SendinBlue: بهترین سرویس بازاریابی ایمیل جدید برای کاربران وردپرس؟

بازاریابی پست الکترونیکی سنگ بنای موفقیت آمیز در مشاغل آنلاین است. به همین ترتیب ، ارائه خدمات بازاریابی از طریق ایمیل مشاغل بزرگی است. و گرچه ممکن است شما فکر کنید که فقط امثال AWeber و MailChimp مورد توجه شما هستند ، گزینه های دیگری وجود دارد.


SendinBlue یکی از جایگزین های دیگر است. از سپتامبر 2012 عمومی ، SendinBlue رسالت خود را برای ارائه “ساده ترین ، مطمئن ترین راه حل بازاریابی برای همه” ارائه داده است – این هم مبتدیان و هم کاربران پیشرفته هستند.

من یکی از بازارهای زیر سطح رقابت یا انحصار نیستم ، بنابراین من همیشه مایل هستم که گزینه های مربوط به بازاریابی ایمیل “مظنونان معمول” را بررسی کنم. خوشبختانه SendinBlue ناامید نشد. در این مقاله شما را به همراه افزونه فوق العاده رایگان وردپرس آن با خدمات آشنا می کنم ، اما نکته پایانی من این است: SendinBlue go را بزنید.

SendinBlue چیست؟?

صفحه اصلی SendinBlue

به طور خلاصه ، SendinBlue یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی آنلاین است. اگر این موضوع برای سلیقه شما بسیار مبهم باشد ، سرویس SendinBlue بازاریابی ایمیل ، ایمیل های معامله گر (مانند تأیید خرید و یادآوری رمز عبور) و پیام رسانی متنی را تحت پوشش قرار می دهد. آنها که ماه گذشته میلادی دومین سالگرد تولد خود را جشن گرفتند ، در حال حاضر به 20،000 کاربر افتخار می کنند. شماره ای نیست که در آن خراب شوید.

اما چه چیزی باعث می شود آنها بهتر از رقابت باشند ، منطقی بپرسید؟ تا آنجا که من نگران هستم ، این تصمیم به سه عامل در نظر گرفته می شود:

 1. سرویس. چه چیزی ارائه می دهند که این رقابت نیست؟ خدمات آنها چگونه مقایسه می شود?
 2. قیمت. آیا آنها بیشتر یا ارزان تر از رقابت هستند?
 3. ادغام وردپرس. چگونه خدمات آنها از طریق افزونه خود با وردپرس ادغام می شوند?

من می خواهم به نوبه خود با هر یک از این عوامل مقابله کنم.

سرویس SendinBlue

اولین ویژگی که SendinBlue را از بسیاری از رقبای خود جدا می کند گزینه عضویت کاملاً رایگان آن است. فقط دو محدودیت وجود دارد:

 1. فقط می توانید 9000 ایمیل در هر ماه ارسال کنید (300 در روز)
 2. سازنده خبرنامه فقط 60 روز در دسترس است

هیچ ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیلی واقعی وجود ندارد و من از آن آگاه هستم که عضویت دائمی کاملاً رایگان را برای هیچ چیز فراهم می کند ، بنابراین پیشنهاد SendinBlue به همان اندازه (یا بهتر) از سایر موارد است. اگر آماده هستید که SendinBlue را امتحان کنید ، روند ثبت نام سریع و بدون درد است: کافیست نام شرکت ، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. صفحه بعدی که مشاهده خواهید کرد داشبورد شماست:

داشبورد SendinBlue

من از اینکه چقدر رابط کاربری ساده است تحت تأثیر قرار گرفتم. من یک هوادار AWeber هستم ، اما رابط کاربری آن به طور جدی به هم ریخته است و می تواند برای تازه ها گیج کننده باشد. SendinBlue یک نوع ماهی متفاوت است: شهودی کلمه ای است که به ذهن می آید. SendinBlue ویژگیهای زیادی را ارائه می دهد ، که بیشتر انتظار آنها را دارید. با این حال موارد اضافی جالب دیگری وجود دارد:

 • “مخاطبین” نامحدود (مشترکین). درست است؛ شما می توانید بدون هیچ هزینه اضافی مشترکان زیادی داشته باشید. اطلاعات بیشتر در این مورد در بخش قیمت گذاری.
 • آی پی اختصاصی. اینها باید با هزینه اضافی خریداری شوند ، اما شما را قادر می سازند تا ایمیلهای خود را با نام دامنه خود امضا کنید.
 • “بازاریابی ماشه”. این نسخه SendinBlue از قابلیت عملکرد خودکار است.
 • نقشه حرارت. ببینید مشترکین شما روی ایمیل های شما کلیک می کنند.
 • ادغام Google Analytics.
 • ردیابی داده های زمان واقعی.

بخاطر اینکه فکر می کنید SendinBlue فقط یکی دیگر از ارائه دهندگان خدمات بازاریابی ایمیل است ، مورد بخشش قرار می گیرید ، اما عملکرد فوق نشان می دهد که در غیر این صورت. با این وجود ، پیشنهاد فروش کلیدی SendinBlue به طور قابل تردید سه سرویس ارائه می دهد – بازاریابی ایمیل ، ایمیل های معاملاتی و پیام رسانی SMS – با هم زیر یک سقف. برخی از این افراد به ویژه از این طریق منفجر نمی شوند ، در حالی که دیگران توسط آنها به عنوان یک خدادادی دیده می شوند. اما این همه چیز نیست به نظر من ، این قیمت گذاری است که واقعاً SendinBlue را از هم جدا می کند.

هزینه SendinBlue چقدر است؟?

