Qards Review: سازنده صفحه کشیدن و رها کردن موثر برای وردپرس

در حالی که من اینترنت را دوست دارم و ممکن است یک وب سایت یا دو مورد از خود ایجاد کرده ام ، نمی توانم یک صفحه وب طراحی کنم تا آنطور که باید بدانم. مهارت برنامه نویسی من با تصور من مطابقت ندارد. به نظر اشنا امدن؟ و سپس سازندگان صفحه معرفی شدند و من آه تسکین نفس کشیدم!


قبلاً بارها درباره افزونه های WordPress سازنده صفحه صحبت کرده ایم ، زیرا گزینه های بسیار خوبی در دسترس هستند. Well Designmodo به تازگی سازنده صفحه خود را منتشر کرده است تا ما به آن لیست اضافه کنیم – Qards. در اینجا طعم کمی از Qards می تواند برای شما انجام دهد.

Qards: پابلو نسخه ی نمایشی

چه چیزی می تواند برای استفاده شود ?

Qards یک افزونه عالی وردپرس است که با آن می توانید صفحات وب بسیار جذاب و حتی وب سایت ایجاد کنید ، به صورت صفحه. شما می توانید از این سازنده صفحه کشیدن و رها کردن برای ایجاد صفحات وب زیبا ، زیبا و پاسخگو و بدون محدودیت استفاده کنید.

استفاده از Qards بسیار شبیه بازی لگو با یک پشته کارت است ، شما آنها را در کنار هم قرار می دهید و قطعات را متناسب می کنید. افزونه این فرآیند را بسیار آسان و بسیار آسان می کند.

صفحاتی که ایجاد می کنید هیچ یک از خصوصیات موضوع شما یا سایر صفحات شما نیست ، شما با یک صفحه خالی شروع می کنید و از آنجا ادامه می دهید. با Qards می توانید هر جزئیات جزئی را در صفحه وب تازه ایجاد شده ویرایش کنید ، همه بدون دست زدن به یک خط کد.

محوطه: ویترین

این بدان معناست که شما می توانید تقریباً هر صفحه وب مناسب برای هر منظور ایجاد کنید ، من می توانم یک صفحه خرید یا یک صفحه وب برای یک وبلاگ شخصی با طراحی حداقل یا یک صفحه فرود با یک طرح سبک برای وب سایت عکاسی ایجاد کنم. Qards به عنوان افزونه ای تبلیغ می شود که با هر موضوع وردپرس کار می کند و به احتمال زیاد باید این کار را انجام دهد. بنابراین مهم نیست که چه نوع سایتی یا موضوعی را اجرا می کنید ، اگر نیاز به ایجاد یک صفحه وب عالی دارید ، این افزونه باید مفید واقع شود.

و اگر یک متخصص طراحی هستید و راه خود را می دانید ، می توانید کد خود را نیز اضافه کنید. اما بعداً به آن خواهیم رسید.

با استفاده از Qards

Qards: اضافه کردن صفحه جدید

یک پنجره افزودنی ساده صفحه جدید در داشبورد وردپرس Qards در دسترس است ، جادو از اینجا شروع می شود. می توانید صفحات مورد نظر خود را از اینجا اضافه و ذخیره کنید. پس از ایجاد صفحه جدید ، از این صفحه استقبال می شوید.

و شما تعدادی گزینه در دسترس دارید ، یعنی:

 • پوشش
 • تصویر
 • متن
 • ویژگی
 • توری
 • منو
 • پاورقی
 • اشتراک در

كاردها: افزودن كارت

رابط کاربری بسیار بصری و آسان برای استفاده است. هرکسی که قبلاً از سازنده کشیدن و رها کردن استفاده کرده است با استفاده از این افزونه نسیم پیدا خواهد کرد.

بنابراین پس از ایجاد یک صفحه جدید ، می توانید کارت ها یا بلوک های محتوا را اضافه کنید که می تواند هر یک از 8 عنصر فوق باشد. هنگامی که یک بلوک واحد اضافه می کنید ، نوار کناری ناپدید می شود و می توانید بدون هیچ گونه حواس پرتی صفحه وب را جستجو کنید. اکنون یک بار دیگر می توانید بر روی آیکون به علاوه در انتهای صفحه کلیک کرده و بلوک های محتوا دیگری را اضافه کنید. اینها یکی پس از دیگری ظاهر می شوند. کل فرایند بسیار روان و روان است.

اکنون سه بلوک محتوای تصادفی اضافه کرده ام ، این همان چیزی است که به نظر می رسد.

