Sendinblue vs Mailchimp – مقایسه بازاریابی با ایمیل

2020 مقایسه sendinblue vs mailchimp

در این مقاله مروری ، Sendinblue vs Mailchimp – دو سیستم عامل محبوب بازاریابی ایمیل و اتوماسیون بازاریابی را با هم مقایسه خواهیم کرد.


به طور سنتی ، Sendinblue و Mailchimp به عنوان بازاریابی ایمیل شروع می شدند ابزارها, و به تدریج در یک بازاریابی همه جانبه و یکپارچه تکامل یافت بستر، زمینه.

امروزه ، هر دو سیستم عامل دارای طیف گسترده ای از ویژگی ها از جمله اتوماسیون بازاریابی ، هدف گیری رفتاری و قابلیت های مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) هستند..

علاوه بر این ، آنها همچنین از چندین کانال جدا از ایمیل پشتیبانی می کنند. از جمله تبلیغات دیجیتالی ، صفحات فرود ، بازاریابی پیام کوتاه و چت وب سایت.

برای کمک به شما در استفاده بیشتر از این مقاله ، ما مهمترین ویژگی های Sendinblue و Mailchimp را انتخاب کرده ایم و آنها را در شش مجموعه ویژگی مجزا قرار داده ایم. علاوه بر این ، ما تفاوت های کلیدی بین برجسته کرده ایم Sendinblue vs Mailchimp در هر یک از این مجموعه ها.

 1. مدیریت لیست ایمیل: این مجموعه ویژگی ها ویژگی های مدیریت لیست هر پلتفرم مانند تقسیم بندی ، پروفایل های مخاطب و قابلیت های CRM را مورد بحث قرار می دهد.
 2. اتوماسیون بازاریابی: در اینجا ما در مورد قابلیت های اتوماسیون و شخصی سازی هر پلتفرم ، مانند هدف گیری رفتاری ، شخصی سازی و بهینه سازی زمان ارسال بحث می کنیم.
 3. کانال های بازاریابی: در این مجموعه ویژگی ، کانالها را جدا از ایمیل که در هر سیستم عامل موجود است مقایسه می کنیم. مثالها شامل تبلیغات دیجیتالی پولی ، بازاریابی پیامکی ، چت وب و کارت پستال است.
 4. گزارش ، تجزیه و تحلیل و بینش: در این بخش گزینه های مختلف گزارش دهی موجود در هر پلتفرم مانند نرخ کلیک / باز کردن ایمیل ، آمار تحویل و جمعیتی مخاطبان مورد بحث قرار می گیرد. همچنین چندین بینش و توصیه های مربوط به کمپین داده محور را که منحصر به فرد Mailchimp است ، برجسته می کند.
 5. ابزارهای اضافی: در اینجا ما درمورد چند ابزار بحث می كنیم كه ارتباط مستقیمی با بازاریابی ایمیل یا اتوماسیون بازاریابی ندارند. آنها شامل نرم افزار مدیریت رسانه های اجتماعی ، ابزار مدیریت محتوا و سازنده وب سایت هستند.
 6. قیمت گذاری: در آخر ، ما در مورد الگوهای قیمت گذاری هر دو سیستم عامل بحث می کنیم و براساس نیاز کاربر ، توصیه ای را به اشتراک می گذاریم.

بیا شروع کنیم.

ویژگی های مدیریت لیست ایمیل

Sendinblue و Mailchimp هر دو مجموعه فوق العاده ای از ویژگی های اصلی و پیشرفته مدیریت لیست ایمیل را در برنامه رایگان خود ارائه می دهند. Sendinblue به شما امکان می دهد تعداد نامحدودی لیست های ایمیل را ایجاد کنید.

