ProfileGrid Review: راه آسان برای ایجاد پروفایل های کاربر

ProfileGrid Review: راه آسان برای ایجاد پروفایل های کاربر

آیا رویای ساخت یک شبکه اجتماعی باورنکردنی در وردپرس را دارید؟ در این صورت ، شما به نقد و بررسی امروز ProfileGrid ، یک پروفایل کاربر فوق العاده و افزونه انجمن علاقه مند خواهید بود.


واضح است که ایجاد یک سایت بزرگ جامعه در وردپرس به همان اندازه گرفتن سایه دشوار است ، و من صادقانه برای شما احساس می کنم. با این حال ، دیگر نگران نباشید ProfileGrid این چالش را از ایجاد سایت عضویت مورد نظرتان می گیرد.

با تشکر از لیست گسترده ای از ویژگی های خارق العاده ، ProfileGrid طرز فکر شما درباره سایت های انجمن وردپرس را تغییر می دهد. این افزونه روش قدیمی ایجاد سایتهای اجتماعی را به کلی از بین می برد. برای جبران آن ، شما یک چارچوب مدرن برای جعل وب سایت های انجمن که دنیای شما را لرزاند ، دریافت می کنید.

در این بررسی ، من برجسته می کنم که چرا ProfileGrid رقابت را به طور کامل از آب خارج می کند. اما شما من را می شناسید؛ من اینجا متوقف نمی شوم من این افزونه را نصب می کنم و به شما نشان می دهم که چطور کار می کند ، بنابراین شما می توانید بلافاصله شروع به ساختن جامعه رویایی خود کنید.

چگونه به نظر می رسد؟ اگر چیزی را که می خوانید دوست دارید ، اجازه دهید لنگر را وزن کنیم و بادبان بگذاریم زیرا یک تنی برای پوشاندن وجود دارد.

ProfileGrid Review: قالب بندی پروفایل های کاربر وردپرس و انجمن ها مانند یک Pro

افزونه وردپرس پروفایل های پروفایل profilegrid

این که آیا شما یک کاربر مبتدی یا قدرتمند WordPress هستید ، ProfileGrid به شما کمک می کند تا در عرض چند دقیقه سایتهای استثنایی در انجمن ایجاد کنید. به جای اینکه روزها برای پیکربندی شبکه اجتماعی خود هدر دهید ، به محض نصب افزونه دوباره فعال خواهید شد.

بله ، ProfileGrid مستقیماً از کادر کار می کند. و بهترین قسمت؟ افزونه اصلی در WordPress.org کاملاً رایگان و منبع باز است. این بدان معناست که می توانید مهمانی را از داخل داشبورد مدیر وردپرس خود شروع کنید. نسخه رایگان تعداد زیادی ویژگی را در اختیار شما قرار می دهد ، اما همیشه در صورت نیاز می توانید افزودنیهای ممتازی را خریداری کنید.

در درجه اول ، ProfileGrid به شما کمک می کند تا پروفایل کاربری زیبا و قابل تنظیم را در سایت وردپرس خود ایجاد کنید. با این حال ، این زیبایی با گزینه های اضافی در شبکه های اجتماعی و اجتماعی روبرو می شود که احتمالاً می توانند با امثال بوددیپرس رقیب شوند.

ProfileGrid باعث می شود شما مانند یک نینجا فناوری احساس کنید. جادوگر طراحی انواع. به عبارت دیگر ، این افزونه شما را قادر به ساختن سایت های انجمن از خارج از این کهکشان بدون نوشتن یک خط کد می کند.

برای فعال کردن ویژگی های شبکه های اجتماعی ، کافی است دکمه ها را تغییر دهید و کار شما انجام می شود. افرادی که سایت اجتماعی شما را مشاهده می کنند تعجب می کنند ، “آنها چگونه این کار را انجام دادند؟”

و بهتر می شود: کاربران شما هرگز نمی دانند که از WordPress استفاده می کنید ، حتی اگر و هنگام ورود به سیستم.

چرا اینطور است؟ ProfileGrid دارای استثنایی است جلویی و قابلیت بازگشت به عقب.

سابق به شما امکان می دهد تا ضمن دور نگه داشتن کاربران از منطقه مدیر وردپرس ، یک تجربه کاربری باورنکردنی را ارائه دهید. مورد دوم ، مدیریت سایت جامعه شما را به یک نسیم تبدیل می کند ، بدون اینکه شما با گزینه های نامطبوع خود را زیر پا بگذارید.