متنوع و انعطاف پذیری هزینه به نظر می رسد نقاط اصلی فروش در هنگام گزینه های قیمت گذاری SendinBlue است:

قیمت گذاری SendinBlue

همانطور که قبلاً بحث کرده ایم (و همانطور که منطقی انتظار دارید) ، رایگان برنامه رایگان و کاملاً کاربردی است (برای مدت زمان محدود) کوچک طرح عملکردهای مشابهی را ارائه می دهد رایگان هموطن؛ فقط می توانید ایمیل های بیشتری ارسال کنید. این است برنز برنامه ریزی کنید تا جایی که همه چیز جالب می شود. همه آنها مجموعه ای از ویژگی های مشابه یکدیگر را ارائه می دهند. فقط دو تفاوت ساز وجود دارد:

 1. هرچه هزینه بیشتری بپردازید ، ایمیل های بیشتری نیز برای شما ارسال می شود
 2. هنگام عضویت در IP ، یک IP اختصاصی رایگان دریافت می کنید طلا برنامه ریزی یا بالاتر

این چه چیزی است برنز و بالاتر از پیشنهاد رایگان و کوچک برنامه هایی که احتمالاً مورد توجه بیشتر است. اول از همه نقشه گرمای فوق الذکر است. دوم داده های باز و کلیک کنید. سوم حذف آرم SendinBlue از ایمیل های شما است. چیزی که بسیاری از آنها ضروری را برای اهداف برندسازی در نظر می گیرند.

جالب ترین نکته در مورد قیمت گذاری این است که با تعداد ایمیلهایی که ارسال می کنید محاسبه می شود نه تعداد مشترکین شما. این کنجکاوی برخلاف نحوه محاسبه هر دو AWeber و Mailchimp است و من آن را دوست دارم. از این گذشته ، داشتن مشترکین منفعل است. ارسال ایمیل برای آنها همان چیزی است که واقعاً حساب می شود من همیشه از این واقعیت که از طرف AWeber برای افرادی که مشترک نشده اند ، متهم می شوم. کاری که SendinBlue انجام نمی دهد.

چگونه خوب SendinBlue با وردپرس ادغام می شود?

افزونه SendinBlue WordPress

هر سرویس بازاریابی ایمیلی که ارزش نمک آن را دارد ، افزونه وردپرس مخصوص به خود را دارد. با این حال ، در تجربه من بسیاری از آنها ارزش وزن خود را در بایت ندارند. پس چگونه SendinBlue ارائه می دهد کرایه؟ با یک کلام: خیلی خوب. (صبر کنید ، این دو کلمه است …)

این مانند افزونه ای است که به عنوان بخش اصلی SendinBlue ساخته شده است ، و به عنوان یک نتیجه از آن گرفته نشده است (من به شما نگاه می کنم ، AWeber). این فقط یک پلاگین فرم ثبت نام ساده نیست ، افزونه SendinBlue یک راه حل کامل بازاریابی ایمیل محور وردپرس با تمام ویژگی هایی است که می خواهید به آن امیدوار باشید. من از صفحه رسمی این افزونه تعدادی عکس زیر را درج کرده ام. من می توانم پیشنهادات خود را ارائه دهم ، اما آنها از نظر فعالیت های انتخاباتی چیزهای زیادی نشان نمی دهند!

داشبورد SendinBlue WordPress.

داشبورد SendinBlue WordPress.

صفحه کمپین های SendinBlue

صفحه کمپین های SendinBlue.

صفحه آمار جهانی SendinBlue.

صفحه آمار جهانی SendinBlue.

توجه خواهید کرد که برخی از متن در تصاویر بالا به زبان فرانسه است. SendinBlue یک شرکت فرانسوی است ، بنابراین می توانید در میان رابط و مستندات از برخی انگلیسی pidgin انتظار داشته باشید ، اما نباید اجازه دهید کیفیت پلاگین و سرویس آنرا از بین ببرد. با توجه به وسعت و رشد SendinBlue ، انتظار می رود ترجمه حرفه ای تری قبل از مدت ها اجرا شود.

تنظیم پلاگین یک تکه کیک است. فقط API و کلیدهای مخفی خود را از حساب SendinBlue خود کپی و جای گذاری می کنید. پس از راه اندازی ، می توانید کل کمپین بازاریابی ایمیل خود را از وب سایت وردپرس خود اجرا کنید. در صورت تمایل حتی از طریق سرور SMTP دلخواه خود. این بهترین ادغام من تاکنون بین یک ارائه دهنده خدمات بازاریابی ایمیل کاملاً حرفه ای و دوره وردپرس دیده ام.


SendinBlue یک جایگزین مناسب برای رقبای خود است که به لطف افزونه فوق العاده آن ، برای کاربران وردپرس از همه قابل دوام تر است. اگر می خواهید تلاش های بازاریابی آنلاین خود را همه زیر یک سقف بیاورید و به دنبال جایگزینی ارزان تر از امثال AWeber و Mailchimp هستید ، SendinBlue می تواند مناسب شما باشد. من تصور می کنم که آنها یک تجارت جوان و گرسنه هستند. محدود به نفس بودن یک کلاهبردار کاملاً مستقر و آماده انجام امور متفاوت نیست.

این سرویس ممکن است برای همه نباشد ، اما فکر می کنم بیشتر کاربران وردپرس با ثبت نام در یک حساب کاربری رایگان و دادن SendinBlue (و افزونه وردپرس آن) خود را به نفع خود انجام دهند..

برای SendinBlue ثبت نام کنید    پلاگین SendinBlue را دریافت کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map