داشبورد مخاطبان mailchimp 2020

Mailchimp با لیست های ایمیل متفاوت رفتار می کند. فراخوانده می شوند مخاطبان. مخاطب می تواند چندین بخش داشته باشد و تقریباً شبیه به لیست ایمیل رفتار کند. با این حال ، Mailchimp فقط 1 ، 3 و 5 مخاطبان خود را ارائه می دهد رایگان, ملزومات و استاندارد برنامه ها حق بیمه برنامه مخاطبان نامحدود دارد.

مدیریت مخاطبان sendinblue

تفاوت اساسی بین Sendinblue و Mailchimp در این است که در Sendinblue یک مخاطب در لیست های مختلف شمرده می شود فقط یک بار. در حالی که در Mailchimp ، مخاطبی در لیست های مختلف (مخاطبان) شمرده می شود چندین بار.

به عبارت دیگر ، اگر در سه لیست ایمیل جداگانه یک مخاطب داشته باشید ، Sendinblue آن را به عنوان یک حساب می کند ، و Mailchimp آن را به عنوان سه حساب می کند. این نخواهم شد برای کاربران Mailchimp یک ضرر محسوب می شود زیرا یک مخاطب تنها می تواند بخش های مختلفی داشته باشد.

بخش بندی مخاطبان و برچسب ها

از نظر تقسیم بندی ، هر دو Sendinblue و Mailchimp قابلیت تقسیم بندی فوق العاده را بر اساس ویژگی های لیست و سایر معیارها ارائه می دهند. به عنوان مثال ، می توانید اضافه کنید فیلدهای سفارشی مانند شماره تلفن یا خرید اول به لیست شما و بر اساس آن مخاطبان تقسیم شده ایجاد کنید.

گزینه های تقسیم بندی mailchimp بر اساس فعالیت کمپین

Mailchimp می تواند لیست ها را بر اساس داده های مشترکین (مانند مکان ، مشتری ایمیل) ، فعالیت کمپین (رفتار اتوماسیون ، ایمیل باز می کند) ، جمعیتی پیش بینی شده (دامنه سنی و جنسیت) و رویدادهای سفارشی (برنامه و فعالیت وب) تقسیم کند..

ویژگی های تقسیم sendinblue

Sendinblue از تقسیم بر اساس فعالیت ایمیل و داده های رویدادهای سفارشی پشتیبانی می کند. می توانید تعداد مخاطبین زیادی را که می خواهید ذخیره کنید ، همچنین تعداد نامحدودی از رویدادها و ویژگی ها را نشان می دهد (برچسب ها بزودی مشاهده می شوند).

برچسب ها در Mailchimp: Mailchimp یک ویژگی اضافی با نام تگ ارائه می دهد. شما می توانید برچسب ها را به مخاطبین خود اختصاص دهید و با استفاده از برچسب ها و زمینه های سفارشی ، کمپین هایی بسیار هدفمند ایجاد کنید.

برچسب ها در Sendinblue در دسترس نیستند ، با این وجود می توانید به راحتی از راه حل استفاده کنید. می توانید یک زمینه دلخواه به نام ایجاد کنید برچسب ها در لیست ایمیل خود قرار داده و هنگام ساختن مخاطبان خود از ویژگی “AND” استفاده کنید.

ابزارهای CRM

پروفایل افراد mailchimp CRM

اتخاذ یک رویکرد مشتری اول سفارشی برای موفقیت در تجارت B2C ضروری است. به همین دلیل است که سیستم عامل های بازاریابی AIO مانند Sendinblue و Mailchimp دارای ویژگی های CRM مانند پروفایل مخاطب هستند که یک صفحه اختصاصی برای هر مخاطب شخصی در حساب شما است. برای ارتباط بهتر بازاریابی ، می توانید Sendinblue و Mailchimp را به ابزارهای CRM شرکت خود متصل کنید.