ProfileGrid کاملاً با bbPress و WooCommerce سازگار است و به شما امکان می دهد انجمن ها و فروشگاه های تجارت الکترونیکی خود را بدون شکستن عرق تقویت کنید.

ویژگی های ProfileGrid

ویژگی های پروفایل

من همیشه می فهمم که یک افزونه فقط به اندازه ویژگی های ارائه شده مناسب است ، و ProfileGrid یک بیت را ناامید نمی کند. این افزونه کاملاً بسته است و تمام ویژگی های لازم برای ایجاد پروفایل ها و انجمن های کاربر برجسته را به شما ارائه می دهد.

در حالی که ما هنگام نصب افزونه اکثر ویژگی ها را پوشش می دهیم ، فکر کردم خوب است که لیست ProfileGrid را ارائه دهیم اگر بعداً چیزی را از دست ندهیم ، لیست کنیم. به این ترتیب ، شما یک ایده همه جانبه از آنچه از یک افزونه پروفایل کاربر مانند هیچ کس دیگری انتظار دارید ، خواهید داشت.

ویژگی های با یک نگاه

افزونه ProfileGrid WordPress مجموعه ای از ویژگیهای منحصر به فرد مانند:

 • انواع مختلفی از پروفایل های کاربر
 • گروه های کاربری با فرم ثبت نام جداگانه
 • مدیران گروه و ناظران
 • محدودیت عضویت در گروهها
 • فیلتر پروفایل کاربر
 • گروه های دولتی یا خصوصی
 • اعضا می توانند درخواست دوستان را ارسال کنند
 • چت زنده خصوصی درست مثل Facebook
 • اعلان های کاربر
 • پیام ها
 • کاربران می توانند به چندین گروه بپیوندند
 • زمینه های سفارشی برای غنی سازی پروفایل های استفاده
 • کد کوتاه
 • داشبورد سرپرست شگفت انگیز و کاربر پسند
 • بسیاری از تنظیمات جهانی
 • صفحات پیش فرض از پیش ساخته: حساب ، ورود به سیستم ، ثبت نام ، بازیابی رمز عبور و غیره
 • قالب های ایمیل قابل تنظیم
 • عکس پروفایل و جلد قابل تنظیم
 • ویژگی های محتوا را محدود کنید
 • وبلاگهای کاربر جلویی – کاربران می توانند بدون دسترسی به داشبورد مدیر وردپرس شما وبلاگهایی ایجاد کنند
 • صبر کنید ، لیست خیلی طولانی شده است?
 • تغییر مسیر سفارشی پس از ثبت نام کاربر ، ورود به سیستم و ورود به سیستم
 • ویژگی های امنیتی مانند reCAPTCHA
 • ادغام پرداخت رایگان پی پال
 • کد سئو دوستانه
 • باشه ، بیایید متوقف شویم در این یا کل پست یک لیست طولانی از ویژگی ها خواهد بود

نکته این است که ProfileGrid از ویژگی های بیشتری نسبت به آنچه شما همیشه به آن نیاز خواهید داشت برخوردار است. و این فقط نسخه رایگان است. باید لیست گسترده ای از افزونه های برتر را ببینید.

درست است ، شما احتمالاً از همه ویژگیهای موجود استفاده نخواهید کرد ، اما می دانید چه می گویند؛ بهتر است آن را داشته باشید و به آن احتیاج ندارید تا اینکه لازم باشد و … می دانید چگونه می رود. این افزونه برای ایجاد یک شبکه اجتماعی / عضویت / سایت اجتماعی که شما و کاربران خود دوست دارید ، یک سیستم کامل به شما ارائه می دهد.

اگر بخش عمده ای از لیست ویژگی های فوق برای شما معنی ندارد ، آن را عرق نکنید. پس از نصب ، درک بهتری از نحوه استفاده از ابزار فرخنده ProfileGrid خواهید داشت.

نحوه نصب ProfileGrid

با معرفی و ویژگی های خارج از راه ، اجازه دهید ProfileGrid را نصب کنیم. این افزونه در WordPress.org موجود است ، به این معنی که مجبور نیستید داشبورد سرور وردپرس خود را ترک کنید. در اینجا چه باید کرد.