محله ها: بلوک های محتوا

تنظیم دقیق Blocks های سفارشی شما

می توانید از Qards برای افزودن تصاویر ، فیلم ها ، تغییر موقعیت متن در صفحه وب خود استفاده کنید ، بین نشان دادن / عدم نشان دادن هدر ، قهرمان و دکمه های خود انتخاب کنید. می توان رنگ ها را تغییر داد و بلوک های محتوا را از طریق سطوح مختلف به بالا و پایین منتقل کرد. از این رابط می توانید بلوک محتوا را کپی کنید و همچنین CSS را سفارشی کنید. همچنین می توانید فیلم های تمام صفحه را از YouTube به پس زمینه خود اضافه کنید. تصویر زیر مثالی برای تغییرات ایجاد شده در بلاک های محتوا پس از اضافه شدن ارائه می دهد.

Qards: Editing Blocks

یک بلوک محتوای شبکه برای هر وب سایتی که نیاز به نمایش نمونه کارها داشته باشد ، همیشه مفید است. یک مثال می تواند یک کارگزار بورس باشد که نمونه ای از بهترین معاملات خود را نشان می دهد. گزینه های شبکه باعث می شود که کاشی های جدید به راحتی اضافه شود ، تصمیم بگیرید که کدام عناصر هر کاشی نمایش داده شود ، طرح بندی ها را انتخاب کنید ، از یک شبکه یکپارچه استفاده کنید و همچنین تعداد ستون های موجود در شبکه را انتخاب کنید..

هرگونه تغییر قالب بندی مانند فونت یا رنگ به متن در یک کاشی واحد ، در کلیه کاشی های شبکه از حسن نیت هماهنگ سازی آیتم ها تکرار می شود.

Qards: Grid Style Sync

ویژگی عنصری است که می تواند برای جلب توجه به هر یک از جنبه های خاص یک صفحه وب مورد استفاده قرار گیرد. شما می توانید از آن استفاده کنید تا بهترین کتاب یا کالای فروش خود را در کانون توجه قرار دهید. موقعیت و اندازه تصویر را می توان تغییر داد و رنگ پس زمینه را تغییر داد.

محله ها: عنصر ویژگی

تصاویر اضافه شده به بلوک های محتوا را می توان به راحتی اصلاح کرد و ویرایش زیادی انجام می شود. موقعیت تصویر ، رنگ ها ، پیوندهای تعبیه شده و بالشتک را می توان با Qards ویرایش کرد.

عکسها: تصاویر

ویرایشگر متن درون خطی کار سفارشی سازی و قالب بندی متن را آسان می کند. می توانید برچسب های عنوان را تنظیم کنید ، جسورانه ، به صورت مجزا کنید ، پیوندها را اضافه کنید و فونت را به آسانی تغییر دهید که با یک سند Word انجام دهید. این بدان معناست که می دانید وب سایت شما چگونه ظاهر می شود و هنگامی که متن جدید را تایپ می کنید یا متن قدیمی را تغییر می دهید.

Qards: ویرایش درون خطی

به طور مشابه ، منو ، پاورقی ، هدر و یک نوار اشتراک با بلوک های محتوا را که بصورت پیش فرض در Qards موجود است اضافه می کنید. اگر این صفحه وب شما قصد ایجاد آن را دارید می توانید یک منوی چسبنده ایجاد کنید. تمام کارهایی که با چند کلیک ماوس و قسمت ویرایش انجام شده است ، مانند بلوک های محتوای قبلی بسیار بصری است.

Qards: صفحه نمونه بارگیری

همه بلوک های محتوا قابل حذف ، پیمایش بالا و پایین صفحه وب هستند و کپی می شوند. و همچنین اگر مطمئن هستید که می توانید صفحه شخصی خود را با یک تماس شخصی بهتر به نظر بیاورید ، می توانید CSS را نیز تغییر دهید.

HTML و CSS را ویرایش کنید

برای کارشناسان وردپرس و افراد کنجکاو که واقعاً دوست دارند از این افزونه نهایت استفاده را ببرند و کمی مهارت در طراحی داشته باشند ، می توانید کمی با کد آن را تنظیم کنید و ظاهر صفحه وب را دقیقاً به آنچه نیاز دارید بدست آورید. می توانید به گزینه CSS سفارشی دسترسی پیدا کرده و CSS & HTML را برای همه بلوک های محتوا به دلخواه خود تغییر دهید. سپس می توانید پیش نمایش خود را به روز کنید و تصمیم بگیرید که تغییرات را حفظ کنید یا خیر.

Qards: HTML و CSS

علاوه بر این ، می توانید به تنظیمات ظاهر از داشبورد سرور وردپرس خود دسترسی پیدا کرده و عناصر CSS صفحات وب خود و همچنین تنظیمات جهانی CSS طرح های صفحه خود را تغییر دهید..