بررسی اجمالی بخش

 • Mailchimp با لیست های ایمیل به عنوان مخاطب برخورد می کند و محدود به مخاطبان 1 ، 3 ، 5 یا نامحدود است.
 • Mailchimp تعداد مخاطبین (غیر منحصر به فرد) را در نظر می گیرد در حالی که Sendinblue تعداد تماس های منحصر به فرد را در نظر می گیرد.
 • Mailchimp گزینه های تقسیم کمی بهتر مانند جمعیت پیش بینی شده در برنامه های پردرآمد ارائه می دهد.

اتوماسیون بازاریابی

اتوماسیون بازاریابی که از پیامهای شخصی شده و هدف گذاری رفتاری برخوردار است می تواند باعث شگفتی هایی برای یک تجارت شود. هر دو Sendinblue و Mailchimp از شخصی سازی از طریق برچسب های ادغام و هدف گیری رفتاری پیشرفته پشتیبانی می کنند. بیا یک نگاهی بیندازیم:

اتوماسیون بازاریابی Mailchimp

اتوماسیون mailchimp

قابلیت اتوماسیون Mailchimp را می توان در چهار دسته گسترده قرار داد:

 1. اتوماسیون های اساسی: ایمیل ، اتوماسیون مبتنی بر داده ها مانند روزهای تولد یا سالگردها خوش آمدید.
 2. اتوماسیون RSS به ایمیل از این طریق می توانید خبرنامه های خودکار را از فیدهای RSS ایجاد کنید.
 3. اتوماسیون تجارت الکترونیکی مانند ایمیل های سبد خرید رها شده ، توصیه های محصول ، اعلان سفارش ، ایمیل های خرید اول و ناموجود به مشتریان وفادار و غیرفعال (توجه داشته باشید – این فقط برای مشترکین در دسترس است و در برخی موارد ممکن است نیاز به آنها داشته باشد) افزونه ایمیل حق بیمه متقابل).
 4. اتوماسیون مبتنی بر رویداد: می توانید داده های تعامل وب سایت و برنامه را ارسال کنید (مانند وارد شده یا سطح کامل شده) به Mailchimp ارسال شده و ایمیل های خودکار را بر اساس رفتار کاربر ارسال کنید.

اتوماسیون بازاریابی Sendinblue

Sendinblue همچنین پشتیبانی می کند اتوماسیون بازاریابی ایمیل مانند Mailchimp مانند پیام های خوش آمدید ، فعالیت های تجارت الکترونیکی ، فعالیت تراکنش ها و غیره اما تفاوت عمده در این است که برای استفاده از این ویژگی در Sendinblue نیازی به پرداخت مبالغ اضافی ندارید – قبلاً شامل شده است.

اتوماسیون بازاریابی sendinblue

آنچه Sendinblue را از هم جدا می کند آن است سازنده گردش کار سفارشی. سازنده گردش سفارشی Sendinblue به شما کمک می کند تا ایمیل هایی را برای کاربرانی ارسال کنید که دنباله فعالیت های از پیش تعریف شده ای دارند. به عنوان مثال ، می توانید یک گردش کار ایجاد کنید که در آن کاربر (که در لیست مخاطبین شماست) به وب سایت محصول SaaS مراجعه کند ، صفحه قیمت گذاری را مشاهده کرده و سپس از وب سایت خارج شود. در پایان گردش کار ، یک ایمیل مشغول (مانند فیلم وبینار یا نسخه ی نمایشی محصول) برای کاربر ارسال می شود.

گردش کار ledcore

Sendinblue همچنین پشتیبانی می کند به ثمر رساندن سرب که روشی برای به روزرسانی پویا کیفیت تبلیغات شما بر اساس رفتار آنها است. به عنوان مثال ، اگر مخاطبی ایمیل استقبال شما را باز کند ، می توانید +10 امتیاز را به آن مخاطب اختصاص دهید. اگر مخاطبی اقدام به خرید کرده است ، +50 امتیاز را به او اختصاص دهید ، زیرا احتمال دارد وی دوباره بخرد.