در منوی مدیر وردپرس خود ، به مسیر حرکت بروید افزونه ها> افزودن جدید همانطور که در زیر برجسته می کنیم.

نصب افزونه وردپرس جدید

در صفحه بعد ، “ProfileGrid” را در کادر جستجو وارد کرده و روی آن کلیک کنید الآن نصب کن دکمه مطابق شکل زیر.

نحوه نصب افزونه وردپرس profilegrid

پس از آن افزونه را با کلیک روی دکمه ای که در صفحه نمایش زیر برجسته می کنیم ، فعال کنید.

نحوه فعال سازی افزونه profilegrid

به محض فعال کردن ProfileGrid ، این افزونه به طور خودکار صفحات پیش فرض را ایجاد می کند که می توانید با حرکت به آنها ، آنها را مشاهده کنید صفحات> همه صفحات همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

دسترسی به تمام صفحات در داشبورد مدیر وردپرس

شما باید تمام صفحات ProfileGrid را مطابق شکل زیر مشاهده کنید.

صفحات پیش فرض پروفایل

در کل نه صفحه وجود دارد:

 • همه گروه ها ، که لیست همه گروه های شما را نشان می دهد
 • Default User Group که گروه پیش فرض برای همه کاربران است. توجه داشته باشید که می توانید گروه های اضافی را به خواست خود ایجاد کنید
 • رمزعبور را فراموش کرده اید که در آن کاربران می توانند رمزهای عبور از دست رفته را بازیابی کنند
 • وارد شوید تا کاربران بتوانند از قسمت جلویی وارد شوند
 • نمایه من ، صفحه نمایه کاربر در وب سایت انجمن شما است
 • ثبت نام ، که به کاربران امکان می دهد تا از قسمت جلویی در سایت شما ثبت نام کنند
 • کاربران را جستجو کنید تا کاربران بتوانند به راحتی یکدیگر را در سایت شما پیدا کنند
 • ارسال پیام جدید وبلاگ ، که به کاربران امکان می دهد پست های وبلاگ را در قسمت جلویی ایجاد کنند
 • Blogs کاربر – صفحه ای که وبلاگ های کاربر را در سایت شما نمایش می دهد

صفحات قبلاً منتشر شده اند و تنها کاری که باید انجام دهید اضافه کردن آنها به منوهای ناوبری شما در شرایط مناسب است. به عنوان مثال ، در زیر نحوه مشاهده صفحه ثبت نام در سایت آزمون من ، که از موضوع Total WordPress استفاده می کند ، آمده است.

توجه داشته باشید: من یک چیز واحد را ویرایش نکرده ام؛ این صفحات پیش فرض با تنظیمات پیش فرض هستند.

صفحه ثبت نام

صفحه ثبت نام پروفایل

در اینجا ، کاربران می توانند به راحتی در سایت انجمن شما ثبت نام کنند. فرم ثبت نام فوق کاملاً کاربردی است. برای شروع پذیرش ثبت نام های کاربر لازم نیست کاری انجام دهید.

شما می توانید کاربران را به هر صفحه سفارشی در تنظیمات مدیر ProfileGrid هدایت کنید ، زیرا بعداً در پست یاد می گیریم.

صفحه ورود

صفحه ورود به پروفایل profilegrid

کاربران می توانند با استفاده از صفحه جلویی فوق به راحتی وارد وب سایت انجمن خود شوند. صفحه پیش فرض ورود به سایت WordPress برای کاربران پنهان است.

صفحه پروفایل

صفحه پروفایل پروفایل

پس از ورود کاربر به وب سایت شما ، آنها به طور پیش فرض به صفحه پروفایل هدایت می شوند ، اگرچه می توانید صفحه دیگری را در تنظیمات ProfileGrid General تنظیم کنید. علاوه بر این ، می توانید صفحه پیش فرض نمایش داده شده در بالا را به راحتی تنظیم کنید.

اما همانطور که ایستاده است ، می توانید به وضوح مشاهده کنید که این زوج ها دارای زبانه هایی با قدرت AJAX هستند. به همین ترتیب ، لازم نیست منتظر بارگذاری این صفحه باشید تا زبانه های مختلف ، مانند About ، Groups ، Blogs ، پیام ها ، اعلان ها ، دوستان و تنظیمات را مشاهده کنید..

