راهنمای بررسی و راه اندازی میزبان وردپرس مدیریت معبد رسانه

اگرچه Media Temple مدتهاست که در هاستینگ فعالیت می کند ، میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها هنوز هم نسبتاً جدید است (فقط در مارس 2014 منتشر شد). اما اجازه ندهید این مسئله شما را عقب نگه دارد – برنامه های خاص وردپرس آنها بهتر از همیشه است. در این پست ما در مورد آنچه در برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط Media Temple گنجانده شده است صحبت خواهیم کرد و گام به گام به شما نشان می دهیم که چقدر ساده است راه اندازی.


میزبانی وردپرس با مدیریت معبد رسانه را دریافت کنید

ویژگی های میزبانی وردپرس مدیریت شده

خوب ، زمان برای حفر آنچه که با یک حساب میزبانی وردپرس مدیریت شده از Media Temple همراه است ، می خواهیم. بسیاری از برنامه های میزبانی از Media Temple شامل ویژگی های بسیار خوبی است که می خواهید برای هر وب سایتی داشته باشید: پهنای باند نامحدود برای انتقال داده ها ، 20 گیگابایت حافظه SSD ، یک مرکز حساب همه کاره دلخواه زیبا ، سرورهای فوق العاده سریع SSD ، 1000 آدرس ایمیل و البته پشتیبانی عالی 24/7. اما زیبایی برنامه های میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها ویژگی های اضافه شده ای است که شما به طور خاص برای کاربران وردپرس ایجاد کرده اید.

به روزرسانی های خودکار وردپرس و امنیتی
WordPress قبلاً گزینه بروزرسانی های خودکار را برای رفع مشکلات تعمیر و نگهداری و امنیت در اختیار شما قرار می دهد ، اما با میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط Media Temple ، دیگر لازم نیست نگران بروزرسانی ها باشید. آنها بطور دقیق هر بروزرسانی را برای شما آزمایش و پیاده سازی می کنند ، بنابراین نصب های شما همیشه به روز است.

اسکن خودکار بدافزار
امنیت باید برای هر مدیر وب اولویت اصلی باشد و Media Temple اضافه کردن یک لایه اضافی از محافظت در وب سایت های WordPress را برای شما آسان تر می کند. برنامه میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها شامل اسکن خودکار بدافزار است که می تواند به محافظت از سایت های شما در برابر حملات فیشینگ و هک کمک کند.

عکس های فوری پشتیبان روزانه
یکی دیگر از امتیازات امنیتی ، پشتیبان گیری روزانه سایتهای شما است. برای هر یک از تاسیسات خود ، Media Temple 30 روز عکسهای فوری پشتیبان را ذخیره می کند. اگر اتفاقی افتاد و نیاز به بازگرداندن سایت خود دارید ، همه کاری که باید انجام دهید این است که به تنظیمات مرکز حساب خود بروید و یکی از نسخه های پشتیبان خود را از لیست کشویی انتخاب کنید. ترمیم یک کلیک باعث می شود سریع سایت های شما سریع رفع شود.

1-بر روی مرحله بندی کلیک کنید
بنابراین با برنامه خود 3 نصب دریافت می کنید ، اما می توانید برای هر یک از آنها 2 سایت استاگینگ ایجاد کنید. این بدان معناست که می توانید با خیال راحت تم های جدید را آزمایش کنید ، تغییرات ایجاد کنید ، نوع پست سفارشی را اضافه کنید و موارد دیگر بدون نیاز به ایجاد یک نصب محلی وردپرس یا آشفتگی با سایت زنده خود. برای توسعه دهندگان این یک دارایی بزرگ است. به علاوه یک افزونه Site Stager سفارشی وجود دارد که به طور خودکار در هر یک از نصب های وردپرس شما فعال می شود ، بنابراین ادغام سایت زنده خود با یکی از سایت های مرحله بندی شما به آسانی با چند کلیک امکان پذیر است..

سایت های صحنه سازی معبد رسانه ای

کلون سازی سایت
یکی دیگر از ویژگی های یک کلیک ، شما می توانید برای ایجاد یک نسخه جدید کاملاً جدید و پیکسلی کاملاً جدید به عنوان یک سایت جدید ، کلون کنید. اگر می خواهید گروهی از وبلاگ ها ، فروشگاه ها یا سایت های دیگر را که می خواهید همان تم ، افزونه و حتی تنظیمات مشابه را در نظر بگیرید ، این می تواند بسیار مفید باشد..