بررسی اجمالی بخش

 • Mailchimp از رویدادهای برنامه پشتیبانی می کند که Sendinblue ارائه نمی دهد.
 • Sendinblue یک سازنده گردش کار سفارشی دارد و نمرات سرب را که Mailchimp در اختیار ندارد ارائه می دهد.
 • هردو سیستم عامل همچنین بهینه سازی زمان ارسال را ارائه می دهند که در آن ایمیل ها بر اساس زمانی که وی احتمالاً ایمیل را باز می کند به صندوق ورودی کاربر تحویل داده می شود.

کانال های بازاریابی

در دنیای دنیای امروز ، به مشتریان می توان از طریق ایمیل ، پیام کوتاه ، پیام رسان فیس بوک ، واتس اپ ، اینستاگرام ، اعلان های فشار (تلفن همراه و وب) و تبلیغات هدفمند دست یافت. (آیا من از دست رفته ام؟)

ارتباط با مشتری دیگر به ایمیل محدود نمی شود و نحوه دریافت Sendinblue و Mailchimp در اینجا آمده است.

انواع کمپین mailchimp

در Mailchimp ، می توانید از طریق:

 • پست الکترونیک
 • صفحات فرود
 • کارت پستال های فیزیکی
 • تبلیغات رسانه های اجتماعی در فیس بوک و اینستاگرام
 • بارگیری مجدد تبلیغات در گوگل ، فیس بوک و اینستاگرام

مخاطبان ظاهری: Mailchimp همچنین به شما امکان می دهد مخاطبان ظاهری شبیه به دلیل تبلیغات اجتماعی و کمپین های کارت پستال خود ایجاد کنید. به عنوان مثال اگر آدرس فیزیکی مشتری را در پرونده ندارید ، Mailchimp آن نمایه را با پایگاه داده خود ارجاع داده و کارت را از طرف شما ارسال می کند. برای ایجاد کمپین های بسیار هدفمند می توانید از مخاطبان ظاهری استفاده کنید.

انواع کمپین sendinblue

در مقایسه ، Sendinblue به شما اجازه می دهد تا از طریق:

Sendinblue یک داشبورد یکپارچه به شما می دهد که می توانید تمام ارتباطات خود را با مشتریان مدیریت کنید.

بررسی اجمالی بخش

 • Sendinblue پیام کوتاه و گپ وب سایت را به عنوان کانال های بازاریابی اضافی ارائه می دهد ، در حالی که Mailchimp کارت پستال های فیزیکی را ارائه می دهد.
 • Mailchimp سیستم عامل های تبلیغاتی کمی بهتر و مخاطبان ظاهری را ارائه می دهد.
 • در صورت ایمیل های معاملاتی, Sendinblue آن را در همان طرح ارائه می دهد ، در حالی که Mailchimp شما را ملزم به خرید یک سرویس اضافی به نام ماندریل می کند.

گزارش ، تجزیه و تحلیل و بینش

گزارش کمپین sendinblue

از نظر گزارش و تحلیلی ، Sendinblue و Mailchimp معیارهای مهمی از جمله سرعت باز بودن ایمیل ، CTR (میزان کلیک را از طریق نرخ) ، لیست نرخ چرمی (تعداد موارد غیرقابل چاپ) و گزارش های تحویل ارائه می دهند تا به شما در سنجش عملکرد کمپین کمک کند. همچنین می توانید در برنامه های پرداخت شده اطلاعات اضافی مانند مکان های برتر ، منابع رشد و موارد دیگر را دریافت کنید.

معیار تبلیغات کمپانی mailchimp

Mailchimp همچنین معیارهای تبلیغاتی را ارائه می دهد ، که به شما امکان می دهد عملکرد کمپین خود را با معیارهای صنعت مقایسه کنید. با توجه به پایگاه مشتری گسترده Mailchimp ، این یک منبع اطلاعاتی قابل اطمینان است که به شما نشان می دهد که اگر کمپین های شما به اتمام رسیده یا از کم کارایی استفاده می کنند.