ProfileGrid همچنین با گزینه ای برای تغییر نمایه و پوشش عکس ها در چند کلیک امکان پذیر است. علاوه بر این ، می توانید تمام عکس های نمایه را به صورت پیش فرض در آواتار Gravatar در ProfileGrid General Settings قرار دهید.

صفحه رمز ورود را فراموش کرده اید

صفحه پروفایل رمزعبور را فراموش کرد

اگر یک کاربر رمزعبور خود را فراموش کند ، می تواند به راحتی آن را از طریق صفحه رمز عبور فراموش شده نشان داده شده در تصویر بالا ، مجددا تنظیم مجدد کند. تمام کاری که کاربر باید انجام دهد این است که آدرس ایمیل یا نام کاربری خود را وارد کرده و به آن ضربه وارد کند بازنشانی گذرواژه دکمه.

صفحه گروه پیش فرض

پروفایل گروهی-پیش فرض-کاربر-گروه

هر کاربر که در وب سایت شما ثبت نام می کند ، به طور خودکار به گروهی که شما به عنوان پیش فرض انتخاب کرده اید ، اختصاص می یابد. نگران نباشید ، سرپرستها می توانند به راحتی گروه ها را حذف یا تغییر دهند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، در این صفحه تمام اعضای گروه نیز ذکر شده است. همچنین یک دکمه برای پیوستن به گروه وجود دارد.

صفحه وبلاگ جدید ارسال کنید

profilegrid صفحه جدید ارسال پیام وبلاگ را ارسال کنید

آیا می خواهید به کاربران این فرصت را بدهید که پست های وبلاگ را از طریق بخش جلویی ارسال کنند؟ در این صورت ، ProfileGrid فقط ویژگی مورد نیاز شما را ارائه می دهد.

از طریق ارسال صفحه وبلاگ جدید ارسال کنید, وارد شده کاربران می توانند بدون دسترسی به داشبورد مدیر وردپرس ، پست های وبلاگ با رسانه های غنی را به سایت شما ارسال کنند.

کاربر می تواند تصاویر را ضمیمه کند ، برچسب ها را اضافه کند و حریم محتوا را به راحتی تنظیم کند. از این گذشته ، پست های وبلاگ کاربر در مکانی متفاوت و به دور از پست های وردپرس شما ذخیره می شوند.

اکنون که می فهمید برخی از صفحات پیش فرض چه کاری انجام می دهند (و چگونه به نظر می رسد) ، بگذارید برخی از تنظیمات مدیر ProfileGrid را پوشش دهیم تا بتوانیم روزی آن را صدا کنیم. از این گذشته ، این یک پست طولانی است.

تنظیمات مدیر پروفایل ProfileGrid

تنظیمات سرپرست پروفایل

بخش تنظیمات مدیریت ProfileGrid جایی است که شما تمام ویژگی های شیرین را به دست می آورید تا سایت انجمن خود را به هر شکلی که می خواهید تبدیل کنید. پس از فعال کردن افزونه ، یک مورد دریافت می کنید ProfileGrid همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است ، در فهرست مدیریت وردپرس خود قرار دهید.

بیایید با تنظیمات جهانی ProfileGrid شروع کنیم.

تنظیمات جهانی ProfileGrid

تنظیمات جهانی پروفایل

تنظیمات جهانی ProfileGrid به شما کمک می کند سایت خود را بدون نوشتن کد مدیریت کنید. با رفتن به ، می توانید به تنظیمات جهانی دسترسی پیدا کنید ProfileGrid> تنظیمات جهانی همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است.

منوی تنظیمات جهانی profilegrid

صفحه تنظیمات جهانی دارای دو بخش است:

 • عمومی
 • امنیت
 • حسابهای کاربری
 • اعلان های ایمیل
 • ابزارها
 • وبلاگهای کاربر
 • پیام خصوصی
 • سیستم دوستان
 • آپلودها
 • سئو
 • محدودیت های محتوا
 • فرم های ثبت نام
 • اعلان های نمایه
 • مبلغ پرداختی
 • برنامه های افزودنی

من به طور خلاصه بیش از هر بخش می روم. بیایید با بخش عمومی شروع کنیم.

عمومی

تنظیمات کلی پروفایل

برای دسترسی به بخش عمومی تحت تنظیمات جهانی ، به این قسمت بروید ProfileGrid> تنظیمات جهانی و کلیک کنید عمومی همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است.

انجام این کار شما را به صفحه تنظیمات کلی نشان می دهد که در تصویر زیر مشاهده می کنید.