مضامین اختصاصی
چه کسی عاشق یک تم رایگان خوب نیست؟ البته ما در WPExplorer مضامین بسیار جذاب وردپرس بسیار جذاب زیادی داریم ، شما در هنگام استفاده از میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط Media Temple از یک تم رایگان زیبا و زیبا استفاده می کنید. این گزینه های بسیار خوبی برای وبلاگ یا سایت پرتفوی شماست ، یا اینکه به طور موقت از آنها استفاده می کنید در حالی که به دنبال یک موضوع برتر وردپرس هستید که پاسخگوی نیاز شما باشد.

مضامین اختصاصی معبد رسانه ای

فقط به یادآوری ، این میزبان کاملاً مدیریت شده وردپرس است. برای مدیریت سرور خود یا به روزرسانی تاسیسات اصلی وردپرس نیازی به انگشت خود نیست. فناوری های Media Temple از این امر برای شما مراقبت می کنند. به علاوه ، شما می توانید از ویژگی های بسیار جذاب مانند مرحله بندی 1 کلیک ، حساب های ایمیل ، پشتیبانی بدون توقف و موارد دیگر بهره مند شوید. فقط چند رعایت وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

محدودیت های میزبانی وردپرس مدیریت شده

برای برخی ، قیمت اولیه 20 دلار در ماه برای برنامه شخصی ممکن است در مقایسه با سایر برنامه های میزبانی که با قیمت های پایین تر شروع می شوند کمی گران به نظر برسد (به طور کلی سایر برنامه های میزبانی مشترک مشترک بسیار ارزان هستند – اما همچنین کند هستند). اما باید به خاطر داشته باشید که هزینه اضافی که برای آن هزینه می کنید میزبانی وردپرس کاملاً مدیریت شده است. اگر می خواهید مقداری پول نقدی پس انداز کنید ، همیشه می توانید یک برنامه میزبانی مشترک را در جاهای دیگر پرداخت کنید اما با میزبانی مدیریت شده ویژگی ها ، سرعت و پشتیبانی شما پیدا نمی کنید.

تعداد خوبی نیز وجود دارد پلاگین های مجاز نیست با Media Temple ، اما وقتی نگاهی به لیست بیاندازید ، واقعاً نباید به شما بیش از حد تأثیر بگذارد. در اکثر موارد پلاگین ها مجاز نیستند زیرا آنها عملکردهای تکراری را قبلاً توسط Media Temple انجام داده اند ، یا به دلیل اینکه می توانند به دلیل نحوه کار یا میزان منابع مورد نیاز خود باعث ایجاد مشکلات عملکرد شوند..

ویژگی دیگری که ممکن است از دست بدهید چند وجهی است. من سعی کردم آن را فعال کنم ، و من تمام مراحل را خوب پشت سر گذاشتم. من از طریق FTP به سایت خود دسترسی پیدا کردم (می توانید اطلاعات SFTP خود را مستقیماً از صفحه تنظیمات مرکز حساب خود دریافت کنید) ، پرونده های .htaccess و wp.config من را ویرایش کرده و از طریق داشبورد وردپرس من فعال کردم. من حتی چند سایت فرعی ایجاد کردم ، اما متأسفانه هیچکدام از آنها کار نکردند – من هر بار که سعی می کردم به یک زیر سایت جدید بروم ، دوباره به داشبورد سایت اصلی خود برمی گشتم. اما شاید این ویژگیی باشد که معبد می تواند در آینده آن را اضافه کند.

به غیر از این چند محدودیت ، میزبانی وردپرس مدیریت شده توسط Media Temple بسیار جذاب است. این تنوع ویژگی های بسیار خوبی دارد که شما (یا مشتری های خود) مطمئناً دوست دارید.