اگر فروشگاه آنلاین خود را به Mailchimp وصل کنید ، یک ویژگی به نام Customer Lifetime Value (CLV) به هر مخاطب اختصاص داده می شود. شما می توانید از این اطلاعات برای ایجاد کمپین های مجدداً درگیر هدف استفاده کنید.

ابزارهای اضافی

در زیر چند ویژگی بازاریابی ایمیل اضافی وجود دارد که می توانند عملکرد کمپین و دقت اندازه گیری را بهبود بخشند.

 • افزونه رسمی: می توانید رسمی را نصب و استفاده کنید پلاگین خبرنامه Sendinblue از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید. MailChimp افزونه رسمی خود را ارائه نمی دهد ، بنابراین برای ادغام آسان با WordPress باید به توسعه دهندگان افزونه شخص ثالث اعتماد کنید.
 • الگوهای ایمیل: هر دو سیستم عامل برای اهداف مختلف تبلیغات (مانند آموزش ، اطلاع رسانی ، لذت و غیره) الگوهای ایمیل از پیش ساخته و بهینه سازی شده را ارائه می دهند..
 • تست A / B: Sendinblue تست های A / B را نیز در برنامه پرداخت خود و همچنین Mailchimp ارائه می دهد.

Mailchimp همچنین آزمایش چند متغیره را در برنامه Premium خود ارائه می دهد (چیزی که Sendinblue ندارد).

 • ادغام های شخص ثالث: Mailchimp از ادغام های شخص ثالث بیشتر از Sendinblue پشتیبانی می کند ، اما محبوب ترین ابزارها / مقصد توسط هر دو سیستم عامل پشتیبانی می شوند.

ابزارهای زیر ارتباط مستقیمی با بازاریابی ایمیل ندارند ، اما اگر راه حل را به عنوان سکوی بازاریابی خود در نظر بگیرید ، فواید زیادی را ارائه می دهید..

 • صفحات فرود: Mailchimp آن را به صورت رایگان ارائه می دهد ، Sendinblue این کار را در برنامه پرداخت خود ارائه می دهد.
 • سازنده وب سایت: فقط توسط Mailchimp بصورت رایگان و از جمله پشتیبانی دامنه سفارشی ارائه می شود.
 • مدیریت رسانه های اجتماعی: Mailchimp ابزارهای رایگان را برای ارسال و برنامه ریزی در پست های رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر) و مدیریت تبلیغات پرداخت شده در آگهی های فیس بوک و تبلیغات اینستاگرام ارائه می دهد.
 • Mailchimp نیز ارائه می دهد استودیو محتوا که در اصل ابزاری برای مدیریت دارایی دیجیتال برای سایت شما است. همراه با ابزار رسانه های اجتماعی ، این یک دسته کوچک موسیقی جاز قدرتمند برای مدیریت حضور رسانه های اجتماعی شما به طور مستقیم از داشبورد Mailchimp شما می شود..

Sendinblue vs Mailchimp – مقایسه قیمت گذاری

اکنون برای مهمترین جنبه – مدل های قیمت گذاری ارائه شده توسط این دو سیستم عامل. در اینجا خلاصه سریع است:

 • صورتحساب های Mailchimp را براساس شما صورت می دهد تعداد کل مخاطبین و تعداد ایمیل ارسال شده.
 • صورتحساب های Sendinblue را بر اساس شما قرار می دهد فقط در تعداد ایمیلهای ارسالی. می توانید مخاطبین نامحدود داشته باشید.