صفحه تنظیمات عمومی profilegrid

! صفحه فوق دارای تنظیمات بسیار خوبی است. علاوه بر این ، توسعه دهنده دستورالعمل های واضحی را ارائه می دهد به این معنی که می توانید بدون خراش دادن مغز خود تغییراتی ایجاد کنید. شما می توانید چند ویژگی را فعال یا تغییر دهید از جمله:

 • الگوی – شما می توانید قالب های شخصی خود را ایجاد و تعریف کنید ، به این معنی که می توانید به طور گسترده سفارشی کنید که جامعه / عضویت / سایت شما چگونه به نظر می رسد
 • موضوع – شما می توانید یک موضوع سبک یا تاریک را انتخاب کنید. اگر بیشتر افراد تم پس زمینه سیاه یا تیره خود را ایجاد کنند ، اکثر افراد به دنبال موضوع نور می روند ، اما توسعه دهنده موضوع تاریک را توصیه می کند.
 • به طور خودکار صفحه نویسنده را به نمایه خود هدایت کنید – اگر این ویژگی را فعال کنید ، بازدید کننده هایی که به صفحه نویسنده دسترسی دارند به صفحه نمایه نویسنده بطور خودکار هدایت می شوند
 • Gravatar را فعال کنید – این آشکار نیست?
 • اجازه دسترسی به صفحه ورود داشبورد دسترسی به مهمانان – این ویژگی را غیرفعال کنید تا میهمانان به صفحه ورود به پروفایل ProfileGrid هدایت شوند. اگر آن را روشن کنید ، میهمانان از صفحه ورود پیش فرض WordPress استفاده می کنند
 • اجازه دسترسی به صفحه ثبت نام داشبورد دسترسی به مهمانان – این ویژگی را خاموش کنید تا میهمان به صفحه ثبت نام ProfileGrid تغییر مسیر دهید. اگر آن را روشن کنید ، میهمانان از صفحه پیش فرض ثبت نام وردپرس استفاده می کنند

و حتی بیشتر وجود دارد …

 • مخفی کردن نوار ابزار وردپرس – به راحتی می توانید نوار ابزار مدیریت وردپرس را برای کاربران وارد شده مخفی کنید. در صورت تمایل می توانید آن را برای مدیر قابل مشاهده نگه دارید
 • تنظیم محدودیت برای تنظیم مجدد گذرواژه – شما می توانید تعداد دفعاتی را که کاربر می تواند رمزعبور خود را دوباره تنظیم کند ، تعریف کنید
 • Allow Attachments Allow – می توانید به کاربران خود اجازه دهید چندین فایل را پیوست کنند
 • صفحه پیش فرض ثبت نام WP – در اینجا می توانید صفحه پیش فرض ثبت نام کاربر خود را تنظیم کنید. شما می خواهید این را در صفحه ثبت نام ProfileGrid تنظیم کنید
 • پس از ورود تغییر مسیر کاربر به کاربر – این آشکار نیست?
 • پس از تغییر مسیر کاربر به کاربر – این ، واضح است … duh
 • بقیه تنظیمات شامل تنظیم صفحات پیش فرض برای همه گروه ها ، ثبت نام ، نمایه ، ورود ، بازیابی رمز عبور ، گروه و ارسال وبلاگ کاربر.

بعد از تنظیمات خود ، به پایین صفحه بروید و به آن ضربه بزنید صرفه جویی دکمه مطابق شکل زیر.

تنظیمات عمومی profilegrid را ذخیره کنید

بیایید به قسمت بعدی تنظیمات جهانی ProfileGrid برویم: امنیت.

امنیت

تنظیمات امنیتی نمایه

هدایت به ProfileGrid> تنظیمات جهانی و کلیک کنید امنیت همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است. انجام این کار شما را به صفحه امنیتی که در زیر برجسته می کنیم منجر می شود.

صفحه تنظیمات امنیتی نمایه

صفحه امنیتی به شما امکان می دهد امنیت سایت خود را مستحکم تر کنید. نمی دانم چه چیزی در فروشگاه است ، یعنی اگر تصویر بالا همه آنرا نمی داد؟ خوب ، شما می توانید reCAPTCHA ، کاربران را به صورت خودکار پس از یک دوره عدم فعالیت ، IP های لیست سفید / لیست سیاه و همچنین آدرس ایمیل و نامفهوم مسدود کنید ، فعال کنید..