پشتیبانی 24/7 معبد رسانه ای

یکی از ویژگی هایی که ارزش توجه بیشتری به آن دارد پشتیبانی است. Media Temple پشتیبانی بصورت شبانه روزی را از طریق بلیط ، چت ، تلفن و توییتر ارائه می دهد – می توانید در هر کجا و هر زمان که به آن احتیاج دارید کمک کنید. بنابراین ، همانطور که در تلاش برای فعال کردن multisite بودم ، تصمیم گرفتم که به دنبال پشتیبانی باشم. برای دسترسی به لینک های پشتیبانی بلیط ، چت یا تلفن ، فقط وارد مرکز حساب خود شوید. انتظار بلیط پشتیبانی فقط کمتر از 5 ساعت بود ، و من واقعاً آماده نبودم که مدت طولانی منتظر بمانم …

پشتیبانی بلیط های معبد رسانه ای

بنابراین در عوض ، من برای پشتیبانی چت آنها تصمیم گرفتم. با گذشت زمان فقط 4 دقیقه انتظار ، خوشحال شدم که می توانند کمک کنند یا خیر.

پشتیبانی چت معبد رسانه

خوب آنها انجام دادند! و حتی لازم نیست 4 دقیقه صبر کنم. یک کادر پشتیبانی بسیار مفید به من در سردرگمی چند وجهی من کمک کردند و در زمان ضبط به سؤالاتم پاسخ دادند. بنابراین به نظر من پشتیبانی چت قطعاً A + می شود.

راهنمای شروع سریع معبد رسانه

اکنون که درباره همه موارد خوبی که با میزبانی مدیریت شده WordPress از Media Temple کسب می کنید ، می دانید ، بگذارید همه شما را تنظیم کنیم! ابتدا وارد حساب Media Temple شوید. از صفحه اصلی حساب خود بر روی دکمه مدیر کلیک کنید.

صفحه ورود به سایت معبد رسانه ای

اینجاست که تمام راه اندازی سایت های وردپرس شما در این حساب ذکر شده است. بر روی دکمه Add New Site کلیک کنید.

معبد رسانه اضافه کردن سایت جدید

حال باید صفحهای مانند صفحه زیر را مشاهده کنید که از شما خواسته می شود حساب سرپرست خود را تنظیم کنید. یک مورد که ما بارها و بارها به آن اشاره می کنیم (و تقریباً در مورد هر پست وبلاگی که درباره امنیت وردپرس می نویسیم) این است که شما نباید یک حساب کاربری با نام مدیر داشته باشید. ما اکیداً پیشنهاد می کنیم که یک حساب سرپرست با یک نام دیگر ایجاد کنید – شما نام ، عنوان شغلی ، نام شرکت را انتخاب کنید ، فقط چیزی را انتخاب کنید که به یاد خواهید آورد. دوبار بررسی کنید که آدرس ایمیل صحیح درج شده است ، سپس رمز ورود خود را وارد کرده و روی ایجاد سایت کلیک کنید.

جزئیات مدیر معبد رسانه

Next Media Temple تمام کارهای سخت در نصب وردپرس ، پیکربندی تنظیمات و اضافه کردن کاربر سرپرست خود را برای شما انجام خواهد داد. در حالی که همه اینها در باطن در حال انجام است ، یک صفحه در حال پیشرفت مانند این را خواهید دید.

راه اندازی معبد رسانه ای در حال انجام است

فقط یک دقیقه زمان خواهد برد. فقط کافی است ایمیل خود را بررسی کنید یا یک ویدیوی خنده دار YouTube را به مدت یک دقیقه تماشا کنید ، سپس برگردید و صفحه خود را تازه کنید. سایت شما باید خوب باشد. فقط روی نام دامنه موقت کلیک کنید یا بر روی عکس فوری وب سایت کلیک کنید (که در حال حاضر خالی است زیرا شما هنوز موضوع یا محتوا را اضافه نکرده اید).

سایت مدیریت معبد رسانه

از این صفحه می توانید تمام ویژگیهای وب سایت جذاب خود را که میزبان WordPress مدیریت شده توسط معبد رسانه شما است ، مدیریت کنید. اولین مرحله – سایت مرحله بندی. می توانید برای هر یک از سایت های وردپرس خود 2 سایت مرحله بندی اضافه کنید. این قبل از ساختن سایتها یا برای استفاده به عنوان یک منطقه آزمایش ، بسیار مناسب است برای ساختن سایتها ، بنابراین می توانید قبل از فعال کردن آن در سایت زنده خود ، موضوع جدیدی را تغییر دهید..