بررسی اجمالی قیمت گذاری Mailchimp و تجزیه و تحلیل

قیمت گذاری mailchimp ژانویه 2020

برنامه رایگان Mailchimp یکی از دلایل اصلی موفقیت فراری آن است. شما از ابزارهای پیشرفته بازاریابی ایمیل مانند اتوماسیون تک مرحله ای (ایمیل های خوش آمدید ، سبد رها شده) ، هدف گیری رفتاری ، تقسیم بندی و برچسب ها ، قالب های ایمیل رایگان ، صفحات فرود ، سازنده وب سایت با پشتیبانی از دامنه های سفارشی ، مدیریت رسانه های اجتماعی (ارسال ارگانیک و تبلیغات) استفاده می کنید. و استودیو محتوا. شما محدود به 2،000 مخاطب و 10،000 ایمیل در ماه هستید. شما فقط به یک مخاطب واحد محدود هستید ، اما می توانید چندین بخش ایجاد کنید.

تعداد تماس با Mailchimp در مقابل قیمت Conundrum

برنامه قیمت گذاری استاندارد mailchimp افزایش قیمت بر اساس تعداد تماس

بلافاصله پس از برنامه رایگان ، وقتی همه چیز جالب می شود. قیمت گذاری شده در تصویر بالا برای 500 مخاطب تعیین شده است. با افزایش تعداد مخاطبین ، قیمت افزایش می یابد.

به عنوان مثال ، برنامه استاندارد Mailchimp با 14.99 دلار در ماه / ماه برای 500 مخاطب بسته شده با 50،000 ایمیل در ماه و 189 دلار در ماه برای 20،000 مخاطب با 240،000 ایمیل در هر ماه شروع می شود..

در مقایسه ، گرانترین نقشه Sendinblue با همه ویژگی ها ، مخاطبین نامحدود و 300،000 ایمیل / ماه 173 دلار در ماه است.

در اینجا مروری بر برنامه های پرداخت شده Mailchimp آورده شده است:

 1. ملزومات Mailchimp: این طرح شامل هر 3 مخاطبان ، قالب های ایمیل ، پشتیبانی از تست A / B و مارک های سفارشی ، حذف پاورقی Mailchimp و پشتیبانی ایمیل و چت 7 24 24 است. تعداد کل ایمیل های ارسال شده در هر ماه 10 برابر تعداد تماس شماست ، که در 500000 ایمیل در ماه قرار دارد.
 2. استاندارد Mailchimp: این طرح شامل 5 مخاطب ، بینش پیشرفته مخاطب از جمله ارزش طول عمر مشتری (LTV) ، بازخورد تبلیغات ، قالب های ایمیل سفارشی شده ، سری ، برنامه ریزی ارسال رسانه های اجتماعی (مانند بافر) ، ارسال بهینه سازی زمان ، تحویل توسط منطقه زمانی و سفارشی چند مرحله ای گردش کار از جمله اتوماسیون مبتنی بر رویداد. محدودیت ارسال ماهانه ایمیل 12 برابر تعداد تماس با شما است که با ایمیل 1.2M در هر ماه پوشش داده می شود. گزینه های پشتیبانی همان برنامه ضروری است.
 3. Mailchimp Premium: این طرح شامل تقسیم بندی پیشرفته ، آزمایش چند متغیره ، مخاطبان نامحدود و پشتیبانی از تلفن است. محدودیت ارسال ماهانه ایمیل 15 برابر تعداد تماس کل شماست که با ایمیل 1.2M در ماه پوشش داده شده است.

برای مرور کامل ویژگی ها و برنامه های Mailchimp ، به وب سایت آنها مراجعه کنید.

بررسی اجمالی و قیمت گذاری Sendinblue

قیمت گذاری sendinblue ژانویه 2020

در این بخش آنالیز برنامه های مختلف بازاریابی ایمیل ارائه شده توسط Sendinblue از ژانویه سال 2020 ارائه شده است. هر طرح شامل عامل تمایز با برنامه قبلی است. آن را به عنوان آنچه برای دریافت پول اضافی دریافت می کنید فکر کنید. در اینجا خلاصه سریع هر یک از جریان ها آمده است برنامه های قیمت گذاری Sendinblue:

