آنها همچنین گزینه های موجود در سایر خدمات میزبانی شده WordPress را ارائه می دهند. زیبایی SiteGround این است که می توانید انتخاب کنید که به شما کمک شود یا همه کارها را خودتان انجام دهید.

هنگامی که شما فکر خود را در مشخصات خود انتخاب کنید می توانید جلو بروید و با داشبورد اصلی کار کنید. برای این مقاله ، من می خواهم همه کارهای خودم را انجام دهم ، زیرا این یکی از موارد خوب در مورد SiteGround است ، زیرا آنها کاری را که می توانید با پرونده های خود و / یا مواردی که بارگذاری می کنید انجام نمی دهند..

صفحه حساب

داشبورد اصلی به شما امکان پیکربندی دامنه اصلی ، DNS حساب و اعتبارنامه cPanel شما را می دهد..

برخلاف بسیاری از خدمات ، SiteGround اجازه می دهد تا دامنه اصلی خود را تغییر دهید هر چند بار که می خواهید این یک مزیت بزرگ است که لازم نیست میزبان دامنه خاص. شما اساساً یک حساب خالی ایجاد می کنید که می تواند برای هر پروژه ای که می خواهید استفاده شود. داشبورد اصلی از فرآیند جذب دامنه شما به cPanel مراقبت می کند.

برای این بررسی ما دامنه آزمایش را از wpexplorer.com به thetechieblog.com تغییر دادیم و حساب بلافاصله تغییر یافت و پس از آن از طریق cPanel در دسترس بود..

خدمات میزبانی اضافی

SiteGround در اینجا متوقف نخواهد شد ، به لطف درج رمزگذاری Let Let’s Encrypt ، خدمات کاملاً خدمات اضافی از پشتیبانی حق بیمه تا سرویس پشتیبان تهیه حق بیمه Premium و گواهینامه های Wildcard ارائه می دهد..

یکی از فضیلت های بسیاری از این خدمات اضافی که SiteGround ارائه می دهد ، گنجاندن IP اختصاصی است که می توان به راحتی با همراه داشتن سرویس های پرداخت Cloudflare به راحتی از این صفحه سفارش داد. این به شما امکان می دهد یک تجربه میزبانی بسیار قدرتمند در یک سیستم مدیریت مرکزی داشته باشید. گنجاندن Cloudflare یک جایزه خوب اضافه شده است ، این همراه با یک سرویس اختصاصی IP و پشتیبان گیری برای مشتریان بسیار مناسب است. اگر فکر می کنید خیلی زیاد است ، SiteGround شما را با یک سرویس اضافی دیگر و SG سایت اسکنر و نظارت بر بدافزار متعجب می کند. از آنجا که این یک سرویس میزبانی عمومی است ، اضافه کردن این چک اضافی بسیار مفید است.

بگذارید رمزگذاری رایگان SSL اینجا باشد

افزودن دامنه شما و نصب گواهینامه یک تکه کیک است زیرا SiteGround اکنون اجازه می دهد تا SSL را رمزگذاری کنیم.

دیتاسنتر را تغییر دهید؟ مشکلی نیست!

فکر می کنید SiteGround در اینجا متوقف می شود اما خیر ، آنها حتی توانایی تعویض را به شما پیشنهاد می دهند مراکز داده. البته قیمت آن عملی است اما به شما این امکان را می دهد تا در صورت نیاز مشتری یا پروژه خود به راحتی مکان وب سایت خود را به مکان مناسب تری تغییر دهید..

برنامه پرداخت CloudFlare به شما امکان می دهد Firewall برنامه وب و ویژگی های پیشرفته اما SiteGround را داشته باشید به شما امکان می دهد تا از CDN رایگان برای سرعت بخشیدن به WordPress استفاده کنید.

cPanel خوب قدیمی

SiteGround مبتنی بر نرم افزار cPanel قدیمی خوب برای انجام کلیه وظایف اصلی است. حتی وقتی cPanel ممکن است سریعترین نباشد تجربه وجود دارد ، از آنجا که هنوز مبتنی بر آپاچی است ، راهی مناسب برای پاسخگویی به نیازهای میزبان شما فراهم می کند.

Siteground با تماس با cPanel از داخل داشبورد SiteGround ، یک موضوع سفارشی متناسب با سبک داشبورد آنها را پیاده سازی می کند.

اگرچه تمام عملکردهای اصلی در آنجا وجود دارد و cPanel به نظر می رسد به روز شده است ، SiteGround می تواند از برخی از بازسازی رابط استفاده کند و از سبک جدید cPanel استفاده کند زیرا عملکرد فعلی کاملاً قدیمی است. با این وجود هیچ مسئله عملکردی در طول تجزیه و تحلیل مشاهده نشد و من توانستم تقریباً هر کاری را که می خواهم به وب سایت خود انجام دهم. ایجاد دستی پایگاه داده من ، وارد کردن محتوا ، ایجاد حساب های FTP ، رسیدگی به ایمیل ، استفاده از کاوشگر cPanel داخلی و بارگذاری پرونده های وردپرس. این همه است یک تکه کیک داشتن cPanel به عنوان صفحه کنترل.

عملکرد میزبانی سایت SiteGround

SiteGround به عنوان یک سرویس مدیریت وردپرس به طور متوسط ​​تعداد خیلی خوبی از مکان San Jose به دست آورد.

اگر به اولین بار واقعی به بایت نگاهی بیندازید ، می توانید میانگین زمان متوسط ​​300ms بسیار خوب را ببینید ، که با توجه به این cPanel مبتنی بر Apache است. نکته جالب توجه این است که SiteGround در واقع از NGINX به عنوان یک پروکسی استفاده می کند مکانیزم پشت Apache که نتیجه بیش از قابل قبول را توضیح می دهد.

انجام تست تحت GTMetrix انتظارات من را تأیید کرد.

از آنجا که SiteGround یک سرویس میزبانی وردپرس مدیریت شده است ، آنها یک حافظه پویا بهینه سازی شده با وردپرس را ارائه می دهند. اما کاربر باید آن را پیکربندی کند. بدیهی است که نمرات Pagespeed و Yslow کم است زیرا به طور پیش فرض سایت بسیار زیاد اجرا می شود بدون هیچ مکانیزم ذخیره سازی گذشته از پروکسی معکوس NGINX که SiteGround پیاده سازی می کند. اما زمان کاملاً لود شده را بررسی کنید ، عالی است! SiteGround موفق شد در GTMetrix کمتر از 2.5 را بدست آورد که با توجه به اینکه این یک سرویس میزبانی عمومی است ، بسیار خوب است.

بسته بندی کردن

SiteGround این سرویس را با هزاران ویژگی اضافی ساخته است. داشتن cPanel به عنوان یک پس زمینه خوب است و از جمله پشتیبان گیری ، قابلیت SSL رایگان و Cloudflare نیز یک مزیت بزرگ است. اما SiteGround در اینجا متوقف نمی شود ، اسکن بدافزار اضافی ، پشتیبانی پریمیوم اضافی را ارائه می دهد و این کار را با سطح عملکردی انجام می دهد که بیش از حد عالی است حتی برای رقابت با سایر خدمات قابل اعتماد وردپرس قابل مدیریت. اگر یک سرویس خوب و مقرون به صرفه می خواهید که به هیچ وجه محدود کننده نیست و عملکرد خوبی دارد ، توصیه نمی شود آنها را سخت کنید. به عبارت دیگر ، SiteGround صخره می کند.

درباره SiteGround اطلاعات بیشتری کسب کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map