پس از تعیین تنظیمات خود ، فراموش نکنید که روی آن کلیک کنید صرفه جویی دکمه در پایین صفحه. بعد ، حسابهای کاربری داریم.

حسابهای کاربری

تنظیمات حساب کاربری پروفایل

کلیک کنید بر روی حسابهای کاربری برای دسترسی به صفحه تنظیمات حساب کاربر که در تصویر زیر نمایش داده شده است ، برگه نمایش داده شده در بالا نشان داده شده است.

صفحه تنظیمات حساب کاربری پروفایل

در صفحه فوق ، شما بر روی تاییدیه های ثبت نام کاربر ، عکس پروفایل و پوشش ، ایمیل فعال سازی حساب ، حذف نمایه ، حفظ حریم خصوصی پروفایل و تغییرات ایمیل کنترل کامل دارید..

اعلان های ایمیل

اعلان های ایمیل پروفایل

بعد اعلان های ایمیل داریم. لعنتی ، احساس می کنم واقعاً در حال بررسی این بررسی هستیم. من مطمئنا امیدوارم که شما لذت ببرید با کلیک روی اعلان های ایمیل برگه بالا شما را به صفحه زیر هدایت می کند.

صفحه اعلان های ایمیل پروفایل grid

در صفحه فوق می توانید چندین کار مانند:

 • اعلان های ثبت نام کاربر را به مدیر سایت ارسال کنید
 • در صورت نیاز به بررسی ، به سرپرست اطلاع دهید
 • اعلان های ایمیل را برای حسابهایی که نیاز به بررسی دارند ، سفارشی کنید
 • وقتی کاربر یک حساب کاربری حذف می کند ، به مدیر اطلاع دهید
 • SMTP را فعال کنید ، بنابراین می توانید به جای سرورهای خود ، اعلان های ایمیل را از ارائه دهنده ایمیل خارجی ارسال کنید

ابزارها

ابزارهای پروفایل

تحت ابزارهای ProfileGrid ، شما می توانید کاربران را وارد و صادر کنید. علاوه بر این ، می توانید پیکربندی فعلی ProfileGrid را ذخیره کنید یا یک پرونده تنظیمات افزونه را بارگذاری کنید.

وبلاگهای کاربر

تنظیمات وبلاگ کاربر پروفایل

زیر وبلاگهای کاربر تب را پیدا خواهید کرد تنظیمات وبلاگ صفحه نشان داده شده در بالا. در این صفحه می توانید بلاگ های کاربر را فعال کرده و تعدادی تنظیمات وبلاگ را فعال یا تغییر دهید.

به عنوان مثال ، می توانید وضعیت پیش فرض ارسال بلاگ را تنظیم کنید ، همچنین تصویر برجسته ، برچسب ها ، ویرایشگر Tinymce و حریم خصوصی محتوا را فعال کنید. علاوه بر این ، می توانید این موارد را اعلام کنید:

 • وقتی کاربر یک ارسال جدید ارسال می کند ، سرپرست شوید
 • کاربر وقتی سرپرست پست را منتشر می کند

چقدر خودخواه?

پیام خصوصی

پیام خصوصی خصوصی پروفایل

زیر پیام خصوصی, می توانید ویژگی پیام رسانی خصوصی را همانطور که در تصویر بالا نشان داده شده است فعال کنید. علاوه بر این ، می توانید اعلان ها را برای پیام های خوانده نشده فعال کنید.

سیستم دوستان

سیستم دوستان پروفایل

زیر سیستم دوستان, می توانید دوستانی را در وب سایت انجمن WordPress خود مجاز یا مجاز نکنید. علاوه بر این ، می توانید به اعضا اجازه دهید درخواست های دوست بعدی را به شخصی که درخواست (های) قبلی را رد کرده است ارسال کنید.

آپلودها

تنظیمات بارگذاری پروفایل

تصاویر بخش مهمی از هر وب سایت و بیشتر یک سایت اجتماعی هستند. در عین حال ، شما نمی توانید به کاربران اجازه دهید تصاویر را در هر اندازه بارگذاری کنند ، زیرا این امر می تواند بر سرعت صفحه شما تأثیر منفی بگذارد. توسعه دهنده ProfileGrid این واقعیت را به خوبی درک می کند.