Qards: تنظیمات

اگر از CSS Hero استفاده می کنید ، بسیار خوب و هماهنگ با Qards عمل می کند. می توانید اطلاعات بیشتری در مورد آن بخوانید اینجا.

احساس تردید ?

این فیلم را تماشا کنید و احساس راحتی استفاده از این افزونه را احساس خواهید کرد.

Qards و WooCommerce

در حالی که می توانید به صورت تئوری تعداد زیادی از صفحات وب را برای وب سایت خود با Qards ایجاد کنید ، این افزونه در هنگام استفاده از آن برای ایجاد یک یا چند صفحه به عنوان بخشی از وب سایت کلی خود به شما کمک می کند. به عنوان مثال ، یک وب سایت با یک صفحه یا یک صفحه محصول پرفروش یا یک صفحه نمونه کارها و غیره ، در اینجا آورده شده است که چگونه می توانید از قدرت Qards با WooCommerce استفاده کرده و بهتر بفروشید. این فیلم به شما نشان می دهد که چقدر به راحتی می توانید Qards را به فروش بهتر برسانید!

چرا من Qards را دوست دارم?

من می توانم بدون نیاز به لمس یک کد ، یک صفحه وب عالی را از ابتدا ایجاد کنم. دسترسی و اصلاح CSS آسان است. این افزونه برای استفاده ساده و شهودی است ، حتی یک مبتدی WordPress نباید استفاده از این افزونه را خیلی دشوار کند.

از Qards می توان برای ایجاد وب سایتهای یک صفحه عالی استفاده کرد و من می توانم هر یک از آن صفحات را ذخیره کنم. هر بار که نظر خود را تغییر دهید ، عناصر موجود در صفحات می توانند برای اهداف کاملاً جدید تغییر یافته و مورد استفاده قرار گیرند و مرتب سازی مجدد از بلوک های محتوا مفید واقع شود.

این سازنده صفحه کشیدن و رها کردن ایده آل برای ایجاد صفحات خاص برای هر وب سایت است. با نمایش سبد کار خود می توانید از آن برای ارائه محصولات و مشتریان و سرمایه گذاران خود استفاده کنید. سازنده هنگامی که شما نیاز به ایجاد صفحات وب خاص برای اهداف بسیار خاص دارید ، به ویژه مفید خواهد بود.

Qards: گزینه های مختلف

انتخاب من برای استفاده و سفارشی کردن صفحات وب و استفاده از همه آنها پیچیده نیست. پس از حلق آویز آن ، استفاده از افزونه به طور طبیعی می آید.

ویرایشگر متن درون خطی دوباره در پیش بینی ظاهر صفحه وب هنگام تغییر متن ، بسیار مفید است. در مورد ویرایش کد نیز همین کار وجود دارد ، من می توانم پیش نمایش را مشاهده کنم و انتخاب یا خلاص شدن از شر تغییرات را انتخاب کنم ، لازم نیست نگران ایجاد یک آشفتگی از همه چیز باشم.

این می تواند زمان و تلاش زیادی را برای من صرفه جویی کند ، که در غیر این صورت مجبور شدم هر بار که پروژه ای می خواهم در ایجاد صفحه وب قرار دهم به یک صفحه وب خاص. Qards می تواند ساعت ها و ساعات کاری را که می تواند صرف تولید آن بسازد ، صرفه جویی در ساعت ها و ساعت ها را برای هر طراح یا رمزگذار ذخیره کنید.

با این وجود یکی از اشکالاتی که پیدا کردم خوب است اگر بتوانم از رسانه های فعلی ، گالری وردپرس خود اضافه کنم.

قیمت گذاری Qards

قیمت Qards با هزینه یک بار 99 دلار است و شما می توانید آن را با یک وب سایت استفاده کنید. با 199 دلار ، می توانید از آن برای 5 وب سایت استفاده کنید. با توجه به زمانی که احتمالاً با Qards صرفه جویی می کنید ، احتمالاً ارزش پول دارد.

Qards: قیمت گذاری

نتیجه

Qards یک افزونه بسیار جذاب و بصری برای کشیدن ، رها کردن و ساخت صفحات وب زیبا است. در هر صورت اگر از Qards راضی نیستید می توانید همیشه پول خود را پس بگیرید ، طراحی مودو یک دوره ضمانت برگشت پول بسیار سخاوتمندانه 20 روز را فراهم می کند.

Qards For WordPress را دریافت کنید

بنابراین – آیا هیچ یک از شما Qards را امتحان کرده اید؟ نظر شما در مورد افزونه چیست؟ ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map