مرکز حساب معبد رسانه

در این صفحه گزینه کلون کردن کل سایت وردپرسی شما نیز وجود دارد. ممکن است بخواهید این کار را برای اهداف آزمایش انجام دهید تا مطمئن شوید یک موضوع جدید با کلیه مطالب و افزونه های مورد نیاز شما خوب پخش می شود ، یا اگر می خواهید از سایت فعلی خود برای ساختن یک موضوع جدید استفاده مجدد کنید.

گزینه بعدی که هنگام حرکت به پایین مشاهده خواهید کرد ، وارد کردن یک وب سایت است. اگر در حال حاضر یک سایت وردپرس در نصب دیگری یا حتی میزبان دیگری دارید ، می توانید آن را از طریق FTP وارد کنید. تمام آنچه شما نیاز دارید کمی اطلاعات (از جمله سرور FTP / آدرس IP ، نام کاربری و رمز عبور FTP ، مسیر سرور WordPress و نام کاربری و رمزعبور سایت شما می خواهید برای وارد کردن) و می توانید تمام اطلاعات سایت خود را از طریق آن منتقل کنید ( تم ها ، افزونه ها ، محتوا ، نظرات و همه).

توجه داشته باشید: با استفاده از این گزینه در Media Temple نمی توانید سایتی از WordPress.com به وردپرس خود میزبان منتقل کنید.

آخرین ویژگی در این صفحه برای ترمیم سایت با یک کلیک است. با Media Temple به طور خودکار هر روز عکس فوری از سایتهای شما گرفته می شود ، و سپس آنها را در اینجا 30 روز آخر برای شما ذخیره می کند. اگر بنا به دلایلی سایت شما خراب شد و باید آن را بازیابی کنید ، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که یکی از نسخه های پشتیبان خود را از لیست کشویی انتخاب کرده و روی Restore کلیک کنید. این آسان است.

چند لینک مفید دیگر وجود دارد که ممکن است بخواهید از آنها استفاده کنید. اگر روی تنظیمات کلیک کنید ، اطلاعات دامنه و SSH / SFTP خود ، پیوندی برای ورود به سایت phpMyAdmin و پیوندی برای حذف کل سایت خود پیدا خواهید کرد. این هم جایی است که می توانید دامنه اصلی خود را تغییر دهید. اگر نام دامنه خود را از Media Temple خریداری کرده اید ، آنها را به عنوان بخشی از لیست کشویی نمایش داده می کنید. اگر نام دامنه خود را در جای دیگر خریداری کرده اید ، باید آن را به سرور Media Temple خود (راهنما ؟؟) اشاره کنید. اگر بر روی ایمیل کلیک کنید می توانید همه ایمیل های تنظیم شده روی این حساب را مدیریت کنید ، و پیوند آموزش ها شامل راهنماهای ویدیویی مفیدی برای استفاده از گزینه ها در درون مضامین (mt) است.

تنظیمات مرکز حساب معبد رسانه

اکنون که مرکز حساب خود را مشاهده کرده اید ، مجبور به ادامه کار هستیم و بر روی دکمه WP Admin در گوشه بالا و سمت راست کلیک کنید تا به داشبورد وردپرس ما بروید.

دکمه مدیر WP Media Temple

اگر هنوز از نام دامنه موقت خود استفاده می کنید ، فقط یادآوری می شود. اکنون می توانید آن را نادیده بگیرید ، یا روی پیوند کلیک کنید تا نام دامنه اصلی خود را تغییر دهید. به غیر از این ، متوجه خواهید شد که سایت وردپرس شما همه راه‌اندازی شده و آماده رفتن است!

داشبورد WP Media Temple

چند لینک اضافی وجود دارد که شما در همه نصب های وردپرس از طریق میزبان های دیگر پیدا نمی کنید. Media Temple افزونه ایمیل (mt) خود را اضافه می کند تا بتوانید دسترسی سریع به حساب های ایمیل خود و همچنین افزونه Site Stager (که هنوز در دست کار است) داشته باشید که باعث می شود ایجاد یک سایت مرحله بندی و بعداً ادغام آن با سایت زنده شما آسانتر شود. از هر زمان دیگری (هیچ ترسی ندارید ، وقتی روی مورد منوی Site Stager کلیک می کنید ، در صفحه اصلی دستورالعمل های مفصلی وجود دارد). ویژگی دیگری که من واقعاً دوست دارم لینک Flush Cache در نوار بالای سرپرست است. وقتی محتوای جدیدی را به سایتی اضافه می کنم می خواهم حافظه پنهان را روشن کنم ، فقط برای اینکه مطمئن باشم همه در حال مشاهده پست های اخیر هستند و چه چیزی نیست. این پیوند Flush Cache بسیار راحت تر از حرکت به قسمت دیگری از داشبورد وردپرس است.