 • Sendinblue برنامه رایگان به شما امکان می دهد تا روزانه 300 ایمیل ارسال کنید. می توانید تقریباً به همه ویژگی های بازاریابی ایمیل از جمله قالب های ایمیل ، چت وب سایت ، اتوماسیون بازاریابی (از جمله سازنده گردش کار) و بازاریابی پیامکی دسترسی داشته باشید. ویژگی هایی که در آن گنجانده نشده است تبلیغات ، صفحات فرود و چت وب سایت است.
 • برنامه آرشیو به سادگی میزان ارسال روزانه را حذف کرده و تا 40،000 ایمیل در هر ماه پشتیبانی می کند. هیچ ویژگی اضافی دیگری ارائه نشده است.
 • برنامه ضروری آرم Sendinblue را حذف می کند ، آمار پیشرفته گزارش را نمایش می دهد و پشتیبانی تلفن را شامل می شود. مجدداً هیچ ویژگی اضافی دیگری ارائه نمی شود.
 • طرح حق بیمه شامل هر ویژگی Sendinblue برای ارائه است و می تواند تا 300000 ایمیل در هر ماه ارسال کند. ویژگی های باز شده شامل تبلیغات ، صفحات فرود ، آزمایش A / B ، بهینه سازی زمان ارسال و پشتیبانی چند کاربر (سه مورد اول و 12 دلار / کاربر اضافی) است. گزینه های پشتیبانی ارائه شده در ضروری و حق بیمه برنامه ها یکسان هستند.
 • برنامه سازمانی شامل پشتیبانی اختصاصی ، همراه با سایر ویژگی های دیگر. همچنین در صورت نیاز به تحویل ایمیل بسیار بالا ، باید تخفیف حجم دریافت کنید.

بسته بندی کردن – کدام بستر را انتخاب کنید

انتخاب بستر بازاریابی بستگی به مورد استفاده و سایر عوامل پشتیبانی دارد. در زیر دو مورد استفاده مجزا وجود دارد:

وبلاگ: Sendinblue حساسیت بیشتری را برای یک وبلاگ ایجاد می کند زیرا احتمالاً شما یک لیست ایمیل بزرگ دارید و ممکن است نیاز به ارسال تعداد زیادی ایمیل در ماه داشته باشید. Sendinblue قابل توجهی ارزان تر خواهد بود.

دریافت Sendinblue

از قضا ، حد مجاز برنامه رایگان Mailchimp (10،000 ایمیل / ماه) کمی بالاتر از برنامه رایگان Sendinblue (9،000 ایمیل در ماه) است. با این حال Sendinblue مخاطبین نامحدودی را در داخل ارائه می دهد همه برنامه های آن.

فروشگاه آنلاین: برای یک فروشگاه اینترنتی ، پرورش و درگیر شدن با مخاطبان شما مهم موفقیت است. همچنین احتمالاً از لیست بسیار بالایی برخوردار هستید (در مقایسه با خبرنامه یک وبلاگ). در چنین حالتی ، من Mailchimp را انتخاب می کنم زیرا در برنامه استاندارد خود ابزارهای بهتری ارائه می دهد ، مانند تبلیغات مجدد ، LTV مشتری و موارد دیگر.

با این حال ، با افزایش فروشگاه من ، (به عنوان مثال اندازه لیست رشد می کند) من بر اساس اندازه لیست من ، تعداد ایمیل ارسال شده در هر ماه و ویژگی های انحصاری پلتفرم ، یک تحلیل هزینه-در مقابل سود Mailchimp vs Sendinblue انجام می دهم. اگر به نظر می رسد که Sendinblue بسیار ارزان تر است ، من سوئیچ را انجام می دهم.


بیش از شما – نظر شما در مورد این پست مقایسه چیست؟ آیا چیزی وجود دارد که می خواهید اضافه کنید؟ انتخاب شما برای یک بستر بازاریابی چیست؟ Sendinblue یا Mailchimp؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map