در آپلودها صفحه نمایش داده شده در بالا ، می توانید حداکثر اندازه پرونده را برای پروفایل و عکسهای روی جلد مشخص کنید. علاوه بر این ، می توانید کیفیت تصویر را در مقیاس 1 تا 100 تعریف کنید ، که 1 کمترین کیفیت (اما عملکرد سریع تر) و 100 نیز بالاترین کیفیت (با کاهش عملکرد) است. اگر میزبانی خوب وردپرس را انتخاب می کنید ، این نباید مشکلی ایجاد کند.

از این گذشته ، می توانید حداقل عرض نمایه و تصاویر روی جلد را تنظیم کنید تا یک تجربه یکنواخت در سایت شما ایجاد شود.

سئو

تنظیمات جستجوگر پروفایل

تا جایی که به ترافیک ارگانیک به سایت اجتماعی شما می رود ، نمی توانید ارزش سئو را برای وردپرس نادیده بگیرید. برای تنظیم عناوین صفحه سئو و توضیحات متا ، ProfileGrid صفحه تنظیمات سئو را نشان می دهد که در تصویر بالا نشان داده شده است. به عنوان مثال می توانید از متغیرهایی برای ProfileGrid استفاده کنید. } {display_name}} و {{site_name}} در میان دیگران برای غنی سازی پروفایل های کاربری خود به صورت SEO.

محدودیت های محتوا

در تنظیمات جهانی ProfileGrid ، از نظر محدود کردن محتوا کاری وجود ندارد.

چه کاری انجام دهیم?

ProfileGrid به شما امکان می دهد محتوا را بر اساس هر صفحه یا هر پست محدود کنید. هنگام ایجاد صفحه یا ارسال ، به پایین بروید ProfileGrid جعبه گزینه ها و قوانین محدود کردن محتوا خود را مطابق تصویر زیر انتخاب کنید.

محدودیت های محتوای پروفایل

شما دو قانون محدود کردن محتوا دارید. می توانید محتوایی داشته باشید که در دسترس باشد:

 • هر کس
 • کاربران وارد شده
 • اعضای گروه های نویسنده
 • دوستان کاربر
 • فقط تو

علاوه بر این ، شما می توانید محتوا را برای گروه های خاصی در دسترس قرار دهید ، بسیار خوب است اگر مایل باشید محتوای حق بیمه را صرفاً به پرداخت اعضای خود بپردازید.

اعلان های نمایه

اعلان های نمایه پروفایل

آیا می دانید می توانید فعال کنید زنده اعلان های نمایه در ProfileGrid؟ خوب ، اگر شما هیچ ایده ای نداشتید ، این افزونه نیز این گزینه را به شما پیشنهاد می دهد ، به این معنی که می توانید اعلان های پروفایل زنده را دقیقاً مانند Facebook داشته باشید!

مبلغ پرداختی

یکپارچه سازی دروازه پرداخت نمایه

ممکن است فکر کنید برای شروع دریافت پرداخت از طریق ProfileGrid به مهارتهای کد نویسی در سطح خدا نیاز دارید. هیچ چیز نمی تواند از حقیقت دور باشد. با تشکر از موارد استفاده فوق آسان تنظیمات پرداخت صفحه ، می توانید به سرعت PayPal را در وب سایت انجمن خود تنظیم کنید.

برای دروازه پرداخت اضافی ، شما نیاز خواهید داشت افزودنیهای Premium ProfileGrid.

افزودنیهای ProfileGrid رایگان و حق بیمه

افزونه های رایگان و حق بیمه profilegrid

در پایین صفحه ProfileGrid تنظیمات جهانی ، زبانه ای پیدا خواهید کرد (تصویر بالا را مشاهده کنید) که شما را به صفحه طولانی افزونه های رایگان و حق بیمه منتقل می کند ، همانطور که در زیر مشاهده می کنید.

افزودنیهای برنامه پروفایل

همچنین می توانید با حرکت به صفحه بالا ، به صفحه فوق دسترسی پیدا کنید ProfileGrid> برنامه های افزودنی.

توجه داشته باشید که صفحه پسوند فوق در مدیر وردپرس شما بارگذاری می شود. اگر صادقانه بگویم ، این فقط یک نمونه کوچک از افزودنیهای موجود است.

با وجود تنظیمات جهانی ProfileGrid ، دیگر ویژگیهای موجود را در اختیار ما بگذارید.