برای راه اندازی سایت وردپرس خود ، ابتدا می خواهید یک موضوع را انتخاب کنید. به ظاهری بروید> مواردی که می توانید با حرکت در یک موضوع و کلیک بر روی دکمه فعال سازی ، از یکی از تم های از قبل بارگذاری شده استفاده کنید. یا با کلیک کردن بر روی دکمه Add New در بالای صفحه ، بارگذاری پرونده خود را برای یک موضوع وردپرس که در جایی دیگر بارگیری کرده اید ، آپلود کنید (با توجه به فوق العاده انعطاف پذیر ، داخلی – با فروش برتر موضوع Total WordPress ما برای هر سایتی عالی است. سازنده صفحه کشیدن و رها کردن جلو و سایر گزینه های سفارشی سازی عالی).

معبد رسانه ای یک موضوع را انتخاب کنید

پس از انتخاب یک موضوع ، باید به تنظیمات> پیوندهای همیشگی بروید تا مطمئن شوید که شل های پیوندهای شما قالب بندی مورد نظر برای وب سایت شما را دارند. اگر می خواهید افزونه هایی را نصب کنید ، فقط به افزونه> Add New بروید و در آنجا می توانید کتابخانه افزونه WordPress.org را برای افزونه های رایگان مانند Contact Form 7 یا WordPress SEO مرور کنید ، یا افزونه های برتر را که خریداری کرده اید بارگذاری کنید..

پس از تنظیم دقیق تنظیمات وب سایت ، می توانید محتوای خود را اضافه کنید! بسته به موضوعی که از آنها استفاده می کنید ، می توانید یک وبلاگ ، نمونه کارها ، کارمندان ، توصیفات یا سایر انواع پست های سفارشی داشته باشید. بعد از شروع به افزودن پست ها ، دسته ها و صفحات ، فراموش نکنید که فهرست های خود را تنظیم کرده و ابزارهایی را به هر ستون های فرعی یا نواحی پاورقی که در اختیار دارید اضافه کنید. غیر از این که همه شما تمام شده اید! اگر هنوز از نام دامنه موقت تغییر نکرده اید ، وب سایت شما هنوز زنده نیست. یا از پیوند موجود در اطلاعیه داشبورد وردپرس استفاده کنید ، یا به صفحه تنظیمات مرکز تنظیم حساب کاربری خود بروید تا دامنه فعال مورد نظر خود را برای سایت خود انتخاب کنید..

سایت معبد جدید وردپرس Media Temple

و همین در (امیدوارم) در کمتر از یک ساعت یک سایت وردپرس کاملاً کارا داشته باشید (بروید!). Media Temple برای هر کاربر ، مبتدی و حرفه ای ، امکان تنظیم سریع سایت های WordPress خود را آسان می کند. و مدیریت سایتهای شما به لطف مرکز حساب عالی نمی تواند آسان تر باشد.

نقد و بررسی معبد رسانه ای

بنابراین اکنون که می دانید Media Temple چه چیزی را ارائه می دهد ، و مشاهده کرده اید که شروع به کار با میزبانی وردپرس مدیریت شده آنها ، چه آسان است ، شما را متوقف می کند؟ امروز وارد حساب شوید و وارد حساب شوید! میزبانی وردپرس مدیریت شده نه تنها باعث صرفه جویی در وقت شما می شود بلکه با تمام ویژگی های پسران اضافه شده برای سرعت ، امنیت ، ایمیل ، پشتیبانی 24/7 و سایر موارد مطمئناً در درازمدت پس انداز شما خواهد شد. Media Temple وب سایت ها را می شناسد ، و وردپرس را می شناسد.

میزبانی وردپرس با مدیریت معبد رسانه را دریافت کنید

آیا از میزبانی مدیریت شده Media Temple استفاده می کنید؟ یا شما؟ ما دوست داریم بدانیم که شما چه فکر کرده اید و برای اینکه تجربیات خود را با سایر خوانندگان ما در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map