سایر تنظیمات ProfileGrid

مدیر گروه

مدیر گروه پروفایل

اگر فکر می کنید همه آن را دیده اید ، برای یک جای تعجب بزرگ درگیر هستید. هدایت به > ProfileGrid> ProfileGrid (تصویر بالا را ببینید) برای راه اندازی مدیر گروه صفحه نمایش داده شده در زیر.

مدیر گروه پروفایل

در صفحه فوق می توانید گروه های جدیدی ایجاد کرده یا گروه های موجود را بطور گسترده ویرایش کنید. کلیک کنید روی تنظیمات پیوند برای ویرایش گروه فعلی (در مورد ما که اینگونه است پیش فرض گروه کاربری) کلیک کنید بر روی زمینه های پیوند برای افزودن یا ویرایش زمینه های سفارشی در فرم ثبت نام که کاربران را به سمت آن گروه خاص سوق می دهد.

پروفایل کاربر

پروفایل های کاربر پروفایل

شاید تعجب نکنید که چگونه می توانید کاربران را در وب سایت خود مشاهده کنید. به آسانی A ، B ، C. به آن بروید ProfileGrid> پروفایل کاربری برای نمایش صفحه نمایش داده شده در تصویر بالا. در صفحه می توانید کارهای زیادی انجام دهید.

می توانید کاربران جدید اضافه کنید ، جزئیات کاربر را مشاهده کنید ، کاربران را فعال یا غیرفعال کنید ، کاربران را حذف کنید و کاربران را به گروه ها اختصاص دهید. همه چیز برای شما خوب پیش بینی شده است. مدیریت کاربران شما با ProfileGrid نسیم است و من چیزی را نمی پوشم.

درخواست عضویت در گروه

درخواست عضویت نمایه

هنگامی که اعضا شروع به پیوستن به گروه ها کردند ، به راهی آسان برای تأیید درخواست های عضویت نیاز خواهید داشت. ProfileGrid آن منطقه را نیز به خوبی پوشش داده است. فقط به حرکت کنید ProfileGrid> درخواستها.

الگوهای ایمیل

قالب های ایمیل پروفایل

بازاریابی از طریق ایمیل راهی باورنکردنی برای دسترسی به کاربران و رشد سایت جامعه شما است.

ProfileGrid یک مرکز اصلی برای ایجاد و ویرایش الگوهای ایمیل برای همه مراحل ارائه می دهد ، چه کاربر در حال پیوستن به گروه باشد ، چه فعال کردن یک حساب ، تنظیم مجدد گذرواژه‌ها و غیره. به سادگی حرکت کنید. ProfileGrid> الگوهای ایمیل نبوغ بازاریابی ایمیل خود را باز کنید.

کد کوتاه

کد کوتاه پروفایل

بدون کد کوتاه ProfileGrid ، تلاش برای ساخت هر صفحه در وب سایت انجمن خود یک روز سخت خواهید داشت. به عنوان مثال ، اگر کد کوتاه [PM_Registration ID = ”x”] را در اختیار نداشتید ، باید صفحات ثبت نام را از ابتدا بسازید ، که می تواند یک تکه بزرگ از زمان شما را بدزدد.

اکنون تنها کاری که باید انجام دهید اینست که یک کد کوتاه را در صفحه جدید کپی کنید ، و کار شما انجام می شود. برای مشاهده کدهای کوتاه ProfileGrid ، به این قسمت بروید ProfileGrid> کد کوتاه.

پسر چه طولانی لیست چشمگیر امکانات?


ProfileGrid یک پروفایل کاربری عالی و افزونه انجمن برای وردپرس است. می توانید از افزونه برای اضافه کردن قابلیت های شبکه های اجتماعی به سایت وردپرس خود ، بهبود پروفایل های کاربر و غنی سازی پروفایل های کاربر WooCommerce استفاده کنید.

علاوه بر این ، نصب و پیکربندی آن آسان است. و به لطف برنامه های افزودنی ، شما محدودیتی برای دستیابی به موفقیت در یک دوره نسبتاً کوتاه ندارید.

به آن شلیک کنید و به ما بگویید که شما چه فکر می کنید. پس از همه ، این به معنای رایگان است که می توانید آن را بدون ریسک آزمایش کنید. شما چی فکر میکنید؟ ProfileGrid فنجان چای شماست?

لطفا نظرات خود را در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید. ایجاد مبارک!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map